Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Ez egy mai kép a csajszimról.És a háttérben a nem szabad zóna...így tud rám vigyorogni,hiába mondom neki hogy nem :evil: 8) :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 13:59-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.21 21:53-kor.
Vendég
 

 
 

...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 13:59-kor.
Vendég
 


Háát mondanom sem kell hamarjában elkezdtem reggel a polcokat rendezni átfelé,és most a TV állvány ahol eddig videókazetták DVD-k,CD-k is voltak,az most üresen van.Csak a TV,DVD,magnó van ott.Eddig a Videókazettákat dobálta lefelé a földre,most állandóan a DVD-t akarja tologatni... :evil: :evil: :evil: Magát a lejátszót. :evil: Előbb ha nem figyeltem volna lelöki! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Hihetetlen.

nono: Szonjától az a polcramászós kép nem semmi :shock: :shock: :shock: hűű én infarktust kapnék az tuti.Jó hogy nem borult rá a szekrény!!Húú.Felső kép se semmi...Szonja azért rendesen serkenti a rosszaságra Márkot nem?? :roll: Blanka is hányszor rámolt már ki így szekrényt... :roll: Egyébként köszi a dícséretet. :wink: A te gyerekid sem panaszkodhatnak ha a szépségükről van szó! :D Szonja nagyon szép a szőke hajával. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


nagyon jó ez a kép Blankáról :) :) :)

Nono
tied gyerekek is nagyon szépek és Szonja nem semmi müveleteket csinál :shock: :wink: :lol: Márk fog kitöl tanulni :lol: :lol:

ma csinálok képeket ha engedik:)
azt hiszem elindult a 3 fogacska.bár nem látom,nem érzem de nagyon nyűgös.most nézelődtem a neten és találtam egy házat Bugyin ami tökre megtetszet.beteszem a linket ha sikerül:

http://ingatlanapro.origo.hu/origo/resz ... go=1&tti=1
Vendég
 


jó persze nem nagy meg azért nem is gyönyörű de nekem meg tetszet:) mi ilyenkben gondolkodhatunk csak
Vendég
 


a blogba még több van,mai képek:)
Kép
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem nem bánjátok, ha én is csatlakozom hozzátok??!!
Nekem két fiam van, 1 és 4 évesek. Éppen a napokban beszélgettünk apával, hogy lehet, hogy majd "belevágunk" egy harmadikba.

Nem olvastam végig a topikot, csak belekezdtem. Azt láttam, hogy szó volt itt lakás eladásról-vételről. Hát mi is most szeretnénk eladni a 2003-ban épített házunkat. Imádok itt lakni, nagyon szép, csendes hely, közel, és jó közlekedéssel Pesthez, de szeretnénk közelebb költözni a szüleimhez. Úgyhogy egyik szemem sír, a másik nevet. : :roll:

Hát röviden ennyi rólam/rólunk!
Vendég
 


szia:)

üdv itt

teszel képet a fiúkról?
hol laktok ha publikus?mesélj magatokról:)
Vendég
 


Remélem, a kis betegek jobban vannak... :D

Képek nagyon jók, babák csodaszépek.

Nálunk: Mira tegnapelőtt felmászott egy fél méter magas játéktartó dobozra, és onnan akanapéra...kééész vagyok, vége az arany életnek, amikor csak feküdtek. :D Mindkettő áll egyedül is, Gergő már 4-5 lépést meg is tett.

Más: ugyancsak tegnapelőtt vettünk egy kiskutyust, aki 50 kilós NAGY kutyus lesz. (Nem tudom, tudjátok-e, január elsején meghalt az egyik kutyám, és a másik azóta eléggé le van törve...meg persze, én is. SZép meló lesz a két pici mellett egy kölökkutya, de ez lesz a Valentin-napi ajándékom. Piros masnival átkötve (bár csak 25-én hozzuk el...jaaa, csíkos bullmasztiff kislány...:D)

Kép
babyteve2
 
 


Micsoda helyes kis pockokat láttam :)
Nono, a szekrényre mászós kép nem semmi :shock:

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 



Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csajok!!!

Bocsi a bepofátlankodásért! (én mint nagyjából itt mindenki aki ismer tudja én nem tervezek már babát)

Csak Noncsinak irom mielött vki belinkeli neki mit irtam a 2008 április májusi babásokhoz.


Csajok a 2011es és a többi topikhoz szeretnék hozzászólni...de csak egy mondat..
nekem Nono nagyon szimpatikus és nagyon szeretem..nekem nagyon hiányzik és akárhányan kérjük ide akkor sem ir...és nekem annyira annyira rosszul esik hisz nincs itt már senki aki őt bántotta...de mégsem..és oda pedig igen..és na...
sajnálom hogy ez van :(


nem tudom elégszer irni és elégszer kérni...örülök hogy itt sokan olvashatjátok a hszeit...nekem nagyon hiányoznak.

és remélem a fiúk már nem betegek nála..mert nem irt vissza a privimre...

ÉS HAJRÁ CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2011 mindjárt itt van :)
Vendég
 


shiva: üdv közöttünk! :D Vonalzót a fiúkról nem csinálsz?Képet kapunk róluk? :)

babyteve: hát igen,az aranyéletnek vége.Néha én is visszasírom azokat a hónapokat amikor még békésen feküdt Blanka az ágyában,vagy el volt egy ponton,és nem kellett állandóan utána rohangálni. :oops: 8) :lol: De ettől szép egy gyereknevelés,hogy látod hogy napról napra mennyit fejlődnek,ügyesednek! :wink: Kutyusért irígyellek nagyon! :wink: Én is annyira szeretnék már háziállatot,de ebbe az 1 szobásba kínzás lenne bármilyen állatka is lenne.Nem nekünk hanem az állatkának!Képet teszel a kutyusról? :) Gratula az egyedül álldogáláshoz,Gergőnek meg a lépegetéshez! :wink: Blanka még csak kapaszkodva áll,mint ahogyan az a fenti képen is jól látszik. :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Most volt Inez a tévében... Nono, akiket belinkeltél!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Shiva, üdv!

Lituka, szia :) (azért én drukkolok Nektek, hogy úgy alakuljon az élet, hogy lehessen még egy kicsilányod :))

Babyteve, kutyudat sajnálom :(
Jaj de édes lesz az a kis kutya masnival, majd hozz róla képet :) Meg az ikrekről is :)

Reni, szép ez a ház, drukkolok, hogy sikerüljön!

Mary, aranyos Bogi a videón!

Mezsó, tök érdekes ez a dolog, mert mikor icipicik, azt várjuk bárcsak játszhatnánk már velük, mikor meg nagyobbak, arra emlékezünk, milyen nyugis volt minden, mikor még csak icipicik voltak :) Ördögi kör ez, na :D

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


nici: hát igen,ki gondolta volna,hogy majd eljön az az idő amikor ismét arra vágyok hogy ne kelljen utána szaladgálni,és milliószor mondani hogy nem szabad. :lol: :lol: De nem bánom,hogy most ez van,csak néha nagyon fárasztó. 8) :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, értem én, és tök így látom én is :) Imádom, hogy már lehet nyúzni, hogy ekkora nagylány már, és napról napra fejlődik, de hát na... néha eldobom az agyam miket csinál, és kis pihire vágyom :D
Ilyenkor kicsit nehezebb is, mikor Szandi is itthon van, mert ugyan rengeteg segít, de hát Ő is gyerek még, van hova figyelnem :)

Lituka, Mezsó, elolvastam a másik topikot, meg persze amit idemásoltál Litu azt is... látom én is szóba kerültem! Csak annyit tennék hozzá, hogy én nem a vita után tűntem el, ha visszanézitek írtam még utána párszor, és karikor, szilveszterkor is, csak egyszerűen kevés az időm... ide se sokat írtam azért még, ez gondolom észrevehető :)
Ha időm engedi olvasok én mindent, de a legtöbb erőfeszítést a blogunkért teszem, ez igaz :oops: (bár hányszor volt már, hogy oda sem írtam 1 hétig sem...)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Nici
segitesz?vagy Magika te?
hogy tudok a blogba a barátainkhoz bárkit felvenni? Nicit szeretném és még 1-2emberkét :lol: :lol:

köszike

Babyteve
sajnálom a kutyust :(

nálunk apa ma intézet beagle kiskutyust.nem fajtatiszta.ha viszont visszasikerült költözni Bugyira akkor egy fajtatiszta labradort szeretnék :)

én elkezdtem vágyni egy pici lánykára de sajna még szóba se jöhet :( apa szerint meg egyátalán :( de én is csak kb 10év mulva szeretném.addig hátha megfűzöm.bár ha kisfiú lenne őt is imádnám.mindig ugy terveztem,hogy lesz 2fiam és egy kicsi lánykám később,vagyis inkább egy 3.később és csak most foglmazodott meg a kislány:)

mennem kell apa hivott,hogy menjünk ki elé Tofival és kamionozunk vele kicsit.Kristóf még nem ült kamionba pedig már 9hós lesz holnap :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok lanyok!

Vagyok am en is, de total elvagyok havazva!
Penteken megyunk sielni, Zoli ezert mar nem jar oviba, megy nagyban a keszulodes.

Orulok, hogy nagyjabol mindenki meggyogyult!

Mi is jol vagyunk. Mindenki egeszseges, anyu betetg, mondtam, hogy kuralja magat, mert O is jon sielni velunk.

Most csak gyorsan irtam, rohanok is mert lassan indulunk uszni Zolival.

Magi
Vendég
 


Magika
jó sielést nektek :lol: :lol:
Vendég
 


Na, mi is megjártuk a Tűzoltó utcát..(neurológiai osztály, mert a pulmonológián és a csecsemőn teltház volt az influenza miatt, és mindenki lázas volt..) Mira szombaton éjjel befulladt, krupp, így kórház lett a vége. Fejetlenség és érdektelenség a köbön. Itthon vagyunk, mert ma új betegek jöttek, nekünk meg fel kellett volna költözni, de az előbb említett okok miatt inkább hazaküldtek. (Eredmény: Mira délutánra belázasodott..hajráááá... :evil: )

Magika, lassan már haza is jössz..de addig is, balesetmentes sielést! :D

Kép
babyteve2
 
 


Babyteve
sajnálom :( remélem nem lesz semmi baj és Mira is hamar meggyógyul.hála még kruppal nem találkoztam bár Levire annó azt mondta az új gyerekdokink,hogy hajlamos rá.még nem volt rohama
Vendég
 


Háááát, lekopogom (kopp-kopp-kopp), már nem lázas Mira.

Sajna, a krupp elég gyakori, pláne ebben a nedves nyálas időben...:( (És ahhoz képest elég kevés infó áll a gyanútlan szülők részére. :( )

Kép
babyteve2
 
 


Sziasztok!

Ha engeditek, én is jönnék Hozzátok :wink: :wink:
Mi is 2011-re tervezzük a 3. porontyot........ gyúrni nagyon nem fogunk rá, ha összejön boldogságosak leszünk, ha nem, így is boldogok vagyunk :wink: :wink: Mindenképp ki kell várnunk a 2 évet, mert császármetszéssel szűltem Kristófot, így a doki megmondta, hogy legözelebb csak két év múlva eshetek teherbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 Szóval, orvosi utasítás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tehát, várunk :wink: :wink: Na meg persze a mocskos anyagiak.......... ha ilyen szar marad a helyzet, akkor sajnos szó sem lehet a 3. gyerkőcrő, hisz nem szeretném, hogy bármiben hiányt szenvedjen akármelyik gyerkőc :wink: :wink: Márpedig a nagyobb kiadások, mégcsak most fognak jönni nálunk :wink: :wink: A nagyobbik fiam (első házasságból született), januárban volt 16 éves, szóval az igazi kiadások, majd csak most fognak jelentkezni :wink:
Kristóf pedig a második házasságomból született. Remélem nem lesz harmadik :lol: :lol: :lol: :lol:

bluebox
 
 


Sziasztok!!

Csatlakoznék én is Hozzátok, ha nem bánjátok!! Két fiam van, Matyi 2.5 éves, Ákos pedig 7 hónapos és remélem 2011-ben öt főre bővül a kis családunk.. Legalábbis így tervezzük.. :lol: Mi Dányban élünk, kb. öt éve költöztünk ide Pestről..
Csak most fedeztelek fel benneteket, de megpróbálok valamennyire visszaolvasni..

Bluebox: ez nagyon jópofa.. 2011-ben is összefutunk a kórházban egy kis éjszakai pletykálkodásra?? :wink:

Üdv.

Móni

Kép

Kép
morca
 
 



Szióka!!

Nagyon el vagy tűnve a Dél-Pesti topikból!! :( Jól vagytok?? Kristóf lassan már felnőtt férfi.. :lol: :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Hát Kristófom ma meglepett :lol:

Kép

Nem vette észre, hogy nem kapaszkodik egyetlen kézzel sem :wink:

Most hogy mi idejöttünk, behal ez a topic????????? :roll: :roll:

Lányok........ ugye nem hagytok magunkra?????? :wink:

bluebox
 
 


Sziasztok

Blubox
nem semmi Kristófód.
enyém Tofi még csak kapaszkodva :)

nagyon helyes a fiad:)

Morca
te fiaid között majdnem annyi idő különbség van,mint enyém gyerekek között:)

hát akadozika topic de pörgessétek fel:))))))))))))))))))))))))))))

én csak olvasó és néha beiró vagyok mert hát esetleg 10év mulva jöhet a 3. :)
Vendég
 


Ők a fiaim..

Kép

Ákos, a nagy huligán.. :lol: :lol:

Kép

Matyi, örökké dolgozik.. :lol: :lol:

Kép

És együtt a két csibész.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Lekri: Tééényleg..... Te, Hogy bírod a két miniatűr emberkével?? Mi egész jó kis csapattá kovácsolódtunk össze.. :lol: :lol: Féltékenységgel, hogy álltok? Kíváncsi lennék a tapasztalataidra.. :wink:

Bluebox: Ákos is már próbálkozik egyedül állni.. :shock: kb. 10 másodpercig már sikerült is neki.. :wink:

Üdv.:

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Bluebox: Már írtam ugyan, de hatalmas nagy fiú már Kristóf.. :lol: És ahogy áll a telefonnal a kezében.. :lol: :lol: igazi férfi.. 8) :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Móni nagyon köszönöm a dícséreteket!!!!!!!!!!!!!!!!
Én nem tudom leírni, hogy mennyire irígyellek, hogy két ilyen pici aranyos Manód van :wink: Az én nagyom, már nagyon nagy :cry: Ezért kellene mihamarabb pótolnom :wink: :wink: Lassan Tomi ki fog repűlni :cry:

Lekri: Neked is köszönöm a dícséretet. Nem dobsz képeket a srácokról??

bluebox
 
 


Sziasztok!

Moni vagyok, van egy 3 eves kislanyom es egy 18 hetes pocilako kisfiam, es valoszinuleg 2011 ben lesz esedekes harmaska szuletese. :lol:

Ha nem banjatok csatlakoznek hozzatok! :wink:
Vendég
 


Szia Móni!!

Örülök, hogy jöttél.. :D Nekem a nagy fiam augusztusban lesz 3. éves, a kisebbik fiam pedig 10. hónapos.. hogy bírod a pocais létet a nagylányoddal?? 8) ahogy elnézem a fotóját, egy igazi kis hölgy.. :P

Üdv:

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Szia!

Azt hittem,mer nem jar erre senki! :( De orulok,hogy megis! :lol:

Most meg egyelore birom, csak mar most nagyon feltekeny a Hercegnom :roll:

Nalatok nem volt ilyesmi? VAgy csak az en elkenyeztetett lanyom produkal ilyet? :roll:

puszi,Moni
Vendég
 


Szia!

Szerencsére minket elkerült a nagy féltékenykedés.. :lol az első két hónap nehéz volt.. :roll: de az első perctől kezdve mindig velünk "játszott" Ákos, Matyi is sokat segített körülötte, úgyhogy hamar összenőttek.. :lol: :lol: amikor meg Matyin láttam, hogy kezd féltékeny lenni, akkor még több figyelmet kapott és így szép lassan
visszaállt a rend.. 8)
rakok fel róluk közös képet:

Kép

Ákosom.. :P

Kép

Matyikám... :P :P

Kép

nagy a "szerelem".. :P :P

Kép

:P :P :P

Miben nyilvánul meg a lányocskád féltékenysége?

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Látom nem annyira pörgős a topic, de azért és is kapcsolódnék hozzátok! Rólam egyenlőre annyit, hogy most szültem a második kisfiam Vilikét, májusban. Az első kisfiam Zalán, sajnos tavaly örökre elaludt agyhártyagyulladásban. Új életet kezdtem, elváltam, újra férjhez mentem, van egy csodálatos családom, kint élek Svédországban, és a férjemmel a következő babókát 2011-re tervezzük! Csatlakozhatom?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Szia Nozavi!!

Hát tényleg nem pörög a topik, de én nagyon örülök Neked!! :P Borzasztó tragédia, ami a nagyobbik fiaddal történt, nem is találok szavakat.. :cry: :cry:
Vilike csodaszép kis manó, mesélj Róla.. :P :P

Nekem két fiam van, Matyi három éves, Ákos pedig egy.. :P igazi csibészek.. :P

Üdv:

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok,

Én is 2011-ben szeretnék szülni.
mka
 
 


morca-Vilike egy édes kis husigombóc, aki bearanyozza elveszettnek hitt életem! Nagyon jó, hogy van! Már átalussza az éjszakát, egyre többet msolyog, aminek nagyo örülök, mert Zalcsikám nagyon nem volt egy barátságos baba, Vilcsi az ellentéte! Legalább nincs messzemenőkig terjedő hasonlítgatás! :oops: A párommal ugye Vilcsi az első közös gyermekünk, és egy év múlva szeretnénk neki látni "Annácskának"! :lol: Nagyon bízok benne, hogy csak úgy, mint Vilike az is első nekifutásra összejön! :oops: :lol:
Ti is terveztek még egy babát? Gondolom most már azért te is egy kislányt szeretnél babusgatni! Copfot fonogatni, miegymás!
:lol:

Sűrűbben fogok felnézni erre, mert örülök, hogy egymásra találtunk!

mka-első babó?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ja, és nagyon édesek a fiúk! Az a piszézés..., nagyon szeretik egymást, és ez a léyneg, hogy nincs féltékenykedés! Milyen szőke Ákos baba!! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Igen, nekünk az első baba lesz. Sajnos most még nincs itt az ideje. Még tanulok, egyenlőre nem fér bele egy baba az életünkbe. Pedig már egyre többet beszélünk róla. :D Meg amúgy is, csak 2 hónapos házasunk vagyunk, jobb egy kicsit még kettecskén lenni. Ezek a pillanatok nem jönnek többet vissza :D
Jövőre befejezem a sulit és az év második felében remélem, hogy már pocaklakóm lesz.

Látom, hogy itt már mindenkinél elég nagy a család :D


Mka
mka
 
 


Sziasztok!

Nozavi: nagyon örülnék, ha jönnél erre is.. :wink: van ám, egy közös "ismerősünk", zdori, vele is sokat szoktam beszélgetni egy másik topikban.. :wink: (amikor megszült, a 2009 májusi topikban néztem meg Danó manó legfrissebb képeit, ott láttalak Téged is.. 8)

nagyon becsüllek az erődért, hogy így talpra tudtál állni, és, hogy ilyen őszintén, tiszta szívvel tudsz mosolyogni..:) igaz ami igaz, Vili baba nagyon tüneményes és biztos rengeteg erőt merítesz belőle.. :)

igen, igen én is szeretnék egy kicsi lánykát, de ha még egy fiam lesz azt sem bánom.. :lol: egy a lényeg, úgy érzem, hogy még egy tesóval lesz teljes a csapat.. :P

nekünk is mindkét manó elsőre elkészült.. :P :P szerintem jó eséllyel indultok a következő babánál, ha Vilike is azonnal beköltözött a pocidba.. :P és Vilike átaludja az éjszakát?? :lol: hát tényleg nagyon rendes kis manócska, hogy így kíméli anyuciját.. :lol: :lol: engem bezzeg nem kímélnek a kis ördögök.. 8) Matyi most tanulja az éjszakai pelus nélküliséget és még történnek balesetek, Ákos pedig időnként óriás cuminak szeretne használni éjszaka, (tejcsi nélkül, csak úgy kedvére cicizgetne), de én szívesebben alszom ilyenkor és ebből szokott némi vitánk adódni.. :P :P nappal még szopizik, de egyre inkább az az érzésem, hogy csak a megszokás mozgatja cici ügyben, mert ha neki áll szopizni, gyakorlatilag fejen állva teszi, miközben tekereg a cicimen mint egy kis krokodil.. :P :P nagy élmény.. :P :P :P de amíg van tejcsim és igényli, addig tűrök.. :wink: :P

jajjj, igen nagyon imádják egymást, de azért "harcolnak" is ám egymással..:lol: és aki a nagyobb lókötő ebben, hát persze, hogy a kisebb.. :lol: :lol: a féltékenységet sem tudtuk/ tudjuk elkerülni, de nagyon figyelek a kezdetektől arra, hogy senki érdeke ne sérüljön és így elég light-os és hamar orvosolható.. :lol: :lol:

ja, és Matyi ugyan ilyen szőke volt.. :P :P :P

Mka: gratula a "megférjesedéshez".. :P :P mit tanulsz?? :) na, hát akkor már nem sokára te is babázol.. :P :P

húú, most látom, hogy jó sok lettem.. 8)

na, megyek ebédelni, mielőtt felébrednek a törpjeim, mert onnantól nincs megállás, csak játék és játék.. :lol: :lol: :lol:

Üdv:

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Szia!

Köszi a gratulációt :D

Én Franciaországban élek mostmár másfél éve, és beiratkoztam itt egy suliba. Nem tudom, pontosan mi a magyar megfelelője. Turizmust tanulok, idegenvezetés, ügyintézés, igazgatás, múzeumok vezetése, stb. Sokrétű. Gyakorlatilag mindent érint ami a turizmussal kapcsolatos. Májusban végzek. Rengeteg időmet leköti a suli, ezért nem fér most bele az éleünkbe egy baba. Minden időmet a sulira kell koncentrálnom. Ha jövőre megbukok, akkor majd csak egy év múlva próbálkozhatok újra. Jó lenne nem elveszíteni egy évet :?

Azért már kezdek "irigykedni" mikor terhes nőt látok az utcán, de eljön majd az én időm is.
Mindig azzal szembesülök,hogy rohan az idő. Mintha tegnap lett volna mikor először leszállt a gépem itt, pedig már másfél éve volt. Néha ijesztő ez. Lassan arra ébredek, hogy nyugdíjas vagyok :D

És ti mivel foglalkoztok a babák mellett?
mka
 
 


Mka: én kutyakozmetikus vagyok, de most nem dolgozom, mert a két törpi minden percemet kitölti.. :lol: (az ügyfeleim legnagyobb bánatára..8) ) most csak a saját kutyámat nyírom.. 8)
nagyon érdekes dolgokat tanulsz.. :lol: jó változatos munkád lesz.. :lol: nem hiszem, hogy monoton lesz.. :lol:
eredetileg könyvelő a szakmám, a kutyakozmetika régi nagy álmom volt, de nem bántam meg, hogy váltottam, rátaláltam az "igazira".. :lol: :lol:

Üdv:

Móni 8)

Kép

Kép
morca
 
 


Húú az nagyon szupi lehet.
Én teljes állatőrült vagyok. Régebben 4 kutyám volt, mikor még otthon laktam, mostanra csak 2 maradt. 2 Sajnos mehalt, de már idősek voltak. A maradék 2 is már 11 éves, de eddig úgy néz ki, hogy jó egészségben vannak :D Imádom őket. Kutyakozmetikában még nem voltak, de nem hiszem, hogy jól viselnék. Az otthoni fürdetést se jól viselik, félnek a víztől :D
Itt halaim vannak, és egy 6 hónapos cicám. Állítom, néha van vele annyi gond, mint egy gyerekkel :D

Igen, tényleg érdekes a munkám. Járok gyakorlatokra, kezdem átlátni, hogy is mennek a dolgok és nagyon tetszik. Bár ahogy magamat ismerem, elképzelhető, hogy a te munkádat jobban élvezném :D :D

mka
mka
 
 


Sziasztok! Örülök, hogy kezd beindulni a topic. :wink:
Én röntgenasszisztens vagyok hivatalosan, de most 24 órában anyuka! 8) Nekünk nincs állatunk, legalábbis itt kint nincs, otthon volt egy kutyusom Anyukáméknál volt, de sajnos "megkóstolt" egy sünit, és valószínűleg mérgezett lehetett, így Bogyó is elaludt! Nehezen jutottam ezen is túl, mert a kutya Zalcsikám után lett, mondván, hogy muszáj valakiről gondoskodnom, mert különben tényleg megőrülök!

mka-tényleg érdekes dolgokat tanulsz! Hogyan mentél ki Franciaországba? Vagy csak úgy hozta a sors?

morca-kutyakozmetika! Az állati lehet! :lol: Mondjuk őszintén bevallva, én nagyon félek a kutyáktól, mert egyszer 12 éves koromban egy átharapta a csuklómat. :cry: Azóta félek! :roll:
Nagyon édesek a Manócskák! Aranyos vagy, hogy becsülöd az erőmet, de tudod muszáj felállni! Nincs mese! Vilike valóban nagyon sokat segít itt lent a földön, de Zalcsikám is sokat nyújt fentről. Ő az én kis őrangyalkám!

Te is jobban kislányt szeretnél? Én is! :oops: Már Vilcsit is annak vártam, mert teljesen más volt a terhességem is, plusz bevallom azélrt féltem, hogy megint fiú! De nagyon jó ez így! Már a neve is meg van. ANNA! Ha minden jól megy, egy év múlva ilyenkor kb. nekirugaszkodunk a projektnek! :wink:

Ja mka-gratula az esküvőhöz. Én már másodházas vagyok :oops: , és ebben most voltunk fél éves házasok 24-én. Egyébként meg Aug. 21-én leszünk egy éve, hogy együtt vagyunk! Kicsit gyorsan peregtek az események, de bevált! :lol: Na én is befejezem, mert a végén besokalltok! :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: