Új privát üzeneted érkezett!

Esztó, gratula!!!!!

Mi is 3 babát tervezünk, de Iringó 3 éves korára tervezzük a következőt. Aztán ha Ő is kislány, akkor talán, de csak talán, jöhet a 4.

Panndi, mi ez a módszer privi? lemaradtam

Mozza, Lili szerkó csúcs!!! Mi is televagyunk hajpántokkal, sapikákkal, addig add, ameddig engedi. Gyöngyre most éppen semmilyen kendőcskét, hajpántot nem lehet ráadni. A hajcsattal is harcot vívunk, néha engedi, néha nem, viszont a hajgumit szereti, mindig mondja, amikor teszem be, hogy csí (csinos).

Kalloni, Gyöngynek a BCG 3 hónapos korára lett igazán csúnya, gennyes.
Én is ezen a mamami oldalon vettem használtan a kendőmet, tök véletlenül találtam rá. Ha valakinek esetleg kellene még ilyen rugalmas kendő, amit nem kell kötni, még árulnak rajta.
Vendég
 


Anita, Grétikének boldog névnapot!!!!

Pumukli, az új kép Majáról az iwiw-en egyszerűen gyönyörű!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Mi is elkezdtünk tápszerrel pótolni,mert akármit csináltam,éhes volt.
Esti haminak kiszívta mindkét cicim,volt 50 ml fejt tejcsi,meg 40 ml tápszer.Ezek szerint nem sok volt a 2 cicibe.Bár nem tom mennyiket eszik.Most kidőlt,ma tökre elfáradt.A hajnali hami az tápszer lesz,hogy a kora reggeli hamira elég legyen 2 cici.Aztán még nem tom hhogy pótolom tovább.Sajna kellett,mert éhes volt szegénykém.Így is bajomba nem volt a patikába,így aztán a lefejt tej jól jött míg érkezett a tápszer.
Röviden ez történt velünk délután.Meg jöttek Anyuék névnapozni,jó volt a hangulat.
Esztó gratulálok!!!
Lili nagyon cukor!
Már nyugodtabb vok,hogy nem éhezik a kis manóm.Persze nem adom fel,hátha nem kell sokáig pótolni.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

Böbi köszi!!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, ne bánkódj! Engem is bántott napokig, de ha csak görcsölök a tápszeren, még ennyi tejem se lesz. Nem szabad!!! Én kb egy hete tápszerezek, de még mindig csak keveset kell pótolni, nem indított el egyelőre a lejtőn, de csodák csodája, azóta nem sír! :-)
Vendég
 


Böbi köszi,nagyon jól esett ez most!!!!!!Mi lenne velem nélkületek!
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én is elköszönök, mindenkinek jó pihenést!
Vendég
 


Böbi, teljesen jól csinálod!
Anita, Te se szomorkodj! Annyi tej van, amennyi van, örülj, hogy van valamennyi, arra vigyázz, egyél, igyál, és ne idegelj! Nem lesz semmi baja a babának egy kis pótlástól, főleg úgy, hogy tejcsi mellé kapja. Sőt, még az is lehet, hogyha abbahagyod a görcsölést, beindul a termelés! :wink:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tud valaki segíteni? Most hogy mérem a kajákat, rájöttem valamire. Eleve tegnap óta fáj, ha a bal mellemből eszik. Most reggel evett a balból, 40 percig nyammogott rajta, 70 grammot evett, de még éhes volt, tej volt még, de már fájt a mellem, így áttettem a jobbra. Onnan 10 perc alatt 110 grammot kiszippantott :shock: Miért nem jön a balból szerintetek? :roll:
Vendég
 


Ja, és ez nem egyszeri alkalom, hogy a balból lassan tudja csak kiszívni.
Vendég
 


Panndi
nálunk is ugyanez van, hogy balból lassabban kevesebbet tud hamizni, biztos nem jön olyan intenzíven mint a másikból, és kevesebb is van benne. A lényeg, hogy abból is egyen, ne apadjon el. VOlt olyan, hogy cuppogot rajta, járt keze lába, rángatta, néztem még jött belőle, mikor megnyomtam, de aztán odaadtam a jobbat, és gyönyörűen hamizott belőle még. Másoknál is bizti van ilyen. Ne görcsölj ezen, én sem teszem :wink: eszik belőle amennyit tud, és kész.

Kép
gaby25
 
 


na szép jó reggelt!!
Itt épp fúrnak....hurrá :lol:

Mozza!
Tündéri a kiscsaj!!!

Eszti!
Gratula a vizsgákhoz!

Szofi!
Ügyes vagy!!!!Ne is figyelj másra csak a babára,és akkor tudni fogod mi a teendő!!!Jelzi ő ,csak néha nehéz rájönni h épp mit akar "mondani" :wink:

Anita!
Ne aggódj,még lehet több tejci!Most nekem megint jó sok lett...Én 2 mellből szoptatok amúgy,mondjuk reggel nem kellett mindkettő,de remélem a köv kajánál tudom neki adni a másikat is.Ha nem akkor max fejek belőle picit!Amúgy csak éjjel szoktam fejni a másikat amiből nem szopizik.Ma hajnalban is arra keltem h folyik a tejem 8) Így még 2kor lefejtem az egyiket,Iza csak 3kor kelt szopizni a másikat :wink:

Tescos ruha:én imádom!!!Nagyon jó minőségű szerintem,jobb mint némelyik nagy márka.Nem bolyhosodik ki stb.Tök jó minták vannak,mindent lehet kapni irtó jó áron!Főleg ha még akcióban is van!!!

Gyerekek száma:hát ha anyagilag megengedhetnénk magunknak akkor bizti nekünk is lenne vagy 4!Sőt.Anno a párom még azt mondta h a focicsapatnak meg kell lennie :lol: :lol: De most az is elég lenne ha a testvéreim gyerekeivel együtt meglenne a 11 :lol: Ebből 4 teljesítve..Bele kell húznunk! :wink:
Köv gyerkőc:hát még nem döntöttük el h hogy legyen...de ha kis korkülönbség akkor az év végén elkezdjük a próbálkozást! :wink:

Izusomról pár szó!
Éjjel meg most reggel is olyan mosolyogva kel!!!Imádom!Fülig ér a szája.Sikongat,kiabál.Nagyon édi!!!Ma reggel meg sikerült levideóznom telóval ahogy hasról hátra fordul! :shock: Nem gondoltam volna,azt akartam megörökíteni ahogy tartja a fejét...arról pont lekéstem :lol:
És van egy kis gondom is.Nagyon balra tartja a fejét...folyton arra az oldalra néz.Van h jobbra tartja de nem túl sűrűn.Már áttettem mindent arra az oldalra:a zenélőt,a játékait,én is átmentem a másik oldalra...de utál arra nézni...csak nyűgös lesz tőle...pedig muszáj!Mit csináljak vele????

annus11
 
 


[quote="frankoneanita"]Sziasztok!
Mi is elkezdtünk tápszerrel pótolni,mert akármit csináltam,éhes volt.


Anita!
Úgy látszik ezek a Hannák ilyen éhenkórászok.
Sajna nekünk is kell még tápszert is adnunk a babának. Egyszer már szopott magától 90-et :!: De ez volt a csúcs eddig, ma reggel meg hisztizett végig szopi közben, nem tom mi lelte :?
Remélem a következőnél már megnyugszik. Most végre kicsit kidőlt.

Szerencsére éjszaka alszik azért, már egyre ritkábban kel fel enni is :)
Anita, ti most hány kilók vagytok? Mi tegnap este voltunk 3690-ek. :D

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Helló, az én gyerekem is balra néz többet, és a bal mellem nekem se szuperál úgy, mint a jobb...
Panndi, a fájdalom milyen jellegű volt? A szájacskájával bántotta, vagy belülről jött?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Gabi: nem görcsölnék rajta, ha nem fájna... :?

szofi: hát ez az, nem egyértelmű, szerintem nem belülről jött, de már ebben sem vagyok biztos. Következő etetésnél megfigyelem :D Olyan, mintha külső seb lenne rajta, de szemmel láthatóan semmi nincs rajta, szóval lehet, hogy belülről fáj :roll: Na jó, még ezt sem tudom eldönteni :?
Vendég
 


Statisztika:
Összesen 51 baba született,48 anyukától!Ebből 26nak első baba!
Tehát van 3 ikres mamink,akik különdíjban részesülnek!Petra és Anika meg kétszeresen is megérdemlik!!!!(szerintem :lol: ) Természetesen minden anyukának gratulálok!Azt hiszem szépen termeltünk így májusban!Továbbiakban jó egészséget kívánok mindenkinek!!!!

Lányok: 30
Fiúk: 21

Normál szülés: 29
Császár: 17
Nincs adat: 2

Legelső baba:Marci(Vanni) 04.11-én
Legkisebb baba: legrövidebb Bence 44cm, legsoványabb Luca 2160g (Petra)
Legnagyobb baba: Áron 4330g,60cm(Hean)

Legkorábban érkezett baba: Luca és Bence 43 nappal(Petrus)
Legkésőbb érkezett baba: Lili 12 nappal (Mozza)

Elöbb érkezett: 33 (ebből 11 még áprilisban)
Később érkezett: 14 (ebből 1 júniusban,MNiki,tehát az utolsó topik baba)
Pontos volt: 4(Bencusbabus,Tinu,Vki,Krém)


Ezzel a táblázat kezelésem véget ért,ha vmit elírtam szóljatok!A blogra is felteszem a végleges táblinkat!!! :wink:

Illetve most megint leírom hogy ha gondoljátok csinálok egy közös montázst.Ehhez az kéne h egy közös fotót küldjetek már el a babával(esetleg az összes gyerkőccel)az email címemre és akkr én megcsinálnám!Majd a blogra is felteszem ezt hátha ott többen olvasnak.Max utólag is tudok rajta szerkezteni :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!
Panndi,nekem is ilyen.Olyan mintha kívül fájna,sőt tuti,de nincs rajta semmi seb. :roll: Szóval nem tom én sem hogy miaz,vagy mitől van.Mondjuk míg sok tejem volt,Hannus jóllakott belőle.Nálunk a szopi meg ált fél óra mindkét ciciből.
Annus,nagyon ügye Iza!Szerintem néha akarata ellenére fordítsd oldalra pár percre,feltéve ha nem fordul vissza!!!Támaszd ki.Egy idő után bizti fordul majd arra is.
Susycat kedden voltunk 3520gr-ok,de most nem hízott sokat,védőnőm szerint azért mert már hétvégén is a tej mennyiségével küzdtünk.Ti mennyivel is születtetek?Mi 2250gr-al,tehát már több mint 1 kg-t szedett fel.
Éjjel megevett 2kor 80ml tápszert.Az jó????Aztán mivel a melleimnek volt 12 órájuk feltöltődni,így 6kor evett az egyikből,ami elég is volt,8kor meg a másikból.Ha most a köv szopinál is elég lenne 1 cici,akkor még az azutáni is lehetne szopi.De a délutáni és esti már tuti tápszer,az esti az 100% hogy az lesz,mert annyi nem termelődik addigra.Viszont hajnalban is azt kap.Így éjjel termelődik annyi hogy holnap kb a délutáni szopiig anyatejet tudjon enni.Ami bennmarad csak már nagyon nehezen jön,vagy alig,azt meg lefejem nap végén mindkét ciciből,azzal is próbálom serkenteni a termelést.Így jó szerintetek??Így remélem hamar visszajön a tejem,ha nem akkor is napi 1-2 pótlás belefér,ha nincs más.
Na már megint hosszú vok.Amúgy ma végre kipihenten keltem,ami nem volt már szombat óta.Nyugodtabb is vok sokkal,kicsit még piszkál a sárgaság,de már sokkal jobb.Látom hogy nem éhes,nyafis és mosolyog!!!Totál más ma mint mostanában mióta volt ez a tejválság! :)
Még beteg vok,most épp a hangom ment el,meg sem tok szólalni,mindig így járok,torokgyuszi után rámegy a hangszálamra. :(
Ja!!Kinőttük az első rugikat és bodykat!!!!!
Na megyek mert ma már főznöm kell.
Szép napot!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Hú, én csak az olvasással alig bírok lépést tartani, az írásig már soha nem jutok el....... :?

Pandi!
Nekem meg a jobb ciciből jön kevesebb tej, mondjuk ki tudja szívni Léna, de ha az van soron, tuti, hogy kell a másikból is adnom neki, mert nem elég......

Annus!
Léna meg a jobb oldalra néz, én is a másik oldalra pakolom a játékokat, más ötletem nincs.
Nagyon ügyik voltatok az esküvőn, külön gratula Izusnak, hogy ilyen jó kiscsaj volt:wink:

Anita!
Ne izgulj a pótlás miatt, lehet tényleg így fog visszajönni a tejed, hogy nem aggódsz, hogy éhes-e Hanna!
Sárgasággal bizti minden rendben lesz, nem olyan magas az érték!

Mozza!
Lili tündéri ebben a hajpántban meg Hello Kitty-s ruciban :D :D

Szofi!
Tök jól csinálsz mindent, ne aggódj!

Léna is végre elkezdett hízni, múlt héten szerdán ugye 3880 gr volt, tegnap este meg 4200 :D
Nem tudom, hogy 3 hetesen van-e valami növekedésugrás, mert Léna eddig inkább 4 óránként evett, pár napja meg 3 óra után óraműpontossággal kel. Éjszaka az első körben azért 5 órát alszik, de utána 3-4-et .
Tegnap 10 előtt kicsivel aludt el, 1/2 3-kor kelt és reggel meg 1/4 7-kor...
Most meg 3/4 8 óta alszik:)
Meg többet is eszik, nem nagyon mérem, de 130 alatt most már nem eszik, az tuti.

Öltöztetés: Tegnap egy napozóban és zokniban volt a lakásban, de nem fázott. Ma egy rövid ujjas body és egy kantáros kisruha lesz rajta zoknival.

Ja és szájpenésze lett, ami sajna a mellemre is átment, az is gombás lett :(
Valakinek volt már ilyen?
Nekem még Noellal volt gombás fertőzés a mellemen, tudom, hogy elsőre nem ismertem fel, azt hittem, hogy kirágta a gyerek, azért fáj....1 hónap után mutattam meg a védőnőnek, akkor már tiszta seb volt az egész bimbó meg az udvara...na utána mentem el bőrgyógyászhoz, aki rendbe is tette 1 hét alatt.
Most már szerencsére az elején tudtam, hogy nem azért piros, mert Léna kirágja, hanem a gomba miatt :(
Most kenegetem, de nagyon lassan javul, ha egyáltalán jobb lett.....ha nem jön rendbe jövő hétre, megint irány a bőrgyógyász.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Nekem is ugyanilyen a cicielosztás! :) Ha fájdalom van, akkor biztos van vmi gyanús. Seb, tejcsatornaelzáródás, ilyesmi. De ez hamar ki fog derülni. Addig is melegvíz (ha kívülről tényleg nem látszik semmi), masszírozás, ebből a ciciből etesd, és amennyiben jelentkezik a fájdalom, próbáld megfigyelni, hol, és tudom, nem fejsz, de most lehet, hogy mégis kéne, hogyha Fruzsi nem szünteti meg az esetleges csomót v. elzáródást! De ez nem akkora nagy baj, csak jó hamar elkapni a grabancát! :lol: Én is 30 évesen szeretnénk 4 gyerekes anyuka lenni. :) A továbbiak meg, hát majd meglátjuk. Lehet, hogy 35 évesen már nagyon fogom hiányolni a nagyon picit itthonról... :) De még azt sem tudhatjuk, hogy lesz-e egyáltalán abból vmi, amit szeretnénk... :)

Nagyon helyes Lili és Álmos is (ezt asszem elfelejtettem írni), Esztó, gratulálok!

Senki, akinek pótolni kell, ne érezze magát rosszul ettől! Jó anyukák vagytok, akik nem akarják, hogy éhen haljon a gyereketek! :)

Nekem is 1 irányba szeret nézni Danó (de nemtom, melyikbe), igyekszem szoktatni a másik irányba. Sztem Panndi ilyesmi okból vitte Zsófit is, Fruzsit is szakemberhez. Mivel nekünk úgyis kell járni fejlődésneurológiai kontrollokra, én nem izgatom magam ezen, nemsokára megyünk, majd mondom, hogy egyfelé néz, és meg mondják, kell-e ezzel kezdeni vmit. Samuval nem csináltunk semmit, csak próbáltuk a másik oldalt érdekessé tenni, idővel arra is nézegetett.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Igen, igen, mi konduktorhoz járunk, Zsófival is ugyanez volt, meg most Fruzsival is. Magától nem néz egyik sem jobbra, csak balra (Zsfi már persze néz mindenfelé :) )
Vendég
 


Panndi!
Érdekese is nézne ki Zsófi ha csak egyik oldalra nézne! :lol: :lol:
Iza néz jobbra,csak ritkán...na majd megkérdem a dokit,addig meg gyakorolunk!

annus11
 
 


Anita! Jobbulást! A tejtermelődésnek talán segítene, ha kicsit gyakrabban fejnél sztem. Minden kajcsi után, és amikor nem szopizik, akkor kajcsiidőben. De ez csak 1 ötlet, nekem a fejéstől lett jó sok tejem. Ha túl sok lenne esetleg, volna, aki elfogadná tőlem innen a topikból? Mert ha esetleg már nem tudok mit kezdeni a sok tejjel, nem akarnám, hogy ki kelljen önteni a lefolyóba... Azért itt még nem tartunk, de jó lenne tudni, hogy gyúrjunk-e erre. :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


joreggelt

lanyok..

tegnap ota porszivora alszunk ha hiszti van es mar nem birja a karom az olben letet :D
imadja!! :D
ugy megnyugszik egybol ahogy bekapcsolom..
aztan pislog parat majd elkezdi lecsukni a szemet
es 2p es durmol is
ma ez nagyon jol jott mert el kell keszulnom,megyunk rutin vizsgalatra
hasi UH meg koponya

hajnalban is bekapcsoltam egyszer! :D
igy lefutom a 15perces hisztijet 2 percel
majd probalom nem ra szoktatni,tenyleg csak akkor bevetni ha olyat kell csinalnom ami fontos.. mint pl most
meg a vegen raszokik :roll: :roll:

panndi
nekem a bal mellem faj de nincs seb, fura er zes mikor szopizza de gondolom mert van benne csomo
ha a heten nem tunik el akkor megyek orvoshoz vele :\
neked nincs benne?

annus
boro is az egyik oldalra tartja jobban afejet.
a bal oldalra.
de most elforditottam neki jobbra.. aludjon kicsit ugyis :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Böbi
köszi, szerintem is nagyon szép Maja azon a képen. Dehát egy anyuka mi mást mondjon? :-)

Átnevezhetjük a topicot nagy családra vágyók topicjává...
Én 2 után visszamegyek dolgozni, aztán meglátjuk.

Szofi, én is manager voltam (egy bignél), jó sok pörgés, munka stb. Nekem is hiányzott pár hónapig, de ez már elmúlt. Lehet nálad is így lesz.

Kalloni
Kolos popója lett pöttyös, gombás. Dokinéni nézte a száját is, mert ez a szájpenésszel együtt szokott járni, de szerencsére nálunk nem volt. Popója meg pár nap alatt rendbejött.

Ma vagyunk 1 hónaposak :-) rohan az idő...
pumuklii
 
 


Dóri köszi a tanácsot,megfogadom!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Panndi, nekem is a bal kevesebbet termel, de nekem sem fáj.

Iringó is balra tartja a fejét, már két hetes kora óta erőltetem neki a jobbot, kitámasztom a fejét egy pelenkával, hogy ne tudja visszafordítani. Később, ha már jobban nézelődik, úgy 2 hónaposan, akkor úgy kell fordítani, hogy az ablak felé nézzen a gyengébbik odala, meg oda pakolni a játékokat, forgatgatni a fejét napközben, ha ez sem hat, akkor jön az, ahova Panndi is járt/jár a csajokkal.

Dóri, a gyakori mellretét meg fejés nálam sem jött be, de remélem azért van, akinek használ Most az általad is ajánlott more milkkel próbálkozom, de már mint írtam, ez az utolsó próbálkozás, utána rábízom a természetre. Ma éjjel pl rengeteg tejem volt, tegnap meg semmi, tápszer kellett.

Pumukli, hogy megy az éjszakai alvás? Nálunk még mindig max 3,5 óra a nyerő, de inkább csak 3.

Panndi, kérdeztem laptetőn, de bizti nem láttad, hogy mi az a privi amit küldözgetsz? lemaradtam róla. Hátha nekem is kéne! :lol:
Vendég
 


A szájpenész szerintem még sok anyatejes babánál lesz. Meg az is, hogy napokig nem kakil.
Vendég
 


Sziasztok,

Én is mindig inkább csak odáig jutok hogy, olvassak de irni már nincs időm.
Segitségem nekem is csak a férjem de ő meg dolgozik tehát egyedül kell meg oldjam, szeretném a főzést, takaritást.Szerencse az hogy Ármin jó baba és hagyja az anyukáját hogy, be osszuk szépen az időt.Este pedig Jázmint apa fürdeti.

Ármin is inkább csak jobb oldalra szereti forditani a fejét.Ja és ő a kint létet nem igazán élvezi, mig idebent alszik abban az órában kint végig orditja, nem értem miért csinálja, de a tegnap délután már kezdett alakulni a dolog.

Anita, szerintem se görcsölj a dolgon, mert attól sincs tejcsi elég.Grétinek boldog névnapot útólag.

Annus, kúldtem képet remélem végúl nem azt kúldtem el ahol be van csukva a szemem. :D

Panndi, én is kivi lennék arra a privire ha lehet?!

Ármin nyelve is elég fehér akkor ez most gomba?!

Én is mindig nagy családról álmodtam de mi maradunk a 2-nél anyagi okokból.Pedig nincs náluk csodásabb dolog a világon.

Na megyek mert fő a leveske aztán meg irány le picit.

Szép napot!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Dóri, ha a férjem be tudná vállalni, hogy 2-3 naponta elhozza, akkor én nagyon is vevő lennék rá!!! :lol:
A szomszéd lány is felajánlotta, de az ő babája már 6 hónapos és a védőnő szerint az a tej nem jó Iringónak, bár nem tudom, hogy a tápszer mitől jobb.... :roll:
Vendég
 


Böbi! Eleinte úgy tűnt, nekem is csak rosszabb tőle, de végülis 1 ponton túl beindultak a dolgok. Biztos van, akinél nem, de egy próbát megér. :) Drukkolok, hogy nálatok is, ha lehet, legyen több tej, de örömmel láttam, hogy nem aggodalmaskodsz a tápszer miatt. :) Gyöngy hogy szopizott?

Pumuklii, nincs kedved ide is feltenni azt a képet? :) Iwiwre vmiért nem tudok most belépni...

Ezek a fiúk kidőltek... Még mindig alszanak (biztos a nagy meleg miatt) - azért van ennyi időm... -, de mostmár ennek végetvetek, és felébresztem a nagyobbat.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hali!

Mindenkinek köszönjük a bókokat. :D
Addig öltöztetem, amíg hagyja...bár már most is néha meg kell küzdenem 1-2 trükkösebb body felvételekor. :lol:

Panndi!
Nekem is ez van a bal mellemmel!!!!!! Annyi a különbség, hogy nekem nem mindig fáj. De én belső fájdalmat érzek...pedig nincs benne csomó.... :? :shock: ....nem értem....
És a tejadó reflex is abban sokkal lassúbb. Nálad is?????


Na, megyek, mert lánykám ma nagyon nyűgös....pedig ma van a szülinapom....remélem du. meglep egy óriási szundival...most nagyon örülnék én is egy kis pihinek. :)

Kép
mozza
 
 


Böbi, és be tudná vállalni? Csak azértz kérdem, mert akkor lehet, hogy ma más kicsit hosszabban fejnék minden szopi után, hátha...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mozza! Boldog szülinapot! Isten éltessen!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Böbi! Úgy értettem, azért és már... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Rakom
(Böbi erre gondoltál?) Rakok a kis trónörökösről is.
Kép Kép

Böbi
először alszik 4 órát, utána 3 órákat éjszaka. 2x kelek hozzá, utána a 6-7-es már reggelnek számít.
pumuklii
 
 


Ja, és amúgy én nem csináltam ebből gondot Samunál - 2 kedves ismerőstől is kaptunk tejet időnként, jó pár hónap a különbség a babáknál, és szépen megette, amit kaptunk... Sztem, ha az ember leadja a tejet, és kiosztják a kórházakban, ott sem nézik, hogy hány hetes-hónapos baba mamájától van... :?:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mozza, isten éltessen nagyon nagyon sokáig! Hányadik? 20? :lol:

Dóri, este megbeszélem vele. Nagyon el van temetve a melóban, este 8-ra ér csak haza, de ha jól tudom, akkor Budán laktok, Ő a 2. kerületben dolgozik, így talán meg lehetne oldani.
Gyöngynél is 2 hónaposan már pótolni kellett, 3 hónapra teljesen elapadt, pedig még ipari fejőgépet is béreltem! :lol: Így sok illúzióm ninncs, ezért is nem vacakoltam a tápszerrel.
Vendég
 


Pumukli, igen, erre, álomszép kiscsaj!!! És én nem az anyukája vagyok, vagyis nem elfogult! :lol:

Dóri, van ebben valami igazsság (mármint, hogy nem nézik a kort)
Vendég
 


Óóóó, nagyon szépek, Pumuklii! :)
Ja, én azért többek között azért is szeretnék még gyereket, mert szeretnék 1 kislányt is! :) Nálatok már van lány is, fiú is... :) De eleve is 4 volt az irányszám - én min. 4et, párom max. 4et szeretett volna. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szerintetek miért van az, hogy Iringó napközben tök simán elalszik magától, még cumi sem kell neki, éjjel meg ringatni kell??
Vendég
 


Pumukli, hogy apukáját is láttam az iwiw.en, Maja tiszta apa.

na eldugulok egy időre, mert fejés idő van, meg Gyöngy is kezd igényelni.
Vendég
 


Dóri, én meg kisfiút! :wink:
Vendég
 


Mozza: Boldog szülinapot!!!

Maja tényleg nagyon szép ezen a képen! De gondolom nem csak a képen :D

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Mégsincs szívem felébreszteni... Bementem hozzá, és épp egy nagyot sóhajtott álmában... Szerintem sokat lehetett fent éjjel, mert amikor 6 előtt bementem hozzájuk, hogy kihozzam Danót, mert már elkezdett a mély alvásból röfögőssé válni, akkor nyitva voltak a szemei Samunak. Mondtam neki, hogy nagyon jó kisfiú volt, hogy nem rikácsolt fel mindenkit (tegnapra virradólag ugyanis ilyen lármára keltünk, és a lelkére beszéltem, hogy ne csináljon ilyet, mert felébred a kisöccse is). Lehet, hogy megértette az én okos nagyfiam? Mindenesetre nagyon megdícsértem, és mondtam neki, hogy most kiviszem Danót, hogy ne zavarja őt a röfögés, és tudjon még aludni. Hát, azóta is alszik... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mozza,
Boldogságos szülinapot!!!

Pumukli,
gyönyörűűű Maja!!!
Kolosról nincs nagyobb kép? :)

most csak ennyi. nagyon szarul vagyok...

szép napot

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Böbi! Akkor kérdezd meg, én meg ma még lustizom akkor egy kicsit. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Esztó, mi a baj?

Na, most gyorsan bepótoltam az 1 napi hiányzást...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


nem sok minden marad meg bennem. eléggé gyenge vagyok.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Csomó elvileg nincs, de majd alaposabban megvizsgálom :) Ha én megnyomo, csak úgy spriccel, pő nem tud olyan gyorsan enni belőle, mint a másikból. Viszont egyre jobban fáj...
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: