Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mindenkinek szép napot! Jó nyaralást majdan azoknak, akik mennek.

Mi most költözünk, a nyaralás idénre elmarad sztem.

Egy kérdésem lenne, ti már tuti túl vagytok ezen, uh remélem tudtok segíteni. Megköszönném ha tudnátok abban segíteni, hogy babakocsi ügyben mire érdemes figyelni? Tudom sokan már jó ideje kinéztétek (megvettétek) hogy milyet szeretnétek, én most kezdtem el gondolkozni, de mivel első babás vagyok, nem tudom, hogy mire kell, érdemes odafigyelni...
köszi előre is!

Üdv:
Pipal

Kép
pipal
 
 


Szia Pipal!

Mivel novemberben szülünk, mindenképp mózeskosarasat szeretnék, mert az téli babáknál jobban véd. Már kinéztem a neten a kedvencemet, de még egy-két üzletben is szétnézek.

Mutatom, elyik a nyerő nálam:
Kép
ugyanez kékben, és a mózese nélkül:
Kép
Kép

Remélem tudtam segíteni! Elég nehéz a választás, mert rengeteg féle kocsi kapható!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta, köszi!

Csinos darab az tuti. És akkor jól értem, hogy van egy alap kocsi, amihez van egy mózes, tehát lecseréled mózesre amíg pici a babó és amikor már ücsörögni akar, akkor meg visszaállítod mózes nélkülire? Vagy totál roszul látom? Jah és azt még megírod h kb mennyibe fáj egy ilyen kocsi?

Köszi:
Pipal

Kép
pipal
 
 

 
 

Sziasztok!

Ditta

Megköszönném a Gyulán készült képeket!!! Mostanában annyi kisfiú fog születni, az összes kismama barátnőm kisfiút vár!! Mi is.

Képzeld, én is pont ebbe a babakocsiba szerettem bele, eddig csak képen láttam, én is pont a kéket és a pirosat szerettem volna, aztán láttam élőben és ott már annyira nem tetszett, olyan kicsinek, imbolygónak tűnt. Én hordozóval együtt akartam, az kb. 63ezer Ft lett volna, anélkül 54ezerért már láttam. Aztán elmentünk a baby outletbe és ott beleszerettem egy peg-perego babakocsiba, az is szintén mózeskosaras, (az nálam feltétel volt, mert téli babáink lesznek és abban amúgy is sokkal kényelmesebben elfér majd a baba), már tettem is fel róla képet, de felteszem megint. 49000Ft volt a váz és a mózeskosár együtt (89.000-ről volt leárazva), aztán majd veszek még hozzá egy sportrészt ami kb. 15000Ft, csak most nem volt az áruházban. Hát kicsit sokalottam eleinte az árát, de tényleg látszik a különbség a minőségben, végül is így kb. 65-70-ből fog kijönni az egész. , a férjem eleinte azt mondta 30ezernél többet ne költsek a kocsira, de mikor ezt hazavittem, ő is azt mondta, hogy megérte.

Pipal

Az előzőeket Neked is írtam. Az első babámnál én megbántam, hogy nem mózeskosaras kocsit vettem,mert nekem mindig hason aludt a kislányom és a nem mózeskosaras kocsiban ez elég kényelmetlen volt neki.
És ez még azért is jó, mert bárhová megyünk vendégségbe majd a babával csak egy mozdulattal lekapjuk a mózeskosarat és abban nyugodtan aludhat tovább.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Kép

Kép

Kép
éva75
 
 


Ditta

Még ez lemaradt: nekünk Ádámnak műtötték meg a kukiját kb. 4 éves korában, igaz egybe kötötték a lágyéksérv műtéttel, mert az is volt neki, de nem volt vészes. Reggel bementünk és délután már jöhettünk is haza., a legrosszabb az volt benne neki, hogy délutánig szinte semmit sem ehetett az altatás miatt.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Ditta, gratula a kisfiúhoz!

Köszönöm mindenkinek a kisfiú-kislány hozzászólást! Most már ott tartok, hogy legyek túl a pénteken, aztán majd megemésztem a rossz hírt! A lényeg tényleg az egészség! És semmi más! :)

Pipal! A kocsi kiválasztásánál szerintem nagyon fontos, hogy végig gondold, hogy milyen helyen laksz, milyenek az útviszonyok! Kis kerék nagy kerék! Aztán, hogy merre közlekedsz vele! Mire akarod használni! Mármint, hogy csak sétálsz vele, vagy te bkv-s vagy, fel, le kell tenned a kocsit vagy sem! Milyen házba laksz? Kertes vagy emeletes? Liftes? Tetszik-e a 3 kerekű, vagy inkább csak a hagyományos 4 kerekű? Szóval én ilyen kérdéseket tettem fel magamnak, és utána eldöntöttem milyen lesz! Persze a helyszínen mást vettem meg :lol: de legalább nem mentem oda utána minden kocsihoz és nem kezdtem el agyalni, hanem miután kizártam azt amit akartam (mert a helyszínen mégse tűnt kezelhetőnek....csalók a képek) tudtam, hogy milyen jöhet még szóba! Szóval remélem érthető voltam!
Nálunk pl. szóba se jöhet a mózes, mert ha Kyra akar kocsizni akkor a tesót rakjuk majd a kenguruba és Kyra ül a babakocsiba, az pedig mózesbe nem lehetséges! Ezen kívül én csak napi fél órára ha használom a kocsit, mert kertes házba lakunk, szóval kint lehet játszani, tényleg csak boltba megyünk kocsival meg esetleg barátnőmékhez beugrunk! Szóval nálam nincs sokat használva a kocsi! Így nekem nem kell mózes! Mi mindenhova kocsival megyünk ha menni kell!
Szóval én kb. ennyi "okosat" tudok mondani a kocsival kapcsolatosan :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Hello Ditta, meg nem találkoztunk!

Látom babakocsiztok :lol: :lol: Ez a mózeskosár dolog engem is nagyon foglalkoztat, mert van ugyan 1 teljesen dönthető pierre cardin kocsink, de Barbi pl. egyáltalán nem szeretett hason feküdni, így vele nem volt gond, de láttam én is, hogy nem lenne annyira kényelmes, mintha mózes lenne. No meg a tél!!! az a fránya! egy sport kocsivá alakítható babakocsiba tökre be tud fújni a szél. Majd körülnézek zsák-ügyben, de amíg nincs szezonja lehet valahol egyáltalán kapni?! nem is a vásárlás, inkább a megkukkantás miatt! nem tudom, de már több kocsit nem vennék, így is van 3! Ez a Pierre C., 1 Graco sport, meg ugy e 1 esernyő kocsi. Egy kisebb vagyon áll bennük és akkor most vegyünk 1 mózeskosarasat is?! valamit majd csak kitalálok :roll: :roll:

Éva, ez a kukiműtét dolog nagyon rosszul hangzik!!!! Nem lehet erre valahogy felkészülni?! Nincs ellene vmi megoldás???
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de nekem öcsém van. 4 évvel fiatalabb, így valami olyasfélére emlékszem, hogy a doktornéni jött, és le vagy felrántotta neki a fütyijét és sírt picit, aztán áztatni kellett néhány napig vmi gyógyszeres dologban....bocs nem túl jó a memóriám, kb. 30 évet mentem most vissza.... :lol:
Szóval ez már elavult módszer???
Állatira be vagyok tojva ezekt5ől a fütyis dolgoktól :roll: :roll:

Andi
Kép
handrea75
 
 


Akíra! Ne izgulj! Ha lány, lány! Valamiért kislányka akar hozzátok érkezni. Ha fiú, akkor azért, mert annak jött el az ideje. Sztem ezek előre elrendelt dolgok. 2 lánynal legalább annyi csodás dolgot tudnék felsorolni, mint 1+1 vegyespárossal, vagy akár 2 fiúval kapcsolatban.
Közhely, hogy lényeg az egészség, de őszintén: nem ez a legfontosabb???? És ha ketteske is kislány, nem hiszem, hogy rossz hírnek kellene elkönyvelni.
Én fiúra vágytam, fiú is lett, de nagyon őszintén: bennem volt egyetlen pillanatig az érzés, hogy kár :oops: :oops: :oops: Pedig így szerettem volna!!!! Ki érti ezt?! Ha kislány lenne, kb. 1 másodpercig foglalkoztam volna azzal is...Ilyenek vagyunk!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Andi

A kukija miatt szerintem Ádit sem kellett volna megműteni, de azt mondták, ha már el lesz altatva, akkora egyúttal azt is megcsinálják neki, én nem tudom mit csináltak vele, de annyira nem is volt lenőve neki. Mi mindig huzogattuk rendületlenül. Azóta is olyan lelkiismeretesen húzzák maguknak a fürdésnél, hogy ha esetleg valamelyik elfelejti azonnal visszamegy a kádba és felhúzza.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


:D :D :D Ez nagyon édes, Éva!!!! El tudom képzelni, ahogy fütyiznek :roll: :oops: A fiúk amúgy is szeretik húzogatni...
Legalábbis a barátnőméknél (4 fiú van) valamelyik folyton fütyizik :?
Egyébként a húzogatás a "titok" nyitja? Mármint elkerülhető a letapadás v. lenövés, ha az ember ideje korán húzogatni kezdi?

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok!

Éva!
Hú, kicsit elbizonytalanítottál ezzel a kocsival kapcsolatban.... :?
Tényleg olyan kicsi ez a P.C. a valóságban?? Mert a képen a tiéd sem néz ki nagyobbnak.....Egyébként nekem is mindig tetszett az, amit te vettél, de úgy gondoltam, hogy horribilis ára van....én egyébként mindig túlzásnak, vagy kicsit nagyzolásnak tartottam megvenni a 150-160 ezres kocsikat...Minek??
Azért is gondoltam erre, mert mózeses, formára is tetszik, és az ára is tűrhető. (60 ezer körül)

Szia Andi!
Sajna a fütyit nem lehet "kézzel" helyre tenni, mert neki nem letapadás van, hanem valódi szűkület, amit csak sebészeti úton lehetne kezelni. DE!! Minket inket inkább a műtét módja aggaszt....Úgy csinálják, hogy az egész bőrt eltávolítják, tehát nem lesz gond a húzogatással, tisztán tartással, magyarán körülmetélik!! :shock: :shock: Én még csak hagyján, de a párom nagyon ellenzi! Azt mondja, a mi kultúránkra ez nem jellemző....Szóval most ott tartunk, hogy pénteken még elvisszük egy másik dokihoz véleményezésre, nem lehetne -e máshogy......
Persze nem akarunk mi okoskodni, ha más orvosok is ezt tartják jónak, akkor marad ez......

Akkor a 2. baba nálatok is fiú lesz, ugye??

Én is megfigyeltem, hogy sokkal több fiú születik manapság!

Éva!
Mindjárt nézek Gyulás képeket! Nektek hol lesz a szállás??

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szóval egy pár kép:

Belső medencék, wellness-részleg:
Kép
Kép
Kép
Kép
A gyulai vár (ez téli kép):
Kép
Gyerek-paradicsom (Atikám van az előtérben):
Kép
Kép
Kép
Veronika egy másik medencénél:
Kép
Ilyen szép park van a strand területén:
Kép
A városban:
Kép

Bocs, ha kicsit sok.... :?
D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta

Nagyon jók a képek!!! Köszönöm szépen!!!

A nővérem kisfiának is ilyen műtétet csináltak a kukiján, mert azt mondták, hogy annyira le van nőve, hogy másképpen ezt nem lehet, igaz ő már 12 éves volt ekkor.

Babakocsi: a valóságban a mi kocsink sokkal nagyobb, mint a képen , a kerekei is nagyobbak, csak elég távolról tudtam fotózni, hogy beleférjen a képbe. Menj majd el és nézd meg Te is a P.C-t, én is elvileg azért mentem, hogy megnézzem milyen az életben, még nem akartam kocsit venni, de a kislányom nem hagyott békén, amíg meg nem vettük a peg-peregot. Én is túlzásnak tartok 150ezreket kiadni egy kocsiért, még ez a 70, amibe lesz a kocsink is sok, de már régóta vágytam egy ilyenre.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Andi

Nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy nem szabad erőltetni a huzogatást, csak éppenhogy egy picit a végét fürdésnél, aztán ő egy éves korukban felhúzta nekik bátrabban és onnantól kezdve mi úgy csináltuk, ahogy ő mondta.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Na, csak felpörög végre ez a topic is!
Babakocsi és kiegészítők ügyében nagyon ajánlom Nektek a www.babaholmiolcson.hu-t! Én is itt nézelődöm, nagyon jók az árak, ha kinézi az ember, mit akar, elmegy az üzletbe, kipróbálja és megveszi, kész! persze, rendelni is lehet, de azért egy babakocsinál látni, érezni kell, hogy biztosak legyünk a dolgunkban!

Ditta!

Hú, de jók a Gyulán készült képek! Eszméletlen jó a gyerekparadicsom! Köszi, hogy feltetted! Mi is megyünk oda július végén!

Hát, nekem nincsenek túl jó híreim! A méhnyak megrövidült, a külső méhszáj 1 ujjnyira nyitva! Ez, ha így marad, még nem gáz, az előző babámnál is volt ilyen, akkor elég volt Mg-t szednem, most kaptam Terbutalin-t, Magnerot-ot, Semmicillint, jövő héten pedig vissza kell mennem dokihoz. Hát, ennyi! A gyógyszer viszont tényleg hat, mert igaz, hogy mellékhatása van bőven, de a pocim végre tényleg nem fáj! Pedig az elmúlt 2 napban már a Mg ellenére is fájogatott!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti

Ezek tényleg nem valami jó hírek, vigyázz nagyon magatokra, pihenj amennyit csak tudsz!!!

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Márti, hát ezek nem jó hírek, de remélem a sok gyógyszer megteszi a hatását! Drukkolok, hogy minden ok legyen, hisz azért az ősz még odébb van! :roll:
De sok pihenéssel és ezekkel a bogyókkal remélem minden ok lesz, és megvárja odabent a babó, hogy eljöjjön az idő!

Azt a honlapot már én is néztem, és ki is néztem pár dolgot! Ugyhogy mi is el fogunk oda menni még az őszig! :)
De van pár ilyen hely ahol ha keres az ember a Brendonos ár töredékéért megkapja! És azért nem mindegy néha az a 10-20 ezer forint ami különbség tud lenni! :shock:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Én is megnéztem a honlapot és nagyon megkönnyebbültem, hogy nem csak 160000Ft-ért lehet normális, többfunckiós mindentudó babakocsit kapni :)

Pipal

Kép
pipal
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, most tök jól vagyok, igyekszem kicsit visszavenni a tempóból, de 3 gyerek az 3 gyerek... :lol: Úgy tűnik, hatnak a gyógyszerek, már csak este keményedek, mielőtt beveszem a gyógyszert! Remélem, minden rendben lesz jövő héten a dokinál, úgy de úgy szeretnék elmenni a srácokkal nyaralni! Na meg, mivel szinte mindenki nyáron szüli+névnapozik nálunk, még le kell vezényelnem egy huszon-néhány fős családi bulit is, ha igaz 2 hét múlva!
Ja, és még egy tök jó hely, ahonnan jó babakocsit lehet jó áron venni:
www.arzuhanas.com

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál, minden ok, szépen fejlődik, mindent rendben talált!
Sajnos kislány... :cry: De majd csak túlteszem magam rajta :cry: Kyrát is fiúnak akartuk, de akkor nem voltam ennyire elkenődve attól hogy lány, mert tudtam két gyereket akarunk, és a második még lehet fiú....most már nagyon rosszul érintett, hogy lány....de lényeg hogy egészséges, és mire megszületik tuti el tudom fogadni, hogy a sors ezt szabta ki valamiért nekem! :cry: De egyenlőre csak sírni tudok :cry:
Megyek is csak ezt akartam mondani! :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akira!Ne butáskodj már a lényeg,hogy egészséges a pici és így marad a 3.baba rekménye aki hát ha fiú :wink: És mi lesz a neve?Apa is el van kenödve?

Csajok!
Én a babaholmiolcsón honlapról nem sok jót hallottam :cry: Pedig én is akkartam ott veni egy két dolgot.Konkrétan a babakocsikról hallottam rosszat,hogy hamar tönkre megy és nem válalnak felelöséget érte :twisted: Az árzuhanásról Zsófinak már rendeltem és tökk szupik viszon figyeljétek mert én volt,hogy németül beszélö játékot vettem :oops: Ami amúgy tetszik a gyereknek :lol:

Márti!Piheny sokat!!!!!

Éva!Gratulálok a kisfiúhoz!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Kata, hát igen...tudom, hogy nem szabad elkenődni de egyenlőre nem tudom szépnek látni a világot! Lelki furdalásom is van ezért, hogy nem szabad szegény Fannival ilyennek lennem (Fanni Olívia lesz a neve)! De tudom, hogy pár nap és túlteszem rajta magam! 3. gyereket nem akarunk! Apa kicsit kevésbé van elkenődve, de azért ő is húzott nagyon a fiú felé! :cry: De ő még nem sírt :lol: De látom rajta is, hogy nem felhőtlenül boldog :cry:

A babaholmi olcsón....nem vettem még semmit, de nekünk mondjuk ugyan olyan a babakocsink (az esernyő babakocsink) mint amit ott lehet kapni, és csúcs szuper, imádjuk! Szóval szerintem ott helybe kell megvenni, és olyan nincs, hogy nincs garancia rá! A babakocsi gyártója kell hogy felelőséget vállaljon! Garancia nélkül meg se venném! :shock:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra!

Ezért jó, hogy még születése előtt megtudhatjuk a nemét! Így, mire megszületik, addigra már nem lesz benned csalódás-érzés! Nyílván oka van annak, hogy így alakult, de egészséges és ez a lényeg! Sírd ki magad, ha úgy érzed , hogy segít és most halálosan komolyan mondom, hogy annak örülj, hogy minden rendben van a picivel! Annyian veszítenek el babákat és mennyien próbálkoznak hiába, nem jön a baba! Tudom, ez most nem vígasztal, mert hiába van másnak esetleg sokkal súlyosabb gondja, a sajátunk terhe az, amit a vállunkon érzünk...Drukkolok, hogy mihamarabb túljuss a csalódáson, hasonlót én is megéltem, bár nem sírtam, de megértelek!
Gyönyörű neve lesz a kislánynak, nekem mind2 nagyon tetszik és együtt is nagyon passzolnak!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti!

Nagyon jól estek a szavaid!Már sokkal jobban vagyok mint tegnap voltam, és mint ma reggel! Tudom, hogy minden nappal egyre jobban leszek! És igen, az egészsége a legfontosabb! A férjemmel most soroljuk az érveket, hogy miért is jó, hogy lány :)
Szóval szoktatjuk magunkat a gondolathoz! És tudom, hogy ennek így kellett lennie! Nagyon jönni akart hozzánk ez a kislány! Ugyhogy ennek oka van! És tudom, ha szánt nekem a sors fiút akkor valahogy csak lesz fiam (becsúszik vagy bármi :lol: )
Szóval most már jobban vagyok! És tényleg nagyon köszönöm ezeket a sorokat! Sokat segítettek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra!

Na ez a jó hozzáállás, örülök, hogy alakulnak a dolgok! És igen, a legfontosabb, hogy egymással kibeszéljétek, úgy tuti senkiben nem marad tüske!

További jó pihizést, Lányok!

Márti
borossné becz márta
 
 


Kép

Lányok, ez a heti tábla, de most már frissíteni kéne :lol:
Van két kép ami valahogy becsúszott egy másik sorba :shock:
Szóljon akinek a neve mellett nem jó kép van! Akinek meg van új képe az is szóljon mert annak kicserélem!
A vizsgálati dátumok is tuti változtak már! Meg van aki benne van a táblába de már nem is jár ide meg van olyan is aki már ide jár és mégsincs benne :lol: Szóval kérek új adatokat! Most ide is lehet, nem pörög annyira ez a topik, hogy ne vegyem észre az infókat :lol: :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra!

most olvasom, hogy elvagy keseredve.Vígasztalásul mesélem csak el, hogy amikor Ábelt szültem, akkor volt mellettem egy kismama, akinek a legvégéig azt mondták hogy kislány, és mikor megszületett, derült ki hogy fiu.Szóval minden előfordulhat!
emmalena
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jó és pihentető hétvégéje volt! Kitartást a meleghez, főleg mindenkinek aki előttem jár, nektek még nehezebb lehet...

Akira, remélem már jobb a kedved, biztos vagyok benne, hogy gyönyörű kislányod lesz, és imádni fogod, apájával egyetemben. (mi hárman vagyunk lányok testvérek és tök jól elvoltunk) Majd amikor a lányok egymás ruháit veszik fel tiniként, és attól lesz hangos a ház, hogy ki mit akart felvenni, de a másik elvitte előző nap... na akkor lehet hogy egy pillanatra elgondolkozol majd... :) De mindennek megvan az előnye és hátránya is!

Mi mocorgunk ezerrel, bár a legtöbbeteknek ez már nem újdonság, én mindenkit kissé lemaradva követek, de legalább előre tudok mindent, mi jön. Szerdán megyünk gen.uh-ra, remélem minden okés lesz!

Üdv:
Pipal

Kép
pipal
 
 


Akíra!

Köv. vizsg.:holnap, azaz június 24. Bár nem tudom, érdemes-e beírni, mert ugye holnap már megkapom az időpontot a következőre!

Lányok!

Jöhetnek a drukkok holnap megint, doki bácsi ugyanis megnéz és megmondja a hogyan továbbot!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti, azért beírom, aztán ha mondod holnap a másik időpontot akkor majd átjavítom! :lol:
És drukkolok holnapra!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Akira: én olvasni szoktam, júliustól már várhatóan kevesebbet melózok, és akkor több időm lesz ide is irogatni :) Következő vizsgálat: július 9, és it egy friss kép is :)

Kép

Kép
kistiggrincs
 
 


Akira, majd beleteszel a tábliba? (az adatok a novemberis táblihoz már nálad vannak) :)
Köszi

NAGGGYYYYYON MELEG VAN!!!
Ti hogy viselitek?

Egy buta kérdés: mi az hogy vizesedik vmd? Honnan veszem észre?

Pipal

Kép
pipal
 
 


Pipal beletettelek, de itt van olyan mező, hogy lakhely, az kéne még nekem, meg a következő vizsgálat úgy midenkitől kéne :lol: és nevek nincsenek még? :roll:

Vizesedés...hát rögtön látod ha a lábad vizesedik, mert kétszer akkora lesz a bokád :lol:

Kistiggrincs, örülök, hogy jelentkeztél, betettem a fotót :) És akkor várunk majd júliustól (jövő héttől :lol: :wink: )

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akira, köszi,
lakhely: Bp.
köv. vizsgalat junius 25 (holnap), uh sztem ezt már felesleges betenni :)
Nevek: nincsenek, lehet, hogy nem is lesznek, amekkora az egyetértés a férjemmel :) lehet megvárjuk míg a bébi megtanul beszélni és választ magának :)

Szép napot mindenkinek!

Pipal

Kép
pipal
 
 


Pipal: meleget rosszul. De még a belégkondizott irodában is rosszul :( A hétvégén állítólag hűvösebb lesz, én azt várom nagyon :)

Akira: igyekszem :)

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok!

Nem nyílt tovább a méhszáj!
Most lassan csökkentjük a gyógyszert, majd megpróbáljuk jövő héten elhagyni, közben referálnom kell doki bácsimnak a helyzetről!De azért örülök, hogy megállt a folyamat!
Van viszont Coli bacim, úgyhogy most erre kell antibogyót szednem! Sűrűbben kell mennem dokihoz is már!

Akíra!

Köv. vizsg.:július 15.
borossné becz márta
 
 


Márti, beírtam, és hát kitartás! Már nem sok van hátra! :)
Drukkolok, hogy minden ok legyen! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Márti, akkor ez jó hír! :)

Mi ma voltunk genetikai uh-n, és minden okés, csak visszaminősültünk pár nappal..

Egy kép:
Kép

Kép
pipal
 
 


Köszi, Lányok!

Pipal!

Nagyon aranyos kis pisze orrú bébike! :lol:

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Pipal: helyes baba :)

Márti: na, ez jó hír :)

Kép
kistiggrincs
 
 


Köszönöm mindenkinek a dícséreteket, jól esik nagyon!

Mióta hazaértem nagyon mocorgós a picikém, zenét hallgattunk, ő meg szerintem táncolt :)

Olyan jó érezni ahogy mocorog, örömteli és megnyugtató!

De ez a meleg... hát itt vagyok gyakorlatilag egy szál semmibe és folyik rólam a víz :(

Már csak 1 nap és hétvége :D:D

Üdv mindenkinek, pihenjetek!!!

Pipal

Kép
pipal
 
 


Otthon én is csak egy szál semmiben tudok létezni. Sőt munkahelyemen is szivem szerint kevesebb ruhában ücsörögnék, csak hát azt azért mégsem lehet :D

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok! Itt vagyok megint, és megint csak problémával. Tegnap voltam az orvosomnál uh-on, és talált a méhemben egy amnionszalagot. Nyugtatott, hogy ne ijedjek meg, de utána olvastam, és semmi jót nem írtak róla. Van valakinek erről tapasztalata?
kadartimi
 
 


Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Gyuláról, szuper volt!!! Visszaolvaslak benneteket, felteszek egy pár képet, és írok még.

Kép

Kép

Kép




És Debrecenben is voltunk egy napot:


Kép




Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép

Kép
éva75
 
 


rosszul raktam sorba a képeket, az utolsó két kép készült Debrecenben, a többi Gyulán.

Kép

Kép
éva75
 
 


Éva!

Szuperek a képek, szépek a gyerekek is és Te is nagyon csini vagy! A lányod nagyon hasonlít Rád! Gyere majd és mesélj, mi mindent érdemes megnézni Gyulán a gyerkőcökkel, már én is nagyon várom, remélem a dokim is elenged!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti

Majd összeszedem, hogy miket érdemes megnézni, csak kicsit nagy a felfordulás nálunk. Gyerekek betegek lettek, magas lázuk van stb., eléggé kivannak, én ma már két vérvételen is túl vagyok, a cukor terhelésen voltam, 7kor és 9kor is vettek vért, közben meg kellett innom azt a cukros trutyit, de túléltem.

Majd írok még.

Szorítok, hogy elengedjen az orvos. Ti mennyi időre mentek? Mi hét éjszakát voltunk , de nekem ez sok volt, sok volt a jövés-menés, strandolás, kirándulás, nagyon elfáradtam. Legközelebb csak max 3-4 napra megyünk, pláne picibabával.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok lányok?

Napok óta már csak magammal levelezgetek??

Nem tudom írtam-e már, de már a kiságyat és a pelenkázó szekrényt is megvettük a múlt héten, nagyon szuper a Kikában volt leárazva, majd ha összeraktuk teszek fel róla képet.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: