Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm neked,tünemény! :)

NEM ADOM FEL,SEMMIKÉPP!!! :cry:

Kép
tina09
 
 


Sziasztok!

Voltam a héten uh kontrollon, most lehet 6 hetes mensi szerint(jún.28.).
Ahogy két héttel ezelőtt, úgy most is csak üres petezsák feketedett a képernyőn. Valami miatt nem fejlődik, nincs baba :cry:
Még visszahívott a jövő hétre még egy ultrahangra, de már nem reménykedem. Sokat olvastam utána, hogy ilyenkor mi történik, várom, hogy vége legyen, ez így pokol, terhes is vagyok meg nem is, az összes tünetem megvan, csak épp a babám nincs meg.

Mikor néztük a képernyőt és megint semmit nem láttunk, úgy éreztem összeomlik alattam a világ, már vártam a méreteket, erre csak azt hallom, múltkor mit láttunk? Mert most is csak petezsák van...valamivel nagyobb, de üres.
Szóval én búcsúzom, pár hónap múlva újra próbáljuk, talán nem éltünk eléggé nyugodt életet, vagy még a fogamzásgátló nem ürült ki a szervezetemből, nem tudom. Az biztos, hogy most kell egy kis idő, mire újra meg merem próbálni.

Nektek drukkolok, minden jót és jó egészséget, szép várandósságot kívánok!
Boncsi
boncsi
 
 


sziasztok.

tina:

már nem látom a vonalzót.mennyi idős terhes vagy???
nekem 5/4 napon egy 4mm-es petezsákkom volt.semmi más.
és a papiron az van hogy 4+-1hét.szóval lehet még összeszedi magát a baba.
drukkolok.

boncsi:

én azért gondolok rátok és szurkolok hogy jövőhéten legyen baba,szép dobogó szivecskével.ha a petezsák nőtt még van remény.lehet csak fiatalabb mint számolják.
ezért szeretnék én is menni uh-ra ujra mert félek hogy velünk is ez a helyzet.

volt itt a védőnő.9 re jött én meg 8:40 kor még alukáltam :roll: :roll: :roll: :roll: akkor ugrottam ki az ágyból hogy jézusom péntek van??
párom nem tudta elképzelni mi bajom van. :lol: :lol: :lol:
aztán jót beszélgettünk.nagyon aranyos.ennyire még nem is beszélgettünk mélyen mit most.pedig egy éve hozzá járunk Patrikkal.1,5 órát itt volt.

na medek tentézni mert leragadnak a szemeim.

vigyázatok magatokra és a babákra.

Kép
Kép
ettike
 
 

 
 

Tina :D

Kérlek ne add fel! Nagyon szorítok, hogy fejlődjön a baba. Mikor mész legközelebb uh-ra? Mert szerintem mindenképp meg kellene ismételni kb. egy hét múlva.Nekem szerdán csak egy 9mm-es petezsákot láttak, jövő csütörtökön megyek, akkorára várható a szívhang. Ma 6+1 vagyok a mensi szerint. Épp ma 4 hete, hogy visszakaptam a kicsikémet.

Boncsi :D

Drukkolok, hogy neked is legyen szívhang!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Boncsi!Szomorúan olvasom,hogy hasonló cipőben járunk :( Hát mást bíztatni könnyebb,de kérlek,ne add fel,mert neked szépen növöget,lesz ott legközelebb már szívhang,bízz a babócádban!!


Elvileg ma vagyok 6+1 és tegnap az uh-n a petezsák csak 4mm volt... Nagyon picike :cry:

A doki azt írta a papíromra,hogy :gravida status 4hét..... De ennyi semmiképp nem lehet.Mert mind írtam,alig voltunk együtt ebben a hónapban,tehát vagy 6 hetes vagy nem élő terhesség. :cry: :cry: :cry:

Most megyek,veszek tesztet,kiváncsi vagyok.De reményem nincs :( :( :(

Kép
tina09
 
 


tina:

2 nap külömbséggel mentünk és nem is 4mm es volt a petezsák.efy két nappal lehet fiatalabb és akkor jó is.
nagyon nagyon szorítok.

zsu:

neked jó nagy petezsákod van
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nem lehet hogy ketten laknak benne ????????:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
ha nem akkor nekem is kicsi a 4mm?????????????????????????
jajj apa füzés indul egy 4D-ért :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: na nem de lehet korábban megyek a dokimhoz és megkérem hogy nézesse meg megint :? :? :? :? :?
mondjuk hétfőn.

Kép
Kép
ettike
 
 


szóva az az efy az egy akar lenni :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


Nos,megcsináltam a tesztet.Nagyon erős pozitív. :roll:

Remélem kapaszkodik a kis gombócom! :)

Köszönöm nektek a bátorítást!! :) :)

Kép
tina09
 
 


sziasztok.

felhívtam az itteni 4D rendelőt és 5000 Ft a terhesség ilyen korai szakaszában.ugyhogy jövőhéten elmegyünk.nem bírom.ennyit megér.most egy kicsit nyugodtabb vagyok.

tina:

szorítok a babának.és üzenem hogy tessék kapaszkodni :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
ha erős pozítív az jó.lehet én is veszek tesztet.
tüneted van??

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike!

Hát tünet most semmi. :? Semmi rosszullét,semmi émelygés,semmi hányinger.A mellem talán egy picit feszül,de totál "összeesett".Szép nagy volt,most meg olyan,mint egy hónapja.

Én már nem értek semmit. :evil:

Kép
tina09
 
 


nekem sincs semmi tünetem.
na jó a hasam óóóriási,főleg este.
nekem a mellem Patriknál nem változott ilyen koránn.később csak de akkora lett hogy vitorla vászonból kellett meltartót varatnom :wink: :wink: :wink: :wink:

ma megint szupi napunk lessz.
felettünk ablakot cserélnek.anyumék parkettáznak,anyósék nincsenek itthol.Patriknak meg lassan aludnia kéne.na de ilyen hangzavarban nem fog az tuti.fel meg mégsem mehetek hogy lécci hagyjátok abba 3 órára míg alszik a fiam.jajjjjjj.le sem tudok vele menni mert kúúúúva hideg van.esik eső,fuj a szél.....

többiek??mivan veletek?mindenki rendben van ugye??

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Mindenki nyugodjon meg!
A babákkal minden rendben van!

Nekem azt mondta a 4D rendelőben a csaj, hogy ilyenkor még nagyon korai bármit is mondani. Én most türelmesen várok.

Tina!

Miután együtt voltatok Apával, még 3-4 nap múlva is lehetett peteérés, és akkor fogant meg a pici. Ilyen korban pedig az rengeteg.
Ha pedig a teszt erősen pozitív lett, akkor nyugi!

Nekem is azt mondta a kórházban a doki, hogy kb két héttel fitalabb, mint ahogy én tudom. Tehát a mensinél nem egy, hanem 3 héttel fiatalabb. Ami azt jelenté, hogy előbb lett pozitív tesztem, mint ahogy megfogant? Ennek pedig nincs értelme.

De szerintem minden rendben, csak várni kell, hogy ki tudjon bontakozni a picikém.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Jaj Tina úgy örülök, látod, pozitiv, igy talán ha jövö héten el tudsz menni, már látnak valamit! Én még nem merek menni, mert ma még csak épphogy elmúlt a 4. hét, tehát azt a két-három hetet ki kellene még birnom, irtó nehéz, mert szeretném látni a kis dobogást én is, meg apa is.

Ma meg nagytakaritás, legalább lefoglalom magam, és elkezdjük szépiteni a lakást.

tegnap azt álmodtam, hogy a doki ad egy leletet, amin az van, hogy a kimutatható hormonok miatt, (4hetesen) már biztosan tudja mondani hogy kisfiú lesz... :lol: no szegényke, mi meg mindig Lucának hivjuk :lol: (apa tegnap már az udvarlók elhajtásáról viccelt) szóval ma álmodtam először babásat, és ez tök jó :)

na szaladok dolgozgatni, puszi mindenkinek és vigyázzatok magatokra!

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok!

Lányok! Tessék megnyugodni, mindenkinek szépen fejlődik a babája!
És legfontosabb, szerintem ne hasonlítgassuk egymáshoz a méreteket, mert mindenki egyéni. Hiába lehetett egy napon két nőnek a mensije, más-más napon lehetett a pé és a beágyazódás is. Ebből eredhetnek a méretkülönbségek is.

Én nem természetesen estem teherbe, hanem már embriókat kaptunk vissza, azaz egy picivel előrébb tartunk, ezért lehet nagyobb a petezsák mérete. Bár ezt csak én gondolom.
Mondjuk azért én is aggódom, hogy csütörtökön legyen szép szívhangunk. :D


Ettike :D

Még benne lehet a pakliban, hogy ketten vannak(mert 3 embriót kaptunk vissza), igaz nem egy petezsákban.(Bár az is előfordulhat)
Nyugi, nem kicsi......
Tudtatok aludni??

Tina :D

Jó a pozitív teszt, drukkolok neked!

Tünemény :D

Én úgy tudom, hogy a dokik szeretik 7-8.héten látni a kismamit, mert akkor már látszik mi van bent. :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Én is csak azt tudom mondani, hogy mindenki nyugodjon meg (bár most már én is kezdek aggódni... :roll: ), amikor én voltam, akkor 5 hetes volt naptár szerint, de nekem is azt mondta az orvos, hogy kisebb, és szívhangot még én sem láttam, a következő uh pedig még egy hét. De akkor is! Hiszem, hogy minden rendben van és próbálok nyugodt lenni:)

Jajj, én annyira álmos vagyok, pedig ma este lesz az eljegyzésem (a családi "buli" része), de nem tudom, hogy hogy fogok tudni egyáltalán ételre nézni :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!

ettike!
Tudott végül Patrik aludni,vagy a zaj győzött? Megyek hozzátok,ha ott hideg van,mert itt ma is iszonyú meleg és nem bíííroooom! :)

cat!
Köszönöm,kezdek picit megnyugodni! :) Számolgatok egész nap,meg a netet bújom,hogy mikor mekkora a normális,de apa azt mondta még egy ilyen oldalt meglát rácsap a kezemre :oops: :lol:

tünemény!
Annyira aranyos vagy te is! Köszi,köszi! :) Remélem kapaszkodik és növekszik a kis gombócom odabent! :)

zsu!
A drukk rámfér,de amennyit itt kapok,biztos elég a picurnak!Szoktam vele beszélgetni,ma ebédnél mondtam neki,hogy ha kibújik majd áprilisban,akkor elfenekelem a popiját,hogy így idegeli az anyukáját. :D

sildi!
Neked meg én írom,hogy ne aggódj,minden a legnagyobb rendben odabent! :wink: Képzeld,hosszú évek után ma szúrtam egy olyat a pocimba,hogy picit kék lett.Nagyon szép! :)

Akkor teszek fel mindjárt egy olyan vonalzót,ami a doki véleményét tükrözi Gombócról! :)

Kép
tina09
 
 


Na,picit csaltam,mert 4 hetes sztem semmiképp nem lehet :)

Kép
tina09
 
 


sziasztok.

1,5 órát tudott aludni de akkor is minden 2. fúrásra fel kelt.
aztán mikor indultunk boltba és vettem volna ki a kocsit a tárolóból csak néztem hogy hol az ajtó???az összes ablak ott volt előtte.na addig nyugodt voltam.fél órát vártunk mire ki tudtam venni a kocsit :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

hátt itt még mindig pocsék idő van.én mondjuk örülök is neki mert utálom a meleget.fél perc alatt leizadok.hiába használok bármilyen izzadságellenit.

na lépek mert apa most ért haza és lassan fekszik is mert reggel megint megy.és szegénynek illen időben sok dolga van.

BABÁKNAK ÜZENEM:

TESSÉK KAPASZKODNI,NŐŐŐNI,ÉS KIS SZIVEKET BEINDÍTANI.

(aztán majd fenekelünk eggyütt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kép
Kép
ettike
 
 


boncsi

mi van veletek???írj!!!!!!

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! Vagyis szép jó reggelt Kismaminak és Babácskának :)

Fura, legtöbben arról panaszkodnak, hogy fáradtak meg ilyesmi, én meg 6körül kipattanok az ágyból és meg se állok estig, bár korábban fekszünk le, mert eddig éjfélig tudtam tv-t nézni, most meg fél 10kor már kikapcsoljuk és alvás...szegény apa egy esti filmet nem tud végignézni :lol:

Tegnap elmentünk franciaágykeretet nézni, mert én bizony jól elszámoltam magam...azt hittem kis naivan, hogy olcsók, de hát tévedni emberi dolog...igy még várunk, és jól kinézelődtük magunkat..utána (mivel pont egy helyen voltak) benéztünk a Brendonba, (majd oda megyek babamozira,mert tök aranyosak voltak, és mutattak képeket is, hogy hány hetesen mekkorák, igy 11-13hetesen meglessük :) ) és jót beszélgettünk egy 5hetes bébis házaspárral...lehet hogy párom most kezdi felfogni, mert ahogy nézte az apukát, ahogy ringatja a babát, ő is mondta, hogy jövöre már az ő keze is tele lesz :D és ilyenkor mindig elpityeredek... megnéztünk kiságyakat, kádakat, kipróbáltunk egy 240ezres szuperluxus babakocsit, meg ikerkocsit, meg HÁRMASikerkocsit :lol: (ehhez már szinte jogsi kell, mert van rajta kormány is! :) ) és rájöttünk, hogy majd havonta egyvalamit megveszünk, és a 9.hónapra már be leszünk rendezkedve. (mivel a családokra nem nagyon tudunk anyagilag támaszkodni, bár biztos kapunk tőlük is segitségeket, dolgokat)

ma folytatjuk a nagytakaritást, és lakásátrendezést, csak gondoltam lecsüccsenek ide a gép elé, és elolvaslak titeket :) mire apa felébred, lehet hogy már átrendeztem a szekrényt :)

puszi mindenkinek, és kitartást az első uh-ig, amikor végre megnyugodhatunk :)

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok! :)

Jó korán kidob az ágy téged :D Én mondjuk magamtól kelek 4-kor,vagy mint ma 3-kor az olimpia miatt,de a kieső alvást napközben pótolom :oops: :lol:

Benjinél én is szerettem bababoltba járni,de babonás vagyok,szóval majd csak a 20. hét utá merem betenni a lábam ilyen helyre. :)

A mellem mára újra bedurrant,lassan egy szép kis dinnye méret :lol: Csak ne fájna..... :evil:

Ma én is lakást takarítok,átrendezek,stb. Ezt imádom.

Kép
tina09
 
 


sziasztok.

babona:

anyósom nagyon babonás.azt mondta Patriknál hogy majd ha megszületett akkor vegyük meg a kiságyat meg babakocsit.persze mi nem vártuk meg.hol aludt volna a gyerek mikor haza jövünk???
a kiságyat 25 hetesen vettük meg a kocsit meg 30.
és január elején össze is raktuk az ágyacskát.amit aztán alig használt Patrik :roll: :roll: :roll: :roll: na de majd a tesó.

mi ma is egyedül leszünk estig.ebédelni áttmegyünk anyumékhoz.én is takarítgatok.amit Patrik mellett lehet.

én múlt éjjel nem aludtam.egész éjjel forgolódtam.4 kor már kinn ültem párommal a konyhában.

éééééés ma reggel nem kívántam a kávét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: soha ki nem hagytam volna eddig.ma meg tejet ittam.

nálunk Patrik alszik a francia ágyon.mi meg a kanapén.nem hajlandó máshol aludni.így megkata azt.ha fel kel éjjel akkor meg áttfekszem mellé.

drága luxus kocsik:

semmivel nem tudnak többet egy 80-90 ezres kocsinál.csak a márkáért fizet az ember sokat.mint egy audinál.semmivel nem tud többet mint egy opel.de ott a 4 karika és azért többet fizetsz.
mi Patrikkal jól rábasztunk a baba kocsikkal.3 van neki.vagyis csak kettő mert az elsőt eladtuk.
az egy pikolo volt.graco hasonmás és előtte pont néztük a gracot a brendonba de aztán úgy döntöttünk megnézzük még máshol is.hát megnéztük és megtaláltuk a pikolot.fele annyi volt így azt meg is vettük.nem kellett volna.1 hónapot bírt ki.aztán vettünk egy chiccot de az sem sokkal jobb.és a sportról már nem is beszélek.szóval én most tuti jól megnézem milyen kocsit veszek.
pl. Patrik a legtöbb luxuskocsiba már kb egy éves korától nem férne el kényelmesen.most 88 centi,egyedül ez a jó a chiccoban hogy annak 90 centis az ülőrésze.így abban még aludni is tud úgy hogy nem lóg le a lába.de egy gracoban már rég csak ülni tudna.

na jó hosszú lettem.sorry.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Tina :D

Akkor most is küldöm a drukkokat. :D Nálunk már sorbanállás van az elfenekelésért, amiért múlt hétvégén megijesztett, s pár napot a kórházban töltöttünk. Mondtam is a páromnak, hogy a végén majd nem akar kibújni, mert annyian megígérték neki, hogy elfenekelik.

Sildi :D

Milyen volt a buli, hogy bírtad?

Ettike :D

Szegény Patrik, remélem azért az éjjel kialudta magát. :D

Mindenkinek jó pakolást, takarítást.(nekem sajnos nem szabad :( )

Pusz

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Tünemény!

Nem akarlak elkeseríteni, de nem a Brendon a legmegfelelőbb hely a 4D Uh-ra!
Ott szó szerint babamozi van csak. Ami max annyira jó, hogy megnézitek.
Ha elmentek egy rendes 4D UH rendelőbe, ott a babamozi mellett szakképzett UH dokik vannak, akik leletet is adnak, és leellenőrzik, hogy minden rendben van-e.
És ugyanannyiba kerül.
Ha a XIII. kerületben laksz, akkor nagyon tudom ajánlani Neked a Kárpát utcában lévő rendelőt. A Kleopátra Házban található. Nagyon kedvesek, profik és minden megvan oot is, mint a Brendonban, csak sokkal nyugisabb.
Vendég
 


Ettike!

Én nem hiszek a babonában.
Inkább a pozitív gondolkodásban. Illetve, hogy mindig az történik Veled, amire gondolsz.
Ha babonából nem vásárolsz, nem mondod el, az azt jelenti, hogy félsz valami rossztól és az előbb-utóbb sajnos be is következik, ha sokat gondolsz rá.
Ha csak pozitívan állsz hozzá, és úgy érzed, hogy minden rendben van és lesz, akkor arra van a legnagyobb esélyed!
Vendég
 


Sziasztok:)

Egész jól bírtam a tegnap esti eljegyzési vacsit, enni is tudtam meglepő módon :)

Tina: nekem az a csoda, ha nem marad kék folt a hasamon a szuri helyén. Meg hol nagyon fáj, hol egyáltalán nem. De a tegnapi úgy bekékült-lilult, hogy már érintésre is fáj a hasamnak azon része.

Catherine: egyetértek Veled ami a pozitív gondolkodást illeti. Én is igyekszem ennek megfelelően élni, persze nem mindig sikerül.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sildi!

Mondani mindig könnyebb, mint betatrani.
Ez igaz a pozitív gondolkodásra is.
Én is inkább csak törekszem rá.
Vendég
 


Nekem nem nagyon megy ez a pozitív gondolkodás.Mindenen annyit aggódom,mindig ez az úgysemsikerülnekem-érzés van.De most Gombóc miatt összekapom magam :)

Amúgy ma eddig nagyon ügyes voltam,mert a lenti szoba kész van,plusz a lépcsőfeljáró,most jön a fürdő és a fenti gyerekszoba. Apával megbeszéltük,hogy nem tapétázunk,csak festünk,de azzal meg megvárjuk,hogy Gombóc milyen nemű lesz :) A két pasi szerint tutti Emese :) (én Hunort szeretnék :oops: )

Babgúlyást ebédeltem.....Remélem a baba nem lázad miatta :D

Kép
tina09
 
 


lehet hogy félre érhetően írtam.mi nem vagyunk babonásak.Patrikot is elmondtuk amint megtudtuk és most tesót is.és hamar elkezdtünk vásárolni is.
anyósom babonás.de ő nagyon.még azért is kiakadt mert hogy sok ruhát vettünk.szerinte csak párat kellett volna és a többit majd ha megvan a baba.

most egy kicsit izgulok de nem remegek egész nap azon hogy mi a helyzet odabenn.csak tájékozottabb vagyok mint Patriknál.

na megyek lelövöm PAtrikot és magamat is :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Egyedül maradtam a babonámmal :lol:

ettike!
Miért készülsz családírtásra? :P :lol:

Kép
tina09
 
 


Csajok,segítsetek!!!!!

Elkezdtem nagyon vérezni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mit csináljak??Van értelme orvoshoz rohanni,ha igen,hova,vagy ez a baba már elmegy??? :cry: :cry: :cry: :cry:

8 évet vártunk rá.......

Kép
tina09
 
 


Tina :D

Azonnal feküdj le, s hívd az orvosodat! Nem biztos, hogy elmegy a baba! Nyugi!Nem minden vérzés jelent vetélést.
Drukkolok!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Megjöttem a kórházból.
Én már semmit sem értek.Addig oké,hogy szigorúan sok fekvés,semmi mászkálás,emelgetés,stb.
DE! A vonalzóm szerinti kor jó,és embrió nem látható,csak egy szikhólyag.... :? Sztetek nem kéne már embriónak is lennie ennyi idősen?? Kérdeztem a dokit,de azt mondta,hogy várjak kb. egy hetet és lesz.De könyörgöm,nem a 7. hétre kell kifejlődnie. :cry:

Nagyon szomorú vagyok. :( :(

Kép
tina09
 
 


tina:

hogy vagy??remélem jól és már a dokid látott.pont pénteken mondta a védőnő hogy lehet vérezni mert a méh nyálkahártyája azon a részen ahol nics baba leválhat és kiürülhet(még én sem hallottam ezt de valamit csak tud,mégiscsak védőnő)

nagyon szorítok a babának hogy kapaszkodjon erősen.

ha nem görcsölsz és nem fáj a derekad akkor a babának még van esélye.mert akkor nem nyilik a méhszáj.

nagyon nagyon nagyon nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
Kép
ettike
 
 


tina:

mi sem láttunk babát csak szikhólyagot 5/4 naposan.
kb a 6 héten lehet látni a babát uh-n.nyugi.egy hét múlva már valószinűleg a szívverését is látni fogod.

a vérzésre mit mondott a doki???
enyhült?

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :)

Apa engedélyezett 10 perc felkelést,míg zuhizom,közben ide osontam,hogy írjak :oops:
A vérzésre nekem is ezt mondta a doki,amit neked a védőnő. :) Ez akkor talán jó. :roll:
Ellenben 29-én kell mennem csak legközelebb,addig marad a para. :cry:

Lányok,annyira jól esik,hogy drukkoltok,segítetek.Köszönöm nektek!!
Megyek fekszem,mert kikapok. :)

Nektek semmi ilyen izgalmat nem kívánok! Puszi! :)

Kép
tina09
 
 


Tina :D

Nyugi, gyorsan fejlődik az a picur, csak adj neki időt!
És............ Tényleg szigorúan tartsd be a fekvést. Én már csak tudom, több mint egy hete fekszem.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Tina!
Nyugi!
Minden rendben van!
Csak feküdj, ahogy a doki mondta!
Vendég
 


Sziasztok! :)

Köszi nektek,újra és újra! :oops: De nagyon aggódom,mert ennyi idősen mindenkinek kis embriója van,nekem meg csak egy szikhólyag.Ja,és a doki is azt mondta szó szerint:ebből még lehet terhesség..... De ez jelenti a nemet is.De a kis hólyagocska 4 mm-ről 8-ra nőtt :roll:

Szép napot mindenkinek! :) Megyek,vár az ágy..... :(

Kép
tina09
 
 


tina:

az jó ha nőtt.akkor van ott baba is csak még picike.
fiad melett tudsz pihenni?bár ő már nem kicsi,megérti hogy anyának feküdnie kell.
nagyobb a hólyagocskád mint nekem volt :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Tina: Én is csak azt tudom mondani, mint a többiek, hogy pihenj sokat és próbálj meg minél kevesebbet idegeskedni! És nagyon-nagyon-nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!

Drága Tina! Először is tényleg feküdj, nézz tv-t, pihenj, próbálj meg nem stresszelni (tudom, könnyű mondani), és hidd el, hogy a picuri bizony ott van. Fontos hogy most bármilyen sz.r is a helyzet, idegességgel teli, de mégis pozitivan próbálj meg gondolkodni!!! Nagyon remélem jobban vagy és a tiszta szívből kivánom, hogy a köv. vizsgálat majd jót mutasson NEKTEK!

Tegnap megvettünk egy új franciaágyat, és apa a szomszéddal feltette a szekrény áthidalót, igy legalább szobává kezd alakulni a terület ahol eddig éltünk! Tök ideg voltam viszont, mert annyira felhúzott a szomszéd, hogy mindig hallja mikor ide oda megyek a lakásban, mert hogy ő hall mindent, és mit hisztizek hogy a tv helyét ki kell mérni, nem jó az szemre???...hát már remegtem is az idegességtől, mert ilyen hülye emberrel nem akartam vitázni, ráadásul nekem volt igazam, és egyébként is, ha nem akarja hogy járkáljanak felette, vegyen lakást a felső szinten... ennyi izgalom után már alig vártam, hogy dolgozni jöhessek :D

igaz lányok, lehet hogy babona, hogy később kell venni minden felszerelést, viszont a 12.hét után ha minden jól megy, nekünk el kell kezdeni a vásárlást, mert nem nagyon számithatunk arra, hogy kapni fogunk dolgokat, vagy a szüleink megveszik nekünk..és hát ugyebár egy szülés is pénzbe kerül majd amit a dokinak adunk, szóval már el kell kezdenünk beosztani, mikor hova menjen a bejövő...

ma vettem folsavat, meg magne b6-ot is, igy már azokat is szedem.

Catherine! köszi a tanácsot a 4D-vel kapcsolatban, akkor inkább tényleg a másikba fogok menni, igy legalább doki lát, igazad van! Te is a 13. kerületben vagy? nem tudsz véletlenül a visegrádi u. szakrendelőben dolgozó dr Juhász Sándorról valamit? Eddig ő volt a nődokim, bár csak 2-3szor voltam nála, és nem tudom, milyen és hogy bánik a kismamikkal...

köszi, most jó hosszút irtam megint!
puszi mindenkinek, és sok pihit semmit stresszt!!!

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok

Neharagudjatok hogy idepofátlankodtam,csak a segítő szándék vezérelt! Én is kismama vagyok. :lol:
Sajnos hasi görcsök,keményedések és nyitott méhszáj keserítik meg a mindennapjaimat ,ezért nemrégen nyitottam 1 topicot ezzel kapcsolatosan, hogy akinek hozzám hasonló gondja,problémája van a terhesség alatt, azokkal megtudjuk osztani a tapasztalatainkat és így segíthessünk egymásnak.
Ha bárkinek ilyen gondja lenne most vagy a jövőben , nem vagyunk sokan, nézzetek be hozzánk, hátha tudunk segíteni hasznos tanácsokkal egymásnak a problémák terén. Ha másban nem, hát én is többgyermekes anyuka vagyok, lehet hogy más dolgokat illetően is tudok a segítségetekre lenni vagy a topicban bárki.
A topicot a Várandósság menüben a következő név alapján találjátok meg: A C:2100 érték terhesség alatt

További csodálatos várandósságot és gyönyörű,egészséges babákat kívánok minden kismamának! Vigyázzatok magatokra és a babókra! :lol:
Ancsa

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok lányok!Nem tudom emlékszik-e még valaki rám. Kb 1 hete irtam ebbe a topicba hogy 5-6hetes terhes vagyok.
Sajnos elment a kisbabám 7 hetesen. :cry: :cry: :cry:
Egy hete hétfőn erős görcsim lettek és barnás folyásom volt. Kedden telefonáltam tapolcára a meddőségibe, és szerdán kellett bemennem. Onnan egyből küldtek Veszprémbe a korházba, hogy lehet hogy méhen kivül is megtapadt egy petesejt.Még aznap mentünk a korházba. Ott azt mondták hogy nincs méhen kívüli, de a méhen belüli tehességem elhalt. Csütürtökön erős vérzésem lett. 6 napot voltam a korházban. Kaparással befejeték az elhalt terhességet. Nagyon szomorú vagyok :cry: , még össze kell szednem magam, aztán persze újra belevágunk...Most búcsuzom tőletek! :(
Mindenkinek nagyon sok sikert kívánok!!!
Melinda
Vendég
 


Sziasztok lányok!Nem tudom emlékszik-e még valaki rám. Kb 1 hete irtam ebbe a topicba hogy 5-6hetes terhes vagyok.
Sajnos elment a kisbabám 7 hetesen. :cry: :cry: :cry:
Egy hete hétfőn erős görcsim lettek és barnás folyásom volt. Kedden telefonáltam tapolcára a meddőségibe, és szerdán kellett bemennem. Onnan egyből küldtek Veszprémbe a korházba, hogy lehet hogy méhen kivül is megtapadt egy petesejt.Még aznap mentünk a korházba. Ott azt mondták hogy nincs méhen kívüli, de a méhen belüli tehességem elhalt. Csütürtökön erős vérzésem lett. 6 napot voltam a korházban. Kaparással befejeték az elhalt terhességet. Nagyon szomorú vagyok :cry: , még össze kell szednem magam, aztán persze újra belevágunk...Most búcsuzom tőletek! :(
Mindenkinek nagyon sok sikert kívánok!!!
Melinda
Vendég
 


Melinda! Nagyon sajnálom, hogy igy történt. Remélem hamarosan túl tudtok jutni ezen a szomorúságon, és nemsoká újra visszatérsz a jó hírrel. Ne add fel, és a párod is biztos teljesen melletted áll és segít.
puszi és sajnálom
Erika

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok!
Visszatértem a nyaralásból!!!!!!!! Nagyon jól jött ez a pihenés!!
Most még 1 hétig szabin leszek, és vidéken, így nem leszek gép közelben!
Addig is minden új kismamit üdvözlök!!!
(azóta egyre több délelőtti rosszullét... :oops: )

Kép

Kép
eda7
 
 


Sziasztok!
Hát sajnos vasárnap megjött... Pedig már kezdtem beleélni magam. Megpróbálok nem kiakadni, hiszen most kezdtük még csak a próbálkozást, de azért elég sz.r.... Próbálok nem stresszelni, de szerintem az ember már attól is tud stresszelni, hogy ne stresszeljen, nem? :) Na mindegy... Babásoknak kitartás, próbálkozóknak szintén!
Talán jövő hónapban...
agic83
 
 


Melinda: nagyon-nagyon sajnálom :(

Szerintetek mit csináljak, ha a vérnyomásom nagyon alacsony? Egyáltalán mennyire normális ez???

Kép

Kép
sildi83
 
 


sildi:

mennyire alacsony?nekem 90/60 volt.ez is alacsonynak számít.
ha ennél is alacsonyabb kérdezd meg a dokid.

melinda:

nagyon sajnálom.neked is mielőbbi újra babásodást kívánok.

én meg egész nap fázom :shock: :shock: van vagy 40 fok de remegek úgy fázok.nem vagyok lázas.nem tom miért lehet.ja és közben izzadok.

agic:

sajnálom hogy megjött.

Kép
Kép
ettike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: