Új privát üzeneted érkezett!

Emese: Ez tényleg szörnyű :( Szegény család :(

Viki, Zsófinak is volt háromnnapos láza, én is megijedtem, amikor 39,2-t mértem, ráadásul már Fruzsi a hasamban volt, és nem szabadott felkelnem, ketten voltunk itthon, hát megijedtem rendesen, hogy most mit csináljak vele.

szisszka: szopi elhagyásban nem tudok segíteni, Zsófi nyolc hónaposan szopi helyett az ujját szopta inkább, Fruzsival meg örültem, hogy kihúzzuk fél évig, mert őt nagyon nem izgatta a mellem. Most sem egy bújós baba, sosem volt az, ha sírt, és ringattuk, akkor csak még jobban ordított, csak úgy alszik el, ha egyedül hagyjuk, fura szokásai vannak :)

Kriszti, látom Neked is harmadik baba :)
Vendég
 


Kinga, de szép neve van a kislányodnak :)
Vendég
 


Emese
Nekem egy 28 éves osztálytársam halt meg nemrég és egy 2 éves baba maradt árván. Igazságtalan az élet sokszor. De el kell gondolkoznunk néha, mi a fontos.

Panndi
Fruzsi fura szokása miatt sárga vagyok az irígységtől!!!! Én ezt nem tudtam elérni fannival. Most meg azon töröm a fejem, hogyan szoktassam vissza a saját ágyába. Mostanában átjön közénk éjjel.

Mai nap jól sikerült, Fanni iszonyatosan elfáradt, minden elfogyott. És úgy tűnik megvan a nyügi okozója, áttörni készülnek az alsó ketteskék. Már látni a fehér csíkot az ínyén.

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Nati, cserébe Zsófi sokszor ébred éjjel :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok, én is csatlakoznék hozzátok. Mi 2,5 évig vártuk a babát, végül a BMC-ben az 1. inszem sikerült. Most így utólag nagyon szerencsésnek érzem magunkat.

Első közös gyerek, a férjemnek már van egy nagylánya.

Kicsit gondban voltam, hogy ide írjak-e vagy az októberibe, mert szerintem határeset, mikorra írják ki. Viszont a mi családunkban általában túlhordják a babákat, úgyhogy esélyesebb a november.

Lucuzzsal ismerjük egymást :wink:

Nálam vannak tünetek, émelygés, gyomorrontás, cicifeszülés (bár ez utóbbi lehet hogy az utrótól). Émelygésre úgy tűnik beválik, hogy még reggel felkelés előtt eszek kekszet meg iszom egy kis vizet. Gyomorrontásra nem tudtok valami módszert?

Mindenkinek boldog babavárást :!: :lol:

Kép
vayacon
 
 


Amit még elfelejtettem: nálunk már 5 hetesen látszott a szívhang, csodás élmény volt. Jövő hét vége felé megyek védőnénihez, utána valamikor a saját dokihoz.

Kép
vayacon
 
 


O.agi ne aggódj, minden rendben lesz! Csak pozi gondolatok!

Nati jobbulást a családnak!

Lucuzs nálad mikor is lesz szívhang? Bocsi biztos írtad már, csak szita az agyam.

Start jó hogy használsz utrót, meg fog maradni a baba, csak erre gondolni!

Vikus jó, hogy Luca jobban vagy. Az én uncsitesóm is Luca, nagyon életvidám kiscsaj :)

Táblát elkezdte már valaki csinálni? Majd én is szeretnék felkerülni.

Aranyoska gratula a kis 1 centishez :) Sajnálom a szörnyű hírt :(

Panny szerdán írj, drukk addig is.

Viranka de tündériek a gyerkőceid (mint ahogy a többieknek is!), nagyon jók ezek a fotók, amiket felraktál.

Elnézést, akinek nem írtam, jó sokan vagyunk, biztos kihagytam valakit.

Na megyek eszem valamit, bár most olyan éhes vagyok, de nem kívánok semmit érzésem van. Kitalálok valamit..

Kép
vayacon
 
 


viranka gyermekei élőben is tündériek ;)
vayacon, üdv köztünk :)
Én is gondolkodtam, írjak-e ide, mert az utolsó menstruációm jnauár 21. volt, de szerintem novemberi lesz a baba.
Vendég
 


Jó reggelt!

Vaya! Dejó, hogy te is itt!!! :lol: :lol: :lol: Már akartalak hívni!!! :lol:

Nekem pénteken kell mennem uh-ra, akkor már kell lennie szívhangnak! De nagyon nehezen fogynak a napok :? , és egyre többször kezdek parázni... :oops: Sajnos, most ilyen napjaim vannak. Vége lehetne már!

Puszi Mindenkinek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó reggelt lányok!

Köszönöm az üzeneteket..édesek vagytok.
Pokoli éjszakán vagyok túl...alig aludtam valamit és szörnyűségeken járt a fejem.Valahogy ki kell kapcsolnom az agyam,a pöttöm miatt.
Érzem,h nyugtalan vagyok,de hát,kit,ne rázna meg,ha elveszít valakit??
Ma elmegyek egy nagyot sétálni a kutyával,hátha az kikapcsol.
Ne haragudjatok ,senkinek nem szeretném elvenni a jó kedvét.
Jövő héten temetés,ti elmennétek?
Fogalmam sincs mi lenne a jó? :?:
Szívem szerint mennék,az eszem szerint meg nem..szörnyű...

Más:Nagyon gratulálok az újonnan érkezetteknek,örülök,h ilyen szépen szaporodunk.

Vayacon:a doki az első ultrahang után engem is október 21.-24. közé írt ki,de olyan jó itt..maradok :wink: [/b]

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Emese, ezt Neked kell tudnod, mennyire bírod, én a szívemre hallgatnék (ha amúgy az utazás, stb nem megterhelő, akkor mennék).
Vendég
 


Sziasztok!

Mai nap is kimerítő volt, de jól sikerült. Fanni ma is keményen leharcolta magát estére. Remélem jót alszik.

Szerintem akik ezt a topikot megkezték november elejére vannak kiírva, de természetesen okt végén is szülhetnek, de attól még ide tartoznak. Köztük én is.

Ma volt egy fura érzésem, szerintem valaki a családomból tudja, hogy babás vagyok. Kaptam célzásokat. Sajnos van valaki aki olvasott régebben és tuti informálja őt. No persze nem érdekel, de nem tudo miért kell beleártania magát más életébe.

Amúgy ha minden igaz szerdán megyünk uh-ra. Nagyon várom már!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok! :)

Köszönöm szépen a hozzászólásokat a szopihoz! :)
Igazából én azért hagytam abba hirtelen a szopit, mert olyankor görcsölgetett a hasam, nem akartam, hogy valami baj legyen :oops:
Marci általában reggel szopizott, délutáni alvás előtt, esti alvás előtt, meg napközben amikor bújni akart... De ezek már nem konkrét étkezések voltak. És ha nem itthon voltunk, hanem mondjuk anyumnál, akkor nem is kérte a cicit. Plusz egy héten kétszer suliba járok, és van, hogy később érek haza, olyankor simán elaludt cici nélkül.

Kriszti
Köszi, a hideg borogatás bevált! :wink: Már sokkal jobb! :wink:

Viki
Marcinak is többször volt 3 napos láza, bár volt, hogy pöttyök nélkül. A lényeg, hogy Luca már jól van!
Bárányhimlő: Marci megkapta az oltást, de kiderült, hogy kell majd még egy :roll: Csak nem kaptátok el!!!

Emese
Sajnálom! :( Nekem apukám halt meg pár éve, mi 5-en vagyunk tesók... nem volt egyszerű....

Nati
Drukkolok, hogy minél előbb kibújjon a fogacska, minél kevesebb fájdalommal!
Biztosan tudja valaki, vagy csak ráérzett az illető? Nekem pl. a hugom mondta, hogy biztos babás vagyok, pedig akkor még nem is csináltam tesztet :D

Vayacon
Üdv itt! És gratulaa! :)

szisszka
 
 


Sziasztok! Kép

Lucuzs, nagyon szorítok péntekre, minden rendben lesz, meglásd. Majd Benit is áthívhatnánk. Kép

Aranyoska sajnálom a rossz éjszakádat. Hát nehéz kérdés, hogy elmenj-e a temetésre, ezt neked kell érezned, mennyire álltál közel hozzá, mennyire lenne neked ez az egész kimerítő. Ha úgy érzed, vagy elég erős hozzá, szerintem menj el.

Nati hát ez tényleg nem szép dolog, ha a hátad mögött mondták el. Kép De reméljük, nem erről van szó.

Mindenkinek köszi a gratulációkat és üdvözléseket!

Mi tegnap voltunk vacsizni, de nem nagyon kívántam a kajákat, nem tudtam sokat enni. Egyedül a minestrone leves esett jól. Ma itthoni takarítós, pihizgetős nap lesz.

Lehet, hogy elkezdjük nézni a 24 című sorozatot. Párommal sorozatfüggők lettünk, már túl vagyunk a Truebloodon és a Rómán. Kép

Lányok, nektek mi a véleményetek, lehet a 12. hétig lightosan sportolni vagy csak utána?

Még azt szeretném megkérdezni hogy vki esetleg ismeri-e a Niplette bimbókiemelőt? Én most azzal küzdök és lenne néhány kérdésem a használatával kapcsolatban.

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok!

Vaya! Igen nekem is eszembejutott már, hogy Benit is idecsábíthatnánk! :lol: Meg rodinát is, ha jól tudom ő is közös ismerős, nekem az inszemesből, neked a BMC-sből. :D

Szisszka! Akkor már értem, miért hagytad ilyen hirtelen abba a szopit! Én is így tettem volna a helyedben! És azóta Marci mit szól a dologhoz?

Nati! Az tényleg áz, ha így derült ki! :?

Mi a szűk családnak mondtuk el, mivel ők tudták az inszemet. De megesküdtük őket, hogy hírzárlat, minimum a szívhangig.
Nálunk Bogi még nem tudja, de asszem szívhang után neki is el fogjuk már mondani, olyan nehéz magunkban tartani. :lol: És ő meg olyan sokat emlegeti a kistesót.

Puszi Mindenkinek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Vayacon
Én meg egész nap eszem :D
Ma pedig almáspitét fogok sütni, mert most nagyon nagyon oda vagyok érte :D

Mi is sorozatfüggők vagyunk! :) 24 alap!!!! <3 Jack Bauer!!!! :) Mi a 8. évadot nyomjuk belőle :D Ezenkívül nézzük még: House, Született Feleségek, Lost, CSI, CSI New York, Gossip Girl, Vampire Diaries, 30 Rock, How I met your mother, Office. Most ezek jutnak eszembe :D

Marci Elmot, és Hannah Montanat imádja jelenleg :D

Lucuzs
Drukkok mennek péntekre! :wink:

szisszka
 
 


Nem is gondoltam volna,h rajtam kívűl is léteznek ilyen nagy sorozat fanok :D
Nálam a Született feleségek no.1.,de nagyon szeretem a Grace klinikát is.Letöltöttem az összes évad összes részét :oops:

Vayacon:én is hasonlóan vagyok,nem igazán kívánok semmit.Volt pár nap amikor megettem volna a rozsdás szöget is,de megfordult egyenlőre..
Viszont jelentkezik helyette a hányinger,gyomorégés...még éjjel is van,h fel kell kelnem kekszet rágni,mert sok a savam. :? :(
1.kérdés:Azonnal utána nézek,de bevallom töredelmesen,h én még nem is hallottam erről a bimbókiemelőről.Ennek mi a funkciója?Írnál nekem erről pár sort... :oops: Köszönöm előre is.

Nati:Bízzunk benne,h csak véletlenszerűen ráhibáztak és nem árult be senki,de egy tuti,ha én megtudnám,h valaki helyettem közli akár a családdal ,akár a közeli barátokkal,hát...nem tenné zsebre amit tőlem kapna(és most kismamához illően nagyon finom és nőies voltam) :wink:

Szisszka:én is sajnálom az apukáddal történteket...
a cicizéshez nem tudok hozzászólni,talán egy év múlva :wink: de elég logikusnak tűnt amit írtál

Lucuzs:Neked szorítok péntekre...egy hatalmas kalappal :wink:

Én ma délig feküdtem,mert éjjel megint nem volt alvás :(Még szerencse ,h ebéd maradt tegnapról...
Az normális,h óránként,maximum másfél óránként járok pisilni?Hozzáteszem rengeteg teát iszok és előtte is sokat pisiltem,na ..de nem ennyit.Ti?Ti is jártok ennyit?Mi lesz később,ha már akkora lesz a baba,h már nyomni fogja a h.hólyagomat :shock: ?

Kellemes napot Mindenkinek!!!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Vayacon
Minek neked MOST bimbókiemelő? Egyenlőre ilyet ne használj, mellszívót sem próbálgatjuk, mert oxitoxint termel és beindítja a szülést. A végén legalábbis így van, de gondolom a terhesség elején is ilyen hatása lehet.

Sport
Aki eddig rendszeresen sportolt az a 40 hét alatt végig mozoghat, de hasizomra TILOS!!! Ajánlom a Rubint Rékás kismamatornát, az tényleg jól fel van építve.

Sorozatok
Én is szerettem sok sorozatot, de ma már nincs erre időm. Estére meg sokszor anniyra elfáradok, hogy nem tudom végignézni a folmeket. napközben meg esélytelen.

nem ráérzett az illető, tudja! És tudom, hogy itt olvasta valaki (tudom is már, hogy ki) és elmondta neki. De tudom, ő nem fogja továbbadni, mert ő is titokban tartotta a sajátját 12 hétig. Mi Fannit 8 hetesen elárultuk, és a tesót is el fogjuk modani korábban, amint biztos lesz.

Fanni ma tündéri volt. Mondtam neki, hogy ne rugdossa a hasamat, mert baba van odabennt , a kistesója. Mondam neki köszönjön be a köldökömön keresztül. erre odahajol és mondja: szia!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


vayacon
Most olvastam, hogy sisszka azért hagyta abba a szopit, mert akkor görcsölt a hasa. Ezek szerint nem írtam hülyeséget.
Amúgy késöbb sem biztos, hogy kell kiemelő. nekem befelé forduló bimbóim vannak és úgy kezdtem el szoptatni, hogy szilikon bimbóvédőt tettem rá és azzal egy idő után kiszívta fanni. Már nincs vele gondom.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
Édes lehetett a lánykád.Én biztos megzabáltam volna...el tudom képzelni,szinte látom magam előtt,ahogy odahajol és köszön :lol:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Aranyoska
A könyvekben azt írják, hogy az első hetekben és az utolsó hetekben gyötri az embert a sok pisilés. Nos, engem Fannival végig, de ez én vagyok. Most azért kell sokat menned, mert a méhed és a belek átrendeződnek egy kicsit és nyomás van a hólyagon. A végén meg a baba fogja nyomorgatni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Köszönöm Nati!!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Nati, ezek a tesós dolgok annyira édesek, Zsófi is mondta ma, hogy Réka baba van a hasamban :lol:
Vendég
 


Nati
Szoltál már az illetönek Szerintem ez nagyon csuny dolg Ez csak rád és a párodra tartozik

Panndi
Igen a 3 babám lesz nekem is Elöre félek mi lesz akkor hogy fogok boldogulni de majd meglátjuk

Én is néznék sorozatokat de sajna nincs idöm este meg alig várom hogy az ágyba kerüljek
Én is sokat járok wc re és utánna alig tudok visszaaludni
kriszti0406
 
 


Nem szólok neki, mert tagadná, bár hiába. Amúgy meg nem adom meg neki azt az elégtételt, hogy azt gondolja foglalkozok vele. Ezt is csak inkább megemlítettem nektek, nem filózok rajta túl sokat itthon. Párommal megbeszéltük kire gondolunk, és mi erről a véleményük, és ennyi.

Én is nagyon nehezen alszok vissza éjjel, ha felébredek. És sajnos felébredek, mert Fanni ébred. Jó lenne néhány átaludt éjszaka végre. Talán ha kibújik az a 2 fogacska.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Húúú, mennyien lettetek! :shock: Az első oldalon, még csak 2-3 reménykedő kismaminak irogattam, most meg vagytok vagy 20-an? :lol: :lol: :lol: szuper!
Napokban várom a mensimet, remélem hiába :wink: Ha nem jön meg jelentkezem, ha megjön...szerintem akkor is. Mert jó benneteket olvasni!
Nagyon drukkolok, és boldog pocaknövesztést lányok! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!


Nati:dokihoz jövő héten megyek,azután küldöm az adatokat.Aranyos lehetett a kislányod. :D

Panndi:köszi szépen.Férjem választotta a nevet,kertész így egyből a Flóra jutott az eszébe.

Sorozatok:legeslegeslegelső:Jóbarátok,aztán Jóban rosszban,Szívek szállodája.

Pár napig igazoltan leszek távolt,mert költözünk. :D
Addig is vigyázzatok Magatokra és természetesen a babákra is!
Puszi!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Jó reggelt! :lol:

Sorozatok: amig Marci kicsi volt, addig nekem sem volt sem időm, sem erőm sorozatokat nézni... :D Azaz amikor ici-pici volt, azért igyekeztem pihenni, és sikerült megnézni a Sex és New York összest, közben a pici Marci ott szuszogott rajtam, vagy mellettem :D Persze 2 gyerekkel gondolom már nem lesz ilyen egyszerű a helyzet!

Aranyoska
Én napközben pisilek nagyon sokat, éjszaka szerencsére alszom :) Marcinál is csak párszor fordult elő, h éjszaka pisilnem kellett.

Vayacon
Szerintem még nem kell bimbókiemelővel foglalkoznod, azzal bőven ráérsz még! :wink:

Nati
Ééédes lehetett Fanni :)
Nekem Marci simizi a pocakom, meg bújik hozzá :D


Panndi
Aranyos lehetett Zsófi! :) Réka baba? :) :)
Amúgy szerintem a gyerekek ráéreznek a tesó nemére! Én legalábbis mindig tudtam, hogy hugim vagy öcsim fog születni, és a környezetemben is hasonlókat tapasztaltam!

Kata
Drukkok mennek!!!!

Kinga
Sok sikert a költözéshez! :wink: Csak óvatosan és remélem hamar túlestek rajta!!!!

Nem tudom, hogy leszek e még ma... Most mennem kell takarítani meg főzni, délután meg suli, és csak este érek haza.
De lehet, hogy takarítás közben beiktatok pihiket és akkor bekukkantok! :wink:

szisszka
 
 


Sziasztok!

Eclipse! Te ugye még jössz? Ma már biztos van neted! Várunk! :D

Mindenkinek puszi!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szia Lucuzs!

De jó hogy fejben tartod! A pcos topikba meg az inszemesekhez már beköszöntem.

Ha minden igaz, ma töltöttük a 8. hetet, és inkább okt. 23. fele jöhet a babó, de maradok itt.

E-mailezgetek a dúlámmal. Nekem óriási segítség, hihetetlen.
Annyi szorongást le tud venni, hogy az elképesztő, olyan egy tündér. :D :D :D

Te nem gondolkoztál még ilyenen?
Vagy mások a topikból? Mert elég széles ismeretségi köröm van... :)

Puszi

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse! Meséjl részletesebben erről a dúla dologról, mert én nem sokat tudok. :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


www.module.hu
Itt minden fontos infó fent van! Jó olvasgatást Lucuzs!
Ha bármi kérdésed van, priviben megírom a választ! :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Ez borzasztó. Már megint jönni kellett dolgozni, pedig annyira élveztem a 3 napos pihenést.

Lenne egy-két kérdésem a terhesség terén már tapasztaltabbaktól:
1.Olvastam, hogy az anyagcsere lelassulhat a terhesség során, de azt azért nem gondoltam, hogy ennyire. Van esetleg valami jó babakímélő módszeretek ennek leküzdésére?
2. Normális az, hogy a tünetek nincsenek jelen állandó jelleggel? Pl: Van amikor este hétkor már bealszok,máskor pedig képtelek vagyok elaludni és órákig képes vagyok forogni az ágyban. Vagy például a mellfeszülés a kezdetekhez képest alábbhagyott, már nem érzem állandóan.

Eclipse!
Én azt hittem, hogy a dúla csak terhesség végén lép színre, meglepett, hogy már most van kapcsolatotok.

Kedves sorozatfüggő Kismamatársak!
Ne feledkezzünk el a Két pasi - meg egy kicsiről sem :) (Two and a Half Men)
Vendég
 


Ági,

már évek óta el volt döntve, hogy Ő lesz az :D 12. héttől járok majd hozzá kismama jógára is, ha minden rendben lesz.
Egyrészt megvolt a személyes ismeretség, másrészt írtam, hogy komoly meddőségi problémák voltak, és parás vagyok, és folyamatos lelki törődésre van szükségem, és megkapom.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Úr Isten mennyit írtatok :wink:

Mi tegnap ünnepségen voltunk,nagyon klassz volt.A srácok különösen a huszár felvonulást élvezték a sok lovakkal. :wink:

Ma reggelre Olivér drága összefosta és összehányta a kiságyat,a zsákját..meg úgy mindent :( ...amíg elindultunk a suliba 5x hányt :shock: ..majdnem el is késett szegény Márk...szal megvan a program a napokra úgy látom...nem tudom hol nyakalhatta be a vírust mert sehol senkinek ilyen baja nincs.

Sztem sem kell,sőt nem szabad most "tréningezni"a mellett...én mindhárom srácomat Avent bimbóvédővel szoptattam és tökéléetes volt....terhesség alatt nem kell semmit csinálni a mellel.

sorozatok:én is nagyon szeretem a Szüli felit,Dr.House,Grace Klinika,Vészhelyzet,Barátok Közt,NCIS,CSI,...de sajna sokszor elalaszom rajtuk.Olvasni meg már szinte alig tudok...remélem egyszer arra is lesz időm mert azt még jobban imádnék.

dúla:nagyon jó dolog.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Nekem pont egy hét múlva kell mennem ultrahangra, aznap lesz a picuri 8 hetes és 1 napos. Nagyon lassan telnek a napok, de igyekszem nem parázni,bár ez nem könnyű. A melleim feszülnek, de úgy rosszul nem vagyok. Nincs hányingerem. Bár alapból nagyon szeretem az édeségeket, most inkább a sós dolgok jönnek be nem az édesek. S mostanában én is mindig elalszok az esti film alatt, néha már a Barátok közt alatt is, pedig azt nem szeretem kihagyni.
Minden kismamának gratula és sok pusszi!

Kép
Kép
start7
 
 


Sziasztok!

Nálunk érdekesen alakult a hétvége:
Miután túlestünk a 3 napos láz "megrázkódtatásain", vasárnap este én kezdtem el picit barnázni. Jól meg is ijedtem. Ráadásul a férjem csak tegnap jött haza síelésből, így csak tegnap este tudtunk bemenni az ügyeletre. Ennyit arról, hogy kihúzom doki nélkül a 8. hétig.

Mivel az orvosom Pesten van, mi pedig Győrben lakunk, így irány az ügyelet. Szerencsére megállapították, hogy semmi gond, van egy 4 mm-es petezsák. Állítólag a terhességek 25%-nál van vérzés az első 12 hétben. Lucánál nem volt, ezért paráztam. Na mindegy, az a lényeg, hogy minden rendben.

A bimbókiemelő szerintem is ráér, amíg megszületik a baba. Én is az Aventet használtam Lucánál.

Emésztéssegítésre állítólag a Laveolac szirup jó, egyébként babáknak is azt adják, de kérdezd meg a dokit, hogy mit ajánl.

Mindenkinek szép hetet!

Viki

Kép
vikus08
 
 


Sziasztok Lányok!

Húúúú, mennyi minden történt!!!!

Mindenkinek gartulálok!

Most olyan jó kedvem lett, hogy már ennyien vagyunk!

Kriszti, Aranyoska, titeket mikorra írtak ki?Mert engem 10.31-re :D

Ma voltam védőnőnél, kaptam kiskönyvet, de még mindig nem vagyok nyugodt, mert szívhangot még nem néztek!


Puszi mindenkinek

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!
Én is akkor fogok kicsit megnyugodni, ha már néznek szívhangot is, no meg ha túljutok az első 12 héten.
Vikus nagyon örülök, hogy nincs semmi gond.
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
start7
 
 


dorka, kaptál szívhang nélkül kiskönyvet? Nálunk addig nem adnak. Azt hisszem, sehol sem.

Panny, jobbulást, remélem a többiek nem kapják el!

vikus, 3 napos láz "jó móka", de az jó, hogy túl vagytok rajta :)

Jaj, nekem holnap doki...
Vendég
 


Dorka,

én kaptam védőnőhöz beutalót, hogy adja ki a kiskönyvet. De asszem csak a 10. héten fogom, a többi vérvétellel, vizeletvizsgálattal egyetemben.
Nálunk 2 hétig most már nem lesz semmi. Az elmúlt 2 hétben sem volt :)

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


A lényeg lemaradt, hogy akkor kaptam a beutalókat, amikor vittem az UH leletet a szívhangról meg at 5mm-es embrióról :)
De nem sietek a mászkálással.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Haynii vagyok és ha minden igaz 6 hetes "baba" van a pocimban. Múlt héten voltunk uh-n. Jó helyen tapadt meg és tisztán látható volt a petezsák, no meg a sárga ciszta ami ilyenkor kell. Jövő héten lesz a következő, reméljük már szívhanggal.

Mindenkinek gratulálok. Jó ez a szoba sok mindent meg lehet tudni.
Ja egy kérdés szerintetek mennyire gáz ha jövő héten csinálok egy fizikai felmérést? (futás, has, fekvő) Sajnos a munkámhoz kéne. :(
haynii
 
 


Honvédség, rendőrség, katasztrófavédelem?
Én 5 és fél hetesen futottam meg 30km-es teljesítménytúrát csináltam, jó szinteset térdig érő latyakos-jeges hóban, meg -2 fokban fent aludtam a hegyen hálózsákban, továbbá fát vágtam és cipeltem a 80l-es expedíciós zsákot, aztán 2 nap múlva jött a pozi teszt és másik 2 nap múlva a szívhang :D
Nyirmogtam a dokinak, de azt mondta, ha a baba eddig kibírta, akkor már ki is fogja.
A barátnőm most 26 hetes, és végig megtartotta a futásait.

Azért ne most próbáld megdönteni a rekordodat, elég ha a megfelelt szintet teljesíted.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Az előbb kiderült, h nem kell mennem suliba, küldtek sms-t, hogy beteg a tanár. Igy talán egy délutáni szunya is belefér, apa mindjárt itthon van :D

Eclipse
Tök jó, hogy ilyen kapcsolatban vagy a dúláddal, főleg, ha ezt igényled is. Biztosan sok felesleges aggódástól kiméled igy meg magad! :wink:
Az aggódás egyébként ebben az időszakban szerintem tök normális.
Én anyukámat szoktam felhívni :lol:

Amikor Marci született, nem volt fogadott orvosom, sem szülésznőm, de tök jól alakult a szülésem, szép is volt, könnyű is volt. Bár én igy is álltam hozzá...
Egyébként én nem magán dokihoz jártam, és amikor a 20. héten mekérdeztem, már nem vállalt be szülni. Állitólag mostanában már a 12.-13 hét környékén "le stipi-stoppolják" az orvosokat, és állítólag a szülésznőket is korán el kell csípni...

Ági
Szerintem nem gáz, ha nincsenek folyamatosan tünetek! :wink: Nekem sincs. Jó, múlt héten én is aggódtam, mert egész nap nem voltak tüneteim, elmúlt a "mindjárt megfogjönni" érzés, stb...
Valamelyik nap egyáltalán nem voltam fáradt, most meg el tudnék aludni!
A mellfeszülésről azt olvastam, h az elmúlik...

Panny
Jobbulást Olivérnek!!!! Drukkolok, h a többiek ne kapják el!

Viki
Örülök, h rendben vagytok! Én is vérezgettem egy nagyon picit, amikor Marcival voltam terhes, azt mondták, h ez előfordulhat.


Én sem kaptam kiskönyvet a szívhang előtt.


Panndi
Drukk a holnapi dokihoz, bárcsak én is mehetnék már!

Hajni
Gratula a babádhoz! Én nem merném bevállalni a fizikai felmérést!
:oops: futást, hasat semmiképp nem szokták ajánlani... szerintem...


Körkérdés:
Tudjátok már, h hol fogtok szülni? Tudom, h messze van még, csak kíváncsi vagyok :)

szisszka
 
 


Szisszka,
akinek a szervezete hozzá van szokva a fizikai igénybevételhez, sporthoz már a terhesség előtt is, az az első pár hétben fel sem veszi, hidd el nekem. Én is csak azért nem futok, mert fáradt vagyok, nem azért, mert nem lehet.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Talán okt. 23 és környéke.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Haynii
Ha sportoltál eddig is, akkor has kivételével lehet a felmérés. hasazni nem szabad terhesség alatt.

Holnap megyünk dokihoz, remélem lesz szívhang is, mert ha nem akkor jövő héten is menni kell.

Szülés:
Én pesten szülök a II.Nőin. Fannit is ott szültem. Bár most aggaszt egy kicsit az a 90 km távolság, mert Fanni gyorsan született, épp dokinál voltunk.

Sorozat
Két pasi! Imádom! Azt meg tudom nézni, mert addigra lefürdik Fanni és akkor etetem a kanapén, ott el is alszik a kezemben.

Holnap este vagy csütörtökön jelentkezek, mi volt a dokinál.

Kép
Kép
nati80
 
 


Köszi a válszokat!
Még mindig nem tudom mit csináljak de legalább már jobb kedvem van. :lol:
Honnan van ilyen szép vonalzotok, hogy mennyi idős a baba stb.? Olyan üresnek érzem az üzeneteimet nélküle. :lol:
Üdv,
haynii
 
 


Sziasztok!
Úgy tűnik én is joggal csatlakozom e topikhoz. Múlthéten csütörtökön kettő darab pozitív tesztnek örültem. Jövőhéten megyek dokihoz, előbb talán nem érdemes. Számításom szerint 7 hetes terhes lehetek. Már van két gyerkőcünk, mégis ugyanannyira izgulok, mint az elsőnél :)
Én is aggodalmaskodom amiatt,hogy vannak napok,amikor semmit sem érzek,se haspuffadás,se enyhe görcsök, se hányinger,a melleim soha nem is voltak érzékenyek.
Toxoplazmózis miatt izgul valaki?Én még nem estem át e betegségen és van egy új,fiatal macskánk,akit nagyon szeretünk, nem fogjuk kitoloncolni.Ki hogyan oldja meg a hasonló helyzetet?
Akiknél jön a harmadik: gondoltatok már arra,hogyan,milyen kocsiban fér majd el a három gyerekülés?(kicsit előreszaladtam).
Üdv mindenkinek!
macskajancsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: