Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa, a görcsök nem jelenthetnek pé.-t?

VAndi, szerintem az álmod semmi mást nem jelent, mint hogy ez a gonolat foglalkoztat most. :)

Krisz, miből állapította meg a doki, hogy hajlamos vagy anovulációra???? :shock:

Annácska! Annyira örülök neked!!!!! :D De zet te úgyis tudod! :D:D:D

Ridi, tök ari vagy, nehogy már azt gondold, miattad tűnt el a társaság! :)

Mondjuk engem is érdekelne, hol vannak a többiek...

meri
 
 


Meri!

Én személy szerint köszönöm, hogy ezt megosztottad velünk.
Nekem jól esett, és szerintem tök renben van, amit most érzel.
Nem is mondok semmi közhelyest, mert semmi értelme nem lenne.
Ha bármiben segíthetek szólj, ha itt vagy akkor örülünk neked
Legalábbis Én :!:

Kép
vedresandi
 
 


sziasztok,
én is némileg jobban vagyok,mármint most más miatt fogok kikészülni de ez már csak így van nálam,nem túl jól viselem ezt a várakozós időszakot :evil: :roll:
és akkor kezdem a mesedélutánt hogy tegnap miért voltam eléégé kibukva: szóval csüt-on pozitiv lett az lh tesztem.meg még utána vagy 4 napig de ez már részletkérdés.csüt.du már éreztem hogy benyeltem valamit,pénteken már egyre rosszabbul voltam de még kis naívan azt hittem hogy simán kibírom hétfőig míg fel tudom hívni a dokimat.szombat reggel már a falat kapartam a hüvelygyulladásos + fonalgombás tüneteimmel úgyhogy berohantam az ügyletre hogy írják fel a gyógyszert és akkor így kihúztam hétfőig .uh-n tovább produkáltam a természeti csodákat jobb oldalból egyértelműen arra lehet következtetni hogy megrepedt a tüsző mert ott volt a sárgatest meg a petefészek körül folyadék volt. a bal oldalon sem volt ott már a domináns tüsző csak nem tudjuk mi történt vele mert semmi nem utal arra hogy megrepedt volna tehát lehet hogy simán összeesett.....DE :ezek mellett a nyh múlt hét óta egy mmrt sem nőtt és ugye köztudott ha egy tüsző megrepedt akkor a tüszőhormon felturbózza a nyh-t.na és ez nálam nem történt meg,pedig így működöm,ez már a múlt ciklusban bebizonyosodott mikor repi után napi 1mmrt vastagodott a nyh.
summa summarum:fele azt mondja volt második tüszőrepi fele meg azt hogy nem,ráadásul benyeltem ezt az idióta gyulladást és amúgy is érdekes dolgokat produkálok ebben a ciklusban szóval úgy érezem magam mint egy rémálomban :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
de ma már azt hiszem túlélem ezt a hülye gyulladást is és már tudok ülni is kicsit :roll:
viszont most meg kezdődik ez a tehetetlen semmittevés :evil: ráadásul az lenne a másik csoda ha ebben a hónapban bármi is összejött volna az előzménykre tekintettel de én ökör mégis reménykedem :oops: :shock: :?

ridi,
jó fej vagy te is,teccel nekem :lol: :lol: :lol: szeretem ha vkinek van humora :wink: és igen,persze,miattad tűnt el mindenki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: úgyhogy most hogy újra itt vagyunk meg kell kérjelek ne gyere többet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anna,
te úgyis tudod :D

meri,
te is :D

andi,
te meg teszteljé mááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :lol:
Vendég
 

 
 

Vandi, nagyon köszi, pont erre van szükségem!!! Ezért már megérte megírni ezt a kisregényt. :D:D:D

meri
 
 


Vandi, hogy csinálod ezeket a jópofa képeket??? Ez már nem az első. :)

meri
 
 


Remélem mindenkinek a kis lelke hamar meggyógyul!!!!!

És ha kisüt a napocska, akkor beülünk valahova egy nagy fagyira, és reméljük jót nevetünk az egészen.

Gigi, majd hétvégén tesztelek!!!!

Előbb nem szeretnék:)
vedresandi
 
 


Meri

itt lehet a neveddel játszani:

http://www.imagechef.com/ic/product.jsp
vedresandi
 
 


Ezt is Nektek Lányok!!!!!

Kép

Nekem ez volt a kedvenc mesém!
vedresandi
 
 


andi,
a fiamnak is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: én már kezdem unni :twisted: de legalább nem beszélnek benne :roll:
Vendég
 


na tessék,én összekaparom magam és jövök hogy együtt utáljuk a világot erre sehol senki :roll: irgumburgum :twisted:
Vendég
 


Gigi én itttttttttttttttttt vagyok!!!!!!!!! Nem tudsz elüldözni! :lol:
Utáljuk a világot, mert ma nekem minden bajom van. Olyan nyügis vagyok!

Anna! Nagyon aranyos kis petezsákot van!!!!!!!

Meri! Örülök, hogy leírtad, hogy mi a helyzet veled. Még nem ismerlek titeket így nem tudom ki milyen. Van, akinek meg kell adni a kezdő lökést, hogy kimásszon a gödörből, és van akit inkább békén kell hagyni és egy-kettő kimászik egyedül. Úgy látom Te az utóbbiba tartozol! Szuper csaj vagy! :lol: Azért azt leírom, hogy lehet, hogy azért érzed úgy, hogy a március lesz a Te hónapod, mert akkor fog megfoganni a babád, amire az esélyed is meg van! :wink:
Vendég
 


ridi,
áááááááááááááááááááááááááááááááááá,a fenébe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

körkérdés:nem lakik vki a XI kerületbe :roll: ?
Vendég
 


öööööööööööööööööö,XXII kerület is jó :lol:
kicsinál az az idióta H reform :evil:
Vendég
 


na akkor érthetően is :roll: szóval vmelyik a kettő közül kell nekem,mindegy melyik csak egyik legyen :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Lenne egy óriási kérésem!

Szavazzatok az én Gergőmre!
http://www.gyermekruha.hu/index.php?tod ... =2&lapoz=6

Ez a kép van fent:

Kép

Ti is indulhattok a saját babáitokkal!


Puszika érte!

Mindjárt visszaolvasok! aztán írok is!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok

Én sem vesztem ám el csak rengeteg minden összejött a hónapban és otthon még nincs netem, úgyhogy a tesóméktól szoktam nektek irni.

Ridi üdv közöttünk remélem jól fogod itt érezni magad.


Meri meg tudlak érteni sokszor és is eléggé letargiás vagyok, igyekszem lekötni magam, de ez sem segyt mindig.

Aki még nem igazán ismer annak leírom:

28 éves vagyok és mi is most gyúrúnk a második babánkra Bálint fiam januárban volt 2 éves, és nekünk is az esküvő után fogant a dárágám. Tegnap volt a harmadik házassági évfordulónk. A mostani babával igazából december óta probálkozunk kissebb sikerrel, nagyon szeretném ha lányom lenne, de egy fiúnak is nagyon örülnék. Magamról még annyit, hogyha minden jól megy jövőre diplomázom.

A sok munkám meg most azért van mert csináltam egy saját vállalkozást és most fog majd beindulni, de ez legalább eltereli a gondolataimat, és nem göröcsölök a sikertelenségen a babaprojekt miatt.

felteszem a görbémet:


Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!!!!

Megjöttem én is...
Szia Andi, üdv a kiscsapatban.
Ha kisüt a nap megyünk nyalni...nem úgy, amúgy.FAGYIT!!!!!Velünk jösssszzzz???Remélem mindenki kicsit kialudta magából búját baját.Ma már kicsit jobb az idő, de azért ha kel, veletek együtt utálom a világot.

Kép
vedresandi
 
 


Az én fiamra is szavaznátok köszönöm


Bálint Gyöngyös
Kép

http://www.gyermekruha.hu/index.php?tod ... =2&lapoz=6

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Virág! Irtó édi a kispocaklakód!!!! Irigykedem ám! :?

Gigi! Sajna én egyik kerületben sem vagyok ismi. :( Én pl. szerintem nem oda járok ahová tartozom. Egyébként fogalmam sincs róla hová is tartozok. Ezt valahol meg lehet nézni?

Meri! Küldök neked sok +++++++++++++++energiát. az új éneddel való összeszokáshoz! :wink: :lol: Hajrááááááááá!!!!

Vandi! Nagyon várom a tesztedet! Jujj még 3 kell aludni! Vagy 4-et?????

Little! TE hogy vagy?

Most puszi, annak akinek meg nem írtam csóki!!!! :wink:
Vendég
 


Gigi:
Én nem lakom egyik kerületben sem.Én a XV-ben lakom, ha esetleg kellene ez is :wink:

Ildivel mi van???

Ancsa????

Anna?

Meri: engedélyünkkel van szabin

Gigi: Fél lábbal néha itt

Kép
vedresandi
 
 


Na egy kis olvasnivaló:

Lehet, hogy ezt már mind tudjátok, de azért bemásolom:


Valójában a nők 80-85 százaléka kerül áldott állapotba egy éven belül, 90-95 százaléka két éven belül, a fennmaradó 5-10 százaléknak pedig meddőségi problémái vannak.

Becslések szerint a várandósság esélye 20-30 százalék egy-egy menstruációs ciklus alatt. Az esély számos tényezőtől függ (életkor, aktuális és korábbi betegségek, bizonyos gyógyszerek szedése, a közösülés időzítése és a partner termékenysége), de sok egészséges, termékeny nő nem fogan meg még hat hónap után sem. Gyakran a pároknak egy kicsit tovább kell várniuk, míg kitapasztalják, mikorra kell időzíteni a baba foganásához a szeretkezést (a nő menstruációs ciklusa vagy peteérési naptára alapján).

A meddőségi klinikára történő irányítás olyan párok számára indokolt, akik egy éves próbálkozás után sem jártak sikerrel, bár 35 éves vagy idősebb nők esetében a meddőségi vizsgálat már hat hónap után ajánlható.

Minden hónapban azonban vannak olyan időpontok, amikor a fogamzóképesség fokozott, máskor pedig alacsonyabb.

A petesejt a peteérés során kiszabadul a petefészekből, és kibocsátása után csak 12-24 óráig tud megtermékenyülni – feltehetően innen származik az egy napos fogamzási tévhit.

Néha azonban több petesejt is egyszerre érik meg, hogy nagyobb valószínűséggel álljon legalább egy petesejt két napig „rendelkezésre". Ráadásul az ondósejt akár öt napig is életben maradhat a méhnyakban, a méhben és a petevezetékben.

A spermiumnak néhány nap kell ahhoz, hogy eljusson a petevezetékbe, ahol találkozik a petesejttel, így a fogamzás esélye úgy növelhető, ha több közösülés történik azon a héten, mely öt nappal a peteérés előtt kezdődik, és a peteérés utáni második napig tart.

Ehhez tudni kell, hogy az ovuláció mikor következik be.

Az ovuláció 14 nappal a következő menstruáció kezdete előtt történik, és nem 14 nappal utána, ahogy sokan gondolják. (Egyetlen kivétel, ha valakinek szabályos 28 napos ciklusa van, amikor az ovuláció pontosan 14 nappal az utolsó menstruáció előtt és 14 nappal utána van.)

A probléma a következő: az együttlétet olyan eseményre kell időzíteni, amely a jövőben fog megtörténni, ez elég nehéz, és nem is túl pontos. Ha a ciklusok nem teljesen rendszeresek, nem lehet megjósolni a peteérés időpontját.

Például ha valakinek rendszeresen 30 napos ciklusai vannak, a peteérésnek az utolsó menstruáció kezdetétől számított 16. napon kell bekövetkeznie, de ha a ciklusok hossza változó, lehetetlen lesz „műszeres" segítség nélkül kiszámolni ezt a napot. Egy hormonszintmérő készlet vagy egy hőmérő segítség lehet a peteérés időpontjának megjóslásában. De a legjobb megoldás ebben az esetben a mini mikroszkóp.

Mivel a menstruációs ciklusok és az ovuláció dátumai egy adott személynél változnak, a szexuális együttlét időzítése a várandósság elkerülésére sem túl hatásos.

Ha valaki közösül a menstruáció vége felé, az ovuláció pedig a ciklus elején megtörténik, bizony meg lehet foganni a menstruáció alatt is.

További információk: www.babatervezo.hu
Vendég
 


krisz,
www.terapia2007.hu és itt jobb oldalt rákatt a kórházmutatóra
amit ide bemásoltál kapásból 3 ponton tudom megvétózni hogy marhaság :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: azért köszi az infót :lol: :wink:

andi,
köszi majd adok füstjeleket ha az kellenne :mrgreen:

ha valaki netán a sote I-en akar szülni biztosítom neki a lakcímet hozzá,minket ugyanis oda tettek :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Szisztok!

Itt vagyok én is,csak valahogy nem állok a helyzet magaslatán.
Haza kellett jönnöm a munkahelyemről,mert két napja hasmenésem is van. :( :(

Na meg épitkeznénk,és a hitelünk körül is gubanc van...

Gigi:Én se oda járok ahova tartozom,mert a Rókust bezárják,a Szent Imrébe meg nem vagyok hajlandó menni.Bár a XI.ker.ben mindenki azt ajánlja.Nagyon dicsérik a nőgyógy.részt érdemes megpróbálni.Nekem a cukrom miatt a diabetológiára is kellene mennem,háááááááát az maga a katasztrófa.

Ezért én bejárok a Szabolcsba.
Úgy tudom a terheseknek nem kell fizetni akkor sem,ha másik korházba mennek akkor sem..
De javitsatok ki ha nem igy van..

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Húúúúúúúúúú nekem olyat írt ki, hogy nem is hallotam róla : 1091 Állami Egészségügyi Központ . Nem különösebben érdekel, úgyis az én dokibácsimhoz megyek, ő Kistarcsán "szül".
Vendég
 


Ancsa! Szegénykém a hasmenés nem túl jó:! Szedsz valamit rá? Orvosnál voltál már??
Vendég
 


Krisztinka:Nem voltam orvosnál,mert nincs erőm lemenni,és mire a férjem hazaér,már nem lesz rendelés,úgyhogy majd reggel..

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Krisztinka:Ha jól tudom az a Baros utcai I-es női klinika..

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Bár hülyeség,mert az a VIII.ker.Vagy nem?Kicsit belezavarodtam.... :oops: :oops:

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Krisztinka! Én Kistarcsához tartozom, úgyhogy ha kell a lakcímet megoldhatjuk hozzá! Én is ott szeretnék szülni! :lol:
Vendég
 


Ancsa! Lehet, hogy a hitel körüli gubanc, idegeskedés miatt van hasmenésed! Egyél sós vízben főtt krumplit, reszelt almát, banánt 2 napig és igyál sokat! Legjobb a szederlevél tea!
Vendég
 


Little:Köszi szépen,de nem olyan egyszerű a helyzet,mert ezek közül egyiket sem ehetem,csak a szénhidrátját számolva,mert cukorbeteg vagyok,de mostmár kezdek alakulni..(úgyahogy)

Úgyhogy marad a tea...

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


ancsa,

igen,rosszul tudod:a helyzet a következő:ha oda mész szülni ahova nem tartozol vagy van választott orvosod a szülés árának 30%-át de max 100.000 ft ún.részleges térítési díjjat kell fizetned.ez eddig rendben van DE:ha éppen teltház van abban a kórházban ahova nem tartozol és szülni akarsz akkor simán megtagadhatják az ellátást és meg is teszik :shock: :shock: :shock: tehát nekem pl mindenképpen ki kell fizetnem a 30%ot akkor is ha be tudok jelentkezni vhova a választott doki miatt,csak ebben az esetben lebiztosítom magam hogy nem küldhetnek el :roll: mert ha nem jeletkezem be akkor lehet hogy odamegyek és elhajtanak és a választott dokim sem tud tenni ellene :cry: :cry: :cry:

én a szent imrébe szültem és azt kell elintéznem hogy a másodikat is ott tudjam mert ott a dokim :roll:

krisz,
erről én sem hallottam de tuti nem a baross u mert oda én tartozom és az a sote I

little,
végre megszólaltál :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!!

De jó hogy megjöttetek:))))

Végre pörgünk

Kép
vedresandi
 
 


Gigi:
Azt értem,hogy fizetnem kell,de inkább fizetek,de másik dokihoz nem megyek,csak azt magyarázd el nekem,hogy hova kell bejelentkezni,és mikor??Gondolom abba a korházba ahol a doki van..

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa!

Szerintem Gigi azt mondja, illetve arra gondol, hogy bejelentkezik ideiglenesen egy olyan valakihez, aki ezekben a kerületekben lakik.Akkor körzet szerint oda tartozik, és el kell hogy lássák.

Gigi, szólj, ha rosszul gondolom!!!!
vedresandi
 
 


Anna
Nagyon gratulálok a kis petezsákodhoz!!!

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


ancsa,
igen,andi jól mondja,ha a te dokid a szabolcsban van akkor meg kell nézned hogy melyik területet kell annak a Hnak ellátnia.és abba a kerületbe kell vkihez bejelentkezned.az hogy állandóra vagy elég e az ideiglesen még nem lehet tudni,kb napról napra változik ez az állaspont.
és persze,nekem is egyértelmű hogy fizetek,nem azért keresek vkit akihez be tudok majd jeletkezni hogy kevesebbet kelljen fizetnem mert nekem ez minden pénzt megér, hanem azért hogy ne tehesse meg a H hogy elküld :roll:
Vendég
 


Gigi:Köszönöm szépen!Okosabb lettem,de hogy hogy fogom kivitelezni,azt még nem tudom... :oops: :oops:

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa!


Neked hol kellene ideiglenes lakcím,???
vedresandi
 
 


ancsa,
na ez az,ezt nem tudom én sem :roll: azaz tudom,csak keresem még azt a kedves személyt akihez majd ha ott tartunk be tudok jeletnkezni :oops: :oops: :oops: és aki persze a szent imréhez tartozik területileg :roll:
Vendég
 


Na nekifutok mégegyszer,mert az előbb eltünt..
Nekünk ez lenne jó,ha babásak lennénk április 1-ig.

"Ha megszűnik a szülészeti ellátás, és a biztosítottat szülésre már előjegyzésbe vették az adott intézményben, akkor részleges térítési díj fizetése nélkül – mivel ez az eset nem minősül orvosválasztásnak – másik egészségügyi szolgáltató orvosát felkeresheti, ami azt jelenti, hogy saját orvosát is követheti. A szülés, illetve az ezzel kapcsolatos ellátás a szülést követő harmadik hónap végéig még igénybe vehető ilyen feltételek mellett, térítési díj fizetése nélkül."

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Andi:
Nem tudom,mert a szabolcs is megszünik,és nem tudom,hogy a dokim hova megy..

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Na akkro feladták nekünk a leckét!!!!

http://www.oep.hu/portal/page?_pageid=3 ... ema=PORTAL

Itt meg lehetnázni, hol, milyen ellátást vennél igénybe, melyik kórházba tartozol.

Én is most néztem meg, mázlim van, mert az Uzsokiba tartozom, és a dokim is ott van.

Kép
vedresandi
 
 


Ancsa!!!
űűAkkor minél előbb meg kelll tudni, hova megy!!!!
vedresandi
 
 


andi,
mááááááááááááááááááááááááázlista :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


hát ebben a nőgyogyi kerdesben tenyleg mázlim van.

most már csak pozitívat kéne tesztelni, ha nem sikerül akkor jöhet a

Kép
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Húúú, ehhez a kórház kérdéshez érdemben nem tudok hozzászólni,úgyhogy inkább csöndben maradok :roll:
Én 3. kerületi vagyok, úgyhogy most azért drukkolok leginkább, hogy ne zárják be a Margit kórház szülészetét :cry:
Végre végre végre megérkezett a várva várt hányinger :roll: Ami párosul az éhségérzettel... és az álomkórral.

Ági, köszönöm szépen :D

Andi, annnnnnnnnnnnnnnnnnnyira várom már, hoyg tesztelj! :roll:

Jajj, bocsi, hogy nem írok mindenkinek, de le kell feküdnöm aludni :oops:

Puszi, és jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok Jó Regg!

Anna ez jó, hogy megjöttek a tünetek:)Csak ne legyen rosszabb!

Tegnap én se voltam egyszerű.
4 kor leléptem az irodából, mert a fejem le akart esni.Hazaértem.Utána csak feküdtem a kanapén Kép , pokrócba, hulla voltam, és az otthon töltött időt gyakorlatilag végig zabáltam.A párom egész este csak rajtam röhögött, és hol ilyen hol olyan kajákat hozott nekem. Kép Kép Kép


Remélem nem feleslegesen ettem:)
vedresandi
 
 


Sziasztok :!:

Át jöttem egy kicsit ide is,ha nem baj,mert most ez pörgősebb,szegény lányok,nem elég,hogy baba várással küzdötök,még kórházi godjaitok is van :!:
Még jó,hogy nálunk csak egy kórház van,mi lenne ha több lenne :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Már megint tök kész vagyok :? Szerintetek nem túl kicsi az 5mm-es petezsákom? Olvasgattam a neten, és mindehol azt látom, hogy nagyobbnak kéne lennie...

Kriszti! Üdv köztünk :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: