Új privát üzeneted érkezett!

Jajjjj Ancsa 58??Nagyon jó neked de irigyellek.Én ha elérem a 86kg-ot mehetek szülni pont ennyivel szültem mind a négyet.Utálom is magam amiért ilyen dagi vagyok.Gondoltam rá,hogy esetleg(tuti)ez a baj,hogy ilyen dagi vagyok azért nem történik esténként semmi izgalmas "csak szeretgél".Most 3 hét alatt csak egyszer jön haza a férjem külföldről hát nem vagyok feldobva a gondolattól:-((A volt feleség 174 cm és 50 kg.Ja és,hogy még jobban érezzem magam 10 évvel fiatalabb nálam.
Komolyan mondom minden ex hülye.Féltékenyek rád azért csinálják ezt veled.Átérzem minden mondatodat.Dani most 15 éves(úgy néz ki,mint egy húsz éves férfi)és a legújabb barátnője 18.Aranyos lány csak.......
Bettinek jobbulást!!!
Szia Buuni!Neked is szép a pocid,itt mindenki tök csini.
Nekem a doki azt mondta minden terhességgel nő az esély a cukorra és ,mert mind a 4 gyerekem 4 kilós volt tuti az vagyok :-)és nem!!!!!
5,3 és terhelésre 5,9
ddia74
Mór
 
 


Itt az éjszaka megint nagy vihar volt... Noel már most sem szereti... nagyon feszengett, ahogy dörgött, villámlott :cry:



Szépen növekednek a pocakok :lol: :lol: :lol: :lol:

Preszlera
Nagyon ügyesek a pasikáid :lol:

Reni
Cukor :cry:
Annyira nem kell megijedni tőle... diétát kell betartani... (a barátnőm cukorbeteg, ő inzulinozza magát... de ha úgy alakul, akkor még sütit is eszik...)
Arra jó ez, hogy rászoktatja az embert a rendszeres evésre! :wink:

Anyamci
Sajnálom a vérzést!
Pihenjél!
Vendég
 


Sziasztok Lánykák!
Köszi az aggódást meg a sok +++++++++++++++
Ma már jobban vagyok.A vérzés mára már abbamaradt.Tegnap reggel menni kellett az ügyeletre a kórházba mert hiába ecsetelte le a doki csak vérzett jobban mint csütörtökön :? na meg fájt is.Szerencsémre az én dokim volt az ügyeletes.Csinált Uh-t ahol minden rendben volt a babával a lepénnyel és a régi sebekkel is.Megvizsgálni akkor nem vizsgált meg mert nehogy jobban vérezzek.Aztán hazaengedett mivel szinte a kórház mellett lakunk ő meg ügyelt egész nap.Na de nem csinálhattam semmit.Azt mondta,hogy képzeljem magam a kórházba csak ott vannak a gyerekeim :wink: Na meg beszéljek a fiammal,hogy maradjon még a pocakba kicsit :) Be is tartottam.Apa főzött Vivivel aztán ment dolgozni.Mi a kicsivel elaludtunk és mire felkeltem a Vivi olyan rendet varázsolt a konyhába és az étkezőbe mintha én csináltam volna. :) Nagyon aranyos volt.
Röviden ennyi a helyzetjelentés most megyek mert az ülés nem nagyon esik jól később még benézek :)
Szép hétvégét mindenkinek,. Kép

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 

 
 

ddia:küldtem neked privit megkaptad???Csak mert nem jelezi nekem az elküldötteknél a rendszer.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Igen megkaptam mindenki üzenetét de csak most néztem meg,hogy anyamci felhívta a figyelmemet.

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Szijasztok! :)

Nem tudom már, ki kérdezte, de passzolom, hogy miért fáj a lábam. Rendszerint a térdem fáj, ilyen akkor van, ha jön a hideg, de a fránya csak nem akar ideérni :D meg a talpam, ha baromi sokat sétálunk (szoktunk)... :) gondolom a súly, vagy passz..

Honey, Buuni, nagyon csinosak vagytok!!!! :)

Kellemes hétvégét mindenkinek :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Itt volt gyermekem apja :) Megbeszéltünk mindent, amit tudtunk. Annyira nem volt szörnyű. Na jó, az volt. :lol:
De! Neki is a gyerek a legfontosabb és nekem is! Nem maradunk együtt, de a gyereknevelésből maximálisan ki akarja venni a részét. Tudom, hogy így is lesz. Majdnemhogy barátként válunk el, ill, batátok szeretnénk maradni. Remélem sikerül, most egyenlőre úgy látom hogy igen.
Annyit azért tudni kell rólunk, hogy több mint 7 éve együtt vagyunk, a kapcsolatunk tele volt hullámvölgyekkel, szerencsére mindig mindent megoldottunk, de a kapcsolatunk kihűlt, és egyikünk sem tett érte semmit, hogy jobb legyen. Jött a baba, először megijedtünk, de persze megtartottuk (ez annyira természetes hogy csak na!!!) Én magammal voltam csak elfoglalva, és nem törődtem vele, hogy ő mit érez, mit szeretne stb.
A lényeg a lényeg, nem haraggal válunk el, közösen neveljük a kicsit, és ugyanúgy tiszteljük egymást mint eddig.
Sokkal jobban vagyok, remélem ez így is marad

Köszönöm a sok bátorítást
Verus
:D :D

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Ativerus!Reméljük így lesz!A lényeg te jól érezd magad a bőrödben.Az igazi meg majd jön.Tuti!!!
ddia74
Mór
 
 


ddia :D

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Verus: lehet,hogy így lesz a legjobb neked is :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci: lehet hogy igen, csak már úgy lennék túl rajta, remélem nem sok idő. Ha meglesz a baba már nem lesz időm gondolkodni, de most még csak jár az agyam :(

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


verus:Hát azt elhiszem!!!!!Valamivel le kellene foglalnod magadat kicsit...Szüleid messze laknak tőled?

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Nem, sőt :))
De anyu meg idegesítene, tudom hogy segíteni szeretne, de nem viselném el, hogy sajnálkozik, meg ilyenek. Kimegyek barátnőmhöz, iszom egy kis vörösbort, úgyis rossz lett a vérképem, az meg ugye vérképző. Tényleg, szerinted lehet??? Nehogy még a babának is ártsak.

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Verus! Ez lesz a legjobb. Sok erőt kívánok, úgy sem lesz egyszerű. Mindenesetre jobb, mintha pici babával nap mint nap veszekednétek.
1dl vörösbor engedélyezett, ha nem is naponta, de hébe-hóba, én úgy tudom.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok!!
Hát volt mit visszaolvasnom,de alig jutok géphez.Nem ül itt senki,csak mindig bevagyok havazva,estére meg már tiszta hulla vagyok,és ugy dölök be az ágyba.2 törpém nagyon igényel,és igénylik,hogy ne legyünk itthon.Ha meg itthon vagyunk,akkor házimunka ezerrel,plusz kert.Lassan szedegetem elö a babarucikat,és mosom át öket.Most vettem vaterrán babarucit,88db-ot,5500-ért.56-92.-ig.Ebben a honapban durván 10ezret költöttünk babaczccokra,de ebben benne van ,mellszivo,ruha,elöke,melltartobetét,2 szoptatosmelltarto,bundazsák.Sztem nem sok ennyi cucc ennyiért...
Én jol vagyok,csak most kezdem tapasztalni,hogy koránt sem birok annyit mint eddig,és ebben nem csak a terhesség elötti állapotomra gondolok,hanem amugy is.Nagyon sokat kell leülnöm,föleg ha kint a kertben tevékenykedem.Pocak kezd "zavaro" lenni,persze jo értelemben.Folyamatosan nö vakszik a pocak ,most 105 cm,és 5 kg-ot hiztam eddig.

Ativerus,irj csak nyugodtan magadrol,mert jobb kibeszélni a dolgokat magadbol.Viszont tényleg a lehetö legkevesebbet legyél egydül,mert a sok gondolkodástol nagyon befogsz fordulni,és zárkozni.Szomoru dolog nagyon ami történt Veled,föleg ilyen "állapotban".Kitartást Csajszi....

Anyamci,nagyon vigyázz magadra,és pihenj nagyon sokat.Még korai lenne Milánnak megérkeznie.

Honey,nagyon csini kismama vagy...gratu...

Bocsi hogy nem jutottam mindenkihez...csak máris nyuznak a törpök...
Kellemes további hétvégét kivánok Mindenkinek...
Pihizzetek...puszi csajok...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Ma megnéztük a Micimackót.Nekem nagyon kényelmetlen volt ennyit ülni,szokás szerint fulladtam.Nagyon okosan azt tanácsoltam anyamcinak,hogy olvasgassanak az ágyban pihi képen,pedig én ha hanyatt fekszek megakarok fulladni.TI????
Ativerus!Lesznek jobb és rosszabb napjaid.Nekem válás után két év kellett mire "észhez tértem"pedig sikerült lekötnöm magam a három gyerekkel ,munkával és csinos fiatal emberek társaságával. :oops:
Ma én is vettem 4 rugdalózót.Szerettem volna 56-os méretben is amit a kórházba viszek de nem találtam olyant ami nekem tetszik.Lepedőt akartam még de abból rögtön 4 gumisat és arra meg most sajnáltam a pénzt :twisted: leginkább azért sajnáltam a pénzt,mert csak kék és rózsaszín volt.Fehéret akarok a foltok végett.
Hétvégén megint megyünk Szőnybe strandolni visszük a Dani csaját is.Nálunk egy hétvége kisebb vagyon :evil:
Augusztus 3-án megyek ultrahangra és nagyon örülök,mert akkkor jön meg a Döce külföldről és vesz ki szabit,hogy minden képen el tudjon jönni velem.
A férjem haza jön egy éjszakára Szlovákiából,megbeszéltük,hogy a két kicsit átvisszük anyuhoz és mi elmegyünk vacsorázni.Jó,hogy van az anyu!!!Szegénynek be kell feküdni a kórházba és így pár napig tök egyedül maradok a gyerekeimmel.Még mehetünk állatokat is etetni és látogatni anyut.Hát örülnék ha anyu nagyon nagyon sokáig egészséges maradna.

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Köszi lányok a sok-sok bíztatást, tényleg tök sokat jelent.
Ma kint voltunk a Margit szigeten, beszéltünk egy csomót. Jó volt, csak magunkról beszéltünk, meg a babáról. Rég nem volt ilyen.
Találtunk lánynevet, ha kislányunk lesz Hannának fogják hívni. Nekem nagyon tetszik. Remélem kedden 4d-n kiderül végre!!!
Fiúnávvel bajba vagyunk, még jó hogy nem én várok iker fiúkat :D (nehogy aztán 4d-n kiderüljön hogy mégis)
Végül nem ittam vörösbort, nem mertem kockáztatni...
Olyan furcsa, hogy nem mondhatom apukára hogy a párom. Az, hogy a gyerek apja az túl hosszú, donornak meg csak nem hívhatom. :D Na majd kitalálok valamit. De lehet, hogy marad az hogy párom. Végülis az, csak picit más értelemben.
Remélem mindenki jól van ebben a nagy melegben, és minenkinek jól telt a hétvége!

Verus

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


feltettem nektek facebook oldalamra is, légyszi olvassátok el, annyira jó :))

http://5b.hu/viccesen-a-gyermekvallalasrol/

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Ativerus!Ja ,hogy az első babát várod?Ez nem vicc ez a valóság:-)))
ddia74
Mór
 
 


Sziasztok!

Verus, örülök, hogy ha kicsit fonákul is, de megoldódott a dolog :) Hát nagyon remélem, hogy mihamarabb helyrerázódsz te is... :) már úgy értem, hogy érted, hogy értem :D ;)

Vikianya, irigyellek az 5 kiló miatt :) a pocak engem is zavar már, engem ténylegesen, pedig csak 2-3 centival nagyobb, mint a tiéd, de állandóan vizes lesz a pólóm mosogatásnál, meg folyton megégetem :( én sosem értettem a kismamákat, amikor erről panaszkodtak, hát basszus, ott van, látják, de tényleg nem olyan egyszerű :(

Ddia, én meg általában csak hanyatt tudok feküdni, oldalt mindenem fáj a melleim miatt :( valahogy nyomják, húzzák a bordáimat, meg tudok hülyülni!!!! Tegnap már az is eszembe jutott, hogy tuti HELLP-es vagyok, de aztán utána néztem gyorsan és rá kellett jönnöm, hogy annak tök mások a tünetei... szóval marad az, hogy nyomja a csontokat valami (javarészt a melltartó, pedig már sportmelltartót hordok...), az is eléggé borzasztó... :(

Mi jól vagyunk, apa ma ment vissza dolgozni, de legalább már nem ügyel, így 10 helyett 4re itthon is lesz :) én találtam nagyon jó szabásmintákat, pelenkázótáska, falvédő, zoknibabák, ha valakit érdekel, írjatok, elküldöm a letöltő linket :) amúgy mi is 2 számjegyesek lettünk, lassan el kellene kezdeni beszerezni a kórházi cuccokat, de annyira nem akaródzik... :S 2 hét múlva szülésfelkészítő, na majd utána összeírom, mi kell és elfutkározok utána...

Viszont megyek, mert nincs itthon a párom, van mit csinálni :D (mosogatni, mosni, boltba menni... :roll: )

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok.
Voltunk ma 4d uhán de semmit nem ért!!!A nő béna volt nagyon és úgy benyomta a hasam mindenhol,hogy most marhára fáj.(kaptam is érte,hogy minek mentem el apától) Semmi nem is látszott és szinte csak 2D--be mutogatta a csaj.Egy azaz egy db képet se tudott csinálni róla.Mind rossz lett.Még jó,hogy csak 7000 Ft volt,de azt is sajnáltam nagyon odaadni nekik.
Amúgy jobban vagyunk és most elmentek a lányok anyósomhoz így pihizek holnap meg holnap után :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Anyamci: sajnálom, hogy ilyen bénák voltak... :evil:
De jó, hogy már jobban vagytok :D

Mi szerencsére jól vagyunk, az éjszakák eléggé húzósak, 3X mindig megyek pisilni, sokszor vissza sem tudok aludni rendesen. De nem baj, napközben mindig ledőlök egy órára :D Eddig 6 kg-t híztam, elég furi volt, hogy 60 kg vagyok, soha nem voltam még ennyi, még kb 5 kg-t szeretnék, mármint nem szeretnék, de muszáj, aztán majd meglátjuk, hogy jön össze :wink:

Holnap terheléses cukorra megyek, ma kiváltottam a cukrot, hát elég soknak tűnik, remélem nem leszek rosszul, de szerencsére a doki mondta, hogyha meg tudom oldani máshol a vizsgálatot, akkor ne menjek be ezért a kórházba, így reggel átmegyek anyuékhoz, és anyu fogja csinálni, legalább mégsem rendelőben kell szédelegnem majd :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Én is!!Nagyon fel vagyok háborodva brrrrr :twisted: :twisted: :lol: írtam egy csuda szép :twisted: :oops: panaszlevelet nekik és holnap vagy amikor rendelés lesz elmegyünk a vizsgálat díjáért.
Az volt a bajom,hogy a 30 percből 25!!2 d -be volt a többin meg semmi nem látszott mindig egy két másodpercre kapcsolta a 4D be!Az meg,hogy így benyomkodta a hasam hát eszméletlen szegény össze is húzta magát.Máshol az a szokás,hogy ilyenkor első 5 percben abba kell hagyni a vizsgálatot és megbeszélni egy másik időpontot hátha azon nem alszik a baba és meg lehet nézni!Ezek csak a pénzre mentek rá szerintem.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


anyamci nemáááááááááááár!!!!

Nem kellett volna fizetned!! Melyik rendelőben voltál? Én holnap megyek a szépvölgyi úti rendelőbe, ott is 7000 forint, de ha az igért 30 perces vizsgálat nem teli 4d-be megy, nem fogok fizetni. Még jó hogy szóltál, így ezt közlöm előre az uh-ssal.

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Én a Nagykőrösi útiba voltam.De!!!!Előre szólok,hogy minden rendelőben ugyan az a csaj csinálja a vizsgálatot!!!
Elmondtam a férjemnek mi volt ...hátttt :? megyünk be a pénzt visszakérni.Sajna ő pont az a vérmérsékletű és fajta pasi aki ilyenre nagyon ugrik és megy és ha kell asztalt borít!Főleg,hogy így megnyomkodta a hasam.Hát hallod rendesen éreztem ahogy nyomta h szegény baba összehózza magát és a felvételen jól látszik,hogy mikor megugrottam berezegett a vizsgálófej a baba meg kapálózott és a 2 pici kezét az arcára tette! Ennyi látszik amúgy a lábacskáján kívül.De persze ez is 2D-s. :S

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


verus! tessék olvasd ezt el a facebookon.Van egy csaj ugyan úgy járt mint én de teljesen!Remélem neked jobb lesz majd a véleményed holnap.Kíváncsi vagyok nagyon!
http://www.facebook.com/ultrahang/posts ... tif_t=like

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci!

Ez botrányos!!! Főleg,h 4dre mentél,és azt szinte nem is csinált :twisted: Remélem a lóvét visszakapjátok.Mi szombaton megyünk a 4d genesisbe.voltunk már Bettivel is,nagyon korrektek voltak akkor . Aludt ő is,de etettek velem csokit,itattak,addig piszkálta,persze óvatosan,mig fel nem ébredt.aztán nem lehetett látni ,h mi van a lába közt,na azt is addig kereste,forgatta,míg premier plánba nem látszódott. Közel egy órát vizsgáltak.minden képet kiírtak lemezre,egy nagyot kaptunk is.ez volt 11ezer.most lesz vmi kedvezményünk,mert visszatérők vagyunk.Itthon is van 4d,de alig nézik fél órát,és majdnem ugyanennyibe kerül.
szóval csapjatok oda keményen!!!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Az a durva, hogy annyira várom a vizsgálatot, nekem ez lenne az első 4d. Most ha ezek után lemondom, márpedig erősen gondolkodom rajta, mikor kapok új időpontot?????? (persze máshol)
Még az is írjátok, hogy xar a gépük is.

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Azért ilyen olcsó, mert béna a gép és béna a nő is :x

Pedig már úúúúúúgy vártam :(

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Honey: Biztos nem fogom hagyni a férjem meg pláne! Nagyon felstuffoltam magam és le se tudom írni milyen düh meg csalódás bánat meg minden rossz kavarog bennem.Ha most mennék vissza tuti nem lenne jó senkinek(ritkán lesz ilyen a hangulatom de ha igen ne legyen a közelemben a tettes :lol: :oops: ) Na de most komolyan: tényleg felháborító és ha kell be is perelem őket csak ezekhez nem értek :oops: de minden követ megmozdítok,hogy más ne járjon így!Jah!A szupi semmi képeket majd megmutatom de egyenlőre meg se lehet nyitni őket. :shock: De a facebookon a csajszinak van fent kép és szintén semmi nem látszik baromi rosszak. Pl:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

a 2.on amit linkeltem gondolom a baba keze van de!!!!Hogy látszik most mondjátok meg?Undorító,és ez egy 28 hetes baba.Az én Milánomnak szintén valami hasonló volt rajta a keze.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

és ezzzzzz?ez mi ez???

Áhhh csajok ne haragudjatok,hogy ilyen stílusban írok és ennyire panaszkodok de :( nagyon nagyot csalódtam és és és és amúgy is terhes vagyok na :roll: :lol: :oops: Ja és apa dolgozik é egyedál vagyok és ki kell magam tombolni :D

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Verus:Én is nagyon vártam.Tök boldog voltam ma hogy mehetek na és a csajok már mióta kaptunk időpontot emlegették,hogy mikor megyünk már végre megnézni Milánt.Hát gondolhatod ők is mekkorát csalódtak és baromi türelmetlenek voltak.Vivim még be is szólt a csajnak,hogy ezen nem is látszik semmi és ki is mentek az előtérbe rajzolni :(
a másik meg a dokim mondta is h jó időben megyek mert 1-2 hét alatt is nőhet akkorát,hogy csak az arcocskájának a fele látszik majd :(

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Ez nagyon durva :shock: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ativerus, szerintem nyugodtan mond le az időpontot, ide nem érdemes elmenni ezek szerint. Amikor én voltam 15. hetesen( persze más cég, nem ezek a bunkók), ott nagyon rendes volt az ultrahangos nő, és ahhoz képest, hogy még nagyon picike volt akkor a fiam, szuper képeket csinált, és persze egyből látta, hogy kukaca van. Én akkor arra a hétre kaptam időpontot, amikor hívtam őket.
Sokkal szebb képeket csinált, mint amit Anyamci most belinkelt nekünk.Felrakom a kedvencemet, és itt még csak 140 gramm volt a drága
:D
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Bocsi csajok, amikor felraktam a linkjüket ezeknek, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen megbízhatatlan tuskók. :( :( :( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


zsanka: édes :) és látszik rendesen.
Ahol Én voltam eddig azok is mind mind nagyon jók voltak pl.
ez a 14.héten volt:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

ez meg a 23.-on:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 1443213625

a kettőt össze se lehet hasonlítani.Na meg a fájdalmat a vizsgálat alatt! Meg a korrektséget és hozzáértést sem!

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


hééhéé! Nehogy már te kérj bocsánatot :) Te nem tudhattad és csak jót akartál.Szerintem ezt senki nem gondolná egy ilyen cégről aki kismamákat vizsgál!!!

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Hát csajok, végigolvastam mindent amit írtatok, nekem is ide van időpontom aug2-re, de lehet, hogy lemondom a fenébe :(
nem akarok kockáztatni, akkor már inkább spórolok még hozzá pár ezret de rendes helyre megyek, mert ez csak kidobott pénz lenne..... :(

Zsanka, ne viccelj már, egyáltalán nem a Te hibád, szerintem mindenki tökre örült a lehetőségnek, és hát kapva kaptunk rajta! Ez sajna mindig benne van a pakliban, és mindig hurrogok a páromra, hogy ne legyen negatív, azért mert ennyivel olcsóbb még nem biztos, hogy nem is jó, és erre tessék.... :(

Anyamci, sajnálom, hogy ilyen gyökerek voltak, mentek azért még máshová Milánnal vagy már nem tervezitek?

Amúgy ma egész jól viseltem a meleget, de alig vártam már, hogy hazaérjek és zuhanyozzak egy nagyot!!! :) Szerintem eszem még egy kis hideg cseresznyelevest, aztán punnyadás. Holnap védőnő korán reggel, és indul a rohangálás ismét.... délután remélem eljutok a szokásos tornámra, de ha nem, akkor itthon állok neki!!
Jaaa, ha esetleg valaki gyűjti a DM pontokat, 100 pontért tök jó kis piperetáskát lehet kiváltani mindenféle termékmintával, szerintem már csak a lila kis tatyóért megéri..... :P :) Ma volt az első rendes pedikűr órám a suliban, iszonyúan élveztem, imádom ezt csinálni!!!!

Jó pihit mindenkinek!!! :)

KépKép
buuni
Budapest
 
 


bunni: csak nem műkörmös suliba jársz???Nekem is megvan a vizsgám a crysstail nails-ba jártam suliba.Egy ideig csináltam is csak aztán rá kellett jönnöm,hogy nagyon telített ez a piac és nem érte meg :( legalábbis nekem nem :)

Hát én szeretnék nagyon elmenni és meglesni Milánt de apa ....hát meg kell beszéljem vele.Meg át is gondolni,hogy tegyem-.e ki szegényt még egy nyaggatásnak?! na meg most erre elment 7000 Ft- és sok dologra kell még .De ha vissza szerezzük akkor okésabb a dolog :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Zsanka, ne viccelj, csak jót akartál.
Anyamci, köszi, hogy szóltál, úgy döntöttem nem megyek, lemondom az időpontot, és még szólok a nőnek hogy készüljön fel az asztalborogatásra :) A képeket amiket belinkeltél, mit ábrázolnak? Nem lehet kivenni belőlük semmit. Szerintem ez valami gagyi gép, de lehet nem is ultrahang.
Jó, hogy szóltál, megkíméltél egy idegbajtól, meg a pénzem is megmaradt.
Ja, és sok sikert az asztalborogatáshoz, remélem célt ér :D És persze baromira sajnálom :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


legjobb döntés hidd el,hogy nem mész el! Van ezer másik i ahol kaphatsz időpontot akár másnapra(én eddig mindig előtte pár órával telefonálgattam,hogy hol van hely?!) csak az drágább lesz..de megéri!
Jahhhh : nyugodtan mondhatod,hogy hívják az asztalost a Nagykőrösire :D

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


anyamci :D :D :D

holnap felhívok egy másikat vagy a margit kórházat, vagy a brendon babaáruházat a váci úton. Valahol csak lesz hely.

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


verus én neked nagyon tudom ajánlani a kárpátot(a csajokkal oda jártunk mindig!Most csak a kapkodás miatt nem tudtunk menni mert mint írtam mindig az nap hívtam őket mikor kitaláltam,hogy na go :lol: )
Meg ezt:itt voltunk először Milánnal

http://www.ultrahangcenter.hu/

másodszor meg itt:
http://www.dori4dultrahang.hu/

Ők pl.külön mondták is,hogy ha nem sikerül a felvétel megismétlik egy másik napon! Nagyon korrektek voltak mi a Savoya Park-ba voltunk.

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


köszi anyamci, megnéztem, tök jónak tűnnek. Nem is gondoltam volna, hogy ahány uh annyi féle. de baxus, azok a képek amit elrettentésként feltettél, mintha nem is baba lenne rajta, hanem egy tál megolvadt fagyi :D
AKAROM MÁR LÁTNI A GYEREKEMET :D :D :D :D

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Anyamci, de műkörmös suli, én is a crystal nailsbe járok, csak úgy döntöttem ha már ennyi pénzt kiadok akkor már megcsinálom a pedi részét is, akkor talán több esélyem lesz a piacon, elegem volt már a vendéglátásból... úgyh most lehet gyakorolni ezerrel, porcelán műköröm már megy :D Lehet, hogy ezt a dóri uh-t megnézzük, kicsit jobban hangzik mint a másik :)
Na tényleg jóéjt! :)

KépKép
buuni
Budapest
 
 


verus: Én a szegény csajszintak csúnyábbat akartam írni a képeihez a figynál :D szegény de ők legalább nem fizettek csak nem mernek menni többet sehova :(
Én is akaroooom látni és láttam is csak nem tudom mit?! :D

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Én is leraktam a pedit is :) mindenem 5 -ös lett :D De mára már alig tudnék valamit is csinálni mármint műkörmöt ,pedig sokat dolgoztam anno.. :)
Ha kell modell vagy csak gyakorolni akarsz szólj..nyugodtan hátha ráérek :roll: :lol: :lol: :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


buuni, rajtam is gyakorolhatsz, szerintem én is ráérek :)
Amúgy én magamnak csinálom itthon, megvettem hozzá mindent, gondoltam,lesz ami lesz, kb 2 éve csinálom, szerintem egész jól. Másnak azért nem merném megcsinálni, pláne, hogy több mint 3 óra mire elkészülök :)
Már kívülről fújom az összes uh rendelőt, mi mennyibe kerül, mit adnak a pénzemért, annyit nyomoztam a neten. Megyek lefekszem, mert csodálkozom reggel, hogy nem tudok felkelni :D
Amúgy egyre nehezebben bírom a munkát. Augusztus végéig tervezem, hogy bejárok, remélem bírni fogom, mert a mani meg kell!!!
Jó éjt! :)

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan annyit, hogy a 4D genesis nagyon jó!!!! mi 2x is voltunk ott :) és nem sokkal drágább (+ 4000Ft, ha a képeket nem kéred), de megéri. Samu is pont nyűglődött, amikor voltunk, kaptam szőlőcukrot, meg forogtam egy jó nagy kört :D és felébredt a kis tökös :) és addig forgattak 16. hetin is, amíg ki nem ficcent a kukac :) szóval nagyon ügyesek, korrektek, és ők tényleg azt csinálják, hogy hogyha nagyon nem megy, visszahívnak, máshol ez nem így megy.. nekem az a tapasztalatom, hogy nem érdemes spórolni sokat ezen a dolgon, mert olcsó húsnak híg a leve... barátnőmék is így jártak, csak ők 9000Ft-ért Dunakeszin :(

Ativerus, ha ma felhívod a genesist, szerintem már holnapra adnak neked időpontot :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ezek szerint barátnőmék is ugyanott voltak:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Na, aki először ki tudja nézni, mi ez, az nyer :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja meg még annyit (mostanra értem a végére), hogy a Margitot mi azért vetettük el (meg az egész hepinetet), mert ott írják is, hogy nem hívnak vissza, hanem ha nem sikerül a dolog, mert be van fordulva a baba, takarja magát stb stb, akkor csak a DVD-t kell kifizetned (9000Ft) és a képeket nem, mert azt ugye nem tudnak csinálni... na de basszus, egy 30 perces babaháton mit nézel????

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


"30 perces babaháton" :mrgreen:

Mi is mostanában megszívjuk a 4d-vel, úgyhogy legközelebb én tutira a 4D genesisbe megyek, de már csak a 29v.30. heti genetikai uh után. Túl sokba került így is.

Anyamci, nekem is volt ilyen uh-m lányommal (30. héten). Visszapostáztam tértisen a dvd-t, és visszareklamáltam a pénzem és vissza is utalták. Azon sem látszott semmi, csak buborékok. Komolyan, felháborító. Mivel nem olcsó mulatság, ezért még megdöbbentőbb, hogy ilyennel szúrják ki az ember szemét. Úgyhogy ha mentek, vigyétek a dvd-t bizonyítéknak!

Amúgy a lányomról a 34. héten a Brendonban jó képek készültek, 44-et írt ki a pasi és kaptam dvd-t is, mind ilyen, úgyhogy megnyugtatásul - ráfér a feje, legalábbis az arcocskája ha nagyobb lesz, akkor is:

Kép

Kép

A pasi, már nem dolgozik náluk, annó az M5Brenyóban készültek a felvételek, és már megszünt az itteni babamozi :(

Nehogy azt higyjétek, hogy sikerült ilyen jó fej szonográfust azóta találnunk! :twisted: :twisted: :twisted: Lehúzásra megy a legtöbb helyen.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: