Új privát üzeneted érkezett!

hello LÁnyok,

örülök, hogy így felpörögtünk!!!!

Várom a pozitív teszt híreket majd májusban, olyan jó lesz örülni nekik!!! :D SOkszor olyan vágyakozva nézem a várandós nőket, annyira fantasztikus érzés.vágyom rá megint, ahogy Ti is.
torkom már rendben van, hála IStennek Boldi nem kapta el azt az egy orrszívást leszámítva.
amúgy amit azonnal megszavaznak törvényt, nem vonatkozik rögtön mindenkire.férjem jogász, ez valami alkotmányos jog dolog, szóval, ha most megszavaznák, akkor is csak a 2009.május után született babákra lenne érvényes.
majd azért megírom, ha lesz új fejlemény, hamarosan lesz ismerősünk bennfentesebb körökben.(azért ne szidjatok, nem tartozom egyik oldalhoz sem, főleg nem ezekhez) :D
Nagyon szépek a Babucik a képeken, Többiek is küldjetek képet, mert én bevallom, általában mindenkit a Babó alapján tudok rögtön beazonosítani. :D
én is irígylem azokat, kik nem rágörcsölősek!!!!én is sajnos az vagyok, mint már írtam is.konkri, a menszi nekem is rémálom volt, amíg Boldit vártuk, éjjel, ha éreztem, hogy meg fog jönni, már zokogtam....úgyhogy tudom, miről beszélsz.
megyek ebédelni, kihasználom, amíg Boldi alszik.
szép napot mindenkinek. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Üdvözök minden még nálam is újabb topiktárast! :D

Angie, ne haragudj, akkor valamit elszámoltam :( . De a lényeg, hogy drukkolok nektek is a kistesóhoz! :)

Boniko, anyuék is éppen ezt mesélték, hogy a faluban lefelé viszik a korhatárt az oviban. Úgy látszik a kisebb településeken ez lesz az általános (ha csak nem egy helyről származunk :lol: ).
Füled? Tündéri a fiad!

Táblázat tényleg jó ötlet, én sajna nem értek hozzá. Biztos van valaki, aki ügyes és meg tudja csinálni.

Ovulációs kalkulátornak én sem tudtam ellenállni, pedig nem akartam számolgatni :oops: . Most már mindegy. (Poénos, hogy már azt is kiírta, hogy mikor születne a babó, ha ebben a ciklusban megfoganna.)

Moti, a fejleményeket én is várom, majd oszd meg velünk, ha megtudsz valamit.

Áááá, sokszor elbizonytalanodok ám! :oops: Nagy a szám, hogy jó lenne már májusban pozítivat tesztelni, közben meg be vagyok tojva, hogy fogom majd bírni. Emci is még olyan picike…

Többiek, akiknél ilyen kicsi lenne a korkülönbség, hogy vagytok vele?

Gitka írtam pü-t.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka,

a korkülönbség miatt én is izgulok, de igazából később meg nagyon jó lesz, hogy közel állnak majd egymáshoz.legalábbis engem ez is motivál, és én annyira szerettem volna egy hasonló korú tesót mindig.még most is! :D
mondjuk, ha nem lenne segítségem, akkor lehet, hogy mélyebben is elgondolkodnék, de szerencsére Anyukám már nyugdíjas, egy pár éven belül anyósom is az lesz.

KépKépKépKép
moti
 
 

 
 

Zsófi 11 hónapos volt, amikor megtudtuk, hogy jön a tesó :wink: Nagyszülők messze laknak és dolgoznak, szóval magunk vagyunk, na meg a barátaink, de valahogy sosem féltem :)
Vendég
 


Panndi,

most szúrt szemet, hogy Te nagyon nagyon nemsokára szülni fogsz!!!!de jó Neked!!!!!!!ráadásul tavasszal nagyon jó szülni.nekem legalábbis az volt. :D nagyon édes a nagyobbik LÁnykád is a képen, igazi kislányos arcocskája van. :D jaj de kíváncsi vagyok, mit szól majd a Kistesóhoz!!!! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak.
Melaszka üdv itt is :lol:

Panndi, hogy vagy, még egyben?

A korkülönbség miatt én olyankor izgulok csak mikor Zsombival nem lehet bírni mert szegény valami miatt annyira nyügi. Viszont a szülőszobán már mikor megszületett én is mondtam 2 év múlva újra itt. :D

Moti, várjuk a fejleményeket gyed, gyes ügyben. Én már igazából nem foglalkozom vele. kistesó mindenképp lesz.

Táblázat tényleg jó ötlet. Össze kéne gyűjteni, hogy akkor most kik is vannak ebben a topikban :lol: Aztán én szívesen megcsinálom.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Jó reggelt!

akkor javaslom, hogy mindenki küldje el az adatait priviben Krinek :lol: név, életkor, gyerek, tesók száma neve, mikortól próbálkoztok..stb stb :lol: és köszönjük Kri előre is!!!

Panndi remélem értesítesz valahogy minket majd a nagy eseményről! :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lanyok! En is vagyok, csak egy kicsit osszesurusodtek a programok. Tok jo hogy ilyen sokan vagyunk es van is tema. En, barmi is lesz a gyes/gyedel, biztos szulok meg egyet, ha Isten is ugy akarja. Megszakad a szivem egy tesoert. En az elso 5 probalkozos honapban egyaltalan nem gorcsoltem ra, es megsem jott ossze. En nem hiszek ebben a dologban hogy azert nem jon mert annyira akarjuk.
Vendég
 


Tabla jo otlet. Adataim: Angie, 1971.06.20. tehat MEG 37 eves oreglany vagyok :wink: fiam Szilard, adatai a vonalzon, 2008 majus ota probalkozunk a tesoval. 2009 februarban volt egy sp.vetelesem. Ciklusaim rendszeresek, 28 naposak. Vacrol irogatok
Vendég
 


Angie, adatokat mentettem. :lol:

Ha jól számoltam eddig 30-an vagyunk :lol: :lol: :lol:
Táblázatot elkezdtem :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Boni: tegnap én is voltam otthon, és Anya ugyanezeket mesélte az oviről. Szerintem mi tuttttttira egy városból származunk :oops:
danyuci
 
 


Szerintem a korkülönbséget és a vele kapcsolatos nehézségeket mindenki megoldja, aki igazán szeretne kistesót. Én ezen sosem agyaltam, bár biztosan fárasztó, de annyian megoldották már. CSak az első fél év a gond, aztán együtt játszanak.

Az pedig, hogy a tesó, hogy fogadja a kistesót, csak rajtunk múlik. A nagyobbacskák már rengeteget tudnak segíteni-szerintem.
Rosszul gondolom????

Danyuci :D
danyuci
 
 


Sziasztok!

Boni,
igen, így van, ahogy írtad. De egyenlőre csak 5 gyerekről van szó és majd egy bizottság fogja eldönteni, hogy ki legyen az az 5 db 2 éves. Azért jó nem? Hol a biztosíték, hogy mondjuk az én gyerekem benne lenne az ötbe? De nem is érdekel. Akkor sem mondunk le egy tesóról, úgy döntöttünk. Majd lesz valahogy :D

Danyuci,
én is ott lakom, ahol Boni, Keszthelytől 25 km-re. Lehet tényleg egy helyen :roll: .
Keszthelyi dokid van? Kihez jársz?

Én nagyon szerettem volna kis korkülönbséget a gyerekek között, de sajnos nem sikerült. Most már úgy vagyok vele mindegy, csak legyen :? . De azért minél előbb :D .

Kri,
ide írom az adatokat, ha nem gond, mert indulok dolgozni, nincs sok időm.
Anita, 29 év, 1 gyerek- Hanna, 2006.06.28, tesó nincs, próbálkozás- 2007 szeptember .
Ha kell még valami majd írom.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


danyu :lol: küldtem privit

Rani 5 ? :shock: na akkor tudom hogy ebből kettő kié lesz :wink: jó munkát!


kri 30? akkor már értem miért vagyok gondban a nevekkel
:lol:
Vendég
 


Angie ez a jó hozzáállás! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Csatlakoznék én is, ha lehet!
Mi kb júniusra tervezzük a fogantatást, ha előbb nem is.
Nekünk a 4. baba lenne. Eddig mindig egyből összejött, hát most kíváncsi leszek!
31 éves vagyok, és fiút szeretnénk, a Zsombor tetszik, mint név eddig a legjobban!
Vivi
Vendég
 


Boni: válaszoltam :wink:

Ranita: szintén csapattárs, én is ott laktam, csak Keszthelyre jöttem férjhez :lol:

Én Zegen szültem, oda járok dokihoz is.
danyuci
 
 


Üdv itt Vivi! Gratulálok az eddigi 3 gyerkőchöz! Fiúk? Lányok? Milyen idősek? (Nem akarsz vonalzót tenni?)

Panndi, néha-néha belesek a májusi topikba nosztalgiázni, én éppen egy éve voltam nagy izgalomban :D Ilyenkor már szorgalmasan jártam ctg-re. Irígylem a hozzáállásodat, hogy nem aggódsz, mit hogy oldotok meg a két kicsivel. Így is kell csinálni, kialakul majd minden. Ti lesztek nekem a jó példa :D

Kri köszi, hogy csinálod a tálázatot, majd küldöm pü-ben a adatokat.

Korkülönbséghez még annyit, hogy nővéremnél is 21 hónap van a két nagyobb között, szerinte is csak az első idő nehezebb, utána könnyebb volt, mert jól eljátszottak egymással.

Ma extra nyűgös volt délelőtt a gyerekem, a szélre fogom, remélem most kialussza magát.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Én azért nem aggódom, mert úgyis lesz valahogy, majd felvesszük az új helyzethez való tempót :) Biztos lesznek kemény pillanatok, de nem félünk! :lol:

Ha valaki ad egy telcsiszámot, szívesen tudósítok Fruzsi érkezéséről :wink:
Vendég
 


Panndi! Tel.szám ment.

Másnál is ilyen csiga a Babanet :shock: ?
A napokban sokszor meg sem akart nyílni :(

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Panndi, nagyon izgi, úgy irígyellek a szülés miatt!persze jó értelemben!én ugyan 15 órát vajúdtam, de nem cseréltem volna el semmi pénzért, még, ha közben azt is hittem néha, hogy nem bírom tovább :D

Atizka, nekem is sokszor több percig is eltart, amíg megnyílik az oldal.de addig remekül tudok ruhát teregetni, így nem szokott annyira feltűnni. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok. Talán sikerül rendbehozni a dolgokat és ha igen, akkor majd ősztől újra próbálkozunk a tesóval (akkorra derül ki h a férjem költözik-e velünk Pestre vagy sem, és ha igen akkor jöhet a baba, ha nem jön, akkor nem lesz baba).

Nagyon édes gyerkőceitek vannak!!!

Nálam is most napokig vacakolt a babanet, most meg bejött elsőre :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Vivi,
4. gyerkőc :shock: ? Hú, de szép nagy család lesztek :D .
Most irigykedek, mert én is szerettem volna 3 gyereket, de abból már nem lesz semmi :cry:

Danyuci,
ha már így összejöttünk, szabad tudni ki vagy :D ?

Boni,
mit is mondtál? Amióta itt vagy a bneten még nem találkoztál ismerőssel :D . Most meg akkor egyszerre 2 is :D ?

Pruci,
szijjja :D
Drukkolok, hogy apával rendbe jöjjenek a dolgok :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Jó reggelt! :lol:

Rani bizony bizony, :lol: még egy plusssz, amiért érdemes volt megnyitni ezt a topikot :wink:

Danyuci várom privit :lol: azt is megirnád kihez jársz? mert egyik barátnőm épp most keres dokit....köszi

Pruci :cry: tiszta szívből kívánom, hogy minden rendben legyen!! és Apa jöjjön veletek .. :lol:

Vivi :lol: szép nagy család! én is szivesen bevállaltam volna egy egész fészekaljnyi gyereket... 8)


Panndi nagyon várjuk atizkától a híreket! ügyik legyetek ám Fruzsival :lol: apa is ott lesz? vagy ő gyermekfelügyel?

moti ez az., kössük össze a kellemest a hasznossal! :lol:

atizka ZSigmondom is szelet kapott :roll: ollan kis nyügi ma.. illetve mostanában már nem eszik olyan lelkesen! a 10 órai gyüminél a 4.kanálnál már dörzsöli szemét..ugyanez van délután is oszt alvás... még szerencse hogy a vizet megissza illetve ha nem eszi meg a szilárdat, akkor cicire teszem... és az jöhet bármikor...

többiek hol csavarogtok? :lol:

SZép napot!
Vendég
 


Egész nap nem ment a babanet...

Még egyben :) Apa is benn lesz a szülésnél, Zsófi meg majd szomszédok addig :) Két fiatal pár lakik a szomszédunkban, nagyon szereti őket Zsófi, és ők is Zsófit, szóval jó kezekben lesz :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Panndi akkor jó apás szülést! :lol:

Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Végre újra működik a babanet :lol:

Vivi üdv köztünk.

Panndi mennek a drukkok +++++++++++++

A következők adatai kellenek még a táblázatba, ha még tervezik a 2010-es kistesót:
Adrienn, Anikó, Berni, Enis, Gitka, Ikverus, Jaimee, Konkri, Mamacka, Melaszka, Mush, Névtelen, Pandácska, Pimpa, Pipal, Pruci, Ske, Stella, Szintus, Virág.

Mi lassan indulunk ballagásra. Majd este még jövök.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok, köszi a szíves fogadtatást!
Gyerekeim:
7 éves fiú, 4 éves lány, 2 éves lány! És most nemsoká szeretnénk mégegy fiút, ha lehet válogatni! :D
De aztán bezár a bazár! Így is 6 személyes autót kell venni!
Egyedül vagyok 3 gyerekes itt, aki a 4-et tervezi? Sejtem...
Vendég
 


Hello-hello!

Tegnap nem bírtam belépni, de aztán rájöttem, hogy nem én vagyok a béna :shock:

Viszont mára elfelejtettem, hogy tegnap mit szerettem volna :oops: :oops: :oops:

Boni...á, inkább majd priviben

Ranita, van tippem rád, sőt, szerintem biztosan tudom ki vagy :lol:

Kri, az a táblázat nagyon jó lesz, mert szita az agyam :oops:

Panndi, nagyon irigykedem! Lennék a helyedben :D bár az elején biztosan nem lesz könnyű, de ha a szomszédok ennyire kedvesek, akkor biztosan besegítenek.

Pruci, hogy alakulnak a dolgaitok?

Vivi, üdv. szép nagy család lesztek :D

Én a névválasztással úgy vagyok....-tudom ez is az én bogaram, hogy ha pocakban van, csak akkor kaphat nevet, mert akkor már tudom, hogy mi illik hozzá, a mozgásai, napirendje és egyáltalán a kis léte alapján :oops: :oops: :oops:

Ennyi futotta ma az időmből, most irány a Balaton-part. Elég szép idő lett. Imádjuk nézni a vizet :lol:

Danyuci :D
danyuci
 
 


vivi: mi négy babát tervezünk (vagyis négyet tuti), én az ötödiket sem tartom kizártnak, Apa sem :wink:
Vendég
 


Danyuci! De jo neked hogy Keszthelyen laksz. Kedvenc helyunk a ferjemmel. Most hetvegen is ott leszunk. Azt tervezzuk hogy majd oda koltozunk a nyugdijas eveinkre.
Vendég
 


Danyuci! De jo neked hogy Keszthelyen laksz. Kedvenc helyunk a ferjemmel. Most hetvegen is ott leszunk. Azt tervezzuk hogy majd oda koltozunk a nyugdijas eveinkre.
Vendég
 


Eleg szep nagyra kinotte magat a topik. Majd csak kapkodjul a fejunket hogy sorba mindenki hozza a pozitiv tesztjeit. Kik is a majusi eselyesek?
Vendég
 


Sziasztok!

Tényleg jó sokan vagyunk, és ez jó! Kiváncsi vagyok én erre a gyed-gyes dologra, m a választások után ha új kormány jön, sztem visszaállítják a mostani rendszert. Bár aztán a fene se tudja...

Voltunk a védőnőnél a bölcsis papírt aláiratni, és eltiltotta Petrát a szénhidrátos kajáktól, m nagyon masszív, és most kapjuk el, m később csak baja lehet belőle, inkább sok zöldség, gyümölcs, főzelék, meg napi max fél liter tej... Ezek után voltunk a munkahelyemen, ahol tökre örültek nekem és várnak vissza (annyira jól esett, h legalább a kolegáim hiányolnak... Ha minden igaz elsősöket kapok, legalábbis ezt pedzegették a koleganőmnek akivel párban lennék, de hát persze ez még nem biztos)

Családilag alakulunk... Voltam tegnap jósnőnél (én hiszek az ilyenekben, na nem 100%-ig, de azért van benne valami)
Azt mondta, minden jóra fog fordulini, de ennek a nőnek vmi nem stimmel a fejében és nagyon beteg, nem lesz hosszú életű. (érdekes, ezt tavaly is mondta). És h hiába duruzsol Zoli fülébe, m én fogok nyerni, és jönni fog velünk Pestre és minden rendben lesz. Remélem tényleg így lesz... Meg lesz majd még gyerekünk de most még nem. Én is megyek vissza szeptembertől dolgozni. De én most nagyon várom már. Aztán majd jöhet a következő baba...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok! Csak bekukkantottam. Nincs sok időm írni, bezzeg mikor nem működött a rendszer..., na mindegy, majd jövök jövő héten.

Remélem mindenkinek jól telik majd ez a 3 nap. Az időjárás mindenesetre úgy néz ki, szép lesz. Ma még itthon vagyunk, holnap utazunk a szüleimhez. Kezdem összeszedni a dolgokat Emminek, szerintem megint úgy felpakolunk, mintha legalább 1 hétre mennénk, pedig csak 1 éjszaka lesz.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!
Nálunk tervbe volt egy kis kirándulás a nagyszülökkel. De a tegnap éjszaka nem telt a legjobban. Hányt és görcsölt a pocija. Így ma egész nap pihengetett. Hála istennek már jobban érzi magát. Már tiszta ideg vagyok amikor jön valami ünnep ,hogy mi baja lesz :(

atizka én is kb egy hétere való ruhát szoktam pakolni egy éjszakára felkészülve mindenféle időjárásra. Ki tudja milyen lesz? :)

Kri adatok piroska 1976.08.23 Jázmin 2004.09.15 teso nincs probálkozás 2009 április

vivi gratula a szép nagy családhoz nekem is tetszik a szép nagy család de én örülök hogy a tesóra rá lehetett apát venni meg akkor hamarabb kellett volna kezdeni.

panndi Apás szülés az jó. Meg az is hogy ilyen jó szomszédotok van. A miénk hogy ne legyen a kerítés mellett fű átfújta hozzánk is a gyomirtót. Apa el is "beszélgetett"vele.Drukkolok hogy minden simán menjen.

pruci Nálunk a bölcsiben minden nap főzeléket ettek. Jázmin is 2 éves volt amikor visszamentem dolgozni. Drukolok hogy rendbe jöjjön minden.

Mindenkinek szép hétvégét. Akciódusat :oops: minél több pozítív tesztünk legyen :D

Kép
Kép
pimpa3
 
 


Rakok egy képet


Kép Jázmin

Kép
Kép
pimpa3
 
 


pimpa: tök jó ez a kép :) Jázmin szép kislány! Szomszédotok meg :? Jobbulást Jázminnak!

atizka: én is felpakolok mindent, ha utazunk. Izgi lesz a nyaralás, két gyerekkel :lol: Jó utat Nektek!

Én egyelőre nem szülök... pedig már nagyon mennék :roll:
Vendég
 


Panndi egyben vagy még?

Mi egyszerűen nem tudjuk eldönteni mit is szeretnénk.
Kistesót mindenképp.Már rábeszéltem apát,hogy probálkozzunk.
Majd látjuk mi sül ki belőle :wink: vagy ki???? :D

Druszák lesznek a leányzoink!Fruzsikák:))))

Adatok:Szintia,1983.12.24,Fruzsina 2008.5.27, lassan beindul a babaprojekt:))))(talán,remélem)

Kép
Kép
szintus
 
 


Panndi,nagyon várjuk a híreket!
igazából nagy részben miattad néztem be most. :D gondoltam, hátha van valami fejlemény.
tegnap nagyon sokkhatásnak voltam kitéve, van ugyanis a lakásunknak egy rettentő veszélyes pontja, egy kőlépcső, ami a pincébe vezet.nagyon meredek és nagyon éles szélei vannak.ja, és ha lenézel a tetejéről, egy kb.2 méteres szakadékot látsz.mikor megszületett Boldi, csináltattunk ide egy fa reteszelhető kaput.mindig gondosan bereteszelem, és sosem hagyom Boldit itt egyedül az előtérben.tegnap egy pillanatra nem néztem oda, de az Úristen vigyázott ránk, mert nem tudom, miért, éreztem, hogy baj lesz, hallottam, hogy nyílik a kapu, és Boldi már a második lépcsőfkig csúszott, én rohantam érte, és elkaptam, de amit ezalatt átéltem....azt hittem, le fog esni.még most is rám jön a szívdobogás, ha erre gondolok.
remélem, a többieknek nyugisabb hétvégéjük volt!
az viszont biztos, hogy ha még egyszer az életben építkezni fogunk, nem lesz egy lépcső sem a lakásban.....ez sajnos adott volt, örököltük a házat, mi csak felújítottuk, és ezzel nem lehetett mit kezdeni.

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Még egyben, rengeteget fáj a hasam, de rendszertelenül :?
Vendég
 


Jó reggelt!

Remélem mindenki kimajálisozta pihente magát!

PAnndi kitartás! :lol:

Pympa gyönyörű Jázmin!

Pruci na kiváncsi leszek... drukkolok Nektek nagyon!!!!

SZép napot Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Pympa, nagyon édes Jázmin. :D :D

Panndi, még egyben?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet. Van egy 15 hónapos kisfiam, szeretnénk kistestvért, most épp egy cysta műtét előtt állok ennek érdekében, remélem utána mielőbb megfoganhat.
Van itt ismerős név számomra. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susytunder, üdv közöttünk.
Kérlek küld el az adataidat (életkor, tesó neve, próbálkozás kezdete, lakhely), hogy a táblázatunkba betehesselek. Jöhet priviben is.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Szia susy :wink:

Egyben-egyben.. már konyhát takarítottam, voltam Zsófival bevásárolni, egész délelőtt kinn voltunk, motoroztunk, labdáztunk, játszottunk, porszívóztam, csajszi most kidőlt, én dettó, de szülésnek se híre se hamva...
Vendég
 


Panndi hát ezek a legnehezebb napok már....
Tudom,már amikor alig várod,hogy kibujjon a kiscsaj!
De hamarosan itt lesz.
A takaritás az jó,nekem ledalább is bejött.
Egy jó nagy takaritás után indult be a szülés,ugy hogy hajrá......!!!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Panndi szia. :)

Kri
Adataim: 30 éves vagyok. Kristóf a kisfiam neve, próbálkozásnál még nem járunk, mert mikor a doki rábólintott volna, kiderült a ciszta, ami nem szívódott fel, így csak a műtét után pár hónappal próbálkozhatunk. Maglódon lakunk.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Susytündér: Üdv közöttünk! :P Mikor lesz a műtét?

Panndi: Gyors, élménydús szülést kívánok!!!!Most már nem lehet messze a dolog. :wink:

Boni: Zsigmondodnak utólag is boldog névnapot kívánok! :P

Moti: A lényeg, hogy nem lett baj. Huh, el tudom képzelni, hogy megijedtél.

Szintus: Dejódejó, hogy indul a projekt. Ez szuper hír! Hajrááá!

Pimpa: Jázmin szépséges!

Rólunk: Mi állatkerteztünk a hétvégén, nagyon jó volt, bár Rékámnak inkább a többi gyerek tetszett, de azok nagyon.

:lol: :lol: Dobok egy képet a leánykámról.
[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1241456317.2491.jpg[/img
Vendég
 


Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?