Új privát üzeneted érkezett!

Andi: Küldtem választ! :wink:
lilaliba
 
 


Helló Csajok! Én még meg se néztem a naptárban hogy idén május 6 anyák napjára esik :D! Jó lenne ha pont a kiírt napom jönne a kis drágám!!! Jövőhéten hétvégén vagy is húsvétkor mi is megcsináljuk a baba sarkot már nagyon várom!!! Lányok szerintem ez a topic a baba várásról szól és nem arról ki mikorra van kiírva!!!! Mindenkinek a magán joga hogy akkor szülje meg a babáját amikor szeretné! Meg hát ugye ha valakinek esetleg átvariálják a dátumát 2 héttel azzal még nincs semmi mert úgye mondják is +-2 hét ide oda nem számít!!! Nekem pontosan nem is tudnák megmondani a szülés időpontját ,mert hát én olyan kis link vagyok hogy fogalmam sem volt az utsó mensi dátumára sacc/kb mondtam 1 dátumot amire azt gondoltam hogy ekkor volt meg tán utsóra. Mert hát ha mi terveztük volna a babát akkor biztos jobban figyeltem volna én is a dátumra. Szóval szerrintem nem szabad senkiről se rosszat mondani hisz nem tudjátok az elözményeket!! DE EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!!!!! Meg ez a topic úgye tényleg a várandóságról szól nem arról hogy marjuk egymást!!!!!!! Remélem senkit nem bántottam meg ,csak gondoltam leírom a véleményem! Mi jövőhéten hétfőn megyünk a dokihoz már nagyon várom mert közel 5 hete nem voltunk már,nagyon kivi vagyok Dorcusom milyen "nagylány "lett :D :D :D Meg gondolom most már lassan mi is mehetünk ctg-re,ti hanyadik héttől jartok? Ma este mindenképp dobok fel 1 pocis képet! Nikky naggggggyyyyyyyon csini mami vagy ,egyáltalán nem látszik az a 15kg!!!Ne szomorkodj miatta tényleg naggyyon csini vagy.Nekem már 17 kg jött fel és még 6 hét van szerintem 20 fölé fogok menni,de már nem boszankodom miatta! Boszibaba te hánny kg híztál a terhesség alatt?Nagyon gyorsan ledobtad magadról ezeket a kg-at nagyon csini vagy,remélem nekem is ilyen hamar lemegy majd! :D Nah és a kisfiad is csoda szép nagyon büszke lehetsz rá!!
Vendég
 


Elizabeth
Nem a szeméremcsontba rögzült:),hanem asszem amedencecsontba kell hogy rögzüljön..hát hogy mikor azt nemtudom pontosan,annyit tudok h szombat óta nem nagyon tudtam lábra állni,se feküdni..vmi nagyon nagyon rossz volt ott lennt..szóval a doki szerint azóta,de tényleg enyhíti a homeós bogyó hálisten ezeket a fájdalmakat!!
A második kérdésed sajna nem értem,hogy mit hogy hívnak hogy hogyan kérdezd mega dokitól??
nekem ennyit írt a kiskönyvbe h rögzült koponya..ha jól olvasom bár elég nehéz kivenni :lol:

Boszibaba
Adókártyája lesz a babádnak :lol:
Tök jó :lol: ...
nagyon szép egyébként még mindig!!

Ancsa
Az előbb nem írtam le de mostmár leírom,m kezd egyre több ember olyan dologról irogatni amihez senkinek semmi köze..
Ha téged vmi zavar bárkivel kapcsolatban és nem a terhességhez van köze akkor írd meg neki priviben,vagy hívd fel,vagy írj emailt-mit bánom én csak ne itt vádolgasd,mert konkrétan engem nem érdekel-és remélem hogy sokmindenki mást sem!!Nemtudom minek kell egy ilyet elkezdeni..Hadd legyen az Ő dolga..az Ő élete,én úgy gondolom,nem a tied vagy bármelyikünké!!nekem is megvan a sajátom,boldog vagyok és avval foglalkozom..foglalkozz Te is a tieddel..
És nem kérek reakciót!!!
Én is csak azért írtam IDE a véleményem,hogy ha lehet senki ne jöjjön ide megvédeni senkit,m nincsen rá szükség,nem ezért vagyunk itt!!
Egyáltalán nem!!!

Kép
nikky
 
 

 
 

Húúú lányok!!!
Ez kezd elfajulni...
Mi lenne ha mindenki leírná a véleményét 1szer ??????? És akkor mehetne tovább a topik :lol:
Én véleményem először és utoljár: szerintem se stimmel valami elizabethel, tényleg mintha minden hónapban előrehozná a szülését 1 héttel és tényleg mintha titkolózna, nem érzem én sem őszintének. És sajnáom a babáját, hog yállandóan uhztatja..csak remélem nem lesz semmi baja.Jaaa és lilaliba szntem egyelő elizabethel... és igen lehet, hogy nem így van és rosszul gondolom és tévedek.. Bár ha sokan ezt érzik...
Ez egy vélemény ELŐSZÖR ÉS UTOLJÁR tőlem .
Részemről lezárva!!

Sok puszi a pocakosoknak
Vendég
 


Dia!

Tok jo, hogy itt vagy ujra! Velem vagy egy napra kiirva, ezert meg kulon is orulok neked :) Remelem jovo heten mar en is CTG-zek, majd a hetfoi manualis dokimeeting utan kiderul.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Jaaaaj Bacsbern

Szióóó rég jártál errre...
Tudod mennyire szeretlek a kilóid miatt??? :D
Várom a pociképet!!!én most voltam először CTGn..hát lassan te is kezded :D még 1-2hét nem??36.héttől kell járni úgy tudom..

Dia
Hát hogyne emlékeznénk??Hova tűntél??Örülök h itt vagy újra..és annak is minden rendben veletek..

BABZSÁK
remélem csak a költözködés veszi el az időd...nem vmi más amiről nemtudunk..tényleg Ő kinek írna smst??

Kép
nikky
 
 


Szia Macsek :)

Mi lett a régi topiccal, nem értettem miért nem lehet bele írni :oops:

Kiváncsi leszek kivárja-e az idejét a kistökös :) Nem bánnám ha picit előbb kibújna. Nehéz már így a végén 8)

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Sziasztok!

Régen nem írtam már nagyon ide a topicra, valahogy nem tudtam felvenni a ritmust :oops:
Csak láttam, többen kérdeztétek ma, mi van Babzsákkal. Úgy tudom, hogy a net még nincs összerakva náluk az új lakásban, arról nem tudok, hogy Samu érkezett volna, vagy jelét mutatná.
Itt nem tudom kinek ígérte meg, hogy ír sms-t, de nekem fog, azt mondta. :wink:

KépKép
evica76
 
 


Szia Nikky :D

Rengeteget dolgoztam, és Noémi is elkezdte a bölcsit. Utána elutaztunk majd beteg lett és azzal szenvedtünk. 2 hónapja itthon van a fülével, meg a nem múló takonykórral. És mellett nemigen tudtam olvasni :) Most alszik, de asszem nehéz esténk lesz :shock:

Mindenki jól van ahogy nézem :lol:

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Bacilivi: Én Andrea vagyok, az iwiwen is megnézhetsz, ha akarsz! Azért túlzás, hogy folyton uh-ztatja a babát, mivel csak 3-szor volt 4D-s ultrahangon. Azt pedig amit mond, tudom én is igazolni, hisz a saját fülemmel hallottam, hogy az orvos mit mondott! egyébként azt nem értem, hogy mit titkolózik? Vagy leltárt kéne csinálnia előttetek? Pont ti előttetek akik folyton savazzátok? Mindenkinek vannak magánügyei, gondolom nektek is, amik nem tartoznak rá minden idegenre!
lilaliba
 
 


Nikky minden nap olvasom a fejleményeket csak kicsit elfoglalt vagyok mostanában.Anyósom elment dolgozni és az egész háztartás rámszakadt és ! Te már voltál ctg-n? A képet meg rakom csak apa mindig későn jön és nincs szívem megkérni hogy épezzen le .De ma mindenképp!!!!!
Vendég
 


lilaliba
szerintem én normális hangnemben írtam neked. és mint mondtam amit leírtam az egy vélemény tőlem és még azt is hozzátettem, hogy lehet nem így van és tévedek. és most sem eliza "savazása" volt a célom.
Abban viszont BIZTOS vagyik, hogy ez a felesleges perpatvar nem ide való. Ezért gondoltam, hog yakinek annyira van véleménye írja meg, de zárjátok le azt a buta vitát, vagy folytassátok priviben. Szerintem ebben legalább egyetértünk lilababa, nem? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok nagyon arik a babák úgy irigykedek szeretnék már babázni de méd majdnem 10 hét! És olyan lassan megy az idő de azért csak eltelik. Lényeg hogy a 37 hétig ne jöjjön. Boszibaba tök jó hogy ilyen videokat tesztek fel. Este teszek fel olyan képet is amit az arcom is látszik / mert írták hogy olyat sose teszek fel/.
Nagyon kezd eldúrvulni a helyzet elizával kapcsolatban csak most olvasom én le voltam maradva.

Kép
rena10
 
 


Na most nekem lett elegem ebből az egészből! Én nem fogom semmitmondó dolgokon vitatkozni emberekkel, de azért nem fogok idejárni, hogy ezt hallgassam, hogy olyan ember, aki nem is ismer, állandóan csesztet! Én nem bántottam itt senkit, és ha ennyire gondot okoz az egy-két embernek, hogy két héttel előrébb hozták a szülésemet 06-01-ről 05.14.-re akkor nagyon sajnálom! Tudjátok mit? Akkor további jó társalgást, de nekem erre nincs szükségem! Üdv. mindenkinek!

Kép
elizabeth25
 
 


Dia
Asszem Barbamami is ilyesmi cipőben jár..illetve járt..neki is beteg volta kisfia stb!!Nekem így is nehéz a terhesség,de nektek meg gyerekek mellett...hát nem lehet egyszerű,fóleg így a végén ugyebár.. :cry:

Bacsbern
igen vtam ctgn-voltak,vannak méhlepényproblémák nálam-ami mostmár annyira nem érdekes ilyenkor,de előbb kezdtem járni 1 héttel a normálisnál,meg ezért szedem a homeosokat is előbb 1héttel..hát majd meglátjuk szükség volt-e rá vagy sem..remélem igen m szeretném már nagyon látni a lányomat:)!!!és kezd a pocim túl sok lenni... :roll:

Kép
nikky
 
 


bacilivi: Persze, egyet értünk, de azért az sem állapot amilyenek ír a barátnőmrőm Ancsa. Olyan dolgokba kezd bele, amihez igazán nincs semmi köze! Lehet, hogy ha apárommal nekünk is össze jön a baba, akkor én is ilyen csudabogár leszek, mert velem is történt egy s más, ami mások számára képtelenségnek hangzik, de én átéltem és tudom, hogy nem álmodtam vagy képzeltem! Csak fogadjuk el a másikat olyannak amilyen és legyünk egymással jóindulatúak, mert az ellenségeskedésnek semmi értelme! Talán azért írtam keményebben neked, mert rosszul esett a feltételezésed! :( Eliza és én két külön személy vagyunk és ismervén őt, nem lenne olyan elvetemült, hogy más nevében regeljen, hogy magát megvédje. Úgyhogy ha keményebben szóltam, bocsánat érte, csak velem se vagytok a lehető legjobb indulatúak!
lilaliba
 
 


lilaliba
na akkor a téma lezárva !!!!!!!!!! :D
Vendég
 


bacilivi: Okés! De mindenki tartsa magát ehhez!!!! :wink:
lilaliba
 
 


Sziasztok!

Benkoka!
Igen, tegnap voltam CTG-n. Elég rendesen produkáltam fájásokat, nagyon keményedett a pocim. Hát lehet hogy most hülyén írom le,de azért leírom. :oops: Na szóval: volt kb. 10 fájásom a gép szerint és ebből 6 vagy 7 100%-os lett, a többi pedig kb. 80%-os! Remélem azért érthető valamennyire amit írtam! :oops:
Amúgy a hasam az elég rendesen keményedik, a csontjaim nagyon fájnak szinte szét akarok repedni ott, meg a hátam is sokszor leakar szakadni!
Remélem hamarosan megyünk már szülni! :D Már olyan jó lenne!!! :D

Nikole!
Gratula a babóhoz!Sok tejcit és jó egészséget kívánok!

Judit, Boszibaba!
Nagyon tündériek a babócák!!

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Én tényleg le vagyok maradva miért van ez a vita és mire jó ez? Eliza attól ne menj el ezt meg kell beszélni nem jó semmire ez a veszekedés. Azzal egyetértek hogy fogadjuk el mindenkit olyannak amilyen. Próbáljuk meg ne bántani a másikat főleg hogy most mindenki érzékenyebb időszakát éli szerintem.

Kép
rena10
 
 


CSATLAKOZOM RENA 10-HEZ! Szerintem se menj el ELIZABETH! Azért van ez a topic hogy mindenki elmondhassa ami vele és a babájával történik.Ne bántsuk egymást meg alaptalan rágalmakkal!!![/size]
Vendég
 


Hali!

Ez a CTG-tema meg mindig kicsit misztikus nekem, most fogom magam, es szepen utananezek.

Ma egyebkent rengeteget kemenyedett az en pocim is, szinte mindig, ha nem ultem, vagy fekudtem. Eleg kenyelmetlen erzes.

Orulok, hogy az Elizabeth-ugy vegre lezarva, szerintem meg ennyit sem erdemelt volna ez a dolog.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok Lányok!

Na május 6 - anyák napja... tényleg szép ajándék lenne... De azért remélem picit előbb jön a Baby!!! ))))

bacsbern! Én is már 6 hete nem voltam Dokinál... Holnap megyünk! Leiros majd a méreteket, amket mér majd a Dokid??
Én már +13 kgnál tartok....
/Allitolag utsó honapban már annyira nem megy fel a suly!!! Hát nagon remélem!!!!!!/ Készited már a "roham csomagot"?
CTGről meg Macsek igért, hogy utána néz!!! Türelmetlenül várok!!!!! :D

Tegnap elintéztünk apasági nyilatkzatot... Hivatalosan is van apja a gyermekemnek!! Csoda :lol:

Teszek fel pocakos képet!
Kép
Nam találom kedvemre valót rácsvédőt... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Baldahinunk meg nem lesz.. mert /ez csak az én véleményem!!! :D / semmi haszna - csak pórfogó... :)

Kép

Kép
fenix
 
 


Kép Kép nah itt vannak az igért pocis képek:) szerintem már hatalmas!!! Fenix persze leírom a méreteket,de remélem te is leírod :D nagyon csini vagy ,rajtad sem igen látszik az a 13kg!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok,ma bűnözős napot tartottam!! :lol: :lol:
Eleve mára Ctg és doki,meg havi nagybevásárlás volt betervezve,ami ugyebár azt jelenti,hogy apuci EGÉSZ NAP CSAAAAAAAAAAAAK az enyém!!!!! Nem csak este látom.. :roll:
A Bogi a ctg-t és a dokit átaludta,egyébként egész nap boldogan rúgkapált.. :roll:
Adatok:hát a buksija nem túl nagy(91.8mm),de legalább könnyebben kijön :lol: :lol: .A combcsontja viszont szép hosszú (73.5mm). Na,hát a súlybecslés érdekesen zajlott. Először rendesen "körberajzolta" a pociját a doki,az eredmény láttán azt mondta,hogy ez nem lehet. Másodszor lefaragott belőle.. :roll: ,így jött ki 3 kg.. De kár,hogy nem a ctg előtt mérte le! Mert a szülésznőm ma is ájuldozott,hogy milyen kicsi a hasam... :? :?

Vásároltunk.MIndent... OOOOOOOOOlyan finomakat is!!!!
Úgyhogy az epren,a banánon és a joghurton kívül (ami még elmenne..),ettem tejcsokis túrórudit,meg csokis kekszet,meg csokikrémes fánkot,ittam hozzá forró csokit.. :oops: :oops: :oops: És a poén:rábukkantam egy csokis-mandulás tusfürdőre!! Lányok,mintha folyékony csokival kentem volna be magam!!!! Hűűű,de jó volt!
(Ezentúl hívjatok nyugodtan gombóc artúrnak :lol: :lol: ).
Na,úgyhogy most kibűnöztem magam egy időre :oops: :oops: ,de azért volt hozzá bátorságom,mert tegnapelőtt még 11.5 kg-mal voltam több,mint a kiinduló súlyom.. Most egy darabig nem mérem magam.. :roll:

Nikky:
Hát nem tudom,hova raktál 15kg-ot. Komolyan.Egyszerűen NEM LÁTSZIK!! A striák miatt nem aggódj,tényleg elhalványulnak.
A Pataki tényleg irtó finom dolgokkal van tele.. Még jó,hogy nem mellette lakunk :roll:

Macsek:
Jaj,de jó,te is bűnözöl! :lol: :lol: Látod,engem azért nehéz lekörözni.. :roll: :oops: :oops:

Fenix,Bacsbern:
Hűű,van pocakméretetek! Szép formásak!! (Bár őszintén,én még nem láttam formátlan terhespocakot,úgyhogy ez kicsit hülyén hangzik..) Na mindegy,ez a véleményem,és kész! :D :D


Holnap megpróbálom felrakni a képet,amit a doki csinált. Olyan gyönyörű kis formás szája van,hogy a doki több képet is csinált.. Valahogy ott "élőben" jobban látszott,mint ezeken a fekete-fehér képeken... Na,majd holnap ügyeskedek,most megyek pihenni :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Na sziasztok!

Én szerencsére csak a vita végére értem ide, de nekem is az a véleményem, hogy Elizabeth maradj csak közöttünk, nincs itt semmi probléma, ezt a témát kitárgyaltuk, és szerintem jó nagy pontot raktunk a végére!
Aki nem szyveli a másikat az nem szól hozzá és akkor nem lesz probléma! Legalábbis szerintem! Én is eltűntem egy másid topikból, így kerültem ide közétek, és nálunk is egy probléma miatt volt ez, vagyis én nem szerettem ott valakit aki állandóan beszólt nekem...és örülök, hogy itt ti ilyen kedvesek voltatok velem!
Szóval meg tudom érteni Elizabeth, hogy milyen érzés, de szerintem felejtsd el ezt a perpatvart, és kezdjünk új lappal :)
Na de ez az én véleményem :)
Rakokk fel egy két képet mindjárt Kyrusról, attól majd jobb kedvetek lesz :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok Csajok!

Még annyit szerettem volna mondani, hogy nagyon szép kismamák vagytok és nagyon szép babáitok vannak/lesznek! Olyan jó nektek, kicsit irigyeitek vagyok, de persze nem rossz értelemben! remélem nagyon nagyon sok örömöt fogtok lelni a kis babócákban!

Üdv!
lilaliba
 
 


Jó reggelt álomszuszékok!!! :lol: :D :D

Képzeljétek, este annyira megijedtem, mert a bokám és a lábfejem úgy bevolt dagadva, hogy a lábszárammal egy vastag volt. Eddig még soha nem dagadt be, még egy kicsit sem.
Éjjel hogy megpihent a lábam, már nem annyira dagadt, de egyfolytában érzem hogy fáj.
Ez mitől lehet? Nem tudom. Talán a lábam nem bírja el súlyom!!Fogalmam sincs, remélem nem lesz rosszabb!


Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok!

Akira!!!azt a tigrises cuccot honnan szerezted?????????
NAGYON kis tündibündi a manód!

Én fekszem,méhszáj nyilik,magzatvit kissé szivárog,ülni sem merek,mert akkor fáj a méhszájam,keményedik a pocóm.....
SZORITSATOK!!!!6 hetet szeretnék kihúzni valahogy....

Jó kerekedést,amint tudok,jövök...

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Gabi! Magzatviz szivarog? Mit mond a doki? En nagyon szoritok, legyen minden rendben, pihenj, amennyit csak birsz! Van, aki segit a masik gyerkoccel?

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Gabi baba!

Pihenj sokat, és ne izgulj, nem lesz semmi baj!
Az orvos mit mond?


Pihizz, ez a legfontosabb, most mással ne törődj!
Drukkolok, hogy még legalább 6 hetet ki tudj húzni egyben!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Szép napot mindenkinek!!!

Dica!
Én pont 1 nap mulva szültem (vagyis nem szültem, csak megszületett Balázs), pontosan a 38. héten. :lol: A végét már eléggé nehezen viseltem, úgyhogy minden elismerésem a Tiétek! Én már sem ülni, sem feküdni nem bírtam. Nem tudtam elképzelni, hogy fogom kibírni a maradék 2 hetet. Aztán sehogy sem kellett kibírnom, a természet megoldott mindent.
Ja, a végén nagyon vizesedtem. amikor bementem a kórházba, annyira vastag volt a bokám, hogy én még olyat nem is láttam. :(
Azért kitartás!!!

Akíra!
Nagyon tündér a kislányod! Az a tigrises-szerkó csúcs!

Macsek!
Amikor bent voltam a Klinikán (még először) voltak kismamák-kispapák kórházlátogatáson. Annyira figyeltelek, de nem láttalak. Mondjuk lehet, hogy meg sem ismertelek volna, de azért próbálkoztam nagyon! :lol: :lol: :lol:

gabi.baba!
Akkor vigyázz magatokra. Biztos hosszú heteknek néztek még elébe, de tarts be minden utasítást, bármennyire nehéz is!!!

Fenix, Bacsbern!
Csinik vagytok!

Barbimami, Macsek!
Egyetek nyugodtan! Most még lelkiismeretfurdalás nélkül lehet enni.
Nekem hatalmas csalódás volt szülés után a kilók száma! Minden újság azt írja, hogy a baba kb 3,5 kg, méhlepény kb 1kilo, magzatvíz kb x kilo, stb. És hogy ami rögtön lejön, az nagyjából 8-9 kilo. Hát a túrót!!! :twisted: Nekem ha 4 kilo leugrott, és ugyanígy volt egy másik csaj is a szobából. Aztán persze, ahogy teltek a napok, mentek le a kilok, de ott a kórházban eléggé megijedtem, hogy mi lesz, ha így maradok... :lol:
Most már csak 1 kilo plussz van a kiskönyvemben levő első adathoz képest, de ehhez a betegség is közrejátszott, ott naponta olvadtak le a dekák. Persze a tuti kórházi kajától nem is csoda. Azért a versenysúlyomtól még messze vagyok, mert eleve többlettel kezdtem a terhességet, de majd az is lemegy.

Na, jók legyetek!

Puszi mindenkinek!!! És szép napot! És kitartást!!!

sch.judit
 
 


Gabi.baba!

Szivárog a magzatvíz?!Hát ez még korai egy kicsit! Vigyázzatok magatokra!
Nagyon szoritok neked hogy még benn maradjon 6 hétig!!!
Pihizz nagyon- nagyon sokat!
Amúgy a dokid mit mond?
Vendég
 


Sziasztok lányok!

A tigrises ruci angliából van a nagynénitől! Kicsit még nagy, de most épp itthon van a nannéni és látni akarta a szerkóba, így ráadtam :D
Nagyon édin áll rajta, bár óriási, de az lényegtelen :D

Gabi.baba, vigyázz nagyon magadra, próbálj meg a nap 24 órájába feküdni és pihenni!
A doki tudja, hogy mi van? Nem akar befektetni? Mert ilyenkor szoktak olyat is, és adnak valamit ami késlelteti a szülést...drukkolok nektek, hogy még kitartsatok pár hétig egybe!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Fenix Bacsbern

Nagyon szépek a pocik!!Sztem tök nagyot nőttek uccsó kép óta!!nem semmi hogy rohan az idő!!!
És hát bacsbern nálad sem látoma plussz 17et!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ez számomra rejtély marad..
ja Fenix
Most látom h ugyanolyan kis forgó zenélő,világítós izénk van mint nektek:)!!Most kaptam apukámtól-meg kell mondjam én nem vettem volna meg ennyi pénzért,de baromira élvezem,sztem kimerítem az elemet mire a lányomat berakhatnánk a kiságyba!!:)

Gabi-baba
Sztem is pihizz és ne nagyon közlekedj maradj vízszintes helyzetben amennyire tudsz..gondolom dokidnak szóltál,Ő mit mond??Arra azért kiváncsi lennék mi van ilyenkor...tutira magzatvíz??tudom hülye kérdés,főleg h ha jól emlékszem van egy másik gyerkőc is a családban,de nem lehet h mégis vmi más??

Dicamama
Ne aggódj ez tök normális,az csak víz a bokádon és én úgy tudom ez ennyire durván márcsak az uccsó héten van így...iszonyat zsibbadás is követheti a felső végtagjaidban..szóval hajrá!!NO PROBLEM,Csak mindjárt mész szülni :lol: drukkolok ezerrel!!!

HÁT AKÍRA
EZ A GYERKŐC EGY TÜNEMÉNY.....a kis huncut mosolya mögött ott érzema mondatot h "itt én parancsolok ezentúl!!"akkor jöttem mikor én akartam,senki sem szólhatott bele,és soha többet nem is fog az életembe!!NESZTEK!! :lol:
Szóval egy tündi-bündi,édes zabálnialó pofijú kis hercegnő!!!
Gratulálok!!!!!

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Gabibaba:
Szorítok nektek,hogy bent maradjon még a babód,kell még neki nagyon a jó kis meleg fészke! Pihenjél,és pihenjél,és pihenjél!! És igyál SOKAT,hogy tudja pótolni a szervezeted a magzatvizet!

Nikky:
Azt hiszem,te kérdezted tegnap a hajamat?(Nem tudom visszanézni az előző oldalt.. :roll: ). Tudod,a terhességek alatt mindig egész jól állt a hajam,bármit csináltam. Miután viszont megszültem,jaj. Kész katasztrófa,sehogy se áll. Ja,és HULLIIIIK!! Na,úgyhogy most visszavágattam rövidre (melírozni még nem kellett),hogy könnyebb legyen kezelni..,azért szeretnék valahogy kinézni szülés után is. Szegény Bogi,még jó,hogy nem tud majd elmenekülni :lol: :lol: .
Még egy.. Most nyílt (a Patakitól nem messze :lol: :lol: ) egy Interspar,úgyhogy kaptunk reklámújságot. Tegnaptól 04. 11-ig érvényes,és most akciós az az Elektrolux porszívó,amiről feltettem képet! Csak mi 30-ért vettük,itt meg most 24ezer! :D Na,mindjárt rád gondoltam :lol: :lol: ,hátha érdekel!
Nem tudom,milyen színekben van,de megnéztem az utasítását,mindjárt csatolok egy képet,amin a színválasztékot mutatják..
Kicsit homályos,mert csak fényképezni tudtam..
Kép
És a tiramisu.. Hát,most az Auchan-ban voltunk,de ez nem valami finom..Úgyhogy ebből nem küldök (mármint képen):roll: A corásat próbáld ki,olyan egyszerűen SEHOL máshol nincs..

Na,megpróbálom feltenni a Bogi pofikájáról készült képet. Az orrocskája látszik rajta alulról,és alatta a rózsás kicsi szája :D :D . Hát,lehet,hogy tiszta lökött vagyok,de már most oooooooolyan büszke vagyok a gyönyörű kicsi lányomra :oops: :oops: :D :D :D
Remélem,látszik majd..
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Nikky:
Mármint most nem hullik a hajam,és még egész normálisan áll.. Csak a szülés után lesznek ilyetén problémák. Állítólag ez normális,de nem nagyon örülök neki :roll: :?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Hát lányok köszönjük a sok bókot, nagyon jól esik, és Kyrus nagyon büszke magára, hogy ilyen sok szépet mondotok róla :)
Hát igen, totálisan ő az úr a háznál... :lol:
Megúsztuk a kost, még utolsó pár órába született így halak lett, de skorpió aszcendenssel :D
Ugyhogy ez egy fokkal jobb, de a skorpió se kutya...de mondjuk skorpióval nekem még nem volt dolgom, ugyhogy tiszta lappal indul :lol:

A hajhullás elvileg tényleg természetes, mert hogy terhesség alatt nem hullik, mert valami hormont nem termel a szervezet, viszont szülés után újra termelődik az a hormon, és így megint hullik a haj, és persze az elején kihullik az is ami 9 hónapon át nem hullott ki...hát igen nem túl jó, de azért túlélhető :wink:
Persze én vártam, hogy jajj de jó, mert hát nekem annyi hajam van hogy nem tudok mit kezdeni vele, de nekem ugy néz ki nem kezdett el hullani...hát így jártam :?

Barbamami, hát beletelt egy kis időbe míg megtaláltam rajta a babót, de hát nagyon gyönyörű...a kis orra, és a kis szája...zabálnivaló :D
A szeménél meg az árnyék olyan mintha napszemüvegbe lenne :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Na,megint én.. :oops: :oops:

Akíra:
Elfelejtettem írni.. :roll: ,NAGYON bejön az a tigrises kép!! Valami zabálnivaló benne! Szerintem külön aranyos,hogy egy kicsit még nagy rá. Na,nemsokára úgyis rá se fog menni :D :D
Egyébként az aszcendens-t honnan lehet tudni? :shock: Nem vagyok nagy asztrológia-hívő.De néha tényleg érdekes dolgok vannak..
A hajhullással még ne keseredj el,az nem közvetlenül a szülés után indul.. még 1-2 hét,és tisztíthatod a lefolyószűrőt hajmosás után :lol: :lol: :lol:

BABZSÁKRÓL tud valaki valamit??? :?: :?: :?:

Andi:
Jól látom a vonalzódon,hogy megint próbálkoztok? Vagy esetleg írtál ezzel kapcsolatban,csak átsiklottam?? Ne haragudj..,néha csak gyorsan átfutom az írásokat,ha nincs több időm.. :oops:

Fenix (és Nikky):
Ez a forgó zenélő,valami elképesztően tetszik!! És akkor ez mindenféle színes ábrákat is vetít a mennyezetre?? Hogy miket kitalálnak! Állati!
Mondjuk pl. a Petinél nem tudtunk volna ilyet használni,mert kifejezetten utál a hátán feküdni.Kizárólag a hason fekvés jöhet szóba :roll: . A pelenkázás a mai napig kész harc..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Akira az a tigrises ruci nekem is nagyon bejön. Jaj már 12 kilót híztam és mi lesz még. Nagyon le fognak tolni.
Egy pocis kép Kép

Kép
rena10
 
 


Sziasztok!

Nikky!
Köszike!Már mennék nagyon szülni! :lol: Egyébként zsibbad is a lábam elég rendesen és fáj is.

Rena10!
Szép formás pocid van!Nem látszódik rajtad az a +12 kg!!

Most értünk haza (kisebb bevásárlótúrán voltunk),de a derekam majd leszakad.Alig bírtam már sétálni, egy-két fájás közben meg rámjött.
Ma nagyon nyűgös vagyok(általában nem vagyok ilyen,de ma valahogyan nem érzem annyira jól magam),fáj mindenem, étvágyam sincs nagyon meg ilyenek! Bocsi hogy ennyit panaszkodom!!


Pusza mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap nem jutottam internethez, csak mostanra tudtalak visszaolvasni benneteket.

Nicole! Micsoda meglepi! Nagyon gratulálok!

Lányok! Egy utolsó hozzászólás Elisabeth-tel kapcsolatban. Én ismerem, mert egy helyen fogunk szülni, és együtt voltunk a márciusi szülőszoba látogatáson is. Kérlek, csábítsátok vissza a fórumra! Teljesen igaza van. Az egy dolog, hogy a mensi szerint hol tart valaki, az meg egy másik, hogy az orvos szerint érettebb a baba a koránál, az orvos nyilván tudja, hogy mit mond, és ha egy baba érettebb a koránál, akkor nagyobb az esély, hogy a vártnál egy-két héttel előbb megszületik.
Remélem nem sértettem meg senkit, szeretem ezt a fórumot, sok szép, aranyos és hasznos dolgot látni-hallani.

Most egy kicsit magam alatt vagyok, mert ma is csináltak egy vérképet, ami rosszabb lett, mint három napja (az alkalikus foszfataze érték), és az orvosom mától egy hét szabin van. A legközelebbi vérvétel jövő hét csütörtökön lesz. Drukkoljatok, légyszí.

Kép
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Bacsbern én 13 kg-ot szedtem fel a terhesség alatt,és szüléssel 7 le is ment,majd utána megint 1! :D Már nincs sok rajtam,de a pocim még csíkos és a barna csík is megvan,kenegetem.

Akíra tündéri Kíra a tigrises szerkóban! :lol:
Na és jó alvó és evő? Hogy telnek a napok?

Hoztam képeket nektek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem nem baj, hogy betolakodok közétek, de a segítségetekre lenne szükségem!
Tegnap voltam orvosnál, aki megállapította, hogy 6. hetes terhes vagyok, de a babát még nem látja, csak a petezsákot (14 mm). Szerintetek ez normális, hogy ennyire pici legyen a baba, valaki közületek volt hasonló helyzetben?

Köszönöm előre is!
Vendég
 


Szia Lafie! :D

Ez teljesen normális,amit írsz. Én 7 hetes voltam,mikor a doki megállapította,hogy baba lesz. :lol:

Új videó:
http://www.youtube.com/watch?v=KrgNKpBMApo

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszibaba egyszerűen tündéri a kisfiad.
Lafie nekem 5 hetesen volt 8mm petezsák, 6 hetesen 6 mm embrió de akkor mondták hogy sokszor csak 7 hetesen látszik úgyhogy szerintem minden oké. És gratulálok!

Kép
rena10
 
 


Szia Boszibaba!

Köszi, hogy válaszoltál. Tiszta dilis vagyok igaz? Lehet, hogy nem kéne az interneten olvasgatonom a sok okosságot, mert csak felidegesítem magam. :evil:
Két hét múlva kell visszamennem, de az nagyon messze van...
Köszi, hogy megnyugtattál!!!
Vendég
 


Rena10! Neked is köszi!

Boszibaba! Édi-bédi a kisfiad! Gratulálok!
Vendég
 


Sziasztok!
Már rég jártam nálatok..
Lafie
Igen normális. Nálam úgy volt, hogy mensi szerint 7 hetes terhes voltam amikor elmentem a dokimhoz, aki csinált hüvelyi UH-t és ő mivel csak petezsákot és szikhólyagot látott (ha jól emlékszem ezt mondta) ebből azt állapította meg, hogy 5 hetes voltam akkor.
Akíra
Ne félj annyira a Skorpióktól :lol: . A párom ugyanis Skorpió és tök jó ember. Elvileg nem is illenénk össze mivel én Oroszlán vagyok (Rák aszcendenssel), bár az ő aszcendensét sajna nem tudom, mégis harmónikus a kapcsolatunk.. :lol:
Körkérdés
Nem tudom ezen a topikon volt-e, de hol tudom megnézni a neten az UH-s összehasonlító táblázatot? (UH értékek melyik terh. hétnek felelnek meg van rajta)
NST
Amúgy az NST vizsgálat milyen? Ott is látszik a baba, mint az UH-n? Vagy csak a baba szívhangját nézik? Jövő héten megyek először és tudni szeretném milyen.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: