Új privát üzeneted érkezett!

betti: nézd meg h. mennyi a láza..ha nem nagyon durván magas, akkor.....kúpot adj neki, akár nurofent is, abban sokkal több a hatóanyag. ha az sem viszi le, nézd meg éjjel h. forró-e, ha esetleg aludna, nem kelne fel a lázra...akkor irány az ügyelet.vagy hűtőfürdőőő!szerintem...

Kép
winona
 
 


félreérthető voltam: ha meg már most durván magas, hívd fel az ügyit!!de sztem ott is kúpot mondanak..meg hűtést.

Kép
winona
 
 


laptető!!!!
ma reggel nagyon szarul voltam olyan hányingerem volt h. csak na!!!
de gyógyszert szedek, úgyhogy biztos nem vagyok terhes, nem is érzem úgy...
bár ezek után????

Kép
winona
 
 

 
 

bejci:részemről is mehet a zárt topik.
bius videó nagyon cukki, panna is uezeket produkálja.
az elesős storyd nem semmiiii!!!lényeg h. megúsztátok.

Kép
winona
 
 


humanka: mennek a drukkkokkk!!!!

Kép
winona
 
 


ZÁRT TOPIC:
SZEDER
BEJCI
LANTA
BETTI
ÁGI
winona

Kép
winona
 
 


leállt volna a vonalzóm???

na mostmár mára abbahagyom...

Kép
winona
 
 


Betti: Nézd meg a lázcsillapítók hatóanyagát. 3 félét kombinálhatsz! Szerintem Nurofen után Germicid kúpot nyugodtan adhatsz Julcsinak!

Ági: Hát én tuti nem vártam volna 2 órát! Jobbulást a nagyfiúnak! Gyűrűd szép! :) Én is ezüst illetve fehérarany párti vagyok!

Winona: Te is megvagy? :wink: Vonalzó: Asszem a Lilypie vonalzókat újra kell gyártani évente.. ha jól emlékszem!
Vendég
 


Betti: MAjd írj, hogy mi volt!

Emlékeztetőül, aki nem olvasna vissza:

ZÁRT TOPIC:

SZEDER
BEJCI
LANTA
BETTI
ÁGI
winona
Vendég
 


humanka,
de jóóóóó!!! +++++++++++++++

bejci,
nekem tök mind1... ha mindenki megy, megyek én is a zárt topicba.

ági, betti
szegény kis betegeknek jobbulást!!!! :(


Csajok,
MI legyen a talival?
Szerintem jelöljünk ki 2 időpontot - ötleteket helyszínre... aztán hajrá! Mert legalább2 hét mire tetőalá hozunk egy ilyen talit. :)
Sajna ahogy én felmértem a terepet , 1 éves kor fölött mindenhol fizetős a játszóház. :?


Ma mentem volna dokihoz, de elment szülni. :? Így még mindig nem tudom az AFP eredményét. Izgulok....
Majd holnap megyek.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


betti :)
mi volt az éjjel?
Lázasan ne tedd le aludni, legalábbis Nándinak éjjel iszonyat hamar felszökik a láza. A gyogyik viszont nála csak kb 1 óra alatt hatnak. Addig hűtőfürdővel lehetsegiteni. Ha tartósan lázas, 3 féle hatóanyagú cuccost lehet beszerezni. A Nurofenben ibuprofein van, ezt tudod adni kúpban is, ha éjjel nem akarja meginni a cuccost. Van még ugye a paracetamol tartalmú, ami pl a Panadol, kúpban Mexalen, és van vényköteles amidozofen tartalmú, ez Germicid, vagy Noramonazofen (vagy valami hasonló nevű). Ezeket kombinálhatod. És folyamatosan, akár fél óránként hűtőfürdő, vagy borogatás.

Ági :)
nem semmi... A Viburcolt egyébként szuri utáni kis lázra is adhatod (a tájékoztatóban asszem "banális láz esetén" van írva, nahát mondjuk én nem nagyon tudom eldönteni, miből lesz banális, vagy miből lesz 39 fok egy óra múlva....
Hogy van a legény? Láza van még?

ZÁRT TOPIC:
SZEDER
BEJCI
LANTA
BETTI
ÁGI
winona
minyu (de tőlem maradhat is...)

Tali: hétfőn megyek dokihoz, aki remélhetőleg azt mondja, hogy minden rendben. (na, nem mintha most nem cipelném Csongit, meg biciklizek meg nemtom, de máshogy nem tudom megoldani a napi dolgaimat. Viszont valszeg lesz már bébiszittyónk, heti 1-2 alkalomra) Szóval, hétfőn este jövök, ha addig valakinek van elképzelése, mikor hol, bökjön nyugodtan.
Én kis önző vagyok, nekem a Lurdy eddig is bejött parkolásilag és megközelitésileg, de ha valakinek van jobb, más, érdekesebb, nosza!

Megyek...

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Winona, Bejci, Minyu Köszönöm a segítséget!
Hát, hajnal 3-kor ébresztett Juli, 39,4 volt a láza. :cry: Kapott kúpot, borogattam (hűtőfürdőhöz nem volt szívem), 1 óra múlva tudtam visszatenni aludni, akkor ment le 38 alá. Remélem, ez csak a 3 napos láz... :?

Ági,
Látom, nálatok is ez van. Jobbulást Dávidnak! De legalább jó kedvű a kis beteged!
Sajnálom, hogy ennyit sz@rakodtak a rendelőben! Nem tudsz egy olyan orvosra váltani, aki hajlandó házhoz menni? Én ilyet kerestem nálunk, szomszédom ajánlotta, úgyhogy mi még sosem voltunk a rendelőjében. Igaz kell neki adni egy kis pénzt, de szerintem megéri.

Winona,
Nana, erről Honey tudna mesélni! :lol: :wink: Örülnél amúgy egy meglepetés bébinek?

Honey,
Ne izgulj, minden rendben tökmaggal! Talira nincs ötletem, nekem bármikor, bárhol jó.
hbetti
 
 


Éjszakára és reggel is adtunk Viburcolt, amitől nyugodtabban aludt éjszaka, bár nem tudom hány hónapja volt, de felébredt 4-kor a lázra. De könnyen vissza is tudtuk altatni lázkúp után. Ez az érdekes egyébként. Mi a különbség a nappali és az éjszakai alvás között? Mert nappal nem hajlandó aludni, éjszaka zokszó nélkül csöndben volt, és várta, hogy elaludjon. Fene se érti. Éééés a reggeli kúp után végre aludt egy nagyot. Olyan jó, úgy örültem. Végre nem sírással, hanem dumával ébredt.
Azonban a láz továbbra is fennáll, bár most „csak” hőemelkedése van. Ja, ma viszont már két hasmenést produkált. Most megint altatni próbáljuk, aztán irány az ügyelet. Bár ahogy hallom (mert most apa altat), nem akar összejönni.

Tali!
Nekem is jó bárhol, bármikor.

Betti!
Nektek is jobbulást. Mi a fene lehet ez?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


SZiasztok!

Minden kismanónak így utólag nagyon boldog születésnapot kívánunk Rékával és a nagyfiukkal együtt. Sokszor olvaslak benneteket:)
Velünk nagyon sok minden tötént az elmúlt időszakban, ugyebár elköltöztünk véglegesen a volt páromtól, most egy másik helyen lakunk együtt egy nagyon kedves barátunkkal, (csíkszeredában is segített nekünk ) nélküle nem tudom hogyan tudtam volna megoldani ezt a helyzetet.
Volt férjemmel most jön a hivatalos vállás ceremóniája, egyelőre megy a huza vona hogy kinél legyenek a gyerekek.

én nagyon szívesen irnék gyakrabban de sajnos soha nem tudom ki az aki olvassa így nem merek mindent leírni, pedig nagyon nagyon hiányoztok nekem.

ZÁRT TOPIC:
SZEDER
BEJCI
LANTA
BETTI
ÁGI
winona
minyu (de tőlem maradhat is...)
SZISZI7

millió puszi minden babának, anyukának, kismamának és pocaklakónak

szisziKép
sziszi7
 
 


Jó reggelt!

Betti!
Julcsinak jobbulást!!! Hogy van ma??? Ugye jobban???

Ági!
Remélem Dávid is jobban lett már!!! Ügyeleten voltatok? Mit mondtak?

Tali: Ha nem betegszünk meg OTT LESZÜNK! Egyébként a Lurdy már egyszer bejött. Nekünk tökéletesen megfelel. Ha másnak is jó, én a Lurdyra szavazok.

Humanka!
Most minden rendben lesz!!! Érzem!!! (ha ez számít valamit?!) 1000-rel mennek a drukkok!!!

Honey!
Ugye már nem izgulsz??? AFP rendben??? (Hát persze, hogy rendben!!! )

Minyu!
Drukkok mennek hétfőre! :D

Kép
Kép
konan
 
 


Sziasztok!

Betti, Ági... jaj nagyon sajnálom szegénykéket!!! :( :( Írjatok hogy vannak!!

Csak gyorsan önző módon rólam, mert ma tartjuk Flóra szülinapját és botrány, ahogy a lakás kinéz! :oops: :o

tegnap voltam dokinál. Minden a legnagyobb rendben.
Az AFP 0,9 lett ( bár a súlyomat rosszul írták rá, szerintetek ez baj?) 6kg+ tévedtek .
Tavaly Flórával 1,4 lett... bár most pont a betöltött 16. napon voltam, ráadásul tudom, hogy akkor a baba még nem töltötte be valójában a 16. hetet.
Megjött a tenyésztés eredménye is ééééés minden NEGATÍV!!! Pedig azt hittem, ha a férjemnek van chlamidyája, akkor törvényszerű hogy elkapjam... de NEM! Se gomba se baci, se semmi!! :D
Bár hozzáteszem, mióta "védőruhában" kekszelünk, soha semmi bajom! :oops: :)
Szóval most nov 17-ig, 1,5 hónapig nem is kell mennem dokihoz!
Közben persze megyek cukorterhelésre - juhhhééé :x - meg laborra, de amúgy ennyi.
Most uh nem volt, mert ő nem uh-z minden vizsgálatnál, csak a 2. félidőtől számítva.

Ittvan 2 pocak kép. Naggyon durván látszik már szemből is!

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Még 2 képet muszáj feltennem, aztán eldugulok :D
Kép Egy rendes kislány kipucolja apa cipőjét!

Kép Vicces mesét nézek

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


ZÁRT TOPIC:
SZEDER
BEJCI
LANTA
BETTI
ÁGI
winona
minyu (de tőlem maradhat is...)
SZISZI7
blúmi

Betti! Remélem már jobb a helyzet! Hogy van Julcsi!

Lanta! Mindenkinek jobbuást!!!!

Ági! Mi újság Dáviddal?

Márti! Jaj, de jó!!!!!!! Gratulálok a kis kukishoz!

Honey! Húúú, mekkora már a pocid! Nagyon csini! Flóra meg egyszerűen tünemény!!!!
blúmi
 
 


Humanaka! Nagyon szurkolok Értetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blúmi
 
 


Köszi lányok az érdeklődést. Ma már nem volt láza, az életkedve is visszatért, azonban a hasmenés még megmaradt. HIPP ORS-t nehéz belediktálni, de kap répát, almát, krumplit.
Ügyeleten voltunk még tegnap a nem tudom hanyadik hasmenés után. Akkor írtak fel egy csomó kiváltani való dolgot. (kicsit piros a torka is, de ki tudja, hogy a rendelőben mit kaphatott el pluszban a 2 órás várakozás közben) Hétfőn érdemes elmenni a dokihoz vizelettenyésztéshez. Vettünk zacsit, hát most már megértem, hogy miért nem tudtatok a lányoknál mintát levenni. Bár én holnap reggel próbálkozom vele, remélem sikerül. 2 zacsit vettünk.
Ja, és ma se aludt túlzottan sokat, de azért már haladunk a jó irány felé.

Honey!
Juhéj eredmény! Hú és mekkora már a hasad. Szép formás. De ha belegondolunk, már majdnem félidős vagy. Te jó ég, de halad az idő, most tudtuk meg, és már itt tartunk.
Rendes lánykád van, hogy bedsegít.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


ZÁRT TOPIC:
SZEDER
BEJCI
LANTA
BETTI
ÁGI
winona
minyu
SZISZI7
blúmi
A.M.

Bocs,majd holnap olvasok vissza ha tudok :oops:

Kép
Kép
a.m.
 
 


sziasztok,

exkuzálok, amiért ilyen sokáig nem voltam, de zajlik az élet itt is.

Először is azoknak a szülinapos babáknak, akiket még nem köszöntöttem, Dávid, Zalán, Flóra – aki még lehet, javában partyzik, Bius – hú Bejci, nagyon jól nyomja a denszet a lányod, jót vigyorogtam Honey szenvelgős meglátásán…Miss Poledance Hungary – 2029 :lol: , nagyon boldog első évfordulót kívánok, így utólag is! Isten éltessen benneteket még jó sokáig!! :)

Humanka, neked szívből örülök, kívánom, hogy ezúttal minden rendben legyen, szorítok értetek!!! :)

Beteg babáknak (mi is azok vagyunk :( ), apropó van még valaki, aki nem küzd valami gebulával?? - gyors gyógyulást és mihamarabbi felépülést kívánok.
Mi tegnap túlbecsültük a napsütés erejét , így elég lengén tekertünk el fagyizni, ahol is délután lévén már csak árnyékban nyalhattuk el a fejenként négy gombócot. Nehezen ment, mondjuk nem csodálom, mert a kb. 18 fokban, ami ott volt, elég nehezen olvad a straccatella. Félúton hazafelé nekem már kapart a torkom és láttam, hogy a párom is egyre gyakrabban kap a derekához, egyedül Tomi ült hősiesen a vékony micimackós melegítőjében Apa előtt, hasítva a dizájnos, áramvonalas kis sisakjával a szférát és felfogva Apa elől a kb. 13 fokos menetszélt. Bár így utólag belegondolva, lehet, amit én anno hősiességnek véltem, csak a gémberedettség volt. Mondanom sem kell, éjjel arra keltünk, hogy horkol a gyerek, mint egy bengáli tigris(kölyök). Elég mozgalmas éjszakánk volt, mondanom sem kell, de remélem megússzuk egy kis takonnyal.

Bejci az esésetek nem semmi lehetett :( , mázli, hogy megúsztátok ennyivel. Mondjuk még jó, hogy a babletykó mellett nem vittél a kosárkádban egy üveg házi pálinkát is tesódéknak, mert valljuk be: fehér gatyában gyanús narancssárga folttal, azon még gyanúsabb babdarabokkal, totál piaszagban fetrengeni a betonon, kezedben a vérző gyerekkel, mi több, az esetlegesen a nő által ijedtségből elhajított cigicsikkel a derekad alatt..hááát.. :mrgreen:

Kismamiknak a jó eredményekhez gratula, a továbbiakban hasonlókat kívánok.
Honey, szép pocak! :)
Márti, gratula a kisfiadhoz! :)

Képek zabálnivaló kategóriában:
Rami és a termés
Zalán és a bolognese
Milla a trónon (nem akartátok szemközt bökni a virágot?)
Dávid a dobozban és újszülöttként (nagyon kis formás baba volt ő is)
Anna, a fogsor és a kukorica (bevillant a rajzfilmekből, amikor a főhős pillanat alatt fogcsattogtatva ledarálja az egészet)
Plüssmaci a tortával
Kócos Mini a kiságyban (talán még álmos..? olyan cuki fejük van ébredés után..)
Kornélia uncsitesóval
Flóra, ahogy mesét néz..érdekes, én azt hittem, épp manikűr után van.. :lol:


Most nincs agyam többre, de igyekszem jönni.

Kép
**angel**
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Megérkeztünk a hétvégén Németországból, és csak most sikeredett ideülnöm. Olvasni már olvastalak Benneteket, csak írni már nem jutott időm/erőm.

Előre is elnézést ha kicsit össze-vissza lesz a hsz, de úgy írok, ami éppen eszembe jut a hétvégén olvasottakból :oops:

ZÁRT TOPIC:
SZEDER
BEJCI
LANTA
BETTI
ÁGI
winona
minyu
SZISZI7
blúmi
A.M.
GABOLINO

TALI:
Mi is megfáztunk (néemtben szép idő volt, de csalóka, mint most itt is. így szerintem Andorom egy sétán a napon kimelegedett,amjd a hűs árnyékban meg megfázott) Szerencsére láza nincs (lekopogom) de csúnyán köhög és náthás. Péntek éjjel fél 2kor értünk haza, másnap vittem is az ügyeletes dokihoz.
Ezzel csak azt akartam kibökni, hogy amint meggyógyult a csöppöm, tőlem jöhet a tali bármikor, bárhol, mi ott leszünk! :)
Úgy látom most elég sok a kisbeteg, szegénykék, így gondolom még eltelik pár hét mire találkozunk. Van már konkrét időpont? Vagy elkerülte a figyelmemet?
Minden kis betegnek gyors gyógyulást!

Kis szülinaposok: Dávid,Zalán,Flóra,Bius! Nagyon sok boldogságot kívánok Neketek így utólag is! LEgyen szép, boldog életetek! :)

Humanka,
Borzasztóan örülök Nektek! NAgyon drukkolok!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Honey,
Csodaszép a pocid! :) Tényleg szépen látszik már! Nagyon komoly!
Hogy milyen édes, szép Flóra (ismét) a képeken!

Márti,
Gratula a kisfiadhoz! :) Örülök nagyon,hogy miden rendben!

Minyu, Am,
Kíváncsi vagyok Ti milyen nemű kisbabát rejtegettek :) Hogy vagytok?

Am,
MiniGyusz most is egy tünemény!Nagyon szupi képek! Mekkora haja van! Ti vágtátok már?

Képzeljétek Anor TEGNAP ELINDULT EGYEDÜL!!! :D:D:D Én úgy örültem, olyan édes volt,ahogy nagy vigyorral az arcán igyekezettfelém. Vagy 1 m-t tett meg :) ÉS azóta is előszeretettel próbálgatja újdonsült tudását :D
Lehet jó hatással volt rá németben a unokatesó kislánya ,aki 3 héttel idősebb és nemrég kezdett el szintén járni és látta Andorom a jó példát :)
Annyira édesek voltak együtt. Nagyon jól eljátszottak. Majd teszek képeket + videót.
Sajna első éjszaka Andoromat úgy összecsípektték a szúnyogok az arca egyik oldalán hogy csak nah! :( Vagy 15 helyen. Most kezd csak neki halványodni. Nagyon komoly volt, én még ilyet nem láttam. Szerencsére nem láttam,hogy viszketne neki, de tuti szúnyog volt. (a képeken majd ezek a csípések láthatóak)

Bejci,
Hiper cuki Bius az örjöngős táncnál!!! :D Nagyon jót mulattam rajta.

Jaj, még annyi minden volt tegnap a fejemben, de most nem tudom mit akartam még... :?

Lányok, nem tudtok olyan bundazsákról,aminek van külön téli bélése,amit ki lehet venni? Kint (mivel elég hűs volt) kölcsönkaptuk a kislány bundazsákjának a bélését, ők meg használták annélkül ősziként és ez tök tetszett. Itthon meg csak sima meleg téli bundazsákokat láttam egyelőre. Tudtok valami jót ajánlani?

Gondolkozom még azon is,hogy beszerezzünk egy esernyőkocsit utazáshoz. De valami hiper könnyű kéne, ami dönthető is azért. Van egy kiszemeltem, de nem tudom hol lehet kapni, na meg igazából csak valami használtat akartam,hogy ha utazunk akkor kevesebb helyet foglaljon. (Quick smart,ami nagyon megtetszett-kint láttam :D csak 4.5kg http://strollersandprams.com/strollers/ ... iew-1.html
Mivel itthon nem látok most ilyet használtan, így más is szóba jöhet :)

Most ennyi gyorsban. Majd még jövök!
Szép napot mindenkinek!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


A topikunk utoljára született babájának [size=18]Bendőnek NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!![/size]
Humanka!
Nagyon-nagyon drukkolok nektek én is.Most minden rendben lesz meglátod :wink: Mikor mész orvoshoz?Van valamilyen tüneted már?

Honey!
Nagyon szép pocak!Rajtam még csak egy ici picit látszik ,hogy jön a tesó mert a hájikám eltakarja:( (az is csak jó szándékkal).
Flóra a kis házias :lol:Nagyon tündéri.Apa is biztosan nagyon büszke rá .

Minden kis betegünknek jobbulsát. Kérünk helyzet jelentést:Julcsiról,Dávidról,Andorról,Angeltől

Kép
Kép
a.m.
 
 


Mini már sokkal jobban van,most ürül a trutyi az orrából.Ő nem volt szerencsére lázas.
Kibújt végre a 9-10, fogacskája is :D ,de még mindig dől a nyála úgyhogy tuti,hogy alul is készülődnek az örlő fogak.

Nekem még nem is készült pocak képem a tesóval... :( :shock: és én is mindjárt a felénél tartok.Na majd ma megpróbálok tükörből valamit kreálni.

Kép
Kép
a.m.
 
 


Humanka!

Nagyon nagyon boldog születésnapot kívánok Bendőnek! Minden szépet és jót kívánok az ünnepeltnek!

Akkor ma este 10-kor újra pezsizünk? :wink:

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


A.m., Agi: koszike :wink:

En jovok (nekem) reggel pezsgozni > bar mar csak szolomarkazok.

Gabolino: andor nagyon ugyes, gratula neki !!!

A.m.: igen, abszolut vannak tunetetim, alszok, mint a mormota, de olyan szinten, hogy nem hallom meg reggel, ha felebred a gyerkoc, mindig aferjem megy erte (ilyen sosem tortent meg vele, az utobbi napokban pedig mar tobbszor is), raadasul az en fejem mellett van a legzesfigyelo egysege. Reggelente veszettul emelygek, amig nem eszek, de a kaja szagatol is elegge rosszul vagyok, a kavet pedig ismet nem birom meginni ...

Kesobb majd hozok en is kepeket a szulinaposrol ;) (Irto rossz napja volt kulonben, nagyon fogzik, keze allandoan a szajaban van :( )

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Bendőnak nagyon-nagyon boldog szülcsit kívánunk.
Este kölyökpezsi :wink:

Humanka :)
tünetek szupeeer (gondolom az émelygésnek annyira nem örülsz, de ezek mind-mind jót jelentenek!

Betegeskedőknek jobbulást!

Mi már kilábaltunk belőle (kopp-kopp), igaz, csak egy kis taknyozás volt, az is gondolom a fogzás miatt. Most kibújt a 2 felső szemfog is, így 14 foga van. :)

Találtam bébiszittyót, sajna, csak délelőttönként ér rá, mert délután az egyik helyi családi napköziben dolgozik, de igazából nem is állandóra kell, hanem ha dokihoz, vérvételre, uhra kell mennem, akkor ne cipeljem magammal a "puttonyt" :)
Én már csak reggelenként émelygek, pocakom még nem nagyon van (még van 1 régi farosom, amibe beleférek, a terhesnacik meg lecsúsznak) és a babuc nemét még nem tudjuk (ma megyek dokihoz, megnézzük, hátha megmutatja magát, de 3 hét múlva lesz a genetikai Uh, akkor táncsak :) ) Nándi szerint fiú lesz, ő egyfolytában Nimródként emlegeti a pocaklakót (kérdezte minap, hogy Nimródnak milyen szinű a szeme :D ) Csabi meg csak röhög, mert mikor az ő huga megszületett, kb annyi idős volt, mint most Nándi, és mikor mentek az apukájával meglátogatni a hugicát, a szülőotthon folyosóján az én Uram kiverte a balhét, hogy az nem lehet, hogy neki huga született, neki Lacika a testvére és kész :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gabolino :)
Andornak nagy grat az elinduláshoz.
Bélés nélküli bundazsák: nem nagyon láttam, de lehet egészen vékony, tavaszi zsákokat kapni, ami nem bunda, csak vékony vatelin van belülről. esetleg ahhoz?

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Azta, 14 fog? Akkor már csak 6 van hátra. :lol: Mi leragadtunk a 8-nál.

Gabolino!
Gratula Andornak az elinduláshoz!

Én ma voltam a saját gy.orvosmnál. kiderült, vmi vírusa van a gyereknek. Szerintem a legyengült immunrendszere nem bírta, így a váróban kaphattuk el tutira, mert tegnap én is lázas voltam, meg a torkom is fájt. Mondjuk tényleg sok gyerek köhögött ott csütörtökön.
Szóval, hasmenés még mindig megvan, már a kiütések is jelentkezetek, doki azt mondja, 2-3 nap múlva már meggyógyul. Úgy legyen, akkorra fedi el teljesen a testét kiütés, majd lassan elmúlik. Kaptunk megint egy csomó receptet. :(

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Humanka: BENDŐ BABÁNAK ITT IS NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK! SOK PUSZI NEKTEK!
Kép
Vendég
 


humanka,
GRATULA A SZÜLINAPOSNAK!!!!! :D :D
Jaj de "jók" is ezek a tünetek... :D Mikor mész dokihoz?

Gabolinó,
hatalmas ováció nektek is az elinduláshoz!!! :D

angel,
a kiscsaj tényleg manikűr-pedikűr után van. De ez nálunk csak mesenézés közben kivitelezhető. Akkor meg sem mozdul. :lol: :lol:

Nagyon sajnálom a sok kis beteget!!!! :( :( Mindenkinek mielőbbi gyógyulást!!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!
Drága kicsi Bendő, téged, mint "utolsó" topicbabát, nagy szeretettel köszöntünk szülinapod alkalmából!! Nagyon boldog és hosszú életet kívánunk!
Kép
Humanka, légyszi tegyél majd fel képet az ünnepeltről!!! Kistesóhoz pedig drukkkkk ++++++++++
Én már félig túlvagyok a pezsgőzésen, de majd 10-kor is iszok egy picit!

Kismamák, olyan jó olvasni, hogy jól vagytok (kisebb-nagyobb problémákat leszámítva)!!
Honey, megdöbbentem, hogy már mekkora a pocód!!! :shock: Flóra továbbra is tündéri!!!

Betti, Ági, jobban vagytok már (mármint a gyerekek)?

angel, ez a szöveg :D . Remélem ti is meggyógyultatok már!

Gabolino, minyu, most olvasom nálatok is "takonykór" van.
Szerencsére mi kilábalóban vagyunk belőle.... Alíznak valószínűleg csak a fogzás miatt folyik az orra....

Andornak gratulálunk az első egyedül megtett lépésekhez! Múlt szerdán volt nálunk is a NAGY NAP!!! Azóta már sokkal többet lépeget, egyre nagyonbb távokat tesz meg. És állva riszálja a popóját zenére! :D (na azért Biustól még távol vagyunk...)

Ja, még annyi: ZÁRT TOPICOT támogatom!

Kép
Kép
netti77
 
 


Sziasztok!

Bendőnek nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok!
Kép


Előkerültem, azaz hazajöttünk anyuméktól. Juli már jól van, utóbbi két éjszakánk láztalan volt, csak tegnap délután volt egy kis hőemelkedése, ma még az sem, úgyhogy gyógyultnak nyilvánítottam.

Blúmi,
Sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni!:( De majd remélem, legközelebb. Kriszti is otthon van, de velük sem találkoztam, nem akartam, hogy a kislánya esetleg elkapjon valamit Julitól. Majd vele jövő héten Pesten futunk össze.

Sziszi,
Örülök, hogy jelentkeztél. ezek szerint tényleg jót tesz majd a topikunknak, ha zárttá tesszük.:wink:

Honey Kép ,
Nagyon széééép pocakod van! És tényleg, úristen, már félidős vagy, hipp-hopp mindjárt szülsz!:shock:

Angel,
A bicajos sztoridat nagyon jól magam elé tudtam képzelni, puszi a kis bengáli tigrisednek! :) Kép

Gabolino,
Gratula az elinduláshoz! :D
Babakocsit nézegesd a Vaterán, Teszveszen, hátha egyszer valaki feltesz ilyen aukciót.
Várom a fotókat!

a.m. Kép ,
Tessék csinálni fotót a pocakról! Te mikor mész legközelebb UH-ra? Mán olllan kiváncsi vagyok! :D

Minyu Kép ,
Gyere a hírekkel a mai UH-ról!
Atyaég, 14 fog??? :shock: Számomra ez science fiction... :lol:

Ági,
Örülök, hogy Dávid is jobban van!

Humanka,
Álomkór, émelygés? szuper!!:lol: :wink:

Most nincs itthon pezsgő, úgyhogy sorry, de én borozom.. :lol:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára hbetti 2009.10.05 21:12-kor.
hbetti
 
 


Netti, na de jó, hogy jöttél, majd elfelejtettem:

Csibe, Netti
Nagyon boldog szülinapot Nektek!
hbetti
 
 


Na, akkor egészségetekre!
Sok boldogságot minden topicbabának és mamának még egyszer! :D

Kép
Kép
netti77
 
 


Húúú, ezt elbénáztam. Lemaradtam :(
Na akkor én most koccintok veletek virtuálisan! Isten éltesse sokáig a mi gyönyörűségeinket!
hbetti
 
 


Jajjjjjj, lanyok, orat allitottunk es elfelejtettem atszamolni :((((

NE haragudjatok, en most igy lekestem a koccintast!!!

De igy utolag is es ismetelten nagyon boldog szulinapot kivanok az osszes topikbabanak, az anyukaknak jo visszemlekezest az 1 evvel ezelotti pillanatokra, es nekunk, mint topiktarsaknak pedig meg sok-sok kozos evet igy egyutt, ahol megoszthatjuk a tapasztalatainkat, oromunket, banatunkat !

Egeszsegetekre :lol: :wink:

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Sziasztok!
3 hét után lett netünk újra! Ollé!!!Egyenlőre utolsó 2 oldalt olvastam el..(kakaó és kedvenc csoki
mellett üldögélve…ja és ma már volt egy hajnali nagy habos kádas fürdésem…(fél 4 óta vagyok fenn..nem tudom mi ütött belém..

Isten éltessen minden kis szülinaposunkat akik szept második felében születtek és net hiányában nem tudtam köszönteni őket…
És az októberi Bendőkénknek is boldog szülinapot kívánok!!!

Minyu
Szánakozás??? Ne hülyülj!!! Olyan csodaszépre sikerült fiaitok vannak,hogy még egy kisfiú igazi ajándék lenne!!!!

Márti
Gratulálok a kisfiadhoz!Örülök,hogy minden rendben.

Bejci
Én is röhögtem Biuson,nagggyon-nagyon drága!!!!!
ZÁRT TOPIC:
SZEDER
BEJCI
LANTA
BETTI
ÁGI
winona
minyu
SZISZI7
blúmi
A.M.
GABOLINO
HOLKA

Sziszi
De jó,hogy jöttél!!! Van új matávszámunk! Viszont nincs meg a mobilszámod…légyszi írd meg újra.

Honey
Nagyon szép a pocakod már!A dolgos kiscsajod pedig tüneményes!!!

Ági
Ha vizes folyik az orrából akkor csak Cebion és orrszívás. Esetleg Sterimar.
Ha zöld-sűrű,az már bacis fertőzés..akkor doki.
Az orrszíváson van a hangsúly, ne húzodjon feljebb,ne legyen arcüreg,homloküreg gyull.
Nálam gyerekorvos választásnál fontos szempont volt,hogy lehessen időpontot kérni. (szabad orvosválasztás van,menj át másik dokihoz nyugodtan ha nem vagy elégedett)
Dávid nagyon helyes kisfiú. Amúgy egyévesen pont 8 fognak kell lennie.

Humanka
Mikor tesztelsz? Drukk!!!
Gabolino
Andor mostmár eszik rendesen? Gratula az elinduláshoz!!!

Lanta
nagyon szépek a lánykák!!!!!

Netti
gratula Aliz elindulásához :D

Betti
38 alatt nem célszerű a lázat csillapítani,mert ez a hő pusztítja a korokozókat.
Inkább kelj fel hozzá gyakrabban és nézd meg mennyire meleg. Amire vigyázni kell,hogy az ilyen kicsi gyerekeknek hamar fel tud szökni a láza és az erre hajlamos gyerekeknél lázgörcs alakulhat ki. Ilyenkor se pánikolj,hanem felveszed a gyereket és azonnal ki a kertbe a hideg levegőre!
Ez olyan mint egy kruppos gyereknek jobb híján kinyitni a hütő ajtaját ,hideg-párás levegőért.

Éjjeli gyakori megébredés?...hááát nálunk ez általános. Átlag 3x tuti…
Nappal pedig emma kizárólag a babakocsiban alszik. Ott min 2 órát de van,hogy 3,5. Sehol máshol! Hogy mi lesz ha kinövi a babakocsit?? Ezen majd akkor gondolkodok el…

Privik mentek.

Nekünk is a múlt hetünk elég betegesre sikerült. Heni lázas volt,ugatva köhögött. Megkapta Emma is,39 fokos láz,bronchitis és krupp egyszerre.. :( a péntek,szombatunk volt a legbrutálabb....alapjáraton zihált minden légvételkor+ a kruppos fuldoklás..hááát nem volt egyszerű :( ...de mostmár javul a picikém.
Emma is a sok fogúak táborába tartozik. Konkrétan 16 teljesen kinőtt fogacskája van. Már csak a 4 nagyörlő hiányzik.
Ja és a legújabb...bukfencezik!! :shock: a rossz csak az,hogy nem nézi hol kanapén,ágyvégén... :shock:
holka
 
 


Hello Csajok!

Én is korán keltem... -Hello Holka! :lol:

Minyu: Nekünk okés a Lurdy! Ha már a dokid is rábólintott, akkor találjátok ki a tali időpontot! A férjed "kisöcsis sztorija" nagyon édes! Én azunokatesómat szerettem volna kislánynak "látni", úgyhogy amikor megszületett az unokaöcsém mindenkinek újságoltam, hogy "Képzeljétek, az Iduka kislánya fiú lett"! :lol: :lol: Ez azóta szállóige a családban!
Mi volt a dokinál? Megmutatta magát "szégyenlős" babócád?


Betti, Ági: Jobban vannak a pindúrok? Remélem igen!
Betti: Végülis 3 napos láz volt Julcsinál? Ügyes vagy, hogy első betegségnél nem pánikoltál! :wink: Én Bius első 38 C° feletti lázánál sírtam.. :oops: :oops: Most már nem! :wink:

Sziszi: Jó, hogy jöttél! És örülök, hogy rendeződnek a dolgaitok! Remélem, ha zárt lesz a topic Te is többször tudsz jönni!

Honey: Csak ámulok és bámulok!!!! Mekkora pocak!!!! És megint CSAK pocak! Irígylésre méltó kismama vagy! :) Flóra ameg csudaédes, hogy cipőt tisztit! Bius ugyanezt a nyelvével csinálja... :oops: :mrgreen: .. ha nem kapjuk el időben! :) :) És nálunk is tátott száj van, ha olyat lát, ami érdekli!
Örülök, hogy altájon minden okés!!! :wink:

Blúmi, Konan: Veletek mi újság? Babócák?
Blúmi: Ha lenne tali Ti is tudnátok jönni? Mert én annyira szeretném már látni Bálintot!!!! Aki nem pesti, az a múltkoriról is tökre hiányzott nekem! Lehet, hogy jöttök? :wink:

Gabolino: Élen éljen!!!! Ügggyes Andor baba!!!! És gondolom, hogy Te is mennyire örülltél az egyedül járásnak!!!! Én is majd kiugrottam a bőrömből, amikor Bianka megtette az első pár lépését! A kocsi jónak néz ki!!! És mennyiért vesztegetik ezt a szuperkönnyű csodát? Redelitek? Vagy mentek még Németországba?

Angel: Ismét majd besz@rtam az írásodon!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Ugye jössz a Zárt topicba??? NAgyon rosszul érintene, ha nem olvashatnám a mókás hsz-idat! És gondolom, hogy a szegény zugolvasók is sajnálni fogják! :mrgreen:

Am:
Úristen... ennyi foga van már Mininek is???? Nekünk még mindig csak 6... bár azzal még a vasszöget is elrágja .. :wink: :lol:

Holka: Olyan jó lenne már összehozni egy talit!! Megnézném Emma bukfencét... édes lehet!!! :) Remélem hamar gyógyulnak már a csajok!
Vendég
 


EMLÉKEZTETŐÜL FELRAKOM, HÁTHA VALAKI NEM TUDJA MIRŐL VAN SZÓ:

Fel kellene mérni az igényeket, hogy ki az aki támogatja a Babanetes Zárt topicot és ki az aki inkább nyitva szeretné hagyni! Mert ha zárrtá tetetjük, akkor Szeder is jön- és van olyan érzésem, hogy mások is-, és ha a többség úgy dönt, hogy legyen zárt, akkor írok APÁ-nak, hogy oldjuk meg. AKkor elindítanék egy listát, aki szintén zárttá tenné, az jelezzen! És akkor legyen egy határidő is:
OKTÓBER 15-ig JELENTKEZZETEK, LEGYEN-E ZÁRT EZ A TOPIC!


ZÁRT TOPIC:

SZEDER
BEJCI
LANTA
BETTI
ÁGI
winona
minyu
SZISZI7
blúmi
A.M.
GABOLINO
HOLKA
Netti77
Honey

Beírtam még Honeyt - azt írtza, ha mindenki jön, jön ő is :)-, és Nettit.
Vendég
 


Látom ez egy ilyen kukorékolós reggel :lol:

A pezsgőzésről lemaradtam pedig napközben még gondoltam is rá,hogy nehogy elmaradjon.... :oops: kismami kór :(

Gabolino!
Nagy gratula,hogy Andor is elindult :D
Mindig elfelejtettem írni,de az én kicsi fiam,-mint a topik legidősebb babája- még mindig NEM jár. De legalább már nem üvölt ha cipőt lát és felhúzom neki valamint azt is eltűri,hogy kézen fogva vezessük. Már ez is nagy szó. Szerintem simán betölti úgy a 14 hónapot,hogy nem fog még járni. Én 15 hós voltam mikor megtanultam járni,gondolom rám ütött. Viszont épp ma 5 hónapja,hogy mászik :D Hátha nem lesz diszlexiás :lol:

Angel!
Én is ismét jót derültem a bicajos írásodon :lol: Jó a stílus nagyon.

Holka!
De jó,hogy hallunk rólatok is és hogy szépen alakulgat az új házikótok is :D
Az már viszont nem jó hír,hogy a pici lánykáid ilyen betegek :( Mielőbbi gyógyulás nekik.Gyógypuszit küldök nekik.
A bukfenc nem semmi. Nekem Emma mindig kész csoda számba megy,hogy miket csinál pedig tudom,hogy sok mindent nem is írsz le amiket már tud :D

Kép
Kép
a.m.
 
 


sziasztok.

Dokinál minden rendben. Hematóma még megvan, de már sokkal kisebb (én azt hittem, már eltűnt, de a doki szerint nincs ok aggodalomra, csak ha belülről szívódik, akkor lassabban megy a dolog)

Tali: kimélő életmódra vagyok még utalva, de egy tali belefér :) Ha a Lurdynál maradunk, akkor én továbbra is szerdát javaslok, mert akkor van félár, és nekünk a múltkori délután 1-4ig idöpont lenne jó. Kinél hogy alszanak a gyerekek? Nagyon bekavar ez? Bökjek én időpontot, vagy van, akinek mostanában kiesik valamelyik szerda, és azt kerüljük el?

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu: Bökj 2 időpontot- szerdát-, oszt jónapot! :wink:
MI VOLT A DOKINÁL??? KIDERÜLT? HOGY KI LAKIK A POCAKBAN? GERDA VAGY NIMRÓD??? :wink:
Vendég
 


Szép jó reggelt Lánykák! :)

Köszönjük az örömteli szavakat az elinduláshoz! :)

Humanka,
Ezer bocsánat,hogy tegnap lemaradtam a köszöntésről :oops: Ezért most kívánnék NAGYON BOLDOGSÁGOS ELSŐ SZÜLINAPOT A "KIS" BENDŐNEK ÉS ÖRÖMTELI HOSSZÚ ÉLETET!!! :)

Holka,
Jaj, már annyiszor akartam írni Neked ezt a kaja témát, azán valahogy csak kiment a fejemből. :? :oops: Jobb már a helyzet abszolút, most Németo.ban kimondottan szépen evett, csak reggel és este ivott tápit, de aztán,hogy náthás lett megint felborult a rendszer. Úgy látszik nagyon érzékeny erre a lelkem, mert amint jön-gyötri valami fog, úgy nehezebben megy a kanalas. Falatozni meg falatozik tízóraira, uzsira pl.vajkrémes,soknkás,sajtos kenyeret, meg még majd minden nap most benyom egy banánt is, de ebédnél nem ment a kanalas így tápi lett. Most már abszolút nem rágódom ezen (csak azért néha macerás) mert tudom,hogy a foga-nátha miatt van.
Alul látom a kisörlőknél bedurranni (bár alul a 2. két metsző még neki nem is jött ki) de, hogy ki is jönnek-e majd,azt nemtom. Nagyon rágja ott az ujját mindig.
Náthája javult, köhög még, de nem annyit, de azért még hörgőset köhög,adom neki a köptetőt. Most azon gondolkoztam,hogy mikor vigyem vissza esetleg a dokihoz....szombaton voltam vele az ügyeletesnél....most jobb, de még köhög. Várjak vele még 1-2 napot? Hogy szokás? :oops: (hüle kérdés tudom,hisz én látom mi van vele, csak kíváncsi lennék egy amolyan "forgatókönyvre",hogy mennyi időt érdemes az ilyen megfázásnak adni, mennyi idő után lehet/kell,hogy jobb legyen és mikor kéne menni,hogy ne legyen rosszabb? )

Bejci,Betti,
Sajna ebből a szupi kis kocsikából nem lesz semmi, csak mutattam Nektek is, mert nekem nagyon megtetszett. Itthon nem látom sehol, azt olvastam,hogy tavaly lehetett kapni a kenguruban 23 ropi körül, de én most semmiképpen nem akarok ennyit költeni erre. Használtan nem látok, szóval találtam egy sima top rider ernyőkocsit,dönthető,napellenzős,amit használtam 5-ért elvihetek ha tetszik. Lehet ma meg is nézem. Nekem igazából utazához kellene, hogy ne legyen tele a fél csomagtartó a babakocsinkkal :D

Ági,
Sztem is válts orvost ha nem vagy vele megelégedve!
Hogy van Dávid?

Minyu,
Jót mulattam a Zurad gyerekkori aranyköpésén :D

Ahhh, mennem kell, mert Andorom jön ide a géphez radalírozni. Imádja az egeret buherálni :D :?

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Hát, ha mindenki megy, megyek én is a zártba!
Tali: Nekem jó a Lurdy, közel van, meg talán a szerda du. is, de egy picit még várjunk, hátha kigyógyul Kamilla ebből a 3 hete tartó náthából!

Holka!

Jobbulást szegény lánykáknak!
Hogy minden rendben-e, az holnap fog talán kiderülni...

Honey!

Hú, tényleg szép méreteket ölt már a pocid, az enyém se sokkal nagyobb! csak te szerencsés vagy a magasságod miatt, azon jobban eloszlik a pocak, én pedig már lassan elgurulok! :shock:

Rólunk: holnap Istenhegyi út, Hajdu doktornő. Dokim beprotezsált hozzá tegnap, mert a Baross u.-i genetikára csak 22-ére kaptam időpontot. Kéretik nagyon szorítani!!! Dokim a legjobb szándékkal és merő óvatosságból, de megint beültette a bogarat a fülembe,úgyhogy most megint tűkön ülök, pedig már úgy megnyugodtam a múlt heti uh. után!
Ma du. még dokilátogatás, aktuális is, mert péntek óta, ha lightosan is, de keményedik a pocakom! Biztos a sok stressz...mondtam is a férjemnek meg a srácoknak, hogy tessék velem innentől hímes tojásként bánni és nem táncolni az idegeimen, mert nekem a 20. hét után az utóbbi 2 terhességnél már nyiladozott a méhszáj...
Bocsi, most csak ennyi!

Bendőnek pedig boldog szülinapot!!!

Márti
borossné becz márta
 
 


De frissek voltatok ma reggel.
Tegnap este 10-kor én borral koccintottam a párommal ránk, a babáinkra pezsi hiányában.

Holka!
Én is csak ámulok Emmádon, bukfenc? Ezt Henitől látta gondolom.

Mi változatlanul vagyunk. Láz már nincs, hasmenés van. Alvás se nagyon. Na mentem is, mert ma 11-re megyünk ortopédiára, és nem tud elaludni.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziszi! Nagyon jó, hogy jöttél! Még a végén tényleg megszaporodunk, ha zárt lesz! Végre!!!!

Holka! Jobbulást a piciknek! Tényleg csodaszámba mennek Emma produkciói! Én már Csongi fogainak számán is elhűltem, de úgy látszik, Emma ebben is vezeti a toplistát! Sok puszi a gyengélkedőknek!!!

Gabolino! Gratulálok az ifiúrnak a lépegetéshez!!!! Gatyót felkötni! :lol:

Honey, Minyu! Nagyon örülök a jó híreknek!!!!!!!!!!!!

A.m! Úgy látszik Minike megfontolt fiúcska! Nem fog ő csetleni, botlani, kivárja az idejét, és egyből menni fog a gátfutás is! :lol:
blúmi
 
 


Márti! Ezerrel szorítok! Hajdú Krisztina jó előjel! Nálam legalábbis kabala!!!!! Nagyon várlak a hírekkel!!!!!

Betti! örülök, hogy elmúlt a láz! pöttyök is voltak? Képzeld, összefutottam a Krisztával tegnap! Olyan jó volt! Mekkora nagy lány a Vanda! nem akartam hinni a szememnek. Bár dumcsizni nem tudtam vele, mert pont alukált, de nagyon szép volt így is!!!!! Kriszta semmit sem változott. Amikor ilyen régóta nem látott ismerőssel találkozom, mindig elfog a nosztalgia! Egész nap jöttek a közös emlékek a krisztával.

jaj felsírt a főnököm...
blúmi
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam vissza, tegnap egész nap az ágyat nyomtam nem nagyon tudtam felkelni :( Totál el vagyok havazva mindennel, úgyhogy most csak ennyi:

DRÁGA BENDŐ NAGYON-NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK! LEGYÉL MINDIG NAGYON BOLDOG!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Betti! Az egészség a fő! Legközelebb összehozzuk!

Bejci! Én is mennék a találkozóra, remélem addigra a kocsinkkal is minden rendben lesz! (bár legútóbb Bálint egy öt fős babatársaságban az első fél órát sírással töltötte, annyira fura volt neki a nyüzsi. Remélem most nem lesz mimóza.) Nyomod már a tanulást? vagy ne is idegesítselek?!

Bálint mesekönyvmegszállott. A napunk fele - de most elég keveset modtam - mesekönynézegetéssel telik. Meg van pistulva értük. Azokat a figurákat, amiket szeret, azokat mindig megpuszilgatja. Aputól kaptunk egy hatalmas gyerekalbumot a világ állatairól - elég komoly könyv. Ki van téve az asztalra, és mindig odaszalad lapozgatni, és nézegeti benne az állatokat. A másik mániája a konyhaszekrény, de pont az, amelyikben a fűszerek vannak. Néha megkaparintja a sót, vagy a cukrot, és rohan vele végig a lakáson, és persze közben szórja maga itán... Legutóbb bejött a szobába egy zacskó pirospaprikával, amit kirágott, tele volt vele a szája, és rettenetesen felháborodott, amikor elvettem tőle, amiért nem eheti tovább ezt a finomságot. Na erről tudnék még mesélni, de most is itt topog a lábamnál egy könyvvel, hogy olvassunk...
blúmi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: