Új privát üzeneted érkezett!

Hello lányok!

Köszi, köszi a bíztatást, túl vagyok a "szúrásokon"... kiderült, hogy nem 1 göböm van, hanem 2 nagy és sok kicsi :? ... levették a mintát, eredmény jövő kedden.

Ági: Milyen tortája lesz Dávidnak? Te csinálod vagy a párod? Mert a múltkori túrótortát Neked ő alkotta, ugye?

Blúmi: Nem parázod túl!!! Én is ilyen vagyok! Bár Bianka már rég nem szopizik, de én annyira sem hagytam kinnt a parton anyósomékkal, hogy mi elmenjünk vitorlázni. SZóval ha Te úgy érzed, akkor maradj Bálinttal. AMúgy Bettinek igaza van, szerintem is valami helyi programmal kellene kezdeni...

Betti: Jaj de jó!!! Örülök az örömötöknek! ÉS gratula Julcsinak! Mezitláb nyomja a kiscsaj? Majd örökítsd ám meg!!! Milyen volt a kirucc?

ANgel: Köszi a hozzászólást! Nem fogok neki direktbe tejet adni, bár a bölcsibe úgysem lesz elkerülhető..
AMúgy Téged meg be fogunk nevezni a Showder klubba.... vagy sok tréfarépát eszel, vagy született sztendápkámedis vagy!! :) Mindig röhögök én is a hsz-idon!

Minyu: Jaj de jó ez a pillanatfelvétel!! És mennyire hasonlítanak egymásra a kispasik!!! Október 5 után mikor lenne jó nektek? Mivel én Fűzfőn leszek egész ősszel- nov.végéig- nekem mindegy mikor lesz tali, mert arra feljövünk, úgyhogy tűzzetek ki egy-két időpontot, helyet meg ötleteljünk!!

Gabolino: Mit csinált a fodrász a hajaddal? Képet,képet!!!

Ja... tegnap megvettük Bius első cipőjét-bár ez még csak benti szandi-... mert már ő is rendesen megy!! :)
Vendég
 


mi van már... mi ez a csomó laptető??? :shock: :shock: 8) 8) 8)
Vendég
 


Ági!
Ez szuper ötlet!! :lol: Gondolom, hogy nem kis munka Én ezért neki sem állok, lehetetlenség! A kupi ismerős és a tízszeri összerámolás is :) Ramóna kapott szülinapjára egy fa állatos kirakót ami olyan, hogy a szélén is rajta vannak az állatok és ha megnyomod akkor a hangját is utánozza az állatnak! Na szóval tegnap ebből eltűnt a paci és este óta azt keresem és egyszerűen nem találom sehol! El nem tudom képzelni, hogy hova lehet eltüntetni még a kukát is átnéztem és sehol nincs :) Ezek a gyerekek nagyon tudnak! Kornélia anno a fagyikiszedőt tüntette el úgy, hogy a mai napig nincs meg, sztem azt kidobta a kukába :lol: :lol:

Szóval akkor csak ügyesen!!! Várjuk majd a beszámolót!!! :)

Kép
Kép
lanta
 
 

 
 

és íme az első pipellő:

Kép
Vendég
 


Bejci! Sajnálom a göböket :( Várjuk az eredményt! Gratula Nektek is a lépegetéshez a szandi is nagyon szép és aranyos. Úgy látom Biusnak is nagyon tetszik, kis huncut!!! :)

Kép
Kép
lanta
 
 


Ja Én is felrakom a kis szüretelőt!

Megyünk szüretelni:

Kép

Fő szüretelő:

Kép

Kép
Kép
lanta
 
 


Na még egy

Ketten a készülő szekrényben barátnőméknél:

Kép

Kép
Kép
lanta
 
 


Bejci!
Sajnálom a göböket. Mi lesz velük, ha meglesz az eredmény?
Igen, jól emlékszel, az én szülinapi tortámat a párom készítette.
Dávidnak a linkes oldalról a bio tortát készítem, csak alma helyett meggyet teszek bele, mert én nem szeretem a sült almát. :wink:
De cuki Bius! És a szandi is csinos.

Blúmi!
Bár másfél hete már én se szoptatok, de nekem is az a tapasztalatom, hogy ha nem te fekteted, akkor nem fogja hiányolni a szopit. Bár volt, hogy anyósom kezét szopizta még régen. :)
Azonban nem ilyen távolságban kell elkezdeni, de érdemes elkezdeni, hogy legyen szabadidőd.

Na nem tudom mi van, szerintem kimarad ma a de-i alvás, csak nyűglődik, pedig álmos. És már engem is kiakaszt. Mi a francot lehet ilyenkor tenni. Kezdek bepöccenni.

Lanta!
Időnként úgy elpakol, hogy én se találok meg dolgokat. Múltkor a fogkeféjét kerestem, majd 3 nap múlva amikor leesett egy játék az ágy és a radiátor közé, találtam meg az ágy alatt (!). hogy került oda?
Nekünk szombaton lett volna szüret, de a buli miatt vasárnap lesz.
Aranyos lányaid vannak.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Tyűűű de felpörögtetek!!! :lol: :lol: :lol:

Bejci,
drukk, hogy minden ok legyen az eredménnyel!!!
Bius nagyon kis cuki a cipőben!! Milyen cipőt vettetek neki végül?
Nekem is az okt 2 utáni tali az igazán jó, mert bár holnap megyek uh-ra, a végső áment a dokim mondja ki jövőhét pénteken.
Utánna viszont nekünk bármikor,. bárhol!! :D

blúmi,
huuu hát én ebben a "gyereklepasszolós" dologban a nagyon ellentétes véleményt képviselem. Mi direkt szoktattuk hozzá a Flórát ahhoz, hogy bárhol, bármikor, bárkinél tudjon aludni! Illetve napközben is tökéletesen elvan bárkivel.
Meg van az az előnye, hogy így nagyobb a szabadságunk - szinte minden hétvégén 1 estét apával kettesben töltünk. Mozi, vacsi, színház stb... + így a gyerek sokkal alkalmazkodóbb minden helyzethez, sokkal kevésbé borítják ki a váratlan helyzetek, mint a környezetemben élő többi babát. Arról nem beszélve, hogy mi férj és feleségként is jobban működünk! :D
Most, hogy fekszem, vagy hogy ha itt lesz a kistesó, ebből igazán profitálhatunk.
Minél tovább húzza az ember, annál nehezebben fog menni az "elválás" - mindkét félnek, babának mamának egyaránt.
DE!!! Nem tudom, hogy ezzel van -e összefüggésben, de Flóra egyáltalán nem egy "igazi bújós" baba. És ez nagyon-nagyon hiányzik nekem!!! Lány létére nem az a kis "dörgölőzős" cicás, nem is olyan nagyon anyás, mint ahogy ebben a korban szokás.
Lehet, hogy ez csak egyszerűen személyiség..... de lehet nagyban benne van az is hogy a mi életünk így működik.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Lanta,
írtó cukik a csajok a szekrényben! Ők is egyre jobban hasonlítanak ám egymásra! :D

ági,
Igen, még aznap megkaptam a CD-t! És nem kellett fizetnem utánna!

angel,
csak bólogattam Bejci hozzászólásán, amit veled kapcsolatban írt! :lol: :lol: én is szét szoktam röhögni magamat az írásaidon! :wink:


Nálam minden ok.
Holnap megyek a 18. heti genetikai uh-ra + hematóma ellenőrzésre! Nekem is kéretik drukkolni, hogy minden ok legyen!!!!!!! Úúúúúúúúúgy izgulok!!! :shock:
megvettem az első babás cuccot: egy bölcsőt. olyan széééép!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ági! Mi meg vasárnap tartjuk a "nagy" szülinapi bulit! Majd képek csak onnan lesznek, most csak videóztunk! Hát hogy mi a francot lehet ilyenkor tenni amikor nem akarnak elindulni hát nem tudom sajnos! Nálam már szerencsére alvás van.

Honey mennek holnapra a drukkok!! Minden
rendben lesz! Bölcsőről kérünk képet!

Kéne főznöm de ma annyira nincs semmihez sem kedvem. Délután meg temetésre kell mennem, csajaim az apjukkal lesznek itthon. Na szerintem belevetem magam a konyhába :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Sziasztok!

Boldog születésnapot kívánok így utólag: Bálintnak, Tomatonak, Andornak, Noncsinak, Lucának, Reginának, Zsombornak, Rékucinak, Abigélnek, Botinak. Ádámnak, Kamillának, Alíznak, Jázminnak, Pannának, Hannának, Raminak. Remélem senkit nem hagytam ki.

Babafotók édesek, mint a szülinaposak, mind a nem szülinaposak :D

Humanka: :(:(:( Drukk, hogy mihamarabb beköltözzön tesóbaba a pocidba, remélem a betegségből már Bendo és a férjed is kigyógyult!

Holka: írok majd privit, örülök, hogy meg volt a beköltözés, és gratula a szavakat mondó-táncoló Emma babához :)

Betti: sajnálom a rossz hormon eredményt, drukk, hogy mielőbb kezdhessétek a tesó projektet. Gratulálok a lányod első lépéseihez!

Konan: gratula a fogyáshoz!

Gabolino: az a szekrény nagyon jól néz ki!

Honey: nagy gratula a kukacoshoz! :D Fekvéshez kitartás! Mi nem adatjuk be a bárányhimlő elleni oltást. Futáros sztori durva volt! Apukádnak jobbulást! Mennek a drukkok holnapra!

Minyu: drukk, hogy a következő UH-n már nyoma se legyen a hematómának!

Cipőtéma: Zalánnak akkor veszek rendes zárt cipót, ha majd kint is sétál. Bentre nálunk Liliputi lesz, azt viszont lassacskán kap, mert hideg a kő.

Márti: nem irigyellek, hogy megint kezdődik a takonykór :(

Blúmi: nekem időm nincs Zalán mellett, a zártra se lenne sajnos több. Esti kimaradás: ahogy Te érzed, szerintem. Mi már egyszer voltunk egy koncerten (aztán mentünk rögtön haza), de ha Zalán szopizna, nem mentünk volna, 99%.

Anyoooka: remélem jobban vannak már a gyerkőcök!

Angel: ez a sütemény recept nagyon jó :D

Realdream: nem semmi, amin szülés után keresztülmentél!

Bejci: mennek a drukkok a göbszúrás miatt! Mire megírtam a gigahsz-t látom már túl is vagy rajta :)

Mindjárt irok magunkról is, csak ezt elküldöm, mielőtt elszáll :)

Kép
kistiggrincs
 
 


Lanta: Irtó cukik a csajok!!! Hát az a szőlős vödör előtt térdelős a csúcs!!!! :)

Ági: Dúdolás? Ringatás? Semmi? Akkor húzd ki kajáig! VAgy ha adsz neki kicsit inni, nem álmosodik el a cumisüvegtől? És ha sétálnátok egyet a friss levegőn?

Honey: Bölcső?? De jó!!!Én is gondolkodtam rajta Biusnál, de nálunk nagyon szűkös a hely.. Képet tehetnél!
Vendég
 


Mi meg vagyunk, jól vagyunk, Zalán mászik ezerrel, el még nem indult magától, csak a bútorok mellett lépeget lelkesen. Bárhova felmászik, amit elér lepakol, szóval nem unatkozom mellette. :) SZámítógéepzni nem igazán hagy, amikor ébren van, ha leülök a gép elé, ő általában üvölteni kezd.

Hoztam néhány képet is :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kistiggrincs
 
 


Tigrincs: Nem mondod, hogy így tolja befelé a spagettit Zalán??? 8) :lol: :shock:... Megzabálom!!! Bius is imádja- főleg a bolognait-, de én összevágom neki!!

Honey: Cipő: Végülis Falcon lett, mert felhívtam a dévényes gyógytornászunkat is, hogy egyáltalán adjak-e Biusra cipőt. Azt mondta már adhatok, ha így mendegél, viszont az eredetileg ajánlott Salusra azt mondta, hogy nagyon kemény a talpa, ezért nehéz benne menni. Úgyhogy FAlcon lett és majd a legközelebbi, a kinti cipője lesz Salus- ha már rendesen megy letottyanás nélkül.

És Honey: Mennek a drukkok!!!! +++++++++++

Csajok!!! A lányom énekel!!!! De komolyan!!! :) 8)
Vendég
 


Bejci,
igen igen.. sajna mi is ezt tapasztaltuk a Salusnál! :? Nekem most kéne venni zárt cipőt, mert az utcán is két lábon hajlandó csak közlekedni. Ahhoz meg a szandi néha kevés.

tigrincs,
nagggyon komoly Zalán a sapagettivel!!! :D

Olyan viccesek ezek a babák néha, hogy átröhögöm az egész napomat.
Tegnap Flóra megfogta az apja levetett cipőjét. Erre az apja rászólt, hogy "Halló, halló! azt nem szabad!" Flóra azonnal fogta a cpőt, és mint a telefont odaemelte a füléhez és el kezdett "hoho"-zni! :lol: :lol: :lol:
Nála a "halló" autómatikusan a telefont jelenti, bármi is legyen a kezében!!! :lol: :lol:

Íme a bölcső:
használtan vettem a teszveszen, matraccal együtt. Pont befér majd a mi ágyunk mellé. így talán Flóra is nyugiban alszik, míg tesókánál beáll valami éjszakai rend.
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=32

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszi a köszöntéseket, bocsi, de a héten most előszőr sikerült bekapcsolnom a gépet... így is le vagyok maradva mindennel. Full náthásak vagyunk mindannyian, Csabinak begyulladt a füle, ma már suliba sem ment, antibogyót kap. :?
Így most nem csak a sok házit kell belesuvasztanunk a du.-i alvás idejére, hanem az órai munka pótlását it is, áááá....
Visszaolvasni sem tudtam, csak 1-2 hozzászólást, egyszer majd utolérem magam...
Most hozom gyorsan a szülinapos képeket, mert épp csend van...( Kamilla, szegény levakarhatatlan, mióta náthás és amúgy is annyi minden összejött...

Honey!

Apudat sajnálom! Remélem, azért mihamarabb megtarthatjátok a szülinapot! Cipőt sikerült venni Timinél?

Bejci!

Göböket sajnálom! Hogyan tovább?
Tali nekem is jó októberben, de nem fogtok megismerni: gurulok!!!
1 hónap alatt 10cm-t nőtt a pocim és sajna a kg-ok is jönnek felfelé, a tornát meg nemigen tudom beiktatni a napomba, de muszáj lesz erőt venni magamon!

Október 1-jén megyek uh.-ra, szorítsatok majd, félek attól is, hogy megint alacsony lesz az AFP-m és mehetek a genetikára.

és akkor a képek:

Kép Boldog szülinapot!

Kép Na de mi ez a felhajtás???

Kép Ülök a katicámon!

Kép Tényleg huncut lennék?

Kép Lakoma...
borossné becz márta
 
 


Tiggrincs jó, hogy jöttél! Nagyon jók a képek! A spagettis csúúúúúúúúúúcs!!! Nagyon tetszik :)

Bejci mit énekel Bius??? Nem tudod levideózni?? Tök édi lehet :):)

Kép
Kép
lanta
 
 


Kép A kedvenc ajándékommal...

Kép Ég a gyertya, ég!

Kép Na, akkor kezdjünk hozzá!

Kép Csak tudnám, mit nevet mindenki???


Természetesen mindenkinek nagyon boldog szülinapot! Gondolok a babákra és mamákra, csak nem tudok napota jönni!
Édesek,gyönyörűek a kicsik!

Igyexem jönni, komolyan! Hiányoztok!

Márti
borossné becz márta
 
 


ÁÁÁÁÁÁ, már megint kidobott… :evil:
Szóval újraírom harmadszor:

Sziasztok!
Ismét itt egy elveszett bárány….. Néha be-bekukkantok megnézni, hogy kivel mi van, de írni lusta vagyok… :oops:
Köszönjük szépen a köszöntéseket, aranyosak vagytok, hogy gondoltatok ránk!!!
Minden kedves topikbabának boldog születésnapot kívánunk!!!

Kép

Nagyon jó képeket láttam a babócákról (Bius cipőben, Rami szüretelőse, Zalán spagettievése, Kamilla szülinapja – hogy csak az utolsó néhányat említsem!)
Hihetetlen, hogy mekkora különbség van azonos korú gyerkőcök között. Van aki már 1 évesen szalad és vannak olyanok is – mint pl Alíz – aki még csak most kezd el lépegetni a kezünket fogva…. mondjuk nálunk nem csoda, hogy még nem szalad, hiszen az 1 éves státuszvizsgálaton volt a kisasszony 10,6 kg és 78 cm.

Na, megpróbálom elküldeni…

Kép
Kép
netti77
 
 


Folyt. köv.
A hétvégén megtartottuk Alíz születésnapját. Hihetetlenül gyorsan eltelt ez az 1 év!
Nagyon jól sikerült, szerencsére az idő is szuper volt, így kerti parti formájában ünnepeltünk (mondjuk a lakás szűkös is lett volna 18 embernek). A kaja jól sikerült, kapott a kisasszony 2 tortát (vagy inkább a vendégek!?), az egyiket én sütöttem. Ajándékok: komód és szőnyeg a szobájába, tricikli, GOWI házikó, könyv, body, sapka és egyéb hasznos dolgok. A házikóhoz Alíz szombaton hozzá sem jutott, ugyanis a „nagyok” ( két 3 éves és két 5 éves) azzal játszottak egész este. :shock: Azóta viszont kedvenc lett a kisasszonynál is.
Rakok fel képeteket a kisasszonyról:
Kép 1 éve

Kép ajándékbontás anyával

Kép család

Kép Fincsi

Kép
Kép
netti77
 
 


De jó, hogy ennyit írtatok! :D nem hittem a szememnek!

Köszönöm a gratukat! Tudom, már jónéhányatoknak ez régi élmény, azt már meg sem említettem, hogy kibújt a második foga. :lol: Kicsit le vagyunk maradva, de alakulunk :wink:

Angel,
Tegnap esti szellemi frisseségemnek köszönhetően fel sem fogtam, amit írtál. :lol: Ahh, már sólyomszem vagyok egy ideje. Könyörgöm, ne hazudtoljatok meg, de szerintem sok különbség már nem lehet a mászós és totyogós korszak között, nem? :roll: Eddig is úgy tudott teperni, hogy alig értem utol, eddig is pakolászott ezerrel, folyamatosan menni kellett utána. Mi höhet még??? :shock:

Lanta,
Hú, így nehéz lehet a két kicsivel, minden elismerésem. Én nagyon igénylem, hogy néha elszabuldjak otthonról, nem tudom, hogy viselném, ha nem lenne rá módom. Kitartás! Pár év, és úgyis elköltöznek otthonról! :wink: :lol:
Tüneményes lánykáid vannak - ismételten meg kell, hogy állapítsam :lol:

Ági,
Ismerős szitu. Nektek már van jó kis formabedobós játék? Mert az a tuti! :twisted: Ezerféle helyről bukkanak elő a formák, tele a nappali vele, és mindig sikerült rálépnem az egyikre. :?
Majd kérjük a te összeállításodat is! Szerintem is nagyon jó ötlet, csak én már későn kaptam, sajna. Na majd jövőre!

Bejci,
Akkor még keddig mennek a drukkok!
Cipő: hát én már nem tudom, mit gondoljak. Hallottam olyan - állítólag ortopédustól származó - véleményt, hogy mezítláb a tuti. Na mindegy, amikor eszembe jut ráadom Julira a benti cipőt, így néha mezítláb, náha cipőben lesz, osztkész.
Csini Bianka az új cipőjében, és az iwiw-es csúszdás képtől is elájultam! :D

Honey,
Ne aggódj, biztos, hogy előjön Flórából is a kiscica. Én is sokáig hiányoltam Julitól a bújást, csak az utóbbi pár hétben kezdte. (Ráadásul én állandóan parázok, hogy jó anya vagyok-e, mert nekem az anyámmal nincs túl intim kapcsolatom, és hát sokat számít, hogy mit hozunk a saját gyerekkorunkból. Én alapból úgy vagyok beállítva, hogy nem vagyok egy puszizkodós, ölelgetős típus sem a párommal, sem a rokonokkal, barátaimmal.)
Neked is mennek a drukkok holnapra!

Folyt.köv.

Kép
hbetti
 
 


De jó, újra él a topik. Ezt már szeretem :wink:

Na, sikerült fél órát aludnia. Már fennt is van, és rosszalkodik.
Sajna ringatást nem viseli el, dúdolni meg nem igen szoktam. A babakocsiban meg már régóta képtelen aludni, mert minden jobban érdekli az alvásnál. Sajna ez van. Kaja után még pörgött, aztán gyorsan el is aludt, de csak egy röpke fél órára.

Honey!
Dávid se egy bújós, lehet, hogy az is benne van, hogy szinte alig van kézben. Viszont nagyon jól elvan egyedül. (látszik is mi? :lol: , egész nap itt ülök a gép előtt, a képek már megvannak, csak össze kell állítani kerekké az egészet)
Drukkok mennek!
Bölcső szuperul néz ki!

Tigrincs!
Nagyon komolyan eszi Zalán a spagettit. Én aprókra feldarabolom.

Bejci!
Felvetted már ahogy énekel? Ha igen, lejátszhatnád nekünk. Én is Falcon cipőt vettem, de egyenlőre csak a homokozóban adtam rá.

Márti!
Milyen szépséges lánykád van! És milyen sokat változott.

Alíz is egy tünemény!

Betti!
Formabedobónk is van, de azt gyorsan megunja. Viszont nemrég elővettük a legót, amihez vonat is van, na mostanában azzal szórakozik. De leginkább azzal, hogy kiveszi a dobozából, meg vissza pakolja.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Hoztam egy képet, hogy mennyire keresett valami játékot tegnap, szinte beleesett a dobozába. Azért is ilyen homályos, mert a lába már le se ért :lol:

Kép

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Honey: Bölcső tuttti jó!!!! Ez nagyon jó ötlet, hogy mellettetek lesz és Flóra baba tud aludni! És nem fogod elhinni, de Bius is a cipőmmel játszott ma telefonost! :wink:
Azért ez durva, hogy minden gyerek hogy telefonál.. nem? Nekem talán az volt az első, amit Bius csinált... a második meg az, hogy felnyulkál a klaviatúrára és üti-vágja... :oops: :oops: Hát igen.. ezt látja anyjától!!! :)

Márti: Jaj de jó, hogy jöttél!!! És milyen szép képeket hoztál!! Tényleg kis huncut Kamilla... és milyen jól áll neki a kezében a torta! Tényleg sokat változott, egyre csajosabb!! Én nem hiszem ó, hogy Te gurulsz.... nálam biztos nem gurulsz jobban... és én egyedül vagyok bennt! :) Örülök, ha el tudtok jönni a talira!
Hogyan tovább pajzsmirigy? Majd jövő héten dokibácsi megmondja...

Ági: Édes a kép!!! Vicces mókás kiskrapekod van! :)

Netti: Véééégre!!! Alíz baba nagyon sokat változott!! Ahhoz képest, hogy milyen kis husi-nyuszi volt, most tökre megnyúlt! És látom neki is 2 tortája volt! :)

Lanta: Nem tudtam eddig levideózni, mert amint észreveszi a kamerát, rohan oda... amúgy nem énekel, csak dúdol, de azt rendesen nyomja... és csak azt "énekli", amit ismer: nálunk leginkább Gryllus megy, az a kedvenc..

Betti: Én is így csinálom... vegyes.. hol adok rá szandit, hol nem.
Jut eszembe: Jövő kedden bejelentkezek a pm dokihoz... nem jöttök Julcsival? Aztán rögtönöznénk egy mini-talit! :)

Blúmi: Rólad álmodtam!!! Valahol találkoztunk, tökre le voltál fogyva és én meg csak ámultam-bámultam.. kiderült, hogy 9 kilót fogytál!! :)

Topic-pörgés: Na csajok... az van, hogy farmozunk ezerrel a facebook-on... ahogy láttam Csibe után Starlark, Noni, Humanka, Netti is abszolút rajongó lett.. rólam meg ne is beszéljünk. Aki nem játssza, szerintem nem is gondolja mennyire jó móka... az elején tök hülyeségnek tűnik, de amikor már van csomó állatod, meg fád, meg vetsz-aratsz... akkor elszabadul a pokol... :)
Vendég
 


betti,
hohohohóóóó! Hogy mi jöhet még??!! Na most jön az, hogy igazán lesned kell minden lépését és sokszor egy rögbijátékos ügyességével aláugranod, ha pl a betonon készül hanyattesni!
Ezeknek a kis maflásnak semmi féllemérzetük, nincsenek tisztában a képességeikkel... ja!!! és SOHA NEM NÉZNEK A LÁBUK ELÉ!!
:D :D
Elég egy ott felejtett kisautó, és akkorát tudnak esni, hogy a ház alapja is beleremeg! Most van csak igazán értelme a sarokvédőknek, és egyéb védelmi felszereléseknek! :wink:

Az aggodalmadat megértem!! Én is sajna úgy vagyok bekötve, hogy nem igazán bírom a testi közelséget. A páromon kívül senkihez nem szeretek hozzábújni, átölelni. Méga szüleimet sem. :oops: :oops: :cry:
A legjobb barátnőmmel 28 éve vagyunk barátságben, de 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor volt részünk, kölcsönösen, ölelgetős vígasztalásban. :?

Ami a jó anya dilemmát illeti...szerintem mindenkiben benne motoszkál ez.
Én csak azzal szoktam nyugtatni magam, hogy látom milyen Flóra!! Főleg más gyerekekhez képest!! Ha nagyon melléba...nék a cimballomnak, akkor biztos nem lenne ilyen kiegyensúlyozott, vidám és közvetlen, ja és tök szófogadó! Még... :)
De be kell hogy valljam neked - talán még emlékszel a kezdeti brutál depimre, amit megvallottam nektek anno - szóval a mai napig nincs nap hogy ne jutna eszembe és ne lenne lekifurdim az akkori érzéseim és dolgaim miatt!!!! :oops: :oops:
Pedig már 1 év eltelt lassan azóta!

Azért jó látni, hogy nem csak az én gyerekem ilyen "túl önálló" :D

Mikor kezdenek amúgy igazán bújósak lenni a gyerekek?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


márti,
Nagyon imádnivaló Kamilla! Főleg azzal a kis csattal a hajában!!!
Ahogy láttam, nálatok is mindig nagyon kiöltözős ünnep a szülnap, karácsony stb. Ezek olyan jó dolgok!!!

Cipőt még nem vettünk, mert anyósék Rómában sziesztáznak. :D
Majd ha hazajöttek.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok LányoK! :)

Jaj, de örülök,hogy felpördült most a topik (másrészről meg sajnálom,hogy pont most nincs időm olvasgatni, meg nagyon írni stb. de sebaj, majd bepótolom)
Tegnap este már nem volt erőm bekapcsolni a gépet. Andor hihetetlenül pörög mostanság + ügyeket intéztünk Apájával egész nap, így nem is voltunk nagyon itthon.
A szálkámnak meg utána fogok járni,csak sajna most már nem tudok,mivel éjjel indulunk Németo.ba. Ezért sem tudtam még ma olvasgatni - csak belelapoztam egyelőre.
Most megpróbáltam letenni Andor (amit már 1.5 órája próbálok, de hihetetlen nyűgös:fog vagy jön a rossz idő)talán sikerrel ezennel, így írok is izibe,nehogy ha később már nem tudnék jönni akkor szó nélkül lépjek le az útra. :)

Csodás képeket tettetek LÁnyok ismét - hihetetlen mekkorát nőttek a babók: Realdream, Márti, Netti, Kistiggrincs, Lanta.
Nagyon szépségesek!

Bejci,
Iró édes Bius az új szandiban! :) Nagyon kiscsajos.

Én is vettem végül Andoromnak benti szandit. Mondtam? (már nem is tudom,bocsesz). Őszi kinti cipőért mentem, és végül egy szandit is felpróbáltunk,hogy lássam az hogy áll rajta, mert egyre jobban úgy éreztem,hogy lehet mégis nagy mmég neki az itthoni, mert vékonyabb zoknival alig marad tépőzárazni való rész. És biza neki még "csak" 21-es kell. Ebben is van 1 ujjnyi hely elől, de láthatóan jobban passzol a lábára. Szóval most ebben nyomul itthon a drága. Ez sem zavarja, szépen ficánkol benne.
Egyfolytában tol,átrendez mindent,ami mozdítható. :D édes,de olyan,mint egy hurrikán.
Amúgy Salus cipellők lettek végül.

Most csak úgy írok,ami eszembe jut,reagálván arra,amibe beleolvastam.

Blúmi,
ÉN is azt vallanám,mint Betti, ezért nem is ismétlem. Persze nem könnyű először otthagyni másra a picit, de sztem is muszáj elkezdeni, mert később csak nehezebb lesz esetleg. És biza nektek is nagyon jól fog esni szerintem egy kis program ketteskén.
Én már most goldolkozom,hogy októberben a házassági évfordulónk alkalmával kéne valami program, ha más nem vacsi, de nekem ehhez ide kell csődítenem 200 km-ről valamelyik nagyszülőt. Szóval örülj ha Nektek közel vannak és tudnak segíteni :)

Betti,
Rigató: nem kell bejelentkezni,csak jöttök egyszerűen :)
MI monjuk jövő héten pont nem leszeünk ugye, de utána igen. GYERTEK! :)

BEjci,
Frizura: semmi extra, egyszerűen rövidebbre vágattam. Ha lesznek Németo-ban képek (rólam is :D ) akkor majd teszek fel :)

Olyan jó itt most leülni, legszívesebben végigolvasnám amiket írtatok, de most mennem kell pakolni,vasalni...úgy hallom csönd van,szóval ki kell használnom :)

Remélem este még sikerül benéznem, ha mégsem, akkor arrivederci! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Honey: jól néz ki a bölcső :)

Márti: Kamilla szülinapos képei nagyon jók :D És mennyi haja van már.

Netti: jó, hogy benéztél, Aliz szülinapos képei is aranyosak :)

Betti: gratula a második foghoz.

Ági: Csúcs ez a kép :D:D:D

Bejci: én nem tudok eljutni a Facebook főoldaláról a farmra. Esetleg valami gyors segitség? Priviben is jöhet :)

Honey: szerintem a bújósság gyerekfüggő is :) Egyik gyerek jobban bújós, másik kevésbé ;)

Ezen a Ringatón én is gondolkodom, Zalán imád más gyerekekkel lenni, sokkal kevesebbet nyűglődik. Járnék vele játszótérre, de 40 percnyire van a hozzánk legközelebbi játszótér :( Ennek ellenére fogunk majd menni.

Kép
kistiggrincs
 
 


Tigrincs: Alul vízszintes vonalon van egy kukorica jel... :oops: Na az a farmville jele... :)

Honey: Írok privit... kérdésem lenne bébiszittyóval kapcsolatban :wink:
Vendég
 


Márti! Odavagyok Kamilla kedvenc ajándékos képéért. Olyan gyönyörű! Gratulálok!!!!!

Lanta! Imádnivaló a kis szüretelő segéderő!

Tiggrincs! Jaj, de jó, már annyit gondoltam Rád! A spagettis képen együtt mevettünk apával! Szenzációs kisfiad van!

Köszi lányok a koncertes válaszokat! Abban egyetértek mindenkivel, hogy el kell kezdeni a másra hagyást, ezt én sem akarom tovább húzni. Nekem az igazi gond a szoptatás: nehezen hiszem, hogy, ha egy este minden átmenet nélkül hirtelen se anya, se szopi, akkor azt könnyen venné Bálint. Egyébként a mamába egyenesen szerelmes Bálint, úgyhogy bármikor ráhagyhatom, sok programot csinálok is már magamnak, de az este azért még nekem nem megy.

Bálint egyébként nagyon bújós, sokszor odaszalad hozzám, ad egy puszit, belefúrja a fejét a vállamba, és megy tovább játszani. Sokszor altatás közben is kipattan a szeme, odahúz magához, hogy megpuszilhasson, és próbál tovább aludni. Szerencsés lesz majd a menyem, el lesz kényeztetve.

Bejci! Kiváncsi vagyok, mit mond a dokid! Egyébként minden vágyam, hogy valóra váltsam az álmod! :lol:
blúmi
 
 


Ági! Dávid képe díjnyertes!!!! :lol: :lol: :lol:
blúmi
 
 


Hahó én is itt egy kicsit!
Csak átfutni tudtam az oldalt,de ez is valami. Semmi erőm/időm mostanában bekapcsolni a gépet :(


NAGYON BOLDOGSÁGOS 1.SZÜLINAPOT KÍVÁNOK MINDEN MOSTANÁBAN ÜNNEPLŐ BABUCINAK!

Honey!
Szuper mind a két kocsi amit feltettél én a másodiokat néztem csak nincs hozzá lábzsák és lehet,hogy márc. elején azért még jó lenne.
Meg a Graco-nak is van hasonló árban jó kocsija.
Drukkolok a vizsgálathoz.

Bújósság:szerintem mentalitás kérdése is. Én sem vagyok egy bújós típus csak a páromhoz ill. Gyuszikát sokat ölelgetem/szeretgetem,de Mini kb. 1 hónapja nagyon bújós lett. Folyton oda jön és hozzá bújik a térdemhez ha ülök vagy ha felveszem akkor az arcomhoz és ujj szopizás közben az én hajamat "böngyörgeti ".
:D Én nem is gondoltam,hogy egy kisfiú is ehet ilyen bújós :D Nagyon meg tudok még mindig hatódni ezen.

Én is szívesen taliznék ismét veletek. Kb. bármikor jó,így előre nincs még konkrétan terv októberre...kivéve,hogy a legjobb barátnőmék felkértek mindet keresztszülőnek a 2 hónapos kisfiuknak és valamikor októberben lesz a kersztelő, de az úgyis vasárnap lesz.
:)

Gyönyörűek a babák a képeken,de tényleg:Bius,Rami,Zalán,Kamilla,Alíz,Dávid.

Kamillának nagyon szép Kamillás tortája volt :D
Most muszáj mennem,mert össze esem.

Kedden megyek vizsgálatra.Már nagyon kíváncsi vagyok a babócámra. :D

Kép
Kép
a.m.
 
 


Sziasztok!!

Márti! Annyira jó képeket hoztál!! Nagyon édes Kamilla. Tényleg sokat változott! Totál kiscsajos!! :)

Ági!! Csúcsszuper ez a kép Dávidról! Annyit röhögtem! :)

Netti! Jó, hogy jöttél! Te is nagyon jó képeket hoztál Alízról :)

Honey! Szuper a bölcső! Bújósnak Én sem vagyok egy bújós típus, de a gyerekeimet egész nap ölelgetem puszilgatom és Ők viszonozzák. Meg ugye a páromat :)

Gabolino! Jó utat majd várjuk a képeket!! :)

Blúmi! Végül, hogy döntöttél???

Bejci! Úgy felcsigáztál ezzel a Farmville-el majd férjemtől kérek egy kis segítséget hátha bele tudnék melegedni Én is :oops:

Betti! Gratula a második fogatokhoz! Látod már utol is értetek Minket, pedig már vagy 4 hónapja kint van Nekünk az alsó kettő, de a többi nem akar előbújni :)

A.m. Mennek a drukkok a keddi vizsgálatra! Várjuk majd a híreket :)

Kép
Kép
lanta
 
 


Szép jó reggelt!

Borzasztóan sajnálom, hogy nem tudok többet jönni, de próbálkozom....! Most is mire végigolvastam ezt az oldalt megjelent Anna a lábam között... szagosan....
A tisztába tevés nálunk mostanában teljes horror!!! :shock: :? :evil: A kisasszony nem nagyon viseli. Kibontom és már mászna is el. De amikor nyakig kakás???? Ha határozottan megfogom és pelenkázom, akkor pedig üvööööölt. Ahogy a torkán kifér! Mintha nyúznám.
Amúgy jól vagyunk, de Anna nem egy fenéken ülő típus. Reggeltől estig megy, pakol, esik-kel. Ha bármit csinálok itthon, addig Ő dzsungelt csinál a lakásból. Mindent, de mindent szétpakol, kipakol, amit csak ér! Aztán én összepakolom és kezdődik előröl. Mert mire a lakás egyik felén végzek, Ő addigra szétpakolja a másik felét! :? Így estére teljesen kiütjük magunkat! :lol:

Bejci!
Nagyon csini szanditok van! Annácskám imád bármilyen lábbeliben lenni. Folyton menne, ezért ha nincs rajta cipő, akkor hozza utánnam és addig nem hagy békén, amíg rá nem adom. Aztán megfogja a kezem és húz az ajtó felé. Persze a végén teljesen meg van sértődve, ha nem megyünk sehová. Akkor aztán jön az az éktelen Annás üvöltés/visítás! :shock: Azt is borzasztóan élvezi, hogy a cipő talpa kipi-kopizik a parkettán, ezért egy helyben is szokott topogni széles vigyorral az arcocskáján. A zenét Ő is nagyon szereti. Már én is rajtakaptam, hogy dudorászik. Táncizni is szokott és ütemre rázza a fejét! :D
Taliban én bármikor bárhol benne vagyok ha nem vagyunk épp betegek. (Bár megmondom őszintén tegnap óta kicsit betojtam ettől az új influenzától, pedig én ilyet nem szoktam, de elég ilyesztő, hogy valaki csak úgy összeesik és meghal minden korábbi tünet nélkül. :shock: :( )

Lanta!
Nagyon ott van az a szőlős-dézsás kép! Ramit meg kell zabálni! Megkóstolta a szőlőt??? Anna még nyáron 1x elment egy szőlőlugas mellett és mire észbekaptunk már be is tömött vagy 4-5 szemet belőle. :lol: Nem mondanám, hogy érett volt. De nem lett tőle semmi baja.

Honey!
Genetikai UH-ra megy a drukK 1000-el!!! Jelentkezzél utána légyszi! A bölcső nagyon tetszik!!! Valószínleg az én életemből a bölcső már kimarad. Telefon: Anna is halló-hallózik folyton és mindennel. Nagyon édes, mert nem eleinte nem a füléhez tette a dolgokat, hanem a tarkójához és úgy mászkált föl alá, miközben mondogatta, hogy: háj háj háj. Mostanában már beszélgetni is szokott a rögtönzött telefonjain! :D Annácska borzasztóan bújós!!! De nem akárkihez bújik ám! Anyához, Apához, Bratyóhoz .... és tegnap a barátnőmék kutyusához! :D :D :D Írtó édes volt, ahogy megsimogatta a Buksit, majd ráhajtotta a fejét a hátára és megölelgette és közben pedig búgott. Kár, hogy nem volt nálam fényképezőgép!

Tiggrincs!
Amit Zalánról írtál nagyon ismerős! Anna sem hagyja, hogy csak úgy ideüljek a gép elé! Vagy elkezd üvölteni, vagy - mint most is - itt sertepertél körülöttem néha ráhajtja a fejét a combomra, néha pedig belecsíp az alkaromba, finomam figyelmeztetve, hogy vele kéne foglalkoznom inkább. :wink: Anna is szeret gyerekekkel lenni, bár kicsit agresszív tud lenni, ha nem úgy van valami, ahogy Ő szeretné. Csíp, mar, harap! :? A héten voltunk zenebölcsiben és a továbbiakban is tervezem, hogy eljárunk, hadd szokja a közösséget. Egyébként nagyon tetszett neki! (Jobban, mint nekem! :oops: )
Spagettis kép óriási!!! Zalán nagyon helyes kissrác!!!

Márti!
Felszedett kilók: el tudom képzelni! :wink: Te, ahogy gurulsz!? :wink:
UH-ra mennek a drukkok!!!
Az a Kamillás torta....!!! Csodaszép, mint Kamilla!!!

Most egy kicsit belehúzok, mert Annánál elfogyott a türelem...

Netti!
Látszik, hogy Alíznak ízlett a torta! :wink:

Betti!
Gratula a 2. fogacskához!!!

Ági!
Tegnap Anna is csak 20 percet aludt egész nap! :shock: :? Nyűglődtünk is rendesen!

A.m!
Gyuszikás kép????

Blúmi!
ez hosszabb lenne, de már tényleg nem bírja továbbb....

Kép
Kép
konan
 
 


szóval....

Blúmi!
Annácskát én sem hagytam még senkire éjszakára. Mondjuk nem azért, mert nem szeretném, hanem mert egyelőre nincs kire. Anyósomat megműtötték és mire felépül, legalább fél év, anyukám pedig még fél elvállalni ( :roll: ). De mondjuk mostanában nem is készülünk sehová, mert a párom sokat dolgozik és olyan későn ér haza, hogy jó ha pár szót tudunk váltani, aztán már az ágy felé menet elalszik. :lol: De tervbe van a kettesben elmenetel valahova. Valamikor csak eljutunk odáig is. :(
Ha van rá lehetőségetek, hogy elmenjetek és van aki vigyázzon rá, sőt azt írtad, hogy egyenesen szerelmes a mamába, akkor nem hiszem, hogy gond lenne, nyugodtan menjetek el és érezzétek jól magatokat!!! :D

És 1-2 kép:
Kép Itt a pocakom! (Az újabb dili: vetkőzés)
Kép ... meg itt is!
Kép próbálok egyedül felülni
Kép hoppppáááá!!!
Kép Ez is fini!
Kép Hammhamm!

Kép
Kép
konan
 
 


Sziasztok!
Tegnap úgy búcsúztam, hogy folyt. köv., hát nem ekkora szünettel terveztem. :D De jobb később, mint soha

Tiggrincs,
Írtó jó fotókat hoztál ismét, nekem is a spagettis a kedvencem. :lol: Nem sokat írtál magatokról, és TE hogy vagy???

Márti,
Szegénykéim, már megint kezdődik nálatok a folyamatos takonykór? :(
Kamilla szülinapi képei tüneményesek! Kép Mennyit nőtt Kamilla haja?! Nagyon cuki azzal a hajcsattal!

Netti,
Gyönyörű a kis hajasbabád! Mi is ezt a Gowi házikót vettük Julinak, na, ennek a darabjait szedem össze folyamatosan. :?

Ági,
Az ismerős szitut a folyamatos kupira értettem. Mert nálunk ezek a hülye kis formákkal van tele a lakás. Most éppen azon gondolkodom, hogy össze kellene ragsztani azt a hülye montessori tornyot. :mrgreen:

Bejci,
A kamerázással mi is így bajlódunk, nem lehet már róla egy normális fotót sem csinálni, mert amint meglátja a gépet, jön, és venné el.
Randizhatunk a dokibácsinál, én 29-én, 10.30-ra megyek, bár terveim szerint egyedül, ha apa ráér Julira vigyázni. :roll:

Honey,
Ettől féltem, hogy így kiábrándítasz. :lol: Ezek szerint most már mégjobban résen kell lenni.
Ne legyen lelkifurid a kiborulásod miatt, mert szerintem ezen mindenki átesik. Köztük én is, csak nem "dicsekedtem" vele. Utána marha szarul éreztem magam, de én is azzal nyugtatom magam, hogy ilyen kiegyensúlyozott gyereke nem lehetne egy idegbeteg anyukának.
Gyere mihamarabb a mai hírekkel!

Gabolino,
Jövő héten mindenképpen el szeretném vinni Julit, legalább megnézni, hogy tetszik-e neki. Aztán majd utána ott találkozunk!

Blúmi,
Jaj, nagyon édes lehet Bálint, ahogy bújik! Rajtam csak akkor lóg - szó szerint a nyakamba csimpaszkodva - Juli, ha fáradt, álmos. Az meg, hogy altatás közben megpuszil Kép anya-fiú szerelem. Ezért szeretnék én is másodikra kisfiút.

a.m.,
De jó, hogy jöttél végre! Remélem, kedden kapsz fotót a legminibbről, és meg tudod mutatni nekünk! Annyira kiváncsi vagyok, ki lapul a pocidban!!

Konan,
Ismételten pacsi. Kép Mintha az én lányomról írnál, úgyhogy maximálisan megértelek. Nálatok is a sikítva ordítás a menő?

Off:
tegnap láttátok a drogos babákat? Borzasztó volt látni egy pár napos csecsemőt, aki rángatózik az elvonási tünetektől. :cry: Engem annyira felzaklatott, nem is bírtam végignézni. Azt mondja az egyik p...: "persze mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, igyekeztem kevesebbet szívni". Na B+! :twisted: Kiborított.

Kép
hbetti
 
 


Jaj, Konan, most látom csak Annácska fotóit! Gyönyörűűűű! És az a fogsor! Irigylésre méltó :mrgreen:
Segítséggel mi is elég szarul állunk, mindkettőnk szülei messze laknak tőlünk, anyámék sem merik elvállani Julit (még egy pelenkát sem cserélt anyám az 1 év alatt :? ). Anyósomra mindig számíthatunk, de 300 km-re lakik, úgyhogy nagy szervezést igényel a dolog.

Viszont (nem akarok senkit sokkolni) mi már szervezzük a januári egy hetes síelésünket, ahova nem akarom vinni Julit. Akkor lesz először ilyen sokáig a mamával, de biztos vagyok benne, hogy nagyon jól ellesznek. Csak én hogy fogom kibírni? :lol:

Kép
hbetti
 
 


Sziasztok!

Bejci: köszönöm megtaláltam!

AM: mennek a drukkok keddre. :)

Konan: pelenkázás kb 2 hete még nálunk is ilyen volt, azóta kicsit jobb már. Plusz azonnal nyúl a pelenkájába, amint leveszem, néha megállapítom, hogy minimum 4 kézre lenne szükségem a művelethez! Annácska nagyon szép, és mennyi haja van már :)

Betti: köszönöm a kérdést, én jól :) Leszámitva a tegnapi nem várt mensit, ugyanis leszakad tőle a derekam, ráadásul Zalán is nagyon nyűgös volt, úh tegnap néha világgá akartam menni. De mára elmúlt :D Drogos csecsemőt szerencsére nem láttam. Asszem jobb is :?

Kép
kistiggrincs
 
 


Konan!
De cuki Annácska. És milyen sok haja van. Vágtátok már neki?

Betti!
Montessori :mrgreen:
Szerencsére én se láttam a drogos babát.

Honey!
Na mi volt?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Betti!
Biztosan nagyon jó lesz a síelés. Én még sosem síeltem, csak irígykedtem! :wink:
Sikítva ordítás: Annánál ez pl. a légyszi-légyszi! :lol: Próbáljak neki ellentmondani?!
Drogos baba: sajna láttam! :cry: Rémes!!! Szegény-szegény pici baba!!! :cry:

Tiggrincs!
Azaz! Nyúlkál is a pelenkába, meg a fenekéhez! Sőt! Multkor mint a villám kihúzta a segge alól és tartalommal lefele fordította! :shock: Gondolhatod?!?! :shock: :? :evil:

Ági!
Nem vágtuk még neki, csak két oldalt a füle mellett nőt olyan hosszúra, hogy ott 1-1 cm-t kellett belőle levágni, mert annyival hosszabb volt, mint a többi és úgy nagyon muris volt! :D

Kép
Kép
konan
 
 


Szasztok csajok!

Konan: De édes lányod van!!!! Jó, hogy jöttél Te is!! :) Kukoricát mi is szeretjük, Bius is így ette a nyáron, viszont a pelenkában egybe láttam vissza mindig - teljesen emésztetlenül- és nagy kínok között jött csak ki neki, úgyhogy én már nem adok neki így egyben!
Újinfluenza: Szerintem nem kell tőle ennyire félni... állatólag enyhébb mint a sima influenza.. szegény tegnap meghalt férfinél meg ki tudja mi volt még...

Betti: Az a baj, hogy én csak 29-én délben kapom meg a cytológia eredményt és azzal kell mennem a dokihoz.. úgyhogy most nem fogunk találkozni! :( Ráadásul Bius szülinapja is aznap van, ezért én szerdára fogom bekönyörögni magam! Kááár, pedig jó lett volna... Na majd legközelebb! Én direkt nem néztem meg a Házonkívült.. mert tuti törtem-zúztam volna mérgemben!! :(

Honey: Mekkora már Putyóka?

A.m: GYere, gyere talira Te is Minivel és Minibbel is! Várunk!

Nem tudom, mi van velem mostanában, olyan, mintha bevettem volna valami bénaság-tablettát.... :? Elestem ma Biankával! :? :( Indultunk az IKEÁba, gyerek rajtam kenguruban, egyik kezemben a táskám, másikban egy szatyor, amiben életem legjobban sikerült csülkös bablevesét szállítottam tesóméknak kóstolóba... jött egy nő szemből, kezében egy égő cigi... én meg arrébb akartam lépni, nehogy megégesse Biust... erre megbotlottam és akkorát zakóztam... nem részletezem. Le tudtam támasztani a jobb kezemet, amiben a bableves volt.. üveg ripityára törött... pont állt mellettünk a piros lámpánál egy mentő, mentősők kiugrottak, hogy mit segítsenek... de szerencsére nem volt rá szükség, megnéztem Biust, láttam, hogy vele minden o.k. Hazajöttünk hogy gatyát cseréljek- mert természetesen fehér volt rajtam- és akkor láttam, hogy véres Bius bodyja... az a k...@ üveg elvágta a karját... de szerencsére csak egy ici-pici helyen... Szerencse, hogy nem történt nagyobb baj... asszem már nem fogunk kenguruzni...
Vendég
 


csak gyor bekukk, mert kölcsöngépről írok:

Én ma voltam a 2. genetika uh-n. ÉS MINDEN RENDBEN!!!!
Velem is és a babával is! Hematómának nyoma sincsen, élhetem a régi életem!
A babának mindene pont 18 hetesnek felelt meg. Szóval minden ok, szépen fejlődik.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


bejci,
most 250 gr. :lol: :lol: :lol:
Tegnap volt 25dkg pulykasonka a kezemben.... :lol: :lol: höhöhö... nem volt túl nagy adag

Ja és még mindig fiú! :wink:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Bejci!

Hála Istennek, hogy nem lett nagyobb baj! De milyen rendesek voltak a mentősök!

Honey!

Tök jó hírek! Örülök nagyon!

Konan!

Csúcs a lányod! Nagyon nőci és az a kukoricaevős kép, hát szenzációs!

Influenza:
Na, akkor közhírré teszem infectológus-gyerekorvosunk véleményét:
-enyhe lefolyású a betegség, ne oltassam a gyerekeket (illetve azt mondta, mindenkinek el kell dönteni, beadatja-e? Erre megkérdeztem, hogy szerinte érdemes-e? Azt mondta, ő biztos nem oltatja be magát és a családját se! Nem tudni, használ-e, ráadásul várhatóan gyorsan mutálódik a vírus, akkor meg végképp semmi védettségre nem számíthatunk)
-Arra a kérdésemre, hogy én beoltassam-e magam, azt mondta, inkább ne, jobb a békesség!!! Azt tényleg senki nem tudja, árt-e a magzatnak az oltóanyag! Még a dokim megkérdem, de egyre inkább úgy gondolom, nem adatom be az oltást.
-Megelőzés: C-vitamin, nagy dózisban+ mindenki, aki utcán járkál, tömegközlekedik stb.,hazaérkezés után 15mp-en keresztül mossa a kezét kézfertőtlenítővel, öltözzön át és az 1. láznál menjen orvoshoz! Kilincset, lépcsőkorlátot érdemes gyakran fertőtleníteni!
Én csak az állítólag levihetetlen 40 fokos láztól tartok, mi lesz úgy a babámmal? Na, mindegy, nem pánikolok előre feleslegesen!

Nagyon köszi a Kamilla dícséreteket! Majd átadom a kisasszonynak!

Márti
borossné becz márta
 
 


Honey: Tök jó!!!! Örülök :D :D :D :D ! Akkor már csak a névben kell megegyezni apával! :mrgreen: :lol: :wink: :wink: :wink:

Márti: Influenza: Pontosan így gondolom én is!!! Ráadásul biztos forrásból tudom, hogy az eü-sök is zúgolódnak, mert nem akarnak oltást kapni!
Vendég
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Bejci!
Húúú, én biztos tökre megijedtem volna. Még jó, hogy komolyabb baj nélkül megúsztátok!

Honey!
De jó, hogy minden ok. Jót nevettem a pulykasonkán.


1 évvel ezelőtt éjfélkor kaptam meg a második hormon zselémet, ami kitágított. (nem is aludtam semmit a szülőszobán) Onnan még 10 óra vezetett el drága kis babámtól. De gyorsan eltelt ez az 1 év.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Bár én már a héten egyszer köszöntöttem az ifiurat :oops: ... most újra nekifutok, hiszen valójában ugye ma ünnepli 1. szülinapját!! :lol: :lol:

SZóval:

Kedves Dávid baba!! NAgyon Boldogságos szülinapot kívánok, legyen szép életed és jó étvágyat az első tortádhoz!!
Kép
Vendég
 


DRÁGA DÁVID!!! NAGYON-NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!! LEGYÉL MINDIG NAGYON BOLDOG!!!

Kép
Kép
lanta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: