Új privát üzeneted érkezett!

Dike a piros pöttyök biztos melegkiütések, én hintőporoztam anno.
Köldökvérzés szerintem is normális. lesesett már a csonk?

Elhiszem, hogy fáradt vagy, de hidd el, egyre jobb és könnyebb lesz.

Csajok SOS akik mostanában szültetek, személyi igazolványt kértek Tőletek a kórházban? Bakker most vettem észre, hogy májusban lejárt az enyém :( :? .

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


kisbarack, az anyakönyvi kivonathoz kértek de a jogsi is jó szerintem!!!de amúgy ne hiszem h megnézik h lejárt.

az baj ha használok olajat fürdetés előtt illetve hintőport utána?csak a hajlatokra?

KépKép
dike
 
 


Köszi Dike!!!

Én a hajlatokat hintőporoztam fürdetés után, hogy ne izzadjanak be.
Olajat nem bírta egyik gyerkőc sem, kipirosodott tőle a bőrük, pedig többfélét is próbáltam, aztán a dokink azt mondta,hohy ne használjam.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 

 
 

Kisbarack, sajnos azota semmi...

Dike,
igen, ez egyertelmuen melegkiutes. En is furdes elott olajoznam, aztan furcsi, majd hintopor.
Koldokverzes elofurdulhat (fu, ez az, amit mindig utaltam csinalni, koldokcsonkot tisztitani, valahogy futkosott tole a hatamon a hideg, dehat ezt is meg kell csinalni).
Csuklasra viz OK.
Oltoztetes: a nyakanal hatul nezd meg a boret. Ha ott izzadt, akkor melege van - ha nem, akkor akar mehet ra valami, ha ugy erzed, nem eleg. En most nem tudom aterezni, mert itt 15 fok van :).
De egy vekony sapi szerintem nem art, ha nincs rekkeno hoseg. Meg ugye ez nap ellen is ved (bar tuzo napra nem teszed ki, gondolom :)).
De jo neked, hogy mar babazhatsz! Es mindenki masnak, aki mar megszult...

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


andrejja, kitartás, pár nap, és Te is babázhatsz!

Zsófi 41+1-nél született, tudom, milyen nehéz a vége :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Dike megértelek, mert a kezdeti négy órás alvásból nálunk is 2-2.5 maradt. Ma éjjel én is keltem rendesen. Abbahagytam a fejést, így nálunk ennyivel rövidül a fentlét. Én megmondom őszintén, ha esetleg szopi közben hallom, hogy bekakilt és bealszik a szopi végére, én bizony nem keltem fel a pelusozással, eleve jó vastagon bekenem éjszakára a popsiját.

Nálunk is csuklik ezerrel minden evés után, de a víz nem mindig jön be. Mi pohárból adunk neki inni, semmiképpen sem akarok még ennyi időre sem cumit adni neki. Főleg pár korty szopi után szokott csak elmúlni.

A köldöke vérzik szintén, már nagyon meg van száradva a csonkja, remélem szerdán leszedi a védőnő, addigra 15 napos lesz...
kubi
 
 


Sziasztok!

Ki hogy van??? Semmi hír??

Nálunk semmi változás, komolyan úgy érzem, hogy soha nem fog megszületni Juli :roll: . Jól érzi magát, esze ágában sincs kibújni.

Panndi Zsófinál indították a szülést, vagy jött magától?

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Jó reggelt!

kisbarack: indították, de az sem nagyon izgatta. Az oxitocint már nem tudták hova emelni, és annyit értünk el 6 óra alatt, hogy egy ujjnyiról bő egy ujjnyira tágultam (pedig fájt...). Aztán rábeszéltek az EDA-ra, az picit kiütött, egy órát aludtam félkábán tőle, és azalatt kitágultam :lol: Aztán ahogy annak kiment a hatása, már jöttek is a tolófájások, ott meg már újra mindent éreztem. Szóval így végülis jó volt.

De remélem Gábor inkább Fruzsira ütött, és jön magától, ugyanolyan gyorsan, mint anno a nővére :)

Én ma megyek CTG-re, meg a dokimhoz, de nem sok kedvem van...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi! drukk mára!

tegnap meg volt az első sétánk a városban, huu de fájtak a csontjaim ott alul, főleg ha álltam egy helyben, mert ugye az ember ilyenkor fűvel fával találkozik:)végig aludt tündérien a kocsiba.
éjszakánk hibátlan volt csak a fürdés utáni elalvást leszámítva, de anya eldajkálta...aztán fél 1kor, 5kor, és 9kor evett jupppppppppiii! el se hiszem ennyit aludni:))
ma megyünk a védőbe 3ra. tegnap lemértem először h mennyit evett és 80at az jónak számít???

apa most megy Fehérvárra az anyakönyvi kivonatért juppi, még a tajra várunk, aztán lehet intézkedni.

tegnap elmentem fodrászhoz szopi után, de mintha megérezte volna felkelt..mondtam apának milyen praktikákat vessen majd be, meg mondom biztos ami biztos kipróbáljuk felmelegítem neki az aznap hűtőben tárolt tejet. apa hív h nagyon sír...és h nem fogadja el mert köhög tőle...jajj úgy sajnáltam aztán hazajöttem, és látom h békésen itatja vele a tejet,:)mondja már akartam telefonálni h ráérsz:) amúgy csak 45 percre ugrottam el.

KépKép
dike
 
 


Na megjöttem! CTG oké volt, Gábor feje a kijáratnál toporog, kétujjnyira nyitva vagyok, ha vasárnapig nem történik semmi, akkor vasárnap kell mennem újra :shock:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi a végén még Te is beelőzöl :), két ujjnyira nyitva?? Aztaaaa, akkor tényleg bármikor...
Én holnap megyek megint, lesz ctg és uh is.

Délelőtt csavarogtunk a gyerekekkel, hú úgy elfáradtam, a lábfejem nagyon bedagadt, a lábujjaim olyanok lettek, mint a virslik. :shock:

Ármin egyem meg, megérezte anya hiányát. Cuki lett az új vonalzó :wink: . Ez a háromszori szopi éjjel tényleg nagyon jó, reméljük beáll erre a rendes viselkedésre a fiatalúr :D .

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


panndi írta:Na megjöttem! CTG oké volt, Gábor feje a kijáratnál toporog, kétujjnyira nyitva vagyok, ha vasárnapig nem történik semmi, akkor vasárnap kell mennem újra :shock:


Nekem szinte ugyanez, bár nem mondta a doki, hogy mennyire vagyok nyitva, de azt mondta eléggé... (mikor "kicsit" volt, elmentem a régi dokimhoz - aki sajna nem vállal szülést már - akkor volt 1 ujjnyi...) a méhszáj elsimult, a baba feje rögzült lent...

És neked mit mondtak, mi lesz vasárnap? Megvizsgál alaposan, ctg, vagy burkot is repeszt?

Ja, és én is 38+0 8)

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Panndi, es hogyhogy vasarnap kell menned? Beinditja, ha addig nem tortenik valami?

Kisbarack, nekem is CTG holnap, aztan ha pentekig semmi, inditas. En mar nem banom, mit csinalnak velem, csak legyek rajta tul.

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Panndi! én is 2 ujjnyira voltam nyitva mikor elfolyt a magzatvíz! nagyon drukk!!!!!!

KépKép
dike
 
 


Öööö, nem tudom, mi lesz vasárnap. Azt mondta, ha addig nem történik semmi, nézzünk rá vasárnap is, biztos, ami biztos. Fura, mert amikor Fruzsi született bő három ujjnyival mentünk be a kórházba, de az már fájt, most meg még semmi. Na mindegy, remélem beindul lassan :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Öööö, nem tudom, mi lesz vasárnap. Azt mondta, ha addig nem történik semmi, nézzünk rá vasárnap is, biztos, ami biztos. Fura, mert amikor Fruzsi született bő három ujjnyival mentünk be a kórházba, de az már fájt, most meg még semmi. Na mindegy, remélem beindul lassan :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Megint egy hosszú eseménytelen nap. Nekem is holnap CTG...
20140503222551
 
 


Jó reggelt!

Nekem elment a nyákdugó és fájok :wink:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi aztaaaa!!!! :shock: Mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok,

Panndi, úgy tűnik párhuzamosak vagyunk, nekem is elment a nyákdugó, bár még nem fájok (bár éjjel voltak brutál - és rendszertelen - fájásaim)

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Én nem tudom mi van, ma négyszer voltam nagy WC-n, Fruzsinál anno így kezdődött. Elmegyek zuhanyozni, aztán meglátjuk, mi lesz :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi nekem is így kezdődött Marcival, felettébb gyanús vagy :wink: .

Viszont én még soha nem láttam nyákdugót, valószínűleg a szülések alatt eshetett ki. Most viszont eléggé erős, kocsonyás folyásszerűségem volt reggel, de nem véres, nem is rózsaszínű, fehér. Ez lehet nyákdugó?

Kriszti neked is mennek a drukkok!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Panndi, Kriszti drukkolok nektek!!!!

Én most voltam CTG-n, minden oké, csak annyi változás, hogy egy kicsit végre tágultam, C 2110. Kisebb fájások vannak, de ennyi.

Nem úgy tűnik, hogy papírforma szerint követitek egymást, lányok:) Aki későbbre van, volt kiírva az megszült vagy most készülődik, akik meg már nagyon esélyesek voltak még mindig várakoznak... ezek az igazi izgalmak:)
20140503222551
 
 


Sms-eztünk Nammadoval, 13-án beindult a szülés, de aztán abbamaradt, viszont már nem engedték haza a vérnyomása és a vizesedés miatt. Amúgy jól vannak, jelentkezik, ha lesz valami.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!
Még az elején írogattam a júniusi topikba,de aztán elmaradtam..de most ismét nagy hévvel írok nektek és megígérem néha azért bejelentkezem!
Június 23-ára voltam kiírva,de 11.-én megszülettett Liza nevű kislánykám,3160gr,52 cm-el,aki nagyon édes jó alvó,jól szopizó! :D
Akinek megszületett a babócája annak nagy gratula,a többieknek kitartás!!! :lol:

Kép
Kép
bell25
 
 


Sziasztok, latom, zajlanak az esemenyek.

Ma volt nekem is CTG. Az elso 10 percben kb semmi nem tortent, aztan volt egy kb 70-es mehosszehuzodasom, amibol semmit nem ereztem... innentol meg egy csomo masik osszehuzodas, de ezek mar fajtak, foleg lent.
Kozben a baba is ficergett rengeteget, a szivhangja jol fel is ment. A 30 perces CTG-bol lett majdnem 1 ora, aztan hazakuldtek enni es vissza kellett mennem ujabb CTG-re a szivhang miatt.
Itt mar csillapodtak a kedelyek kicsiket. A dokim megvizsgalt, mar 2 ujjnyira nyiltam, de a mehszaj nem rovidult, meg mindig 3 cm es hatul van.
Pentek reggel 6-ra kell mennem ehgyomorra, ha a mehszaj tovabbra sem rovidult, csaszar, ha rovidult, burokrepesztes.

Amit ma tanultam: csomoszor azt hiszem, a baba mozog, kozben pedig mehosszehuzodasrol van szo... Ez meglepett igy ket gyerek utan :D.

Tokre fel vagyok dobva, jol erzem magam,bar faj ott lent. Varom a penteket... addig nem hiszem, hogy barmi tortenne.

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Tinus! jól haladsz te is a tágulással drukk!!

Panndi, Kriszti! ez nagyon izgi!!!!!!!!!!!!!!!!drukkkkkkkkk

Nammado! na te biztos bármelyik pillanatban megszülsz! könnyű szülést kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bell! szívből gratulálok, hozzál majd fényképet!

Andrejja! nagyon drukkolok neked is, remélem lejjebb jön a méhszáj!!!!!!

este 10-től 2ig aludt utána 5ig nem...hol szopi hol dajkálás volt, aztán utána szépen aludt megint 3 órát.

tegnap mentünk a védőbe 2800g :shock: , nagyon szépen, gyorsan hízik, 2500 jöttünk haza másfél hete.
én jól vagyok, a csontok fájnak ott lent nagyon.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

12.-én 1:55-kor megszületett Kornél fiunk, 3120 g-mal és 51 cm-el természetes úton. Nem volt könnyű és egyszerű szülés, főleg ahhoz képest, hogy harmadik, de szerencsére minden jól alakult, és mindketten jól vagyunk. Ma már haza is jöhettünk. Részleteket később, most babázunk. :)
Bocs, hogy nem jelentkeztem, de én nem tudtam, a párom pedig valami lebegős-izé állapotban volt, felesleges lett volna ezzel megbízni. :)
Judit

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


migej! hatalmas gratula, nagyon sok boldogságot, tejcit egészséget!jó babázást! majd egy képet dobj a kicsiről ha lesz időd!

KépKép
dike
 
 


Judit szívből gratulálok Nektek!
Szóval nem volt könnyebb a 3., pedig ez volt az utolsó bizodalmam, hogy bár megvárakoztat minket Julcsi, de legalább gyorsabban jön remélhetőleg, mivel 3.szülés.
Ha lesz egy kis időd, írj kérlek a szülésről!...és persze a képet is várjuk Kornélról! :wink:

Bell neked is hatalmas gratuláció!!!!! :wink:

Andrejja péntek mindjárt itt van :shock: izgi :wink: .

Én is ma voltam ctg-n, minden oké, pénteken megyek újra.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Migej és Bell!
Szívből gratulálok Nektek! Képeket kérünk! :D

Ma voltunk tanácsadáson, mert Dorina megkapta az emlékeztető kullancs oltást, és ha már ott jártunk lemérték Milánt is...2470g most. 2170-el született és 2200-al jöttünk haza.

Aminek viszont nem örülök...nincs elég tejem :(
Olyan szar érzés, mert Dorka 1 évig szopizott és dőlt belőlem a tej, most meg...éppen van valamennyi. Azért szopizik Milán is, de kell neki a pótlás. Nem gondoltam volna, de a vérnyomásom még mindig nagyon magas és amióta megemelte a dokim a vérnyomáscsökkentőmet azóta nagyon sokat apadt a tejem :(

Akik egybe vannak még, azoknak kitartás és könnyű-gyors szülést!

Este még jövök...

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsófi! és azt honnan tudod h nem elég a tejed? miből lehet megállapítani?

KépKép
dike
 
 


Migej, Bell nagyon gratulálok! De jó nektek!!!
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Nahát..... gratulálok Mindenkinek....én sokszor csak ámulok :)

Velem a világon semmi különös nem történik. Nyákdugónak a nyomát sem látom, jóslóim abszolút nincsenek..... tök jól megvagyunk a bébimmel.

Asszem ő akkor egész nyárra sátrat vert, lubickol a medencéjében és jégkrémezik. Én meg reggel 9-től este 6-ig csak csavargok, mászkálok, lépcsőzök....már sokszor nem találom a lábaimat:D
Sebaj, most csináltam tejbepapit, én így etetem :D

(Közben azért már tökre megőrülök:)

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


Mondtam én, hogy este jövök...még éjfél előtt ide is értem :roll:

Dike!
Onnan, hogy szopiztatom és fél óra szopi ( 2 ciciből) után ordít, megpróbálok fejni, erre egy csöpp sem jön :?
Amúgy sem volt túl sok, de Milán sokáig 15-20 ml evett, azért annyi volt. Most már tápszerből 60 ml-t eszik, ennyi meg nincs :cry:
Amúgy a PIC-en is kapott pótlást. A korababákat nem nagyon hagyhatják, hogy veszítsenek a súlyukból. Mondjuk azt nem is szerettem volna, hogy 2kg alá csökkenjen. Én meg vártam a csodát, hogy egyszercsak elönt a tej (mint 6 éve), aztán közölték velem, hogy ne számítsak sok tejre míg szedem a gyógyszert meg magas a vérnyomásom...nade így, hogy még emelni is kellett 3x2-re...ááá
Gondoltam arra is, hogy abbahagyom a gyógyszert, nade azért agyvérzést se szeretnék kapni. Ha picit kések a gyógyszer bevétellel már lüktet hátul a fejem, meg fájnak a szemeim és 160 a vérnyomásom.
Csak az a szar, hogy a 3450g-os gyerekem 1 évig szopott, ez a kis icipici babám meg... :cry: :cry: :cry:

Milli!
Ez tetszett! Főleg a tejbepapi és a jégkrém :)))))))))))))))))))))))))


Megakartam most írni a születésünket, de inkább holnap. Megyek aludni (amíg lehet).

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsófi! értem!sajnálom!:(

tegnap fél 9kor cicizett, felkelt..járkáltam minden,cici, felkelt, cumi, víz, sírás, cici, felkelt utána már fájt a cicim, adta neki cumisüvegből még 30at azt is benyakalta...és nagyon nehezen aludt el fél 11kor..aztán kelt fél 3kor és fél 7kor úgyhogy végeredményképpen nagyon jó éjszakánk volt,most megint alszik 2 és fél órája.

leesett a köldökcsonk:)))

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Dike!
Ügyesek vagytok! :D Nekünk vasárnap esett le a köldökcsonk.

Panndival mi lehet? Vajon már babázik? :wink:

Mindjárt itt a péntek! Remélem újra gratulálhatunk valaki(k)nek! :lol:

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sajnos még nem :) Fáj, fáj, de még mindig rendszertelen...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a babákhoz! Lassan szépen mindenkihez megérkezik az új családtag!

Nálunk egyre rosszabb a helyzet, éjjel volt olyan, hogy óránként keltem. Fél- háromnegyed óra szopi, egy óra alvás. Pedig lenne tejem, de bealszik a cicin és nem tudom felébreszteni. Persze ahogy lerakom egyből felébred, majd a cicin ismét el. Kész vagyok. Most délelőtt elvittük sétálni, legalább normálisan aludt egy órát. Van valakinek valami ötlete, hogy érjem el, hogy ne aludjon el szopizás közben.
Mindemellett 55 dekát hízott a másfél hét alatt, tehát ezzel nincs gond.
A köldökcsonkunk még megvan, pedig már 16 napos Szonja.
kubi
 
 


2011. május 28. születéstörténetünk :D

Este 7 óra után, jött a nővér szívhangot hallgatni, és vérnyomást mérni. A vérnyomásom 160 volt. Mondta, hogy ha végigment az osztályon, még visszafele bejön hozzám visszamérni, mert magas. 8 után valamikor jött és még mindig magas volt...
Szólt az ügyeletes orvosnak, aki azt mondta, hogy újabb Cordaflexet vegyek be és NST-re tettek. Míg NST-n voltam, pont jött a férjem is (este 8-ig dolgozott). Ekkor még nem gondoltunk volna, hogy ma megszületik a kisfiunk... :D
NST után ki kellett mennem a nővérpulthoz újabb vérnyomásmérésre, na itt már 190 volt! Az ügyeletes orvos vizelet mintát kért, amibe annyi fehérje volt már, hogy túrós volt. Na itt telefonáltak az én dokimnak, hogy mi legyen. Én már a szobámba voltam ekkor, és pár perc múlva megállt az ajtóban a nővér kezében a szülőszobás hálóinggel és csak ennyit mondott: "Zsófi, császármetszés!"
Apával összenéztünk, és nekiálltunk pakolni meg közben telefonálni. Itt olyan állapotba kerültem, hogy nem igazán emlékszem részletekre...azt tudom, hogy felvettem a hálóinget, és jött a nővér, hogy siessek a szülőszobára.
A kezelőben azért megvizsgálta a méhszájamat a doki, de mondta, hogy esélytelen ezzel a méhszájjal a sima szülés.
A szülőszobában bekötötték nekem az Ebrantylt (vérnyomáscsökkentő infúzió) majd a katétert. Előkészítést sem csináltak. Apa még bejöhetett hozzám, mert várni kellett az altatóorvosra, mivel hoztak egy sürgős koponyasérültet a kórházba. Közben megérkezett az én dokim is. A vérnyomásom szépen ment le, olyan 140 körül volt. Aztán mondták apának, hogy menjen ki, mert az altatóorvos is megérkezett. Átvittek a műtőbe, közben láttam az inkubátort, hogy ott várja a pici fiamat...és gyorsan elkezdték. A műtőasztalon viszont annyira leesett a vérnyomásom, hogy 60/59 Hgmm volt. Nagyon rosszul lettem és nagyon szomjas voltam. Hallottam azt is amikor mondja a dokim a másiknak, hogy ott van az elhalt ikertestvér (ki is vágtak egy darabot a méhemből). De akkor már semmi nem érdekelt, csak legyek túl rajta. És végre 22:25-kor megszületett Császár Milán Olivér!!!!!!!!!!! 9/9-es Apgarral, egyből felsírt, de gyorsan futottak vele. Amikor látták, hogy elég jó állapotban van, visszahozták megmutatni nekem, aztán vitték a PIC-re. Engem még stoppoltak egy darabig, majd vittek az őrző kórterembe. Amikor kitoltak már ott várt engem a Dorina is, nameg a család apraja nagyja...

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Panndi!
Pedig azt hittem... :roll:

Kubi!
Akkor nagyon szépen gyarapszik Szonja! Nem tudok mit tanácsolni...max annyit, hogy piszkáld a kis arcát szopi közben ha elálmosodna, vagy a talpát.

Nálunk meg elkezdődött a hasfájás :(


Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsófi! jajj az nagyon rossz lesz:(( mi se usszuk meg, előbb hőmérőztem mert reggel óta szenved a kakival.:(
szép születéstörténet!!!

kubi! én is piszkálom az arcát folyamatosan a lábát hajlítgatom h ébren maradjon!

KépKép
dike
 
 


Az ígért képek.:)
Kép Kornél Kép

Amúgy egyenlőre őrült mázlim van, nagyon békés, kedves baba. Eszik, alszik, ha éhes csak kiált egyet-kettőt, de nem cirkuszol, hasa nem fáj, és nem is bukik. Tejem pedig jó sok van. :)

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


Judit gyönyörű kisbaba Kornél, nagyon formás, szép pofija van. :wink:

Zsófi akkor jó gyorsan pörögtek az események, nem volt időd filózgatni. A 60/59-es vérnyomás a 190 után nem semmi, én tuti elájultam volna. Amúgy a spinál érzéstelenítő is csökkenti ha jól tudom + még kaptál gyógyszert is, csoda, hogy magadnál voltál.
A spinál után nem fájt a fejed? Én ettől tartok a legjobban, ha esetleg császár lenne a vége, amúgy is fejfájós vagyok.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Judit, nagyon-nagyon szep a babad!!!

Lanyok, en mar nem jelentkezem, csak ha holnap megvagyunk. Reggel 6-ra kell mennunk... Amint tudok, irok!

Mindenkinek minden jot addig is!

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Andrejja nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!De jó Neked, Te már látod az alagút végét :wink: .

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Csak jelentkezem :), tegnap ejjel 22:55-kor megszuletett Kriszti Tamaraja is.
55 cm, 2800 gramm, termeszetes uton. Nagyon gyors lehetett minden, mert fel 8-kor meg otthon voltak, akkor irt, h mennek be a korhazba, mert valszeg szivarog a magzatviz.

En nem tudok aludni...

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Nagy gratula Krisztinek is!

Hát mi még egyben. Jóslóim vannak, de már úgy élek együtt vele, mintha nem is lennének.

Jövő héten szerdán megyek CTG-re megint, akkor ha már 2 ujjnyi leszek doki azt mondta, hogy már nem enged haza... Szóval, ha más nem gyúrunk erre, bár annyira nem örülnék, ha indítani kéne.

Panndi, Kisbarack ti hogy álltok? szinte már csak mi maradtunk, nem?
20140503222551
 
 


Gratulálok Krisztinek :)

Mi még egyben, fájok, de ennyi... holnapután doki, már alig várom, remélem történik valami...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Gratulálok Tamarához! :D

Migej!
Gyönyörű kisfiú Kornél! :wink:

Kisbarack!
Igen, a spinál még lejjebb viszi a vérnyomást...
A fejem szerencsére nem fájt...pedig az sem lett volna csoda. Viszont maga a felépülés szarabb volt, mint az első császárnál. Sokáig nehezen keltem fel az ágyból, mondjuk a jövés-menéssel nem volt gond. Biztos közrejátszott az is, hogy kivágtak egy darabot a méhemből...

Dike!
Néha mi is hőmérőzünk, mert a kaki nagyon nem megy Milánnak. Meg hát fáj a pocak...

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: