Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kuzsanna! Köszi! Hamar sikerülni fog nektek is, csak nem szabad görcsösen ragaszkodni ahhoz, h most babát szeretnék.

Encsike! Nem mondtak semmit, aztán másfél év után átkerültem egy dokihoz, aki azzal kezdte h hormonszint mérés, hőmérőzés és ha fél éven belül semmi, akkor teljes kivizsgálás mindkettőnknél. Na ettől jól betojtam. Hőmérőzgettem, és 4 hónap múlva megfogant Petra. Aztán persze tök más dokinál szültem :oops: :oops: :oops: Én is az elsőt fiúnak éreztem, aztán most lány lett. Nekem a műtét után fél évet mondott a doki h nem szabad teherbe esni, aztán hallottam olyat, akinek meg azt ajánlották h minél előbb, m a szervezet akkor még emlékszik h van ott egy baba. A frenc se tudja melyik az igaz. :roll:

Ósió! Várjuk a képeket!!!

Lorca! Az a doki az sztk réme volt, én csak rosszakat hallottam róla, de amikor mentem, pont ő volt. De az hagyján h elnézi, de utána a másik doki akihez visszamentem rá akarjon beszélni az abortuszra. Ez felháborító! :twisted:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Na jó estét!

Bocsika, már megvannak a képek, a párom már le is kapta a fejemet (már ki is vettem a tűket belőle, kész felüdülés volt!), de még nem tette fel a gépre a hajamról készült képeket.. nemrég ért haza, kajáltunk, kicsit dumcsiztunk, most tusolás, stb.
Sajnos a meghívókról a képek nem egészen oylanok, mint az életben, de azért valamennyi csak látszik belőlük.
Egyébként frizurát elmegyek még egyet csináltatni, mert előtört belőlem a házsártos banya. Végül mégse nyerte el tetszésemet a frizura eleje, úgy döntöttem, hogy még egy próbára elmegyek majd, és olyat akarok, ami jobban le van nyalva (azt szeretem, s az is áll jól).

Tabati!
Nem, nem álláslehetőségről van szó.
Az egyik tanulmányommal kapcsolatban adódott egy kis probléma, a konkrétan mostanában megjelentetni kívántat végül mégse közölték most, a korábbi pozitív válaszok ellenére. No, és ezzel kapcsolatban vagyok most kicsit gondban, de még várom a szerkesztőtől a választ kérdésemre. Mintha csak minden összebeszélt volna ellenem mostanság...
Meló...jó kérdés. Nem tudom, mit és hogyan kellene már csinálnom...

Na, közben most néztem, hogy feltette párom gyorsan a képeket, mert megtaláltam a gépen a frizurámat is. Szóval akkor a képek (kicsinyítem, nem tudom, így hogyan fognak látszódni). remélem, a lényeg kivehető. De a meghívók a képen sajnos nem olyanok, mint életben, ráadásul halvány is lett az egyik. A lényeg, hogy ekrü színű, a szélén óarany szatészalad, kis kristálykővel, belül pedig fehér lapon a meghívás.
A hajamat vakuval s anélkül is lefényképezte párom, hátulról, mindkettőről tettem fel képet. Hátul jó lett, elől volt egy kis "gubanc".

Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Szép jó estét :)

Befutottam én is, már várom a hétvégét. Mondjuk jövő héten megint dolgozatot írunk :(

Annyit beszéltek az esküvőről, hogy lassan nekem is megfordul a fejemben :P Bár mi már megbeszéltük a párommal, hogy jövőre elballagunk az anyakönyvvezetőhöz, azt beregisztráltatjuk magunkat élettársként. Semmi felhajtás, semmi rokon "mert én mulatni akarok, én meg nyoszolyólány akarok lenni" cucc. Tulképp talán ezért is állunk ellent. :D Szamáreffektus.

ósió
Hátulról tényleg jó a hajad, nekem tetszik. Elölről meg hát nem látni. De tényleg megéri többfélét csináltatni, hogy kiderüljön melyik tetszik jobban.
Ilyen szalagos megoldást még nem láttam, nagyon csecse lehet.
Vendég
 

 
 

Ósió! Szuper a hajad!!! Na ugye, h a te pár szál hajadból is milyen jót lehet kihozni??? A meghívó is tök szép!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Nekem is tetszik a konty! :wink: A meghívó is, ha jól látom még egy kis kő is van a szalagon. Olyat majd én is szeretnék!

Kép
Kép
tabati
 
 


Na, lorca, én is utánanéztem, mert amit te megadtál címet nem tudtam kinyitna. Látod, csak piszkálta a csőrömet! :lol: :wink:

Íme:


Tudományos állásfoglalások

Ezüst vagy fehér? A címben feltett kérdésre a helyes válasz csakis tényeken, tudományos bizonyítékokon alapulhat. Ezért a döntés megkönnyítése érdekében közreadom néhány, a világ jelentős szakmai testületének az amalgámmal kapcsolatban kiadott állásfoglalását.

- Az Amerikai Fogorvosok Egyesülete szakmai állásfoglalást adott közre, melyben kimondja, hogy az amalgámtömések cseréje csak higanyallergia esetén indokolt, az amalgám, illetve a higany vélt káros hatása miatt nem. Az állásfoglalás határozottan rögzíti, hogy ha az amalgám bármilyen káros hatása kimutatható és bizonyítható lenne, a testület azonnal megtiltaná a használatát.

- A Fogorvosok Világszövetsége szintén szakmai irányelvekben rögzítette az amalgámmal kapcsolatos legfontosabb tudnivalókat, melyeket a tudomány mai állása, tudományos bizonyítékokkal alátámasztott vizsgálatok alapján fogalmazott meg. Ezek szerint semmi olyan veszély nem ismeretes, amely indokolná az amalgám tömések betiltását. Az amalgámot 150 éve használják a fogászatban, és jól ismert valamennyi tulajdonsága. Az egyedüli veszélyt a higany környezetre gyakorolt hatása jelenti, mert a folyók és tavak higany-fertőzöttsége következtében megnőhet a környezetükben élő állatokban és növényekben a higanyszint. Veszélynek lehet kitéve a fogorvosi rendelő személyzete abban az esetben, ha a higanyt és a hulladék amalgámot nem az előírásoknak megfelelően kezeli. Tehát a páciens nem veszélyeztetett.

- Az Európai és Amerikai Gyermekfogászati Akadémia változatlanul ajánlja az amalgám gyermekfogászati használatát is a szakmailag indokolt esetekben, elsősorban a tej és maradó rágófogak meghatározott típusú szuvasodásainak tömésére.

- A hazai Fog- és Szájbetegségek Szakmai Kollégiuma sem korlátozza a fogorvosokat szakmai szabadságukban, klinikai indikáció alapján bármely forgalomban lévő tömőanyagot használhatják.

dr. Szőke Judit

Kép
Kép
tabati
 
 


Na, kicsit megnyugodtam, sikerült váltanom levelet a szerkesztővel, s valami tévedés történhetett, a köv. számban jelenik meg. Hú, nagy kő esett le a szívemről.

Pruci, Tabati!
való igaz, pár szál hajból is lehet szép hajat csinálni, erről most én is meggyőződtem. Most már kibontottam és megfésültem, de még most is olyan jó dús a hajam. :)
Esetleg majd májusban még egy próbafrizurára elmegyek, de nagyon ügyes volt a fodrász, ha csak az esküvő előtt mondom, hogy kicsit lenyalt legyen elől, akkor is szerintem szépen meg fogja tudni csinálni. Javasolt kis strasszokat is a hajamba, és ahogy végiggondoltam, tényleg jól nézhetnek ki.

A meghívó: sajnos csak egy töredékét adja vissza a fotó, de az életben oylan szép. Valóban, mostanában jöttek divatba ezek a szalagok és masnik, de nekem nagyon megtetszettek, ezért ilyen meghívót választottam.

Kuzsanna! Én is élvezem a készülődést, csak hát azért mégis érted, hogy gondolom, hogy szeretnék túllenni rajta.... 8) Na, persze, nagyon szeretném, ha már rajtam lehetne a sok cucc, amiket beszereztem.:-)

Tabati!
Gondolok ám rád holnap! :wink: Szerintem mi legyünk az elsők, akik megtudjuk a hírt, akármi is az, s aztán csak a párod, mit szólsz??? :D

Érdekes ez a cikk az amalgámról. Lehet, hogy tényleg csak rémhíreket terjesztettek, hogy egészségtelen. Nem tudom. De biztos, hogy van olyan orvos, aki ezt mondja, van, aki azt.
Vendég
 


ósió!

Hát azzal még várni kell, mert csak szombaton tesztelek. :wink: De kivitelezhetetlen, mert párom úgyis ott lesz amikor megcsinálom. Márha megcsinálom, mert ha holnap megjön akkor majd legközelebb. :wink: Túl sok reményt nem fűzök hozzá, hisz a múltkor sem sikerült elsőre, de azért izgi lesz mindenképpen. :D

A meghívón a színek nem látszódnak igazán, de el tudom képzelni ahogy leírtad, az óarany nagyon szép.

Kép
Kép
tabati
 
 


Jó reggelt!

Ósió, szerintem is nagyon jó lett a hajad! A strasszok nekem nagyon tetszenek! Nem az amikor csillog az ember feje tőle, hanem egy pár darab amik tényleg szépek!
A meghívók is nagyon tetszenek, és ez a szalag is nagyon jól mutat szerintem!

Igazából az esküvővel kapcsolatban még nem tudom hogy lesz... Mi úgy terveztük, hogy akkor szeretnéd ha már lejárt az első három hónap, viszont még rámjönnek a "rendes" menyasszonyi ruhák :) Terveim szerint szeptember :D De mivel most szigetelve lett a ház, igy a felét nekünk kell kifizetni, és ezért nem lesz szerintem esküvő.... (Azért terveztük az esküvőt, mert elvileg megoldható lett volna, de a ház szigeteléséről utólag szóltak, hogy fizessük ki a felét, miután már ott volt a hungarocel stb.... akkor már mit szóljunk?! jó, oké, kifizetjük...)

Annyira várom a hétfőt, hogy mehessek a dokihoz, és mondja már meg mikor lehet próbálkozni...

Egyébként én is hallottam már sok verziót, hogy mikor lehet ujabb terhességet vállalni.... a 0 hónaptól a 6ig meg egy évig mindent :) az én dokim 3-4 hónapot mondtott.. én a 3 ra pályázom :wink:
encsike87
 
 


Szép jóreggelt!

Encsike!
Hát, el is hiszem, hogy odavagytok már az újbóli próbálkozás miatt. De szerintem minden rendben lesz hétfőn az orvosnál, hiszen fiatal vagy és egészséges, az erős szervezet meg gyorsan regenerálódik. És nem írtad mostanában, hogy rosszul lennél, szóval, ha még jól is érzed magadat, akkor szerintem hamarosan mehet újra a próbálkozás.
Hogy hogy nem szóltak nektek előre, hogy fizessétek ki hőszigetelés felét? Elhiszem, hogy így hirtelen kiadni nagyobb összeget nem jó. Mi is, amióta szervezzük az esküvőt, a házunk árához nem tettünk hozzá. nem tudom, hogy végül megtérülnek-e majd ezek a kiadások, de pl. apukám és anyósom már ajánlott fel anyagi segítséget. De ezt csak a legvégén látjuk ajd meg, hogy mi lesz.
Egyébként, ha nem vagyok indiszkrét akkor hogy hogy ki kell fizetnetek a szigetelés felét? Csak azért kérdezem, mert azért mégse a ti házatok, s ha nemsoká építkeztek, akkor úgyis elköltöztök pár éven belül a sajátotokba. Szerintem az is nagy anyagi segítség lenne nektek, ha mondjuk csak a rezsihez kellene hozzájárulnotok, ami természetes is.

Tabati!
Persze, megértem, nyilván bármi lehet. Ha megjön ma, akkor majd mehet márciusban a próbálkozás újra. Egyébként én is decemberi vagyok. Karácsonyi! A krisztus hozott. Anyukám karácsony másnapján hajnalban kezdett el vajúdni, és pár óra alatt meg is születtem, állítólag nagyon könnyű szüléssel.
Egyébként, ha terhes vagy, ma már biztosan látszódna egy halvány csík. Naaaa, sikerüljön már rábeszélnem téged, hogy csináld meg!!! :lol:
Vendég
 


Jó regglet nektek!!

Ósió: Nagyon szép lett a hajad is és a meghívótok is :lol: :lol: :lol: :lol: Nekem is legalább 6 féle kontyot csináltak, de persze a hetedik lett a nyerő :lol: :lol: :lol: :lol: Tudom, mit érzel..... iszonyatos jó érzés, közben meg teher is...... Ti magatok szerveztetek mindent vagy segítettek?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! :wink:

Szeretnék csatlakozni hozzátok,ha még lehetséges! :P
Kisfiam 3 nap múlva lesz 1 éves,és a második babaát 2009 végére tervezzük! :wink:

Ő a kisfiam
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szia Boszibaba!

Üdv itt néked :lol: :lol: Tündéri a gyermek :lol: :lol: Mesélj magatokról :!: :!: :!:

Viccek:

Pinokkió elmegy a dokihoz, mert a barátnöje panaszkodik, hogy szálkás a fütyije.
A doki azt tanácsolja, hogy néha dörzsölje meg smirgli papírral.
Két hét múlva találkozik a doki Pinokkióval:
- Na, panaszkodik még a barátnöd?
- Barátno? Kinek kell ide barátnö?

Odamegy Hapci Hófehérkéhez:
- Te Hófehérke, nincs kedved egyet b***ni?
- Hogyne lenne, Hapci de hát a szerszámod...
- Igen? (hapci csettint kettöt és a szerszáma vagy 30 centire nö.. )
- WOW - mondja Hófehérke és elkezdik nyomni az akciót, közben Hófehérke megszólal:
- Te Hapci, sehogy se megy a fejembe...
- Nem-e? (hapci csettint kettöt... )

- Hogy hívják a buzi indiánt?
- Melegszem.

Hogy hívják a lúzer indiánt?
Szopacs

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Berohan egy vadnyugati kocsmába a "kiéhezett" cowboy:
- Nöt akarok! - ordítja.
- Nö az nincsen, de itt van Joe bácsi. - feleli a kocsmáros.
- De kérem, én nem vagyok egy olyan ember! - mondja sértödötten a cowboy és elmegy. Pár nap múlva ismét arra jár, kérdi a csapostól:
- Van már nö?
- Nö z nincsen, de itt van Joe bácsi.
Emberünk szégyenlösen érdeklodik:
- És ha én ráállok "arra", ki tudná meg?
- Hát tudná maga, és az a három ember, aki lefogná Joe bácsit, mert ö sem olyan ember!!!
-------------------------------------------------------
Három hajótörött úszik az óceán közepén és egyszercsak arra, jön 1 hajó tele apácákkal. Mondják a hajótörötteknek:
- Felveszünk benneteket, de csak, úgy ha levágjuk a péniszeteket.
Az egyik már nagyon nem bírja, felmászik... Egyszercsak egy rövid fájdalmas kiáltás hallatszik.
Lassan a másik sem bírja, felmászik ö is. Egy hosszú fájdalmas kiáltás után csönd lesz.
Tempózik a harmadik, de ö sem bírja sokáig... Felszól az apácáknak, húzzák fel öt is. Jó mondják az apácák, de a tiédet is le kell vágnunk.
Megkérdezi a férfi miért volt, hogy az egyik társam rövidet kiáltott?
- Ö favágó volt az övét egy baltával vágtuk le...
- És a másik társam miért ordított oly sokáig?
- Ö asztalos volt az övét legyalultuk... elkezd röhögni a férfi, mire az apácák, megkérdik mit nevet?
- Én cukrász vagyok: mire elszopogatják, csak kikötünk valahol!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!
Jó vicceid vannak! :D
Én is majd megyek még fodrászhoz, aztán meglátjuk, elől mit lehet kihozni a hajamból. A tegnapi kicsit magas lett, mintha nem is én lettem volna. Hátul és odlalt viszont nagyon tetszett!
Főleg mi magunk szervezzük az esküvőt, eddig még mindent mi szerveztünk le, bár nem is nagyon vagyok hozzászokva, hogy ugráljanak körülöttem. Anyagilag ígértek segítsget, de azt majd. maximum májusban "vesszük igénybe".

Boszibaba!
Szia!
Aranyos kisfiacskád van! Én kívánom, hogy jöjjön össze a baba, amikor akarjátok.
:!:
Vendég
 


Sziasztok,köszike a kedves fogadtatást! :P

Hát akkor magamról röviden:

27 éves vagyok,párom 31 éves. Lassan 8 éve vagyunk együt,6 és fél éve vagyunk házassok. :wink:
Párom hentes,én pedig az OTTO-nál dolgoztam,de már oda nem tudok visszamenni sajnos! :roll:
Nagyon szeretek sütni-főzni!

Még mire vagytok kíváncsiak? Miről írjak?

Egy kép a páromról és rólam
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ti már jósoltatok magatoknak lánccal,hogy milyen lesz a baba neme? :lol:

Én már csináltam párszor. Eddig : fiú,fiú és lány jött ki és megállt a lánc. :roll:
Ma is megcsináltam az aranyláncommal a bal tenyerem felett és kijött rögtön,hogy fiú,majd egy lány utána! Ezek után meg meg is állt az inga! :P
Na kíváncsi leszek,mert eddig jó! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba!

Nagyon aranyosak vagytok a pároddal. Képzeld, nálunk is 27-31 a felállás! természetesen én vagyok 27, párom 31 (júniusig).
Igen, nekem anno még közpiskolás koromban az egyik osztálytársam jósolt lánccal, és az jött ki, hogy három lányom lesz! :lol: Ezután nekem is megállt a lánc (még szerencse, mert becsöngettek) :P
Hát, nem tudom...
Párom elsőre kisfiút akar, nekem mindegy. Jó, neki is, csak ha mégis lehetne választani. A lényeg az egészség, semmi más!

Miért nem tudsz visszamenni az OTTO-hoz?
Vendég
 


Ja, igen, a neved: te egyben boszorkány is vagy és baba is? vagy honnan ez a név? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Ósió!

Szupi lett a hajad, nem is látszik, hogy kevés hajad van :D
Jó a meghívó is! De tényleg nem élethű :? azért a lényeg látszik :D


Akíra!

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!


Tabati!

Izgi :o :D



Újra itt, közben el kellett mennem visszaaltatni a Ricsit...el is felejtettem miket akartam írni :( 8)


Boszibaba!

Üdv itt :D

Boldog szülinapot Gábornak! :wink:

Már én is többször megcsináltam ezt a láncos jóslást 8)
Nekem: fiú, fiú-lány és megáll :shock: :shock: , lány és lány. Négy baba, de a másodikkal mi lesz? :roll: érdekes, meghal vagy mi? :roll: 8)
És a lány a körkörös a fiú meg az egyenes limba, ugye?
Viszont mindig ezt az összeállítást lengi ki :D

Látom békási vagy :D sokat járunk békásra, dédi lakik ott.



Bocsi lányok, mennem kell, sír a Ricsi...

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Vissza aludt :P

Közben látom rosszúl írtam, a 4. fiú

Végül is mindegy, kivi leszek :roll:


na tényleg mennem kell, úgy néz ki eddig tartott az alvás...

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Boszibaba!

Én még ilyenről nem is hallottam... ezt hogyan kell? már csak kiváncsiságból is megcsinálom :):)

Ósió, mi nem fizetünk a rezsibe, sosem kellett.. kaját veszünk mi is, a netet, a tel-számlánkat és a kocsi törlesztését fizetjük mi.... De úgy néz ki, hogy nálunk fogunk egy emeletet ráépíteni a házra, mert a másik ötlet nem tetszett az anyósoméknak :? Bár nem tudom... néha úgy félek tőle, hogy a nyakunkon marad, mert nem lehet majd eladni, ha elmennénk onnan.... viszont az "olcsó" megoldás.... nem szeretnénk 30 évig hitelt törleszteni...

Kifizetjük a szigetelést, csak hát az a pénz bőven elég lett volna a szülésre, meg a baba dolgokra.... úgyhogy kicsit mérges lettem, amikor közölték, hogy akkor ők úgy gondolták, hogy mi álljuk a felét.... de nem kérdeztek meg minket, hogy esetleg be tudunk e szállni, vagy legalább leülni megbeszélni, hogy ennyi lenne és menyit vállalunk be.... :evil:
encsike87
 
 


Boszibaba: Nagyon helyes pár vagytok! Nálunk 30 (júniusig) - ez lennék én, és 31- ez lenne férjem - a felállás.
Még nem is hallottam ilyen jóslásról :roll: :roll: De kipróbálom majd... hogy kell csinálni? Jósolni tud valaki? Úgy szeretnék egyszer jósoltatni magamnak.... egy tavalyi rendezvényen már jósoltak kávézacból, és úgy látszik, hogy bejön..... na majd meglátjuk :roll:

Encsike: Ezek szerint anyósékkal laktok...... én nem tudnék velük lakni.... de a saját szüleimmel sem már :roll: Mondjuk elég csúnya dolog, hogy meg sem kérdeztek titeket, csak elétek álltak és közölték veletek, hogy mit hogyan :evil: :evil:

Ósió: Mi is mindent magunk intéztünk, úgyhogy úgy is sikerült minden szerencsére, ahogy elterveztük.... azért tényleg nagy megkönnyebülés volt a vége :lol: :lol: :lol: Mi is kaptunk elég sok anyagi támogatást, ami jól is jött, mert mi akkor vettünk lakást is..... esküvő előtt két nappal vettük át a kulcsokat :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


- Na mi volt az érettségin? - kérdezi a fiát a bűnöző. - Ne izgulj, másfél órán át faggattak, de az égvilágon semmit nem tudtak kiszedni belőlem!

A kis Juliskától kérdezi a nővére: - Miért mászol fel mindig a fára?
- A fiúk azt mondják, hogy én szedem legügyesebben a cseresznyét.
- Egy frászt! Azért küldenek a fára, mert a bugyidat akarják látni!
- A szemetek! Na megálljanak, legközelebb majd nem veszek

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Üdv közöttünk boszibaba!! :D

Lányok!

Még nem jött meg ma, úgyhogy maradt még egy kis remény! :wink: Viszont a vonalzót kiveszem, mert már úgyis túlhaladtam.

Képzeljétek, voltam ma fogászaton, és szerencsére nem kell többet menni! Most elmondhatom magamról, hogy egy rossz fogam sincs! (vajon meddig... :roll: ) Viszont nem tudom miből vagyok összerakva, de megint 3 szurit kaptam és csak a 3. hatott. :roll: Előtte már fel is adta a doki, mondta bírjam ki, mert muszáj kivennie a szuvas részt. Hát....mit ne mondjak...elég alacsony a fájdalomküszöböm... meg kétszer is ki kellett mennem pisilni. Nem is tudom, biztos a nagy izgalom miatt. Szóval most meg lettem szadizva, de legalább egy darabig megint elfelejthetem a fogorvost.

ósió!

Néztem papírt a meghívóra. Még nem vettem meg, de már tudom hol fogom. Metálfényű fehér lesz. Egy ív (amiből 9 A4-es jön ki) 300 ft körül van. Attól függ milyen vastagságút veszek. Azt még nem döntöttem el. Csak összehasonlításként az Ápiszban ugyanez a mennyiség 900 ft lenne. Ez a szupi üzlet a Madách téren van Pesten, és még szét is darabolják ingyé A4 esekre. (én olyan 3 rétre hajtott meghívót szeretnék) Ja! És még szalagot is lehet kapni méterre kimérve. Úgyhogy azt is megveszem majd ott.

encsike!

Mi is először azt terveztük, hogy felfelé építkezünk anyósék házára, de aztán rájöttünk, hogy babakocsit, babát felcipelni, várandósan felmászkálni stb. Meg nem tudom, hogy milyen az eredeti ház tetőszerkezete, de ha fa, akkor nagyon macera lesz, mert akkor alá kell támasztani belül a lakteret, hogy amíg öntik fent a betont ne szakadjon le a plafon. Szóval sokáig kényelmetlen lesz lent is lakni... :roll: Ezt pl. tudják anyósodék? Mert lehet, hogy nem gondoltak ők ebbe bele... Meg ha nektek nem is így lesz, akkor is kényelmetlenebb, hogy fent kopácsolnak, meg zörögnek, ti meg nem tudtok lenn pihenni. Jobb az külön. De gondolom ezt ők döntik el. MÉg így is jobb, mint ha külön telket kéne vennetek.

Kép
Kép
tabati
 
 


Hát csajok, nekem hétfő óta nagyon fáj a derekam.... ma már annyira, hogy sokáig ülni sem tudok. Meg a hónom alja is szerda óta bedurranva.... viszont cickóm szerdán nagyon fájt..... azóta érzékeny..... és a bal fészkemet késsel szurkálják :cry: :cry: :cry: Szóval kész vagyok most már :cry: :cry: És még 2 óra a melóból hátra van :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Most itt vagyok én pl. Ma hamar akarok tusolni, aztán egy jót olvasni.

Tabati!
Na, akkor ebből bármi lehet! :D Párod izgul?
Majd ha elkészítettél egy meghívót, tegyél fel róla képet!
Nálunk eddig a családban mindenkinek nagyon-nagyon tetszett a meghívó, akinek adtam, úgy hogy ez dupla öröm nekünk.

Encsike!
Anyósodék tudják a széndékaitokat, hogy majd külön akartok építkezni? Mert lehet, azt hiszik, ott akartok maradni náluk, s azért kérik a pénz felét a hőszigetelésbe. Bár, ha eddig a rezsit ők állták, azért az is segítség.

Kuzsanna!
Most van egy új időpontom a fodrászhoz, a következő hét után megyek. Egy sokkal szolidabb frizurán jár most az eszem, s megkértem a fodrászt, csinálja meg. Családi közkívánatra szinte már egészen biztosan oldalt elválasztott, lenyalt frizurám lesz. Ezt pedig úgy tudjuk megoldani, hogy hátul a tarkómon lesz egy kis konty, és felette lesz betűzve a fátyol, és így még mindig alul lesz. Nem tudom, ez mennyire érthető... :D A lényeg, hogy ne legyen nagy, szétborzolt hajam.
Vendég
 


ósió!

Mivel nem ismerlek, így nem is tudom megítélni, mi áll jól neked, de szerintem ez amit ide felraktál szolíd is volt, meg jól is nézett ki. Azt tényleg meg lehet csinálni, hogy elől " lenyalt" legyen, de attól még hátul maradhat ilyen nem? Valahgy ennél kisebb kontyot nem tudok elképzelni... :roll: Az már túl hétköznapi lenne nem? De ha látnám, lehet hogy tetszene... Majd ha csináltatsz olyat is, akkor tegyél fel arról is képet.
Meghívóról természetesen én is fogok feltenni, meg mindenről majd, a frizurámról is (ha jól sikerül :lol: ) Le fogjuk azt is fényképezni, hogy áll a házunk, majd arról is rakok fel. :wink:

kuzsanna!

Te ennyire meg szoktad érezni a peteérést? :shock: Ráadásul öt nappal előtte? :shock: Én sosem érzem meg mikor van...

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja! ósió!

Párom nem izgul, hanem nyugtatgat, hogy várjam ki a reggelt, mert akkor pontosabb a teszt. :lol: Ugyanis mindig este jön rám, hogy nem bírom tovább, tudni akarom akkor is, ha negatív. De most már tényleg kibírom. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Én meg amúgy mindig a wcre szaladgálok, hogy tuti most jött meg. pedig nekem általában reggel jön, nagy ritkán volt olyan, hogy délután, vagy este jött meg. Az is régen volt már.

Kép
Kép
tabati
 
 


Ósio! Nagyon szép és romantikus ez a konty! Nem mondhatod komolyan,hogy alig van hajad? Annyira dúsít ez a megoldás!!!És a meghívótok is nagyon tetszik! Én is szerettem volna ilyesmit, de ahhoz,ami lett olyan olcsón hozzájutottunk, hogy végül nem lett. Akkor az esküvőtök ekrü-barna, vagy fehér -ekrü lesz? Milyen színpárt választottatok? És a kontyodba,hova fogod tenni a fátylat. Csak puszta kiváncsiság. :D
Encsi! Elhiszem, hogy várod már az újabb próbát. Remélem hétfőn csupa jó hírt mond majd a doki.Nagyon drukkolok!Ezt én sem értem.Miért is kellene a szigetelés felét kifizetnetek?
kutyafüle
 
 


Kutyafül!

Az ekrü az uralkodó szín, de pl. a major, vagyis csárda, ahol lesz a vacsora, fehér-zöld terítős lesz. Annyira konkrétan nem készülnk, viszont a csokrom a ruhához fog menni. ma pl. gyönyörűszép halványzöld rózsákat láttam (majdnem fehér volt), annyira megtetszett. Egyébként kis csokrot szeretnék hosszú szalaggal.
Örülök, hogy itt is elnyerte tetszéseteket a meghívó, plusz frizura.

Tabati!
A másik frizurát úgy képzeld el, hogy teljesen lenyalva, hátul a tarkómnál kis konty, és akkor főlé teszem a fátlyat, ami így még mindig alulról induló lesz, már mint a fejem aljáról induló. Láttam ilyen megoldást is az egyik esküvői magazinban, és nagyon tetszett.
Lehetséges, hogy ez túl hétköznapi, de eddig még kivétel nélkül mindenki azt mondta, hogy ez a haj áll nekem a legjobban, sőt, csak ez fejezi ki az én egyéniségemet. Persze, hogy teszek fel majd arról is képet, de igazából az a fátyollal lenne mutatós, ahogyan elgondoltam. Jaj, úgy izgulok folyton! :D
De te is izgulsz akkor, csak éppen más dolgok miatt, ha jól látom! Úgy érzed, hogy meg fog jönni?
Érdekes, én abszolút megérzem a tüszőrepedést. Jobb és baloldali alhasi fájdalmam van, leülésre is nagyon érzékenyek a petefészkeim, és a hüvelynyálka is tipikusan olyan, mint amilyen lenni szokott ilyenkor. Viszont a mensim egyáltalán nem fájdalmas mostanában, és ennek igen örülök.
Persze, tegyél majd fel képet a házról is, ahogyan haladgattok. remélem, a gödröt is lefényképezted! :lol:
De komolyan, dobj majd pár képet. És az esküvővel kapcsolatban is. Én is szeretném megnézegetni, ti hogy haladtok.

Más nem esküszik idén? Ó, talán majd Encsikéék még.
Vendég
 


Üdv közöttünk Boszibaba!Nagyon helyes kisrácod van!Huncut a mosolya,nagy nőcsábász lesz! :wink:
Encsi!Közben olvastam tovább a dolgot és értem.Szóval anyóséknál laktok és azért kérik a pénzt.Nem egyszerű felállás. A mi helyzetünk ennél tisztább volt.Egyikőnk szülei sem szerették volna,ha a nyakukra költözünk.Úgyhogy rögtön lakást kellett venni.De nem volt egyszerű.Mindegy, a lényeg, hogy tök jó,hogy ott tudtok lakni,csakhát így ugye nem egyszerű félretenni pénzt, ha segíteni kell nekik is.
Jajj Tabati,nagyon szorítok!!!!Remélem holnap reggel repülsz ide a csupa jó hirrel!!!!!!
Képzeljétek,nem múlik a puffadás, úgyhogy sajna oda a reményem, hogy esetleg a peteérés okozná,mert azóta gyomorfájssal is párosult. Az epémre gyamakszunk anyuékkal. Kedden megyek a belgyógyra.Tök rendesek voltak a munkahelyemen,mert mondták,hoy intézzem nyugodtan,ne vegyek ki ezért szabit. Remélem megtalálják mi a baj, és adnak valami bogyót. Bár igazából, szeretnék visszamenni az akupunktőrömhöz. Nyáron jártam hozzá, és nagyon jó volt.Holnap fel is hívom,hogy adjon időpontot. Jobb,mint a megterhelő gyógyszerek.
Nekem is jósoltak régen,és 2 lányt hoztak ki. A nem tetszik,a szám riaszt! :lol:
kutyafüle
 
 


Jajj,az nagyon finom párosítás. Én is láttam nemrég olyan rózsát!!!Nagyon szép.!!!! Milyen csokrot szeretnél.Már úgy értem formára?
kutyafüle
 
 


Na ahogy olvasom itt,mi vagyunk a legfiatalabbak??? Mi 24-26 párosításban vagyunk.
kutyafüle
 
 


Encsike 20 éves! Hogy a párja mennyi, azt nem tudom. :)

Igazából olyan kisebb csokorra gondoltam, most pontosan nem tudom leírni, mekkorára. De a szalagokat szeretném hosszúra, mert láttam egyszer egy magazinban egy ilyen megoldást, és nagyon tetszett. A virágot még nem tudom, milyen legyen... ez majd eldől a virágosnál. Gondolom, a bőség zavarában majd választani se tudok. :D
Na, hogy állsz a szakdogáddal? Haladsz vele?
Én is tanulok mostanában, angolt. Szeptemberben lesz belőle felsőfokú nyelvvizsgaidőszak, arra készülök. A BME-re. Ha akkor nem sikerül, megyek a januárira.
Vendég
 


Hát a héten nem volt időm írni,meg nem is voltam ugye túl jól.Így nem egyszerű írni.
De klassz,hogy így elhatároztad magad. Biztosan sikkerel jársz!! Én sajnos nem vagyok ilyen kemény,ha nem kötelező nehezen szánom magam rá a tanulásra.
Szépek az ilyen kerekded csokrok,képeken láttam sok olyat. Csak nekem a nagy vízesésszerű csokrok tetszettek.
Na megyek lefekszem jó éjt
kutyafüle
 
 


Sziasztok! :wink:

Tegnap már nem voltam,mert a kisfiam születésnapjára sütöttem a tortalapokat,ma meg töltöm meg majd krémmel.
Holnap lesz neki kis bulija majd délután! :P

Jóslás,amiről írtam:

Fogtok egy aranyláncot és a bal kezetek felé (kinyitva legyen) helyezitek pár cm-el. Várni kell,míg magától el nem kezd mozogni.
Ha körbe megy lány,ha ki ing akkor fiú lesz a baba. :wink:
Nekem elsőre bejött a fiú! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tabati miatt néztem be ilyen "korán", de még sehol.

Kutyafül, én szeretek tanulni. talán ezért is megy könnyen viszonylag az, amit elhatározok. Nem kétséges, kitartás nélkül nem megy, hiszen úgy borzasztó nehéz lehet. Csak amióta végeztem a jogon és nem dolgozom, gondoltam, értelmesen, hasznosan is eltölthetném ezt az időt. Azon felül szeretem is az angolt, és hasznos nyelv.
Hát, ha nem nagyon tudtál írni a héten, szerintem az se baj, mert őszig még van idő bőven.
Én, amikor szakdogát írtam, volt, hogy du. 4-kor leültem a gép elé, és csak éjfélkor álltam fel. Annyira képes voltam belemerülni, hogyse éhséget, se fáradtságot nem éreztem. Nagyon jó témám volt.

Boszibaba!
Akkor a kisfiadnak boldog születésnapot. Érezzétek magatok jól!
Nekem elkezdett körözni a lánc, mjad miután majdnem megállt, újra körözött, és ezután is, amdjnem leállt, de elindult újra, és megint körözött. Utána megállt. Szóval, ez most akkor azt jelenti, hogy három lányunk lesz? :D
Monstam ma reggel a páromnak, hogy én bizony nem bánnám, ha ikreink lennének. De nálunk a családban nincsenek ikrek, így maximum az eleve ikerterhességnek induló terhességben bízhatok, s abban, hogy időközben az egyik nem szívódik fel, hanem megmarad.

Ti hogy vagytok ezzel? Szeretnétek ikreket?
Vendég
 


Osio nekem a párom ikergyerek! :lol: Szerencsére 2petéjüek,és apja családjába nis több iker van. Hát én nem szeretnék másodjára ikreket! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba, jó, mert neked már van egy kisgyereked, de akinek egy sincs, bizony el tudná képzelni a két legyet egy csapásra című megoldást! Én legalábbis! :D :D :D
Vendég
 


Ósio persze elhiszem. Apjuk is reménykedett benne! :lol:
Mindig kérdezte a dokimtól,hogy biztos egyedül van-e! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én eleve úgy fogok hozzáállni, hogy na doktor úr, hányan vannak? Hány kislány és hány kisfiú? :D
na, komolyan, azért egy ikerpárt el tudnék képzelni. 8)
Vendég
 


No, itt vagyok, bocsi a késésért :lol: , de egész délelőtt feküdtem, egy melegvizes palackkal a hasamon. Így már sejthetitek, hogy nem jutotttam el a tesztig, bár készültem, de ahogy kiszálltam az ágyból, elindult a Niagara. :lol: Még jó, hogy erre a lehetőségre is fel voltam készülve. Már kicsit jobban vagyok, de nekem az első nap általában ilyen. Gyorsan elmegy majd ez a ciklus is, hisz rengeteg melóm lesz az elkövetkezendő 2 hétben. Utána meg húsvét, úgyhogy nem szomorkodom. Ja! Ma este pedig buli, így lehet, még jót is fog tenni egy kis tánci! :wink: Vonalzót majd hétfőn csinálok, most nem műkszik a nőivonal. Jó hétvégét mindenkinek! :)

Kép
Kép
tabati
 
 


SZIASZTOK!
Boldog szülinapot boszibaba kisfiának!
Tabati sajnálom,mert alig várom már az első kismaminkat.De ha így el leszel havazva,tényleg elrepül az a 28 nap.Ollan rossz, hogy nekem majdnem a dupláját kell várni egy mensire.:( Jajj,nagy hír vállalt az akupunktőr.Szerinte elmondás alapján a májam,de látnia és nyomkodnia kellene a hasam,hogy bizton tudja. Elmondtam neki a peteéréssel kapcsolatos gondjaimat is.És azt mondja megpróbáljuk.Hétfőn már mehetek is hozzá. Annyira várom.Olyan jó amikor a tűket beteszi!
Ósio.Tényleg tiszteletet érdemel a kitartásod.Sok mindenben van nekem is,de a tanulás nem tartozik közéjük. Sajnos ma sem tudtam haladni vele,mert ma ablakot pucoltam meg függönyt mostam,és mivel nem voltam túl jól,így lassan haladt. Megyek is vasalni!
kutyafüle
 
 


Tabati!

Jó szórakozást az estére!

Kutyafül!
Jó, persze, ha nekem is házi munkám van, én sem a könyvvel a kezemben végzem. De én olyan vagyok, akinek egy idő után hiányzik a tanulás, persze, azért normálisabb léptékben, mint az egyetemen. Na, majd egycsapásra minden megváltozik, ha baba lesz. Most, hogy visszük a meghívókat, már ezeket a dolgokat is kérdezgetik... Drukkolok nektek ennél az akumunktúrás személynél!
Mi ma szinte egész nap elvoltunk, hazamentünk a szüleimhez, plus egy-két emberhez elvittük a meghívókat! :D Olyan izgi volt! Mindenkinek felcsillant a szeme, és a meghívó is nagyon tetszett. Úgy hogy alakulgatnak a dolgok.
Most értünk haza. Annyi dumáltunk a szüleimnél, tisztára lefáradtam. Ti mentek holnap népszavazni?
Vendég
 


Sziasztok!

Boszibaba, boldog szülinapot a kisfiadnak!

Tabati, bevártok minket a babával?:) hátha együtt leszünk majd a kórházban a babákkal :wink:

Ósió, hát elvileg most az a verzió van, hogy egy emeltet építünk erre a házra... De hát ez még bármit változhat 1-2 év alatt... Egyébként szerintem ez a konyt nagyon jól áll neked! :)


Kutyafül, én 21 leszek csak, a párom meg 26 lesz...:)

Nekem a lácn előszőr csak oda vissza mozgott, aztán meg elkezdett kőrözni... aztán megint oda vissza, és meguntam :):)
Amúgy meg kell várni amig magától megáll?


Egyébként én nem szeretnék ikreket, azért mert én mindkét babával végig élvezni szeretném, hogy éppen pici aztán nagyobb aztán stb... meg azt hogy neki lesz kistestvére és akkor ő lehet "nagy" a pici meg a pici... és úgyis tudom, hogy majd később eszembe fog jutni, hogy na mégegyszer szülnék és babáznék, de hát ezt majd akkor eldöntjük :):)
encsike87
 
 


Encsike, én bizony nagyon élvezném, ha ikerink lennének. Bár az igaz, hogy utána ha még szeretnék szülni, felmerülne a kérdés, hogy másodszorra vajon hányan lesznek? :D
Szerintem az anyaságot ikrek mellett is lehet élvezni, akkor duplán is.

Á, most már értem, hogy mi a felállás. Szóval, akkor ezért kérik, hogy adjatok bele a szigetelésbe is. De még nem biztos, hogy ráépítetek a házra? Mert ha nem, akkor lehet, hogy közölni kellene a szülőkkel, és akkor lehet, hogy el se várnák, hogy a szigetelésbe adjatok bele pénzt.

Szerintem a lánc egyszrűen csak mulatság, ettől függetlenül meg lehet várni, hogy mikor áll meg magától. De én pl. másfajta módot is ismerek a gyermekek számára és nemére vonaatkozóan. A kezedet össze kell szorítani ököllé, kifelé fordítani, és megnézni, hogy a kisujjad melletti két nagy ránc között mennyi más ránc van. ha erős, akkor fiú lesz, ha gyenge, akkor lány. Na, nekem a jobb kezem alapján egy fiam lesz, a bal kezem alapján két lányom. :-)
Vendég
 


Nekem mindkét kezem alapján egy erős van meg egy gyenge :):) Ez a felállás tetszene is nagyon :)

Hát elvileg még nem biztos, hogy emelet lesz... de amikor kérték a pénzt akkor erről még szó sem volt... De azzal nem lenne gondom hogy kérik a pénzt, hanem azzal, hogy akkor szólnak hogy "mit szólnánk hozzá" amikor már itt a hungarolcel meg minden :roll: Akkor már mit szóljunk... Persze segítség az hogy nem fizetünk rezsit, de lehet hogy amit most fizetnünk kell nekik, azt a rezsibe legalább 1 évig fizetnénk... És úgy egyszerre odaadni nekik ennyit... hááát nem szivesen tesszük....
encsike87
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?