Új privát üzeneted érkezett!

Móka!
Utrót azért adnak, mert progreszteron és a barnázás-vérzés lehet progihiánytól, ami vetélést okozhat. Én is használok a lombik miatt. Először 2X3-at, aztán nekem is volt kicsi barna, azóta 3X3-at.

Manósziget!
Sz.d.:1984.05.11.
Város: Keszthely
Szülés Zeg
Várható időpont 2009.08.26.

Bodrien!
Boldog szülinapot és gratulálok a szívhanghoz!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Andi
Ezek igazi erős tesztek :lol: :lol: :lol:

Zsófi
Biztos így látták jónak a biológusok, hogy ICSI volt...
:wink:

Manósziget
Nagyon jó a táblázat :lol: :lol: :lol: :lol:
(83-as vagyok :wink: )

Bodrien
Boldog szülinapot!

Niki
Nálam iselőfordulnak pocifájások.
Drukk az UH-hoz!

Móka:)
Én is használom az Utro-t...azért szokták a hüvelyit javasolni, mert szájon keresztül szedve majdhogynem placebo hatású csak...

Arvaerika
Én nem vagyok iwiw-en...
Vendég
 


Köszi a fogadtatást! :D

És rögtön bocsánat is Manósziget :oops: jól összekombináltam Bodrient a táblával, mikor Te csináltad :oops:

Bodrien: gratulálok a szívhanghoz! :-D nekünk is csodálatos élmény volt :-D

Én ma este nem vagyok/voltam valami jól. Jól felpuffadtam, feszített a hasam rendesen, csak feküdtem egész este, hogy enyhüljön.

Erika: holnap én is megnézlek iwiw-en, de most mennem kell gyógyszerezni magam :-)

Jó éjszakát Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

 
 

Bodrien,gratulálok a szívhanghoz. Jaj de várom már én is.Nekem már alig van pici emlékem az első szívhangról.

Engem a nevem alapján elvileg megtaláltok iwiw-en :wink:

Szezso, estére nekem is felpuffad a hasam.Délelőtt meg émelygek.

Orsi,elég durva,amit a munkahelyeden csinálnak.Könnyű mondani,de próbálj ne idegeskedni.Elhiszem,hogy tele a monyód.

Manósziget, jó szomszédaitok lehetnek.Nálunk is ez volt,de szerencsére sikerült december 23-án beköltözni a házunkba.Egyből jött is a baba.Persze az azt megelőző 23 hónapban nem
8) :lol:


Én femibion 800-at szedek,és ha kell magneB6.
Ma reggel nem csináltam tesztet,de most délután mártottam egy utolsót.Azt hiszem maradok veletek :
Kép
vedresandi
 
 


Köszönöm Csajok az infókat az utróról!!

Én orál kapszulát kaptam, ezért lepődtem meg, hogy nektek dugdosnotok kell... no mindegy...

Ettől, mert előtte nem volt, émelygek, de feszül a cici meg hasi, úgyh biztos, hogy minden rendben van odabent!!!:):):)

Mindjárt itt a csütörtök... Én is szeretnék jó erős szívhangot hallani!!!
Addig meg irigykedek rátok!! :wink:

Andi, tuttttti van egy (vagy kettő :D) babud, ezt már télleg kimutatta a teszt!!:) Éljen éljen!!

Niki, mi volt az uhun?

Zsófi, egerszegen szülsz? Kinél? De jó!! Én zegi lány vagyok alapjáraton s keszthelyen is sokszor vagyok :D
Hűűű, lehet hogy ismerjük egymást szegről végről? :D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Manósziget!

december 6-án születtem.
testvérek pedig
Jetta 1989. 12.16.
Máté Gergely 2007. 05. 04.


Pénteken megyek dokihoz, ha minden összejön.

Erika!

Bejelöltelek iwiwen, gartulálok a családodhoz!!!

Nekem a profilban csak egy kép van, albumba tettem még fel néhányat, de nagyon hiányos.
Ki van még iwiwen köztetek?

Olyan sokat írtatok, már nem is tudom ki volt aki írta, hogy csütörtökön megy uh-ra?
Móka? Szorítok!

Bodrien gartulálok szülinaphoz is szívhanghoz is! :)

És üdv mindenki újnak, én nem jövök olyan gyakran, már alig tudom magunkat követni? De jó!
Milyen izgi lesz már augisztusban levelezni!!!!!
Ha valaki nem jelentkezik pár napig egyből megy a tipp húúú vajon megszült??? Nagyon klassz lesz!!!!

Mindenkinek jó közérzetet és egészséges szépen fejlődő kicsi babát a pocakban!

Dia

Kép
Kép
tengdi
 
 


Móka!
Hát khelyen biztos nem fogok szülni, főleg nem ikreket, így marad Zeg. Sajnos még nem tudom kinél, nem ismerem az ottani orvosokat. Nem tudnál valakit ajánlani?
Most még Tapolcára kell járnom a 12. hétig, de lassan keresnem kell valakit.

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Üdv az új tesztelőknek! :)
Bodrien (utólag) boldog születésnapot Neked!


Nagyon rossz a közérzetem a napokban... vasárnap ki is jött minden... :roll: de utána jól voltam... :)
Háztartási kekszet eszek egész nap... mert amikor nem eszek nagyon rosszul vagyok... (persze eszek mást is... :wink: ) Ez ám a kettősség! :)

De nem akarok nyavalyogni... mert örülök a babának... és amikor nagyon rosszul vagyok akkor mindig arra gondolok... hogy miért is van! :)

Mindenkinek szép napot! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vikiviktor 2011.10.20 11:01-kor.
vikiviktor
 
 


Móka: márcsak kettőt kell aludnod a szívhangig :-D napi 3x1 orál Utrótól folyton szédültem és zsibbadt az arcom :shock: most 3x3 hüvelyivel nincs mellékhatás.

Zsófi: csütörtökön Te is mész :-) kíváncsi vagyok, mennyit nőttek a Babákok :-D

Andi: szép a délután teszted is :-) Szász Junior :-D (spanyolosan Hunior :-D

Dia: drukk a pénteki dokihoz! Azért majd írd meg, mi volt! :-)

Viki: ha fáj vagy feszít valami, mindjárt a babára gondolok és máris ezerszer jobb minden! :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Móka
Ha rosszul vagy az utrotól, akkor inkább dugdossad... (azt is lehet... :wink: )

Szezso
Nekem a puffadásra azt mondták, hogy az utrotól van...

Andi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki
Nekem egyszerre van az émelygés és az éhség... :wink:

Tengdi
Augusztusban már izgatottan várjuk majd a csemetéket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

UTRO
Biztosabb a hatás, a mellékhatás viszont kevesebb, ha dugdossa az ember... és teljesen mindegy, hogy milyen kapszulája van... kompatibilisek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem megjöttünk az ultrahangról.
Minden a legnagyobb rendben, hallottuk a szívét is a kis drágámnak, apa még fel is vette a telóra az egész ultrahangot, na meg persze a szívhangot is.
Képet ismét nem kaptunk, de a telefonról, ha tudok rakok fel, meg megpróbálom megmutatni a szívhangot is!
Olyan jó volt hallani.
Először sima hasi ultrahang volt és akkor megilyesztett a szanográfus, mert azt mondta, csak a petezsákot látja, pedig már embryónak is lennie kellene.
Hát majdnem meghaltam, de aztán eszembe jutott, hogy a kisfiamat is a 18. hétig csak hüvelyen keresztül látták, így kicsit megnyugodtam.
Aztán csináltunk hüvelyit is, és mondta, hogy így már mindjárt másabb megvan a baba.
Akkora kő esett le a szívemről....
Szóval minden ok, bocsi, hogy kicsit hosszúra sikerült.

ja és :

crl: 10.77mm crl: Ülőmagasság

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Niki,

de jó, hogy minden rendben és láthattátok, hallhattátok a picit. :D Várjuk a képet.
Még nálad van két kérdőjelecske... Hányban születtél?

Kép Kép
manósziget
 
 


Én is vagyok iwiwen: Bognár Bernadett, Kaposvár

Viki, nekünk már van is közös ismerősünk! :O Vivit honnan ismered?

Kép Kép
manósziget
 
 


Niki,gratulálok a szívhanghoz,és hogy minden rendben veletek. :)

Mano, asszem nálam is van kérdőjel :oops: (1972,de pszt)
vedresandi
 
 


Andi, téged már iwiw alapján javítottalak. Azért köszike.

Kép Kép
manósziget
 
 


manósziget írta:Andi, téged már iwiw alapján javítottalak. Azért köszike.


Ejha,milyen szemfüles vagy :wink: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


manósziget az Yvettet a suliból ismerem... évfolyamtársam volt, és együtt voltunk kollégisták is... Dombóváron... :)
vikiviktor
 
 


Sziasztok!
Minden újonnan csatlakozót köszöntök! :) Egyre többen! :D

Bodrien! Boldog szülinapot utólag is. :oops: Gratulálok a szívhanghoz! De jóóóó... :)

Manósziget nagyon jó a táblázat.Köszi,hogy megcsináltad.

sz.niki örülök,hogy minden rendben.Gratulálok a szívhanghoz. :)

Ne haragudjatok,hogy nem jöttem,tudom nem szép dolog.(bár senki nem hiányolt) :oops:
Még mindig nagyon hányingerem van,szinte egész nap.Már sokszor látogatom is a WC-t.Nem is értem,a fiamnál is elég rosszul viseltem a 12 hetet,de ennyire nem viselt meg.
Csütörtökön megyek én is dokihoz.
Most ennyi,de ígérem,hogy most már gyakrabban jövök.

Kép

Kép
tisz
 
 


Csatlakozom. Bár lehet, hogy október lesz. Még nem voltam orvosnál. Szégyellős vagyok :oops: , de a tesztem pozitív :)
Szép napot mindenkinek!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Tisz, én pont mostanában kezdtem el gondolkodni, hogy hol is van a mi kis alapítónk.. és erre már itt is vagy!!:D
Kitartás a rosszullétekhez!! És hajrá a holnapi dokizáshoz, én is holnap megyek...

Niki, gratula!!! :D :D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Tisz!

Nem felejtettünk el!!!!!!
És sok boldog szülinapot kívánok neked, remélem én leszek az első!

Laki papné!

Húha!Akkor ő 9.?
Mi már találkoztunk egy másik topikban. :D Gratula!
Niki!

De jó, hogy már láthattátok picuritokat!Jó ötlet, hogy felvettétek, olyan jó nézegetni meg hallgatni...

Én ma adtam a kakinak egy pofont, kibumliztam gyerekestől esőben a diabetológiára, erre közli a nőci, hogy 1. hol a beutaló?(egy csomószor rákérdeztem a védőnőtől meg a dokitól is, és azt mondták, nem kell)
2. miért délben jöttem?Hát, mert telefonon be akartam jelentkezni és azt mondták 4-ig van rendelés :shock:

(Ráadásul buszsofőr is bunkó módon beszólt, mert babakocsival csak hátul tudok felszállni, viszont jegyet csak elől tudok váltani. Na, hogy oldjam meg...?)

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Én is új kismama vagyok, ma pontosan 6 hetes. A múlt héten teszteltem (kétszer is, mert nem akartam elhinni, hogy pozitív). Nődokihoz is voltam már, de még csak egy 6,5 mm-es petezsákot látott. Legközelebb hétfőn megyek, és remélem, hogy akkor már több is látszik majd. :)
piciibo
 
 


Piciibo!

Gratula és üdv köztünk!

Hétfőn már biztos látszik a bébid is!

Első baba?

Kép
arvaerika
 
 


Köszönöm,

igen, első baba, épp ezért még nagyon izgulunk minden miatt. Most például azért, hogy tényleg ott legyen a baba, és ne csak üres petezsák legyen.
Aránylag szerencsés vagyok, mert nincsenek rosszulléteim, csak ha éhes vagyok, akkor egy picit émelygek. És persze én is elég sűrűn járok pisilni, és elég gyakran fáj a hasam is. De ezek, gondolom, természetes jelenségek.

Kép
piciibo
 
 


Sziasztok!

Üdv az újonnan érkező kismamiknak.Gratulálok.

Móka,Tisz: drukk a holnapi dokihoz.

Én ma nem voltam valami fényesen.Szédelegtem,émelyegtem.Remélem hamar elmúlik,mert így nem jó se vezetni,se dolgozni.
vedresandi
 
 


na megnéztem iwiwen, akit tudtam. Így könnyebb kicsit, ha arcokat tud az ember kötni a nevekhez, mert hála istennek már annyian vagyunk!!!! :)

Akik holnap mennek uh-ra, feltétlenül írjanak!!!

Én már időpontot nem kaptam péntekre, de így is oda lehet menni, hogy aztán mennyit kell várnom??????? :( de már megyek.

Minden új kismaminak üdvözlet köreinkben!

Tisz!
Senki nem felejtett el, hidd el, előbb-utóbb jött volna a kérdés, hol vagy??? Csak már sokszor úgy kell visszaolvasni milyen hozzászóláshoz ki is tartozik, ( legalábbis nekem ) naponta bővülünk....így az elején egy ideig - nekem legalábbis - még nehezebb követni, mint mikor már hónapok óta kialakult csapat leszünk....vagy csak én vagyok így ezzel?

Még nem fórumoztam sosem, illetve egy könyvmoly fórumban valamikor régebben néha, de az teljesen más volt....és rövid életű...

Émelygés és hányásmentes napokat kívánok mindenkinek!

Dia

Kép
Kép
tengdi
 
 


Niki
Nagyon jó lehetett látni a babócit :lol: :lol: :lol:

Tisz
Kitartás!

Laki papné
9. baba :roll: ... gratulálok :lol:
Mekkorák a gyerekeid?

Erika
Diabetológia :cry: :evil:

Piciibo
Gratulálok a petezsákhoz!

Tengdi
Meg kell, hogy ismerjük egymást... idő kell :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Nem valami pörgős a társaság :oops: :lol:
vedresandi
 
 


Tisz!
Nekem is hiánoztál! Az elején én is sokat hánytam, de mióta elkezdtem a Magne B6-ot rendes szedni, elmúlt. Végülis a B6 vitamin hányingercsillapító, lehet azért! :wink:

Móka!
Fentebb írtam Neked, de nem válaszoltál. :roll: :cry:

Piciibo!
Gratula a petezsákhoz, és hidd el, minden rendben lesz! :wink:

Laki papné!
9? Nem semmi! Irigyellek! :wink:

Andi!
Gyönyörű a teszted! :lol:

Én is ma megyek uhura, remélem mindkét Babánk jól van.

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi,de irigy vagyok a mai UH-dra :lol: Biztos jól vannak a Babácskák!

Én most hívtam dokit.Jövő héten szerda reggel kell az Uzsokiba bemennem hozzá,hétfőn még hívom a pontos időpont miatt.Juj de várom már.
vedresandi
 
 


Sziasztok :)

Csatlakoznék hozzátok, mint 6 hetes kismami :)
Gratulálok a szívhangokhoz, valóban nagyon nagy élmény! :))))
Én majd két hét múlva megyek a nagy fehérhez :)

vicger
 
 


Zsófi, itt vagyok itt vagyok és válaszolok, csak utána kérdezgettem Neked mindent:D

Két emberkét tudok ajánlani Neked, az egyik, akinél még én is születtem :oops: , s jártam is hozzá... Kovács Lajos /gondolom nem baj, h kiírom a nevét)

A másik , akinél egy ismerősöm mostanság szülte meg a két kis babócáját...
Ő írta:
Nekem a Kádasi volt a dokim és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Ikerterhesség miatt a 12. héttől kéthetente kellett mennem hozzá. Engem műtött, mindkét kölyök faros volt, ezért volt szükség császárra. A hegem nincs 14 centi és alig látszik. Bármikor hívhattam, ha szükség volt rá, szóval csak ajánlani tudom. Pussz!


Szóval, ha valamelyik érdekel küddddöm a számát.. mert azt még nem derítettem ki :wink:

Kép

Kép
móka:)
 
 


Laki papné, Piciibo és Vicger sziasztok!! és Gratula!!:D

Adatokat küldjetek Manószigetnek, hogy a táblázatba be tudjon venni Benneteket!!

Tisz, Boldog szülinapot!!! :lol:

Zsófi, mi volt az uhun?!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Mivel már a mostanival együtt legeslegfeljebb ötször, de valószínűbb, hogy csak négyszer élhetem át azt a csodát, hogy életet adhatok egy új embernek, ezért örömmel és várakozással van tele a szívem.
Eddig megfőztem naponta, de most nincs rá erőm és borzasztó rendetlenség van nálunk (eddig aludtam, pedig az este fél tízkor lefeküdtem) A gyerekeim 14, 12, 10, 9, 7, 5, 3 és 1évesek, 5 lány és három fiú.
Szép napot!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Móka, milyen adatokra gondolsz? Szül. év, lakcím, baba várható időpontja?

Anna, gratulálok a családodhoz! Most mekkora a pocaklakód? :)

vicger
 
 


Vicger, születési dátum, város, hol fogsz szülni, szülés várható időpontja, tesók
az előző oldalon találsz egy táblázatot, Manósziget már feltette az első verziót, de azóta már szerencsére sok kismami érkezett :)....

Laki papné, gratulálok a sok gyerkőchöz.. el vagy látva feladattal rendesen!
Miért a mostanival együtt legeslegfeljebb ötször, de valószínűbb, hogy csak négyszer élheted át azt a csodát, hogy életet adhatok egy új embernek?
Hogyhogy?! Ha lehet ilyet kérdezni, persze!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Helló lányok,

üdv az újaknak. Rakom a legfrissebb listát, ez alapján kérem még a hiányzó adatokat.

Bocsi, de nem tudok hosszabb lenni, lányom nem akar aludni és csak hisztizik. :s Szebb napot nektek.

Puszika,
Betty

Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


A szülés időpontja értelem szerűen még csak a vonalzó alapján adható meg, az pedig
szeptember 22.
A kórház pedig Miskolc Megyei kórház.
Elég szép számban vagyunk :)

vicger
 
 


Juj de jól tele lett a tábla!
Mégsem én vagyok a sereghajtó?
:wink:
vedresandi
 
 


Főleg a tapasztalt kismamákat kérdem, de bárkitől szivesen várom a választ, aki észrevett már ilyesmit. Szerintetek létezik olyan , hogy a mell egy nap alatt jelentősen megnőjjön? Tegnap reggel még jónak láttam a megszokott melltartómat, de estére már az volt az érzésem, hogy esnek ki belőle a melleim. :lol: Képzelődöm, vagy tényleg van ilyen? :roll:

Kép
piciibo
 
 


Andi,

egyenlőre még te vagy! ;) A többiek azért vannak még a táblázatban utánad írva, mert nem tudtam a kiírt dátumot, de már 2 beelőzött. Már csak Anna dátuma van vissza.

Kép Kép
manósziget
 
 


Piciibo, én passzolok. Fog az még nőni egy jó darabig. :D :D

Kép Kép
manósziget
 
 


Piciibo szerintem van ilyen, hisz nálad is megtörtént :))

Ti hogy vagytok a terhestanácsadással? Engem tavaly /hihihi/, mikor Atival voltam várandós nagyon kikészített, volt hogy sírva jöttem ki .. olyan szinten bunkó doki volt, hogy csuda. Ráadásul akkor nyáron költöztem Miskolcra, azelőtt olyan védőnői tanácsadásra jártam, ahol a védőnő volt meg én. Na, szóval lényeg ami lényeg, hogy kikértük a leleteimet - amit persze alig akartak odaadni, ez is elég érdekes, hisz az enyémek - s közöltem a védőnővel, hogy én többet oda be nem teszem a lábamat. Van nekem saját orvosom, bennem más ne turkáljon csak az adminisztráció miatt. Már bocs a vulgáris kifejezés miatt.
Valszeg most sem, csak a kiskönyvemet fogom elkérni, oszt jónapot.

vicger
 
 


Íme a Babákok:
Kép

Mindkettő szépen nő, Crl: 2, 18 cm.

KépKép
zsófikukac
 
 


Móka!
Millió köszönet, Kádasit már más is ajánlotta. És ma megkérdeztem a tapolcai dokim, ő Regényit ajánlotta! Mégegyszer nagon köszönöm, hogy ennyit fáradoztál miattunk! Még pár embert én is megkérdezek, akik ott szültek és aztán összesítek, két hét múlva még úgyis Tapolcára kell mennem és utána kell terhesgondozásra.
Te nem ma mész uhura!

Andi!
Az nemsokára itt van és addigra már talán a szíve is dobogni fog! :wink:

Piciibo!
Nekem új melltartókat kellett vennem. :wink:

Vicger!
Üdv itt!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Zsófi
Várjuk a beszámolót!

Vicger
Üdv itt :lol: :lol: :lol:
Tanácsadás... majd akkor felderítem, ha kipenderítenek a Kaáliból...
Annyira nem aggódok... (kicsit protekciós vagyok)

Laki papné
Még 4-5 gyerek :roll: :lol: :lol: :lol:
Mind simán született? Nem volt császár?

Én örülök, ha Bocika megszületik... jó lenne majd kistesó neki... de a lombik olyan lutri.... :cry: :cry: :cry:

Manósziget
Szuper a tábla :lol: :lol: :lol: :lol:

Piciibo
Teljesen egyéni, hogy mikor és mennyit nő az ember cicije... :wink:
Vendég
 


Zsófi Csoda szépek a kicsi babák! :):):):):) jaj de jó látni :)

mabe Majd spontán ;) csodák voltak, vannak és lesznek, ez tapasztalat! :) Mázlid van a protekicóval :)

vicger
 
 


Olyan kár, hogy nem fér ki a vonalzóm :( De a srácokat sem szeretném leszedni :(

vicger
 
 


Zsófi,
nagyon ügyes kis apróságok! Bárcsak én is már így láthatnám az én Picurkámat!

Kép
piciibo
 
 


Lányok, ciki vagy nem, de én olyan lusta vagyok ma, hogy szörnyű.... :oops:

vicger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: