Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bonika!
De jó hírek, gratulálok én is a 7mm-hez :lol:

Dike!
Örülök, hogy nincs semmi gond! :lol:
Szerintem nagyon korán mentél uh-ra...
Én is csak jövő héten megyek, és még akkor is csak 6 hetes leszek...még az is picit korai :roll:

Szemi!
Gyógyulj meg! Nem lesz baj odabennt!

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsófi, én is még csak jövőhéten megyek :)

Szemi, sajnálom, jobbulást!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


dike, de jó, hogy minden oké! :)

Én meg két hét múlva, de én fogok legutoljára szülni :lol: Én még csak 4+1 vagyok :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

 
 

Jeanner!

Jól is teszed! :D Pedig Te még 3 nappal idősebb is vagy nálam...
Elvileg inkább 7 hetesen a legjobb menni, de azt már végképp nem bírnám kivárni :roll:
Mindegy 6 hetesen is már látni ezt-azt... :D

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsófi, én is hat hetesen megyek majd először, nem bírok tovább várni... :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sőt, most nézem, netes kalkulátor a ciklusom hossza alapján július 1-re teszi a szülés várható dátumát :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Zsófi, én már most mennék, de azt hiszem, a vetélős topikokat kizárom végleg az életemből, nálunk minden sunshine, ennyi!!!!

Semmi tünetem nincs, csak az álmosság, se rosszul nem vagyok, se semmi, szóval TUTI NINCS BAJ!!!! ja, meg sokat iszok ugye...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


bonika! gratulálok a 7mmeshez!:)))

KépKép
dike
 
 


Panndi!
Nem csodálom, hogy nem tudsz várni...én sem :lol:
Bőven elég lesz ez az 1 hét is... :roll:
Én is július 1-én születtem, csak én 1981-ben, és én is Zsófi vagyok, mint a nagylányod :lol: :lol: :lol:

Jeanner!
A lényeg, hogy minden okés :D
Nekem egyik nap csomó tünetem van (hányinger, mellfeszülés, álmosság), másik nap meg semmi...ez, hogy lehet???

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Dike!
Szép lett a vonalzód :lol:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok Lányok.

Először is mindenkinek gratulálok a pocaklakóhoz.:) És sajnálom, akiknek nem sikerült.:(
33 éves vagyok, egy kis Manóval. Most várom a 2. babámat. Szeptember 14-én volt az utolsó mensim. Most olyan 5. hétnél tarthatok. Orvosnál még nem voltam, csak telefonon konzultáltunk. 29-én reggel 8-ra vagyok hivatalos az első UH-ra a MÁV-ba. Kalkulátor szerint a szülés időpontja 2011. június 21.:D

Csip Te is a MÁV-ban fogsz szülni?
nammado
 
 


Lemaradt: Bercim 4,5 éves, és legnagyobb álma egy hugi (vagy öcsi vagy "öcsi és hugi egyszerre" :D )

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Újabb kismamiknak is nagy gratula!

Dokit már én is nagyon várom, de pikk-pakk itt a szerda.:) Csak ez a hányinger ne lenne...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szia vki17!

Próbálj rágcsálni valamit. Na nem sokat, de nekem Manónál pl. a trappista sajt jött be. Ha kavargott a gyomrom, akkor elrágcsáltam egy kis darabot, és utána egy ideig jó volt.
Nekem csak akkor van, ha sokat hajolok, vagy guggolok.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Sziasztok.
Lehet nem lesz tökéletes, de először csinálom :wink:

andrejja (Andi) Belgium KISMAMA :)
14 éves nagy lány, 6 éves kis lány
bell25 Szekszárd Anna 2 éves
bonika00 Veszprém ? KISMAMA :) 10 hós kisfiú
csip-csip18 (23 év Budapest KISMAMA :)
dike (26 év) Székesfehérvár? KISMAMA :)
eperke83 KISMAMA :) 1,5 éves kislány
fatamorgana Budapest
jeanner Óbuda KISMAMA :)
kaqk (Beáta) Debrecen Emma 3 éves
mniki84 (34 év) Győr 1 éves kislány
nammado (33 év) Szob KISMAMA :) Berci 4,5 éves
nita0307 (27 év) KISMAMA :) 2,5 éves kislány
pajo Budapest 2 éves kisfiú
panndi (27 év) KISMAMA :) Zsófi 3 éves,
Fruzsi 1,5 éves
sahli (32 év) Budapest KISMAMA :) Patrik 22 hó
sildi83 Eger
szemi_dévisz Budapest KISMAMA :) 18,5 hós kisfiú
vki17 KISMAMA :) Blanka 1 éves
zsbeus
zsófi:-) Zalaegerszeg KISMAMA :) Dorina 5 éves
yoella KISMAMA :)

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Na gyerekek, ez nem jött össze. Majd másképp próbálom meg. :)

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Jó reggelt!

Én is az ÁEK-ben szülök, ott születtek a lányok is :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok....

Panndi: mikor mész dokihoz???most hol is tartasz???Igen kellene valami táblázat és jó lenne ha az is szerepelne benne ki mikor szül ill.hány hetes, vagy akár valahol az aláírásban feltüntetni, mert ÉN ezt nem bírom már megjegyezzni :oops: és olyan jó lenne, ha tudnám ki hol tart :D
Neked lesz orvosod???Van ott???vgay ügyeleteshez gogsz majd menni????


nammado: igen, Én is ott voltam uh-n most Kedden...A mgasföldszinten, TE is oda mész gondolom?!?!?Ott is van orvosod????

Jeanner: nekeem sincs most tünetem :D De mindenrendben van :D Drukk a dokihoz majd, meg perze a többieknek is :D

Szép Napot
csip-csip18
 
 


Én csak november 3-án megyek dokihoz, jaj de messze van.

Zilahi Gábornál fogok szülni, Zsófi pozitív tesztje óta hozzá járok, én nagyon szeretem. Mindkét lány ott született, és amikor tavasszal elveszítettük a babát, akkor is ő műtött, és végig mellettünk állt.

Fruzsi beteg, tegnap délután 39 fokos lázzal ébredt :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Én is tünetmentes napra ébredtem, csak a szokásos + extra puffadás :D

Reggel kijött a kávé, így azt hiszem, az sztornó lesz!!!

Csajok, mindenkinek drukk a UH-khoz, meg amúgy is :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Panndi: az már nem sokára itt van :D kitartás :D Én nov.8 megyek :shock: :?

Jeaanner: Én 2 napja reggelre teát iszom :D
csip-csip18
 
 


Kávé már nekem sem megy, meg az édes dolgok se nagyon :(

csip-csip, de Te akkor már mindent látni fogsz, én meg még csak petezsákot :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok.
Nos ezt alkottam. (Ha valakinek valami kimaradt szóljon.) Ja és ha jobbat tud valaki alkotni, szívesen veszem, mert jelenleg nekem ennyire futotta.:)
A szülési időpontot, és a terhesség idejét aláírásban (esetleg vonalzóval) kellene megoldani, mert az folyamatosan változni fog. Kép Táblázat

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Ha valaki kéri, elküldöm priviben (az nem ennyire homályos, csak rettentően lekellet kicsinyítenem, hogy be tudjam ide rakni :( ) Vagy simán word-ben is megvan.

Panndi Írj, ha tudod, mikor jön a baba!

Csip-csip Igen, én is oda fogok menni. Az orvosom elsősorban a honvédban rendel, de az ÁEK-ban szülünk. :)

Én minden nap megiszom az 1 kávémat - még. Egy hete volt olyan, hogy vissza akart jönni, de később mégis muszáj volt , mert nagyon alacsony a vérnyomásom, és megfájdult a fejem. :(
Azóta elfogadja, de valahogy nem olyan élvezetes a dolog, mint előtte.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


nammado: jó lett nagyon :D nekem tetszik :D

Hogy vagytok ma???Nektek is van ilyen, hogy hol van valami töntet hol nincs????

Nekem, mintha 2 napja, nem lenne hányingerem annyira azt hittem pedig most kezd erősödik....a gyomrom sem ég...Csupán ma fáradékony vagyok...
csip-csip18
 
 


Szia csip.
Szerintem ez így természetes. Nekem az előző babával nem sok gondom volt, csak néha (napi olyan 8-10-szer:wink:) felkavarodott a gyomrom. Kicsit attól is függ, hogy éppen mit csinálsz (a sok hajlongást, guggolást nálam egyik sem szereti/te) és hogy milyen a kedélyállapotod. Később majd ő is jelezni fogja, ha jó vagy rossz kedve van :) . Majd amikor focipályának használja a hasfalad, vagy boxzsáknak a gyomrod :D . Na de az még egy kicsit odébb van!
nammado
 
 


Én jól vagyok, csak a melleim kemények és fájnak (tegnap jobban) és azt hiszem kicsit szivárog is. (elég hamar)
Most nincs hányinger, csak állandó fáradtság.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Sziasztok!

Nammado üdv itt, nekem is tetszik a táblázat.(infó még:34 éves vagyok, Lehel a kisfiam).

Panndi jobbulást a kislányodnak!

Szemi
(5+5)

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Én is fáradt vagyok... :oops: Meg olyan punyat.....
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Én mindig nagyon álmos vagyok egy ideje...

Szemi, pont egy nappal vagy nálam idősebb!!!!

Kati, üdv itt is, gondolom megismertél ;) jó lett a táblázat nagyon!!

Csip, igen, nálunk is megkezdődött a teakorszak, azt hiszem... bár holnap még lehet rápróbálok a kávéra...

Melleim nekem hatalmasak lettek, nem tudom, ti hogy vagytok ezzel! Tök meglepődtem tegnap este...

Tényleg, intim kérdés: szex van nálatok?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szia.
Nem, nem ismertelek meg (őszintén nem hasonlítgattam a két fórumot) De most, hogy nézem a profilodat...) :) Na megint figyelmetlen voltam :)
Az én melleim nem nagyobbak még, csak beton kemények. (Bár az én esetem más, mert nekem még mindig volt egy kevés tejem, - ezért is érezhetem, hogy szivárog -, és gondolom, nekem így nem kell "beindulnia" a tejmirigyeknek.
Szex? Naná! Miért ne? (Bár most a héten párom külföldön van, de ha hazajön bepótoljuk. :) ) Én Bercivel is kimondottan kívántam. A párom is élvezte a megváltozott állapotot (nagyobb cici, nagyobb étvágy. :wink: )

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Nekem is kemények inkább a cicieim :D
Ha nem alszom be van szex :D Tegnap szólt a párom, hogy na na ne aludj várj meg mire kikapcsolta a gépet, mint akit fejbe vágtak úgy aludtam :roll: :lol:
csip-csip18
 
 


Nálam az a baj, azért vagyok kissé félénk, mert csont száraz vagyok ott lenn... vagy ez bentre nem vonatkozik? :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


nammado! üdv itt! gratulálok!!!

panndi! kislányodnak gyógypuszi!


csajok, nekem se hányingerem se émelygés, kávét is kívánom, mindent!:)) a melleim nekem is hatalmasak,már nem jó a b kosár:)))

én álmosnak se mondanám magam, este nehezebben alszom el, de ma is fél 11ig aludtam megszakításokkal, lehet ezért nem vok délután álmos?:))

jeanner! nálunk nincs sex szept 30 óta megőrülök! lombik után nem ajánlott,meg tegnap is mondta a doki h ne. amugy rettentően kívánon, de egyszer volt csak szájjal és az orgazmus olyan méhösszehúzódást okozott h azt hittem belehalok a fájdalomba:(((

én meg pont h állandóan nedves vagyok.

KépKép
dike
 
 


Amúgy Én is hol az vagyok hol nem.....

Jeanner: egyik barinőm is elég száraz volt, és neki azt mondták, menjen le a patikába vazelinért, és már is jobb lesz :wink:
csip-csip18
 
 


Dike, hát a szexet sajnálom... nálunk nászúton volt utoljára (mert ugye enélkül nem nászút a nászút 8) ) de azóta túl vagyok 4 + teszten, de az embert azért majd próbálom meggyőzni...

Nekem szerencsére még nem nőtte ki a mellem a melltartót, viszont megjelent a fémíz is, lassan csak növögetünk :) bár most kegyetlenül görcsölök, ugye jól felhúztam magam, és hiába nyugodtam le, fáj egy helyen a hasam nagyon :( (gondolom ott a baba, mert eddig is ott szúrt, már hetek óta...) na mindegy, majd lemegyek alfába vagy ilyesmi :)

Csip, van otthon síkosító 8) 8) na nem szokott kelleni, de azért van :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


:wink: :wink: :wink:
csip-csip18
 
 


Köszi a jobbulásokat, alakul a kiscsaj :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi: az akkor jó :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok Csajok!
Émelygés és álmosság egész napÉn jövő héten megyek dokihoz,már nagyon kívácsi vagyok mit mutat.Annával is alig 6 hetes korában mentem és már pulzált a kis szíve :)
Majd beszámolok...
Én meg próbálok belenőni a melltartóba,uyanis a szülés után úgy lefogytam,hogy csak na...tudom fura,de állítólag mással is előfordult már!
Szép hétvégét Nektek!

Kép
Kép
bell25
 
 


Sziasztok Csajok!

Panndi!
Jobbulást a kislányodnak!

Nammando!
Üdv itt:) Nagyon ügyi vagy, hogy tudtál kreálni táblázatot! Mondtam én, hogy majd jön valaki és csinál:)

Szex téma:
Pont tegnap este jártam úgy, hogy utána ilyen barnás izé távozott...szerencsére minimális, de nagyon megijedtem. Asszem most egyenlőre hanyagoljuk. Valahogy muszáj lesz kibírni :roll:
Egyből vettem be No-spát meg plusz 1 Duphastont a napi 3X1 mellé.
Mára már minden oké...

Cicik:
Hát jó kemények lettek :lol: de egyenlőre még nem vettem észre, hogy nőtt volna. Nekem Dorkánál is szülés (császármetszés) utáni második napon durrantak be, és onnantól 1 évig nem volt megállás :)

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok.

A szexel - alapesetben nincs semmi baj, de mindenki maga érzi, miből, mennyi és hogyan. Vannak olyan pózok, amik segíthetnek. De a megvonás nem jó ötlet, kilenc hónap hosszú idő, és ami felgyülemlik, az düh és türelmetlenség, vagy hiszti formájában fog távozni. (Saját tapasztalat. :wink: Párom Manóval eleinte nem akart, mert félt, hogy kárt okoz a babában. Végül egy közös orvoslátogatás alkalmával szóba hoztam a dokinak. Szegény uram :D ! Akkor ott feszengett egy sort, de otthon kiengedte a hetek óta visszafogott energiát. :lol: ) De persze érdemes erről a dokitokkal beszélni, mert terhessége válogatja.
Zsani Már lassan egy hónapja én is ebben a cipőben járok. A síkosító segített. Nekem a legelején annyira mensis fájdalmaim voltak, hogy esély sem lehetett semmire. :(

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


bell25
Berci után és is könnyebb lettem, mint előtte voltam! Annyira lefogytam, hogy már szorgalmazták, hogy hagyjam abba a szopiztatást, mert elfogyok!:) (egyébként csak 3 kilóval vagyok könnyebb, mint előtte, de nagyon meglátszott rajtam) . Manó 1,5 éves koráig szopizott.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Sziasztok,

Tegnap megjartam a dokit, mert kicsit barnaztam es megijedtem, de szerencsere nincs semmi baj.
A baba mar 8,7 mm (hetfon masik doki masik gepen 4,1 mm-t mert), 6 het 5 napot irtak a lapra.

Tunet-ugyileg kinlodas van, mert egesz nap emelygek, hol ennek valamit, hol nem, ha ennek, sosem tudom, mit (altalaban sosat). Ezen kivul lenyegeben barmikor, barhol el tudok aludni.
A kisebbik lanyom raadasul baranyhimlos lett (en szerencsere vedett vagyok), igy itthonrol dolgoztam es sosem tudtam eldonteni, agybol vagy asztal mellol tegyem a dolgom.
Szoval eleg nyugos vagyok... es faradt.

Szex: mi is csinaljuk, nagyon ovatosan es persze nem gyakran, de erre mindkettonknek szuksege van. Sikosodasi problemam nincs :oops: .

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


andrejja! gratulálok, örülök h minden rendben volt!

KépKép
dike
 
 


Jó reggelt!

Én is lefogytam a szülések után, bár egyik lánnyal semi híztam sokat (9 és 10,5 kg), de mindkettővel könnyebb lettem szülés után, mint előtte. Meg nekem a hasam is nagyon hamar visszament, mindkétszer a régi farmeremben jöttem haza a kórházból. Nem bánnám, ha most is így lenne :)

andrejja, jobbulást a lánykádnak!

Fruzsi ma reggel is 38,8 fokos lázzal ébredt :?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok.
Nálunk Berci túl van ezen a hányásos-hasmenéses víruson (talán). Rengeteget hányt, főleg este, éjjel. Láza nem volt. Szerencsére inni ivott rendesen, de enni szinte semmit. :( Elvileg hétfőn már mehet oviba. Apa pont akkor ment külföldre, amikor Manón ki jött, de vele most is minden rendben. Nekem mintha picit csikarna a hasam. A néha-néha rámtörő hányingert nem tudom, hogy a vírus vagy a baba számlájára írjam. Remélem, megúszom.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


nammado, csak óvatosan!

Én ma egész nap mostam, meg kicsit takarítottam, meg palacsintát sütöttem, elfáradtam. Várom, hogy ébredjenek a csajszik.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Andrejja gratula a majdnem 1 centiskéhez!

Nammado, sajnálom a kisfiadat! Lényeg, hogy igyon!Az étvágy később jön vissza, én is 1 nap alatt átestem ezen.

Velem nincs semmi különös, egész nap döglődtem, ez sem volt jó, az sem.
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Szia.
Úgy tűnik, ez egy ilyen nap. én sem jutottam sokra a házi munkával. :( Állandóan aludhatnékom van! :)

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: