Új privát üzeneted érkezett!

Dóri!
Az urticát nyomhatod 3*5-be is.
20150601134430
 
 


Véda: megértelek! Sajnos én sem tornáztam még :( de ma ezzel a kütyüvel lehet, hogy nem is tudok (bár lehet ez megint csak kifogás)
Meg ma még kell vinnem Dórit gyógytornára, most arra edzem a lelekm, hogy el bírjak ma mégegyszer indulni :lol:
Vendég
 


Viki!
Köszi!

Katus!
Az elindulás + kütyü miatt részvétem!
Vendég
 

 
 

en is vettem ma koles golyot meg puffaszttt cuccot. Jo lesz nasinak
Vendég
 


Nagy segítség ám a fogyókúrában, hogy alig van pénzünk :? még a családi pótlék sem jött meg! Nem tudom, miből fogok hétvégén pelenkát venni a kicsinek :shock: :shock:

Most ettem egy almát, apróra felkockázva, ahogy Wera javasolta - így tényleg jobb volt!!!

Ja, és a mai tornán túlvagyok!!!!

KépKép
szkagi
 
 


Ági: ügyi vagy!

Én minden nappal egyre többet eszem!

Ebédre a tányér leves mellé lecsúszott a tegnapról maradt sovány túró joghurttal keverve (csak, hogy ne vesszen kárba), szóval volt desszert is. Most ettem egy Norbi update 1-es gyümölcsjoghurtot és még vacsira is nyomok valami 1-es kódút az biztos!
Vendég
 


Ági!
Pénz-gondokat sajnálom! De ügyes vagy ma is!

Katus!
Sztem a mai napod is teljesen jó! Ez egyáltalán nem sok!
Én ettem ma 3 extrudált kenyeret, mortadellát, rizst, lecsós szeletet, rukkola salátát öntettel és sovány hússal és 1 túró rudit is. Ezt 4 étkezésre lebontva. És még 1X fogok enni, de valszeg csak tejeskávét bulátával.

Ma is nagy pörgés van itthon, de legalább 1000-el égetem a kalóriát 8)
Vendég
 


Véda: pont most számoltam össze a kalóriákat: és 1480 :wink: :wink: :wink: meg a tegnapi is, bár lehet azt végül picit túlléptem mert ettem egy Norbi update 1-es vaniliás pudingot ( de abban 130 kcal-volt :(
Vendég
 


Én ma ettem:
reggelire:1 pár főtt virsli+1 szelet kenyér
ebéd:1 tányér zacsi leves+1 kis tányér rakott krumpli
du:(2X lebontva) fél pár virsli,3 puffasztott rízs (Norbi 1-es),pár szem buláta és 2 pohár tej!
És jelentem éhes vagyok!
És most tornáztam,de ez a duci tréning egy nagy sz@r!
Az van meg ami csak comb meg fenék ami oké és majdnem besz@rtam,de hasra semmi ami ugye a másik lényeg lenne!
Remélem Apa talál nekem valami jó torna dvd-t!

Véda! Nem fogytam túl sokat! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


Jelentem én még semmit nem fogytam. Na de lesz ez máshogy is.

Ma már csak alma lesz a vacsi, ha Öcsit leraktuk.
20150601134430
 
 


Viki: fogsz te is fogyni, kinek hogy indul be a dolog változó!Amúgy én még csak a karácsonykor felszedett kilóktól szabadultam meg, sőt még attól sem teljesen:(

Ami nem ettél túl sokat ami azt illeti! De tudjátok, hogy a zacsis levesek 3-as kódúak?????
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: engem meglepett! a leveskocka az 1-es
Vendég
 


Csak gyors bekukk lefekvés előtt :lol: :lol: :lol:

Csajok! A Lidl-ben csütörtöktől rengeteg diétás cucc lesz leértékelve! Van köztük fini szalámi, joghurt, édesség, minden!!! Én tuti megrohamozom! (testedzéshez is vannak cuccok :wink: )Látjátok, a Lidl-be is eljutott a híre, hogy fogyózunk! :lol: :lol: :lol:

Szép éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok!

Erre most találtam rá, hátha segít a számolgatásban...

http://www.hazipatika.com/tools/weight
Vendég
 


en ma a nagy szekreny osszeszerelesben elfelejtettem a vacsit, d emire raertem volna mar elmult 6 ora, igy elmaradt . De nem baj majd hamarosan reggel lesz es eszem, ha..Mert ma sem reggeliztem, igy ma eg tal etel volt az etkem. rizs hallal. meg 2 narancs. de nem vagyok ehes kicsit sem.
A torna elmaradt, de szerintem a heten nem is lesz. en nem tudok ugy ha ferjem itthon van.

En is neztem a lidlis dolgokat, be is karikaztam nehanyat hogy azt veszek!

Minden ugyes fogyis anyukanak jo ejjt!
Vendég
 


Jó nagyokat!

Dórikám!

Köszi a lidis infót.

Tami!
Azért egyél is, mert mostanában nem viszed túlzásba!

Én ma megint zölgséglevest főzök (karfiol és répa), maradt mág rántott sajt azt zöldséggel tervezem megenni. Reggelire rozsos kenyérkéből szendvics. A tejes kávén túl vagyok.
20150601134430
 
 


Marcsi!
Köszi a linket! :wink:

Kiszámoltam a BMI-met, erre ezt írta: Önnek szüksége van némi fogyókúrára!

Köszi haver! Kép

Még nem írtam, de a tornában azt szeretem h a nőci elég sokat mondja: Mindenki ügyesen csinálja! Kép

Igz is h olyan helyeken van izomlázam, ahol a legkevésbé hittem h izmom található.
20150601134430
 
 


Viki!

Nekem is ezt írta... :shock: nem is értem... :wink: :lol:

Meg az ideális testsúly számomra 58,5 kg. Hát, majd meglátjuk!

Tegnap este szigorú voltam...
Apa hazaért az aznapi sportfoglalkozásról, ami neki egy kis focit jelent a haverokkal + utána sör... :?
kérdi, mit lehet enni....????
megjegyzem, fél 10 volt.

Nem kapott semmit!!! hihihi... szerintem az aznapi kalóriaadagját már a büfében bevitte...nem haragudott meg.. :roll:
Vendég
 


Apa is fogyira van fogva? Igen, a sörben van kalória. :lol:
20150601134430
 
 


Én már írtam ma ide hsz-t és nem találom :shock: :shock: :shock:

Na mindegy! Hát nekem is azt írta (természetesen) ideális súlynak nekem a 66,6-ot írt! Viki neked is??? (mert szerintem magasság és kor alapján számol, nem?
Vendég
 


Viki: a Pilates hasonlít a callanetics-re?? Én azt szerettem nagyon (bár a kazettákkal az a baj, hogy egy idő után nagyon meg lehet unni, főleg ha van egy két mondat vagy mozdulat ami irritál, akkor az csak egyre rosszabb lesz mikor 100x hallgatod végig :lol: :lol: )
Most azért amíg megy a szopi szerintem én még csak a szoptatás alatti időre direkt kifejlesztett tornát fogom csinálni.
Vendég
 


Katus!
Nekem is annyit írt ki, de én 65re török. :lol:
20150601134430
 
 


Igen, hasonlít, de nem kell annyi sorozatot csinálni belőle + sok a nyújtás.

Megtaláltam az ilyen volt képet. Gizda voltam rajta rendesen.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Én is megnéztem,nekem még a normál tartományban van! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
De csak azért mert látatlanba írja az eredményt! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Szép napot itt is :P

Vikim!
A gizda fotód bekerüljön a tábliba "ilyen leszek" címen? Mert akkor küld át priviben!

Marcsikám!
Ha küldesz adatokat, téged is felveszlek a tábliba, ha szeretnéd.

Én ma tejeskávés bulátát, és rakott krumplit ettem. De sztem már le is mozogtam, és még megyek postára, ill. a mh-re aláírni az átsorolási papíromat. Asszem futva megyek :D Csabit nem viszem! (A posta mostanában nálunk rosszabb, mint egy rendelő, és 6 lépcső vezet felfelé :?

Ügyik vagytok nagyon!!!

Ami!
Várom a te képedet is!
Vendég
 


Dóri!
Ment a kép!

Gyorsan bezúztam a rántott sajtomat pufi búzával. Sajátos ízvilág, de nem volt kedvem az ubival bajlódni.

Megfőtt a zöldséglevesem, most hűl. Mára már csak ez lesz és az esti almák.
20150601134430
 
 


hahó,
én is megnéztem, mit ír a házipatika... hát azt írja, nem kell fogyóznom... na, csak látna :shock: :shock: :shock: és az ideális súlyom 68 kg - nahiszen. Attól függ, hol van az a 68 kg!

Kata :D
egyre többet eszel, és egyre többet fogysz - ez így lenne szép!!!! Amúgy a túró mint nasi egyáltalán nem hízlal, úgyhogy nyugodtan eszegetheted. Enném én is :roll:

Viki,
rántott sajt puffasztott búzával -hmmmm... ez már majdnem melegszendvics!

Véda,
a szaladgálás, ügyintézés is nagyon jól fogyaszt! Bár nekem sajna a tejemet is apasztja, mert rohanok, de inni meg nincs időm...

Werám, te itt?
Azért örülök!!! :wink:

Anyjuk,
ruhásszekrényt szereltél? Új bútor? Azért egyél, mert össze fogsz esni valahol - és amit Wera írt, az igaz! Azt a morzsányi kaját is elraktározza a szervezeted, ha nem eszel eleget...

A mai tornám megvolt (én a kajamegvonásban nem vagyok annyira erős, inkább a torna megy. ).
Keresek fotót, de én annyira sovány voltam (biciklistaként dolgoztam, már írtam...), hogy olyan sose leszek többet :oops: sajna. Pedig úgy szeretnék csinos anyuka lennei! Ha már fiatal nem lehetek :wink:

Amúgy a hasam már egy kicsit alakul, nem a körméret, az szerintem marad, hanem a hájacskák olvadnak le. Úgyhogy ez a kis könnyű hasizomgyakorlat is ér valamit, ezek szerint :roll:

Én már 11.15-kor ebédeltem, annyira éhes voltam :shock: de azóta csak egy szottyadt narancsot ettem. De délelőtt két babapiskóta is véletlenül a hasamba került...
Ja, megkaptam a családi pótlékot! Pelenkát már tudunk venni :D ha megjönne a gyed is, akkor talán kaját is tudnánk venni :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Kata,
mi lett a kütyüzés eredménye?

KépKép
szkagi
 
 


Ági: köszi, hogy kérded: azt mondták, nem lesz árva Dórikám még egy ideig ha ezen múlik. Van egy kis ritmuszavarom azt érzem de nem muszáj kezelni sem, ha meg nem muszáj én nem fogom :lol: :lol: (amúgy nagyon szófogadó vagyok, amit a doktornéni/bácsi mond, én megteszem. Ezért a szülés alatt és után is nagyon megdicsértek :oops: :oops: )
Vendég
 


Ági: nagyon ügyes vagy! Gratulálok! KInek mi az erőssége! Én egy lusta kismalac (vagy nagy?? :roll: :roll: :roll: ) vagyok és inkább éhen halok mint mozogjak! De azért nem adom fel, küzdök magam ellen :lol: :lol: :lol: Ma egész nap rohangáltunk, szemészeten vártunk az urammal 3 órát stb. és most vagyok itthon, gyerek ugyan alszik a lakás...meg, lassan feljelentenek a szomszédok az ÁNTSZ-nél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


A vacsorám:

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Desviki, írta meg nekem ennek a fórumnak az elérhetőségét. Csatlakoznék, ha megengeditek.

Pár szó rólam:
három gyerkőc anyukája vagyok. Peti majdnem5 éves, Juju majdnem3 éves, Nándi pedig 5 hónapos és egy hetes.

Én is idejét látom, hogy a hurkáimat eltűntessem.
BMI. 25,59
163 cm vagyok és 68 kg.
cél: 60 kg
álomsúly 58 kg

módszer: hát valami katyvasz :-) Az update-hez hasonlít a legjobban, én is a szénhidrátokkal bánok óvatosan.

most sajnos nem tudok többet írni, és nincs is annyi időm a gép előtt lenni, de igyekszem majd jelentkezni.

üdv: ML
magdaléha
 
 


Ami: ügyes! A fehér az mi? Tojás? Én virslit magába vacsiztam (tormával) és almát ettem még utána!
Ebéd: üres leves volt és párolt zöldség, uzsi meg (vettem a LIDL-ben egy sovány túrókrémet) abból ettem 100 grammot (mondjuk az önmagában 83 kcal sajnos de kellett nagyon valami nasi (elvileg update 1-es
Vendég
 


Kata! Igen,tojás,csak a sárgáját nem szeretem!
Most ettem még egy almát+1 kiwit.
Nekem olyan kevésnek tűnik amit eszel.
Biztri nagyon hatásos lesz!
Én ma mértem mert Anyós kérdezte,mert ő is akar!
De majd 1-én megmondom mennyi,szerintem akkor is ennyi lesz! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


eNGEM AZ URAM NEM IGEN HAGY NEM ENNI, SZOVAL EZERT IS VAROM HOGY VISSZA menjen dolgozni:)
Vegul ettem vacsit, en is mint Ami csak tojas nelkull.


Jo ejjt mindenkinek!

Jajj Veda en is kuldok majd kepet, csak ma nem igen jutottam gephez.
Vendég
 


Jó reggelt!

Hát én a mindennapi méreckedők közé tartozom mert, egyrészt nagyon szeretem a számokat, statisztikákat, meg roppant kíváncsi fajta is vagyok és a mínusz kilók inspirálnak a pluszok meg elrémisztenek :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma elrémültem (na nem nagyon) de azért óvatosabban fogok ma kajálni. Persze tegnap előtt este rám tört a hasmars és tegnap reggel biztos azért mértem kevesebbet mint ma reggel.
Vendég
 


Jó reggelt!

Magdám!

Üdv itt!
Szeretnék én 3 gyerek után olyan jól kinézni, mint most Te!

Ami!
Nem gyenge vacsi! ;)

Én végül ettem kis felvágottat, sajtot és paprikát, amikor készítettem az uramnak a reggelijét mára.

Sztem ma tejbegrízt készítek reggelire, most iszom a tejes kávémat.
20150601134430
 
 


Sziasztok!


Kóbor fogyózó jelentkezik! :lol: Ne haragudjatok, hogy eltüntem, de azért a fogyózást igyekeztem tartani! Hétfőtől tornázok, igaz, tegnap nem volt rá alkalmam, így maradt egy nagy séta Leával, és egy fél órás hólapátolás, amibe kimelegedtem. De ma már megint nyomom az IQ-betyár Rubint Rékát, remélem les valami hatása. :lol: Enni igyekszem csak 1-eseket, de időnként becsúszik más is (Pl tegnap reggel egy kanál mézet is tettem a kávémba :oops: ), de nem akarom, hogy büntetésnek éljem meg ezt az időszakot, szóval majd meglátjuk, mennyire tudok elkezdeni fogyni. Egyelőre szerintem egy dekát nem fogytam, és borzalmasan nézek ki az ilyen volt képemen is :shock: , de azt majd csak akkor küldöm el, ha már az ilyen lett kép elfogadhatóbb lesz. :oops:

Akik elkezdtek tornázni: Nincs izomlázatok??? :D

magdaléha: Üdv itt köztünk! Nem tudom, emlékszel-e rám, én vagyok Mukker az nlc-ről. :) Gyere majd, ha van egy kis időd! Jól vannak a gyerkőcök? És ti? Még mindig pörögsz? :D

Tami: Örülök, hogy eszel végre, szerintem nem szabad nem enni, semmilyen körülmények között! na meg te eleve nem rendelkezel felesleggel, ezért nehezebben fog lemmeni pár kiló is, nem úgy, mint akinek sokkal több a feleslege, pl nekem. :lol:

véda: Csúnya dolog, hogy még nem küldtem adatokat, de nem felejtettem el! :oops: Pótolom.

Vikikém: Épp most kérdetem a másik fórumon, hogy elkészült-e a kávéd. :D Egészségedre!

Na jó vagyok; gyerek alszik, én meg netezek egy órája. :roll:
fmarti
 
 


Márti!
Neked is csináltam egy kávét ott! ;)

Nekem olyan helyeken van izomlázam, ahol nem is gondoltam h izmom van :shock:
20150601134430
 
 


Márti: én is így vagyok az ilyen volt képemmel! :lol:
Az ilyen szeretnék lenni meg nekem nincs digitális formában, mert akkor voltam olyan amilyen szeretnék lenni, mikor még nem voltak digitális képek (a a kőkorszakban) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma végre megvolt a tornám: de örülök és jól is esett igaz ez csak 30 perces de mostantól megpróbálom így reggel nyomni a míg a gyerek alszik (ha fel bírok kelni) és akkor mehet minden nap! Erősebbet nem merek egyenlőre a tejcsi miatt (bár ettől is van rendesen izomlázam :P )
Vendég
 


Kata 8)
jó hír, hogy megmaradsz nekünk is :D mihez kezdenénk nélküled, na meg a másik Kata nélkül :roll: és elvonási tüneteink lennének, ha a szépséges képeiteket nem látnánk minimum hetente :roll:

A súlycsökkenés nem folyamatos, lányok, tudtátok? Van, amikor egy hétre is megtorpan, hiába fogyózol ugyanúgy! Aztán megint nekilódul.

Ibm,
milyen rejtélyes vacsorád van! :wink: De nagyon jól néz ki!

Márti,
egészségedre a mézes kávét! Tényelg fontos, hogy ne szenvedjük meg a fogyókúrát, mert akkor amint elértük az áhított szintet, azonnal leállunk vele :oops:

Anyjuk,
mi az, hogy Aleko nem hagy enni? Megeszi előled a kaját?
Aleko még mindig beteg? Hajaj, gyógyulást neki, gyorsat!

Magdaléha,
üdv itt köztünk! Nándijaink majdnem egyidősek :wink:

Vikikém,
hol van neked az az izomlázad? :D

Én hajnalban méretkeztem ám! Nekem is kell a visszajelzés, hogy merre haladok, és haladok-e egyáltalán :oops: A tegnapi vacsorám után nem nagyon volt reményem a fogyásra - az uram hozott egy egész grillcsirkét :shock: szerencsére nem ettem belőle annyira sokat (mint két hónappal ezelőtt ettem volna), de így is többet ettem, mint kellett volna :? olyan jólesett! És még a mérleg is jókedvében volt ma reggel, azt írta, hogy valamicskét mégis fogytam...

KépKép
szkagi
 
 


Kata,
óvatosan az izomlázzal! Én is fél órát tornázom, és úgy tűnik, elég is! Úgysincs több időm... Én Nándival tornázom, ő fekvőtámaszozik 8)

KépKép
szkagi
 
 


Ági!
Mennyi az annyi?

Hasban és fenékben érzek izomlázat. :wink:
20150601134430
 
 


Viki
mennyit fogytam? 1.2 kg ment le a mérleg ma hajnali állása szerint :wink:

Has és fenék izomlázat üdvözöljük!!! Itt a helyük! Aminek lapulni kell, lapuljon, aminek gömbölyödni kell, gömbölyödjék!
Azt hittem, valami rejtélyesebb helyen van izomlázad - mittudomén a sípcsontodon :D

Nekem lassan a mutatóujjamban lesz izomláz (két ujjal pötyögök) :D

Örülök, hogy ez egy csendesebb topik, legalább tudom követni :wink: Sajna a másikba már belépnem is reménytelen, mert annyira le vagyok maradva :oops: sosem lesz időm visszaolvasni :? sajnos

Mennem kell teregetni, meg ki akarom vinni Nándit sétálni ebben a gyönyörű napsütésben. Ja, és ebédelek is (maradék grillcsirke + 1 zsemle - lusta vagyok más köretet keríteni - hihi)
Majd még jövök
:wink:

KépKép
szkagi
 
 


Viki: Jó lehet ez a Pilates, biztosan nem terheli úgy az izületeket sem. Valahonnan majd megpróbálok letölteni pár gyakorlatot.

vkata: Azért annyira nem hiszem, hogy öreg lennél! :lol:

Ági: Ügyes vagy, hogy máris eredményt értél el! A grill csirkét meg szerintem nyugodtan eheted vacsira máskor is, ha a zsírosabb-bőrösebb részeit kihagyod!

Lányok, azt hiszem, korábban talán Kata kérdezte: a 12%-os tejföl 1-es, a 20%-os 2-es kódú. Tejcsiből a 1.5%-os egyes, az összes többi 2-es.

Van egy szupi jó vacsireceptem, akit érdekel. :lol: A grillcsirke nálunk is befigyelt tegnapelőtt ste, de én nem eszem meg a mellehúsát, és párom sem, túl száraz. (Hiába nullás vércsoportú vagyok, és alapvetően húsevő. :lol: ) Ha valamikor marad ki sült husi, akármilyen baromfiból (legjobb a melléből), és nem akarjátok nézni napokig, vagy kelletlenül megenni, itt egy jó kis hússaláta-recept:
A maradék sülthusit megszabadítod a bőrétől, apró darabokra végod, majd préselsz hozzá ízlés szerint fokhagymát. Egy nagy pohár kefírt/tejfölt öszekavarsz egy kis sóval, borssal, citromlével, egy kanál olivaolajjal, majd ráöntöd a husira és összekevered. Pár óra hűtőben állás után isteni finom! (Én most kihagytam belőle az olivaolajat a fogyi miatt, meg a citromot, mert nem volt itthon. :oops: Így is finom volt!) De szerintem lehet bolondítani egy kis Erős Pistával is, úgy sem lehet rossz.
fmarti
 
 


Agi: Aleko nem hagy nem enni! En nem akartam tegnap sem enni vacsit, mert ugye hatkor meg az orvosnal ultem, erre keszitett kajat :evil: NA jo kedves volt, es vegul az etel is jol esett. Foleg mivel virslike volt, igy nem is nagy bun!

En nem tudok mereckedni, de jobb is, mert en meg egy miligrammot sem fogytam.
Toran azota nem volt sajna, de szerintemmeg is fulladnek a masodik perc utan ugy kohogok. De amikro tronaztam nekem is izom lazam volt. En is IQ bajnao rekaval tornaztam de akora gaz a csaj. Visoznt amit nyom az jo.

KAta: en is igy tevezem reggelente fogok tornazni, csak ez addig mig Aleko itthon van es beteg vagyok nem tud megvalosulni:(
Addig marad a koplalas.
Ebed edeskomeny leves lesz, vacsi meg megint rizses puffancs, csak el ne felejtsek enni 6 elott!

Szep napot mindenkinek!
Vendég
 


Ági!
Szép teljesítmény!

Én eldugtam a mérleget az ágy alá, majd hétvégén ha lesz kedvem mérek.

A grill pipi jó kaja. Mivel etted? Tudom, mivel éhes voltál. De mi volt a köret?

Márti!
Köszi a receptet! Nyami nyami!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az üdvözlést.
Mukker, hát ide tűntél! :-)
Pörgök. Vizsgázom 19-én.

Én is jártam a házipatikán, és aztat írták, hogy fogyókúráznom kell, és az ideális testsúlyom 57 kg. Klassz. Bár amikor annyi voltam, akkor a család azt hitte, hogy valami halálos betegségem van :-) No, de majd meglátjuk.

Megnéztem az ottani menüket is. A két "nagyom" díjazná, ha ebédre mondjuk barnarízses lencselevest kapnának... Ők tuti lefogynának.
Szóval nekem az is a gond, hogy magamra nem fogok külön főzni. majd a mennyiséget igyekszem csökkenteni. /Ma reggelire ettem két szelet bakonyi barna kenyeret sajttal, tejeskávéval, és egy pohár joghurtot /édesfehér, ne vegyetek, itthon néztem csak meg, hogy cukor van benne//.
Ebédre rántott leves lesz, és grízes tészta. IGEn tudom. De a gyerekek ezt rendelték. Holnap csinálok majd spenótot, vagy valamit.

Des: hát tudod a ruha az ápol és eltakar ;)
ma megmértem a derekam, és dobtam egy hátast: 83 cm
a csípőm 103
a combom 61,5
Hát van miből csökkenteni.
Én elvileg járok hetente 2* tornázni, pilátes és keleti egészségtorna, gyakorlatilag majd a szigorlat után folytatom.
Van itt valaki aki még nem csak magára, hanem válogatós ovisokra is főz? :-)

pussz: M
magdaléha
 
 


Tami!
Az édeskömény leves az, ami a receptesben van?

Magdám!
Ági a te embered, neki van még kis csemetéje. Többségében első gyerekesek vagyunk.
20150601134430
 
 


Itt is bekukk!

Szép napot :P

Kicsit hülyén érzem magam... Fogyózok is, meg a tejcsire is vigyázok, mert apadni kezdett :( Így annyiban változtattam meg a fogyót, hogy reggel - este megy a tejeskávé buláta, napközben meg, amit máskor is szoktam, csak mondjuk nem repetázom, meg kihagyom a nagy kalóriájú édességeket.

Azért maradhatok, ugye? :roll:

Ágikám!
Már csak azért is jó, hogy lett ez a topik, mert újra köztünk vagy! Imádom a fanyar humorod, meg Bondiét is! A másikon jó sokan lettünk, a jegyzeteim nélkül lassan már semmire sem megyek :lol: :lol: :lol: Igaz, Vkata? :wink:

Látom, ügyin nyomjátok! Hajrá!

Kaja-tipp: prézlis párolt zöldségek. Perrsze sós prézlivel, és bármilyen zöldség. Nagyon finom, laktató, és a tetején egy kis Activia az rendesen megbolondítja v. reszelt sajt... Ebédre egyszer próbáljátok ki!

Ma zöldséglevest főztem, pirított tarhonya és marhapöri volt a második. A zöldséglevesből jó nagytányérral ettem, a 2.-ból kisebbel!
Vendég
 


VEda: persze hogy maradhatsz, hisz te vagy a "fonokunk":)
Hat okosan teszed hogy visszaveszel es figyelsz, nehogy a tejcsi banja, foleg hogy kiralyfink ilyen nehezen bir el minden mas etellel.
Amugy meg szerintem te meg igy alig fogyokuraval is tartani fogod velunk a lepest, mert igen csini es aktiv vagy!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: