Új privát üzeneted érkezett!

Barbara!

Hányinger nem is, de émelygést egész nap érzek. A doki nő azt mondta, hogy nincs semmi gond... Hát remélem!
Ju
reju
 
 


Ha émelygés van, akkor rendben van minden!

Barbara
babar
 
 


Szia Ju!
Én a helyedben elmennék már korábban uh-ra, mondjuk két hét múlva. Hivatkoznék a korábbi barnázásra.
Korházba jársz uh-ra? Van fix orvosod, vagy erre szakosodott orvos nézte uh-on a babát?
Biztosan megértő lesz.
Én sem vészmadárkodni szeretnék, de ha volt egy ilyen problémád, akkor azt nem lehet figyelmen kívül hagyni.
Én is éppen ez miatt használok progeszteron-pótló kúpot. Ez segít a terhesség megtartásában.

Barbara!
Lázár, de Gábor. Te ugye a Gajdos Edithez jársz?
Egyik barátnőm szült nála, ő helyettesítette a Varsányi doktornőt. Tetszett neki, 4.50kg-os lánya született természetes úton.
Én nem fogok vajúdni, mert császáros leszek. Kíra is császármetszéssel született.
Hétfőn a dokinál mondta az asszisztensnő, hogy háromágyas fürdőszobás szobákat alakítottak ki. Én már előzőleg is háromágyasban voltam, nem volt semmi kifogásom ellene.
Hogy mikorra leszek kiírva, nem tudom pontosan.
Azt tudom, hogy az u.m. 03.29-én volt, eszerint január 03. De a 18. nap után fogant a babókám, így valószínűleg kitolódik.

Tényleg Ju!
Neked mikor volt az utolsó mensid? Mekkora volt a petezsákod hétfőn?

Naspi
naspolya
 
 

 
 

Sziasztok!

Igaz, én már nem tartozok ide, mivel már 3 hónapos a csöppségünkKép, de azért bekukkantottam hozzátok, mert anno nagyon szerettem ide járni!Kép Látom, ismét van babaforgalom errefeleKépKépKép

Gratulálok minden kispocakosnak és gondtalan babavárást kívánok!KépKépKép

Sziasztok,
Sztigris
sztigris
 
 


Sziasztok!

Itt Zsu!
Még új vagyok itt! 2 év várakozás után (remélem)sikerült az első lombikunk! Már többszöri csíkos vagyok, de a dokim csak jövő hét pénteken vár UH-ra! Én már alig bírok magammal! Ti nem vagytok tele olyan érzésekkel hogy egyáltalán ott van-e? Mert én hullámvasúton ülök. Egyszer teljesen biztos vagyok benne másszor teli vagyok kétségekkel!
Hát ez van!
Mindenkinek jó pocakosodást!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Szia Zsu!
Üdvözöllek körünkben.
Éppenhogy mindegyikünk ezzel a kétellyel küszködik. Ezért voltam már két ultrahangon...
A második harmadban, amikor már mozog a baba, nem lesz már ilyen problémánk!

Mikor volt a beültetésed? Mikorra leszel kiírva?
Melyik kórházban szülöd majd a picurt?

Sztigris!
Köszönjük a látogatást, s a jó szavakat.
Jó babázást!

Naspi
naspolya
 
 


NaspiKép!

A beültetésem április 23-án volt és múlt hét pénteken lett csíkos a tesztem!:-)Elvileg jan.15-én lesz a nagy nap és én kecskeméti vagyok tehát Kecskeméten szeretnék szülni!
A lombikos topikban voltam idáig és most nem tudom igazán hova tartozom. A "már megint megjött"ösökhöz vagy a "már megint megjött babásai"-hoz. Szóval felkerestelek titeket! Mintha nekem címezték volna a topicot!

ElleKép!

Fel a fejjel és ne hagyd hogy urrá legyenek rajtad a kétségeid! Szedd össze magad hiszen a babák a boldog magabiztos mamákat szeretik! Nálad meg biztos ott van a pici és nemsokára a szívecskéjét is hallani fogod!Kép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok Lányok!
Naspi, Babar! Csak nem az István Kórházba jártok ti is!? Én a Gajdos doktornőhöz járok (majd).
Március 31-én volt az utsó mensim, és a doktornő azt mondta, hogy kb. 10 mm-es a petezsák. Képet sajnos nem tudott még adni, merthogy papírgondok voltak. Bíztatott, hogy ne izguljak, mert nagyon jó helyen van a picur.
Ahogy néztem, lehet hogy egyszerre szülünk?
reju
 
 


Imolyozsnak, és mindenkinek, akit felhúzott, hogy részletesen leírtam, ami velem van, illetve amit fontosnak tartottam elmondani a korai problémákról:
bocs. Tévedtem, mindenkinek csodálatosan szerencsés terhessége van, senkinek nincs problémája. Nekem sincs. Nem is volt. nem is lesz. Igérem, ha lenne is, eltitkolom.
Elle
elle
 
 


Elle!Kép

Remélem nem bántásnak vetted! Mert én csupa szívből bíztatni próbáltalak! És nem hiszem hogy el kellenne titkolnod bármit is! Ez a topic szerintem azért van hogy megbeszélhessük félelmeinket, problémáinkat!

MosolyogjKép! És ne titkolózz!Kép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Bzsuska,
kedves vagy.

De mellbevágott, hogy az egyik topiktárs szerint ennyire negatív a kisugárzásom, ezért komolyan gondoltam, hogy nem ide valók a negatív gondolataim. Ez a topik a Pár hetes terhes vagyok címet viseli, és nem azt hogy "Valószínűleg nem vagyok terhes" vagy hogy "Már pár alkalommal elvetéltem ezért most extra módon parázok". De még azt sem, hogy "Amit mindig tudni akartam a kisterhesség veszélyeiről, de sehol nem mondták el nekem, mert mindenki annak örül, hogy egyáltalán terhes".
Szóval emiatt mondom én azt, hogy nem itt van a helye a negatív gondolatoknak.

Majd én is beszámolok, ha jóféle hányingerem van, meg ha látványosan nő a CRL, meg ha utánam füttyentenek az építőmunkások a megnövekedett mellbőségem miatt, esetleg ha beleszédülök a buszon egy utastárs ölébe. Na jó, ez most extra irónikus volt, de ennyit engedjetek meg nekem.

Amúgy pedig mindenkinek boldog babavárást!
elle
elle
 
 


Hahó Reju!

Én is a Gajdos Editnél fogok szülni. Dec. 14-re vagyok kiírva és 100%-osan megbízom a dokiban. Sajnos a gépi felszereltség még hagy kívánni valót maga után de a kórház és a gárda nagyon jó. Mi múltkor az UH-n alig láttunk valamit, mert rossz volt a monitor. Ez van!

Elle

Nem akartalak én sem ledorgálni, ha esetleg depis hangulatod van, csak írj nyugodtan. De mindennél fontosabb a pozitív hozzáállás.

Üdv

Barbara
babar
 
 


Kopp-kopp! Be szabad jonni? Kép
Eloszor is: Gratulalok minden kispocisnak!!!

BarbaraKép
Ugye,egyutt irtunk meg hajdan a "megint megjott"-be es utana Te voltal a pocitarsam? Remelem nem haragszol meg, hogy elozo terhessegedre emlekeztetlek, de en annyira orultem mikor meglattam, hogy sikerult ujra teherbe esned es minden rendben Veled, hogy gondoltam kulon is gratulalok!Kép Problemamentes terhesseget kivanok, meglasd minden rendben lesz, tudod, en is egy vesztessel kezdtem, aztan most mar a terhesseg vege fele jarok a kisfiammal... Sok puszi!

szoszi(a 2004 nyari kisbabasoktol)
31+1
szoszi
 
 


Szia Szöszi!

Igen, én voltam a pocitársad! Most úgy érzem minden jobban fog sikerülni! Még csak holnap töltöm be a 9. hetet, de eddig szerencsére minden rendben.
Sok kitartást kívánok a szüléshez és sok boldogságot a kisfiadhoz!

Puszi

Barbara
babar
 
 


Sziasztok!

Most múltunk hat hetesek, és valószínű részt veszünk egy chorionbiopszián. Tud erről valaki valamit írni? Friss élmények stb.

Köszi
Olgi
olgi
 
 


Sziasztok!

Megtudnátok mondani hogy neketek mikor volt az első UH-tok és akkor mekkora volt a pici? Mert nekem a beültetés 24. napján nem látott a doki semmit! Adjam fel vagy még van remény?

Zsu!
Jó lenne ha minél hamarabb írnátok!
Köszi!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Szia Zsu!
Nekem a 18. napon fogant a baba, a 33. napon volt nagyon halvány a teszt. A 36. napon nem láttunk még semmit, de a 43. napon volt 4,6 mm-es petezsákom. Tehát a fogamzástól számított 25. napon. Amikor kislányom született a fogamzástól számított 22. napon 2,5 mm-es pzs. volt.
Olvasgatlak a ma megint....-ben, szorítok. Azzal együtt, hogy hétfő óta én is barnázgatok egy picit, így holnap megyek dokihoz. Remélem egyikünknél sem történik tragédia!
Nem görcsölök, hányingerem néha van, cicifeszülés is. És még nem jött semmi vér, meg darabos dolog...lekopogom!
Bocs, hogy ilyen naturisztikus dolgokkal terhellek Titeket!
Naspi
naspolya
 
 


Szia Zsu!

Nekem az 5.héten látszott a 8 mm-es petezsák. Szerintem még reménykedj!

Naspi nagyon vigyázz magadra! Sajnos az előző nekem is így kezdődött. Kis barnás folyás, de sajnos nekem nagyon rossz lett a vége! Persze nem törvényszerű a baj!
Nagyon szurkolok Neked és a picinek!

Barbara
babar
 
 


Szia Olgi!
Hol csinálják a szúrást?
Nálam is szóba jött, hogy esetleg szükség lesz rá (van egy izombetegségem, ami öröklődhet) és a genetikuson kilátásba helyezte vagy a chorionboholyvételt vagy a magzatvízvizsgálatot, de mi a párommal hosszas beszélgetések során maggyőztük, hogy akkor is megtartanánk a babát, ha örökölné a betegségemet, mivel nem súlyos és valszínűleg nem lene súlyosabb még ha öröklődne sem. Nálad mi a gond, ami miatt szükség van a vizsgálatra?
Engem egyébként a Szabolcs utcába küldtek, mert állítólag ott dr. Hajdú Krisztina nagyon jó és nagyon ért a dologhoz, de így csak egy UH-t csinált.
A vizsgálat egyébként arról szól, hogy miközben UH-n nézik a babust, a hasfalon át egy tűvel mintát vesznek a méhlepényből. Mivel folyamatosan látják hogy mit csinálnak, a babát tuti nem szúrják meg!
Mikor kell menned?
Szorítok Neked nagyon!
Sziszi 14+5
szsuli
 
 


Szsuli!
Első babám down szindrómás, így szeretném ha kiszűrnének minden észrevehető rendellenességet, mivel ez is elég megterhelő. Csak nem tudom eldönteni melyik a jobb. Kicsit az is bennem van, ha bejön az 1%, lehet amúgy sem maradt volna meg valami más ok miatt. A vizsgálatot Debrecenben végzik majd, ez van helyileg közel.
Van aki ezt van aki azt ajánlja. Eddig a chorionboholy mintavételt ajánlották többen, de ettől kicsit jobban félek, de hogy a 20. hétig görcsöljek esetleg azon, hogy minden rendben van-e. A korionboholynál állítólag 2-3 nap alatt van eredmény. Június 21 körül kell mennem, mert akkor leszek betöltött 11 hetes.

Olgi
olgi
 
 


Olgi!
Nekem is inkább a chorionboholy vételt ajánlotta volna a genetikus (azért is sikerült lebeszélnem, mert a DNS-em teljes analizálása még nem ért véget Ausztráliában és Helsinkiben így nem lenne mit nézniük). És az az egy százalék nem olyan nagy kockázati tényező! És abban is igazad van, hogy egy 12 hetes magzatot elveszíteni talán lelkileg sem annyira megterhelő, mint 20 hetesen, amikor már érzed hogy mozog, hogy valóban ott az a kis élet Benned! De nem lesz semmi baj és egészséges kisbabád fog születni! (ezt a pozitív hozzáállást a párom verte belém) Tehát NEM LESZ SEMMI BAJ!
Sziszi
szsuli
 
 


Lányok!
Nagy a baj!
Tudok nekem még valami bíztatót mondani?
Voltam m a dokinál. A petezsák 24mm-esre nőtt, de nincs benne baba.
Van még esélyem, hogy kifejlődjön benne valaki?

Reggel arra ébredtem, hogy elpusztult két halam az akváriumban. Délben elolvastam, hogy Zsu-nak nem sikerült megtartania a babát.
Már ekkor gondoltam, hogy ez nem az én napom.
Hát be is jött.

Egy hét múlva kell visszamennem, ha akkor sem lesz baba, akkor vége.....

Mennyi idő múlva kezdődhet a vetélés?
Hallottatok már erről?

Naspi
naspolya
 
 


Naspi annyira sajnálom, ami történt! Én nem vagyok egy nőgyógyászati guru, így nem tudok sokat mondani a témában, de nagyon drukkolok, hogy legyen ott egy hét múlva babóca!
A vetélés nem törvényszerű, lehet, hogy beindul, de az is lehet, hogy semmit nem fogsz érezni és műszeresen kell befejezni a terhességet!
Nagyon szorítok Neked!!!!!

Puszi

Barbara
babar
 
 


Naspi!

Kitartás! Az az igazság hogy én nem értek annyira hozzá! Csak azt tudom mondani hogy kitartás és ne ess pánikba! Sajnálom nem tudok semmi okosat mondani!Kép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Naspi!

Mi van veled? Írj!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy Nektek mikor volt az első laborvizsgálat? A barátnőmnek csak a 16. heti AFP-s lesz az első és egy kicsit aggódik, hogy nem kell-e hamarabb is menni, csak a dokija azt hiszi, hogy a védőnő ad beutalót, a védőnő meg azt, hogy a doki.Kép
Köszi szépen a segítségeteket!

Mindenkinek kellemes babavárást és könnyű szülést kívánok!Kép

Milli
milli
 
 


Sziasztok!

Babar!
Köszi a bíztatást! Olyan jó volt, hogy kicsit bíztattál. Hogy vagy?

Zsu!
Örülök, hogy javul a hangulatod, és hogy remek a hozzáállásod. A következő beültetés biztosan sikerülni fog. Természetes úton egyáltalán nincs esélye, hogy teherbeess?

Előre közlöm, hogy én vagyok a nőgyogyik rémálma, és nem mindenkinek lesz szimpi a következő néhány sor...

Egész hét végén zakatolt az agyam, hogy most akkor mi is lehet.Gyerekemet lepasszoltam nagyiékhoz, ha kezdődik a vetélés ne legyen belőle probléma. Abbahagytam az utrogestan dugizást, mert folyamatosan halványan, de barnázgattam. Tegnap óta nem barnáztam és továbbra is terhességi tüneteim vanank. Kitaláltam, hogy háziorvosi beutalóval
meglátogatok egy sztk-uh-t, mert nem bírom tovább cérnával.
A háziorvosom ráírta a beutalóra, hogy 8 hetes mola terhesség?. (na ezt nem kellett volna, mert az hogy nincs a petezsákban embryo, az nem ezt jelenti)
A doki csinálta a nem hüvelyi uh-t, és diktálta az asszisztensnek: 37 mm-es épszélű petezsák 12mm-es embryo. Én mint a villám felpattantam és lestem az uh-t, amin már akkor semmi nem volt.
Nem láthattam!!!!!!!!!!
Azt nem mondta, hogy van szívverés, de azt sem hogy baj van. Szegény próbált nyugtatgatni.
Most van bennem egy kis üresség a szív, meg a látvány hiánya miatt, de talán pozitívabban állok már a dolgokhoz. Talán van még egy kicsi reménysugár.
Szerdán megyek az eredeti nőgyogyimhoz, aki csütörtöktől szabin lesz. Úgyhogy mostmár ne legyen semmi baj, mert akkor megint átpasszol valakihez!
Ugye nem nagyon kóros, amit művelek? De nem tudok bizonytalanságban élni.

Milli!
Egy beteg-orvos kapcsolat abból is áll, hogy a beteg kérdezhet. Miért nem kérdezi meg a barátnőd a dokiját? Most mennyi idős terhes?
Én eddig még mindig voltam korábban laborvizsgálatokon.

Naspi
naspolya
 
 


Hú Naspi ennek örülök! Izgulok érted nagyon! Írj amint valamit megtudsz!

Nekünk nem lehet természetes úton, a férjem fickói egy kicsit lusták meg hát nincsenek is olyan nagyon sokan! Szóval nem! Kép Nekünk ez jutott!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Naspi!

Nagyon-nagyon örülök!!!!!
Nem lehet, hogy az eredeti nőgyogyid valamit nem jól csinál? Megbízol benne?

Ezerrel szurkolok neked!!!!Kép
babar
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Bemutatkoznék:Kriszta vagyok, 24 éves és kb 6 hetes terhes.Pontosan nem tudom,mert 2 esélyes a fogantatás időpontja:-))
2 hete az Uh-n még csak a petezsák látszódott, ma pedig már a baba is, már 5 mm hosszu,és gyönyörű!!!A szivét is láttam pulzálni, de az orvosom szerint még nem az igazi, mert pici.2 het múlva újra megyek, és akkor már tökéletesnek kell lennie.

Jó éjt
Kriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Hello!
Ugy nez ki, csatlakozohatok en is a topichoz Kép. Apr. 15-en volt az utso mensem, tehat a 6. hetben vagyunk. Ma voltam a Sote II-n UH-n, es latszott 6 mm-es petezsak, meg eletfunkciok nelkul. Ami kicsit aggasztott, hogy az egyok petefeszkemen egy 46 mm-es cisztaszeru kepzodmenyt is lattak, de elkaptam a dokimat a folyoson es megnyugtatott, hogy nem kell ezzel foglalkozni. A jovo heten megyek hozza.

Egyebkent volt korabban egy kis progeszteron hianyom, igy Clostilbegytet szedtem apr. 20-tol 5 napig, es igy sikerult ilyen gyorsan osszehozni a babat. Nem merem meg nagyon mondani senkinek, de jo volt leirni. Kép

Udv: dorye
dory
 
 


Sziasztok Kismamik!

Aki már úgy érzi "kinőtte" ezt a topikot, azaz már belépett a 11.hétbe, (többiek meg siessetek utánunk) jöjjön át a Gyermekek, magzatok kor szerint - 2004/2005 téli kisbabák topikba!

Barbara
babar
 
 


Sziasztok!

Úgy érzem én is csatlakozhatok a topichoz. Ma vagyunk 8 hetesek. Két hét múlva megyünk ismét UH-ra. Eddig eléggé meviselt a pocaklakó. Az elmúlt 3 hétben szinte nem volt vérnyomásom, állandóan elájultam, most viszont napja folyamatosan hányok. Eszem és legkésőbb 1 óra múlva minden távozik. Van valami javaslatotok?

Gizmi
gizmi
 
 


Gizmi

Menj el orvoshoz,mert lehet,hogy ez az ún. terhességi hányás,ami hosszú távon igen veszélyes(demég 1 nap után is!!!),mert akár ki is száradhatsz!Ha valóban ez áll fenn,akkor befektetnek a kórházba,infúziót kapsz!Ha nem múlik,menj mindenképp!!!!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Szia Gizmi!

Csatlakozom Anyapochoz. Sürgősen menj el dokihoz. A védőnődnek is szólj, hogy tudjon róla. Egyik barátnőm (aki kb. 6 hetesen tudta meg, hogy babát vár) az egész terhessége alatt hányt. Mesélte, hogy az összes Mekit ismerte már és egész nap szinte a WCkagylót ölelte. Tényleg infúziót adnak, ha olyan az állapotod. Sokat ártasz a babának, ha nem mész el dokihoz, neki folyamatosan kell a tápanyag. Az első 3 hónapban pedig különösen. Remélem jobban leszel.

Doryy
doryy
 
 


Naspi!

Mi van veled?Jelentkezz!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Hali! Kedden voltam az orvosomnal. En nem hanyok, csak a nap barmely szakaszaban rosszul leszek, emelygek. Nekem erre a Torecan kupot ajanlotta, mondvan, ha netalan hanynek, ez akkor is benn maradKép
Mivel Clostilbegyt segitsegevel lettem terhes, igy most 3 hetig (10.hetig) "szednem" kell a progeszteron tartalmu Utrogestan huvelykupot. Van vkinek errol vmi tapasztalata??? Mellekhatasok, stb.... Harom het mulva kell visszamennem, akkor csinalnak laborvizsgalatokat, meg uh-t is.
Udv es komplikaciomentes babavarast: dorye
dory
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék a topikhoz. Hét elején voltam UH-on, de még csak 7mm-es petezsák látszik.

Dory
Hasonló a helyzetem a tiedhez. Nekem ápr 18.-án volt az utolsó mensem. Nálam is találtak egy 45mm-es cystát. Azt mondta a dokim, hogy ez a terhességgel jár, nem kell vele foglalkoznom.
Te érzel valamit? Görcsölget a hasad?

Olgi
Én előző terhességemnél megcsináltattam az amniocentézist (magzatvízvizsgálat), mert akkor voltam 35 éves. Most is megcsináltatom, de még nem tudom melyiket. A chorionboholy mintavétel ha jól emlékszem nagyobb kockázattal jár. Két éve utánanéztem a neten, hogy melyik mi, megpróbálom megkeresni. Én szívem szerint a magzatvízvizsgálatot választanám, de azzal meg az a baj, hogy már nagyon előrehaladott a terhesség.

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!
Nyanya!Az enyém is 7mm-es!Olyan boldog vagyok!!!
Szorítok mindenkinek!
Puszi
Ildi
ildi10
 
 


Szia Kriszta!
Neha szur a jobb oldalam a petefeszek magassagaban. Gondolom ez a cisztatol lehet... A dokim azt mondta, hogy szepen lassan fel fog szivodni. Remelem, igy lesz.
Udv: dorye
dory
 
 


Ildi
És mikorra várod? Én jan. 23-ra

Dory
Én is remélem Kép
Nekem is pont ott szúr.


Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya! A doki még nem mondta,de jan.28-at számoltunk!Te hogy vagy?Én barnázgattam pár napot,mára elmúlt hála istennek!Feszül a mellem és a hasam,de legalább érzem,hogy ott van!
puszi
Ildi
ildi10
 
 


Ildi! Még nekem sem mondta a dokim, csak kiszámoltam. Biztosat majd a 10. hét körül tudunk. Nálam minden rendben a cysta miatti görcsöket leszámítva, de nem olyan vészesek. Férjem is szegedi Kép
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 



Nyanya67!

Köszönöm a választ. Valószínüleg a magzatvíz vizsgálatra megyek, mert állítólag az biztosabb, mivel sajnos vannak mozaikos típúsú betegségek, amik nem minden sejtből mutathatók ki és a méhlepényben sem szoktak előfordulni.

Illetve a debreceni kórházban is többen ezt ajánlották, én meg oda fogok menni.

Üdv.Képlgi
olgi
 
 


Sziasztok!

Hál istennek én is csatlakozhatok hozzátok. Csütörtökön töltöm a 8.hetet. A doki szerint jan.21.-én lesz a nagy nap. Máj.27-én voltam uh-n és már láttam és hallottam a kicsi szívverését. Borzasztóan boldog vagyok. És semmi bajom! Mint ahogy a kislányommal sem volt, aki okt.-ben lesz 4 éves.

Puszi
Sys
sys
 
 


Sys!
Gratulálok Kép

Szül valaki a Szabolcsban?

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok,
csatlakoznám hozzátok, mint friss kismama.
6 vagy 7 hetes vagyok és pénteken megyek a második vizsgálatra. Az elsőnél még nem volt biztosra megállapítható mert késöbb jön meg mint normális esetben (37-38 napra), de a már a tesztem a múlt hétvégén erős pozitiv lett.
Az a kérdésem, ha a hasam szinte egész nap fájdogál az nagy gond?(kb. két hete) Nem elviselhetetlenül és azért vannak kihagyások, de azért izgulok, hogy miért lehet.
Szerintetek?
Köszi: Kriszti
krinyoka
 
 


Sziasztok,
énis bejelentkezem. Kb. 6 hetesek vagyunk, 5,2mm-es magassággal (kedden mérték)! MÁsodik baba lesz, pont 4 év különbséggel.
Nyanya, én a Szabolcsban tervezem, az elsőm is ott születettKép
Krinyoka: szerintem normális egy bizonyos fokig, dolgozik a méh. De ha nagyon görlcsöl, akkor irány a doki! MagneB6 is segít valamit!
Örülök, hogy itt lehetekKép)

Bubborka
bubborka
 
 


Bubborka
Nekem is ott született az első (2 év 2 hónap különbség lesz köztük)és most is ott fogok szülni. Lehet, hogy pont egyszerre szülünk Kép Én is kb 6 hetes vagyok, holnap megyek a Szabolcsba, hátha pontosabb eredményt tudok.

Krinyoka
GratulálokKép holnap kérdezd meg a dokidat a hasfájásról, de szerintem sem gond. Nekem is néha belenyilalgat tompán.

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: