Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK! Kép

Pihenjetek sokat, élvezzétek a tavaszt és a családot!

Zita
zichy
 
 


Sziasztok!

Sonka tojás megfőtt,almás pite kisűlt.Most már egy kicsit pihenni kéne,de igértem még a gyerkőcöknek muffint is.
Kívánok mindenkinek kellemes húsvétot,sok locsolót,sok piros tojást.Aztán ha lemegy az ünneplés írjatok,hogy mindenki jól van!!!
Sziasztok

Aranka
ari3
 
 


Sziasztok!!
Mi is Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk mindenkinek Leventével.
Egyetek,igyatok sokat kényeztessétek magatokat.
Puszi
Vendég
 

 
 

Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Na, én aztán kényeztettem magunkat. Kép Olyan jókat ettünk.... Anya sonkája, Gábor napi ebéd... Kell ennél több? Jót pihentünk, beszélgettünk... Kép

Remélem ti is kipihentétek magatokat, mindenkivel minden rendben...

Ari, "egyben" vagytok még? Kép

Domicsenge, kipihentétek a szülinap fáradalmait? Kép

Zichy, Ti vártátok a locsolókat? Kép Nálatok szokás még? Kár, hogy kezd kihalni ez a szép szokás. Amikor én kislány voltam, a nővéremmel vártuk a locsolókat és voltak vagy 50-en mindig. 12-ig váltották egymást. Jó élmény maradt.

Gabócacica, Ti is jól vagytok? Mi voltunk már 4d-n és megint 16hetesen fogunk menni, mert kell. Sűrűbben kell nézetnünk, mint az átlag kismamáknak, mert a családban van egy kis genetikei öröklődés. Eddig minden azt mutatja, hogy minden rendben van, de jobb biztosra menni. Kép Tényleg fantasztikus érzés és látvány. Egy igazi kis lény van a pocakban. Kép

Bodza, jó, hogy ilyen boldog kismama vagy Te is. Kép Ja, és gratulálok a kiskönyvedhez!

Mindenki jóllakott? Mi nagyon!
Ja, és betöltöttük a 15.hetet is. Kép Hihetetlen, hogy milyen gyorsan szállnak a hetek. Jövő héten afp, uh. Mennyire hoz jó eredményt az afp? Megbízható? Ki mit tud erről?

Puszi mindenkinek! Lili(15+1)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!

Én szokás szerint alig ettem,mert Zsófi még mindig nagyon nyomja a gyomrom.De azért finomakat főztem,sütöttem.
Nálunk is kislány koromban volt a húsvéti locsolkodás divat,most csak egy pár rokon jött.
Lili!
Még egyben vagyunk,de egyre jobban várom,hogy megszülessen végre a legkisebbem.Minden jóslófájásnál izgatottan várom,hogy talán most.de van még a kiírásig két és fél hetünk,úgyhogy ráérünk még.
Azt mondják,hogy nem túl megbízható az AFP eredmény,mert nem mindig rossz az ha rossz az eredmény.vagyis nem biztos,hogy gond van,ha magas a szám.Ilyenkor szoktak genetikai ultrahangra kűldeni,vagy amniocentézisre.
De reméljük erre nektek nem lesz szükségetek!

Sziasztok

Aranka
ari3
 
 


sziasztok!
kipihentük a afáradalmakat. Bár tegnap kicsit izgultam, vittem páromat kocsival dolgozni( még nincs meg a ajogsija) zuhogó eső és három vízátfolyás az úton. Ilyenbe még nem volt részem, kicsit meglepődtem. Ja és persze este mentünk.
Amúgy a héten lesz afp két hét múlva uh.
Ari már nincs akkor sok hátra. Most már a végén vagy lassan. Domi nekem is nyomta gyomromat, nekem rengeteg volt a agyomorsaam is.
Lili nekem múltkor jó lett afp, de állítólag nem nagyon lehet rá adni.
Majkd teszek fel képeket.
Orsi (16+1)

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


sziasztok! raktam fel képeket albumba, dominika2004.03.25 a acíme.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk mi is az ünnepeken. Nem a terv szerint zajlott, de jól sikerült. Mi nem rajongunk a hagyományokért,ilyenkor elutazunk vagy kirándulni szoktunk, de a rossz idő miatt most elmaradt. Helyette nálunk is voltak locsolkodók és mentünk rokonlátogatóba, mint mások, a gyerekek élvezték, a kiruccanást majd megtartjuk máskor. Kép

Majd én is rakok képeket! Most megyek, mert nagggyon fáradt vagyok! Kép (Egy plusz szünnap kellene az ünnepek kipihenésére! )

Jó éjt! Zita
zichy
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkinek jól sikerült az ünnep. Nekünk is jó volt.
Ja, nem is írtam le nektek, hogy apa milyen szép verset költött nekünk.:

Zöld erdőben jártam,
Gólyafalkát láttam,
Azt ígérték nekem nagyon,
Hogy egy szeptemberi napon,
Babát kapok ajándékba,
Szeressem nagyon az anyát.
Locsoljam meg húsvétkor,
És csókoljam őt mindenkor.

Olyan aranyos volt amikor elmondta nekünk. Kép

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!

Nekünk is tök jól sikerült a húsvét. Idén jöttem rá, hogy nem is olyan rossz szokás ez a locsolkodás. Bár büdösnek lenni nem túl jó, de legalább egy csomó olyan emberrel találkozik az ember, akivel csak évente egyszer-kétszer.

Domicsenge! Igen, szeptember 15-re vagyok kiírva. Így utólag is boldog születésnapot Dominak!

Én jövő héten megyek AFP-re, de legalább még plusz két hét, mire eredmény is lesz.

További szép tavaszt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok!!!Végig olvasgattalak benneteket és örülök,hogy mindenki jól érezte magát.
Ari!!!Olvasom,hogy még egyben vagy.Neked is be szokott dagadni a kezed vagy a lábad.Nekem tegnap előtt dagadt be először a lábam ,de hál isten azóta nem.Anyukám mondta,hogy figyeljek oda,mert náluk ilyenkor már befektetik a kismamát és sótlan diétára fogják.Én meg ráadásul olyan vagyok,hogy mindent utánna sózók.De megigértem a nyukámnak,hogy nem fogok sózni semmit.Nem tudom hogy fogom bírni,mert én só mániás vagyok.De a picurért bármit.

Mi is jól éreztük magunkat.Tegnap este jöttük meg anyukáméktól.Bár az ünnepekbe az a rossz ha hazautazik az ember,hogy másfél nap alatt végig kell rohanni az egész rokonságot.De azért jó volt.Jól be is kajáltunk mindenhol.Úgyhogy már csak akkor megyünk haza ha a pici 2-hónapos lessz,mert van olyan a családban aki nem biztos,hogy el tud jönni hozzánk.Bár azt mondták,hogy megpróbál mindenki eljönni.Csak hát ugye a távolság és a mamáék már nem fiatalok.De majd megoldjuk.

Én a locsólkodást nem szeretem,mert sajnos a mai világba már nem a pirostojásért jönnek hanem azt nézik,hogy mennyi pénzt kapnak.Engem csak az öcsém locsólt meg reggel.De ő elég is volt.A drága így is alig akart hazamenni.Amikor tegnap indultunk haza megint sírt a pindurim és már azt számolgatja,hogy mikor jöhet le újra.Majd megszakadt a szívem.De most már majd csak kinövi ezt a ragaszkodást.

Birolili!Biztos nem lessz semmi gond.Az AFP-ről én is hallottam,hogy nem mindíg baj ha magas az eredmény.Már akkor is magas lehet ha 1-héttel elszámolták a terhességet.Úgyhogy biztos minden oké lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Lili! Nagyon tuti poéta a férjed! Kép Kép Kép

Az AFP miatt szerintem kár aggódni. Nekem a lányomnál közel 3 hetet "számoltak el", az AFP érték mégis normális körül mozgott.

Dominika tündéri, mikor az ágyon bébitaxizik! Kép
zichy
 
 


Orsi!

Nagyon édesek a képek!!!
Igen,nem sok van hátra és ma azt hittem megyünk is szülni.Gergőt szopiztattam és 20 perc alatt volt négy fájásom.Na mondom itt az idő.De sajnos nem.Holnap kiderűl mennyire szoros,zárt a méhszáj,már nagyon érdekel.

Lili!Nagyon aranyos a férjed,tetszik a versike!

Sziasztok

Aranka
ari3
 
 


Sziasztok!

Ari!
Ez már tényleg izgi! Az valami falrengető dolog, mikor megszületik egy kisbaba, én úgy éreztem magam, mintha kívűlről nézném a főszerepemet egy filmben. Nagyon jó!!! Annyira lennék most a helyedben Aranka! Kép

Én a másodiknál nagyon meglepődtem.Egyik nap vizsgálaton voltam, ctg, minden rendben, zárt méhszáj. Fájásnak semmi híre, igaz, a pocim már a "térdemet verdeste", annyira lent volt. Másnap éjszaka (pontban éjfélkor Kép ) épp szokásos körutamat jártam a fürdőben, mikor pici vérfoltot láttam a fehérneműmön és rémlett, hogy azt komolyan kell venni. Hívtam a szülésznőt,azt mondta, szerinte semmi, de azért menjek be, megnéz. Szép kényelmesen mentünk, még elrendeztem a dolgaimat otthon, vittem a batyut is, hátha maradni kell. Jó óra múlva megvizsgált, az ügyeletes orvos is, két ujjnyira voltam nyitva,és a gép rendszeres összehúzódásokat mért, amiből én semmit (!) nem éreztem. Már éjjel két óra volt, mire enyhe görcsölést éreztem és már igen csak nyitva voltam, akkor kezdtük elhinni, hogy baba lesz. (Haza is ugrasztottam a férjem az otthon felejtett fényképezőért és az orvosomnak is telefonáltunk.)Fél 3 tájékán úgy éreztem, rámjött a "hasmenés" - pont jókor. Percekig kínlódtam a WC-n, mire rájöttem (még jó, hogy szültem már egy gyereket! Kép ), hogy ez már a tolófájás. Hívtam is gyorsan a szülésznőt,aki betámogatott a szülőágyhoz,ahova persze még mindig nem akartam felfeküdni, nem fért a fejembe, hogy már ennyire közel vagyok a célhoz. Pedig ő mondta, hogy 10 perc és tuti, hogy a kezemben lesz a gyerek. Én ott álltam, markoltam az ágy szélét, annyit mondtam, hogy "úgy legyen" és a következő pillanatban nagyon erős fájást éreztem és azt, hogy belül valami kicsúszott belőlem. A szülésznő nézett, majd közölte, hogy " Zita! Nem szabad állva szülni!", de majdnem elkésett... Én csak felordítottam, hogy már csúszik a gyerek, nem tudok felmászni. Erre a másik szülésznővel pillanatok alatt felhajítottak, kikiáltottak az ügyeletes orvosnak, mert a kislányom feje már csakugyan látszott. Két fájás közt megtámasztották a hátamat (a legszörnyűbb dolog fekve szülni, az ember nem kap levegőt!), és néhány pillanat múlva kipottyant a kislányom. És csak háromnegyed 3 volt! Közben valamikor megérkezett a férjem és a végén az orvosom is.Nem volt idő infúzióra, burokrepesztésre, gátmetszésre, minden olyan gyors volt. Vigyorogtam, mint a tejbetök,hogy túl vagyok mindenen és semmim nem fáj,és olyan felfoghatatlan volt, hogy nem volt vajúdás, gyakorlatilag a tolófájásokkal indítottam. És persze jobb volt nem belegondolni, hogy nem akkor indultunk otthonról, mikor az első fájás jelentkezett, mert alig fél óra alatt bajosan kerültem volna otthonról a szülőágyra. A kisfiam is gyorsan született (éjjel 3 -kor mentem be a kórházba és másfél óra múlva már a kezemben volt a vasgyúró),de ilyen iramra abszolút nem voltam felkészülve! Bennem ez olyan óriási élményként maradt meg, hogy bármikor megismételném (ha tehetném). Kép

Nem terveztem be, de most kibukott belőlem a régóta ígért szülésbeszámoló. Kép
zichy
 
 


Sziasztok!

Sehol senki? Ilyen ijesztő voltam??? Kép
zichy
 
 


Szia!

Nem voltál ilyesztő! Kép Aranyos ez a történet. Bárcsak én is ilyen gyorsan szülnék... Kép Majd ha én írom a szülésbeszámolómat...

Köszönjük a férjem nevében is a dícséreteket. Én is nagyon örültem neki... Kép

Mi jól vagyunk, minden rendben van. Jövő héten megyünk afp-re és 4d-re. Kíváncsi vagyok a babó méreteire. Mekkora lehet már? Tuti, hogy 10centi felett van már. Kép

Holnap még jövök, most elmegyek pihenni. Puszi.

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Zichy!
Dehogy voltál ijesztő:Csak ma egész nap az orvosnál ültem.Nagyon tetszik a szüléstörténeted,remélem nekem is ilyen gyors lesz.

Teljesen zárt a méhszáj,ma még tuti nem szülünk,mondta a doki.Olyan 3100-3200-ra saccolta Zsófit.
Felteszek egy képet,hogy lássátok mennyit képes nőni a pocak egy hét alatt.

Ági mi van veletek?
Anikó is eltünt,Gabócacica,bodza veletek is minden rendben?
Sziasztok

ArankaKép
ari3
 
 


Sziasztok. Olvaslak ám benneteket. Most csak csendes figyelő vagyok. Kép
Köszönöm jól vagyok. Kép Szedem már a gyógyszert, hogy szép nagy tüszőim legyenek. Kép Április 6.-án megyek tüszőnézőbe és repesztőszurira. Remélem 8.-án meg lesz az inszemem és 19.-én annak az eredménye. Kép
Haladunk. Lépésről, lépésre. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ari, nagyon szép a pocid! Tényleg sokat nőtt! Hát, igen, aki még nem volt terhes, az nem tudhatja, hogy mennyit képes nőni egy pocak az utolsó hetekben. Kép

gabócacicáról azt tudom, az nlc-n mondta domicsenge, hogy kórházban van. Begörcsölt és befektették. De most már jobban van, csak még egy hetet megfigyelés alatt fogják tartani. Nem sokára velünk lesz újból. Kép

Pkagi, jó, hogy itt vagy és olvasol minket. Kép megint küldjük majd Neked a pozitív energiákat és drukkokat!!!! Kép Kép Kép

Jó éjt nektek!

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Én is olvasok, de egyébként nyugi van. Az utóbbi napokban állandóan álmos vagyok.

Ari! Nagyon szép a pocid. Az enyém is elkezdett nőni, és tegnap ill. ma már ki kellett gomboljam a nadrágom, hogy beleférjek. Szóval holnaptól jöhetnek a gumis derekú nadrágok. Terhes gatyóból csak egy hoszzú nadrágom van, főleg nyári cuccokat szereztem be, amikor már tényleg nagy pocim lesz.

PKagi! Sok sikert, drukkolunk.

Bodza 15+4

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy mindenki rendben van.
Köszönöm a dicséretet,de nem az én érdemem,hanem Zsófié.

Ági!

Mennek a pozitív energiák!!!!!!!!!!!+++++++++++++

Bodza!
Ismerős a helyzet,amikor már nem nagyon férsz bele semmibe.Nekem nincs sok kismamaruhám,csak nadrágom,mert a felsők ha nyúlnak akkor jók a pocakra is.De nyárra tényleg nagyon fontos a bő kényelmes ruha,mert elég a melegtől szenvedni.

Gabócacica is remélem hamarosan itt lesz és nem lesz semmi gond vele és a babával.
Sziasztok

Aranka
ari3
 
 


De nyáron azért könnyebb lesz öltözködnünk. Kép Csak magadra kapsz valami kis ruhát és kész is. Otthonra meg bő póló is megteszi.

Lili

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok,

En sem tuntem el, olvaslak benneteket.

Remelem Gabocica jobban van. De mindenfelekepp jobbulast neki.

Zichy,
Elkepeszto amit irtalKépKép
Orulok, hogy ennyire gyorsan ment, bar ami ijeszto is egyben, hogy a korhaziak nem mertek fel, mennyire surgos!!
Szerencsere minden rendben zajlott le!

Ari,
Te vagy a pocikiralyno kozottunk.Kép
A nyugalom az jelenti, hogy mar nincs sok hatra. Beallt mar a szuletesi pozicioba a baba?

Lili,
Aranyos volt a vers. Biztosan nagyon boldogok vagytok, leri minden irasodrol.

Lanyok,
Szerintetek van-e osszefugges a baba mehen beluli tevekenysegevel es a kinti eletmodjaban.
Magyarazat:Kép
Szerintetek egy baba aki rengeteget mozog az anyamehben kis orokmozgo lesz, aki pedig lustabb, keveset mozgo, az egy nyugisabb baba??
Az elso fiamnal nem ereztem ennyire a mozgasokat.
Vagy ez osszefuggesben lehet a mi eletmodunkkal is? A fiammal meg nem dolgoztam, otthon voltam nyugisanKép a terhessegem alatt.
Most dolgozom, 8-9 orakat, bar kivettem egy napot a heten.
Lehet, hogy ez is befolyasolja a dolgokat.
A fiam egy nagyon nyugodt gyerek?
Lehet, hogy most egy kis orokmozgot szulok majd?

Leirtam mar egy masik topikban, ide is leirom:
Ari, te ismered a tortenetetKép
Keresem husvet utan a nagy nyuszicsokit, amit a fiam unokaoccsenek szantam, csak nem voltak otthon.
Megkerdezem a fiamtol, nem lattad a nyuszikat?
Mire O:
En nem, nem en ettem ettem meg a csokit!Kép
Akkor az mi a szad korul kedeztem en!




Kép

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Anikó! Nagy kópé a fiad! Kép

Én nem tudom, mennyi az összefüggés a magzati és a születés utáni mozgásokban, viselkedésben. Valami hasonlóság lehet, de azért ez bonyolultabb, meg a külvilágban lényegesen több inger ér egy embert, mint a pocakban... Mit gondoltok?
zichy
 
 


Sziasztok!

Aniko, tényleg nagyon boldogok vagyunk a kicsi férjemmel. Kép Kép Kép Imádjuk egymást. Képzeljétek, most, hogy már valami kicsike puukanásokat érzek és feszítéseket a hasamban, férjem is odateszi a fülét, puszilgatja, beszél hozzá, itt az apa, és hallgatózik, hogy ad-e valamiféle jelet. Annyira cuki. Minden reggel és minden este ez a program. Kép Nézegeti a pocakomat, a testemet... Nagyon tetszik neki minden megváltozott dolog... Kép Én szeretem ezt az állapotot, csak gyorsan telik. Kép Már mindjárt betöltjük a 16hetet is.

Szerintetek megkérdezzem, hogy milyen nemű? Én olyan kíváncsi vagyok rá, de apósomék utálni fognak, ha megkérdezem. Pedig én nagyon kíváncsi vagyok rá. Nem akartam megkérdezni mielőtt még nem voltam terhes, de nem bírom most már.... Kép Hogy is lehetne kibírni?

Aniko, én erősen elgondolkodtam azon amit mondtál... Szerintem lehet összefüggés a kettő között, én olvastam erről valamit. Ha nyugodt az anya a terhessége folyamán, akkor a baba is az lesz, de ha ideges, nyugtalan, akkor a baba is nyugtalanabb lesz. Én csak olvastam, nem tudom, hogy igaz-e. Akinek már van gyereke azok esetleg többet tudnak mondani Neked.
Nagyon édes a kisfiad! Gyönyörű fiú! (Ha lehet kisfiúra ilyet mondani.) Kép

Jó éjt nektek, holnap nem jövök, bálba megyünk. Majd vasárnap este legközelebb.... Jó hétvégét Nektek!!!

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


sziasztok!
én is megjöttem, csak egy darabig nem tudtam belépni. gabócacica jól van, csak nem engedik ki egyenlőre.
Anikó fiad nagyon aranyos. Ari kitartást szép pocid van, de hamarosan Zsófi biztos kiváncsi lesz a kinti életre is.
Pocilakóm sokat mocorog.
Domika meg lázas, kixcsit kétségbe is vagyok esve, mert semmi tünete nincs, lehet, hogy háromnapos láza lesz, vagy jönnek rágófogak. Most nagyon nyüszi sok enrgiámat felemészti, nagyon elfáradok esténként. Cipelnem nem kéne, dehát ha egyedükl vagyok vel, nincs néhamás lehetőségem.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!
Csak bejelentkezem,minden rendben ,még egyben!!!!
Ti jól vagytok?

Aranka
ari3
 
 


Ari Kép
Jelenkezz ám mindig be és ha meglesz netán hamar a babó kérd meg a férjedet, hogy üzenje meg nekünk a paramétereket. Kép

Lányok már csak 5 nap nekem is az inszemig és ennek most sokkal nagyobb az esélye, mint a múltkorinak. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Ha a párom nem is ,de a lányom megigérte,hogy megírja,ha megszületne Zsófi!

Nagyon-nagyon drukkolok nektek,remélem minél előbb átérzed a terhesség örömeit.Addig is kitartás és tudom hogy közhely,de türelem..

Szia

Aranka
ari3
 
 


Sziasztok,

Nagyon szoritok Gabocicanak, hogy minden rendben legyen.

En is pihenek, amikor csak lehetosegem adodik, egyre tobbet gorcsol a hasam.Kép
Amikor lepihenek elmulik.
PENTEKEN LATNI FOGOM!!!!!
Mar alig varom-varjuk.

Lili, nalunk is igy volt az elso babanal. A masodik mar kicsit megszokottabb dolog?Kép
Bejon velem a vizsgalatokra, de kevesebbet beszelunk rola. KépKoszi, amit a fiamrol irtalKép
O az apja kicsinyitett kepmasa. Remelem a masodik ram fog hasonlitaniKép

Ari,
Izgatottan varjuk Zsofit!!!

Pkagi,
Szoritok neked. Az unokahugomnak harmadjara szuletett es most 11 hetes terhes IKREKKEL.
Sikerulni fog!!

Most megyek, mindenkit udvozlok
Aniko

Lili,
Milyen volt a balban?? Ez meg letezik nalunk?


Aniko
21+5

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Pkagi,

Siettem es rosszul irtam: szoval az unokahugomnak harmadjara SIKERULT es most 11 hetes terhes IKREKKEL

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


nagyon szorítok neked pkagi és persze ari neked is.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


AnikóKép
Hát igen, ami nem természetes úton történik, abból könnyen lehetnek ikrek.
Én is már sokat gondolkoztam rajta.
Még kettő OK, csak 3 ne legyen. Azt hiszem az egy kicsit kemény lenne. Viszont ha meg annyian akarnak jönni ám legyen, csak jönnének már. Kép
Nekem ez nem lombik még csak mesterséges. Az unokahúgodnak is inszemmel sikerült?
Mindig jó olyanokról hallani, akiknek így sikerült. Reményt ad. Kép

Köszönöm lányok a drukkokat, nagyon aranyosak vagytok, hogy így befogadtatok pocaklakó nélkül is. Remélem hamarosan, már mint pocaklakó "tulajdonos" lehetek közöttetek. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, hogy írtatok rndesen. Kép Örülök, hogy sok boldog kismama van!!! Kép

Domicsenge, jobbulást kívánok a kislányodnak, remélem hamar jobban lesz.

Ari, örülök, hogy még bejelentekezel hozzánk így is... Kép Vigyázz magatokra!

Pkagi: ++++++++++++++++ Kép Kép Kép Veled vagyunk mindannyian!!!! Biztosan kemény lenne 3gyerekkel... Kép

Aniko, a bál jó volt, barátainkkal voltunk Solton. Innen költöztünk Kecskemétre. Óvodás és iskolás bál volt. Szokott lenni műsor, amit a gyerekek adnak elő, nagyon jó volt most is, és lehet venni olyan kis mütyüt, amik ilyen nagyon kreatívak, az óvónők készítik. Most is kaptunk egy ilyet az egyik barátunktól, a leendő babának. Kép Aranyos volt. Persze ez már nem olyan volt mint a régi bálok, mert valahogy más volt.... Nem tudtuk megmagyarázni, de férjem is érezte. Mindenki ivott, hülyéskedtek... Mi meg ott ültünk együtt, táncoltunk, persze mi is hülyéskedtünk, de valahogy más volt az egész. Férjemnek is mondták, hogy mi van, Te is babát vársz? Igen, valószínű... Kép Végig mellettünk maradt az apa, régebben elment a barátokkal inni, beszélgetni. De jó volt, jól éreztük magunkat. Szeretünk ezzel a társasággal járni bulizni. Pincebuliba, fürdeni, grillezni... Nyáron sokat együtt vagyunk velük. Már most bejelentkeztek babanézőbe. Olyan aranyosak.
Mindenki kérdezgetett, hogy vagyunk, milyen volt az első 12hét és tudjuk - e már a nemét, akarjuk - e tudni... Férjemmel beszélgettük, hogy mindig ezek a szokásos kérdések. Persze, a szokásos.... Majd ha meglesz a baba, utána mindenki azt fogja kérdezni, hogy mikor jön a második... Kép Ez az élet rendje.

Az én pocakom most az utóbbi két hétben nagyon megnőtt. Vagyis sokat nőtt. Még annyira nem nagyon... A héten megyünk afp-re is.

Jók legetek, vigyázzatok magatokra!!!

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


sziasztok!
gabócacica továbbra is kórházban, mert kinyílt, ami csak most derült ki(múlt hét szerdán már nyitva volt). na hát ezen jól kiakadtam.
Birolili mi is így vagyunk párunkkal, hogy Domival is mikor terhes voltam, már más volt minden. Barátaink egy résuze megértette egy része nem. De aztán ők is rájöttek, és most ők szeretnének legjobban babát.
Gabócacica mindenkit üdvözöl, ma vagy holnap megyek hozzá be, nehezwn viseli a akórházat. Én mondtam a legvégső esetben megyek be mert innen nem lehet kijutni. Sajna szinte biztos hogy még két hétig bent lesz.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Domi!
Javulást Gabócának, nagyon vigyázzon magára!!!!!!!
zichy
 
 


Domi,

Megkoszonom, hogy igy tajekoztatsz bennunket Gabocicarol.
Nagyon szoritunk neki. Egy kicsit meg korai lenne megszulnie. Ha jol szamoltam, most van kb a 32. heten.
Remelem jo kezekben van, annak ellennere amit irtal. Hogy lehet nem eszrevenni, ha valaki kinyilt?????


Lili,
Az biztos, hogy az eletetek es a barati korotok is megvaltozik a baba utan, foleg, ha nallatok jon eloszor a baba.
Nalunk szerencsenk volt, mar mindenhol volt baba, igy egy kicsit mar nekunk volt furcsa, ha meghivtak bennunket.
Furcsa, miota megszuletett Matthieu, sokkal jobban osszejarunk azokkal, akiknek mar van gyereke.Kép

Mikor lesz mar pentek??????????????????????????????
Ugy szeretnem mar latni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tegnap este, ahogy olvastam a szokasos esti mesejet a fiamnak, zsebike allandoan ficankolt a pocimban. Igy ajanlottam a fiamnak, hogy jatszunk vele, biztosan unatkozik.
Egy FEL ORAN keresztul, a fiam vagy a kezet vagy a kis arcat a hasam kulonbozo reszeire tette es zsebike megtalalta ot. Oda rugott, ott mozgott, ahova Matthieu mondta. Nagyszeru volt, fiam teljesen odavolt. Penteken o is jon velunk az uh-ra, mar alog varja, hogy megtudja ocsikeje vagy hugicaja lesz.

Udv mindenkinek
Aniko
21+6

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Jobbulást kívánok Gabócacicának! Szegény, elhiszem, hogy nehezen viseli a kórházat... Kép
Hogy nem vették észre, hogy kinyílt? Azt nem érzi az anya? Az orvos? Hát ez elég rémisztő. Csak úgy megtörténhet?

Zichy, Te már alig írsz nekünk! Kép Írj nekünk, én szeretnék Rólad / Rólatok minél többet olvasni! Kép

Anikó, nahyon jó élmény lehetett, hogy így játszott veletek a picúr. Milyen élmény lehetett. Én is imádom már amikor jól lehet érezni, hogy mocorog... Kép Apa hangjára nagyon beindul. Hihetetlen. Már most hogy szereti. Akkor nagyon feszíti a pocakom belülről. Tuti ő az bentről. Este szoktuk figyelni, hogy mozog. Akkor milyen lesz, ha már szabályosan látszódni fog a mozgása. Kép
Anikó, mindjárt itt a péntek! Olyan gyorsan telnek a napok, hetek...

Biztosan más lesz, hogy lesz kisbabánk... Mármint a barátokra gondolok.

Ma voltunk vérvételen, megnézik, hogy mi van a toxoplazmával. Még nem estem át ezen a fertőzésen. Sajnos, így vigyázni kell nagyon a cicákkal.

Puszi mindenkinek!

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


nem észrevették hogy kinyílt csak neki nem mondták el. Már szerdán tudták.Csak azt nem tudjuk, hogy mennyire van kinyílva.Mert azt nem árulták el. jó kórház amúgy,ott szültem Domit csak dicsérni tudommindenki munkájéát. Csak ez a poroszos rend ne lenne.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Domicsenge,

Legalabb ok tudtak, ez mar valami.
Valoszinuleg nem akartak felizgatni, ezert nem mondtak el.
Szoritok neki!!!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Nagyon remélem Gabócacicával minden rendben lesz és nem születik meg ennyivel előbb a baba.

Lili!Nem biztos,hogy érezni lehet,hogy megnyílik a méhszáj.Igaz,hogy szülés előtt,de én pl.a kisfiamnál már kétújjnyira nyitva voltam és még nem volt fájásom,nem éreztem meg.Na most ha az orvos sem vizsgálja meg akkor nem jönnek rá.De mint Domicsenge írta,itt észrevették az orvosok,csak nem szóltak.
Ági!
Reméljük max,két baba fogan meg,de sztem ha három,akkor annak is ugyanúgy örülni fogtok.Biztos nem lenne könnyű de megéri!!!

Anikó!

Én is izgatottan várom Zsófit.Holnap megyek megint NST-re,meglátjuk mit mond a doki.
Az nagyon klassz lehetett ahogy a kisfiad játszott a kistesóval.Biztosan nagy élmény lesz neki az ultrahang!
Na megyek vasalni,bár jól elfáradtam,mert ma főztem,takarítottam,sétáltunk,felmostam,teregettem stb.Majd este pihenünk!
Sziasztok

Aranka
ari3
 
 


sziasztok!
holnap megyek gabócacicához, akkor majd mesélek. Én bejelentkeztem 4d-re május elejére nagyon várom. Zsófinak drukkolunk.
sziasztok.
Orsi 17+2

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Remélem minden rendben lesz Gabócával és a babával! Te jobban vagy? Gyógyul a sérülés?

Aranka! Izgatottan várjuk a fejleményeket!

Anikó! Mesélj, majd mi volt az uh-on! Kicsit későn kapcsolok, de a kisfiad neve miatt kérdezem: ti valahol külföldön laktok? Merre? Nálatok is olyan vizsgálatok vannak, mint amiken mi átesünk?

Pkagi! Az ikrekkel, mint mondják, nehezebb, de annál nagyobb élmény. Én ismerek velem egykorú hármasikerpárt, tök jó fejek! Kép

Lili! Nagyon kedves vagy, jólesik, hogy érdeklődsz utánam. Keveset írok mostanság, el is vagyok foglalva, meg nem is igazán találom a helyem köztetek. Nagyon jó olvasni amiket írtok, de valjuk be, én amolyan kakukktojás vagyok, mert még nincs pocaklakóm, mire (remélhetőleg)lesz, addigra ti már szültetek és babáztok, vagy a vége felé jártok, szóval maradok a sor végén. Kép Azért bekukkantok ide is!
zichy
 
 


Sziasztok lányokKép
Ma voltam doktorbácsinál, de nem nőttek meg kellő képpen a tüszőim, úgyhogy csúszunk egy kicsit. Pénteken ismételten megyek Uh-ra és ha minden jól megy hétfőn lesz az inszem.

Kép

Kép
pkagi
 
 


sziasztok!
Lábam jobban van, csak piros folt emlékeztet mindenre.
Pkagi akkor hétfőn szorítunk ám, de nagyon.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Ari, mi volt ma az nst-n? Kép

Zichy, egyáltalán nem lógsz ki közülünk, hisz te is átéltél már 2x örömöket!!!! Mármint a terhességre gondoltam. Kép Kép

Domicsenge, jó, hogy már gyógyul a lábad és hogy Domi is már jobban van. Kép

Pkagi, szorítunk Neked megint nagyon!!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kép Kép Kép Kép Kép

Mi holnap megyünk afp vérvételre. Eredmény után 4d-re.
Baba már nagyon mozgolódik. Kép Szabályosan érzem este, ha lefekszem. Olyan jóóóóóóóó! Kép

Üdv mindenkinek! Lili

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!
Ma egy kicsit letörtem,mert nagyon magas a vérnyomásom.140/90.Ez azért is furcsa,mert normál állapotban 110/75-80 szokott lenni,vagyis én akkor vagyok jól ha alacsony.Mérnem kell naponta többször és ha megint felkúszik gyógyszert kell szednem.De hogy mitől lett ilyen magas,nem tudom.Reggel mennem kell laborra is e miatt.
Orsi!
Gabócacicának sok erőt és pihenést.Majd írj,hogy mi van velük!
Zichy!Mi azért örülünk,hogy itt vagy és szerintem az,hogy még nincs pocaklakód nem jelenti azt,hogy nem szeretnéd átélni.

Ági!!!++++++++++++++++

Lili!
Nagyon tetszeni fog nektek a 4D.Biztosan már izgatottak vagytok.
Az NST végül is jól sikerűlt,Zsófi nagyon ficánkolt,jók lettek az eredményei.
Szülni még nem fogok,mert még mindig zárt a méhszáj.Jól érzi odabent magát a kiscsaj!
Írj majd mi volt!
Sziasztok

Aranka
ari3
 
 


Sziasztok!
Gabócacica pőusziltat mindenkit pkagi szorít neked nagyon hétfőn és jól van.
Lili tök jó hogy holnap látod babaót. Ari ne izgulj minden ok lesz.Biztos kicsit jobban izgultál, és felugrott vérnyomásod.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Ari, Lili! Köszi!Kép

Ari! Ha netán vmi gond lenne, a labor kimutatja, ne izgulj! Zsófi csuda jól érezheti magát, bár akárhogy is, nem sok ideig maradhat ott. Kép

Lili! A 4d nagy élmény lesz, apa is megy ? Mesélj majd mi volt!

Orsi! Tök jó, hogy Gabóca rendben van! Mit mondtak a dokik? Meddig kell maradnia?

Ági! Hétfőn mennek a drukkok!!! (Persze pénteken is, hogy minden ok legyen!)
zichy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: