Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Jó ég! annyit írtatok, hogy míg olvastam vissza, újra és újra kellett frissítenem, mert újabb hsz.-ek jöttek :lol: Na de utolértelek Titeket!

kisbeeka: hát igen, de vajon sushiból a csirkéset vagy avokádósat se lehet enni? hmmm jó kérdés :) aztán tegnap este még egy kis chipset is megkívántam. Őőőrület nem is tudom mikor ettem és kívántam utoljára ilyet...

pannamol: nagyon kis cuki!!!!

missancsi: Tatárb-et :) ez jóóóó

chamomilla: hűű tényleg nagy pocid van, de nagyon szép!! és milyen vékony vagy .... ó és gratula az eredményekhez!

brigi33: hát Boti már csak egyszer alszik délután 1-4ig de volt hogy 5ig negyed 6ig... irtó jó alvókája van. Reggel 7kor kel és este 8-9 körül fekszik.

addisz: Nagyon cuki a kis tigrised :wink:

buvaragnes: hú szegényke, jó későn értél haza :( De fog anyud örülni :) Első unoka lesz neki? Amúgy mivel ez egy nyitott topik így én biztos nem tennék fel arccal képet, de ha zárt lenne akkor igen :)

heno: neked is gratulálok az eredményekhez!

hízás: én a terhesség alatt nem sokat híztam, és mikor kijöttünk a kórházból +2kg volt rajtam. Tökre örültem, mert azt gondoltam bálna leszek. Na korai öröm volt, mert én szoptatás alatt szedtem fel pik-pak +10 kg!!!! És szoptatás végéig nem is tudtam leadni egy dekát se. Hiába ettem marha egészségesen és mozogtam is, semmi. Nagyon nagyon el voltam keseredve, mert irtó rosszul éreztem magam a bőrömben. Aztán ahogy abbamaradt a szoptatás, csak úgy pörögtek le a kilók, és majdnem visszanyertem versenysúlyom. Most majd megpróbálok ügyelni, hogy a szopizásnál ne hízzak annyit. (az az igazság hogy mániákus csokizabáló lettem az első 3 hónapban...mintha "drogfüggő" lettem volna, csak csokival...)

De jó holnap végre már péntek! Szombaton meg megyünk egy kis börzére, mert Botinak kéne vennem egy két dolgot. Már alig várom, végre egy kis kimozdulás!

Kép


Kép
norcs83
 
 


Na közben vadast főztem 8) de mire készen lett annyit kóstolgattam, hogy nem tudok enni belőle :roll:

hízás: nem tudom, mindenkinek magának kell megfelelni, jól érezni magát a bőrében, én undorodtam magamtól akkor is, mikor már 70 alatt voltam, de 60 alá nem mentem. Világ életemben vékony voltam, jóalakú, ehhez voltam hozzászokva. A mi családunkban mindenki kövér, pl a nővérem a 160 cm-hez 90 kg és olyan magas a vérnyomása, hogy nem sokáig fog élni. Amikor meg mondom neki, talán le kéne fogyni, csak megsértődik, meg hogy én csak magammal vagyok elfoglalva. (csodálkozik, hogy egy normális pasit nem szed össze magának) Hát nem, én 50 kg-val mentem férjhez, és a férjem is hiába mondogatta, de szép vagy dagin is, ja persze, csak tartotta bennem a lelket. Persze hízzon a kismama, de ne 28 kg-ot mint én, csokit csokival zabáltam, nem mozogtam semmit. VAgy hízzon, ha az jó neki és a tükörbe tud nézni, de én mégegyszer ezt nem akarom végigélni. És rajtam nem 28 kg víz volt, hanem zsír. Alkati dolog is, én most már nagyon hízásra vagyok hajlamos, ha kicsit többet eszem és nem mozgok, azonnal hízásnak indulok. Régen ez nem így volt.

a kínai naptár nekem nem jött be, a Jónás igen. Amúgy Jónás doki él még Érsekújvár mellett, egyszer úgy elmennék hozzá személyesen!

norcs, nekem szombaton is be kell mennem az egyetemre :cry: kellett nekem felvenni ezt a kurzust...az igaz csak 4 szombatról van szó de akkor is....mondjuk érdekes téma, anyagcserebetegségekről lesz szó

addisz, engem nem untat a nagymamád, nagyon is érdekel. Jobbulást neki. Az én mamám szegény már tök homály, kb akkora az IQ-ja, mint egy 2 évesnek. De olyan gonosz is lett, nem is megyek hozzá szívesen. (pl halna meg bennem a gyerek, minek szülök erre a világra....köszi) na ő meg pont nem olyan volt soha mint a te mamád, anyám főz rá, mióta az eszemet tudom. Most épp kitalálta, hogy már nem tud megfürdeni sem. (pedig tudna, de kihasználja anyámat 100%-ban) HA én ilyen leszek, tényleg forduljak fel most.

chamomilla
Pécs
 
 


Norcs: természetesen,amiben nincs nyers hús vagy hal,azt lehetne enni,de egy kis darab avokádót nem fogok sushi formájában enni,akkor inkább veszek egy teljes avokádót,és itthon kikanalazom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arra nem fizetnék ki annyit... :roll: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

norcs, akkor minket össze kell kötni, nekem is a csoki a kokain 8) majd felfedezzük a fogyasztó csokit s kapunk érte Nobel díjat :wink:

chamomilla
Pécs
 
 


Chamo: jujj,imádom a vadast,de nem tudok készíteni...
Azaz nem próbáltam sosem.

Megírod,hogyan csináltad? :D
Vendég
 


Sziasztok, megjöttem!

Minden rendben volt, adatokat majd később beírom, eredmény nálam is 1 hét múlva. Nem nagyon akarta megmutatni magát, mindig ott volt a köldökzsinór a lábai körül, de a doki szerint 60%, hogy fiú. Andrisnál 70% volt 1 héttel később, de azért még nem élem bele magam.

Henó: Köszi. Igen, nem vagy egyedül :) Szuper eredmények, gratula!

Chamomilla: 57 kg 169 cm-hez még nem terhesen is vékonynak számít, szóval nincs baj a kilóiddal, sőt :)
Nem ismerem az RR tornát, de ha trimeszterenként van, akkor szerintem is 2.kal kezd. Legfeljebb
előtte pár napig csináld az 1-est, hogy belelendülj.
Vizesedés lehet, ha keveset pisilsz, én alig iszom és mégis óránként megyek.
Hú ez nagyon jó eredmény, gratula!

Kisbeeka: Csak semmi depizés! Nemsoká itt a tavasz!!! Gratulálok a jó eredményekhez neked is!

Addisz: Mélyen tapadó lepény miatt nem tornázhatsz? Nekem is az van, de kérdeztem a dokit, hogy izguljunk-e ezen, azt mondta ne, semmi gond.

Kata: Olyan izgi, hogy ikrek :) Hogy tudod megkülönböztetni A-t B-től :)?

Pannamol: Nálad is nagyon jók az eredmények, jaj de szupi!
Norcs: Nyers húst nem lehet enni, azért tiltott a sushi. Amelyikben nem az van, azt lehet enni.

Valaki írta a mekis kaját. Hát én Andrissal a terhességem 4. hónapjáig minden nap kívántam a mekis kaját iszonyat módon. Néha el is csábultam. Utána elmúlt és nem is ettem egészen eddig a terhességig egyszer sem. Most viszont megint oda vagyok érte. Én ezt nem is értem. Még jó, hogy nemsoká megint itt a 4. hónap, remélem elmúlik ez a kívánósságom :)

KépKépKép
bogme
 
 


kisbeeka, sokféle recept van, eredetileg nyúlból szokta anyám (Amit én soha nem ettem meg, mert sajnáltam a nyuszit), aztán rászokott a marhára (na azt meg megutáltam), így én disznóból szoktam csinálni, de volt hogy csirkemellből csináltam, szerintem az is fini, csak olyan light-os.

Szóval én úgy csinálom, mintha pörköltet csinálnék, hagyma kockázva+olajon dinsztelni, rá a hús+ só + pirospaprika. Én szemes borsot is rakok hozzá párat+ kis víz. NA és ez amíg elkészül, addig pucolsz répát, petrezselyemgyökeret, zellert, hagymát is szoktam, na ezeket apróra vágod és párolod babérlevéllel(gyorsabban megy ha botmixerrel nagyon aprón kis vízben megfőzöd) és amikor puha akkor leturmixolod ( a babérlevelet kiveszed), hozzáadod a pöri alaphoz, plusz megy bele mustár meg tejfölös habarás. Zsemlegombóccal szoktuk enni, az meg olyan mint a nokedli, cask van benne pirított kenyérkocka és ugye gombóc alakú.

chamomilla
Pécs
 
 


bogme, amúgy érdekes a szervezet, én is olyan kajákat kívánok mindig, amit amúgy annyira nem szeretek. Pl grízes tészta, kimondottan utálom, de most gyakran eszem. Meg a tejet nem ittam meg soha (gyerekként is utáltam :oops: ), na most meg örökké kakaó vagy tej, vagy forrócsoki, jaj olyan jó sűrű van a suli büfében, mint a puding.

chamomilla
Pécs
 
 


Chamo: köszi!! :D
Nem is tudtam,hogy a vadasban is van paprika!! :shock:
azt hittem csupán a répa adja a színét :roll:

én a marhahúst kívánom mostanság... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Chamo: ez a forró csoki istenien hangzik!!! :D

nekem a sushi olyan,amit csak egyszer ettem,akkor se jött be,de akkor is azért rendeltük,mert nagyon megkívántam annak ellenére,hogy sose ettem.

Most meg úgy kívánom,hogy elsőre se ízlett,és mégis... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: csak nem szabad sajna :(
Vendég
 


Chamomilla
Nem semmi a nagymamád, ha ilyeneket mond a babádról... Az enyém egy tünemény, nála jobb akaratú embert nem ismerek, egész életében végzett valamilyen szociális munkát, az élteti, ha segíthet másoknak, szervezkedhet. Több mint 30 éve nyugdíjas, azóta vezeti ezt a klubot, a kerületben szinte mindenki ismeri őt, a polgármester is nagyra becsüli a munkáját, imádják az emberek. De mióta nem lát, azóta árnyéka önmagának. Mondjuk megértem, azóta gondoltam bele, hogy a szemünk szinte mindenhez kell...
Egyébként abban igazad van, hogy mindenkinek magának kell megfelelni, nem számít, hogy más szépnek lát minket, ha nekünk nem tetszik a tükörképünk.

Bogme
Igen, a lepény miatt nem ajánlott a torna. Még feljebb vándorolhat, ahogy nő a méh, de nekem jelenleg a méhszáj mellett van, ezért óvatosan kell bánni az emeléssel, cipeléssel, tornával és házas élettel... Igazán akkor okoz gondot, ha már kinyílt valamennyire a méhszáj, mert akkor súlyos vérzéshez vezethet és nagy a kockázata a fertőzésnek is, de azért nem árt már most vigyázni.


A csoki, illetve az édesség nekem is érzékeny pontom... Lucával folyton jégkrémet ettem volna, imádtam! És a sütiket is :oops:
Meg is lett az eredménye: + 23 kg. Mondjuk szülés után 2 nappal már "csak" 10 volt rajtam, mert én is nagyon vizesedtem.

Most még alig híztam, kb. 1-1,5 kg-ot, ez nálam oké.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára addisz 2011.02.17 14:15-kor.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


kORRENK:PROTEXIN,GHYNOPHILUS KAPSZULA!!! NÉZZ UTÁNA NETEN! aZ ORVOSOM SEMMIT NEM ENGED 14 HETES KORIG,MÁRMINT GYÓGYSZERT(KÚPOT). NÉHA ÉRZEZTEM ÉGŐ ÉRZÉST ÉS EZT AJÁNLOTTA,EZT IS CSAK 12. HÉTTŐL ENGEDI. vISZONT NAGYON JÓ!

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Nekem már sajnos nem él a nagymamám... 2 éve ment el,sajnos már nem érte meg a terhességet,akkoriban ez rosszul jött ki,anyum mindig mondta,hogy most akkor mi van a babaprojekttel,miért nincs még,mert azt gondolta,hogy mégsem akarjuk,és ő is szerette volna,ha nagyim megéri a dédunokája születését...

Aztán kiderült,hogy nem lehet csak úgy babánk...

Így most csoda,hogy itt lubickol a pocakban,nagyon hálás is vagyok érte!!!

Nagyimnak ígérte a temetőben anyucim,hogy majd viszek egy nagyon szép hírt neki meg nagypapámnak!

Ne gondoljatok rosszat anyumról,nem rosszindulatból sürgetett,csak nem értette,hogy miért nem vágtunk bele mégsem...
Vendég
 


kisbeeka, lehet nem kell bele pirosparika, de én anno így tanultam anyámtól, hogy mintha pörit csinálnál és ahhoz jön a répás cucc meg a végén a tejfölös habarás+mustár. Amúgy finom nagyon, így asszem most mégis eszem belőle :D nekem nevelőapám halt meg, mielőtt belevágtam az orvosiba és mai napig úgy emészt, hogy ő nem is tudja, hol tanulok. Olyan büszke lenne rám, mindig mondta, addig élni akar, míg én doktor nem leszek és én meg csak mosolyogtam, hogy akkor 100 évig élsz, mert én már tanultam eleget, nem fogok 3. egyetemet elkezdeni és lám...szóval ha más miatt nem is, miatta elvégzem.

addisz, irigyellek a mamád miatt, vigyázz rá nagyon, egy tünemény lehet. Én is ilyen nagymama akarok majd lenni. Úgy felnézek is az öreg profokra, a SOTE-n volt olyan tanár, aki már az egyik szemére vak, most 84 éves anatómus és még mindig oktat és amiket mond, jaj de szerettem.

chamomilla
Pécs
 
 


kisbeeka: na ezen jót nevettem, és milyen igazad van :lol:

chamomilla: érdekes, mert nekem ennyire narkotikusan csak a szoptatásnál jött rám. Előtte soha. Na nem azt mondom, hogy nem szeretem, de tudok nemet mondani. akkor ez nem ment...Már most mondom mindenkinek, hogy aki csokit mer nekem venni gratulációként (majd mikor szülök), akkor annak nekimegyek:lol:
forró csoki nyami!!! :wink:

Kép


Kép
norcs83
 
 


kisbeeka te pesti vagy amúgy? ott van egy ilyen tök jó hely, mondjuk még nem voltam, de egyik barátnőm mesélte, asszem Flamingó a neve (vagy vmi más, nem jut eszembe :oops: ) a Váci úton és ott van lazac, meg minden ilyen sushis nyalánkág és azt hiszem 3-4 ezerért annyit eszel, amennyit akarsz. De ha azt mondjátok babásan nem lehet enni, akkor nem fájdítom a szíved :oops: én bevallom még soha nem ettem sushit. De egyszer kipróbálnám, szeretem a tengeri herkentyűket is, meg minden undi állatrészt, mint pl körömpörkölt, ilyenek. Ilyen szép állatokat mint nyuszi, nem ennék.

chamomilla
Pécs
 
 


norcs, komolyan isteni az a forrócsoki, soha nem ittam ilyet még....amikor még nagyon forró, akkor nem áll meg benne a kanál, csak amikor kicsit hűl. Vicces is volt, mert múltkor rohantam előadásra és elfelejtettem kanalat kérni, na azt láttad volna míg kinyaltam az utolsó cseppet a pohárból. Az egész hátsó sor rajtam röhögött, tiszta csoki voltam. (jó szokásomhoz híven mindig a hátsó sorban lapulok, pont ilyen okokból :oops: )
én sem vagyok ennyire édesszájú, de terhesen meg szopi alatt......ajajjjjj, kezdem most is érezni a vesztem. Erre nem a szomszéd utcában nyílt egy isteni cukrászda??? :x

chamomilla
Pécs
 
 


Chamo: köszi a tippet,ha meglesz a baba,tuti meglátogatom! ;)

nekem nem ízlett,de azért végigettem a sushit,valamiért isteni kajának képzeltem el :lol: :lol: :lol: :lol:

de mégis kívánom,csak hát igen,ez is most tiltott gyümölcs még sokmindennel együtt :?
Vendég
 


kisbeeka, hajrá. Én meg a trófeába mennék, lányok ígérjétek meg, ha tényleg szép idő lesz, szervezünk az egyik trófeába talit! Azonnal felmegyek Pestre! Amúgy is kéne vmikor az albérlőnk miatt.

amúgy még mit nem lehet enni? mármint babásan. Szopi alatt tudom, de így terhesen soha nem éreztem semmi hiányát, hogy hú ezt most nem ehetek. na jó, néha egy kis hideg sör lecsúszna :oops: vagy vmi jó bor....mérges is vagyok, az évfolyam most szervez villányi borkóstolót, köszi....
chamomilla
Pécs
 
 


Chamo: egy fél pohár vbor naponta lecsúszhat amúgy!!!

Én nem iszom semmit,úgyhogy nem is hiányzik ;)

Nem szabad: nyers húst,nyers halat,nyers tojást (így majonézt sem), és penészes sajtokat.

Persze mondanom se kell,hogy épp ezeket kívánnám... :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán ezt mindenki úgy tartja be,ahogy gondolja,én nem kockáztatnék egy kis toxo-t :D
Vendég
 


Chamo
Szokták még mondani a kolbászt, belsőségeket, nyers tejet, tengeri herkentyűket. De szerintem mértékkel és ritkán mindent lehet.
Mi pont múlt szombaton voltunk Trófeában, ott ünnepeltük Mama 87. szülinapját :) Imádom azt a helyet, ott még egy vegának is széles a választék!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: én is voltam már jópárszor Trófeában,de legutóbb csalódás volt,alig volt választék!!! :shock: :shock:

Régen egy másik ilyen jellegűbe jártunk,azt sokkal jobban szerettem,a Pasta Dost-ba.
Ha jól láttam,új néven fut már,azt nem tudom,hogy a jellege megmaradt-e...
Vendég
 


Ez az:

http://www.rakoczigrillhaz.hu/

Isteni kaják voltak pár éve,azóta nem voltam ott,de véleményem szerint sokkal jobban főztek,mint a Trófeában.

No majd letesztelem valamikor ;)
Vendég
 


Trófeában nekem a szarvashusi a kedvencem,barnamártással+egy kis lekvár!Nyami-nyami!
Most ettem de már megint kajás vagyok! :?

Nyuszit ne is mondjátok!!!Nekem az olyan mintha a megennénk a Mikulást!!! :? :cry:

Kép
Kép
missancsi
 
 


kisbeeka: ez az étterem is jól hangzik, pláne hogy olcsóbb is, mint általában az ilyen helyek. AZt mondják van egy Délinél is, asszem Mongol étterem, hogy az is nagyon jó.

Na most ég az arcom, mert én nem tudtam, hogy ilyeneket nem lehet enni, hogy kolbász, penészes sajtok, majonéz. Imádom a sajtokat, majonézt annyira nem, de szoktam enni, kolbászt is. Hmmmmm :oops: :oops: :oops: mondjuk én terhesvitamint sem szedtem régen sem, megettem amit kívántam, tök egészségesek lettek (nekem is minden eredményem jó volt terhesen) és mindkét fiú majdnem 4 kg-val született.

addisz, azért vagy vega mert nem szereted a húst? Volt hogy régen nem ettem 2 évig, de sajnos én nagyon szeretem, így elcsábultam. Csak sajnálom az állatokat. Ha nekem kéne őket levágni, tuti nem ennék soha :oops: mondjuk már annyira nem vagyok húszabáló, mint régen, de azért sokszor eszem így is.

chamomilla
Pécs
 
 


Béku!Egész jó az ár ebben a Rákóczi-sban!

Kép
Kép
missancsi
 
 


missancsi: akkor képzeld el, élettan gyakorlaton vannak a ketrecben nyuszik, olyan édik. (kísérleteznek rajtuk), gondoltam múltkor lenyúlom őket a fiúknak, csak allergiás a nagy a nyúlszőrre :oops: meg persze nem nyúlnám le őket, mert valószínű elég hamar kivágnának, ilyen miatt meg kár lenne. De úgy sajnálom szegényeket. Még a kis nyomi békákat is, én mindig lázadok és nem csinálom meg a gyakorlatot, miért öljem meg szegényeket, amikor a könyvben úgyis le van írva az eredmény.

na én meg a vadassal vagyok most tele, mindjárt kidurranok. A mai napom nem sokat ért, így már nem megyek sehova, majd holnap.........jaj nekem.

chamomilla
Pécs
 
 


Kéne tudni mennyi ideig lehet lenni egyhuzamban ezért az árért a Rákócziban. Tényleg baráti az ár!

chamomilla
Pécs
 
 


szerintem ez az amit ajánlottak, de kétszer annyiba kerül, mint a Rákóczi.

http://www.mongolianbbq.hu/

chamomilla
Pécs
 
 


béka: eszembe jutott a lazacos étterem neve Lótuszvirág, nem flamingó :lol: :lol: :lol: majdnem........
ja amúgy én sem vagyok alkesz, csak néha amikor elmegyünk étterembe vacsizni, szoktam inni 1 pohár bort, vagy pizzázóban sört. Pláne nyáron esik jól 1 pohár. na de ezt kibírom. :wink:

chamomilla
Pécs
 
 


Chamo: ott van a szövegben,3 óra!! :D

Új rendszerünkben korlátlan ételfogyasztással állunk rendelkezésére, mely szolgáltatásunkat 3 órás időtartamra veheti igénybe a feltüntetett egységár megfizetése ellenében.
Vendég
 


8 évvel ezelőtt megutáltam a húst,akkor több mint egy évig undorodtam tőle,nem bírtam a szagát sem,pedig előtte 21 évig húsevő voltam! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aztán szép lassan visszakúszott az életembe.
Vendég
 


béka, tényleg ma nem vagyok a toppon :lol: 3 óra, hmmmm, végülis gyors bezabálok vmi könnyű kajával és a végére marad hely a sok édességnek gyomromban 8)

chamomilla
Pécs
 
 


henó: Köszi a tippet, meg is néztem magamnak.

addisz: Kolbászt, belsőséget tényleg nem szabad enni, mert ha ne adj isten nincs megfelelően hőkezelve akkor fertőzést okozhat. Na apa épp ma hozott haza egy rúd isteni igazi házi kolbit. Adalék nélküli, igazi füstön érlelt.... sírok....de kihagyom ...

Amit most mérhetetlenül kívánok az a carbonara. Nyers tojással készül az eredeti és megismételhetetlen recept...úgyhogy az is törölve...

annyi kajáról meséltetek itt, hogy megyek is enni, mert éhes lettem... na látszik, hogy jobban vagyok... :D:D
korenka
Szár
 
 


Sziasztok,

Én is rég jelentkeztem, de olvasni igyekszem folyamatosan...

Nekem ma volt AFP, jó lett az eredménye.

Amúgy én is abba a táborba tartozom, akinek úgy tűnik, hetek óta nem nő a hasa, és ez olyan ijesztő. Meg a reggeli pocakméret az estihez képest is...
Fényképeken amúgy úgy tűnik, növekszik, de mérve nem így tapasztalom.
És én még babamozgással sem állok úgy, mint itt már többen, bugyborgást már többször éreztem, de igazi pici rúgást még csak egyszer, két napja, és azóta nem igazán...
Néha elkezdek aggódni, de megpróbálom leállítani magam...

Én hétfőn megyek legközelebb dokihoz, akkor már egy hónapja lesz, hogy láttam a Babácskát.

Kép

Kép
larimami
 
 


én hőkezeltem a kolbászt--->megsütöttem a sütőben 8) 8) 8) :D

nekem meg vmi édesség kéne MOST. pl jégkrém....felhívom a férjem hozzon vmit amikor jön a munkából. De le leszek szúrva, hogy nem csináltam ma semmit, ajajajajjjjjjj. És mindjárt a gyerekek is itthon vannak :oops:

chamomilla
Pécs
 
 


Larimami: én sajnos bugyborgást se érzek :(

szombaton látom UH-on a babát,az majd megnyugtat újra,mert legközelebb csak márc. 10-én leszek a dokinál,az előző vizsgálat meg február 1. volt....

Szóval szerencse,hogy ide iktattam be a 4D-t,így közte is láthatom!

Utána meg majd márc. 17-én lesz az újabb UH-szűrés.
Vendég
 


Alkohol. Én amíg meg nem tudtam, hogy terhes vagyok minden este egy pohár finom száraz borral zártam a napot. Természetesen ezt a programot töröltük. Amikor a fiamat vártam nyáron a Balcsinál lángosoztunk és nekem a lángos evés egyenlő egy jó pohár jéghideg sör kisérettel. Megoldottam alkohol mentessel. Na de borban nincs olyan... milyen kár.... mondjuk a mentes sör azért nem olyan mint a rendes...de jól tud esni az is... :D
korenka
Szár
 
 


Ne aggódjatok, hogy nem érzitek a baba mocorgását minden nap. Az majd jóval később jön el, hogy naponta figyelni kell a mozgást. Gondoljatok bele, milyen pici még.. Fordulhat arra felé, ahol nem olyan jól érezhető. A végén, majd visszasírjátok ezt az időszakot... :D:D:D Az én gyerkőceim a végén mindig úgy kalimpáltak, hogy csillagokat láttam tőle annyira kellemetlen volt. Volt, hogy a lányom akkorát nyújtózott, hogy azt hittem megszületik mint Alien ... szinte meg tudtam fogni a kis lábát. Hihetetlen volt.... :D Úgyhogy ne aggódjatok! Minden oké!
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Na, itt vagyok én is, és....eszek...Hát, ezek után mást nem is lehet.
Sajt+kenyér.
Ma zöldborsóleves+császármorzsa a kaja egyébként.De én már az uzsonnánál tartok.

Trófea:hallottam róla, de még nem voltam.Biztos jó, és a többi is, amiket írtok.
Bazi régen voltunk éteremben.Amióta Léda megvan, nem nagyon.Max valami kínaiba bevásárlókp-ban.

A mekis kaját én is megenném néha.Viszont én nagy csokizabáló voltam, és most valahogy nem kívánom annyira.

A vadast nem szeretem, de tesóm kisfia azon él.Szinte mindig azt enne.Azt is eszik, mert mást nem nagyon szeret.
Így aztán elég vékonyka is.Szerintem Léda lekörözi lassan a változatos étkezésben.

A taliban benne vagyok, csak lenne már valami jó idő.Ez így egy kalap kaka...És kb 1 hétig ugyanilyen marad.Legalábbis addig írja az előrejelzés.(Lehet, hogy utána még szarabb lesz...)

norcs!Köszi a választ.Lédát ma 2-szer tettem le (most van a 2.)

Reggel kb.1/28-8 körül ébred, de este csak 9-10 körül alszik el.
Megnézzük a Barátokat, aztán szunya...
Délelőtt 11-12-ig aludt, szerintem így most sem fog 1 óránál többet.
Nem baj, így legalább estig bírjuk, met , ha csak délután teszem le, akkor már kb. 3- kor felkel, és este 9-ig meg nem bírja Úgyhogy visszatértünk egyelőre a 2-szeri alváshoz.
Majd aztán alakul valahogyan.

Én a terhességem elején nagyon kívántam a sört (akkor még nem is tudtam róla), és ittam is időnként 1-1 pohárral.

Most nem hiányzik.

Béka!Emlékszel?A kólát is hogy ittam?! Hát, egy ideje egyáltalán nem kívánom.

Na, ennyit most.
Üdv!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

De sokat írtatok... :D

Chamomilla
Azt hittem hirtelen két különböző nő van a fotókon...az elsőn is szép vagy, szép és aranyos kismama..a többin viszont bombanő..alig akartam elhinni..tök durva!!! Megértem miért aggódsz a súlyod miatt, hiszen nagy küzdelem áll mögötted..bár most a súlyod alapján nagyon vékony vagy!!! Mennyit is sportoltál az update alatt???

Én most nem foglalkozom a súlyommal, de mivel 4 éve minden évben terhes voltam, hát van különbség a 2006-os és a mostani alakom közt..de szülés után, jövő tavasszal belevágok én is egy egészséges diétába és sportolok is valamit!!!

Bio..hát sajna erre nekem nem futja, néha betévedek egy bioboltba, elábrándozok, hogy de jó lenne közelebb lenni egy kicsit az egészségesebb életmódhoz, aztán meglátom a horror árakat és megyek is kifele...

Én Arielt használok és Lenort és imádom, tuti nem cseréném le semmire, imádom!!!

Aquanatal
Anno készítettünk egy videót róla, tök jó, meg hasznos is, de én a terhesség alatt nem uszodázom az biztos...nem szeretnék fertőzést összeszedni és eddig az összes dokim azt mondta, kerüljem az uszodát, de még a Balcsit is terhesen, ráadásul azt is mondta tampont felejtsem el!!!!!!!!!!!!!!!! Érdekes, hogy ahány doki annyiféle vélemény!!!

Olyan jó volt olvasni a klassz kombinált teszt eredményeket!!! Gratula mindenkinek!!!!

Képzeljétek el a táppénznél ugye az első 15 munkanapot a munkáltató fizeti ki betegszabadság címen..és a cégem közölte ők bizony már kifizették kézbe...korábban borítékban kaptam fizut sajnos...ami persze nem igaz, nem kaptam meg, ráadásul előtte jeleztem hogy a táppénzt bankszámlára szeretném!!! Mit tehetek ilyen esetben??? Akkora görények..el akartam menni én is 4D-re, de én elsősorban az alapos vizsgálat miatt..mert abban bízom, ha meglesz az integrált teszt eredménye, meg az AFP, meg egy alapos 4D-s Uh, akkor a 3-i genetikai elbeszélgetésen nem az lesz az első, hogy irány a magzatvízvétel..de így ugrik, ha nem jutok a pénzemhez!!!!

Chamomilla
Mint leendő doki mit javasolsz??? Fájdogál mióta terhes vagyok a jobb legalsó bordám alatt egy részen...kicsit aggódom, mert van, amikor elég erősen..epekőre gyanakszom (a májértékem duplája lett a vérvételnél)..mit tegyek, egyek, hogy védjem az epém, májam?????????????????? Előre is köszi a választ!!!

Kaja
Hát én a párizsit szeretem most...semmit nem kívánok még mindig..illetve tegnap vettem túrót, hogy de jó a mai kaja túrós tészta lesz, meg is csináltam, de egy falatot sem ettem belőle...ez van egyelőre..

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Brigi: múltkor én is jó sok kólát ittam,nekem a doki engedélyezte,mert nagyon alacsony volt a vérnyomásom,úgyhogy napi 1 pohár kóla lecsúszhatott,és jól is esett,pedig nem szeretem az ilyen egészségtelen dolgokat :D :D :D
Vendég
 


Korenka: nem az a bajom,hogy nem minden nap mozog a baba,hanem hogy a 2-3 héttel ezelőtti lejelentkezése óta SEMMI jelt nem adott :?
Vendég
 


Hát én eszem a kolbászt, de csak kolbászkrémet csinálunk. Meg a zsíros kenyeret. :-)
Az édességet is szívesen eszem, de csak mértékkel és naponta iszom kólát pár napja, dehát muszáj hiszen hátha a hányingert csökkenti. De amúgy kívánós nem vagyok, talán inkább a hagymás kajákat részesítem előnyben. Viszont amit már régóta ennék az az epres Calippo jégkrém.

Én még nem érzem a baba mocorgását aggódom is miatta.

Nekem sincs nagy pocim, pedig azt mondják a többedik terhességnél hamarabb látszik, hát anno nagyobb volt Lidivel.

Kisbeeka, hát a kínai naptár szerint nekem van egy fiam akit Lídiának hívnak. :-) Amúgy az inga is tévedhet, nézd meg a férjednek a kezében mit mutat. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt: tévedhet az inga,de mindhárom alkalommal tévedett?
Ebből 2-t nem én csináltam :D
Vendég
 


Sziasztok!

Annyit írtatok, hogy még jó, hogy vacsorával ültem le olvasni :D Na persze csak paradicsom, mini mozarella, olivabogyó. Fincsi!

Írtok itt mindenféle "horror" centikről és kilókról, hááát.. vagyok vagy 160 (esetleg 161) és most már vagy 63 kiló.. Ez gáz, nem? Három kilót már híztam így a három hónap alatt, és sajna vagy 3-5 plusszal indultam. De annyira nem aggódom.. De azért nyugtassatok meg! :D

CsokifalóNobeldíjérdemlő bandához csatlakozom! Nincs nap, hogy valami kicsi kis édes dolgot le ne csúsztassak. Frankón olyan, mint a drog. Nem tudok mit csinálni. Volt, hogy szedtem BioSlimet, króm van benne, állítólag az alacsony krómszint lehet felelős az édességvágyért, na az jó volt, egy hónap után, vagy kettő, már a túró rudit sem kívántam. És kis sporttal fogytam is.

Ha randi van, szóljatok nekem is! :D Jaj, de irigylem azokat akik nem dolgoznak. Én kezdem unni :oops:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Lányok,én nem annyira vagyok most csokis,inkább zöldséges-gyümölcsös :D :D :D

ja persze sok idő után tegnap én is vettem magamnak csokis kekszet,de ez is csak most jutott eszembe,úgyhogy majd elő is bányászom :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


korybon: Szuper cég.... a táppénz első 15 napját valóban táppénzes papírral igazoltan fizeti ki a CÉG DE időarányosan. Tehát (most nincs elöttem TB naptár ás nem tudom mikortól voltál beteg a táppénzes papír alapján így nagyvonalakban mondom) mondjuk ezévben eltelt a betegséged első napjáig 1 hónap a január.
Mondjuk az 21 munkanapból áll. Tehát neked egész évre (kb 260 munkanapra jár 15 nap betegszabi. Pici matek 15/260x21= 1,2 azaz 1 nap. Tehát neked január 31-g 1 nap betegszabi jár. A többi napra táppénzt kell, hogy kapjál azt a MEP fizeti, ha nem kifizetőhely a céged. Ez az egy nap nem tudom miért fáj a cégednek, de mindenesetre ezt azért megkérdezném tőlük. Sőt. Munkaügyi bíroságra is elmenék, hogy elmeséljem a történetet. A zsebbe fizetésért sem fogják megdicsérni. Elmondtad már, hogy állapotos vagy? Mert akkor ki sem rúghat mindezért.... A gáz az, hogy hiába van neked igazad, tegyük fel mégis kirúg... 1 év múlva dönt a bíróság megkapod a fizetésed arra az időre...... de egy évig azért enni kell..... Ha nem rúg ki augusztusig kicsinál....Nem egyszerű tudom...

A táppénzes papírt leadtad a cégnek?
korenka
Szár
 
 


kisbeeka: Akkor kívántam nagyon a gyümölcsöt amikor a LÁNYOMAT vártam!!!!! A fiamnál húst hússal ettem...
korenka
Szár
 
 


Lassan át lehetne nevezni ezt a topikot valami "gasztromamik" névre :lol:

Most olvasok esti mesét, aztán jövök :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: