Új privát üzeneted érkezett!

Mi a Dézinél sima 4d ultrahangon voltunk.Ha jól emlékszem 10ezer volt és 45 percig nézhettük mit csinál.Nagyon kedvesek voltak.
Most genetikai ultra hangon voltunk 15 ezer volt ha jól emlékszem de az száz százalék,hogy csak 20 percig voltunk ott:-(
A nagyobbakkal nem voltam soha fizetősön és nem is tudtam meg soha milyen neműek:-( Már nemis megyünk csak az Sztk-ba aug 3-án.Ez meg már írtam.
Dézi bepisilt ebben a pillanatban és közölte :halló bili.Futottunk és a bilibe már csak "puki "sikerült.Szerintem nagyon jó irányban haladunk.
Ja és képzeljétek!!Énekel.Igaz csak ennyit,hogy:boci,boci tarka és hipp.hopp jön Vuk.Nagyon édi !
ddia74
Mór
 
 


Sziasztok!

Kicsit beszippantott a hétvégi balcsizás de már újra itthon :) vagy inkább :cry: Nem tudom ti hogy vagytok vele, én most elkezdtem tényleg "terhes" lenni. Alig bírom a hasamat hova rakni, hiába voltunk egész nap strandolni (ami amúgy nagyon jó volt) de sosem tudtam egy kényelmes pózt felvenni, olyan voltam mint egy partra vetett bálna :lol: Mondjuk nekem tényleg csak előre felé nő a hasam, oldalra egyáltalán nem, de ezért cserébe óriási ( megmértem 103 cm) és én is mindig beverem valamibe vagy azt hiszem elférek valahol és mégsem :D

Ez a 4D-s ultrahang kálvária nagyon rosszul hangzik, igazán sajnálom Anyamci, hogy így jártatok. Én biztos nem fizettem volna ezért, de mondjuk alapból elég harcias vagyok :oops: Mi nem is megyünk ilyen babamozira,úgyis csütörtökön lesz a 29. heti UH-m ( mondjuk a nagyfiammal sem mentünk egyébként sem). Kíváncsi vagyok nagyon mekkore a kistesó, ráadásul a fiunkat is visszük, már nagyon szeretné látni az "ultraHARANG"-ot :lol: Mondjuk az én dokim mindig átvált 4D-re a sima uh-n is, hogy 1-2 percig nézegethessük a babát, de tudom ez ritkaság, hogy valaki olyan helyen rendeljen ahol ilyen spéci gép van.

Buuni, nagyon ügyi vagy, hogy még most is tanulsz. A múltkor nem a szokások pedikűrösömnél voltam hanem egy újnál, ő is terhes volt, de 4-5 héttel utánam járt mégis sokkal nehezbben mozgott mint én. Ráadásul mindig kiesett valami a kezéből ( kulcs, telefon, stb) és olyan nehezen hajolt le, hogy a végén már én szedegettem fel a dolgait :lol: Nem volt egy főnyeremény :D

Na, már el is felejtettem miről volt még szó. Majd jövök újra csak megígértem a fiamnak, hogy ő is segíthet festeni a kistesó falán a Nyuszit és már türelmetlenkedik. Hááááááát, kíváncsi leszek mi lesz ebből :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon aktívak vagytok csajok.
Anyamci örülök, hogy jobban vagy. Amit meg írtál erről az uh-ról ez tényleg felháborító, csak az a baj, hogy már minden sarkon mindenki ezt csinálja és tényleg soknak csak az számít minél több pénzt szedjen be.
Mi a 4D Ultrahang Központban voltunk az oktogonnál, szerdán felhívtam és pénteken mehettünk is. Nekünk 15ezer volt, de azért mert ikrek és azt felárral csinálják mindenhol. De a nő nagyon normális volt és szinte végig 4d-be volt, kivéve mikor megmérte őket és szívhangot nézett. Sőt mi még akkor a Noelt is vittük magunkkal és ő meg szinte végig nyivákolt és teljesen megértő volt.
Jeanner látod eljött az idő nálad is mikor a pocak akadályoz mindenben :lol: Nálam már nincs olyan nap, hogy valaki meg ne kérdezné, hogy hamarosan szülök? És mindenhol a hasamat bámulják, pedig tényleg nem járok szinte sehova már.
Ativerus örülök, hogy rendeződnek a dolgaid, dolgaitok az a lényeg, hogy mindenkinek jó legyen. A Hanna meg nagyon szép név, nálunk is az lett volna, ha kislány valamelyik. Nálunk így kell lennie, hogy két kis pasi :D
Képzeljétek azt álmodtam, hogy megszülettek és a Marcell éjfél előtt pár perccel született, a Bendegúz pedig éjfél után pár perccel, így ikrek, de másik napon születtek. Micsoda álmok :lol:
Anyamci írj, majd mi volt? Jah még jut eszembe, nekem a doki azt mondta, hogy ha bekeményedik estére a hasam, igyak egy kis vörös bort sokkal jobb lesz, és nem viccelt.
További szép napot!
Anita

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 

 
 

Praszlera, nekem is ugyanezt mondta a dokim, hogy egy kis vörösbor sosem árt :D Ezt még az első terhességem alatt mondta amikor mindenen stresszeltem és innom kellett citromfű teát meg "marékszám" enni a MagneB6-t, hogy megnyugtasson és így is mindig feszült voltam. Na akkor mondta a doki, hogy a legjobb lesz ha esténként megiszom egy pohár vörösbort. Sőt, a szülésznőm mesélte, hogy ő annyira bestresszelt a terhessége végére, hogy mi van ha valami komplikáció lesz, hogy ő minden este egy konyakot nyomott le görcsoldónak :lol: , ezt azért nem ajánlgatom senkinek. Csak egy baj van, hogy pont a vörösbort nem szeretem, illetve csak a portóit, de az most nincs itthon, így hanyagolom a dolgot.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors, mert látom, hogy járt anyamci :? .
Mi a Dunakeszi Kenguruban kötöttük az őssejt szerződést a Krioval, és kaptunk egy ingyen 4D-t. Gondolom ez ugyanaz a "rendelő". Botond 32-33 hetes volt asszem, és már nagyon lent volt, mégis csinált róla tök jó képeket a csaj, kedves volt, és sok okosságot mondott :wink: . Nekünk teljesen pozitív volt, főleg, hogy ezért még nem is fizettünk.
Biztos, hogy mindenhol vannak rossz tapasztalatok, de ha mindenkinél ilyen béna lenne a csaj, már tuti nem dolgozna ott (már ha ez még az a csaj, akinél mi voltunk). Mondjuk lehet, hogy a gépük is új, és még nem tudja rendesen használni, mert mi nem ilyen képeket kaptunk, mármint tök más volt a fejléc, a képminőség, a szín...

Múlt héten mi is voltunk UH-n (simán), és a törpünk cca. 1370 g :P :D :D . Minden mérete a korának megfelelő (+/- 1-2 nap). :wink: Kicsit vizesedek, de reggelre általában lemegy. Dokim azt mondta két megoldás van rá: a szülés :twisted: , meg a pihenés. Illetve a sok folyadék! JA, és a Schüssler sóról teljesen letiltott, azt mondta minden vízhajtó szigorúan tilos!!! Ha homeós, ha tea, ha akármi....!

Most, hogy megint jött a hidegfront, tök tropa vagyok :? . A meleget jól bírtam, kutya bajom nem volt, de a fronttól nem tudok aludni, folyton keményedek, meg görcsölök, az ájulás kerülget :shock: :( . Remélem visszajön a jóidő, mert ez nem vicces :roll: :(

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


janner: áhhh jaj az a kép :( Igen rossz lett ez is ...

zsebbi:Nagyon édes ez a 2 kép!!!!Gyönyörűséges a kislányod.Igen sajna bezzárt az M5 nél az Uh pedig az ekem 2 percre lenne és csak jót hallottam róla :)

ddia:sajna mi se voltunk még egy uh-n se az ígért 45 percig. MIndig kb. 30 p.volt.Na de azzal nem is volt baj mert elég is volt annyi nyomkodás is(persze nem durván mint itt nekem)A másik meg a felvételek is és a képek is nagyon tetszettek így sose problémáztam ezen :wink:

anita:majd csinálj muti képeket a falról 8) :lol:

dodi: nah fején találtad a szöget!
Képzeljétek!!! Több emailt és levelet kaptam a facebookon,hogy ugyan így jártak mint én csak nem is gondoltak rá,hogy ekkora feneket kerítsenek miatta és mind mind ugyan erre a csajra panaszkodott.Ma délelőtt a tulajdonos felhívott,hogy hallja tőlem a sérelmemet (emailt is írtam neki amúgy amire válaszolt is )és közölte,hogy ez nem az első de nem is a 2. alkalom volt,hogy panaszkodtak a nőre most meg sorra mondják le az időpontokat erre hivatkozva!Valóban,írt is nekem egy vad idegen anyuka,hogy lemondta az időpontot és elmondta,hogy miért!! Na a lényege a dolognak,hogy ma eljön hozzám a tulajdonos és visszaadja a pénzt és nem győzött bocsánatot kérni és mondta,hogy ma kirúgja a nőt mert ez már nagyon felháborító,hogy ennyi panasz érkezik rá.Én meg elindítottam a lavinát a nagy számmal...állítólag többen is telefonáltak szintén panaszkodni tegnap óta.Hát ugye nagy a facebookon az ismeretsége a rendelőnek sokan elolvasták és felbátorodtak. Kicsit ezt a részét sajnálom mert maga a cégnek nem akartam ekkora galibát csak a nőnek. Persze felajánlott egy ingyenes vizsgálatot de nem fogadtam el...
Viszont nagyon szeretném látni a fiamat de apa meg azt mondja,hogy hadjam már azt a szegény gyereket ne zaklassam többet :(

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


kaptam apától új telefont szupi fényképezővel,csináltam is pocakos képet de túl nagy :( Én meg túl béna és nem tudom lekicsinyíteni :oops:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Voltam ma terheléses cukorvizsgálaton, szerencsére minden rendben. Bár nem volt valami jó az a cukros lötty, de ki lehetett bírni. :wink:

Dodi:

Nem lehet, hogy nem a hidegfronttól görcsölsz, hanem már vannak korai jósló fájásaid? Végül is már a 30. hét felé közeledsz, egyik ismerősömnek már ennyi idősen voltak jóslói.
Nagyon édes az új vonalzós képe Botondnak, így utólag is boldog szülcsinapot Neki :D :D :D [b]

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


sziasztok!

hétvégén mi is voltunk 4d-n és végre kiderült hogy kisfiunk lesz:) A kora kérdéses viszont mert 1 héttel kisebbnek mérték. Kideült az is hogy a 16 hétenmiért vérezhetem mert a doki mondta hogy épp hogy nincs rajta a méhszájon a méhlepény.
Anyamaci sajnálom hogy így jártatok:(
Mi ilyen képeket kaptunk: Kép

Kép
horibol
 
 


haribol: Gratulálk a kisfiadhoz :) A kép meg nagyon tündéri még így is,hogy fekete-fehér!

Na most ment el a cég tulajdonosa tőlem, vissza adta a pénzt és egy hatalmas bocsánatkérést mellé! A hölgy állítólag arra hivatkozott,hogy biztos azért fájt nekem mert piercingem van :shock: :shock: Kb.ilyen szemekkel néztem rá,hogy mi mi mivaaan??? :lol: gyorsan felhúztam a polóm picit és mutattam neki,hogy nekem bizony semmilyen piercing és más egyéb nincs a hasamba.Hát elképesztőnek tartom,hogy ennyire nincs a pofáján bőr!!!A mai nap volt neki az utolsó állítólag. :?

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


anyamci: köszönöm szépen és örülök hogy vissza kaptad a pénzed!

Kép
horibol
 
 


haribol:ezt neked hol csinálták amúgy?

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Szép estét!
Hazaértem, kissé fáradtan... a nyelviskola ezerrel üzemel... szeretem csinálni azért...
És már megint esik az eső...

Ativerus
Az jó, ha tudtatok beszélni...
Noel "apja" hallani sem akar arról, hogy neki gyereke lesz :cry:

Anyamci
Ez nagyon felháborító!
(facebook-os képeket nem tudom megnézni, nem regisztráltam oda...)
Milyen telefont kaptál?
Kicsinyítés: Paint? Picture manager? Win Live photo gallery? Irfanview?
Nincs valamelyik a gépeden?

Horibol
Nagyon aranyos!
Vendég
 


Isophie Noel apja lehet, hogy még túl fiatal, nem? Ha meglátja a babát, lehet, hogy más lesz a véleménye.
Fészbúkos képeket érdemes megnézni. Mutattam egy kolleganőmnek, azt mondta, hogy ő tuti megijedne, ha azt mondanák, na ez a gyereked :D
Egy paca az egész, olyan mint egy lávalámpa :)
jeanner a te képed is durva :) persze nem a Samubabád, hanem a másik, amit ki kellett találni :D
Na én végül csütörtökre kaptam időpontot a Brendonba, az pont ott van a duna plaza mellett, ahol dolgozom.
Anyamci minden jó, ha jó a vége, annyira hálás vagyok azért, hogy ez időben kiderült és nem estem "csapdába". Ma felhívtam őket és lemondtam az időpontot. A nő kezdett magyarázni, hogy ez nem így működik, de leoltottam :D Ezek után majd én eldöntöm.....
Egyre inkább érzem, hogy kidudorodik a baba valamelyik testrésze. Annyira jó :)
És még mi lesz később :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


anyamci: kiskunfélegyházán és 9000 Ft-ba került de ő a 2 héttel későbbi időpontot javasolta mert akkor tud a legjobb képeket csinálni de mi már nagyon kíváncsiak voltunk így nem vártunk. Egyébként nagyon rendes volt a doki mert a végén mindent megnézet a babán és végig számolt. Tényleg nagyon alapos volt így nekünk nagyon megérte.

Kép
horibol
 
 


Anyamci!

Húú, én nagyon kibuknék, ha vkit "miattam" rúgnának ki :roll: :oops: :oops: :oops: . Persze teljesen jogos a felháborodásod(!), de borzasztó nehéz időket élünk, és egy szonográfusnak elhelyezkedni most az egészségügyben konkrétan a nullával egyenlő az esélye!!!!
Engem ha ilyen igazságtalanság ér, mindig arra gondolok, hogy nem tudhatom, ki ő, mi ő, és mindez miért történt :roll: . Arra gondolok, hogy talán tényleg új volt a gép, és még nem tudja használni, talán, épp migrénje volt, válik, haldoklig az édesanyja...tudomisén, vagy egyszerűen csak épp nem úgy feküdt a baba, és épp a főnökei azok, akik azt mondták, hogy nem küldhet el senkit, sajtoljon ki annyi pénzt, amennyit csak tud, mert úgyse jönnek vissza ide újra... De tényleg akármi lehet! Talán a pircinges duma is csak egy gyenge védekezés volt, hogy mentse az állását! Még családban sem egyszerű anyagilag talpon maradni most, nem tudhatjuk mennyi teher van a vállán.... Én nem azt mondom, hogy ennek égisze alatt "húzzon le" mindenkit, de talán egy alapos fejmosás elég lett volna neki. Én biztos megpróbáltam voltna jobb belátásra bírni a főnököt, hiszen te a pénzedet így is, úgy is visszakaptad, és a te dolgodon nem változtat, hogy ő elveszíti az állását.
Én nem téged okollak, tényleg jogos a sérelmed, csak én így gondolkodom, és talán baromi naív vagyok, de mi van, ha mégsem :roll: . Ráadásul ne feledd, hogy terhesen, a hormonok miatt hajlamosak vagyunk nagyon is túlreagálni a sérelmeinket (legalábbis én nagyon :oops: :oops: :oops: ).
Tudom, hülye vagyok, de rendesen rosszul érzem most magam...pedig semmi közöm az ügyhöz :oops: . Látod, a hormonok :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Zsanka!

Köszönjük :wink: :D .
Igen sztem is jóslók, mert Botonddal is hamar kezdődött, de ettől még sajnos az időjárással függ össze :? . A múltkori hidegnél ugyanilyen carul voltam, aztán, ahogy elment a front, jutya bajom se volt :wink: . Most már két napja mondják (bár az időn alig érezni), hogy erős hidegfronti hatás van, ráadásul nálunk most épp dörög ezerrel :? .
Szóval most "túlélek", és remélem, hogy marad még a nyár :P :lol: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


kicsidodi: Én is kibuknék, de ha nem ért a munkájához, akkor küldjék el egy tanfolyamra, ez nem egy olyan dolog, hogy hátha most sikerül fájdalommentesen megnézni a babát.
Ha meg a főnökségen múlt, hogy húzzon le minnél több kismamát, akkor azt a nőt nem rúgták ki.
Annyira édes a kis Botond :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Ativerus!

Tudom, van igazság abban, mait mondasz, mert nyílván ne más kárán kísérletezzen! Csak én pont voltam ennél a csajnál 2 éve (vagy legalábbis azt gondolom :roll: . Úgy emlékszem 35 körüli, 165 magas, tépett szőke, lapockáig érő haja volt, és olyan 60 kiló lehetett, tehát tök átlagos testalkatú. De csak egyszer láttam, szóval lehet, hogy már rosszul is emlékszem :oops: ) és velünk nagyon normális volt, és tök jó felvételt csinált, pedig elvileg már késő volt a 4D-hez, szóltak is, hogy lutri. Ezt csak azért mondom, hogy nyílván nem mindig béna, vagy ügyetlen, vagy durva!
(Nekem volt olyan UH-n, hogy egy tök elismert doki "döfködte" úgy meg a pocakom a hasi UH-n, hogy 3 napig keményedtem utána :evil: :evil: :evil: Persze én is anyáztam nagyon, hogy hogy lehet az ilyennek diplomája, de mindeközben világrasegített kb. 1000 gyereket gond, és panasz nélkül :wink: ) .
Anyum gyerekorvos, és nagyon jó szakembernek tartják orvosi berkekben, és a betegei is szeretik zömében (sokszor mondják neki, sokan felkérik), de 100%, hogy találnék több olyan családot, meg szülőt, akik szerint mogorva, vagy hozzá nem értő, vagy mittomén. És talán nem is alaptalanul, mert anyunak is van nagyon rossz napja, mikor csak rutinból nyomja, kevésbé lelkes, vagy nem nyújt 100%-ot. De melyikünkkel nem fordul ez elő? :roll:
Számomra ő egy vadidegen, csak a szitu olyan gáz lenne nekem(!), még ha igazam is van, ne rajtam múljon mások sorsa....értitek... :roll: :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Ativerus!

Ja, nagyon köszi a dícséretet :D . (azt hittem az előzőt azzal kezdtem) :oops:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


annyira cuki, már akartam mondani korábban is, csak most láttam, hogy új képet tettél fel róla :)

amúgy meg igazad van, nyilván azért érint Téged jobban, mert anyukád orvos. (gondolom én) De ez sajna mindenhol előfordul, nem csak az egészségügyben. Amúgy szerintem meg nem rúgták őt ki, legalábbis nem tudom elképzelni.

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


dodi : gondolom azt láttad,hogy egy ilyen fej volt a mondatom végén mikor írtam,hogy ez volt az utolsó napja itt! Pont te magad írtad,hogy ha annyira rossz lenne nem dolgozna már ott!Hát ez bekövetkezett,de nehogy már még én érezzem magam ezért rosszul??!!! De jobban sem érzem magam mert elküldte max csak azért h több kismama nem jár így!
Én nem kértem semmi ilyet a főnökétől,hogy rúgja ki!!!!!Még elnézést is kértem a panaszomért de!!!!!!!!!Nem én voltam az egyetlen aki panaszkodott csak az utolsó.Sajna nálam telt be a pohár a cég tulajdonosának!Ezért nekem nem lesz még egy kicsi kis lelkiismeret furdalásom sem! Nem a képek és a felvételek voltak itt a döntő dolgok hanem az,hogy FÁJDALMAT okozott ráadásul nem is kicsit!!!!A felvételen tisztán látszik mikor rá is szóltam és megugrottam,hogy a baba is összehúzta magát és a kezeit maga elé tette így próbált védekezni gondolom. Tehát pont nem tud érdekelni,hogy elkűldték mert ha meg nekem lett volna ebből bajom akkor azzal ki foglalkozott volna? Kaptam volna egy bocsi véletlen volt-ot és csinálj amit akarsz a bajoddal.Nekem elől van a lepény és ha az ő durvasága miatt sérül meg pl? Mielőtt az van h ettől nem sérülhet..hát sose lehet tudni..mindenre volt már példa.Ráadásul a tulaj is megmondta,hogy mindenki a durvaságra és fájdalomra panaszkodott vele kapcsolatban!!!Lett is figyelmeztetve ez van.
Bocsi lehet most kicsit én is elragadtattam magam de ez a véleményem és az órákig tartó fájdalmat én éreztem :( a vizsgáló fej szinte besüllyedt a hasamba akkor vajon milyen erővel nyomkodta? :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyamci 2011.07.19 22:22-kor.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Ja és nem ez nem 35 éves csajszi! Igen az 50 felé van már és háhá mit ad az élet mint kiderült az Én dokim mellett dolgozott a Dél-pesti kórházban!A haja meg rövid :) Amúgy meg mondta a tulaj,hogy van másik hölgy is csak az nem ebbe a rendelőben van.Ő csak itt és asszem a 3.kerületben volt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyamci 2011.07.19 22:19-kor.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


verus: sajna nekem mondta a tulaj,hogy mivel ez a sok sok sokadik volt ami panasz érkezett rá így nem tudja megtartani és elküldi! Ha pl te mentél volna hozzá ma és veled történik az ami velem(és hangsúlyozom ismét nehogy valaki félreértsen nem a képek és a felvételek miatt volt ez)akkor te utánad rúgta ki..de mégse te vagy a felelős és a hibás!Ő pedig nem felelősen vizsgált.Lássuk be kismamák vagyunk nem állatok(bár velük se lehet így bánni) Az meg számomra és a hozzám hasonlók számára se mentség,hogy valakinek rossz napja van fáradt vagy gondjai vannak.Szép is lenne ha én az oviba bevittem volna a bajaimat a gyerekek közé.Tuti nem tartottak volna rám igényt.A munka az munka a magánélettel nem lehet összekeverni.Aki meg nem tudja a munkáján kívül hagyni a gondjait az ne is menjen emberek közé,főleg ne az egészségügybe!
A pénzt meg még jó,hogy visszakértem és elfogadtam én is pénzből élek nem csak a kedves hölgy.De,hogy ennek is hangot adjak attól nekem nem lett jobb,hogy a visszakaptam mert a fájdalom és a csalódottság meg a rossz emlék nem múlik el a pénztől!!! :wink:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci, örülök, hogy visszakaptátok a pénzeteket, és mindezt személyesen vitte el a főnök - ez valami. Nyilván ez a féle reklám elég nagy érvágás most neki. De tudod mit? Igazad van! Senki nem fog kiállni érted, csak te saját magadért. Ha meg valakinek fontos a munkája, állása, akkor csinálja jól.

Az, hogy fájdalmat okozott egy tulképp ártalmatlan vizsgálattal, az elképesztő és felelőtlen, egyáltalán nem felelősségteljes az én olvasatomban, és tökre sajnálom.

Egy csomó ember nem a szakmájából él meg, ez van, ilyen lett a világ, szomorú, én sem abból éltem. Ráadásul, ha valaki nem is jó abban, akkor csináljon mást!

Horibol, remek fotó és szép kis csemete :lol:

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


zsebbi:Köszi! Na igen tudod az nekem is nagy szó,hogy személyesen jött el házhoz a tulaj és hozta a pénzt és nem győzött bocsánatot kérni.Ez nekem egyértelmű volt,hogy igazam van és felelőtlen volt a nő.Itt azért 2 ember volt a sértett.A kiababám és én!
A piercinges dumára meg mikor megmutattam neki,hogy semmi ilyesmim nincs csak anyit mondott :hát ilyet áh nem is akarom hallani!Ez is sokat elárult szerintem! :wink:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Anyamci, őszintén örülök, hogy elrendeződtek a dolgok!!! Persze, a főnöktől is korrekt volt a hozzáállás, de el is volt kicsit várható, hiszen azért csak a cége jó hírnevéről van szó... én sajnáltam szegény barátnőméket, ők 9000ért voltak, egy csomót spóroltak rá, tökre örültek, hogy eljutnak, aztán tessék... mondta, hogy majd' felrobbant, amikor SammyLee-ről meglátta a 16 hetes képeket... :(

Ativerus, veletek mi lett végül is 4D téren? Sikerült máshová időpontot kérni?

dodi, keményedést sajnálom nagyon :( én örülök a hidegnek, mert rólam meg elindult lefelé a víz, de azért ez nem nagyon jó :( (mosnom is kéne, annak nem tesz jót a hideg). Éjjel én sem bírok aludni, de az fronttól független. Állandóan hülyeségeket álmodok, forgolódok, nyüszítek. Szórakoztatom a családot :D most pl. azt álmodtam, hogy ikreket várok, és mindez a 8. hónapban derült ki :) frankó volt...

Praszlera, hát el is hiszem, hogy megbámulnak, 2 lurkóval azért szép nagyok vagytok :) tegnap jót mulattam, voltam kézimunka boltban és egy nagyobb darab néni behozott egy gyönyörű rózsaszín macikás képet. Csodálatosan szép volt, annyira irigyeltem, na mindegy és kérdezte az eladó néni, hogy mennyi idős a kislány... mire mondta a néni, hogy még csak várják :D hát tényleg nem látszott... tőlem bezzeg egyből azt kérdezte, hogy varrom már a babaköszöntőt? Mert lassan kezdjek bele, mert nem 2 nap megcsinálni... mondom, hát október végéig csak elkészülnék vele :lol: nem akarta elhinni, hogy olyan sokára szülök :lol: hááááááááááááát :roll:

Anita, örülök, hogy jót nyaraltatok :) mi is előre növünk, én már 108 centinél tartok... :? 2-3 napja mértem. Fáj is a hátam, hogy meghülyülök, meg a bordáim, pedig mozgok és mozgok... dehát... :(

Horibol, nagyon szép a picúrka :)

Stressz: én is betegesen félek minden hülyeségtől, nekem az segít sokat, hogy mindig belegondolok, hogy teljesen egészséges vagyok és Samu is az. Ez egy nagyszerű terhesség és komplikációmentes szülésem lesz. Aztán elképzelem, ahogy fekszik a manó a kis bölcsőjében, még eszembe jut, hogy 0,5% az esélye, hogy baja lesz, az nagyon kevés, és el is fújták a stresszt. Ha nagyon aggaszt valami, akkor azt meg megbeszélem a szülészemmel... :)

Margitosok, ti kinél szültök?

Bocsi, ha valaki kimaradt, de asszem, én visszafekszem aludni...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Anyamci!

Örülök,h elrendeződtek a dolgok! Semmi esetre se legyen lelkiismeretfurdalásod! Én is úgy gondolom,h megérdemelte!

Haribol!

Gratula a kisfiúhoz! Nevetek van már? nekünk még mindíg nincs :roll:

Tegnap voltam védőnőnél,és kereken 60 kiló vagyok :roll: .7 kilót híztam idáig.nem tudom ez most sok-e,de engem jól lecseszett.rosszul esett nagyon,itthon bőgtem egy sort.ne egyek szinte semmit,mert minden hízlal.gyümit se,mert abban is sok a szénhidrát.hát idáig meg azt mondták,h itt a nyár együnk sok gyümit,zöldséget.na mindegy... Nem értem én ezt.

Nálunk szakad az eső,jól lehűlt a levegő! Titta öröm-bódogság! :lol: Már nagyon vártam ezt a lehűlést

Dodi!

Én is szoktam görcsölni néha,ill. inkább keményedek egy nap egyszer-kétszer.De ez már normális.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Honey, én is 7 kilónál tartok, engem megdicsért a védőnő. Szerintem ha átlagolunk a kettőnk "eredményéből", akkor nem olyan rossz ez a súly ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!

Jól van akkor megynyugodtam! :lol: :lol: :lol:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Én is 7kg nál járok! szerintem ez teljesen jó!

KépKép
kaqk
 
 


Anyamci!

Én nem azt mondom, hogy te érezd magad sz@rul! Isten ments! :wink: Csak, hogy én sz@rul érezném... :oops: :roll: Ennyi :wink: .
De igazatok van, biztos talál majd más munkát, ami való is neki, csak én vagyok túl szentimentális :oops: :lol: .

Honey!

7 kilóért lecseszett a védőnő?!?!?! :shock: :evil: :evil: :evil: Na, én meg ettől akadok ki :twisted: . Neki nem az a feladata, hogy a vonalaidra vigyázzon, hanem az, hogy a gyerek épségére, egészségére, meg persze a tiedre. Meg tudja indokolni a drága, hogy a 7 kiló, a 7. hónapban miben veszélyezteti a te vagy a babád egészségét?!?!?! :evil:
Nyílván neki ez a vesszőparipája, mert ő maga vagy túlsúlyos, vagy betegesen félti a tökéletes alakját :twisted: . De az ilyennel nem kell foglalkozni, bekaphatja :twisted: .
Nekem mind a dokim, mind a védőnöm a legnagyobb nyugalommal konstatálta a 8 kiló hízásomat, és azt mondták, az teljesen jó! (Főleg, hogy vizesedek!)
Akkor részletezem, hogy megnyugodjon a lelked :wink: :lol: :
1-3. hónap: 0-1 kiló/hó
13-28. hét: 20-35 deka/hét
29-36. hét: 30-50 deka/hét
(Az utolsó hónapban már elenyésző a súlynövekedés, és az is inkább, víz, meg a baba súlya. Mondjuk nekem 12 kiló volt :twisted: de mind víz).
Tehát, ha nagy átlagot nézünk, akkor az 6,2 kiló 25 hetesen ;). Persze lehetne alig 3 kiló is, de lehetne több, mint 8 is. Ezek mind beleférnek az átlagba :wink: . Ráadásul ezek nagyon hozzávetőleges adatok! Én pl. ahogy teherbe estem, híztam 3 kilót, mert menszi előtt mindig bevizesedek, ami egyből le is megy, ha megjön. De mivel azóta ugye nem jött meg, maradt a víz is :? . Azóta 24 hét alatt (mert ugye 4 hetesen derül ki) híztam 5 kilót, ami 20 deka hetente, ami a legalja, a statisztika szerint, mégis itt vagyok 8 kiló plusszal :twisted: . De totál hidegen hagy, mert tudom, hogy ami tőlem telik, megteszem :wink: . Teljesen nyugodt a lelkiismeretem, mert nagyon sok gyümölcsöt eszem, majdnem minden főételhez salátát eszem köretként, vagy vmilyen párol zöldséget, főzeléket...ilyesmiket, szénhidrátot alig-alig, nem iszom cukros üdítőket, viszont melegben minden nap eszem egy kis fagyit, mert ennyi igenis jár nekem :twisted: :lol: :lol: . Ráaádul kis adagokat eszem, szóval a terhesség előtti étkezésemhez képest ezt igazából diétának mondanám, bár annyira nem kívánom a sok, meg nehéz kaját mostanában, hogy semmi nehézséget nem okoz, sőt :wink: . A lényeg, hogy nem zabálok, jövök-megyek, ellátom a teendőimet, kergetem, hozom-viszem a gyereket, szóval még csak tunyulni sem tunyulok. Szóval ami rámjön, az fiziológiásan a terhesség velejárója, és ha ennyi, akkor ennyi :wink: . Mindenki érzi, ha jogos a lecseszés, ha tényleg vissza kéne venni, mert tudjuk, hogy nem kell többet enni, ilyenkor meg még főleg nem :wink: . De ha te úgy érzed, hogy nincs alapja, akkor magasról tojd le! De még ha esetleg jogos is (bár 7 kilónál kétlem), akkor te magad eldöntheted, hogy visszaveszel-e picit, vagy sem! Mert orvosliag erre semmi okod nincs! :wink: (Hacsak nem kezdted volna jelentős súlyfelesleggel a terhességedet, de ez még akkor sem lenne vészes...)

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 



KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Ejha, dodi, érdekes ez a táblázat... :D eszerint már nekem is 8 kilónál kellene tartanom :D

Nekem csak a dokim aggódik emiatt, mindig mondja, hogy ha a 10 kiló nem is sikerül, de mindenképpen maradjunk 15 körül... eleinte voltak próbálkozásai, hogy bezsélgessünk akkor a helyes táplálkozásról, de mivel én a nagykönyv szerint is helyesen táplálkozok, ezért most már nem firtatja. Emellett mindenki be volt kakkantva, mert ugye én dohányoztam, amikor terhes lettem, letettem, így fel is kúszott 3 kiló, aztán 18. hétig még egy. A dokim azt hitte, hogy és akkor 20. hét után 5ösével hízok majd, de csak +2 kiló jött fel 23. hétig, azóta +1. Szóval ha a dokim elméletét követjük, akkor +15 kilónál kellene tartanom, de nem ez a helyzet :)

Am anno én is nagyon lelkis voltam ilyen ügyekben, jajj, biztosan rosszul csinálok valamit, blabla, de úgy fest, csak nem :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!

Igen, amúgy ez a táblázat elég "megengedő" :P :lol: . De azért ha itt simán belefér 7-8 kiló, akkor nehogymár másnál az lecseszésre adjon okot :? !
Amúgy mindenkinek más a teste is, erre nincs recept. Én a 12 kilót lőttem be kb. mert normál testalkatom van, bár nagy babára számítok, de nagyjából ennyi egy terhesség mindenestől. Bnőm nemrég szült, 7 kilót hízott, és most pár héttel szülés után -5 a teherbeeséshez képest, tehát nála pont bejött a 12 kiló :wink: . Én is azt mondom, hogy a 15-öt próbáljuk meg nem túllépni, mert nehéz is cipelni a sok súlyt (én már csak tudom az össz. 22 kiló plusszommal Botondnál :twisted: ). Na meg tény, hogy nem meghízni könnyebb, mint lefogyni :twisted: . De azért túlzásokba nem kell esni! Normálisan kell enni, ahogy terhesség előtt, aztán feljön, amennyi feljön. Ha az ember odafigyel, akkor nem lehet elcsúszni :wink: . Egyik ismerősöm siránkozott, hogy ígyúgy a hülye hormonok, nagyon sokat hízik. Végül kiderült, hogy minden este lecsúszott 2 doboz vaníliáskarika, mert azt kívánta tonnaszámra :shock: :shock: :shock: :twisted: . Ergo mégsem a hormonok? :roll: :lol: Akinek meg a hormonok, az beszéljen a dokijával, és ha nincs mit tenni, akkor majd elmúlik szülés után :wink: .

Ja csajok, nekem bazira fájnak a lábaim :( :? . Olyan érzés, mint kamasz koromban a növekedési fájdalom :oops: :lol: . A térdemtől lefelé tökre mintha a csontjaim fájnának, meg az izületeim. Kicsit izomláz-szerű, de nem az izom fáj... A férjem szerint nem nagyon bírja a súlyomat :twisted: . Meg sokat vagyok talpon :? . De azért 68 kiló annyira nem vészes, és sose voltam 50 :roll: . Szerintetek van rá vmi gyógymód? Kálcium vagy vmi? Hasonló vkinek?
Pedig pihenek, de járnom azért csak kell :roll: :lol: :lol: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Szerintem sem sok a hét kiló hízás, én hatnál tartok, de lassan újra mérlegem kell.. :?

Ízületi fájdalomra szerintem is jó a kálcium..

Csajok, nekem is elkezdett vizesedni a lábfejem... :evil:
Érdekes, hogy nem a 40 fokban, hanem ma , amikor lehűlt a levegő..
Tökre szorított a cipő, remélem lemegy hamar, bár anyum is mondta, hogy neki is az utolsó harmadban végig be volt dagadva a lába.

Tegnap éjszaka a mellettünk lévő házba belecsapott a villám, nagyon hangos volt, még a pocaklakóm is megijedt...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tanácsot, tippet kérnék. Ma voltam UH-n és a doki kissé sok magzatvizet látott. (a cukrom elvileg jó, de elfelejtette elhozni a leletet) Plussz a lepényem mélyebben tapad.

Hallottatok valami hasonlóról, hogy ez mit jelenthet?

Előre is köszi!
vic01
 
 


Halihó! Én kb 10 kilónál tartok és olyan vizes vagyok mint egy mammut. Nekem ez a 14. héten kezdődött. Már kezdem megszokni. :D Van két sportcipőm, amibe belemegy a lábam, azt terhesség után hajíthatom ki, mert utána meg tuti lötyögni fog :)

Holnap végre eljutok 4d-re a brendon-ba. VÉGRE MEGTUDOM A BABÁM NEMÉT. Azt álmodtam éjjel, hogy kislány. Kiváncsi leszek...

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Vic, én ismertem olyat, akinek nagyon nagyon sok volt a magzatvize, mégsem lett baja a babának. Pedig én is aggódtam érte, mert a sok magzatvíz, úgy tudtam, bajt jelent... ezek szerint nem mindig :)

Dodi, nekem a gerincem és a bordáim fájnak kegyetlenül, semmi nem jó rá :( már a mozgás sem... :(

Ativerus, drukkolok, hogy a picúr megmutassa magát!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Vic: Az első fiamnál nekem is sok volt a magzatvíz, de mivel a cukrom jó volt, a genetikai UH-n minden rendben volt a szívével ezért a dokim azt mondta nincs min aggódni.Egy ideig a biztonság kedvéért akkor hetente csinált UH-t, de minden rendben volt ezért az is beállt a normál rendbe. És tényleg brutál sok magzatvizem volt, mert otthon elfolyt csomó és még a kórházban is burkot kellett repeszteni, ahol szintén rengeteg volt.

Hízás: épp ma reggel sokkolódtam, hogy az elmúlt 2 hétben híztam 1,5 kilót. Ebben nagy szerepe lehet annak, hogy a férjem a hegymászásról óriási Milkákkal tért vissza és abból 2 észrevétlenül lecsúszott :oops: Most kénytelen leszek visszafogni magam, meg ebben a dögmelegben nem is tornáztam, arra is kénytelen leszek visszaállni, pláne, hogy milyen hideg lett.
Zsanka pacsizhatunk, én is elkezdtem vizesedni :evil: Az előző terhességemnél nem volt semmi ilyesmi, most meg alig jön le a gyűrűm :evil:
Én is úgy tudom mint Dodi, hogy nem lehet a Schüssler sókat vízhajtásra szedni terhesség alatt, sőt elvileg semmilyen vízhajtót ( Pl.: csalántea sem) mert a magzatvízből is hajt el ( vagy valami ilyesmi csak persze orvosi nyelven :wink: ).

Ma megyünk mi is Uh-ra, hihetelen, hogy már a 29. hét közepén járunk. Mindjárt 3-sal kezdődik a hetek száma, az már tényleg a célegyenes :) :shock: Kezdek is türelmetlen lenni. Ativerus remélem jó élmény lesz a mai 4D, majd hozz képeket!
Vendég
 


Sziasztok!!!


Bocsi csajok,hogy ritkán vagyok,megint,de szalad velem minden!!Ház,kert,Ricsi baba,gyerekek.
Vettünk egy csomo rucit vateán,megjöttek nagyon jo cuccok,jo pénzért.Állok neki átmosni öket,rendezkedni a szobát.Közben a 2 törpe is nyuz anya menjünk ide,anya menjünk oda.Közben a háztartás...de hát ez ismereös mindenkinek...rohannak a napok...Még elméletileg van 10 hét a végéig,de ugy érzem hogy nem birjuk ki addig,és még sehol sem állok/állunk semmivel.ÁÁÁÁÁ!!!Bocsiiiii

Kicsidodi,én is igy érzem mindig magamat amikor hidegfront jön,vagy épp vihar ,mint Te is.Rosszulvagyok,sokat görcsölök,keményedik a pocak.Holnap megyek dokihoz,majd rákérdezek tölle,hogy mi is a helyzet ezzel kapcsolatban.Nem emlékszem rá hogy lett volna már a törpökkel ilyen hamar josolofájás.Bár bevallom 1 heteeste nagyon sokáig szenvedtem,és fájtam.2-3 mgb6 után is csak 3 ora mulva lettem jobban.Nem tudom hogy mi lehetett,de ezt is elmondom majd a dokinak.lehet hogy tényleg csak az idöjárás tett/tesz be ennyire....

Bocsi hogy csak magamrol irtam.....

Anyamci,örülök,hogy visszakaptad a pénzt,és remélem elnyeri mélto büntetését a nöcike!!!!!

Igyekszem visszaolvasni,és válaszlni mindenki másnak is....bocsi-bocsi...
Rohanok is most tovább,mert szalad az idö!!!!
Sziasztok,és pusziiiii

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Antiverus: +++++++++hogy meg tud ki lakik odabent!!!

Én ma végre rá tudtam venni magam a vasalásra...hűvös van....

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok

Én eddig 5kg-t híztam, de ezzel a diétával, amit csinálok nem hiszem,hogy sokat fogok hízni. mondjuk inkább híznék,minthogy emiatt a cukor miatt aggodalmaskodjak. Hétfőn kórház :cry: De remélem legkésőbb szerdán már jöhetek is haza.Remélem jó eredményeim lesznek.Majd jelentkezek.

vic. Én eddig amit hallottam,hogy vkinek több volt a magzatvíz, annak szerencsére a babája végül teljesen egészségesen született. Drukkolok,hogy neked is így legyen :)

ativerus. én is várom a képeket :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


ja és akit érdekel,raktam pocifotót a gmail-re. :lol:

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Megjöttem a dokitól, ahol kicsit sokkolódtam. Az első fiam is nagy volt, 4300 g, 57 cm, de a kicsi egyelőre úgy tűnik rajta is túltesz majd. Ma vagyok 29+4 ( a vonalzóm valamiért siet egy napot ) de a gyerek fejkörmérete 32+2-nek felelt meg. Az 3 hét!!!!!!!!!!!!!!! :shock: Nem akartam elhinni amikor megláttam, kérdezgettem is a dokit, hogy tutibiztos így van-e, ő meg csak mosolygott. Tudom, hogy lehet tévedni is kicsit, de ennyit nem és persze sokat számít, hogy mennyire profi az orvos. Hááát, az enyémnek pont a magzati UH a szakterülete, úgyhogy elég profi :)
Egyébként minden mérete nagyobb volt a koránál ( de ez a nagyfiamnál is mindig így volt), összességében az adatok alapján a gép 31+2-nek számolta és 1605 g-nak. :)
Bár nekem olyan szempontból bejött a nagy súlyú baba, hogy nem kellett aggódni amikor megfogtam, először felvettem mert elég masszív volt már akkor is :lol:

Kagkk: szerintem én sikítófrászt kapnék ha vasalnom kellene :D majd a kicsi cuccait azért ha kimostam kivasalom, de semmi mást, nem vagyok egy tipikus házitündér :roll: :oops:

Benireni: drukkolok, hogy minden rendben menjen a kórházban és minél hamarabb hazaengedjenek!
Vendég
 


Sziasztok!
Én is vettem egy csomó ruhát a vaterán meg boltban is.Elégedett vagyok nagyon szép mind.
Én tök szeretek vasalni bár most egy kisebb hegy van mögöttem.Döce haza hozta a ruháit és ma újra elment 2 hétre:-(
Magam alatt vagyok.
Anitakel!Mennyit híztál eddig?Nekem is mind 4 kg volt és 57-58 cm.Ti alig hiztatok én meg már 10 kg-ot.:-(nagyon terhes vagyok és utálom is magam.Csoda,hogy még nem fulladtam meg.
Kicsidodival ellentétben nekem jobb a hűvös idő.Kicsdodi!Azt hittem,olyannak képzeltelek aki tök "szigorú"természetű és örömmel olvastam,hogy bánt a nő sorsa.Hát igen,én se lettem volna lelkes és nem hagytam volna maga a pénz és minden más végett de az is igaz így 50 körül nem fog tudni elhelyezkedni.Bár arra gondoltam lehet a főnöke mondta neki,hogy pergesse a nőket gyorsan,hogy minél több kerüljön sorra egy nap és fizethessen és elege van az egészből.
Én is érzek apró nyílalásokat és keménykedik is néha a hasam.Nektek még nem nyílik a méhszájatok?
Azt gondolom,hogy jó lenne már a kezemben tartani de még túl pici 1,5kg lehet ilyenkor.

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Sziasztok!
Én 8 kg-nál tartok...remélem nem lesz nagyon sok majd a végére!
A lábfájás nekem is megvan,a lábfejem meg a talpam fáj :shock: Még az se használ a felpolcolom.
Verus:Drukk h megmutassa magát a picikéd,majd hozzál képeket :)
Reni:Csini pocak nekem a tiédhez képest nagyobb szerintem :oops: :lol: Na és neked is sok sok+++++++ a korházhoz
ddia: lehet nem fog a nő könnyen elhelyezkedni ...pont ezért kellett volna odafigyelnie,hogy mit csinál,hogy végzi a munkáját és nem fájdalmat okozni kismamáknak!!!!
A főnöke meg tuti nem bíztatta ilyesmire mivel nagyon ki volt akadva,hogy ismét panasz érkezett rá.Ha ő biztatta volna fel akkor nem is küldte volna el!A másik nem ugyan az a 2 dolog amit feltételezel miszerint pörgesse a nőket vagy okozzon komoly fájdalmakat és legyen durva,mert egy vizsgálatot lehet szépen nyugisan fájdalom mentesen megcsinálni akár gyorsan is.Jah,és nem volt rövidebb a vizsgálat a meghirdetettnél .30 perc volt.

Nah de részemről a téma lezárva az anyagi része megoldódott a fájdalmam elmút a csalódottságot,hogy semmit nem láttam a gyerekemből majd pótoljuk máshol.A nő sorsa meg hidegen hagy ...akár ki akár mit is gondol ezért rólam,(főleg amíg nem élte át ezt) mert őt se érdekelte,hogy nekem fáj hiába szóltam és az se érdekelte volna ha ne adja Isten valami baj lesz a durvasága miatt (még ha csak kicsi is )nem csak velem!!!sok másik kismamával.
:?

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Jaj, lányok olyan boldog vagyok!!!!! Picike lányom lesz :D

Vissza sem olvastam, majd mindjárt megnézem hogy mizu veletek. De gyorsan el akartam dicsekedni hogy kis Hannám van :D

4D-n voltunk, jobban nem is sikerülhetett volna. Genetikai vizsgálat és babamozi egyben. Nyitogatta a kis tündérkém a szemét, ivott éppen, nyújtogatta a nyelvét, és megmutatta a nuniját :) És basszus tiszta apja. Készültek képek, anyu meglátta és egyből azt mondta, hogy ez tiszta Attila :) Méretek alapján megfelel a korának, minden a legnagyobb rendben, épp fent volt, nagyon jó képek készültek róla :) Most kb 1100g, úgyhogy nem túl nagy baba, ha ilyen ütemben fejlődik, mint eddig, akkor kb 3300g lesz :)

Na megyek visszaolvasni :) és mindjárt rakok fel képet róla :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


aNTIVERUS: GRATULA hANNÁHOZ!!!!!

Emma 2720g-al született 48 cm-vel..pont elég volt..:-) Kíváncsi vagyok Dalmára!!!!!

jaj én is akarok menni 4d re.!!!!

KépKép
kaqk
 
 


kaqk nem vagyok aNtiverus, hanem ativerus, de köszönöm aranyos vagy!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Verus
Gratulálok a kislányodhoz!

Én már utálom a hideget, az esőt... :cry:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: