Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyorsan írok, amíg Juli alszik. Bár inkább mosnom kéne végre, mert ma reggel szembesültem azzal a problémával, hogy nincs tiszta bugyim.:oops: Még jó, hogy megtartottam a "kinőtt" ruháimat, úgyhogy most egy pár számmal kisebb piros, csipkés tangabugyi rejtőzik a melegítőnaci alatt. És ilyenkor nincs itthon apa... :roll: :mrgreen:

Dávid nagyfiú, nagyon boldog születésnapot!!!
Kép

Honey,
Szuper! Örülök, hogy minden rendben!Kép Fotót nem kaptál?
Most már csak a nevére vagyok nagyon kíváncsi! :)

Márti,
Köszi, hogy megosztottad velünk ezeket az infókat! Jaj, már a tököm tele van ezzel az influenza-mizériával! És még ezek után is bizonytalan vagyok, hogy mi lenne a legjobb. Bár Julit tutira nem oltatom be. Esetleg magunkat...

Bejci,
Jujj, még olvasni is szörnyű volt! Biztos megijedhettél, szerencse, hogy Bius megúszta egy kis karcolással.
Sajnálom, hogy most nem jön össze a tali, na de majd máskor!! Gyanítom, úgyis többször kell majd mennem :?
hbetti
 
 


Sziasztok!

A szülinaposoknak sok boldogságot, és legfőképp egészséget kívánok! Ugyanez megy Bejcinek és Gabolinonak (róluk tudom, hogy valami kis szöszölés van az egészségükkel) a hematómás kismamiknak (Honey, Minyu), illetve a többi kismaminak - akik remélhetőleg nagyon jól vannak (A.m., Márti).

Az influenza oltásra nekünk azt mondta a dokinéni, hogy ő elsősorban a szülők (illetve a babával sokat együtt levő felnőttek) beoltását javasolja, de ha akarjuk.... Nem tudom, hogy akarjuk-e, :roll: ha tényleg mutálódik a vírus, stb. Majd meglátjuk, mekkora lesz a zűr.

Képzeljétek, ma Lombikbébi találkozó volt a Hűvösvölgyben, és elmentem Manóval. Rengeteg gyerek volt, és nagyon érdekes volt látni (tudni), hogy mindegyikük hasoló procedúrán ment keresztül, mint mi. Nem volt olyan sok iker, mint gondoltam (vagy csak nem tudnak velük mozogni...). Találkoztam a kórház dolgozóival, és nagyon édesek voltak :) . Nekik is jó lehet látni a munkájuk "kézzelfogható" eredményét. (a 12. héten bocsátják útjukra a kismamikat). Mindenki azt kérdezte, mikor megyünk vissza a fagyasztott embriókért... Nagyon a fejembe ültették.... :roll:

Jók legyetek, csak egy gyors bejelentkezés volt részemről, most mennem kell!

Ui.: Betti, nem jól emlékszem, hogy Te is lombikos vagy? Vagy inszemes?
realdream
 
 


Sziasztok!

Realdream,
Lombikos vagyok. Nem is tudtam erről a találkozóról! Vagy csak a BMC-seknek volt? Ma még rá is értünk volna, mert egyedül voltunk itthon Julival.
Van még fagyibabátok??? Akkor ezen nem is kell gondolkodni! :wink: :D Nekem sajnos legközelebb stimus lesz, mert Lulókám volt a jégen.

Érdekes adat:
Legutóbbi hozzászólásom, azaz dél óta majdnem 200x nyitották meg a topikot. Biztos sokan közülünk is benéztek, na de akkor is marha sok. Ennyi zúgolvasónk van? :shock:
hbetti
 
 

 
 

Betti!

Ez kifejezetten a Budai Meddőségi Centrumba járók "bulija", de szerintem nem látszik Julcsin, hogy máshol "fagyoskododtt" :lol:

Igen, van 2 embriónk. Ugyanaz az "eresztés",mint Manó... szóval ha ők is ilyen édesek, gyönyörűek.... 8) 8) 8)

Áh, tiszta hülye vagyok! Időnként úgy gndolok rájuk, mint 2 kis élő babára, azaz, hogy lelkifurdalást érzek a miatt, hogy még nem hozta haza őket (illetve, hogy nem is vagyok biztos benne, hogy haza akarom-e hozni). Tudod, már 38 évesen, egy olyan szüléssel a hátam mögött, ami volt... 8) nem tudom, nem tudom....
realdream
 
 


Hát, nehéz kérdés. :? Főleg az előzmények után, de a koroddal nem kell foglalkoznod, hisz a mi generációnknál már minden kitolódik (nagyon sokan vállalnak ma már babát közel a negyvenhez, vagy még azon túl is). Olvastam a szülés utáni horrorodat is, de ilyen még egyszer úgysem fordulhat elő. Szóval szerintem itt az a legfőbb kérdés, hogy vágysz-e még egy (vagy kettő :wink: ) babára?
hbetti
 
 


Huhh, Bejci! Ez az esés nagyon rosszul hangzott! Még jó, hogy semmi komolyabb nem történt!!!!!

Honey! Juhéjjjj! Nagyon örülök a jó híreknek!!!!!!!!!

Realdream! Én is erősen be vagyok tojva a 35 feletti szüléstől. Tudom, hogy ma már rendesen kitolódott a szülések ideje, de szerintem engem huszonévesen nem viselt volna meg ennyire sem a terhesség, sem a szülés. Ez az én parám, egyáltalán nem azért írtam, mert szerintem nem kellene belevágni! Süt a soraidból a boldogság, lehet, hogy ez még fokozható is. :wink: :) (sógornőm már negyven felett szülte a negyedik babáját. Nagyon bíztató, jól végződő történet! :wink: )

Nálunk anyatejes világnapi ünnepség volt. B. végigszunyálta a legnagyobb hangzavart, maj amikor kiléptünk a nyugis utcára, kipattantak a szemei. Egyébként tök jó volt. (Bár azért valami kicsit mégis bezavart...)
blúmi
 
 


Dávid! Nagyon boldog szülinapot kívánunk, és anyának kellemes nosztalgiát, az egy évvel ezelőtti hőstetthez!!!!!!

Betti! A múltkor én is belekényszerítettem magam egy ilyen régi darabba... Hááát... Inkább megfogadtam, hogy rendes háziasszony leszek...

Mi valószínüleg oltatunk.
blúmi
 
 


Dávidnak boldogságos 1 szülinapot!
(tényleg rosszul írtam a tábliban. Bocsi, majd kijavítom)

És úgy látom, holnap is sokan ünnepelnek :)

Honeymoon :)
hú, tök jó, hogy minden rendben!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Köszönjük a köszöntéseket (Bejci, Lanta, Bettirealdream, Blúmi, Minyu) átadtam az illetékesnek

Blúmi!
Igen, folyton eszembe volt, hogy egy évvel ezelőtt épp mi volt. Ekkor tették fel a zselét (merthogy indítottak a túlhordás miatt), ekkor repesztettek burkot, ekkor meg már fél óra múlva rajtam szuszogott. Majd már a megfigyelőben voltunk, legvégül pedig a gyemekágyas szobában. Jó volt így visszaemlékezni.

Bejci!
Volt étvágya rendesen a tortához. Csak úgy falta két kézzel.

Betti!
Hú, ez a 200 tényleg soknak tűnik. De akkor kik olvasnak? Ha valaki közülünk, akkor írjatok régiek légyszi, olyan jó lenne tudni rólatok, mi történt veletek és babáitokkal az elmúlt 1 évben!


Nekünk jól telt az ünneplés. Olyan jó volt, ez tényleg a Dávidról szólt ez a nap. Mikor megjöttek a „vendégek”, csak Dáviddal foglalkoztunk. Ezt érezte is, hogy mindenki RÁ figyel, nézett is, hogy most mi van. De gyorsan felfedezte a szitut, és produkálta is magát. Ügyesen bontogatta az ajándékokat. Bár volt, hogy elterelte a figyelmét anyósom finom pogácsája, és mindenképp azt akarta megszerezni magának. Vacsi után, hogy ülepedjen a kaja, néztük meg a 10 perces kis összeállításomat, ami az elmúlt 1 évben történt Dáviddal. Jó volt látni a fejlődést, változást. Kb. 7 hónaposan érte el ezt a nagyfiús arcot. Majd jött a torta. Előtte is evett, de látni kellett volna, ahogy nyomja befelé két kézzel. Bár először fintorgott, de a második falat után már nagyokat csámcsogott. Majd teszek fel képet is. Ja, volt tüzijáték is, hát tátott szájjal és összevont szemöldökkel csodálta.
Ja, meg még valami. első tervünk egy fa ültetése volt még valamikor. De azon gondolkodtunk apával, hova kéne ültetni, mert ugye gondozni is kéne, de hely is kell hozzá (ugye ez a panelben nehézkes, de hiába van szőlő, hobby kert, oda ki is kéne járni locsolni). Így ezt az ötletet elvetettük. De nekem jött egy isteni szikra. Örökítsük meg a kezét és lábát. Sajnos a Rossmannban kapható kéz – és láblenyomat készítőről pont lecsúsztam, olyan gyorsan elkapkodták. Így vettünk egy fa tálat, amit épp előttünk faragott ki egy pasi egyik hétvégén, abba gipszet tettünk, majd bele a kezét és a lábát. És tök jó lett! Még egy hajtincsét szeretnénk ma levágni, azt egy szombati újságba tenni, mint 1 éves haj. Hát ennyi.

Ma szüretelni voltunk, kicsit fárasztó volt, sok volt a szőlő :D

Na mentem, pussz mindenkinek

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziasztok!

Dávidnak Boldog Születésnapot kívánok!

Bejci: örülök, hogy nem történt semmi komoly, vigyázz magatokra!!

Honey: örülök, hogy minden rendben! :D:D

Mi holnap Állatkertezünk egyet. :):) És ez volt az az éjszaka, amikor tavaly összesen 2 órát aludtam :):)

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok!

Szerintem a 200 megnyitásban sok olyan is benne van, mint pl én... Van hogy csak olvasni van időm, mert mire végigfutom a hozzászólásokat, már írni nincs időm.

realdream,
szerintem a korod ne tartson vissza a babától! Anyu is 40 felett volt, amikor az öcsémet szülte... pedig akkor még ez nagyon nagyon nem volt divat!
De ami még furább, hogy amikor pl legutóbb a kórházban voltam vérvételen, én voltam a legfiatalabb kismami a 31 évemmel!!!! :shock: Volt olyan anyuka, akit én inkább nagyonak néztem volna, ha nem látom a hasát....
Szóval még simán belefér pár baba!! :wink:

Jaj csajok, én olyan boldog vagyok, hogy minden ok a babával is meg velem is! Péntek óta mondjuk szerintem 10 percet nem ültem a fenekemen. :lol: :lol:
Flóra is olyan boldog, hogy "visszakapott". Mert a sok járékért és mókázásért cserébe, folyamatosan puszilgat meg ölelget.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Jó reggelt!!!

DRÁGA FLÓRA, ZALÁN NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!

Ági! Örülök, hogy jól sikerült a szülinapozás. Kérünk képeket!!!

Realdream! Hát nem lehet egyszerű a döntés :?

Bejci! Nagyon durván hangzott ez az esés. Még jó, hogy nagyobb baj nem lett!

Honey! Örülök, hogy minden rendben van Veletek és a boldogságotoknak Flórával :) Édes lehet , hogy visszakapta anyuciját!!! :)

Tiggrincs! Jó állatkertezést!

Blúmi! Mi az ami mégis bezavart???

Akkor egy kicsit Rólunk!! Tiszta kóma vagyok! Újabb két szopileszoktatós éjszakán vagyok túl. És most egyedül csinálom apa most inkább alszik amennyire tud. Ismét már telítődtem nem bírtam tovább. Már megint ott tartottunk, hogy egy órát cicin lógott egy órát aludt, és ez ment egész éjjel. Amint kihúztam volna a cicit már rázendített. Hát azt látom most, hogy sokkal nehezebb mint amikor 9 hós volt. Mert nem is a cici a lényeg, inkább, hogy rázva legyen a segge amint leteszem már bőgés van :? Szóval nem tudom mi lesz belőle. Remélem jó vége lesz!
Tegnap újra megtartottuk a szülinapot nagyban.12 felnőtt 4 gyerek volt! Én főztem. Még jó, hogy eléggé előredolgoztam mert másképp nem ment volna ilyen jól! Rami újra nagyon alakított a tortás résznél. Majd jövök Én is a képekkel. Még be kell szereznem őket! :)

Kép
Kép
lanta
 
 


Hello csajok! :)
Most csak a szülinaposokat köszönteném: :lol:

Édes kicsi Flóra, drága pici Zalán! Isten Éltessen Titeket 1. Szülinapotok alkalmából! Minden elképzelhető Szépet és Jót kívánunk Nektek! Puszi

Kép
Vendég
 


[size=18]Dávid,Zalán és Flóra baba!
Nagyon-Nagyon Boldog 1.Szülinapot kívánok nektek!
[/size]

Kép
Kép
a.m.
 
 


Honey!
Nagyon örülök,hogy minden oké a babával. Tök jó,hogy még mindig fiú :D Szép nagyra nőtt már csak így tovább. Nagyon szép a bölcső.
Amikor megtudtad,hogy babát vársz írtad,hogy apa nézi az új lakást. Van már konkrét hír is? Elköltöztök a tesó érkezése előtt?

Bejci!
Nagyon durva az elesős történet.Nagyon sajnálom,de a mentősök nagyon rendesek voltak.

Betti!
Ismerős a bugyis a bugyis story a múlt hétről :oops: :lol: és én is megfogadtam,hogy nem mulasztom el a mosást :wink:

Ági!
Tök jó ez a tappancsos ötlet.Én tavaly 1 hónaposan készítettem agyagból ilyet és csak most égettük ki,de nagyon édes lett.Most megint hoztam haza agyagot csak meg kéne csinálnom megint.Szép és maradandó emlék.

Kép
Kép
a.m.
 
 


Flóra, Zalán!
Nagyon nagyon boldog 1. szülinapot kívánok nektek!
Legyen nagyon boldog és hosszú életetek!

Lanta!
Még le kell tölteni a gépre, de amint meglesz, teszek fel képet.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Flóra! Dávid! Zalán!

Nagyon boldogságos 1. születésnapot kívánok Nektek!!!

Kép
Kép
konan
 
 


Flórának és Zalánnak nagyon boldog szülinapot kívánunk, még vagy 100-at!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Szerintetek mitől van az és mit lehet tenni, ha nem tud/akar aludni a gyerek? Ma SEMMIT nem aludt. Egy percet sem. Olyan már volt, hogy egész nap fél órát aludt, de ilyen még nem történt, hogy semmit ne aludt volna. És megmondom az őszintét, ez engem teljesen kiborított. Mert ugye esik, kel, fáradt, nyűgős, olyat csinál, amit nem szabad, így viszont teljesen kiakaszt. Ezt nem lehet idegzettel kibírni. Tehát mit lehet ilyenkor tenni? Ma már harmadjára próbáltam épp az imént letenni aludni, de úgy tűnik, sikertelenül. Ringatás, éneklés, babakocsi, kiságyban mellette fekvés /nagy ágyban alvás kilőve. Mit lehet még ilyenkor kipróbálni? Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mi a francért nem akar aludni? És még messze van az este, apa is később ér haza, mint szokott, így külön klassz.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziasztok!

Flóra babának sok Boldog Születésnapot!

Lanta: kitartás az éjszakákhoz, nem lehet egyszerű!

Ági: sajnos részemről passz. Nálunk is volt ilyen egyszer, napvégére én is azt hittem megőrülök. Tudom, ezzel nem sokat segitettem. :?

Hoztam nektek sok fotót, de nem tudok válogatni

Ilyen volt, ilyen lett.

Kép

Kép

Kép
kistiggrincs
 
 


Állatkertes képek

Kép

Kép

Kép

Kép
kistiggrincs
 
 


Tortaevős, ajándékozós képek :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon köszönöm a jókivánságokat Flóra nevében is! :D :D
Sajna a szülinapot apu miatt mégis csak elhalasztottuk, úgyhogy szülinapos képeket csak jövőhéten fogok tudni feltenni.

De azért teszek fel "anno és most" képet ... csak hogy tartsuk a hagyományt. :D :D

a.m.
még nem lesz új kecó... :? majd 1-2 év múlva.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


tök ciki, de nincs új 1 éves képünk... :oops: :oops:

Kép Flóra 20 perces ( 2,5 óra kitolás + vákum azért nyomot hagyott rajta.. ) :(

Kép Flóra 12 órás

Kép Flóra 1 éves

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


DRÁGA BIANKA!!!
NAGYON-NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKED! LEGYÉL MINDIG NAGYON BOLDOG ÉS OLYAN VIDÁM MINT A KÉPEKEN!!
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


SOS!!! Segítsetek már! Mit tudok tenni, hogy végre aludjon a gyerek? Tegnap reggel 7-től este 8-ig volt fennt, egy perc alvás nélkül. Ma se aludt még semmit, pedig már másodszor próbálom elaltatni. Teljesen kivan a fáradtságtól, én meg a nyűgősségétől. Mondjatok már valamit, mert ebbe már beleőrűltem.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Drága kis Bius!
Nagyon nagy boldogságot kívánok 1. szülinapod alkalmából! Légy mindig ilyen vidám!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Drága Bius még 100x ennyi boldog szülinapot kívánok!!!

ági,
mondanék okosat, de nem tudok. :? Flóránál sosem volt ilyen. :cry:
Ahogy olvastam az előző hsz-det, már mindent kipróbáltál ami nekem eszembe jutott... ( babakocsi stb )
És ha simán hagynád sírni?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ági!!!
Én sajnos nem tudok mit mondani Nálunk ilyen sosem fordult elő. Miket próbáltál?? Ringatás, éneklés, séta??? Egyszerűen nem tudom miért csinálja ezt Dávid!!! Nem jön foga??? Dentinox vagy nem tudom.... Nagyon sajnálom, kitartás!! Majd írj, hogy sikerült-e??

Kép
Kép
lanta
 
 


Közben olvastam, hogy ezeket már próbáltad :? Akkor csak azt amit Honey írt. Hagyni sírni és akkor elalszik a sírástól. :?

Kép
Kép
lanta
 
 


Bius, Drága!
Boldog szülinapot!


Ági :)
nem tudok okosat mondani, hagyd kicsit üvölteni a kiságyban, néhány perc múlva próbáld simizni, ringatni. esetleg Sedatif pc, vagy viburcol ha van otthon próbáld meg. Ha úhy érzed, fáj a foga, vagy már teljesen kimerült, adj neki kis nurofent, hátha segít, de azt csak végső esetben, mégiscsak gyógyszer. Kitartás!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Flóra, Zalán és Bius!
Nagyon boldog első születésnapot kívánok!

Kép


Ági,
Esetleg autósülésben kocsikáztatni? :roll:
hbetti
 
 


Biusnak sok Boldog SZületésnapot kivánunk mi is! :D

Kép
kistiggrincs
 
 


Szombaton még simán elaludt gond nélkül, vasárnap anyuéknál volt, mert én szüreteltem, és tegnap meg ma csinálja ezt a nem alvást.
Sírni is hagytam, de ez sem segített. A foga most szerintem nem jön, mert nem produkál olyan tüneteket. A hidegfrontra mindig is zizi lett, de ilyen még nem volt, hogy egyáltalán ne aludjon egy nap.
Minyu!
Beszerzem ezeket a kúpokat, mert ez már nem állapot. Mennyi idő után hatnak?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Ági :)
a sedatif tabletta. azt nagyon pici vizben oldd fel, és itasd meg vele. Először fél órára lehet, hogy kicsit romlik a helyzet (nyűgösebb lesz), de kb 1 óra alatt sztem hatnia kell. A viburcol talán hamarabb felszivódik.
Hómeós könyvemben még csomó szer van, mindjárt utánanézek, hogy melyiket milyen állapotban javasolja.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


köszi Minyu előre is. Ma 2 órás próbálkozással sikerült negyed órát aludnia. Remélem hamar ideér az a hidegfront, és minden visszaáll.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Köszi a köszöntéseket csajok! 1 évvel ezelőtt pont most született meg életem csodája.. 20:50-kor!
Vendég
 


Bejci! Pár perccel lecsúsztam: nagyon boldog szülinapot kívánunk Biusnak, és kellemes nosztalgiát anyának!!!!!!!!!!!

Flóra, Zalán kiszíveim! Isten éltessen Benneteket, legyetek Ti is nagyon boldogok, és egészségesek!!!!!!!!!!!!

Ági! Jaaaj, nagyon együttérzek! Bálint is alig aludt, de azért ez durva. Nem lehet, hogy mégiscsak fogacska a gond!? Remélem a kúpok, és Minyu szerei bejönnek! Gyere majd, hogy mit sikerült elérned!
blúmi
 
 


Nagyon-Nagyon Boldog 1. szülinapot kívánok Biusnak!
Kérünk képeket is :D

Kép
Kép
a.m.
 
 


Most egy kicsit panaszkodom: elmentem egy vizsgálatra, hogy azelőtt, hogy belevágnánk a babaprojektbe, megnézzem, minden rendben-e velem. (Bálint előtt is voltam, igaz egy más típusú vizsgálaton.) Hát eléggé elkeserített az eredmény: pajzsmirigy betegség gyanú, inzulin rezisztencia gyanú (Anyookának így legyen ötöse a lottón), epe-, gyomor-, gerincproblémák, gócos mandulagyuszi... Úgyhogy az ősz orvoshoz járással fog telni... Eléggé elkenődtem, mert azt hittem, hogy tök rendben van minden. :cry:
blúmi
 
 


Blúmi!

Nem hinném, hogy a foga, mert ugyanolyan étvággyal (hatalmas) eszik, csak a fáradtságtól nyűgős időnként, nem piros a feneke. A kaki sem híg. Mi maradt még ki? Bár 1 hónapja mondta a gy.orvos, hogy egyszerre duzzadnak hátul a fogacskái, de nem hiszem, mert nem is rág, ahogy anno ezerrel tette ezt.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


hú, Blúmi most olvasom. Sajnálom, hogy le vagy robbanva egészségileg. Azért az jó, hogy időben kiderültek a gondok, amikor beáll minden, ok lesz minden veled, mehet a projekt. Drukkolok, hogy minél előbb összejöjjön!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


és akkor néhány kép Konan kérésére:
a kedvenc macival/1 Kép
macis/2
Kép
örül mert levetette a nadrágját egyedül
Kép
összebújós anyával
Kép

Kép
Kép
a.m.
 
 


Ági!
Nagyon sajnálom,de én sem tudok semmi okosat mondani.Nekünk sem volt ilyen problémánk...Remélem bejön amit Minyu írt,bár azóta már az éjszaki alvás megy gondolom.

Blúmi!
Nagyon sajnálom és elhiszem,hogy el vagy keseredve,de ha minden dolognak utána jársz és meggyógyítanak akkor már tényleg makk egészségesen mehet a tesó project.
Nem lehet,hogy a szopitól legyöngült a szervezeted egyszerre?

Kép
Kép
a.m.
 
 


Jaj, de szép ez a Mini gyerek! Milyen nagyfiús már, rengeteget változott!!!!!!!!! És az a hajkorona! Az én majdnem kopasz Bálintom megirigyelné!

Ági! Bár biztos már ezt is próbáltad: hatalmas játszóterezés, vagy séta (mármint úgy, hogy járatod Dávidot), játszóház... Ezek B-t mindig úgy lefárasztják, hogy hamar elalszik. (Tudom, hogy ez így este már hülyeség, de ha esetleg máskor napközben így lenne...)
blúmi
 
 


köszönöm az együttérzést... A doktornő sem adott rá magyarázatot. (azért fura az egész, mert Bálint előtt komolyabb probléma nem merült fel.) Még azt is mondta, hogy le van merülve a szervezetem teljesen, ráadásul nőgyógyászati problémát is talált. Nekem is eszembe jutott a szoptatás, bár mindenhol azt hallani, hogy milyen jótékony hatással van az anya szervezetére is, úgyhogy gondolom nem innen ered. igazából nem érdekelne, mert utána kell járni, és kezeltetni mindent, csak hát nagyon félek, hogy ezek - különösen a pajzsmirigy, és az inzulin gond - akadályozzák majd a teherbeesést. Na nem nyavalygok többet, bocs!
blúmi
 
 


Drága Flóra, Bius, Dávid, Zalán!

Hosszú boldog életet kívánok nektek! És minden csupa jót és szépet!!!

Blúmi!

Fel a fejjel, még időben derült ki, hogy gond van!
És Te is menj csak szépen Földes Iván doki bácsihoz! Barátnőmnek szépen beállította a gyógyszert az alulműködő pajzsmirigyére és 2 hónapal később már babát várt!

Ezer bocsánat, hogy megint ilyen soká jövök, de extrém pocsék napjaim vannak, sok szempontból! Most nem akarlak ezzel terhelni benneteket,mert nem akarom rontani a hangulatot, de a mai adalék az összes többihez, hogy megint pocsék alacsony lett az afp-m (tudtam előre, még sosem érte el a minimum szintet), mehetek megint a genetikára, ülhetek ott fél napot, hiába volt alacsony minden terhességnél, hiába tuti jó a kombinált teszt eredményem, ez a protokoll!
Mondjuk kicsit rezignáltan vettem tudomásul a dolgot, amikor a dokim mondta a telefonban, előtte kiterítve az összes eddigi afp leletem (5db) és közölte, ,hogy a MOM érték 0.45 (Kamillánál 0.42 volt), a másik érték mg talán 15 (?) és ez azért alacsony. Próbált nyugtatni (nem nagyon kellett), hogy szerinte nincs semmi baj, én vagyok úgymond gyári hibás, ezért kell ezt minden alkalommal végig játszanunk. De azt mondta, ne haragudjak, muszáj elküldenie genetikára, minél hamarabb...
Most megyek majd hozzá csütörtökön a Bolgárkerék u.-ba, ott Czeizel doki gépével fogja csinálni a genetikai uh.-ot a dokim, aztán adja a beutalót a Baross u.-ba ( nem tudom, hogy amit az ország legjobb gépén nem látnak-mivel ott voltam 12.heti uh.-on és kombinált teszten is-azt majd hogy látján a Baross-ban, de mindegy). Ez a protokoll, meg a magyar egészségügy!
És bár mondtam neki, hogy ezen az értéken most nem vagyok hajlandó egyenlőre kétségbeesni (erre Ő, hogy kár is lenne), azért persze egy ilyen eredmény beülteti a bogarat az ember fülébe, úgyhogy most minimum csütörtökig tuti tövig rágom a körmöm...
(szerintem meg csak annyi van, hogy kislány, Kamilllánál volt ilyen alacsony a MOM értérkem, a fiúknál 0.7 volt mindig és sok helyen olvastam, hogy a kislányoknál alacsonyabb a MOM, de persze lehet, hogy hülyeség)!

Márti
borossné becz márta
 
 


Hú micsoda legény lett Miniből. Olyan igazi pasis lett , sokat változott.
Igen, akkor már szerencsére aludt, mikor írtál. Az éjszakákkal hál istennek nincs gond. Mégcsak az kéne.

Blúmi!
Igen, gondoltam rá, igaz ma ki se mentünk a lakásból, mert gondoltam, majcsak elalszik valamikor. De a fáradtsággal nincs gond, csak az elalvással. De holnapra apa kivett szabit, így holnapra kaptam kimenőt, hátha egy kicsit feltöltődök én is, meg Dávidnak is jól fog biztos esni a változás, hogy apával lehet napközben.

Márti!
Gyere amint tudsz. A nem létező okulárémat is fel kellett vennem, olyan apróval írtad. Biztos nem lesz semmi baj, maximum tényleg lány lapul a pocidban. Bár Holka nem fiút jósolt? :wink:

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


am :)
jaj, ez a Minigyuszi, milyen pasis! Jól vagy egyébként?

blúmi :)
sajnálom, hogy ilyen sokminden kiderült, de tényleg legyél pozitiv, összeszeded magad, és már jöhet is a baba. (vagy jön a baba, és e közben összeszeded magad :D )

Márti :)
hja, a tapasztalt anyuka már rezignáltan veszi tudomásul :) :) Biztos minden rendben van, de ezen a "gyári hibáson" jót rötyögtem

Ági :)
jó sokmindent találtam, de ami rátok illik, az a köv. volt: Coffea C 12-30 ("a csecsemő, kisgyermek nagyon fáradt, mégsem tud elaludni. gyakran észlelhető ez, ha épp leszokik a napközbeni alvásról, vagy egy program felboritotta napirendjét") Ha még sokáig fennáll ez az állapot, akkor lehet, hogy meg kéne mutatni dokinak esetleg homeós dokinak, aki vagy alkati szert mondd rá, vagy alaposabban megvizsgálja.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Blúmi: sajnálom a rossz híreket :(

A.m: MIni Gyuszi már igazi kispasi! :D

Márti: kitartás csütörtökig!

Kép
kistiggrincs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: