Új privát üzeneted érkezett!

Nonó - dejó, h holnap UH!!! Irigyellek, nem mintha nekem lenne értelme elmenni mostanában, csak jó lenne már látni... :) majd mesélj mindenképp utána, nagyon kíváncsi vagyok, h miket mond a doki!
Egyébként igazad van, tényleg tudni kell puskázni is :D 8)

Twist - köszike az adatokat, mindjárt be is teszlek :)

Vitaminos válaszokat köszi :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Heydie!
Ha már a táblázattal dolgozol: kérlek javítsd ki a szülinapomat 14-ére. Köszi, hogy fiatalítasz :wink: Úgy látom én vagyok a rangidős kismami :oops:

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Heydie!Én is küldöm az adatokat!
Név:Gyöngyi
Születési idő.1977.12.29.
Lakhely:Fejér megye
Első poz.tesz:április.26.
Kórház:Szent György szfvár.
Baba neve:Rebeka,vagy Balázs
szülés:még nem tudom.
mindegy
első baba.
Köszönöm!!!
gyöngyi-30
 
 

 
 

Sziasztok!
Én pár napja kezdtem az elevitet szedni és szerintem attól múlt el a hányinger és az émelygés.Legalábbis utána 1-2 nappal.Mondjuk rá is van írva. "Lekopogom" még mindig tök jól érzem magam :D
Remélem marad is így...
editke28
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök...úgy érzem, napról-napra fáradtabb vagyok. Most is aludtam egy kicsit, de álmosabb vagyok, mint előtte..

Twist! Isten hozott! GRATULÁLOK NEKED!
Nagy lehet az öröm nálatok :D én is drukkolok az ikrekhez!!!
Hédi! Gratulálok (még csak halkan) a vizsgádhoz! Biztos jó lett :)
Én is túl vagyok az első részén...nem volt vészes, reménykedem, h jó lesz.
Kérdezted, h hogy bírom a vizsgaidőszakot...az a helyzet, h én nem egyetemre/fősulira járok, hanem csak egy sima, mezei nyelvsuliba (mivel ugye fél éve vagyunk itt, 0 nyelvtudással....gondoltam, nem árt...főleg most, h jön a Picúr)
De...hát tanulni itt is kell...és eléggé brutálisan le tudok fáradni tőle.

Konkrét terhesvitamint nem szedek...jól meghánytam-vetettem és inkább így döntöttem.
Folsavat viszont szedek, valamint MagneB6-ot is, illetve iszom a palástfű teát (ugyanis ebben a ciklusban cickafark-palástfű kúrát tartottam...meg is lett az eredménye mindjárt első próbálkozásra :D ); továbbá sok zöldség-gyümi.

afra.h
 
 


Táblát frissítettem, ha minden igaz, benne van mindenki! Majd nap végén felteszem, addig hátha jön még vki ;), meg aztán nem akarom h most meg tele legyen vele minden oldal... :) Ja, Nonó - az elírásért bocsi, javítottam :oops:

Afra - köszönöm, szintén egy halk gratula oda is, ha jónak érzed, akkor biztos az is :) megnyugodtam, h nem vagyok egyedül ezzel a fáradtság-problémával, most fejeztem be a tanulást holnapra, de hulla vagyok...

Nekem olyan borzasztó hányingerem van kb. másfél órája, h hihetetlen, nagyon sz..rul érzem most magam...már ne haragudjatok, de erre más kifejezés már nincs :? és nem használ semmi...

MagneB6-ot én is szedek, a többit meg majd megkonzultálom a dokival :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Heydie! Esetleg te is próbálgass valami taktikát hányinger ellen, hátha segít..

Esténként újabban néhány percre-félórára nekem is előjön..de csak úgy lájtosan.

Igazán nem akarok ám beleszólni, vagy ilyesmi, de a folsav most nagyon-nagyon fontos lenne! Szerintem azt bátran szedheted...én már a terhesség előtt is szedtem biztos, ami tuti alapon.
De nézz utána...
:P

afra.h
 
 


Ja, és köszi a gratulációt....csak úgy halkan is :wink:

afra.h
 
 


Afra - amikor írtad, akkor utána is olvastam a folsavnak, úgyhogy holnap elrobok a patikába suliból hazajövet, és veszek mindenképpen! köszi :)

Hányingert a hideg kóla el szokta mulasztani (kellemeset a hasznossal... :oops:), de most nem használt az sem. Már feküdtem is, hidegvizet is ittam, mást meg az a baj, h nem kívánok (gondolok itt most pl. a nagyoncukros teára), ill. nem az a baj, h nem kívánom, hanem borzasztóan undorodom a szagától...na nem nyafogok, majd csak elmúlik :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!

Olyan jó lenne csatlakozni hozzátok de én még nem tudom sajnos mi a helyzet!

április 5.-én volt az utolsó mensim szóval ma van a 32. nap de tegnap előtt még negatív volt a teszt :?
Holnap reggel megint megpróbálom.

Sajnos a szoptatás óta még nem állt be a ciklusom de régen 28-29 napos volt.

Ha + lenne akkor jövök közétek!
kaviar
 
 


Helló Lányok!

Én holnap elutazok férjemmel hosszú hétvégézni, úgyhogy nem leszek! :D
Kellemes, hányingermentes hétvégét kívánok mindenkinek!!!
Vasárnap este jövünk haza, ha valami történik addig akkor vas. este írok, ha nem akkor hétfőn a a Doki után!!

Sziasztok
editke28
 
 


Kaviar - szia, drukkolok a babához :) nekem is ápr. 5-én volt meg utoljára, ha összejönne, akkor mensi alapján számolva egyidősek lennénk ;) szorítok nagyon, remélem holnap reggel kétcsíkosat tesztelsz!
(egyébként Kaviár? :D)

Editke - jó hosszúhétvégézést, vigyázzatok magatokra! Hányingermentes, boldog hétvégét neked is :) hétfői dokihoz majd drukkolunk!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Ígértem táblát...szépen bővül :)

kiszedtem, bocsi, elszúrtam...holnap reggel felteszem :oops: :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára heydie 2009.05.07 22:24-kor.

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Kaviar, remélem, holnap sikerül egy pozitív tesztet produkálni!

Editke, szép hosszú hétvégét kívánok!

Terhes vitamin: én nem szedek terhesvitamint, csak folsavat, és Magne B6-ot

Hékás, igen, Máté a 35. héten született meg, előtte már jó pár hete kórházban voltam visszatartáson, de aznap romlott Máté szívhangja, és azt mondták a dokik, hogy meg kell indítani... egy köldökzsinórcsomóval született meg. egyébként egyáltalán nem volt kicsi, 3000 g-al született meg, de sajnos egy nagyon csúnya fertőzést elkapott, és néhány órával később tüdőgyuszival életveszélyes állapotban vitték Szegedre... :cry: elég sokat szenvedtünk abban az időszakban, de hála istennek vége, és Máté ma már nagyon jól van. :)

Heydie, a tábla tetején (Eszter, 1978.10.13....)én vagyok, de nem az én nevem szerepel ott :wink: ... Ja és a kórházat kifelejtettem: Baja

miniliza
 
 
 


Ja, még eszembe jutott: émelygés, hányinger nekem (még) nincs, viszont kb 2 óránként valami pokoli éhséget érzek, olyankor mindig kell ennem valamit, mert különben néhány percen belül elkezdek szédelegni... Zsebikém már most követelőzik :lol:

Kép

miniliza
 
 
 


Miniliza - ne haragudj, nagyon lyukas az agyam :oops: :oops: a sok tanulnivalóra fogom...kiszedtem a táblát az előző hozzászólásomból, majd holnap reggel feldobom. Bocsi!
Elég horror szegény Mátéd sztorija, gondolom nagyon megviselt :( de tényleg az a lényeg, h minden rendben, egésszséges, édes kissrác :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Heydie, semmi gond :) .
Kitartást a tanuláshoz, és a vizsgákhoz, mikor lesz a következő vizsga?

miniliza
 
 
 


sziasztok bocs a zavarásért csak lehet érdekel el szeretném adni a suttogó titkai.1. könyvet-1000ft-és a babtáplálás kézikönyvét-1500ft(4000a boltban-.jó egézséget mindenkinek

lanyané
 
 


Sziasztok lányok!
Gyöngyi, nekem pl a hosszú ciklusaim miatt, főleg a másodiknál egy héttel eltolták a szülést, bár szerintem tuti nem később fogant, max pár nappal, mert elég nagy baba lett és a harmadik meg kisebb lett a másodiktól...
Twist, tényleg, ha ikrek, akkor ezért mutatta ennyire hamar ki a teszt! Hisz duplán termelnek! Esetleg triplán.... :lol:
Vendég
 


Nekem ami tünetnek mondható, ill. az összes terhességem elején ez volt (de ami nem feltétlen jelenti azt, hogy most is babás vagyok, de azért leírom és reménykedek), hogy ragyásodok, mint állat, hisztisebb és ingerültebb vagyok, és éhes vagyok...ja és szurkál a méhem.
Vendég
 


Sziasztok! Annyira jó ez a fórum, mert sokan egyidős várandósságnál tartunk:))
Hogy kell különben számolni, hogy hányadik héten tartok? Ma töltöttem be az 5. hetet. Akkor holnaptól már a 6. hétben vagyok, mondhatom azt? És a Terhesség hétről-hétre net-es oldalakon az 5. hét vagy a 6. hét történéseit nézhetem?

Köszönöm szépen a kedves fogadtatást, nagyon klassz itt nálatok!:)))
Vendég
 


Igazatok van, nagyon drága mulatság a babát megnézni soron kívül is UH-on. Én bejelentkeztem a 6. hétre UH-ra, mert hogy nem tudom kivárni a 7. heti Kaális UH-ot. És 11 000 Ft lenne az ára. OK, kíváncsi vagyok hányan laknak bent, de ez nagyon sok pénz.
Vendég
 


Twist, az 5 hetes az azt jelenti, hogy betöltötted az 5. hetet és a 6. hétben vagy, így a 6 hetest nézd!
Mentem biciklizni a lányommal...
Vendég
 


Vivike, köszi:))))
Nagyon kellemes bringázást kívánok ebben a csodálatos időben!:)
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!

Minilizához hasonlóan én is olyan szinten éhes tudok lenni :shock: A leggázosabb ugye reggel, mivel éjszaka nem kelek fel 2-3 óránként enni...ma reggelre irtóra rosszul lettem, alig 1-2 falat ment le eleinte, de aztán kicsivel később jobb lett :shock:
Hihetetlen dolgokat tud produkálni az ember lányával a várandósság :D
Heydie! Hogy vagy ma? Hányingered remélem alábbhagyott. Patikába robogás megvolt? :D
Kaviar! Jujj, remélem, h csatlakozol hozzánk! Drukkolunk neked!!!! :P
Editke! Már lehet, h nem olvasod az üzit, de nagyon kellemes, babanövesztős hétvégét kívánok neked/nektek!
Vivi! Továbbra is nagyon bíztatóak a tüneteid :wink: már nagyon várom, h tesztelj!!!
Twist! De érdekes! Nővéremék is a 2. gyermeküknél pont ezt a két nevet választották! Ha fiú, akkor Máté, ha lány, akkor Dorka....
végül Dorina lett :lol: :lol:

afra.h
 
 


Afra, tényleg, nővéredék is ugyanezeket a neveket választották? Tök jó!:) Hát, nálunk még nem végleges. Kislánykámat már régóta Dorottyának szeretném nevezni, a fiúnévben viszont még nem igazán állapodtunk meg. A Máté volt az egyetlen, amit nem talált annyira borzalmasnak a férjem. A többi névről mindig valami hülye régi haverja jut eszébe. Így vetettük el a Dávid nevet, amit annyira szerettem volna. Látom, neked is van blogod, belenéztem kicsit, finom ételek vannak benne!!!:)))

Vivi, ezek, amiket leírtál, nagyon jó jelek!!! Szóval +++++++++++++++-tesztet kívánok neked!!!

Miniliza, neked is Máté nevű kisfiad látom Nagyon édi! Az a lényeg, hogy most egészséges és minden rendben vele. Megértem, hogy megijedtél, hogy a 35. héten jött.

Editke, neked is hasonló jókat kívánok és nagyon kellemes hétvégét a pároddal, főleg ilyen csodálatos nyári időben

Kaviar, neked ilyen hosszú szokott lenni a ciklusod? Remélem, hogy jössz közénk!!!

Heydie, máris hányingered van? Uh, szegényke! Azt szokták mondani, hogy akkor kislányod lesz!!! Nekem is szokott lenni, először ég a gyomrom, aztán korog, aztán jön a hányinger. Ha kekszet eszem, akkor utána jól leszek. Eddig bevált, de később….
Hú, a táblára nagyon kíváncsi vagyok!!!

Nonóka, hány éves vagy? Én 37 múltam. Biztos én vagyok a legöregebb kismami.
Vendég
 


Sziasztok: - lett :cry:
(még egy ici-picit reménykedem de nem nagyon)

Vivi: jól veszem ki a szavaidból, hogy még te sem tudod van e pocilakód? Mikor tesztelsz? Hányadik napon tartasz?
kaviar
 
 


Twist: nekem van egy 10 hónaposom és még csak most hagyta abba a szopit és még csak 2x jött meg a szülés óta de régen normál hosszú volt a ciklusom.
De több okból szeretnék már nagyon újra kisbabaát (kistesót)
kaviar
 
 


Kaviar! Ne add még fel! Amíg nincs piri, addig van remény! Hajrááá!!!!
Twist! Köszi a dícséretet a sütikékre :P :oops: én is bekukkantottam hozzád...nagyon szép a blogod :D a 6 hetes babától teljesen elérzékenyültem :roll: Gyönyörűszép a teszted :wink:

afra.h
 
 


Afra, köszi!:) Én is imádom ezt a képet a 6. hetes babáról:) Olyan édi, már egész babó formája van! Jó képeket lehet találni a neten. Köszönöm a teszt dícséretet, szépen erősödött 2 naponta. Jó volt látni. Te csináltál fotót a tesztedről?

Kaviar, van, akinek csak később lesz pozitív a tesztje. Sok ilyet olvastam a neten. Tényleg, tesztelj pár nap múlva újra. Milyen tüneteid vannak?
Vendég
 


Sziasztok lányok!

A MÉHEN BELÜL SZABÁLYOS 10 MM-ES PETEZSÁK LÁTHATÓ :!: :!: :!:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Most megyek aludni. Jövök majd 8)

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Nonóka!Hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Remélem jövőhéten én is ilyen örömhirrel jövök!
gyöngyi-30
 
 


Juhúúú!

Gratulálok Kép

(énisénisénis :D )

afra.h
 
 


Nonó-ka! Gratulálok! :D Remélem, mindannyian ilyen jó hírekkel jövünk majd vissza az UH-ról!
Én most hétvégén nem jövök, legközelebb szerintem hétfőn leszek, addig is mindenkinek szép hétvégét kívánok!

miniliza
 
 
 


Sziasztok lányok!
Nonóka! Gratulálok! Jajj de jó! Most biztos madarat lehetne fogatni Veled! :D
Kaviar, Te nem irkálsz a Hoxán is?
Amikor kétszer megjött szülés óta, azok hány napra voltak egymástól? Figyi nekem volt már 40 napos ciklusom is. Akkor pedig kb a 20 napon volt a pé-m és akkor bizony még nem mutatta volna ki harminc akárhány naposan, ha poz. lettem volna.
Hátha csak később fogant, mert későn volt pé-d. Tünet van? Bár még korai.
miniliza és a többiek is, jó hétvégét, aki nem jön!
Aszongyák, jön a kánikula :shock:
Voltunk bicajozni, aki pesti, járt már a Kopaszi gátnál? Lágymányosi hidnál van. Hú gyerekek, Margitsziget stb elbújhat! Majd teszek fel képet!
Vendég
 


Sziasztok!

Még kezdő vagyok, nem is tudom mit írjak hirtelen. :D

Orvosnál még nem voltam, mert az orvosom azt mondta, hogy majd csak a 8-ik héten menjek ha van valami, úgyhogy még várnom kell kicsit. :(

Tesztet csináltam a kimaradt mensi után egy héttel és pozitív lett. :) Nem merem még beleélni magam, remélem minden rendben lesz.
Pedig már nagyon kíváncsi lennék, hogy minden rendben van-e, méhen belüli-e a baba.


url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
adrienne29
 
 


Szia Adrienn, üdv köztünk! Ez aztán az önuralom, hogy egy hetet birtál várni a teszttel... én tuti nem fogok, jövőhéten kéne tesztelnem. Minden ok lesz, persze, hogy méhen belüli, ne izgulj!
Próbálj a jó dolgokra gondolni! Vannak már tüneteid? Első baba?
Vendég
 


Sziasztok!

Egy ideje már itthon vagyok (viszga szinte biztos sikerült), de annyira kínzott a hányinger, h kifeküdtem a kertbe pihenni...gondoltam a levegőn majd elmúlik. Hát nem :evil: napról-napra rosszabb, eddig csak reggel és késő délután volt jellemző, de nem tartott sokáig, most meg szinte akármikor rámtör, és nem múlik el egyhamar...pedig még csak az 5. hétben vagyok. De legalább ezek szerint biztos, h ott a baba...
Megint lentről felfelé reagálok, de mindenek előtt,
Nonó - nagyon-nagyon örülök, gratulálok!!! Jó élmény lehetett! Irigy Hédi :)

Adrienne - szia köztünk, halkan, de gratulálok a babához! Talán jobb, h csak a 8. héten mész majd dokihoz, akkor már biztosan kimutatható lesz a szívhang. Persze biztos nagyon nehéz kivárni, de annál nagyobb élmény lesz...magamat is ezzel nyugtatom :)
Azon szerintem ne stresszelj, h méhen belüli-e a terhesség vagy sem, úgy tudom, h a méhen kívüli iszonyú fájdalommal, görcsökkel, talán még vérzéssel is jár...
Egyébként tényleg Adrienne vagy? Nagyon tetszik :)

Miniliza - szép hétvégét neked is, vigyazzatok magatokra!

Kaviar - én is azon a véleményen vagyok, amin Afra - ameddig nincs mensi, addig még mindig lehet pozitív a teszt. Én is arra gondoltam egyből, amit Vivi írt, lehet, h csak később fogant a baba. Én azért még drukkolok :)

Twist - igen, már most van hányingerem, nem is gyenge módon...ebből gondoltam, h most összejött a baba, mert már a tesztelés előtt pár nappal is jelentkezett, pedig amúgy nem jellemző rám. Huh, tényleg azt mondják, h ez kislányra utal?? De jó lenne :)
Táblát mindjárt rakom :)

Afra - igen, elrobogtam a patikába (milyen figyelmes vagy!!! :)), vettem is folsavat. Nagyon mosolygott a patikus, gondolom gondolta, h mi célból veszem... :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek, ma voltam bent a melóhelyemen, bejelenteni kistesót. És a főnököm meglepően pozitívan fogadta. Mikor Marcit jelentettem be, az volt a reakciója, hogy húúúú b..sza meg

Editke, most hogy mondod. Anno mondta nekem is a dokim, hogy az Elevit jó az émelygésre :lol:

A fáradtság nálam hatványozottan jelentkezik. Hajnalban kelek etetni, és aztán csak forgolódok, nem bírok aludni. Pedig most nagyon fáradt vagyok, jó lenne pihenni egy kicsit. De egy ekkora gyerek mellett...

Hédi! Nekem émelygésre csak az volt a gyógymód, ha kiengedtem. Amíg szenvedtem, hogy leküzdöm, minden bajom volt. Ma már jobban vagy?

Kaviar, drukkolunk, hogy összejöjjön a pozitív teszt :wink: Majdnem egyidős gyerkőcünk van

Miniliza, örülök, hogy jól van Máté. A súly alapján tényleg nem koraszülött :lol: De nagyon nehéz időszakotok lehetett, nem irigyellek Titeket érte! Tesómnak sajna minden szempontból koraszülött a babája

Én nem vagyok bélpoklos, sőőőőt. A reggelit mindig kihagyom, az ebédem 2 körülre tolódik el. Vacsi mindig van :wink: :lol: De semmit nem kívánok. A főzés meg... Rosszul vagyok a gondolatától is a héten...

Nonóka, ez tök jó!!!!! Majd mesélj még, hogy mi volt, mindenre kíváncsiak vagyunk ám

Adrienn, üdv köztünk!!! És gratulálunk a babához. És minden rendben lesz!!! Fő az optimizmus :wink: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hédi, fel a fejjel, nem baj, ha émelyegsz. Ajánlom a figyelmedbe ezt a cikket :wink:

http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre/index.php?id=0905081

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

Vivi123: Első baba lesz. :) Tüneteim vannak, de szerencsére nem annyira erősek. A melleim már az elejétől kezdve nagyon fájnak, azóta is, hányinger, émelygés csak néha-néha van, főleg reggel. De nem mindig. :) Ami már viszonlag korán volt az a szédülés és a fáradékonyság. Néha rámjön az evési roham, néha meg nem kívánok semmit. :)

heydie: Hát igazából Adrienn vagyok, csak így tudtam regisztrálni. :) De azért köszi. Bár állítólag az Adriennek vagy egy ilyen változata is, amit már lehet anyakönyveztetni. Anyu azt mondta, hogy mikor én születtem akkor még csak az Adrienn verzió volt. :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


MINDENKINEK KÖSZÖNÖM A GRATULÁCIÓT! TUDOM, HOGY HAMAROSAN MINDANNYIAN SORAKOZTOK A JÓ HÍRREL!

Adrienne!
Kép
Jó, hogy jöttél! Meglátod minden rendben lesz!

Editke!
Hová utaztatok? Szép hétvégét nektek! Nagyon várunk hétfőn!

Miniliza!
Hogy neked mit kellett átélned! :shock: A kórházban, a születése után fertőződött meg Máté? :shock: Szép hétvégét nektek!

Twist!
Én már betöltöttem a 38-at :oops:

Heydie!
Sajnálom, hogy ennyire megvisel! Jó, hogy szeded a folsavat.

Hékás!
Örülök, hogy a főnököd most nem volt bunkó! Még a végén belejön és a harmadiknak még örülni is fog :lol:

Kaviár!
Azért én még szorítok. :wink:

Afra!
Hogy vagy ma? Nekem ma új tünetem jelentkezett: a napon el akarok ájulni. A szagoktól nem émelygek, hanem majdnem eldobom magam. Furcsa érzés, mert sose voltam ájulós.

10-re volt időpontom, de hamarabb végeztem a melóhelyemen és már 9-kor leültem. Legnagyobb csodálkozásomra behívott. Mondtam, hogy most voltam pisilni :oops: A telt hólyagot 10-re időzítettem. Azért összekent, de persze kiküldött inni. Végül 3/4 10-kor már mérte a petezsákot. Én meg úgy elkezdtem sírni, hogy alig tudta befejezni a vizsgálatot. Gratulált a spontán babához, ugyanis tudja, hogy milyen kálvárián (vetélések, inszemek, kivizsgálás) vagyunk túl.
Hétfőn kell visszamennem a táppénzre jogosító papírért.

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


nonó-ka írta:Hékás!
Örülök, hogy a főnököd most nem volt bunkó! Még a végén belejön és a harmadiknak még örülni is fog :lol:


Ő lehet, de én annyira nem :lol: Persze ha lenne egy jó nagy családi házunk, lehet, de így... :cry:

Örülök, hogy ennyire jó volt a dokinál. Nekem még hatot kell aludni, hogy találkozzunk kistesóval :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Nonó - annyira örülök :) visszarendelt vmikorra, vagy legközelebb már csak a 12. héten kell menni?

Adrienne - jah értem :wink: mázlid van, h a hányinger elkerül...nekem a melleim vhogy nem nagyon reagálnak még, semmit nem érzek, összesen tegnap zuhanyzás közben feszült nagyon minimálisan.

Brigi - hihi, köszi a cikket :D :D egyébként én is úgy vagyok, ahogy te, reggelizni nem nagyon szoktam, ebédre bekapok valamit, és általában én is vacsorázni szoktam rendesen...kicsit aggódom, h keveset eszem, és ez nem tesz jót a babcinak... :?
Örülök, h most pozitívan fogadta a főnököd a babát! :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


nonó-ka írta:Afra!
Hogy vagy ma? Nekem ma új tünetem jelentkezett: a napon el akarok ájulni. A szagoktól nem émelygek, hanem majdnem eldobom magam. Furcsa érzés, mert sose voltam ájulós.


jaj Nonó, ez durva :shock: :shock: vigyázz magadra, amennyire tudsz, nehogy tényleg összeess...veled ellentétben én borzasztóan érzem magam a szagoktól is, tegnap este már gyógyszertári fürdetőkrémmel fürödtem (anyu használja néha, mert nagyon száraz a bőre, és az ilyen színes cuccok csak még szárítják), h ne érezzem a tusfürdő illatát...bár most inkább szagnak nevezném.

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Heydie, én nem tudom, a lánynál jobban émelyeg-e az ember általában,csak a saját tapasztalatomat írom: nálam így volt.
Eminél szinte folyamatosan rosszul voltam, nem nagyon,csak úgy tompán émelyegtem, de nem hánytam.
Beninél nem volt hányingerem, viszont égett a gyomrom és állandó ehetnékem volt. Meg is látszott...:oops:

Most meg nem tom, mi van :D halvány émelygés, néha kis gyomorégés, de leginkább teljes apátia az ételek iránt, nem kívánok szinte semmit enni, hiába vagyok éhes, sokszor mindentől undorodom. Főleg az édességtől, ami fura, mert amúgy függő vagyok...

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi, én is így vagyok :lol: :lol: Korog a gyomrom, de utálok minden kaját. Mondjuk vacsira vettem egy kis grillcsirkét. Na az finom volt. Sok-sok csalamádéval :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Melyik héttől írják egyébként a reggeli rosszulléteket? Mert ha tényleg így van, én drukkolok, hogy rosszul legyek :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hurrá!!! Nonóka, óriási gratula a szép petezsákhoz és ahhoz, hogy jó helyen van!!!:)) Tényleg remélem, hogy mindannyian ilyen jó hírekkel jöhetünk majd, csak ki kell várni az UH-ot. Akkor csak egy év van köztünk. (nemsokára utolérlek))))))))))))))))) Sajnálom, hogy ájuldozol a napon. Az rossz, mert most 30 fokok jönnek.

Vivi, tényleg olyan szép a kopaszi gát? Klassz lehet! Én is nagyon szeretem a nyugodt, szép, látványos természetet. Itt a környéken tavak, erdők és szántóföldek vannak, ilyen helyeken szoktam kutyát sétáltatni és közben el vagyok olvadva a természet szépségétől.

Adrienn, üdv köztünk! Nagy gratula a pozitív teszthez!!!!!

Heydie, gratula a vizsgádhoz! Kemény lehetett ilyen állapotban még vizsgázni is. Én dolgozni is alig bírok, ideges leszek, ha valami melót meg kell csinálnom. Én inkább csak álmodoznék, sétálgatnék, pihennék. Úgy nem érdekel már a meló!:)

Hékás, örülök, hogy a főnököd most ilyen jól fogadta a bejelentésedet. Nekem is el kellett mondanom, nagyon örültek neki, de még a 3. hónap végéig nem merjük megünnepelni. Ahogy ezt kimondták, elkezdtem rettegni, hogy baj lehet. Pedig eddig már olyan szépen pozitív tudtam lenni…
Hasonló az étel ízlésünk, finom husik és savanyú, ahhh, imádom! De más nem nagyon hoz lázba.

Uxi, akkor a tapasztalataid alapján nekem fiam lesz, mert nem émelygek, de ég a gyomrom és akkor ennem kell. Aztán így jobban is leszek. De ha ég és nem adok a pocakomnak enni, akkor jön a hányinger és a szédülés.
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Szép hétvégét, jó meleg jön!!!
Nonó! Fiammal voltam így, folyton elájultam, akárhol, boltban, buszmegállóban... :cry: :cry: :cry: Hála Istennek, épp velem volt mindig valaki. Olyan is volt, hogy a férjemmel álltunk a megállóban és kezdtem rosszul lenni, láttam jön a busz, mondtam, ájulni fogok, mondta ok, már itt a busz, de nem bírtam ki és a köv. kép, hogy ülök a buszon... és mindenki néz :oops: :oops: :oops: egy pasi lepattant a megállóban, aki elől állt és látta, hogy a férjem támogat, és ketten vittek fel. szerencse, hogy csak 50 kiló voltam! :D
Vendég
 


Twist, teszek majd fel képet, hihetetlen szép! Sose akarok hazajönni a Kopasziról.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: