Új privát üzeneted érkezett!

Meme! Szuper hírek! :P

Niki! Megy a drukk! Köszi a reggeli üzit :wink:

Szia Gabi! Emma lányom pont 1 évvel később született mint a Te Lilid :wink:

Emmának ma egész nap hőemelkedése volt a bölcsiben :? Már tegnap néztem, hogy bágyadt a szeme, mintha bújkálna benne vmi :( Most meg 37,8-at mértem neki, úgyhogy nem megy holnap... Jön anyósom vigyázni. Nagyon remélem, hogy nem lesz semmi komolyabb baja! Meg hogy nem adja majd át a bacikat :? :oops:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Meme
Az utrot most kaptad 3x2-es adagban? Vagy eddig is szedted? Ezt azért kérdezem, mert nem emlékszem Nórival hányszor hányat kellett szednem, de talán többet mint most, múlt héten 2x1-et írt fel a dokim. Na, de majd holnap rákérdezek. Amúgy holnap reggel én következem majd az UH-osok sorában.
manorka
 
 


Panny
Akkor te most elviekben hány hetes vagy?
Nálam is ma kezdődött a róka koma kerülgetés, tegnap délután meg a sav. Lehet ugyan ott tartunk? :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 

 
 

Barbuss
Köszi!:)

Manorka
Az utrot múlt szerdán kaptam (először). Én rögtön 3x2-vel kezdtem.
Akkor mennek a nagy drukkok holnap!! Hányadik hétben vagy elvileg?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 



Sziasztok!

Köszönöm az üdvözlést!

Az oltásokkal kapcsolatban: csak a h1n1-en gondolkodtok, vagy szóba kerül a hagyományos influenza ellenei oltás is a családtagoknál? Mi a férjemmel gondolkodunk, hogy őt be kellene oltatni, de azt nem szeretném, hogy emiatt legyengüljön az Ő szervezete...
És ha oltat, akkor melyiket? Vagy mindkettőt?
Mi is próbálunk védekezni, én nem nagyon mozdulok ki - itthon tudok dolgozni -, és a nagy puszilózásokat próbáljuk kerülni a barátokkal, családdal...
Én magam nem szeretném beoltatni, csak ha már nagyon muszáj lesz!

Kérdésem lenne: émelygés ellen nincs valami trükkötök? Még kifele nem jött semmi - vagy csak félig - de szinte egész nap jön az a fura rosszulét. Már kevesebbet eszek, mint előtte... :( És nem kívánok semmit a folyadékon kívül!
Ötlet? :?

Meme!
Gratulálok! Nagyon szép fotó!!! :)
aita
 
 


köszi Meme, kb. 5 hetes vagyok -az össze-vissza mensim miatt nem lehet tudni, de múlt héten a méretek alapján 4 hetet állapított meg a doki, ami kb. reális is, ha visszaszámolok akciózás időpontját tekintve, de majd holnap meglátjuk. Már visszaszámlálok :roll:

Barbuss
nagyon vigyázz magadra, jobbulást kívánok a Kicsinek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára manorka 2009.11.11 18:24-kor.
manorka
 
 


Barbuss, neked nincs kép?? Nem csináltatok/kaptatok?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 



Meme!

Én pont ma vok,5 hetes és 1 napos,és júl.13 az időpont :)...tényleg nagyon egyszerre haladunk akkor :wink:

Barbus!

Jobbulást a kicsikédnek!!
Szomszédban is tombol a mandulagyulladás!

Én csak napi 2 utrot használok,mindig ennyit szoktam.

Anikta!

A mi háziorvosunk is mindkettő oltást akart javasolni apának de mi is csak a h1n1 ellenit kértük..túlságosan nem akartuk apap immunrendszerét se legyengíteni mert akkor meg elkap mást hamar.A srácoknak is csak a h1n1 ellenit fogjuk,a simát nem.
Ne aggódj..sztem magadat nem kell oltatni..főleg ha így meg tudod oldani h nem menj közösségbe!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Bibar
köszi az infót, na, akkor mindenképpen rá kell kérdeznem, éreztem én, hogy nagyobb mennyiségben szokták ezt adni, pláne ha az előzmény még indolokja is.
Megy Neked is a drukk!
manorka
 
 


Akkor ma még Nikit várjuk a hírekkel, holnap pedig Bibart és Manorkát!! De jó! minden nap van kiért izgulni! Ez annyira jó!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Anita! Nekem anno a hideg innivaló vált be, meg ne nagyon hagyd, hogy teljesen kiürüljön a gyomrod, inkább többször keveset egyél!
Én Emmával az első 5 hónapot minden nap hányással kezdtem :? Az ellen semmi sem használt, de az émelygést tudtam csillapítani :wink:

Köszi a jókiviket! Amíg nem lázasodik be, addig nem viszem :roll: Azt se akarom, hogy a rendelőben szedjen össze vmit :roll:

Nem kaptam képet, majd jövő héten fogok remélem :wink:

Niki most van a dokinál! :D

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Mi is csak H1N1...
Apa reggel megkapta, Emma elvileg hétfőn kapja, már ha nem pukkan le...

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


aita
émelygés ellen 1-1 háztartási keksz, inni apró kortyokat, ha pedig eszel, akkor is csak kis mennyiségben, a lényeg, hogy olyat kell ilyenkor enni, ami szívja a savat és tényleg inkább többször, de keveset. Nálam 3 éve bevált. Bár én a háztartási kekszet nem annyira csípem, mert nekem édes, de akkor jól esett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára manorka 2009.11.11 18:40-kor.
manorka
 
 


Barbuss
Jobbulást a picúrodnak!
Jövő 7en is mész? Mikor?


Beszéltem anyósommal....bár ne tettem volna....Sikerül neki 3 perc alatt síkra vágni agyilag!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Szep estet mindenkinek!
Teljesen uj tag vagyok a forumon, es a pocakosok kozott is, szeretnek csatlakozni hozzatok, ha nem banjatok. 32 eves vagyok, regota vart elso babankat varjuk, most leptem a 7. hetbe, julius 2-4 korul kellene megszuletnie. Szinte semmit nem tudok a szulesrol, sajnos tanacsot sem nagyon tudok senkitol kerni, mert kulfoldon elek. Nekunk mar 2 ultrahangunk is volt, egy az 5. heten es egy masik a 6. heten. (a folyamatos parank miatt). Elkezdtem verezni ugy 10 napja, de igazabol nem is verzes volt, inkabb sotetebb, hat igy vagyunk mar tul 2 ultrahangon. A vasarnapi vizsgalat mar 6 mm-es oriast mutatott, a kicsi szive pedig dobogott, ez mar lathato volt az 5. hetes ultrahangon is, csak meg 1-2 mm-es volt a baba.
Vegigolvastalak titeket, a tuneteket. Hat reszemrol csak annyit mondhatok, hogy ha meg eltetek csokimanias embert....hat az en lennek, most pedig ra sem birok nezni az edesre. Mindenbol a savanyut ennem. Sok mindentol pedig undrodok, hanyni nem hanytam meg. Eleg egyhangu kajat eszek, reggel-delben -este vajaskenyer es citromos tea, mas nem nagyon megy le. Ja meg a savanyu uborka, alma es a mandarin! A fura, hogy elotte ezeket egyiket sem ettem volna meg.
Meg van egy eleg rossz tunetem, a nap nagy reszeben borzasztoan szedulok, igy nagyon sokat kell vizszintesen lennem. Valamelyikotoknel jelentkezett hasono tunet? Nalam most ez a legkiboritobb.
Tovabbi szep estet mindenkinek
Judit 8) 8) 8)
pocaklako
 
 


Szia Pocaklakó!
Üdv köztünk! Ahogy látom ez a mandarin dolog mindenkinél nyerő:)
Külföldön merre laksz? Melyik ország?
Szédülni nem szédülök, a többi tünetet leírtam előbb:)
Örülünk hogy itt vagy, és hatalmas GRATULA a dobogó szivecskéhez!!
Itt kérhetsz tanácsot, mindenki a legjobb tudása szerint fog segíteni!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Judit
üdv itt :lol: :lol: én is édességmániás vagyok és most csak a sósat kivánom :lol: :lol: Olivérrel is ez volt az első 3 hónapban.gartula a babácskához,stép nagy már :wink: szédülésem nekem ritkán van,a vérnyomáson szarakodik ilyenkor,esetleg egy kis tejeskávé??nekem ez bejött annó!Hol élsz?ha nem vagyok túl indiszkrét?

Meme
mivel húzott fel a drága anyós???

bibar
 
 


Bibar

Kérdezte, mi volt a dokinál....elmeséltem, boldogan...
Errre közölte, hogy csak ne igyunk előre a megve bőrére, ő még nem örül, majd ha már biztos lesz. Mert akármi jöhet közben, mert ez elsőnél is nagyon beleéltük magunkat, aztán pofára estünk...Majd megint csak megütjük a bokánkat, ugyhogy inkább ne is gondoljunk rá, hogy terhes vagyok.....
Komolyan mondom, ha tehettem volna, átnyúlok a telefonon, és megfolytom!!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Niki lassan végez a dokinál, illetve azt írta, hogy 8 körül jön. Ugyhogy még 3/4-ed óra. Jajj! Remélem ő is legalább olyan jó híreket kap, mint barbuss meg én!!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Koszonom szepen elore is! Olaszorszagbol irok Nektek 8) Meg az elozoeket azzal szeretnem kiegesziteni, hogy kezd rajtam eluralkodni a napi sirogorcs, es a duhroham. Szegeny ferjem mar csak a fejet fogja, ma jol ki is nevetett, hogy nem vagyok komplett, ahogy viselkedek semmisegekert. Hat ..igaza volt :oops:
pocaklako
 
 


Pocaklaló!
Ne aggódj, engem is kiszokott az enyém:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


bibar:

Ugy orulok, hogy, hogy nem majszolok folyamatosan csokit, mint ahogy eddig csinaltam! Barcsak tartana. Erdekes, hogy Te pedig a sosat kivanod. Napi 1 cappuccinot iszok meg, reggel, a terhesseg elott is csak ennyit ittam. Ti hogy vagytok a szekrekedessel, ha megkerdezhetem? :lol:
Lenne egy kerdesem hozzatok csajok, csinaltam en is babavonalzot, de nem tudom, hogy hogy kell beilleszteni, nalam azt irja ki, hogy a HTLM ki van kapcsolva :roll:
pocaklako
 
 


Meme:
De attol meg jobban felhuztam magam :twisted: es hisztiztem egy sort...aztan elmult :lol:
pocaklako
 
 


Pocaklakó
Azt kell beilleszteni, amiben benne van az Img.Melyik oldalon csináltál?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Pocaklako
sajnos csak 3 hónapig tartott multkor is,pedig én is örültem,aztán ujra édesség hegyek :cry: vonalzóban nem tudok segiteni :oops:

Meme
de kedves :twisted: :twisted: fő a pozitvság,vagy mi,ezt úgy utálom,ahelyett hogy veletek örülne,mert igenis ott van a baba!!!!

na mentem altatni lassan,majd még vissazkukkolok Niki miatt :wink: :wink:

bibar
 
 


bibar:
Ott tartok hogy lesz@arom. Majd én is így fogok örülni ha vele történik valami jó. De hogy sokat nem kell a gyerekkel lennie az tuti! A mi gyerekünk ugyse lesz olyan jó, mint a lányának a 2 gyereke...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hmeme 2009.11.11 19:55-kor.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Na akkor most lenyugszom, mert nem ér annyit az egész, hogy idegesítsem magam rajta!

szúúúúú-szááááá! Goooooozzzzzz-frabáááááá:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 



Annyira imadnivaloak es megnyugtatoak ezek a pozitiv anyosok! Raadasul az en anyosom egy igazi mamma mia :twisted:

Na megprobalom a vonalzot betenni, lehet nem sikerul :wink:
Kép
pocaklako
 
 


már lenyogodtam:) Elsírtam a férjemnek a bánatom! Ő is azt mondta, hogy sz@rjam le..:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Pocaklakó
ügyi vagy:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


niki!! Merre jársz a jó hírekkel??:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme:
Te is, hogy lenyugodtal, es nem idegesited magad tovabb a joindulatu megjegyzeseken! :lol:
Ebben az idoszakban amugy is sokkal erzekenyebbek vagyunk, ezt foleg egy anyosnak kellene tudnia! (hiszen kedves ferjedet o varta!!! :P )
Kép[/url]
pocaklako
 
 


Lanyok, en megyek a szemem lassan leragad, holnap majd jovok, es remelem masokkal is megismerkedek!
Jo ejt minden mamanak es babanak! 8) 8) 8) [url][/url]
pocaklako
 
 


Pocaklakó
egy jótanács a vonalzóhoz! A profilodban van olyan, hogy aláírás. Na! Oda másold be a vonalzónak a linkjét. Akkor nem kell mindig beillesztened, hanem automatikusan kirakja
Jóéjt Neked!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme, valóban nem túl kedves hozzáállás az Anyósod részéről, de próbálj meg nem foglalkozni az ilyen megjegyzésekkel. Az teljesen jó, hogy a Párod legalább melléd állt.
Tetszett a méreg kiadós hsz-od. :))) Betanulom szó szerint, hátha segít nálam is. :lol:

Pocaklakó gratulálok Nektek és üdv köztünk. Majd mesélj még magadról, hogy régóta élsz Olaszországban? Párodat ott ismerted meg vagy itthonról mentetek ki együtt?
Képzeld, majdnem én is ezzel a nick névvel reigsztráltam itt, mert 3 éve egy másik topicban (másik oldalon) pocaklako-ként fórumoztam. De így legalább megmaradt Neked :)

Niki!! Várunk a jó hírekkel!!
manorka
 
 


Először is: Meme gratu a jó hirekhez, kitartást a következő 2 hétre a dobogó szivecskéig :) Anyósoddal ne foglalkozz, ketteskénél majd nem szóltok neki a 12. hétig, aztán nem lesz mit beszólni ;)

Niki: várunk Téged is a jó hirekkel!

Bibar, Manorka: nagyon drukkolok holnapra!

Panny: amikor rosszul vagyok én is erre szoktam gondolni, hogy ezt én akartam :D:D:D

Rosszullétre nekem leginkább a savanyú dolgok jönnek be. Citromos viz, 100%os narancslé, koktélparadicsom. Ebédre pedig főleg levest tudok enni a szilárd kaját nem kivánom. Ja én is inkább többször keveset eszem-iszom.

Barbuss: jobbulást a lányodnak, remélem semmi komoly, és te nem kapod el!

Pocaklakó: Üdv itt! Én a fiammal voltam nagyon szédülős, most csak néha rámjön.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Fókamóka
Köszi a gratut!Igazad van ketteskével:) Megfogadjuk a tanácsod:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sehol senki? csak én vagyok még talpon?? :)
Lassan én is kikapcs, mert holnap is egy izgalmas nap lesz....:(

Majd még bekukkantok lefekvés előtt, hátha niki elújságolja a híreket!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Én is vagyok még, hátha Niki benéz. :)

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Én is itt vagyok még, várom Nikit.
manorka
 
 


Én is vok...várom Nikit...közebn nézem a House-t meg lesz a kedvencem,a Született feleségek :)

Barbi!

Sztem hétfőn ne adatsd be a kislányodnak az oltást hisz ma lázas volt..erre tényleg nagyon kell vigyázni h betegen ne kapjon senki oltást...de sztem a dokid se adná be ha elmondon h lázas volt...inkább várjatok egy pár napot,nehogy bújkáljon benne valami baci vagy vírus.Tényleg nem beleszólni akarok csak segíteni :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
De jó hogy itt vagy! Elfelejtettem A house-t:) De már át is kapcsoltam:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Panny
Súgsz? Mi ez a kinézünk valaki fejéből?? Ki ez? Mi lett a House-szal? Tiszta tipli:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


hihi, de jó! legalább valamit megtudok a House-ról én is, mert az én párom átkapcsolta a Kaptárra. De mondtam, hogy a Született Feleségeket nem engedem, azt nézni szeretném mindenképpen.

Lányok, mi lehet Nikivel? Aggódom érte. Azt írta, 8 körül jön. Remélem, hogy nagyon örülnek és amiatt tolódik a bejelentkezése.

Közben Tv2-re került Apa ujja a távirányítón.
manorka
 
 


Meme!

Nem House-szal történt valami hanem egy beteggel...az agya tk ép csak épp nem tud jelezni a teste.

Manorka!

Biztos csak fekteti ,szoptatja a kicsikéjét Niki és utána jön...gondolom.

És üdvözlet a csapatban Pocaklakónak :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak most jöttem.
Szóval van egy szabályos 8mm-es zsákocskánk jó helyen, méhen belül.Úgyhogy egy kő,lezuhant. A többire semmi konkrétat nem mondott.A heg majd később derül ki,előrehaladott állapotban, hogy bírja,addig nem tud mit mondani. Az oltás.Keményebb dió volt.Nem volt hajlandó egyértelműen nyilatkozni,mert nincs a kezében semmi bizonyosság. Így azt mondta szerinte nem lesz baj.DE.Ha baj lenne az akkor úgy, hogy vagy nem marad velünk a 12. hétig vagy úgy, hogy olyan rendellenességet okoz,ami uh-val látható lesz a 12. hétig(pláne, hogy megyünk ezután Pestre magzati diagnosztikára, ha lesz szívhang)és ha ne adj Isten ilyen történne lehet lépni.De nem tartja valószínűleg.Szóval Isten kezében vagyunk, és én nagyon hiszek benne.
Hormont rám bízta, de mivel akkor nm szoptathatok,inkább várnék jövő hétig(akkor megyek a saját dokimhoz) hogy mennyit fejlődik addig.Ha nem eleget,akkor kérek.
Ennyi.Picit nyugodtabb lettem, de igazából mindig lesz min idegeskedni, így abba is hagyom.Ha nem marad velünk,akkor az Isten akarata lesz, és úgy kell lennie. De velünk marad és egészséges lesz!
Meme, Neked mekkora petezsákot mértek?Hűvelyivel néztek megint.Mert engem is 4. hét végére, 5. hét elejére lőtt be.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!

Na ezek jó hírek!!Ott a szabályos petezsák!

Sztem nem lesz semmi gond...biztos h egészséges lesz!!!!!!

Hányan vannak akik nem tudják h terhesek és isznak vagy drogoznak(én már ilyet is hallottam :shock: )és nem lett semmi baja a babának!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: