Új privát üzeneted érkezett!

Ja, még dobnék egy képet:

Kép

ez fincsi....

majd keresek magamról is egy "nézhető képet! :P :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Na, hát ez volnék én...

Kép

:P :P :P :P :P :P

pussz

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Mia, örülök, hogy Martin rendbe jött! Bátor és hős egy babóc!
A fejlődéses dologra én már abszolút szelektív hallású vagyok, tudjátok mi extrán lemaradtunk Krisszel, mert terpesz rugink volt. Attól viszont iszonyat hasizma lett. Ülni még nem tud egyedül, mert elgurul a csöppem :D
Morca, a második már nekünk is rohamléptes lesz, mint Ákos :D (már ha nekem valaha is összejön egy második)
Anyukák, babukák nagyon nagyon szépek vagytok, és ezt most nem csak úgy írom!!! :) Miát tudtam, hogy kb hogy néz ki, mert iwiw ismerősöm :)
Morca te nem vagy fent véletlen??? Esetleg többiek????
Engem szerintem már láttatok eleget :D Ha nem majd keresek valami olyat amin látszom is:D
puszi sziasztok, mindannyiótoknak jó és nyugodt éjszakát!

Kép

Kép
pindimano
 
 

 
 

Pindi: én szoktalak nézni :)

tényleg helyes anyukák vagyunk :)

pusza,
jó éjt..megyek meccset nézni :) ( őnagysága már alszik)

¤mia¤
Vendég
 


Meccset??? Hajrá Hajrá!!!!

jóéjt pusszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi: De, fent vagyok az iwiw-en. Megtalálsz: Mankovicsné Molnár Mónika vagyok! jelöljetek csak be!!!!!!!!! :P :P :P

Mia: Milyen meccs????

Kép

Kép
morca
 
 


khm..én Barcelona drukker vagyok..sajna elég elvetemülten.. :D


én is fent vagyok..Tóth Mariela (Chicho) ..hajrá! :)


a fiam reggel 6.30 óta sikongat.. örülnek a szomszédok..de nem bánom, ez jó jel..már jobban van :)

pusza,

¤mia¤
Vendég
 


nem semmi gzorsak voltatok csajok.. z/t \rok ipsyilon helzett., mert Martin elnzomott valamit a klav\at]r'n ;s ey van..vicces..nemtom, h hogz csin'lta<<
Vendég
 


megjavítottam..nem semmi ez a kiskrapek.. :lol:
Vendég
 


Sziasztok Anyukák és Babócák!

Ha nem bánjátok visszatérnék:)Amikor utoljára erre jártam(jó régen volt)nem nagyon pörgött a dolog.Így Én sem jöttem :oops: Még nem nagyon volt időm visszaolvasni,de azért jó látni,hogy a "kemémy-mag" megmaradt és jól vagytok:)

Mi remekül vagyunk,csak Panna is egy igazi kis oroszlán és minden figyelmet kikövetel magának.Ez okból kifojólag hacsak éppen nem alszik nem sok időm marad bármit is csinálni.
De megigérem,hogy igyekszem jönni.
Puszi mindenkinek
Hubcsa és Panna

Kép
hubcsa
 
 


Szia Hubcsa: Az én nagy fiam, Matyi (2.5) is oroszlán és bizony elég kemény kis krapek. A mai napig megköveteli magának a figyelmet, természetesen a kezdetek óta. :)
Ákos (a kisebbik) teljesen más. Ő képes magát félórán keresztül is elszórakoztatni. Viszont nagyon kis huncut gengszter, hatalmas akarattal megáldva!! :P :P Én már egy kicsit kezdek félni, két ilyen huligán mellett.... :P :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Hej Hubcsa!! végre megint itt!! múltkor már kerestelek :)

kezet foghatunk sztem mindannyian.. Martin is elvan..egy ideig..de aztán adjuram de azonnal!! már most látszik, h milyen akarata lesz..bár bevallom..ilyen anyával és apával..mire is számítottunk?? :oops:

a pörgésről meg csak annyit, h néha "leállunk"..de hűségesek vagyunk és visszatérünk..nem szabad feladni :)

pusz

¤mia¤
Vendég
 


Szép jó reggelt Anyucik és Babucik!!!!

Remélem nem fogtok megkövezni azért amit írok! :roll: Reggel Ákos belekapaszkodott a fotelba és felállt! :shock: :shock: :shock: Én meg csak pislogok nagyokat, hogy miket művel ez a gyerek! :P :P :P Mindenesetre vége a nyugis napoknak, mostantól rohangálhatok kétfelé égnek álló hajjal!! :P :P :P :P :wink:

Sok puszi Nektek!

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Morca: Azt hiszem, itt az ideje, hogy eláruld, mivel is táplálod a kisebbik fiadat! 8) :lol: Gratulálok!

Hubcsa: Üdv ismét közöttünk! Gyere gyakran!

Nagyon jók a babamamás képek! Látszik a büszkeség az arcokon!

Mi jól vagyunk, Lórit megfogta egy kicsit a sárgarépa, de egy itteni specialitással (messmör: savóból készült kenhető sajt) megoldódott a gond. :D - Fütyitorna témában tovább kérdezősködtem, és úgy döntöttem, elkezdjük lightosan... :?

Felébredt Lóri, sziasztok!

Svédbaba alias
Jokela-Göböly Rita

Kép
svedbaba
 
 


Svedbaba: Eddig csak tejcsizett, de most elkezdett elképesztő mennyiségű gyümölcsöt enni. Még így sem volt neki elég, úgyhogy mától főzeléket is kap ebédre. :P :P :P Azt hiszem, egy kicsit haspók lesz a drágám!! :wink: :wink: :P

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok,
hát mára múlt el a hasfájás.. :( (kopp-kopp)
de ma is nehezen kakilt..hát nemtom..most asszem leállok a főzelékkel, a gyümit erőltettem inkább..majd jövhónaptól ismét megpróbáljuk..hát csajok..nem aludtam az elmúlt 3 napban..nagyon aggódtam..normális ez?? azt hittem, h biztos kézben tartom a fiamat..erre egy "kis" pocifájástól szabályszerűen kikészültem..
na ennyit az anyai helytállásomról :)
nálatok mi a helyzet a súllyal? mert Martin stagnál..de centire nő mint a gomba..a Tescoban vettem neki pár szép rucit..néha vannak jók.
Morca: nem semmi a fiad..sztem akkor te eszel valami különlegeset :lol:
Svedbaba: a sajtot ki vette be? mert ha Lori, akkor nem semmi..milyen másképp van arrafelé minden..itthon bezzeg egyből megdorgálnának ezért..mint minket az orrszívó-porszívóért ;)

na lépek,
mindjárt elájulok..

Kislányunk? Pindink?

Sov Gott!
pusz,
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Jelen!!! Padlón, állati mérgesen, de itt vagyok!
Kicsi fiam is tök kész van, tegnap felsírt éjszaka... de lehet a prevenar okozta... apropó nektek kellett a harmadik után fizetni? nekünk kellett egy ezrest... jó nem csapott annyira földhöz, de azért mégis ennyit a tök ingyenességről. Lemérték Kriszt a védőnénik, 9560gr és 71 centi a drágám :D a kis csöppség :) van is izomlázam tőle!
Hubcsa, először is üdv újra, reméljük most sokáig leszel :D ha nem vagyunk, tényleg nem pörög a topic. Tehát legyünk, hogy pörögjön :) Másodszor, kezet foghatunk... még jó, mivel csöppjeink egy napon születtek, de Krisztián detto rosszul van, ha két percig nem körülötte forog a világ :D
Svédbaba, jelöltelek, és nálunk tényleg köveznek a tejtermékekért :D De örülök, hogy Lóri rendbe jött.
Mia... az anyai helytállásod nem azon múlik, hogy megijedsz e avagy sem.... Te igen is jó anya vagy, csak aggódsz, és ez a természetes. Ha nem aggódnál akkor lenne gáz.
Morca... :) A kis Ákos mindennap produkál valami (nekünk egyelőre) túlszárnyalhatatlant :) Nagyon ügyes kissrác, na meg Matyit is illeti a dicséret, hiszen nagyban közrejátszik ő is... Lehet tantó bácsi lesz belőle, ha megnő :D

Na megyek lányok, kiolvasom a könyvemet :D
sok puszi és jóccakát mindenkinek!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Mia: Normális-e, hogy aggódsz??? Nanááááá!!! :wink: :P :P Ha úgy érzem gond van, én sem tudok aludni addig, míg nem rendeződnek a dolgok!! Pedig Ákossal már sokkal, de sokkal lazább vagyok!!! :P :P

Mi kedden voltunk mázsálni: 8320gr és 69cm a drágám.

Mi volt az orrszívóval??

Mit eszem?? :roll: Mostanában elég sok csokit, de szerintem attól csak az én fenekem fejlődött, nem Ákos! :roll: :P :P :P Asszem fenékfejlesztésben nagy vagyok!! :oops: :lol: :lol: Pedig jó lenne már megszabadulni tőle. Háát, ahogy elnézem a régebbi fotóimat, egy picit szomorú is leszek. :cry:

Na, jóccakát!!!

Pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!!

Pindi, Mia, Svedbaba: Küldtem nektek email-en egy videót a kutyusomról, Boriszról!!! Tegnap este volt a Fókuszban!!

Pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Morca, én e-mail-t kaptam, de videót sajna nem.... :S :(

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi: Megpróbálom még egyszer!!!

Kép

Kép
morca
 
 


Pindi: Elküldtem megint! Sikerült???

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!!!

Sajnos Ákosom reggelre belázasodott!!!! :cry: Nem tudom mi baja lehet, mert más baja nincsen!
Mia: Most én aggódom nagyon!!! :(

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Igen Morca, köszönöm :D Előtte is átjött, de azt hiszem nem aludtam ki magam :) Csak egy levéllel kellett volna feljebb nézni :) (Na most nem vagyok büszke a szakmáimra :D )
Nagyon okos és tündéri ez a kutyus... Tényleg a tiétek??? Mindig is szerettem volna ilyen okos kutyut. A párom (vagy volt párom, mindegy, tudjátok kiről van szó) exkutyája volt még nagyon okos, bár Boris kutyust azért nem lehet felül múlni. Elájultam tőle egyszóval!

Remélem Ákos hamar meggyógyul. Sok gyógypuszi neki!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi: Ő a mi kutyusunk, nyolc hetes korunk óta van velünk!! Az csak a fókuszos pasi képzelgése, hogy az Árpié! :P Ő, egy nagyon kedves barátunk, (a gödöllői kutyasuli vezetője) vele szokott járni Borisz filmezni. Mi nagy kutyások vagyunk, én kutyakozmetikus vagyok, a férjem (szabadidejében) pedig őrző-védő munkát csinál a kutyusoknak. :P :P :P


Minden oké? Jól vagy?

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Nyolc hetes kora óta! :oops: :P

Kép

Kép
morca
 
 


Ja, és nem hat éves, csak négy és fél!! És tenyésztőtől vettem, a munkám kapcsán!

Kép

Kép
morca
 
 


Ákos most egy kicsit jobban van!!!!

Kép

Kép
morca
 
 


Gödöllő a szivem csücske város :)
Az én még férjem is őrző védőzött egy darabig a már említett kutyussal.
Megvagyok köszönöm. Mostmár inkább dühösen. Annó a férjem azt mondta, hogy a családjáért mindent megtenne, meg ölne meg hasonlók, erre most árvát csinál a fiamból. Jújj csak tegnap este lett volna a közelben. Azt hiszem meg lett volna a beolvasás :)
Tegnap beszéltünk telefonon, azért nem jött eddig megnézni a fiát, mert beteg. ez még oké is, de a telefont se emeli fel, hogy ugyan mi van a gyerekkel. Jújj most nagyon ki vagyok akadva... eddig csak bambán próbáltam felfogni az eseményeket. De most bekészültem.

Ákos jobban van???

sok puszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


Asszem lassan gépelek :D

Na ennyit lehet hinni a médiának! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi: Ákos jobban van szerencsére, most pillanatnyilag nem lázas. :P Nem tudom, mi lehetett, mindenesetre most nyugodtabb vagyok. Majd hétfőn megmutatom a dokinéninknek!! :P

Itt vannak anyukámék, úgyhogy van egy kis szabadidőm, mert Matyi ilyenkor szóba sem áll velem, csak papával!! Ákos meg elmélyülten játszik itt mellettem a szőnyegen!!

Nem csodálom, hogy mérges vagy, furcsa, hogy nem érdeklődik a gyereke felől az apja. Én el sem tudom képzelni nélkülük az életemet, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nem hiányzik neki az édes kisfia. :roll:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Örülök, hogy Ákos jobban van :) Reméljük csak időjárás szeszélye volt ez a lázacska, és hogy nem tér vissza.
Na igen, a férjem örült a legjobban (anyum mellett) a pozitív tesztnek, ahhoz képest óriási 180-ast vett. A legédesebb dolog, meg hogy imádja a gyerekeket. A szomszéd ikrekről is felhozta valamelyik nap a fényképeket, a kollégái gyerekeit is isteníti, csak a sajátja nem érdekli.... pfúúú na ezért vagyok tök pipa. Mert amit velem csinált már csak hab a tortán, de nem hiszem el, hogy ennyire nincs felelősségérzete... én ezt az embert azt hiszem már nem is ismerem. Régen valaki ezt mondja nekem, hogy ő ilyen lesz, hát szóba se állok vele.

Egyébként Krisz is itt játszik mellettem, azt nem mondhatom, hogy elmélyülten :D asszem a számítógépre pályázik :D

sok puszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Húú, de sokat írtatok!

Hubcsa, örülök, hogy jelentkeztél!

Mi azért nem jelentkeztünk Hannával, mert a Picikém belázasodott kedd reggelre. 2 napig volt magas a hője, de azt Nurofen suspenzióval lenyomtuk, és mint kiderült a torkincája is piros volt. Természetesen azonnal voltunk doktor néninél, így Ő is a nurofent javasolta, és Cebion cseppet 3X5 csepp mennyiségben. Azóta már jobban van a kis Drágám, bár Apa meg van róla győződve, hogy a hangja még nem az igazi. Szerintem meg igen. :D
De a tegnapi éjszaka valami katasztrófa volt. Ott kellett aludnom a szobájában a szőnyegen, mert óránként felsírt, és zokogni kezdett. Szerintem a fogacskája kínozza, ami még nem bújt ki. Pedig már jöhetne inkább csak hogy ne fájjon neki.

Morca, az az okos kutyus a Tied??? Igaz ugyan csak részleteket láttam a műsorból, de a kutyusra emléxem! Akit említettél Árpit, Halász Árpád a teljes neve?? Mert akkor én is ismerem. Nagyon kedves manus. :)
Ami Ákosodat illeti, hát nem semmi, amit ez a nagyfiú produkál!! Már felállt!!Gratula!!! Na Anyuci, innentől kezdve akkor futhatsz utána! :D :D :D

Pindi, maximálisan megértem és átérzem az érzéseidet a férjeddel kapcsolatban. Nem szeretnék bogarat rakni a fülecskédbe, de nincs valakije????

Svédbabó: nálatok a sajt megengedett?? Nálunk tényleg köveznek érte. :lol: Aszem 2 éves korig egyáltalán nem javasolják boci tejet és társait. :shock:

Iwiw: megpróbálok mindenkit bejelölni, hogy lássatok engem is. Hopsz, de akkor még raknom kell fel képet magamról, mert leszedtem mindet, hogy csak Hannám legyen rajta. Sebaj, hamarosan tényleg látni fogtok.

Aludjatok jól, álmodjatok szépeket!

Pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány: Ákos is lázas lett ma reggelre, de egy csomó ismerősöb is így járt a babájával! Örülök, hogy jobban van Hanna!

Borisz a mi kutyusunk és Halász Árpi, nagyon jó barátunk!!! Ha megadod az email címed, elküldöm neked is a videót!

Honnan ismered Árpit?

Várom a jelölést!!!

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


na kezet foghatunk..Martin lázas.. :(
...és nem akar elaludni..tök piros a pofija is.. beadtam neki egy fél kúpot, mert 38 volt a láza (de popsiban mérve, így 37,5)..és sztem kicsit köhög is..
remélem hamar elmúlik, mert még a hasfájást sem hevertem ki..mindig 7végére műveli ezt, amikor nincs a dokink :?

na jók lenni! és jobbulást mindenkinek.

Morca: még nem néztem meg a videót, de majd nyírhatod a kutyámat. Yorkie, Marcipán a neve.


pusz,

¤mia¤

Pindi: szégyelli a pofáját Apa..ezért nem jön..sok férfi nagyon gyáva!! Szerintem.
Vendég
 


Morca én az Árpádot munkám során ismertem meg. Veresegyházon dolgoztam a polg.hivatalban, és Ő szedte össze a település kóbor kutyusait.

jelöltelek iwiw-en! És Téged is Pindimanó! :)

Morca, a Pipi nevű westie a Tied? és Ő szuka vagy kan?
Az én westim 3 éves lesz április 17-én, és most már lassan ideje lesz pároztatnunk. Csak ezért kérdezem.

Ő az, a mi Animacink. :)
Hosszú bundával még tinédzserként...
Kép

Bocsi Csajok, hogy a kutyámról raktam fel képet. :shock:
Nekünk Ő is családtag. :lol: :oops:

és megnyírva, eső után a kertben.. :))
Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Mia: Én is ezt mondtam, hogy pont hétvégére kell lerobbanni, amikor nincs a doki nénink! Szegény Martin, jobbulást neki is.
Én hónaljban mértem Ákos lázát, ott volt 38.2. Azóta már lement 37.5-re, de az ugye még határeset. Nekem szinte egész nap aludt a kis drágám... Annyira utálom mikor betegek..aggódom. Ma sem fogok sokat aludni asszem.. :?

Láttam Marcipánt az iwiwen, nagyon helyes kutyus! Mennyi idős? Szívesen megnyírom.... :P :P :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


És Ő Döncikénk. :)
Az öreg eb....

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


MIA, nekünk aszonta a doktor nénink, hogy napi 3x5 csepp C vitamint (Cebion cseppet) adjunk Hannának !

Jobbulást Martinnak!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány: Borisz is teljes értékű családtag nálunk, igazi szobakutya. (na jó, most előszobakutya) :P :P
Nagyon helyes Animaci.. Hova jártok kozmetikába?

Pipike, az egyik vendégem... jó fej kutyus, de én nem gondolom, hogy alkalmas lenne apukának.. De ha gondolod, megpróbálok neked segíteni a párkeresésben... :wink: Amúgy miért szeretnétek pároztatni? Van valami konkrét célja?

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


De édes Dönci kutya... :P :P

Kép

Kép
morca
 
 


Nekünk is a Cebion cseppet ajánlotta a védőnő, ma amikor felhívtam!

Kép

Kép
morca
 
 


Kislány: Ti merre laktok?

Kép

Kép
morca
 
 


Morca: Őrbottyánban lakunk.

Anit csak azért szeretnénk pároztatni, mert az elhúzódó (5 hétig) tartó tüzelése meglehetősen kimeríti, ezt megelőzve szeretnénk ivartalanítani. Sajnos a legutóbbi tüzelés alkalmával úgy legyengült Anink, hogy amint befejeződött a tüzelés, úgy megfázott, hogy 5 napig injekciót kapott. :(
Az idei ősz/téli tüzelés alkalmával szeretnék pároztatni. A tavaszit még Hanna miatt eltolnánk. De ezt majd meglátjuk még.

Most viszont már tényleg megyek aludni.
Hulla vagyok.

Puszi, Jó éjt.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


jelentem, még mindig lázas az én kis Manócskám.. :cry:
felhívtam az ügyeletet, mondták a Cediont, plus Sinupret oldat + Nasivin orrcseppet..
szegénykém olyan bágyadt..kivagyok ettől a lázméréstől..olyan kis meleg mindig..
most megint alszik, de hálistennek van étvágya.
felkelt..köhög :(

pusza,
¤mia¤

Morca: Marci 3 éves lesz júniusban
Vendég
 


Mia: Ákos sincs még teljesen rendben, bár nem lázas, csak hőemelkedése van. Szinte egész nap csak alszik, cicizik és pár perc játék után már el is fárad. Holnap viszem a dokinénihez reggel. Én a cebion cseppet adom neki egyenlőre. Mintha Ákos is kezdene köhögni.. :( tejcsin kívül más hamit nem fogad el..de az ilyenkor duplán aranyat ér... :P Matyikám egyenlőre jól van, remélem nem kapja el, bár ő is elég nyűgöske.. :?

Mindenkinek sok puszi, a betegeknek jobbulást!! :P :P

Mennek a gyógyulj meg puszik.. :wink: :wink:


pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Mia: A férjemet is Marcinak hívják! :P :P :P

Kép

Kép
morca
 
 


hát..sajna én is kezdek kidőlni..a sógornőm és Danikája is beteg (8hós)..
Martinnak is "csak" hőemelkedése van, majd én is holnap viszem a dokihoz.
naggggyon nyügi és sokat sírdogál..de hálistennek van étvágya..a szopi sokat segít :)

hát sajna bekaptuk ezt a nyamvadt betegséget..na de sebaj, túllesünk ezen is..

jobbulást mindenkinek!

¤mia¤
én is küldök pár gyógypluuuussszzzt +++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Először is minden babának, mamának és tesónak jobbulást!

Pindi: Köszönöm a bejelölést! Jelentkezett már apa? Hogy vagytok?

Kislány: nagyon klasszak a képek! Profi fotósok vagytok!

Nagyon szépek a kutyusok! Morca: sajnos nem kaptam meg a videót! Próbáld meg elküldeni még egyszer!

Itt nem tilos kis mennyiségű tejterméket adni, a védőnők által is ajánlott babaszakácskönyvem a főzelékekbe is ír egy kis zsíradékot (vajat vagy olajat), sőt, lehet ízesíteni permezánnal... :wink: A sima tej viszont nem ajánlott egyéves kor alatt.

Pá,

Svédbaba

Kép
svedbaba
 
 


sziasztok!
mi már jobban..láz nuku, néha kis köhögés, orr nem csöpög :)
nagggyon jót aludtunk, Martin ébresztett reggel 8-kor, arcomat simogatva :D teljesen meghatódtam (egyben el is szégyelltem magam..a fiam ébreszt, jó kis szülő :D )
azt hittem gond lesz ma az elalvással, mert eddig velem aludt a nagyágyban (Apa Martin szobájában, a másik ágyba kényszerült) de nem volt semmi gond, hip-hop elaludt ma (lásd 9 órakor írom e sorokat és ő már javában álmodik :) )
Ma jött a Mama megnézni az ő kis unokáját..teljesen kivolt, h beteg.. de ma sztem 4 napra elég puszi és ölelést kapott, feltöltötte neki a raktárát :)

Rita: egy vallomással tartozom..először azt hittem, h egy muzulmán hölgy jelölt meg ..az iwiw-es kép alapján :) Lorenz annyira aranyos a képeken.

Pindi: hogy van vasgyúró barátunk? és anyukája?
Móni: Akrobatánk? jobban?
Kislány: engem is bejelölni!!rontom-bontom!!
Hubcsa: nem eltűnni..megint!!,

jó éjt,
¤mia¤
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: