Új privát üzeneted érkezett!

Végre Olívia is túl van a műtéten, mielőbbi gyógyulást a szülőknek kitartást!Köszönjük a híreket Reni!

10 perces fájások????Azt hittem hamarabb be kell menni, köszi hogy írtad Zorroné. Remélem vagyis biztos észre fogom venni. És ez folyamatos? NA mindegy majd csak észreveszem.

Viki veled mi van????Megvan már a kicsi vagy kiengedtek a kórházból???

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

bekukkantok megint :D

Képzeljétek, tegnap már nagyon jó hírekkel akartam küldeni a párom, de nem lett semmi. Bár február 10-re vagyok kiírva, de már jó lenne külön. Én is nyűgös vagyok, (nehéz, fáj, lassú vagyok és semmiresejó :D ) és ő sem fér el… Ma mutogattam is neki, hogy nézd milyen szép nagy kiságyad van, ez mind a tiéd és annyit nyújtózkodhatsz, amennyit csak akarsz…
Szóval, már nagyon várjuk.
De nem izgulok, kicsit sem. Láttuk a szülőszobát, nagyon jó fej a dokim, a szülésznő, láttunk 20 perces babát és olyan hihetetlen meghitt, otthonias ott a hangulat. Csak jó dolog történhet velünk :D Nincs striám, nincs dagadásom, csak egy nagy hordó vagyok :D Egy jó dolog van, hogy olyanokat alszunk Albival, mint még soha életemben. simán lenyomok egyszeri pisis felkeléssel 10-12 órákat. Remélem ennyire jó alvó lesz, kint is :D A kórházunkban még nincs zárlat, jó lenne hamar letudni :D
A párommal csináltunk pár képet, majd ha találkozom vele, akkor felrakom :D (Apa elég sokat dolgozik most, hogy majd ha jön Albert, el tudjon jönni a munkahelyről legalább 2 hétre…) Elég uncsi itthon egyedül. De nem akarok sokat mászkálni, mert 1. nem bírok, 2. mert az influenza már nem hiányozna most…

Ahogy nézem a táblázatot, most elég sűrűn vagyunk. Holnapra erős hideg frontot mondtak, hétvégére erős meleget, jövő hétre lehűlést. Szerintem lesz pár meglepi most a hétvégén!!!
És olyan jó nézni a vonalzókat, hogy már csak 4 -5-6- nap van hátra. Hajrá csajok és mindenképp gyertek utána, mert szerintem lesz pár dolog, amit majd a szülés után is megbeszélhetünk. A gyakorlott anyuk majd biztos segítenek a kezdőknek :D Remélem!
Nektek csajok már csordogál a ciciből a tej? Nekem tegnap kezdte és nagyon fura… :D
Jó, hogy olvasom itt a magnéziumot. Nekem sosem keményedett, csak pár napja, úgyhogy mindig be is kaptam napi 1-2 magnéziumot… Szuper, most akkor leállok vele

Kacsamama vicces, de én sem nagyon kívántam a szexet a közepén, de most a végén olyan erotikus álmaim vannak, hogy csak nézek :D Hihetetlen paraszt volt a csaj… te szegény mindig kifogod a bunkókat…

Brita, olvastam. Én végig szorulós voltam, írtam is többször, hogy csak gyógyszerrel. Most olyan szépen visszaállt, szinte hasmenés már két hete. Ezért hittem, hogy hamarabb fog jönni.

Ani, Napvirág, én kettes pelust viszek, (3-5 kilos) azt mondta a doki, hogy mi azzal kezdünk majd… kíváncsi leszek :D

Valijja, te is nagyon a finishben :D Most látom, meg is született!!!! Hurrrráááá!!!! Gratula!
Most olvasom, nagyon szorítok, imádkozom, remélem mire elérek a mai naphoz, jó hírt olvasok!!! Gyors gyógyulást Oliviának!!!

Napvirág, te nyitottad a topikot babahírrel! Azta, már két hetes!!! És milyen ideális súllyal :D Nagy gratula!!!
De jó, amit a súlyról írtál, remélem én is így leszek ezzel
:D

Tecaaa, már neked se sok napod van…

Pöcök, jobbulást!!!

Zorróné, végül én is ezt a masszázsolajat vettem a javaslatodra, köszönöm!

Littlebaby, végül megfordult? Nagyon szorítok! Hétvégén kipróbálom a trükködet a szülésbeindítására :D Nagyon jó tábla!!!

Grepfruit, már nem vagyok olyan aktív. vagyis igen, szellemileg nagyon, de testileg csak egy hordó :D

Kíttyna, én is iszom a málnalevél teát, meg a palástfűt, meg homeozok is, de abba nem hiszek, szóval nem sokat ér… De jó, hogy mindenkinek sorba befordulnak a babái.
Nekem is vettek kenetet, van bacim, szedtem antibiotikumot és majd kapok infúziót is szülés előtt. És RH nega vagyok, szóval szülés után injekciót is. Mindenből kapok egy kicsit .Én is 10-re vagyok kiírva, na melyikünk lesz az első? :D

Reni olvaslak. A dokid itthon hol praktizál?
Nekem nem szállt le a hasam, szépen fent kucorog még a baba…
olyan jó, hogy még azt olvasom, hogy mikor hogy lesz, a láblécben meg már látom, hogy Benjamin 1 hetes, két napos. Alig várom hogy a fényképekhez érjek!!!
Gratulálok!!! – elértem a szülés részhez :D Nagyon csodaszép!!!
Azt mondják, az első hetek tényleg tök depik, a 9 hónapi hormonfelborulás 1-2 hét alatt rendeződik vissza. Már készítem fel az uram!!

Kismamik, gyertek és meséljetek, hogy milyenek az első napok, első hetek!!!

Viki, nekem is azt mondták múlt héten, hogy egy ujjnyira vagyok nyitva, nagyon izgi!

Judysz, de jó, hogy nektek is szuperek a szülőszobák. Ha úgy alakul, én mindenképp szeretném a kádat használni. Amikor itthon elkezdődnek a jóslófájásaim, mindig a forró víz segít!
Én 3300-kgmal születtem 03.03-án :D

Ani, te még egyben???

Manogab, hatalmas gratula! Képet, képet!!!

Csajok, ha már mindannyian megszültünk, akkor majd meséljük el a szüléstörténetünket, kíváncsi vagyok. Viszont most még nem olvasnék sem nagyon jó, sem nagyon rosszakat :D )))

Kép
mieza
 
 


Pöcök, sok helyen kikötik, hogy 7 perces fájások előtt be se menj, mert elküldenek. Ha front van, mint mostanában volt párszor, iszonyú futószalagszülések volt... még mindig jobb otthon vajúdni, mint a folyosón...
Illetve több kórház is van, ahol ha bemész, akkor x ott töltött idő után megindítják a szülést. Tehát jobb később menni, hogy legyen esélyed a természetes szülésre!

Kép
mieza
 
 

 
 

Elfolyt a magzatvíz, megyünk a kórházba... :wink:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorroné: Remélem már a kezedbe tartottad a babádat. De jó neked! Gratulálok! De jó hogy tudtál jönni!

Mieza: Jó hogy jöttél, már régen jelentkeztél. Már nagyon a finisbe vagy, megértem hogy már minden rossz. Én egy pár napja tudok normálisan aludni, persze fáj egy idő után a pocakom akkor fordulok, meg kijárok kétszer pisilni de legalább alszom.
Nekem nincs előtejem és ettől egy picit néha meg is ijedek, mert félek hogy nem lesz elég tejcsim, sajnos anyu sem tudott sokáig szoptatni, remélem nem örököltem tőle. Majd meglátjuk.

Forró víz? Az nem indítja be a szülést? Otthoni vajúdásra mondom.
Nem féltek attól hogy nem lesz időtök beérni a kórházba?
A 10 perces fájások előtt jelentkezik ritkábban is vagy egyből 10 perces lesz???
Jó fejek a kórházak, első gyermekes anyuka amúgy is megijed ha elkezdi érezni a fájásokat és akkor kikötik hogy 7 perces előtt be se menj? Mondhatom.
Olyan kíváncsi vagyok már....mikor indul meg.
Mieza gyere továbbra is!

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!
Húha nagyon pörög a topic! De érthető! :)
Mannogab, Vali, zorroné, gratulálok a picikhez! Remélem hamarosan elkezdetek képeket is hozni! Oliviának gyors felépülést kívánok!

Pöcök, nekem a szülésznőm mondta,hogy ha már 3-4 órája vannak rendszeres fájásaim, vagy 5 percesek, akkor üljek be egy kád forró vízbe. Ha utána felerősödnek, akkor irány a kórház. Ha elmúlnak, akkor csak vaklárma, feküdjek le aludni. :)
Tényleg úgy van, ahogy mieza írja. Én nem kívánkoznék idejekorán a kórházba, és tuti kivárom a 4 órát, de lehet többet is. Első szülésnél úgy is eltarthat az egész tizensok óráig is, és az itthoni légkörben minden sokkal könnyebb, nem siettet senki semmiben.
Hál'ég a kórház 15 percre van tőlünk, szóval az autóban semmiképp nem fogok megszülni. :)

Jajj már nagyon izgi ám így a végén. Én is kivagyok, csak arra bírok gondolni, hogy mi lesz, hogy lesz. Próbálok sokat ráhangolódni pozitívan, és belső hangon beszélni babóval. Remélem mindenkinek problémamentes lesz a szülés!

Kép

Kép
csibic
 
 


Sziasztok!

SOK SIKERT Zorroné!! Hát mégsem vársz meg. :lol:

Pöcök: Melegvíz elvileg jó a szülés beindításra. Én is attól parázom hogy nem érünk be a kórházba, meg ha este indul be a szülés akkor mi legyen Bogit átviszem anyósékhoz, vagy átjönnek. Apa hazaér -e ideében mert hogy hétvégén éjszakás és ráadásul hétvégén jön minden front.
Nem tudom, én 2. szülő vagyok, de mivel nem volt még vajudásom ezért én is parázom. Bár én inkább a kórházban vajúdnék, már csak azért is mert annyit utcán szülőről lehet hallani. Ki tudja lehet hogy félúton begyorsít aztán ki tudja hogy milyenek az útak.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Sziasztok.

Gyors be kukk.
Gratula a babákhoz, a kis Oliviáért nagyon imádkozunk.

Az ÁNTSZ honlapján megtekinthető,hogy melyik kórházba van látogatási tilalom.

Szerintem a baba méretek és a tejcsi mennyiség nem örökletes. Én 35dik hétre születtem 2200grammal, ehhez képest én végig hordtam mindet és átlag 4 kg-os babáim születtek. És azért tudtam őket szoptatni,bár nem sokáig, ami valószínű azért apadt el,mert nem voltam elég kitartó és 2-4 hét után feladtam a 2-3 óránkénti szoptatásokat :?

kellemes napokat, gyors szüléseket, sok tejcsit, kevés hasfájást a babáknak, nyugodt éjszakákat :)

Kép
ekriszta
 
 


Hú, Zorróné! Hajrá, mostanra már lehet, hogy meg is van a kisangyal :)
Majd jelentkezz ám!!!

Pöcök: hát, kinek hogy indul meg...
A könyvbeli, hogy 20 percesekkel indul... a doki szerint, ha kb. egy órára lakunk (közelebb lakunk kb. 20 percre, de ugye sose lehet tudni...), akkor menjünk be, ha már 6-7 percesek lesznek és minimum egy óráig így vannak. (tehát egy óra alatt 10 db...).
Nem tudom, nem izgulok, hogy nem érünk be :) Akkor hívok mentőt... nem tudom :)

Persze van akinek elfolyik a víz, vagy akinek rögtön 6 percesekkel indul... De azért ne úgy képzeld, mind a filmekben, hogy uff, fájások, már jön a gyerek feje, ez hosszú órák kérdése. Ahogy Csibic is írja.
A forró víz vagy felerősíti vagy elmúlasztja...

A múltkor amikor bent voltam a kórházba, jött egy csaj és a párja, hogy nagy fájásai voltak, 10 percesek, de mire beértek (25 perc), elmúltak. És ma már harmadjára jöttek be így. Hazaküldték őket és már kicsit idegesen magyarázták, hogy csak akkor jöjjönek, csak akkor induljanak el, ha már tényleg 6 percesek, még otthon a fájások. Fölösleges befutkározni, mert ez a befutós stressz is okozhatja, hogy elmúlnak... Mi csak néztünk a párommal, de tényleg logikusnak tünt, hogy most nem nagyon tudnak vele mit kezdeni ott bent, ha nincs semmi.

Tök vicces, hogy Csibicnek is már csak 8 nap, Ekrisztának is... :)
Mind itt vagyunk már a végén!

Azt mondják, hogy a forró víz méhösszehúzódásokat okoz és beindítja a szülést. Egy hete nagyon forróban fürdök és még egybe vagyok. De holnap kipróbálom a többiek receptjét: séta, fürdő, szex, csípős-boros vacsi, séta... hátha :)

Kép
mieza
 
 


AZ ÁNTSZ honlapján fenn van, hogy hol vannak látogatási tilalmak az influenza miatt:
http://www.antsz.hu/portal/down/kulso/a ... 10204a.pdf

Sajnos az én JÁnosom is beleesik :(
A dokimat most kérdeztem. Apás szülésre nem vonatkozik, de amint bekerülök a gyerekágyas osztályra, onnantól szigorú. Nincs családi látogatás, apa hozhat be ruhát, kaját, de nem tartózkodhat hosszan az anyunál. (gyerekkel érintkezhet, mert ha apu beteg, nyílván nem fogja meglátogatni a saját gyerekét sem). De nem maradhat hosszan...
Baba nem menet a folyosóra.

A rokonok ki fogják bírni azt a pár napot (ha betegek, többet is ki kell bírniuk) és valahol örülök, is, hogy mások beteg rokonai nem fertőzik az én gyerekem... csak... olyan elveszett leszek, mi nagyon együtt akartuk végigcsinálni...

Kép
mieza
 
 


Köszönjük a tájékoztatót a kórházi tilalomról. Szerencsére még a MÁV nem tartozik bele, de ki tudja, bár azt se tudom, hogy most hogy beteg vagyok és rám jön a szülés mit csinálnak velem. Fáj a torkom de csak néha az orromat fújom és a hangom mint valami repedt fazék. Nem hiszem hogy összeraknának friss anyukákkal és gyerekekkel. De nem tudom mit csinálni, kúrálom magam folyamatosan, iszom a forró citromos teát, kivit eszek, bioparoxot fújkálok az orromba, sós vízzel gargarizálok, és tantum verdét szopogatok. Ma este gőzölök egyet hátha az is segít, de már nem tudok mit kitalálni.
Mieza: Köszönöm a tájékoztatást, kicsit izgulok, de már nagyon várom. Látom te mindent elszeretnél követni hogy beinduljon, én is de a séta már nem megy a csípőstől iszonyatosan ég a gyomrom és jön fel a savam a sex???Hát sajna azt apuka nem "akarja" , borocskát én néha iszom hogy tudjak aludni, nálam csak a meleg víz segíthet, talán. De szurkolok nek! Olyan izgi, nem??

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Pöcök
A 40. hétig nem szabad beavatkozni, utána lehet próbálkozni néhány dologgal, de csak mértékkel. Nekik biztos jobb még odabent.
Szülésznőd van? Őt hívhatod ha kérdésed van. Érdemes lenne fogadni. Nekem is szabin van a dokim, de csak két napra merészkedett el Ausztriába. Azt mondta vasárnap reggelig ne szüljek. :)
Ne aggódj, észre fogod venni, nekem az elsőnél olyan szabályos tízperceseim voltak, egészen 12 órán keresztül, na jó lehet nem eddig fog tartani, de ha 5 perces csak akkor érdemes elindulni. Én még azzal is vártam néhány órát, mivel a 10 percesek is sokáig tartottak, szerintem érzed, ha erősődnek a fájdalmak az előzőekhez képest, akkor indulj. De nálunk szóba sem állnak veled, ha csak 10 perceseid vannak.

Zorróné
Legalább annyi előnye van a zárlatnak (csak a részleges zárlanak) hogy nem jöhetnek látogatók. Sokkal nyugisabb a szoptatás. Én azért egy szobatársnak örülnék, az elsőnél is jó volt. Sokat beszélgettünk, és vigyáztunk egymás babáira, ha fürödni, vagy WC-re mentünk.
Regikémmel én is megszenvedtem, a fejecskéje az utolsó órákban illeszkedett be igazán.
Drukk! Ez legalább elég egyértelmű jele a szülésnek! :) :D

Ani
Nem érzek semmit, olyan jól vagyok, bár tudom ez nem jelent semmi. De speciel ma, és holnap még nem akarok szülni, mert az orvosom szabin van. :wink:

Mieza
Nekem már hetek óta. Megértem, hogy már szülnél, én is így vagyok vele, eléggé türelmetlen vagyok. Ráadásul mint a két vonalzóm is mutatja, nekem fogalmam sincs mi a kiírt napom.
Vendég
 


Sziasztok!

Zorróné:nem semmi,jól beelőztél....gratulálok!!!!:)

mieza:jó hogy jöttél újra.én még egyben de már nagyon unom ezt az állapotot.

ráadásul hétfőtől naponta járni ctg-re,megőrülök a gondolattól is,ráadásul tilalom van a Sote II.-n is,apát is "csak" szülésre engedik be.

A mai ctg fájásokat mutatott de én semmit nem éreztem,nem is értem mi értelme van ezeknek a vizsgálatoknak.A pici részéről értem,hogy szívműködés,de ezek az összehúzódások hogyhogy nem érezhetőek,amikor nagyon ívelnek felfele.

Amíg a ctg-n voltam mesélte ott egy csaj,aki tegnap hajnalban szült,hogy semmi fájást nem érzett,szivárgott a magzatvíz azért ment be csak a klinikára,akkor már 3 ujjnyira ki volt tágulva,és kellett kapnia oxitocint hogy érezze a fájásokat,más különben nem érezte volna mikor kell nyomnia.iszonyat gyorsan szült,pár óra alatt,és ráadásul első baba,és nem is volt kicsi.
szerencsés!!!

A melegvizes fürdő nekem sem hatott,már próbáltam,sex nálunk sincs,mert meg sem tudnék mozdulni :D,"tankaranka"-és a párom sem szeretne,fél nagyon,csípőset alapból szoktam enni,úgyhogy arra semmi hatás,alkoholt pedig ilyenkor már nem merek inni,mert ha menni kell akkor tök ciki lenne,ha egy pohár bort legurítottam...:D

Így marad a várakozás,és FRONTOK!!!:D

sziasztok

Kép
ani983
 
 


Sziasztok! Pörgünk szépen! :)

Valami nálunk is alakul... Reggel óta görcsöl a hasam. Nem fájás, hanem tényleg olyan mint menzeszkor. Annyira nem tudtam, hogy mi ez, hogy délelőtt bevitt a tesóm Paksra, SZTK-ba. Csináltak egy NST-t, persze egy deka fájást nem mutatott. Megvizsgált az egyik doki, méhszáj teljesen zárt. Ez estére sem változott, most jövünk a fogadott dokimtól, úgyhogy bevettem egy no-spat, ő mondta, mert ettől vagy beindulnak az igazi fájások, vagy elmúlnak a görcsök. Hát majd meglátjuk.
Amúgy jó fej volt a dokim, mondta, hogy jól tettem, hogy nem mentem le Pécsre, mert biztos ott fogtak volna, és a terhespatológián most 3 roma asszony van és tegnap a biztonsági őrnek kellett szétválasztania őket, mert összeverekedtek.Azért nem semmi.
Ha csütörtökig nem jön meg a picur, akkor anyukámmal, meg a tesómmal leköltözünk Pécsre, tesóm albijába és ott várjuk, hogy mi lesz. Pénteken pedig mennem kell ultrahangra, meg valami terheléses vizsgálatra. De azért én bízok a hétvégi melegfrontban :)

Olivia Rose-ról van új infó? Mikor vihetik haza Valiék?

Többi picur és a mamák hogy vannak?

Zorrónével mizu? Ki a hírhozója?

Remélem mindannyian jól vagytok, a körülményekhez képest :) Kellemes estét mindenkinek!

Kép
kitttyna
Madocsa
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk!!!

Zorróné!! Gratula h elfolyt a magzatvíz, azóta már biztos babázol! Jó egészséget, sok tejcsit, és sok boldogságot kívánunk!!

Mieza üdv újra itt, jó h írtál!

Most nézem az István is zárlat alatt van, remélem márc. 8ra elmúlik a zárlat!! :roll:
Ma is elég sokat feszült és fájt a méhszájam, és a pocakom is fájogatott, remélem Pannika a 37.hét előtt nem akar kijönni. Ágynyugalmat rendeltek el, feküdnöm kell, nehogy a méhszáj miatt meg a vizesedés miatt beinduljon a szülés. Korai lenne még a 34.héten. És ha lehet akkor szeretnék a 37.héthez közelebb lenni, nehogy koraszülöttek legyünk. :( De ez eszembe sem jut, minden rendben lesz!!! Sokat pihenek és kész. :) Azért próbálok jönni és írni, ill. a táblit beszúrni ahogy bővülünk!!!!

szép estét nektek, és remélem a 39.hetesek a hétvégén már babáznak!!!

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


Pöcök, tényleg izgi! Én nem bírok semmi alkoholt, a sav miatt...

Kyttina, elmúltak, vagy felerősödtek? Mesélj!!!

Zorrónéról ki hoz híreket?

Oliviáról valami?

Képzeljétek, egy kedves ismerősöm természetgyógyász, igazi tündérkeresztenya típus. És azért szurkolt, hogy február 3-a után szüljek, mert akkor már a nyúl évébe születik Albert és az sokkal jobb! Hát, nem értek a kínai horoszkóphoz, de, az már tuti,k hogy február 3 után fog születni :)

Kép
mieza
 
 


Littlebaby, mindenképp nagyon szorítok, sok pihit!!!

Kép
mieza
 
 


Mieza! Nincs változás igazán, csak most már keményedik is a hasam. Beszéltem a szülésznőmmel, azt mondta, hogy próbáljak pihenni és ne nézegessem az órát :) Viszont szerinte egy-két napon belül babánk van, ezért a Férjemmel úgy döntöttünk, hogy holnap leköltözök Pécsre. Mégis csak 110 km. Szóval holnaptól már Pécsről olvaslak titeket és onnan írok. :)
Jó éjt mindenkinek! Majd jelentkezem.

Kép
kitttyna
Madocsa
 
 


Huh, de felpörögtek az események!!

Először is: kicsi Olivia nagyon szorítok!! Remélem jó hírekkel jöttök majd!!

Zorróné: Gratulálok!! Már biztos babázol, remélem hamarosan hallunk rólatok!

Judysz: bár én első babás vagyok, de babaméret miatt szerintem ne aggódj, én ma voltam uh-on 10 hét után végre, már alig vártam, erre olyan futószalag volt, hogy kb 2 percet voltam bent és nem is becsült súlyt.. Szóval én nem is tudom, de van egy honlap (http://www.timmermann.hu/index.php?m=szules_kalkulator), ahol ha beírod az adatokat, akkor kiadja, hogy a normál méretek mik annyi idős terhességnél és kb mennyi a súlya, én ez alapján megnéztem a mai uh adatokat és kb 2750g. Az sem nagy, de én nem bánom, mert 2500g felett már nem kóros (azt hiszem) és szerintem első babánál nem baj, ha nem olyan óriási..

Littlebaby: vigyázz magadra, azért még tényleg kicsit korai lenne, nehogy mégis engem hagyj a legvégére..:-)

Mieza: jó, hogy jöttél újra! Teljesen olyan volt, amit írtál, mintha én írtam volna, én is így vagyok: semmi extra bajom (nem vizesedek, nem fáj a derekam, nem tudom milyen a jóslófájás, aludni is tudok...stb), de már nehezen viselem magam, ahogy te írtad egy "hordó" vagyok..

Ani: nagy hajrá neked a hétvégére!!! Gondolom, hogy nem vágysz napi ctg-re...

Látogatási tilalmakat sajnálom, de azért remélhetőleg az apás szülésre nem vonatkozik... Mávban még nincs, jó lenne ha így is maradna..

Pöcök: Te nem voltál szülésről előadáson a Mávban? Ott azt mondták, hogy akkor kell bemenni, ha elfolyik a magzatvíz vagy ha rendszeresen 10 perces fájásai vannak, illetve természetesen akkor ha vérzés van.

Velem minden ok, holnaptól már hivatalosan nem lesz koraszülött!! Ma volt az uh, de azt már írtam. Hétfőn megyek vérvételre meg ctgre, remélem minden ok lesz.

Mindenkinek kitartást! Várjuk a híreket!!!

Kép
grapefruit
Budapest
 
 


Szaisztok!
Brita: Én nem próbálkozok semmivel, mert úgy vagyok vele hogy ő tudja mikor akar jönni. Csak szurkolok és beszélek hozzá, mégis csak jobb lenne már kint.

Littlebaby: Csak pihenj, szurkolok, reméljük téged nem fog megzavarni a front. Csak minket.

Kittyna: Ez nagyon izgi. Akkor reméljük neked is beindítja a front a szülést. Jó lenne.

Szerintem Zorronének nincs senki hírhozója, nem sűrűn jött a szülés előtt, sajnos, de reméljük ha hazaér majd jön és elmesél mindent. Már nagyon várjuk.

Vali:sokat gondolunk rátok, ha tudtok gyertek a jó hírekkel.

Mieza: Az már biztos hogy február 3 után jön. De reméljük hamarosan már jön. Szurkolok.


Ki fog még a Mávba szülni????

Tényleg aki volt 4d-s ultrahangon, volt akinek eltalálták a dátumot?Szülésre?Na ez egyenlőre csak 4 kismamit érint, de lehet hogy valaki már lemaradt az ottani dátumról. Remélem értitek mire gondolok. Én nekem a 4d azt mondta hogy 15én szülök,az ottani számítások alapján, akkor ne is várjam előbb?

Már a családom is kikészít, nem merek senkit hívni mert mindenki azt hiszi azért hívom mert rám jött a szülés. És mindenki azzal nyüstöl hogy majd most a melegfront. Hát én is szeretném de már néha uncsi hogy mindenki ezt mondogatja és biztat.
Na jó majd jövök. Jó hétvégét mindenkinek, néha benézek hátha jó híreket kapunk.

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Brita! Nincs szülésznőm mert a dokimat kérdeztem hogy van e mellette szülésznő vagy az ügyeletessel dolgozik e, de ügyeletes szülésznőm lesz.

Nem voltam szülés előadáson meg semmi ilyenen a Mávba, most egy kicsit talán sajnálom, mert legalább ismernék ott valakit, most hogy a dokim szabin van. De ez van, azért szurkolok hogy szüljek hamarosan.
Na jó éjt.

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Pöcök
A 4d-s uh szerintem pontosabb. Nekem csak 3 és fél napos volt a menzeszem, ez ritkán van, de ilyenkor a ciklusom csak 21-22 napos. Tehát nem középidőben van peteérés. Ráadásul a dokim mindig egy héttel idősebbnek látta a terhességet/babát. És 37 hetesen sem volt kicsi. Szóval a 4d-s uh szerint holnap van a kiírt napom, és szerintem ez a pontos. A február 9. téves. A teszt is hamarabb lett pozitív, mint Reginél.

Jó éjt!
Vendég
 


Megyünk Pécsre, 5 percesek a fájások :D Szorítsatok!

Kép
kitttyna
Madocsa
 
 


Brita! Akkor elég valószínű hogy te is ma megszülsz, főleg hogy jön a front. Szorítok hogy így legyen.

Kittyna: Sok sikert remélem leértetek Pécsre és hamarosan szülsz! Ha így van jól jósolt a szülésznőd!

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!!

Tyűha Meg áll az ész hogy mindenki itt kezdi meg a vajúdást. Szorítunk mindenkinek jeleneleg Kittynának. Gyors szülést.

Velünk minden rendben. Még nem izgulok mert elég sok dolgunk van. Próbáljuk behozni az elmúlt 3 év elmaradt felújításait. Szóval vettünk egy tök szép szekrényt a gyerekeknek ( amit nagyon furi kimondani, mert eddig csak Bopgi volt), azaz a lányoknak. :cry: Úristen nem sokára már mondhatom azt hogy lányaim.
Szóval megpróbálom a gondolataimat elterelni, Bár Bogi is tesz róla mert taknyos és köhög és hőemelkedése van, Ennek ellenére hálás voltam mert nagyon jól aludt. :)
Ennyit rólunk.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


kitttyna: hajráááá!!!!

pöcök: te jóóó ég, olvasom soraidat, és mintha én írtam volna szórul szóra:-) már senkit se merek hivni :-P

jujj de izgi már jönni a topikra, mindig történik vmi :-) hajráá csajok
lassan már én is szívesen szülnék... bár a hangulatom elég ingadozó ezügyben...

én is Mávban szülök, nagyon jó a szülőszoba... bár most biztos futószalag van....
nálam semmi jele a szülésnek... semmi nem fáj és a magzatvíz sem "kevesbedet" ahogy a doki fogalmazott.
és hát 15re vagyok kiirva... úgyhogy még van időm... meglátjuk...

jó 7végét.... csóók

Kép
Kép
judysz
 
 


grapefruit: köszike az oldalt.... nagyon jó és itt egy 100l mond többet. úgyhogy akkor télleg nem ad izgalomra okot a mérés. és lehet h téves is :-)

visszaszámlálás indul... 10 nap

Kép
Kép
judysz
 
 


kittyna, nagyon szorítok én is!!!!! gyors, könnyű szülést!!!!!!

hát, lányok, nálam sincs semmi jele a szülésnek. most úgy érzem, hogy én leszek az utolsó, mivel nekem is van egy febr 28-i dátumom is. de a dokim a 21-hez ragaszkodik. remélem a kislányom elindul és akkor nem kell kétségek között lenni.

telefonálóktól nekem is herótom van és ha én hívok bárkit, rögtön mondják, hogy na, szülsz???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

kitartást mindenkinek!!!

én szerdán megyek újra nst-re, remélem produkálunk már valamit. az biztos, hogy a hasam elindult lefelé, de keményedés az nuku, pedig már egy hete nem eszek magnéziumot, amiből eddig 3x2-t ettem a citricii-ből. és volt csomó keményedésem. :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kittyna: HAJRÁ!!!!!

Kacsamama ezen én is meglepődtem, hogy innen mennek szülni a többiek! .-) Én, mint első babás nem gondoltam, hogy a fájások közbe még netezni fogok, de ezek után ki tudja..:-)

Judysz, örülök, h tetszett az oldal, engem is megnyugtatott.

Engem még nem zargatnak a telefonokkal szerencsére, de lehet, hogy azért, mert a dokim azt mondta, hogy még 14-én biztos, hogy a rendelésén találkozunk, úgyhogy addig én igyekszem nem is gondolni arra, hogy hamarabb is mehetek, talán így nem pörgök rá annyira a dologra.

Kitartást mindenkinek! Hajrá melegfront! :-)

Kép
grapefruit
Budapest
 
 


Kittyna
Drukk!

Pöcök
Hát nem, egyébként ebben a frontban nem is reménykedtem, rám eddig még sosem hatott a melegfront. Majd talán a szerdai erős hideg, meg szél. Regikém is pont ilyenkor született.
Addigra meg már mindenki megszül, csak én maradok itt.

Kati
Azért neked még van bő 3 heted. Ilyenkor még normális, hogy semmi jele a szülésnek. Nekem ekkor még csak joslóim voltak, de azok nem jelentenek semmit. Meg azóta az erős görcsök sem indítottak be semmit. Szóval még kitartás!
A keményedések nekem is leálltak, mikor abbahagytam a magnéziumot, de majd a 38-39 héttől visszatérnek.
Vendég
 


Pöcök, én is így vagyok. Bárkit hívok fel, mindenki azt hiszi, hogy AZÉRT hívom..
És bárki felhív azt kérdezi: na?
Én meg: semmi, és semmi nem is történt velem tegnap óta...

Brita, te is nagyon a finishben vagy :) Hajrá :)

Én nem mondanám, hogy a meleg front bármilyen hatással lenne rám.. de ugye még lehet :) Ma iszonyú sokat sétáltam, ettem csípőset... holnap folytatom :)

Kyttina, remélem, hogy minden okés, odaértetek!!! Mesélj majd, gyere!!! Jaj, de izgi!!!

Kakti, nekem még a hasam sem indult el lefelé, pedig egy nappal vagyok Kyttina után...

Kacsamama, még én sem szoktam meg, hogy fiam.. olyan furi lesz!!!

Kép
mieza
 
 


Kép
Sziasztok Babavárók!

Zorróné férjeként ért a megtiszteltetés, hogy elmondjam pénteken délelőtt 10.05-kor megszületett Kiss Dorka, 3370 gramm, és 55 centiméterrel. A kisasszonynak nagy haja van... na de ennyit csak, a többit majd Zorróné!
Ha minden jól megy és nem sárgul be Dorka, akkor holnap már hazajöhetnek! :D

Kitartást, már Nektek sincs sok hátra...
zorroapu
 
 


zorroné és zorroapu!
GYÖNYÖRŰ KISLÁNYOTOK SZÜLETETT!!! GRATULÁLOK HOZZÁ!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok! Nálam se hatott a melegfront szülésileg, de a fejem majd szét robban, megőrülök úgy fáj. És olyan fáradt vagyok hogy tegnap lefekvés előtt szinte mondtam Kristófnak hogy ma éjjel ne, hagy aludjak egy kicsit. De mára sem jobb a helyzet.Mintha nem is aludtam volna.
Talán majd a napsütés feltölt kicsit később.

Zorro család! Nagyon szép Dorka kislányotok, gratulálok! Gyönyörű, formás. Majd gyertek a részletekkel. mindenki kíváncsi.
Én személy szerint meglepődtem hogy reggel 10 órakor született meg Dorka, miután éjjel negyed 12kor folyt el a magzatvíz.
Ezek szerint sokat szenvedtél Zorroné vagy ez normális?

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


pöcök: ugyan még én sem szültem, de zorroné esete olyan normális, én úgy tudom. de majd ő jön és beszámol. már nagyon várom én is!

sajnálom a car éjszakádat. én jól aludtam, kétszer keltem görcsre, de hamar vissza is aludtam. enyém gyerek nem frontérzékeny, legalább is nem melegfront.

holnap veszek málnalevelet és ezerrel nekiállok inni. nincs mese, ki kell jönnie boginak lassan, bármennyire is jól érzi magát!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok Csajekok!

Ját még mi is egyben. Bár most mondták hogy a szauna meggyorsíthatja a folyamatot. Én most már kivárom a pénteket. Még hál istennek elég nyugodt vagyok már csak azért is mert tudom hogy akkor rossz lesz vagy 2 napig de utána már végre külön, aludhatok újra hason, végre újra beindíthatom az izmaimat mert fogok tudni kapálni és kertezni és nem utolsó sorban itt lesz Jázmin. Úgy látszik a meleg front nálunk sem jött be, de majd fogadjuk 2 nappal a kiírt elött a hidegfront miatt. NA MAJD AKKOR. :) :D :D

Zorroné: Gyönyörűséges Dorka baba. Nagyon szép és nagyon sok boldogságot kívánok a férjeden keszertül egyenlőre nektek és sok tejcsit. JAAA és sok alvást. hi

Pöcök: 10-12 órás vajúdás még nem is hosszú. Littlebaby 32 órát hagyták vajudni, Bár én nem tartom ezt jó ötletnek mert a végén már neked nem lesz erőd. Szóval ez egy teljesen átlagos idő. Bár volt ismim akinek a férje lement kávéért meg cigizni mondván ráér, aztán mire felért közölték vele hogy gratulálok kislány. :lol:

Kati: Lehet hogy te fogod zárni a februárt? Még hátra van egy kis idő, de kitartás. Most már minnyá vége :)

Kép
Kép
kacsamama
 
 


zorró család :-)
szívből gratulálok a gyönyörű babához, nagyon sok boldogságot.

Nekem is nagyon ramaty éjjszakám volt... úgyláccik már kezdek terhes lenni. eddig semmi de semmi panaszom nem volt. most meg egyre több...

no mind1 nem panaszkodom, jó lenne már babázni :D

Kép
Kép
judysz
 
 


Sziasztok!

Zorróné és Zorróapu!! Szívből gratulálunk Dorka babához, nagyon szép kis formás baba! Kívánunk sok boldogságot, egészséget és sok tejcsit!!! Várunk Titeket vissza a hírekkel, hogy vagytok, milyen babázni....stb! Sok pussz!!!

Rólunk annyit, h most jól vagyok h sokat fekszem, bár Lili mellett nehéz, de nagyon jó kislány, megérti h anya fekve csak olvasni, vagy babázni képes vele.
Még 2nap és 35hetes leszek, már 2 héttel közelebb a 37-hez, jelenleg ez a célom, utána már jöhet akármikor a kis Pannikánk!!!

Remélem mindenki jól van, bár az éjszaka nálam sem normális, állandóan fent vagyok 2órákat mert nem bírok feküdni, sehogy sem kényelmes. De napközben jól elvagyok. Örülök a "jóidőnek", még a kedvem is jobb.

Mindenkinek további jó hétvégét, már amennyi még hátra van belőle!!
És a tábli:
1296983909.2396.doc

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


Tyűűűű laptető!!! :lol: :lol: Hogy nekem ez is sikerülhet???!! És már topicon belül másodszor!
Az élet apró örömei..... :lol: :lol: :lol: na jó csak vicceltem!

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


Sziasztok!

GRATULÁLOK ZORRÓ CSALÁD!!!!!!!!!!Gyönyörű kislány!!!:D


Mi még egyben,együtt.:(
Holnap a kiírt időpont ami a kis könyvben van.
Tegnap jelentkeztek fájások,de végül nagyon jó éjszakám volt,ma kirándulás egy kicsit,és remélem hamarosan megérkezik a kicsi Aisa.

Frontokra nem vagyunk érzékenyek,max.lustábbak.:D

szép napot

Kép
ani983
 
 


Mieza
Egy napra vagyunk kiírva . A hasam nekem se ment le az első terhességnél, csak közvetlen a szülés napján. Most már hetek óta megy lejjebb, még ma is egy kicsit, de így sem indul el semmi.
Én is fűszereset ettem tegnap, és meglepően jól bírta a gyomrom, még csak savam se volt. Ma és holnap séta ezerrel. Amúgy is gyönyörű idő van. Regi hidegfrontkor született, szerdai napon, és előtte napokban jó idő volt, szóval remélem most is így lesz. Nála is szerda volt a kiírt napom. Bár csak így lenne, annyit már tényleg bírok várni.

Zorroapu-Zorroné
Gyönyörű baba! Gratulálunk hozzá!

Pöcök
Az én fejem is fájt tegnap, pedig a melegfrontra még ennyire sem vagyok érzékeny.
Az nem is olyan sok. Nekem május 1-jén este 9-kor indultak a 10 perces fájások (jó erősek voltak), aztán másnap reggeltől 5 percesek. Kb 13.30-kor vettek fel a kórházba, és csak 19.09 perckor lett meg a lányzó. Szóval az 22 óra vajúdás. Ez az elsőnél benne van a pakliban.

Kati
A málnalevél teánál arra ügyelj, ha szülni szeretnél, akkor majd hagyd abba, előtte néhány nappal. Mert tágítani segít az előtte lévő hetekben, de 39. hetesen érdemes abbahagyni.

Judysz
Kitartás! Én is már várom egy ideje ezt a kis legényt, de jól érzi magát odabent.

Ani
A vonalzód uh szerint számol. Nekem is kettő vonalzóm van, mert még mindig nem tudjuk mihez számoljunk.
Mi is sétálunk egyet. Bár nagyon viharos szél van.
Vendég
 


"Jó "olvasni a sorokat hogy mindenki szenved és már nagyon várja a babáját. Én már lassan kezdem feladni hogy a héten megérkezzen, vagyis a jövő héten. Szerintem kivárja az időpontját, pedig nagyon nem szerettem volna. De ez van. Ezek szerint tényleg jól érzik magukat odabent még a gyerekek.

Littlebaby: Te csak feküdjél, még várjon egy kicsit Pannika. Lili nagyon aranyos hogy megérti hogy nem tudsz rohangálni utána, de szerintem megérzik.

Ani: nem semmi hogy még egybe vagytok. Én ezt nem bírnám, kikészülnék idegileg.

Mieza, Rita: Nekem már két hete mindenki mondja hogy lent van a hasam de a doki szerint még a gyerek fejének lejjebb kell mennie. Már mindenki észreveszi hogy nem sok van hátra, ha elmegyünk vásárolni a pénztáros megjegyzi hogy már nem sok van hátra, ugye?

Én meg minden egyes nap reménykedek, minden kis fájást várok.Már én is szeretnék túl lenni rajta.

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Most nézem hogy az én vonalzóm egy kicsit lemaradt már két vagy már három nappal tovább járok. Napok óta ezt írja. Na mindegy. Én tudom hol tartok.

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Zorroné nagy garula édes kislányhoz.Nagyon édes!Sok boldogságot és tejcsit kívánok nektek!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Ez hülye ez a vonalzó.Az én kicsi fiamat sem annyinak írja.Enyhén le van maradva! :evil: Pedig ráérne fiatalítani magát! :lol:

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Nektek is sokat mocorog a pocakotokba a babátok? Nekem egész nap mozog kidugja a lábát, alul úgy kapálózik hogy néha azt hiszem lassan kidugja a kezét. Mondjuk minden nap ennyire kis mozgékony, ez normális hogy ennyire sokat tud mozogni?
Már mondták hogy akkor még ne várjam a szülést.
Kár hogy nincs előjele a szülésnek a fájásokon kívül. Úgy izgulunk.

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


ZOrróné, hatalmas gratula!!!

Kakti, mindent megpróbáltam, de Albert nagyon jól érzi magát  Pedig iszom a büdös teákat, homeot szedek. Reggel 15 fok volt, apa úgy keltett, hogy miért nem szülünk már? Hát, nekem se melegfrontérzékeny, az tuti :)

Csajok, forró vizes fürdő, szaunaszerű gőzben, 2 féle tea, homeo, csípős kaja, bor, nagy séta és iszonyú sok mozgás… és Albert jobban érzi bent magát, mint valaha. Igaz, ma ki akart jönni, de lábbal a jobb oldalamon…
Egész éjjel alszom mint a bunda :D
Pöcök, nekem a hasam nem ment lentebb és senki nem hiszi el, hogy a végén járok :D Pedig akkora bendőm van :D ))

nekem most kicsit kevesebbet mozog. Úgy mondanám, hogy kevesebb az aktív időszaka. De ha aktív időszaka van, az nagyon aktív :D ))

Kép
mieza
 
 


Én nem tudom mit mozog ennyire, nem hiszem el hogy nem alszik egész nap. Folyamatosan mozog és túrja a lábát kifelé közben alul is érzem mintha kalimpálna. Nem értem ezt miért csinálja. Ha kiakar jönni miért nem jön????Értitek ezt?Én nem.Na holnap megyek ctg-re, kíváncsi vagyok mit produkál.

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


pöcök: enyém gyerek is hiperaktív, pedig nem volt vészes egász végig. és mivel lejjebb ment, így a köldökömet rugdalja, ami azért nem kellemes... :roll: :roll: :roll:
mi ne, vagyunk már ezekhez a gyerekekhez elég okosak... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kép Olivia Rose 4 naposan

Kép

Kép
valijja
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: