Új privát üzeneted érkezett!

Göni...a 18. genetikai után , a következő nagy kötelezö uh, a 26. vagy a 28.héten van. Nekem a 26. héten kell mennem, akkor lemérik a baba minden részét, és megbecsülik a súlyát :lol: Már tök várom!
Bár én akkor el leszek kényeztetve MOZIZÁSSAL, mert akkor megyünk 4D-re is! :wink:
De elvileg szívhangot havonta kell hallgatni a védőnőnek! Nem?
A magzatvizet és méhszájat én is megnézetném, hogy megnyugodjak....de nem akarok a dokival ellenkezni. Kibírok valahogy 3 hetet még! :roll:

Szex...hát én is mondtam már a páromnak hogy ez nekem jó így és én nagyon szeretném, mert nekem az kielégítő, ha tudom hogy ő élvezni....de ennek ellenére sem nagyon enged közel. Pedig régen nagyon szerette :oops: :D és én is...Mindíg azt mondja hogy, inkább simizzem a buciját, maszírozzam a vállát....ilyesmi.

Ancsa....látom Te is szexmentes kismami vagy :( Hát igen ezt sejtettem, mindenkit eltiltanak aki ilyen méhszáj-problémás! :?
Na, és mesélj, rúg a kislányod???? Remélem már aktívabb! :lol: Bár most az enyém olyan nyugis. Talán érzi ezt a meleget! :roll:

Megyek le is tusolok kis langyos vízzel, mert már szédülök! :(
Mi lesz velünk a nyáron lányok????? :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata

Igen,én is szexmentes kismami vagy inkább nagymami vagyok :lol: :lol: :lol: a súlyom miatt...
Igen, én is ugy tudom, hogy a méhszáj problémák miatt minden kismamát eltiltanak tőle :roll:

Én ugy tudom, hogy szívhangot minden egyes alkalommal kéne néznie a védőnőnek,amikor te nála megjelensz :shock:

Kisasszony most már naponta 2x-szer is bejelentkezik :lol: de csak kis időre :wink: 1-2 perc, aztán fél óra mulva megint 1-2 perc :lol:
A minap amikor mosogattam, hatalmasakat rúgott :lol:
Rájöttem,az nem tetszett neki, hogy a hasam nekiért a mosogató tálcánk és gondolom nyomhatta szegénykémet :shock:
De hát sajna viszonylag rövid a kezem és most hogy már nő a pocak, akárhogy is igyekszem, nem tudok úgy mosogatni, hogy ne érjen oda a hasam :shock:

Baromira nem bírom ezt a meleget :shock:
izzadok,mint egy ló és kalimpál a szívem ezerrel :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Örülök hogy rugdos! :lol:
Most hogy melegebb van, nekem is csak 3-4 óránként rúg egy 3 percig aztán szerintem alszik.... :lol:

Képzeld el, vettem egy zenélős felhúzhatós játékot, s mikor éreztem hogy fennt van, felhúztam neki, és rátettem a hasamra :D Tök rugdosott! :lol: Csak azt nem tudom hogy azért mert tetszett neki, vagy azért mert tiltakozott? :roll: Szerinted?

Ma, olyan meleg van megint, tegnap délután kimostam az összes plédet, ágytakarót....díszpárna huzatot...már meg is száradt. :shock:
Még jó hogy ezeket nem kell vasalni...ilyen melegben nem menne.... :(

Ancsa...neked csináltak már 2. ellenanyagvizsgálatot? Mert azt már kereste rajtam a védőnő....biztos el fog küldeni.
Csak nem értem minek, ha az első jó volt, akkor mitől változna meg a vérem? :shock:

Többiek hol vannak? Na minden jót, puszi!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 

 
 

Kata

nekem még az elsőt se csinálták meg szerintem :shock: legalábbis én nem tudok róla :shock:

Jó kérdés,hogy éppen tetszett-e neki vagy nem :roll:

Bizony,meleg van nagyon :shock: meg lehet kukulni :(
Kéne főznöm,de ebben a melegben semmi kedvem hozzá :shock:

Viszont azt hiszem csinálok gyümölcslevest :lol: azt imádja mindenki és ebben a melegben tuti jól esik a hideg gyümölcsleves :lol: :lol:

Nem tudom mi van a többiekkel, ritkán írnak :roll:

Máriáról annyit tudok, hogy már egyik nap bő 2 ujjnyira nyitva volt :lol:
Ugyhogy valószínűleg készülődik lassan kifelé Emma baba :lol:

Milyen jó lenne,ha már mi is ott tartanánk,nem?

Kitartást ebben a nagy melegben :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


de eltüntetek :shock: senki sem ír már ide?

Gröni! Veled mi van?Hogy vagy?
remélem jobban vagy már :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakozom a szexmentes kismamákhoz. :D De inkább, mint hogy Picurka idő előtt kibújjon.. Egyszer már beijesztett. De most , hogy pár héttel idősebb lettem, már annyira nem is bánnám, ha itt lenne a kezemben. :)

Én is szeretnék olyan vonalzót, mint nektek van! :) Ehhez regisztrálnom kell magamat pl. a babafalva.hu-n?

Irigylem azokat a kismamákat, kik el tudják dönteni, hogy mi az, ami tetszik vagy nem tetszik a babának a pocakban, mikor rugdosással vagy "hallgatással" jelez. Én sajnos nem tudom ezt eldönteni...Így azt sem tudom, milyen zenét szeret. Mert nem ad egyértelmű, határozott jelzéseket. Ugyanúgy mocorog , mint máskor..

Nektek mit mond az orvos, mennyi a "megengedett" méhösszehúzódások napi száma?? Mert én már ezen sem tudok kiigazodni, és nincs is tapasztalatom, mert első gyermekemet várom. De egyik orvos beijeszt, hogy koraszülhetek, a másik pedig azt mondja, hogy teljesen természetes , hogy a méh tágul és nő a gyerek...hmmm

Üdv Mindenkinek!További kellemes napot!

Petra
petra79
 
 


szia petra

Ha rákkattintasz vonalzómra például,akkor bejön maj a babafalva.hu és ott felül válaszd ki a vonalzók menüt,aztán pedig a várandós vonalzó létrehozására kattints és már készítheted is a saját vonalzódat :lol: ha készen vagy,mentsd el,és akkor majd látni fogod a kódokat, ott a PHP kódot másold ki és illeszd be itt a profilodban az aláírásokhoz,aztán pedig pipáld ki,hogy megjelenjen az aláírásoknál és mentsd el :lol: remélem sikerült érthetően elmagyaráznom :lol:

Ha nem,szólj és segítek szívesen :lol:

Te most mennyi idős terhes vagy?
Tudod már h kisfiu vagy kislány lessz?

Hát nekem konkrét számot nem mondott,de utánaolvastam és ott azt írták,hogyha fekvő helyzetben 1 óra alatt 10-nél többször van méhössszehúzódás,az már sok és akkor feltétlen szólni kell róla orvosnak
:shock:

és van más panaszod is?

Nekem pl a méhszájam C:2100 ra van nyitva,ezért is kell feküdnöm sokat és szedem a Papangint rá :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Most látom te is Tatabányai vagy :lol: merre laksz?
Én a Gálon lakom :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!


Üdv Petra!Gratulálok a babához! :D Írj magadról, ha van kedved! Remélem sikerül vonalzót csinálni. Nekem se ment elsőre! :roll:
Ancsa...nem öt összehúzódás után kell szólni? a 10 az már nagyon sok! :roll:

Mi meg elértük a 25.hetet! :lol:

Jövő hét pénteken megyek ultrahangra a dokimhoz, meg megnézi a méhszájat. :lol: Már nagyon várom mert a 20.hét óta nem látott!
Remélem mindent rendben talál!Remélem meg is tudja becsülni a súlyát! :wink:
Most szerencsére nekem elmúltak a panaszaim, nagyon remélem nem lett rosszabb a méhszáj!

Göni hová tünt???
Kellemes hétvégét!
:lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Bocsi, akarom mondani Gröni! :oops: :)

Timi pár napra kirándulni ment, azt tudom.....

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata
nekem azt mondták ha 10 vagy 10-nél több van,akkor az már baj :shock: vagyis így olvastam pontosabban :shock:
neked ki mondta az 5-öt? védőnő?

Gratula a 25.héthez :lol:

Pár nap mulva már én is betöltöm a 23-at :lol:

Nekem még fájdogál a hasam,az utobbi napokban többet,de szerintem azért,mert többet is álltam, meg többet is takarítottam itthon :? muszály volt megcsinálni :?
viszont ha söprök vagy felmosok,akkor nagyon fáj a derekam :?
neked nem?

Gröni-t megműtötték,tudod a méhszáját varrták össze :roll:
De jó lenne ha jelentkezne már és adna hírt magáról :lol:

Mária
pedig már a kórházban van :lol: ugynézki hogy a héten már babázni fog :lol:
megy a drukk neki++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Ancsa: Bánhidai vagyok....

Kata: Köszi a gratulációt, üdvözlést!

Ami a méhösszehúzódásokat illeti, az én orvosom azt mondta, hogy napi 5 körül még belefér...Most már beéri a 10 körüliekkel is. A 28 hetemen kerültem a kórházba, mert kinyílt a méhszájam, és naponta 15-18 méhösszehúzódásom volt..10 napot voltam bent, és feküdni és feküdni kellett. Kaptam rá Panangint, Diaphillynt és Pipolphent. Mindezeket azóta is maximális dózisban kell(ene)szedni, és persze sokat pihenni...( A Pipolphentől állandóan aludnom kellett, azért nem szedem csak este.) De nem vagyok egy fekvős típus se :) 10-12 feszülés még mindig megvan, de már nem félek annyira, mert már 33.hetemet töltöm kedden...Ami panaszom van, az abból áll a has megfeszülésén kívül, hogy olyan, mintha a mellkasomon valaki ülne, és szorongatnák a torkom. Elég kellemetlen érzés..

Voltunk 4D-s ultrahangon...1700gr-osra becsülte az orvos a baba súlyát. De már 2 kg felett járunk, mert azóta már 3 hét telt el.. :)Egyébként kisfiam lesz....

A vonalzóval igyekszem próbálkozni.. :D

Kép

Azt hiszem sikerült a vonalzó!!!!!Micsoda örömök.... :D

Sziasztok!

Petra
petra79
 
 


Petra

Mennyire van nyitva a méhszájad?
nekem 2100-as :?

Én is kaptam diaphilint,napi 3x1-et,de nem tudom mire való ez a gyógyszer :shock: te tudod?
ugyanis ezt asztmásoknak szokták adniállítólag :shock:

Te hol voltál 4D-én?
Az jó,akkor szép nagy baba lessz :lol:

Sajnos én is fekvésre vagyok ítélve,ennek ellenére is sokat feszül a pocim :? pedig szedem a gyógyszereket rendesen :shock:

De jó neked, hamarosan már babázni fogsz :lol: :lol: :lol: de szeretnék már én is ott tartani, :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!

2100-as vagyok én is.

Mire való a Diaphillyn?-azt kérdezted...
Attól függ...A tüdőgyógyászatban hörgőtágítónak, fulladás csökkentőnek használják, a kardiológiában szívfrekvencia növelőnek, és a szülészet-nőgyógyászatban pedig simaizom görcsoldó hatása miatt..Ezért kaptuk...

Nekem a fogadott orvosom csinálta a 4D-s ultrahangot...Ti is tervezitek?Ha jól látom neked van már 2 csemetéd... Náluk csináltattatok 4D-s felvételt? Vagy akkor még nem volt ennyire "divat"?De tudom, hogy itt Tb.-án a Lollock dr. is csinál ilyen Uh-ot, vagy Tatán is van, a neten reklámozzák magukat, vagy Pesten bárh, elég sok helyen..

Igen, én is attól "tartok", hogy nagy fiam lesz:) és nem lesznek rá jók a kis ruhák, amiket vettünk...Majd "Ádám-kosztümben" hozzuk haza a kórházból..
:D

Képzeld, írtam, hogy Bánhidán lakom, de a Gálra kell járnom a védőnőszolgálathoz.. Hivatalosan a mi utcánk oda tartozik... Kicsit furcsáltam, de aranyos a védőnőnk...


Petra
petra79
 
 


petra

Aha,ezt jó tudni,mert nekem nem mondta doki h minek írja fel a Diaphilnit,csak kiírta :shock:

Voltam már 4D-én,de tatán :lol: Még a 16. héten, jó volt nagyon, csak keveseltem a 15 perces felvételt :?

A Lollok meg habogott, nem nagyon tudott megfelelő időpontot adni :? Mondjuk azt nem is tudom, ő hány perces felvételt ad. :shock:

Megkérdezhetem ki a fogadott dokid? rendes?

Nekem még nincs fogadott orvosom,nem nagyon találtam eddig olyat aki jó is lenne igazán meg nem is lenne drága :?
Én még csak most lessz 2 éve h tatabányán lakom, így nem is nagyon ismerem az orvosokat itt :?

Na,ahol van a Gálon a védőnői szolgálat, én pontosan abba a tömbe lakom :lol: a 221.-be,aminek a lépcsőháza pont az utcára néz, a régi vásárcsarnokkal szemben :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa,

szerencsére én sem ismerem mindegyik orvost személyes tapasztalatból, de én már régen itt élek Tb.-án és névről és hallomásról is tudok 1-2 dolgot egyikről-másikról...És említettem, hogy voltam 10 napot kórházban is , úgyhogy összefutottam jó párukkal...

Én már évek óta a Pazár Dániel dr.-hoz járok, így természetesen maradtam nála a szülés idejére is :) Én teljesen elégedett vagyok vele. Nekem nemcsak az a fontos, hogy egy orvos jó legyen szakmailag, hanem emberileg is, humánus legyen...

Rossz tapasztalatom a Ferencz Zoltán nevű dr.-ral volt a genetikai UH kapcsán, és őt senkinek nem ajánlanám a felületes vizsgálata és tuskó magatartása miatt..

Egyébként az, hogy ki kit ajánlj a másiknak, ez olyan dolog, hogy lehet az egyiknek ez szimpatikus, a másiknak meg az....Kinek milyen tapasztalatai vannak...Azt gondolom, hogy az, hogy ki milyen jó szakorvos, akkor nyilvánul meg meg , mikor baj van.. De erre ne kerüljön inkább sor..

A magánrendelések árai azért nagyjából megegyeznek, túl nagy különbség nincsen (legalábbis itt Tb.-án)

Azt viszont sajnos én is megtapasztaltam, ha valakinek nincsen fogadott orvosa, azzal nem foglalkoznak, felületesek a vizsgálatok és teljesen más hangnemben viselkednek vele... És ez nagyon szomorú...Mert nem mindenkinek vannak "felesleges" tízezrei, hogy orvost fogadjon...

A 4D általában 15-20 perces szokott lenni, de ti elég korán csináltattátok szerintem meg, mert még az arca formája nem igazán látszódik, még olyankor nincsenek rajta zsírpárnák, és a kis teste is csontocska...Azt mondják, hogy inkább a 23. hét után van nagyobb értelme.. Nekem az orvosom mondta , hogy a 28 hét körül már szinte kifejlett a baba, és akkor szépen látszódik a "születési arca"..

A neved alatt a te babád képe van??
Az jó, hogy te épp a védőnő-rendelő közelében laksz....

Petra

Kép
petra79
 
 


Igen, az van :shock:

Azért mentem el korán,mert nagyon féltem-izgultam és így megnyugtatott hogy elmentem Uh-ra és láttam,h minden rendben van a babával :lol:

hamarosan megint menni szeretnék, ahova a párom is jön,mert a multkor sajnos nem ért oda munka miatt :(

és a te dokid mennyiért csinálja a 4D-ét? és hol?
ha szabad megkérdezni

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia Ancsa!

A kórházban csinálta nekem az orvos 4D-t. Az az igazság, hogy az én orvosom nem fogad el tőlem egy fillért sem első perctől kezdve(pedig nem is ismertük azelőtt egyáltalán egymást), mert kollégája vagyok, csak épp másik kórházi osztályon dolgozom...Ilyen is ritkán van... Mert más orvos simán elkérte a pénzt, hiába vagyok egészségügyi dolgozó...

A Lollock dr. azt hiszem 13 vagy 15 ezerért csinálja, de máshol is kb. 12 ezer körül van, ahogy körül nézelődtem...

Igen, azért is jó a 4D-s Uh, mert egyben a fejlődési rendellenességeket is kiszűrik...
petra79
 
 


Sziasztok!!

Szeretném megkérdezni---nem tudom, hogy ki tudja rá a választ, vagy van-e rá válasz, egyáltalán jelent-e valamit---Mit jelent az, hogy néha szúrásokat érzek valahol a hüvelyem fölötti részen odabent??Igazából nem tudom meghatározni a pontos helyét, csak érzem, hogy néha bele-beleszúr...33 hetes vagyok...

Köszönöm előre is!

Petra


Kép
petra79
 
 


van a tatabányai kórházban 4 D? hol?
és hogyan lehet oda jelentkezni?

Az attól van, hogy nyúlik a méhed tartószalaga, és ezért érzel szurkálásokat
:lol: biztosan nő a baba :lol: nekem is van ilyen időnként, és nekem azt mondták,hogy ettől van :lol: ugyhogy nyugi

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!


Először is köszi a választ :-)

A betegfelvételi irodában lehet azt hiszem bejelentkezni a 4d-s Uh-ra...(azért nem tudom biztosan , mert nekem a dokim az ő ügyeleti idejében csinálta meg). Vagy telefonon először felhívod őket.. 515-599 a az új pavilonban lévő betegfelvételi iroda tel.száma.Ne menj be feleslegesen..és azt is meg tudod kérdezni, hogy ki fogja csinálni...

petra79
 
 


Ancsa!

Ja! És ugyanazzal az Uh-os készülékkel csinálják, mint a többi Uh-ot.Tehát a földszinten van az ultrahangos vizsgálóban. Gondolom ott pedig már voltál....

petra79
 
 


Nagyon szívesen :lol:

Fel is hívom őket és megkérdem :lol: Köszi az infot!

Babarucikat itt tatabányán hol lehet olcsóbban kapni? :shock:
Kéne lassan vásárolnom is :roll: mert egyszerre mindent megvenni :? sok pénz lenne, így inkább apránként szeretném :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Na,megkérdeztem és 12.000. Ft-ba kerül, kb 20-30 perces dvd felvétellel együtt.
De most 3 hétig nincsenek, így majd csak utána lehet kérni időpontot :?

ja és Hétfőn meg csütörtökön van, 14-15:30 ig.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Babaruhákat olcsóbban??

Mi itt Tb-án semmit nem vettünk...Amit írtam neked 2 internetes oldalt, ott vásároltunk, és most is oda megyünk légzésfigyelőt venni.

babaholmiolcson.hu
bebeibolt.hu
vagy még az Auchan-ban, Ikeában, esetleg 1-1 Bodyt vagy fürdőlepedőt az Intersparban.

Szerintem a Móci és a Gézengúz nagyon drága...

petra79
 
 


Bocs, javítás: bebibolt.hu :)

petra79
 
 


babaholmiolcson.hu

tök jó, csak az a baj, én az inetrneten rendelnék tőlük :shock:
viszont ha rákattintok a termékekre,akkor nem adja be a képeket :?
így hogyan vásároljak,ha azt se tudom megnézni mit veszek meg? :?
ez így gáz....

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Mondjuk nem is töltötték fel az összes terméket a netes oldalra, mert nagyon nagy az üzlet... Pl. rugiból is csak 1-2 db. van fent.. Ha tehetitek inkább személyesen nézzetek be az üzletbe...

petra79
 
 


De nekem beadja nagyban a terméket!!

petra79
 
 


Egyébként igazad van, a ruhaneműket mi is személyesen akartuk megnézni, mert az anyaga nem mindegy...Azt nem mertem volna a neten megrendelni..

petra79
 
 


nekem nem, és méreteket sem ad be, se színválasztékot,se semmit :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sajnálom, nem tudom mi az oka...Pedig mindent részletesen ki lehet választani..

Most kilépek, mert pakolgatok a gyerekszobában :)

petra79
 
 


Jó munkát, szia
:lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Hát nem sikerültek valami jól a képek :? és a rucik is gyűröttek,mert ugye össze voltak hajtva a csomagolásban,azért remélem látni is lehet majd belőlük valamit

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


most voltam a tescoban és tényleg vannak nem akciósan is például

kombidresszek 7 db:1700 ft
rugdalódzó 3 db:1500 ft
kissapka: 600 ft
kiscipő: 600-1200 ft stb

igaz nem mintásak, de otthonra szerintem tökéletesek :lol:

szóval csak szólok,hátha valakit érdekel

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!
Jaj, de jól eldumáltatok! Jó témához csatlakozom! :lol:

A Lollok 4D-s ultrahangjára én megyek 15-én, majd elmesélem milyen volt! 13 ezer ft lesz és 20-25 perc+ ajándék kép.Remélem nem csalódom, most megyek először! Nagyon várom!

Petra...de jó neked hogy már a 33.héten vagy! :lol:
Én azért még úgy félek, hogy ha baj történne nem maradna meg a pici! Még a súlyát sem tudom. :roll:
Amúgy a szúrkálást főleg a 30.héttől mondják!valóban ez a szalagoktól van. Ne aggódj, normális!
Nekem volt a 20.hét környékén is sokszor, mikor jobban nőtt a hasam.

Ancsa...szépek a rucik! :lol: A Tescoban most van akció??? :shock:
Húúú, el kéne menni! Jó minőségű???
Már nem megyek a Kenguru-ba, nincs rá pénz,annyit vettem már hogy van 2-3 ünneplős, és márkásabb, de még néhány olcsó ruci jó lenne!Meg fehér badykat szeretnék!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata
ezek nem akcióban kerültek ennyibe :roll:
hanem ennyiért van ott :lol: szerintem is megéri :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok

hogy vagytok?
én elég szarul,beterveztem mára a fogorvost,márha fogadnak persze, de tök bevagyok tojva,azokután amit a múltkor leműveltek a fogammal..... :?
na mindegy, 8-kor azért telefonálok, hogy hogy van a rendelés,aztán megyek ha minden igaz :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Megjöttem,de csalódtam, szerintem egy pancser kezébe kerültem :?
azt mondta hogy fogkövem van :shock: amit én rossznak láttam,az csak fogkő :shock:
mire megkérdeztem tőle,hogy jó, de mióta fáj a fogkő? tuti nem rossz?
azt mondta nem,nincs egy rossz fogam sem :shock:

hát ez baromi jó,pedig fáj :arrow: én meg ugy tudm,h a fogkő nem fáj,vagy tévedek? :roll:

Ugyhogy Hétfőn délelött másik doki fog rendelni-megtudtam a kedves betegfelvételis hölgytől-, akkor visszamegyek és megnézetem másik orvossal is,mert ez nekem gyanus :lol:
nem szeretnék mondjuk 8-9 hónapos terhesen, zsibbasztó nélkül mondjuk fogat huzatni csak mert valaki elnézte a rossz fogamat fogkőnek :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Na,itt a babakocsi,amit kinéztem magamnak,mit szóltok?
Vélemény?

Kép

- többfunkciós babakocsi
- nem bolygós kerekek
- két irányból tolható
- mély- és sportkocsivá átalakító záróvégek
- több fokozatú, vízszintesre állítható háttámla
- állítható lábtartó
- tartozékai: lábzsák, esővédő, táska és mózeskosár
- tolókar magassága állítható
- 5 pontos biztonsági öv
- különleges színvilág
- könnyű aluváz

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!

Nekem tetszik a babakocsi, szép nagyon!Ezek szerint kislányé lesz? :) Hol sikerült kinézni?
A mienk is hasonló.... Én nem is akartam bolygókerekűt venni, mert több kevésbé jó véleményt hallottam róla. Pl. hogy néha nem arra forognak a kerekek, mint amerre szeretnénk tolni...Meg aztán jön az ősz, tél, mire megszülünk, és akkor hasznosabb a "terepjárósabb" kerék...

Kata!

Nem tudom, hogy neked a Lollock dr. fogadott orvosod-e, de a kontroll genetikai Uh-ot, amit a kórházban a Ferencz dr. nem csinált meg rendesen, ő végezte el nálam a magánrendelésén, és nagyon precízen végig vizsgálta a babánkat tetőtől talpig. Az is eltartott 20 percig, szemben a kórházi 2 perccel...és kaptam egy képet is róla... :) Szóval ő egy igazi Úriember és nagyon jó orvos. Mindent elmagyarázott, és megnyugtatott, hogy nincs semmi baj.. Ha nem lenne nekem már fogadott orvosom, akkor másodiknak biztos a Lollockot választanám..

Tényleg! Kata, Te is tatabányai vagy??

Sziasztok!

petra79
 
 


Igen,kislánynak nézzük, csak a párom is látni szeretné elötte a saját szemével is h tényleg kislány a kislány :lol: mielőtt megvennénk........
Nekem volt már bolygó kerekűs babakocsim, és nem jó, ahogy írod, így most direkt olyat néztem,ami nem bolygósítható :lol:
ez strapabírósabb :lol:

amugy az ineterneten találtam rá,de Szekszárdon van a babakocsi :?
szóval csak házhozszállítás jöhet szóba :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Petra... nem én Lábatlani vagyok! Eszteromban van fogadott orvosom! De ő is nagyon ari, csak nincs ilyen komoly gépe. A Lollokot úgy ajánlották, ez lesz az első 4D-s babamozink! Nagyon várom! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ancsa....jó a kocsi!Nagyon illik egy kiscsajhoz! :lol: Mennyi az ára? A szállítás nem drága nagyon? Közelebb nem találtál? :wink: :D
Én az ilyen dolgok miatt nem vásárolok így szívesen, meg jobb szeretem megfogni, személyesen megnézni!
Ezek a babadiszkont boltok a legolcsóbbak!Van a neten is ilyen.
www.babadiszkont.hu Van 30-40 ezer forintért kocsi! :lol:
Mi van a fogaddal? Mikor mész orvoshoz?

Nagyon jó olcsón vetted a rugikat! :lol: Néztem a neten a Leo-poldi rucik webáruházát, az is nagyon jó, és tök olcsó!

Csináltam fini sütit! Kevert tészta és a tetejébe fahéjas, cukors almaszeletek vannak beleszúrkálva sűrűn! Jó néz ki most vettem ki a sütőből. :lol: Elég gyors!Ha sikerült, akkor leírom a receptet ha valakit érdekel! :lol: oksi???

Nagyon elfogyatkozott a létszám! Remélem nem napoztok?
Nagyon meleg van! 8) :roll:

Drága párom is olyan süsü, hogy ilyen időben áll neki földet túrni, mert ő kerítést akar csinálni a kert oldalában! :roll: 40fokban!
Ennyi esze van!

Felállítottuk a medencét is, de én nem is fürödhetek :cry: .
Még kicsit hideg is a víz! Holnap meg jön a rossz idő, ugyhogy ez is jó ötlet volt! :roll:
Jaj, de várom már a kedd estét, megyünk 4D-re! :lol:

Gröni, hol van????Remélem már hazajött a kórházból! :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


kata

nekem is nagyon tetszik a babakocsi :lol: de sajnos találtam használtan ugyanilyet, piros és krémszínű, esővédővel,napernyővel,téli lábzsákkal,plussz hosszabítóval, állítható tolókarmagassággal, 2 irányból tolható, szunyoghálóval és mózeskosárral, 27.000. ft-ért,ugyhogy azt megvettem a hétvégén.
nagyon megkímélt állapotban van,szerintem nem használták 4-5 hónapnál többet :shock: szóval nagyon megérte :lol:

én a hétvégén turótortát sütöttem :lol: ugy megkívántam :shock: hogy csak na

megy a drukk kedd estére++++++++++++ :lol:

Neked nem szokott fájni a derekad?nekem nagyon,főleg akkor amikor állok vagy felmosok,mosogatok :shock: félek,nehogy baj legyen belőle :oops:

Mária
Julius 10.-én megcsászározták,faros volt Emma baba :lol: jól vannak :lol: Lopok 1 képet a szépséges Emma babáról :lol:
Kép

Gröni ha jól tudom,jól van :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Gratulálok Emma babához! :lol: Nagyon szép formás baba! Biztos szép súllyal jött!

Ancsa...akkor ez a kocsi jó vétel volt! :lol: Ügyi vagy!
Nekem is fáj a derekam, főleg mikor felébredek! :? Nem tudok aludni oldalt! :( Szerintem a tartásom se a régi már!

Pussz mindenkinek!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, kié a baba, amit feltettél Ancsa, de nagyon édes!!

Örülök, hogy sikerült babakocsit venni. Megmutathatnád azt is!
:)

Én pedig vakondtúrás tortát csináltam hétvégén. Most próbáltam ki először , de isteni lett! Jaj, de nagyon szeretem az édességeket, vagyis a nem túl édes édességeket...

Engem érdekel az almás süti receptje!!!Kérem szépen!!Sőt, minden süti érdekel:D

Hát jó is lenne a kerti medencében ülni a nagy kuka melegben, de én sem pancsolhatok... Majd jövőre.. :D De akkor már Picurkánkkal.. :D

Háát, nekem nincsen semmi bajom, normális dolog ez a 34. héten?? :D :D Na, csak a talpam szokott fájni, biztos nem bírja a plussz 8 kg-ot...

petra79
 
 


Majd aztán kérünk részletes beszámolót a 4D-ről!!! :D Csodálatos dolog!![/img]

petra79
 
 


De jó neked,h nincs problémás perta! :lol: Maradjon is így :lol:

Csinálok majd képet róla és felteszem,megmutatom nektek :lol:

43 nap :shock: közeleg már a vége neked! :lol: irigyellek :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 



Találtam hasznos infot a magnéziumról,bemásolom nektek,hátha valakit érdekel.

A magnézium-hiány megelőzése
A terhesség zavartalan lefolyásában és a magzat egészséges fejlődésében egyéb ásványi elemek, vitaminok mellett a magnéziumnak is nagy jelentősége van. A születendő gyermek növekedése szempontjából fontos az anya vérének megfelelő magnéziumtartalma.
A magnézium segít továbbá az izomgörcsök és az idő előtti fájások megelőzésében. Ezért fontos a megfelelő magnéziumellátás biztosítása.
A szoptató anyáknál fokozott a napi magnéziumszükséglet: 355 - 375 mg.
Aktuális tanács
Magas magnézium tartalmú táplálékok
• Gabona (búzacsíra), zöldség (szójabab), teljes kiőrlésű lisztfélék, dió, mogyoró és tejtermékek.
• Magas magnéziumtartalma van sok ásványvíznek is, így ezek fogyasztása is ajánlott.
• A magnéziumot ezen kívül itallá oldható granulátumként is magáhozveheti. Például egy tasak Magnesium-Diasporal® 300 granulátum mártartalmazza az átlagos felnőtt számára szükséges napi adagot.
• Napi egy tasak Magnesium-Diasporal® 300: ennél egyszerűbben nem lehet!
• Napi 1 magnézium tartalmú pezsgőtabletta


Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: