Új privát üzeneted érkezett!

Missancsi
Valószínűleg Lengyel Györgyné, ő szokott lenni hétvégén. Amúgy ez egy sima lakóház földszintjén lévő pici kis rendelő, ne lepődjetek meg :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Tecc ez a terhességi súlykalkulátor! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Addisz!És tényleg ennyire kedves?
Hát remélem Picúrkánk megmutatja,hogy milye van???! :roll:

Kép
Kép
missancsi
 
 

 
 

Ancsi
Mi nagyon elégedettek voltunk vele! Olyan szinten rajongott a babáért, mintha a sajátja lenne kb., dicsérte, becézgette, a szívhangnál azt mondta, hogy ezerszer hallott már ilyet életében, de mindig elérzékenyül... És egyáltalán nem volt mesterkélt, szerintem ő imádja, amit csinál és ez látszik is a munkáján!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: köszi az infókat! :D
Pont nála voltál Te is? :D
Vendég
 


Kisbeeka köszi szépen!!! így már sikerült :D
egyből felraktam facebookra is! :)
mindjárt ide is fel fogom, csak még le kell kicsinyíteni.
Addisz köszi szépen, akkor szerintem én is havonta el fogok menni. úgy gondoltam jövő héten elmegyek én is a te dokidhoz. :) ő pénteken vagy hétfőn rendel?
Vendég
 


Panna: nincs mit,örülök,hogy sikerült!!! :D
Várom már a fotódat ;)
Vendég
 


Panna
Pénteken rendel, azt hiszem délelőtt! Várjuk a képet!

Kisbeeka
Igen, nála voltam :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Fúú csajok, épp kínai kaják receptjét olvasgatom a neten, és naaaagyon megkívántam őket.... :? Csak nincs itthon hozzá semmi, hogy elkészítsem :lol: kellett nekem nézegetni

Kép


Kép
norcs83
 
 


Norcs: én is így vagyok vele,azaz rosszabb a helyzet,mert megkívántam a sushit,amit nem szabad most enni :?

Életemben egyszer ettem,akkor is csalódás volt,mert nem olyannak gondoltam,de megettem,és most újra kívánom,pedig elsőre se jött be.... :roll: Ki érti ezt?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szóval én mindig csupa olyat fogok kívánni,amit épp nem szabad :D
Vendég
 


na itt is van, Ő a mi picurunk! :) nekem még csak ennyi látszik, de ez is valami :D
köszi az infót Addisz!

Kép
Vendég
 


Panna
Nagyon szép miniember :D Döbbenet, hogy mindenük megvan már ilyenkor! Gondolom a dvd-t már rongyosra néztétek :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Panna: éééédes!!! :D :D

Pont elég most még ennyi ;)
Vendég
 


pannamol: Ugyan ilyen kis ufó volt a kisfiam is anno az első fotón!!! :D:D:D Naaaagyon édes! Gratulálok!
korenka
Szár
 
 


Panna!Nagyon cukorfalat! :lol:
..szerintetek én mit kívánok állandóan?Tatárb-et!Pedig sosem voltam oda érte!Hát ezt én sem értem?! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: én most bélszínt is kívánok... Asszem kénytelenek leszünk ellátogatni a kedvenc éttermembe,hogy ilyesmit ehessek,itthon sose készítettem még bélszínt :D :D :D
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


kösz lányok! tényleg hihetetlen ez az egész, h bennem van a kis 6 centijével és mindene megvan. 1.4 a tarkóredője, azt mondta a néni, h 3 ig jó. :)

ja, nem tudom ki kérdezte, de porcelán és kerámia munkákból volt, van kiállításunk. főleg diploma munkákból áll. még pár hétig megnézhető. :)

én sajna semmit nem kívánok, viszont volt mostanában pár nap, amikor mekis kaját kívántam, az Uracskám ki akadt rám, mert megbeszéltük már elég régen, h nem eszünk mekiben. :)
Vendég
 


Sziasztok!
Később próbálok visszaolvasni, eddig azért nem jöttem, mert a hét eleje nekem nagyon zűrös, este fél 9-kor érek haza, és egyszerűen örülök, ha beesek az ágyba. Holnaptól lazább minden, mármint annyira nem, de azért tudok jönni gyakrabban!

Remélem, jól vagytok!

Csináltam az előbb egy pocifotót, mert ígértem egy pesti barátnőmnek, így felrakom nektek is. mai 13 hetes, uh szerint 14...szerintem hatalmas, a kép annyira nem is adja vissza. OK, 3. talán azért, meg keskeny vagyok és csak előre tud jönni, csak elég zavaró, amikor mindenki azt kérdezi mikor szülsz? és akkor mondom augusztus 24 :shock: 8) 8) 8)

Kép

szóval jövök később, addig is pusssz mindenkinek :wink:

chamomilla
Pécs
 
 


panna ,szééép :)

Addisz, úgy nevettem, ezen a hajnali pisilés gyomorkorgás dolgon :lol: :lol: És megkívántam a fánkot egyből :)
Mondjuk szerencsére én nem vagyok olyan veszettül kívánós, csak eszembe jut valami, hogy de jó lenne, de ha éppen nincs, hát nincs.

üdv ancsi a klubban :)

chamo szép a pocid :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Chamo: csodaszép pocak :D
néha nekem is kb. ekkora,aztán lejjebb megy :?


az étvágyam amúgy a béka s*gge alatt van,egy-két dolog nagyon szimpatikus,de itthon rá nem veszem magam az evésre :?

Talán depis vagyok :?
Vendég
 


Chamomilla!
zta!!
De szép pcó!És milyen vékonyka vagy Te 2 gyerek után!!Irigy vagyok!

Itt mindenkinek nagyobb a pocija(vagyis jobban látszik), mint nekem.Én olyan Bendő-Bandi vagyok inkább.
Majd teszek fotót, ha alakul.

Adfdisz!
Én is este szoktam érezni Lédát, amíg a pocimban volt.Az új albérlőt még nem éreztem.

norcs!
Kitartás!Hormonok...+ igen, a gyerekek is néha ráéreznek, hogy mikor "kell" anyát jól kiidegelni.
Nekem is van ilyen.Ált., ha Léda nem alszik eleget.
Most pl. pár napig csak délután aludt, de kevés.Így visszatérünk a délelőtt-délután alvásra.
Nálatok hogy van ez?

Panna!
Pont én is ezt akartam írni, hogy Lédáról gyakrabba készült UH kép, és nekem is van egy hasonlóm.Szerintem szakértő szemek kiderítik a nemét.
Drukk az UH-soknak majd!
Aztán lehet színezgetni a sorokat a tábliban...

Ancsi!
Azért kukkolok ám, mert Léda is ott készült a BMC-ben (lehet, hogy olvastad már).Drukkolok a csajsziknak (Nektek).Látod, másodszorra rájöttünk, hogy is kell ezt...

Férjem röhögött, mikor mondom a hugomnak a teloban, hogy fiúnak tűnik....Mondom neki: És mindez önerőből...

Ennek az az előzménye, hogy apám poénosan megjegyezte anno Lédáná, hogy lám-lám, nekünk segítséggel is "csak" lányt sikerül...
De ez vicc volt a részéről, ő nem egy ilyen típus.Én meg mondtam, hogy nekem tökéletesen megfelel...

Volt, hogy a dokim is megjegyezte UH-n, hogy "ennek a babának megvan mindene-vagyis majdnnem mindene" :lol: :lol: :lol:

Na, persze...Majd most!!!!!!!!!Már várom, mit szól majd a doki.

Vizsgálatok: szerintem is havi kb reális.Úgy is jönnek ki nagyjából:12 hetes, AFP, terheléses cuki (hú, de imádom...), aztán nem tudom, de kb tényleg havonta...

Hízás: örök téma, nem tudom, mennyi a "normális".A táblázat bizti jó. A vizesedés esetleg bezavarhat, dehát ez van.Nehéz azt elkerülni..

Béka segge alatt...(Akkor Magad alatt???)

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Chamomilla
Hú, azta, micsoda pocak! És valóban nagyon vékony vagy, biztos ezért is látszik ennyire.

Ma volt Lucáéknál a farsang, teszek fel képet az én kis tigrisemről :)
Kép

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


De édes ez a tigrincs :D

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok! Most jöttem meg a munkából :cry:
Chamomilla! Elképesztő, hogy a második-harmadik gyerek után tényleg mennyivel nagyobb a pocak!Kb 2 hét van köztünk, de a közeledbe sem érek :lol: :lol: :lol:
Ja, pénteken jön a várva várt nap: anyu szülinapja, akik újak: a baba lesz az ajándék! Eddig kibírtam, a köv. két nap már vért fogok izzadni... :?
Kisbéka, milyen óvintézkedésekre gondoltál?
Remélem még itt van valaki!
Pusz

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Természetesen mégvalami:Szombaton, amikor már nem lesz titok a titok, teszek fel én is képeket!
Nem szoktatok olyan képet is feltenni, ahol látszik az arc is?
Vagy hülyeséget kérdezek? :oops: :oops: :oops:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági
Anyukád biztos odalesz a boldogságtól, nem is kérhetne ennél szebb szülinapi ajándékot :)
Az első várandósságomnál a 20. hétig konkrétan semmi nem látszódott... Most ahhoz képest nagy a pocakom.
Változó, ki mennyire szereti az arcát is feltenni az ilyen nyitott fórumokra, én tettem fel az elején olyan fotót is, a mostanit a kolléganőm csinálta titokban, ezért van rajta csak a hasam :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok lányok! Látom mindenki jól van és nőnek a pocakok. Camomilla pociját látva megnyugodtam,mert nekem ugyan ekkora:-)Megvolt nekem is a 12 hetes genetikai uh+kombinált vérvétel. Minden ok,63mm,nt:1,22,tad 17mm,bpd17mm:-))) Remélem lesz idő mikor tudok jönni gyakrabban! Ja és én már érzem egy hete a pici macit!:-) Megmondták valaki babájának a nemét a 12.heti uh-on?

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnését, olvasok, de írni már sosincs erőm. Ma megyek UH-ra, majd írok, hogy mi volt.

Most csak azért jöttem gyorsban, mert látom van, aki nem bír kilábalni a köhögésből. Itt egy csodaszer: fekete retket le kell reszelni (most nagyon szépeket lehet kapni), hozzá kell tenni pár kanál mézet (legjobb a hársméz, de bármelyik megfelel) és ebből naponta többször 1-1 kanállal megenni. Célszerű előre megcsinálni, minél tovább áll, annál hatékonyabb. Borzalmasan büdös, ezért jól lezárható műanyag edényben szoktam tárolni, viszont az íze nem rossz. Pár nap alatt a legmakacsabb köhögés is elmúlik tőle.

Na most csak ennyi...

KépKépKép
bogme
 
 


BOGME:DRUKK AZ UH-HOZ! MEGNYUGODTAM,H EZEK SZERINT NEM CSAK ÉN VAGYOK ELTŰNŐS!:-D

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Jó reggelt! 8)

Na tegnap már nem jöttem vissza, de most ráérek kicsit és visszaolvasok. Az előbb ment el tőlem a szocmunkás, adott 1-2 tippet a tárgyalással kapcsolatban :twisted: :twisted: :twisted: Mondjuk tanulnom kéne meg bemenni a polgármesteri hivatalba, de itt ónos eső esik és semmi kedvem semmihez.

Először 1 kérdés: 1 hete voltam a kombinált vérvételen és még nem kaptam mailt, sms-t, az nem gáz? Ha ma vagy holnap bemegyek, személyesen megkapom? Csak mert mindenképp oda is be kéne mennem az igazolásért, hogy betöltöttem a 91. napot.

Csajok, annyira nem vagyok ám vékony, 57 kg. És végre nem hányok pár napja, így asszem nekiállok végre mozogni. Csak nem tudom, hol kezdjem a RR terhestornát, mert ugye trimeszterekre van bontva. Gondolom akkor a 2.-nál lenne érdemes.

bogme: kösz a tippet a köhögésre! Pont megint köhögnek a fiúk és úgy utálom a gyógyszereket. Még a Stodalt is, ami homeos, mert ne magyarázza már nekem meg senki, hogy egy szer jó száraz meg hurutos köhögésre is. :?: :?: :!: :!: Tök más a kettő, az egyikhez köptető kell, a másikhoz meg a köhögési központ blokkolása célszerű.........na mindegy

henó: grat az eredményhez!

buvaragnes: de jó, hogy így titokban tudtad tartani!!! Mondjuk én a méret miatt sem tudtam volna, elég régóta látszik.

pannamol: grat az uh képhez :D nagyon kis cuki

brigi, amúgy azt vettem észre, hogy elég sokat iszom -magamhoz képest-és keveset pisilek. Most nincs gusztusom kancsóban méregetni, de majd kénytelen leszek 24 órás megfigyelésre. Szerintem el kezdtem vizesedni :roll:

ja meg tök beparáztatott az egyik tanárom, hogy 2 császár után tuti az lesz, hogy előre megbeszélt időpontban felnyisszantanak, mert ha a 2.nál is vékony volt a heg, akkor most is az és majd nézik az uh-án, de most még ne aggódjak, csak ha nagyobb lesz a bébi.........kösz, én most jól betojtam, így majd szépen a 18. hetes uh-án rákérdezek a dokimnál.

Amúgy nekem a 2. fiamnál a 12 hetes uh-on látták a kukiját, sőt én is, mert jól ráközelített a doki alulról, tök vicces volt.

na pont most kaptam sms-t a vérvételről. mindjárt jövök!!!

chamomilla
Pécs
 
 


na rendben vagyok, jeeee, azért kicsit aggódtam. :oops:

A vizsgálathoz szükséges adatok:
Korábbi, idegcsőzáródási rendellenességgel sújtott terhesség: nem
Korábbi, Down-kórral sújtott terhesség: nem
Inzulinfüggő cukorbetegség: nem
Anyai életkor (terminuskor): 30 év
Asszisztált terhesség: nem
Ikerterhesség: nem
Az eredményhez használt ultrahangvizsgálat dátuma: 2011. február 10.
Az ultrahangvizsgálatot végző szakember neve: Dr Vizer Miklós
Ultrahangvizsgálat szempontja a terhességi kor megállapításához: CRL
Terhességi kor a vérvételkor:
12 hét 0 nap (utolsó mensesből számítva)
13 hét 0 nap (ultrahang/biometria alapján)
A vizsgálathoz használt terhességi kor: biometria alapján
Testsúly: 57.50 kg
Etnikai eredet: európai

A vizsgált markerek eredménye:
PAPP-A:
785.80
miu/L
0.57
MoM
Szabad ß-hCG:
26.50
Ng/ml
0.76
MoM
Tarkóredő vastagsága (NT):
1.40
mm
0.88
MoM

A szűrővizsgálat eredménye: Alacsony kockázat
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 14 000
Kockázat az Edwards-kór előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000

Megjegyzés: nincs megjegyzés.

chamomilla
Pécs
 
 


etnikai eredeten most röhögtem, nem is kérdezték :o na nem mintha nem európai lennék.

addisz, nagyon édes a kislányod! A fiam darth vader volt :D csak nem látott rendesen a maszkban, így az oviban csak úgy fotózták 8)

kisbeeka, ne depizz :cry:

chamomilla
Pécs
 
 


Chamomilla!Gratula a kombi eredményedhez!!!
Én hétfőn megyek Afp-re!Dokim+védőnő azt mondták,hogy nem kell éhgyomorra viszont van akitől azt hallom,hogy éhgyomorra kell mennie?! :roll: Ti hogy tudjátok?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Chamo: az etnikait nálam is egyből beírta a nő :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Próbálok nem depizni,de annyira minden összejött :(

Még ez a hülye idő is rátett egy lapáttal!
2 óriási ablakom van,mégis mindjárt lámpát kapcsolok!
Vendég
 


Nálunk is esik vmi sz@r!Utálom!...így biztos nem ükök ma be az autóba(pedig lett volna 1-2 elintéznivalóm),valami ónos-félének néz ki! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


missancsi: nem kell éhgyomri! tuti mert direkt rákérdeztem hogy dél körül tudok menni majd és vicces lenne éhgyomorra. 8) szóval egyél csak.

kisbeeka: én is sokszor mélyponton vagyok, de most nem tudom miért van ilyen jó hangulatom. Pedig volna okom most idegeskedni, szerdán lesz az exemmel tárgyalás, ügyvédem sincs, mert nincs rá pénzem, szóval nekem kell előadni magam. :twisted: de most mondott ez a csaj, aki itt volt egy jó 5letet, hogy van ilyen nép ügyvédje ingyenesen, na olyat kérek majd, mert most én fogom beperelni más miatt. Elegem van, 5 éve bíróságra járok miatta, na most én jövök :twisted: :twisted: :twisted: nem ide vág a téma, részletekbe nem mennék bele, de nagyon megérdemelni, amennyi bánatot okozott nekünk már. Szóval fel a fejjel neked is, küldök sok +++++++++-at. aztán nekem meg tanulni kéne, de úgy nincs kedvem, kiborítóan nehéz, amibe bele kéne ásnom magam.

chamomilla
Pécs
 
 


itt is ónos eső esik. Én meg nem vezettem 1 éve, mert a kocsim össze volt törve és most volt rá egy kis pénz, hogy megcsináltassuk + műszaki....szóval asszem nem most kezdek újratanulni vezetni :? de úúúúúúgy utálok buszozni is. És be kellene mennem nekem is a városba+ suliba :cry: :cry: :cry:

chamomilla
Pécs
 
 


NEKEM IS MOST JÖTT EMG

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Sziasztok!

Reggel több mint egy órát ücsörögtem a házi orvos rendelőjében, nagymamát kísértem vizsgálatra, kíváncsi vagyok, hogy megúszom-e valami nyavalya nélkül...

Henó
Nekem a 12. héten nem tudták megmondani, ott semmi nem látszódott, aztán 16+5-tel voltam 4D-n, ott már egyértelmű volt.

Bogme
Tényleg nagyon eltűntél, gyere majd az uh hírekkel!

Chamomilla
Gratula a kombinálthoz :)! Nekem pont ugyanezek a kockázati aránypárok jöttek ki, én is megnyugodtam.
RR tornát én is szívesen csinálnék, mert most nem tudok eljárni terhestornára, pedig Lucával nagyon szerettem. Egyelőre a mélyen tapadó lepényem miatt nem tornázhatok... Én az első trimeszterrel kezdeném, 1-2 hetet abból is megcsinálnék, utána jöhet a második.

Missancsi
Kórháza válogatja az afp-s dolgot. Nálunk (Margit kh) kifejezetten kérték, hogy éhgyomorra menjek, ismerősök meg ehettek. Kérdezz rá a laborban!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Végül elkezdtem szedni az antibiotikumot és már most, - 4 szem- után jobban vagyok, :) így valószínűleg mégiscsak volt coli, vagy valamilyen más baci a vizeletemben, annak ellenére, hogy a tenyésztés nem mutatta ki.

korenka: köszönöm, hogy szorítasz. Igen, az Augmentin duo is penicillin.

kisbeeka: sajnálom, hogy az első babót elveszítettétek, de örülök, hogy most minden o.k. Mi a Róbertklinikára jártunk a Fülöp dokihoz. Ti hová?

buvaragnes: köszönöm a gratulációt és a biztatást

addisz: köszönöm

hana78: köszönöm. A gyerekorvosokat sajnos én sem ismerem a Hősök terén, így ebben nem tudok az ismerősödnek segíteni.

missancsi: remélem, most már egészségügyileg kevésbé lesz „izgalmas” az életem. Neked mennyi megtermékenyített petesejtet ültettek vissza?

norcs83: Neked is köszönöm!

Tegnapelőtt este főzés közben, furcsán viselkedett a hasam a baloldalon, először azt hittem bélmozgás, de gyanús volt, mert inkább olyan volt, mintha belülről finoman, de határozottan bökdösnének és akkor újra és újra megismétlődött, utána már egyértelmű volt, hogy „A” baba rugdosódik. :) Nagyon jó érzés volt. Próbáltam gyorsan apának is megmutatni, de amikor odatette a kezét, abbahagyta, amikor elvette, újrakezdte. :( Mondták, hogy ikreknél hamarabb lehet a magzatmozgásokat érezni, a hely szűke miatt, de nem gondoltam, hogy ennyivel. „B” baba még nem jelentkezett.

Hétfőn este megyünk dokihoz, már nagyon várjuk a mozizást. Pedig mi még szerencsések is vagyunk, mert az ikerterhesség (veszélyeztettség) miatt gyakrabban, - 3 hetente-, kell járnunk nőgyógyászhoz és olyankor mindig van UH is, így gyakrabban láthatjuk őket.

Kép
kata0223
Budapest
 
 


PAPP-A:
544.90
miu/L
0.75
MoM
Szabad ß-hCG:
23.00
Ng/ml
0.79
MoM
Tarkóredő vastagsága (NT):
1.21
mm
0.79
MoM

A szűrővizsgálat eredménye: Alacsony kockázat
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 10 000
Kockázat az Edwards-kór előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000

Megjegyzés: nincs megjegyzés.

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


közben olvasgatok vissza, mert kicsit le vagyok maradva :oops:

addisz nagyon szép a te pocid is!!! és képzeld anno énis a 4 D Genesisben voltam a kisebbik fiammal, amikor még Budakeszin laktunk. Csillával tök jól összebarátkoztam, volt ilyen babanetes topiktalink is és őt is meghívtuk. Mindig a Trófeába jártunk növeszteni magunkat. Tényleg ti nem akartok majd talit? Szívesen mennék!!!

henó, neked is grat az eredményhez!!!

kata: grat a magzatmozgáshoz! Én is néha érzek vmit, habár még nem vagyok biztos benne, hogy ő az :oops:

chamomilla
Pécs
 
 


Lányok,nekem pár hete volt olyan érzésem,hogy a baba mozog,azaz csak azt a pukkancsolós érzést éreztem,de azóta nyugiban van :?

Pedig úgy szeretném már érezni akár nonstop :D
Vendég
 


jaj most úgy nevetek, megcsináltam a terhességi súlykalkulátorosat, és az jött ki hogy alultáplált. Pont úgy nézek ki tényleg :lol: :lol: :lol:

de amúgy jó ez a cucc, mert 65 kg-t céloztam meg maxnak és a kalkulátor is ezt írja minimum hízásnak, maxnak a 70 kg-ot. Meglátjuk :? :? :?

ti mit főztök ma? én nem tudom, rakott karfiolt akartam, de most már nem kívánom. A töltött káposztához szánt savanyú kápiból meg már alig van, mert megettem csak úgy :D hm, nem tudom, mondjuk ennék töltött paprikát is, de nincs itthon paradicsomsűrítmény.

na felállok innen, mert tele van velem az oldal :oops: :oops: :oops:

chamomilla
Pécs
 
 


Kata!Gyógyulást!!!Irigyellek a mozgás miatt! :lol: ..remélem hamarosan mi babynk is bejelentkezik a pocakból!
Ikreket vársz?!!De szupiii!Csak nem hogy Te is lombikos voltál?
Nekem első lombiknál is és mostaninál is 2 manót ültettek vissza!Csak most blaszo babákat kaptunk vissza...1 maradt....de őt nagyon várjuk!!!! :lol: :lol: :lol:

Henó!Gratula az eredményhez!

Én 12.hetesen be voltam tojva,ugyanis elmérték a tarkóredőnket! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Henó
Ezek is szuper eredmények! Ilyenkor úgy átérzem, hogy mindenkinél leesik az a bizonyos kő :)

Chamomilla
Írj csak nyugodtan :)
Én szívesen találkoznék! Luca topikja (2004. tavaszi babák) egy szuper csapattá vált anno, sokszor találkoztunk pocakosan és babákkal is. Úgyhogy én is benne vagyok! Várjuk meg, még picit jobb idő lesz és akkor szervezkedjünk!
Én ma rakott krumplit eszek, céklával :) (vega verziót ugyebár)

Kata
Ilyenkor még bújócskáznak a manók, ha rátesszük a kezünket a pocakra, akkor átmennek a másik oldalra és abbahagyják a mozgást.
Én már egyértelműen érzem a rugdosást napközben is, de ha odateszem a kezem (vagy apa), akkor persze egyből eltűnik a kiscsaj :)
Örülök, hogy jobban vagy!


Lányok!
Aki még nincs benne a táblázatba, az szóljon!!! Teszek fel mindjárt egy utolsó verziót, hogy lássátok. Aki szeretne bekerülni, az írja meg a szükséges adatokat.

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


pannamol írta:na itt is van, Ő a mi picurunk! :) nekem még csak ennyi látszik, de ez is valami :D
köszi az infót Addisz!

Kép


itt is még1szer gratula...tiszta apja :D :P

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Én is megkaptam a kombinált teszt eredményét és alacsony kockázat. :-)
Azt hittem többet kell várni, de három nap alatt megjött az eredmény.

Hízás: hát én 25 kg-ot híztam Lidivel, de még volt hátra egy hónap a szülésig, úgyhogy a végértéket nem tudom. Soha egy szóval sem említették, hogy jujj mennyit híztam. A védőnő sem szólt, senki. Igaz 51 kg-ról indultam. Szoptatás végére mind le is ment.

Chamomilla, nálunk az ebéd, az paradicsomos fokhagymás cukkini, tésztával és reszelt sajttal.

Köhögésre jó a Lándzsás útifű. Én Lidinek a Lándzsás útifűvet adom és a Calcium kids-et, illetve ha hurutos akkor a Prospant és nagyon hamar felszakítja a köhögést, vagypedig a száraz köhögésre este a Rinathiolt ami nyugtatja. Meg a teákat szoktam neki adni, bodza tea, kamilla, vöröshagyma.

Missancsi, nálunk is éhgyomorra kell majd menni afp-re.

Kép

Kép
antekirt
 
 


sziasztok,

a weboldalamra raktam fel egy nagyon érdekes cikket amit egy kedves ismerősöm írt, tapasztalataiból, a baba hasfájásával kapcsolatban, a szoptatással összefüggésben.

http://www.oszdmegtudasod.hu/index.php? ... &Itemid=94

akit érdekel olvassátok el.

szép napot mindenkinek

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: