Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jaj csajok teljesen kész vagyok, alig alszom, görcsölök rohadtul és a sok magnéziumtól hasmenésem van és elrontja a gyomrom. Tegnap délután 1 kor ebédeltünk. AZ VOLT A REGGELIM ÉS A VACSIM IS. Szóval kész. Tegnapra virradó este meg elment a cirkónk mert lecsapódott a gázszelep így este 11-re már 21 fok alatt volt a hőmérséklet. Szóval áthoztam Bogit magunkhoz ne fagyjon meg. Szóval reggel 2 kor indult újra a fűtés addigra 20,5 fok volt bent. Hurrrrá :( Tegnap este meg szerintem túl sokat vállaltam be mert a sima házimunka mellett még sütöttem is és megint fent voltam 11-től hajnal 1.ig. Elkezdett fájni a hátam és úgy elkezdtem remegni mint egy epilepsziás. Pedig most nem volt hideg és nem tudtam abba hagyni. Na akkor még 2 magnézium (összesen:4) és 1 után már tudtam aludni. Annyira fáradt vagyok hogy kész.

Holnap CTG és remélem hogy megtudom a dátumot és hogy nem egy távoli dátum lesz. Már szeretnék túl lenni rajta mert még 2 hétig nem bírom.

Kittyna: Gondolom hogy fárasztó a költözés, de tudom hogy mennyire fel tudja vidítani, és üdíteni a leleket. Szóval inkább édes teher és irigyellek nagyon.

Viki: Remélem rendbe jön a próblémád, és ha ekkora a baj szerintem akár beszélj a dokival hogy lehetne elöbb megindítani a szülést? végülis már benne vagy az időben.


JA ÉS HAAAAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ RENI.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Sziasztok!

Reninek mennek a drukkok, hogy minden simán menjen és mielőbb babázhasson!

A betegeskedőknek jobbulást és mielőbbi gyúgyulást! Tényleg nem szerencsés legyengült szervezettel szülni, úgyhogy remélem mindenki rendbejön a nagy napig!

Viki: kicsit átérzem a helyzeted! Benivel annó április 15-re voltunk kiírva, április 25-én pedig mindenképpen meg kellett jelennem egy adásvételnél úgy, hogy ő már megszületett! Abszolút nem akart, túlhordtam egy hetet, már teljes stresszben voltam, hogy mi lesz, végül 22-én megszületett, 24-én hazaengedtek a kórházból és 25-én már ott voltam!

Littlebaby: Lilinek jobbulást, hát nektek is jól összejöttek a dolgok! Szerintem nincs is annál rosszabb, mint terhesen kórházban lenni a másik gyerkőccel, vagy legalábbis engem októberben teljesen kikészített ez a helyzet, amikor Benit műtötték!

Velünk egyébként minden ok, én még nagyon szeretném kihúzni 2,5 hétig a szülést! :lol:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Pöcök
Az még jobban fog fájni. Nekem is olyan erősek már a jóslok is, és a 35. hét óta. Előtte gyengébben volt. Jobb nem lesz, csak erősödnek ezek a fájások is. Vasárnap már vajúdáshoz hasonló fájásaim is voltak, azt hittem szétszakadok, a derekam és a lábamba sugárzott a fájdalom. Azóta meg semmi. Illetve kicsit ment még le a pocim, annyi eredménye lett. De ilyenkor már csak az az irány van, lefelé. Regivel egyáltalán nem ment le a hasam, és mégis meg lett a kiírt napra.

Kittyna
Nekem is csak most jött meg az eredményem. Itt úgy van, hogy sima cervix mintát küldenek, egy csomód minden mást is néznek. Aztán 3 nap után van részleges eredmény, néhány bacira, azok negatívak lettek, és két hét után lett végleges eredmény mindenre, az is negatív, bár így kifejezett nem írták ki, hogy streptococcus, hanem aerob, és anaerob (talán jól írtam) bacik negatív.
Majd a dokim holnap kielemzi az NST-vel együtt.

Ekriszta
Akkor a te babád se kicsi. Neked is azt mondták, hogy ez megfelel a 37 hetes méreteknek? Mert én kicsit nagynak találom, főleg hogy a lánykám a kiírt napon 3380-al született. Bár tudom ez becsült érték. De én még mindig félek, hogy elszámolás van (mert nem mindegy, hogy mikor töltöm a 40. hetet, a magzatvíz vizsgálat miatt), ráadásul a méhlepényem is érett, jobb lenne, ha sűrűbben néznének NST-t. Legalábbis nyugodtabb lennék. Azt gondoltam a második terhességet lazábban veszem majd, de egyáltalán nem, sőt.....sokkal többet aggódok.
Nem tudom mitől kevesebb a magzatvíz, inkább a végefelé (nem tudom ezt mikorra értik??) csökken már, ez a szülés közeledtét is jelentheti, meg pl. nekem nézték a 37. hetes uh-on, és mondták, hogy magzatvíz mennyisége még átlagos, és ez jó a méhlepény érettségéhez képest. De mivel a babád jó súlyban van, semmit nem jelenthet, talán csak azt hogy lehet egy héttel előbbrébb vagy már.

Grapefruit
Köszi, javulgatok!

Zorróné
Én azért már a következő hétvégén szülnék. Még az ovis farsangra el akarok menni, az jövő héten csütörtökön lesz.

Kacsamama
Mikor állsz le a magnéziummal?

Reni
Drukk mára!
Vendég
 

 
 

RENI szorítok nagyon,olyan jó neked,hogy ma már kezedben tarthatod a kicsikédet.Írj majd ha tudsz.

napvirág:édes a kicsi babód.:)

Én most depis vagyok,már tegnap sem voltam jól,de ma aztán totál padló.
nem tudom mi lehet,de a gyomrom legalább helyre jött.

Ti hogy vagytok?

Kép
ani983
 
 


Sziasztok!

Brita80: Hát nem tudom hogy meddig szabad, úgy tudom hogy bármikor lehet szedni, legalább is a dokim azt mondta. CSAK az lehetett a gond, hogy este salvust is kellett innom mert nagyon égett a gyomrom és abban is magnézium van. Szóval most mondták hogy a kettőt egyszerre nee. Valószínűleg ezért van hasmenésem. Meg most reggeliztem. De az az igazság pont ma beszéltem a védőnővel, hogy túl sokat pörgök. Boginál bírtam, de most egyáltalán nem. Tegnap mostam, mosogattam főztem és sütöttem is. valószínűleg azért voltam rosszul. De ezek csak görcsök nem jósló fájások szerintem. NA mindegy. Most leállok a magnéziummal és a munkával is. Meglátjuk lesz-e rosszullét.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


kacsamama: lassíts le egy kicsit!!!! nem lehet könnyű egy 2,5 éves mellett 36 hetes kismamának lenni! gyűjtögessed az erődet jázó születésére. segítséged nincs? anyuka, anyós?

viky: drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!! remélem már régen a kezedben tartod a picikédet!

nektek nem kell/kellett a betöltött 36. héten abbahagyni a magnéziumot?
nekem ma kell kezdenem csökkenteni. mondjuk én extrém sokat szedtem, mert a 23. hét óta sokat görcsöltem, leményedtem.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kacsamama tényleg lassítanod kéne! Vegyél vissza. Nem is értem, hogy bírod. Én az első babánkat várom, de negyed ennyit nem pörgök mint te.

Ani a depit ismerem. Én is sokat vagyok nyűgös. És néha átfordul dühbe és fel tudnék robbanni.

Kati, nekem a magnéziumról azt mondta a védőnő, meg a szülésznő is, hogy amikor el kezdem inni a málnalevél teát (35 hét) akkor hagyjam abba. Szóval már egy ideje nem szedem.

Reniről tudunk valamit?

Ha most csütörtökön átköltözünk, akkor én el fogok tünni, mert nem tudom mikor lesz netünk. Persze amint megoldódik jelentkezem. Ha addig megjön a babó, majd megkérem a Hugimat, hogy írjon nektek.

Kép
kitttyna
Madocsa
 
 


Sziasztok!

Engem is leállítottak a magnéziumról a 35-36. hét környékén..... Állítólag a magnézium lassítja a méh összehúzódásait és lassabban készül fel a szülésre. Nekem ahogy abbahagytam a szedését szinte azonnal megjelentek a fájások, de azóta se történik más csak annyi.... Jól bírja a kis manóm.... Sajnos még nem vagyunk külön, még egy testet alkotunk. Tegnap este kikérdeztem egy dokit, aki mondta hogy sokat lépcsőzzek és mozogjak, hát ebben sajnos nincs hiány, állandóan mennem kell.... Egy percet se ülök itthon szinte.... Gőzöm sincs hogy akkor mit jelent a sok mászkálás.... Néha már az ájulás kerülget a fáradtság miatt.... De nem panaszkodom.... Legalább lekötöm magam. Viszont képzeljétek a doki egy szót sem mondott a málnalevél teáról.... Ja meg a stresszes életre mondta hogy az is megindíthatja a szülést.... Sajnos nálam ez se hozta ki a kisasszonyt eddig.... Majd remélem hamarosan ezen is túl leszek....
Reniről jó lenne valami hírt hallani.
Tényleg egy pofátlan kérdésem lenne.... Merre felé laktok, hogyha megszületik a manó esetleg babasétákat ne csak egyedül tehessen az ember (nincs a környezetemben olyan akinek lenne kisbabája)

Szép délutánt!

Kép

Kép
viki0503
Budapest IV. kerület
 
 


viki, az előbb reninek akartam írni, de neked is nagyon drukkolok, hogy induljon már a csajszika.
én kecskemét és szolnok között lakok félúton.

képzeljétek, ma elég magas a vérnyomásom. mármint magamhoz képest. eddig a max az 110 volt. ma egész nap 130-140/90-100 körül van. semmim nem fáj, jól vagyok. dél óta fekszek. szerencsére holnap nst, doki.

nektek mennyi szokott lenni? vizesedést minimálisat tapasztalok, de nem vészes.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Most irt Reni!!!!
Benji megszuletett!!!! :D
3950g!!!!!
11 ora 21 perckor!!!!

Sok boldogsagot nektek Reni a picikevel:))))
Ugy orulok mintha en szultem volna :lol:

Kép

Kép
valijja
 
 


Valijja jó gyors vagy. Én most kaptam csak meg az SMS-t.

SOK BOLDOGSÁGOT RENINEK ÉS BENJINEK.

Nem lett kicsi baba. Bár ez a hossztól is függ.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


reni: gratulálok a kis bejnihez, aki nem is kicsike!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Éljen a topik második babája!!!! :) Hajrá lányok! Ki lesz még dobogós? :)

Viki! A málnalevél tea mellett ha gondolod, próbáld meg a gránátalmát, ugyanis természetes méh összehúzó hatása van.

Kép
kitttyna
Madocsa
 
 


Reni Gratulálok a "kis" csöppséghez!

Kittyna köszönöm az ötletet, azt mint gyümölcs vagy leve vagy tea formájában jó?

Kép

Kép
viki0503
Budapest IV. kerület
 
 


RENI!!!!!GRATULÁLOK!Jó egészséget mindkettőtöknek.:)

Kép
ani983
 
 


Sziasztok.

Először is Reninek gratula a Benji babához.

Rita: a méretei alapján rendben találtak mindet, nekem a többi is hasonló méretű volt,csak nekem az a fura,hogy nincs olyan nagy hasa, mint a többivel volt, igaz most csak 10 kilót híztam. A méhlepény II.fokban érett. A vérzés szerint 37+0 voltam hétfőn, babaméret szerint most nem volt adat. Viszont ami nekem újdonság volt az ultrahangon,hogy megmérték és lefényképezték az agyi- és vese funkciót. Tök érdekes volt látni ahogy "működik" :)
Mindjárt megyek CTG-re, meg beszélek a dokival,hogy hogyan tovább. Örülnék,ha a héten megszülnénk, mert oltárira idegesít ez az állapot már :x .

Viki: én Óbudán lakom.

Kép
ekriszta
 
 


Reni: gratulálok!!!!!! Hosszú boldog életet, nyugodt éjjszakákat kívánok!
Most már én is kezdek "izgulni". Mától már nem lennénk koraszülöttek.

ekriszta: most néztem egy nagyot: nekem abban az időben mikor Neked mérték 2758 gramm volt, Neked meg 3500. Az nagyon durva különbség.
Ma megyek este dokihoz meg ctg-re.

Vigyi magatokra.

Kép
Kép
judysz
 
 


littlebaby!
Ez még kórházi kép. Az az igazság,hogy nincs időnk nagyon fényképezni. :D

kitttyna!
Drukk nektek a költözéshez! Figyeld meg, picúrka meg fogja várni,hogy költözzetek és meg legyen a kis "fészke" és utána fog jönni. ;) Nálunk az apaságit várta. Délelőtt elintéztük, és éjszaka már mentünk is szülni. :D

viki0503!
Köszi a tejci tippet, kipróbálom!
Figyeld a frontkat, hátha neked is akkor indul meg a szülés. Február 10-ig még bármi lehet! ;) Drukkolok!

kacsamama!
Hééé! Vigyázz ám magadra irgum-burgum!!!!!! :twisted:
Most már a vége felé tényleg be kell látni (bár én is nehezen láttam be,de muszáj voltam), hogy egyre kevesebb az erőnk mindenhez. :(

ani983!
Ne is mondd a tegnapi depisséget! :(
Dani tegnap nem bírt elaludni, állandóan csak sírt kaja után, de még a kezemben is. Hát már a végén én is majdnem sírtam,hogy nem tudok vele mit csinálni. Aztán apát is jól kiakasztottam este. Olyan problémákat találtam ki és vettem hatalmas nagy dolognak,ami miatt sírni kell,hogy csak nézett! ...Szegénykém....Nálunk onnan tudni,hogy front van,hogy apának fáj a feje, én meg hisztis vagyok. :S

Na és végre eljutottam a nagy hírhez!!!!!!!
NAGY NAGY GRATULA RENI BENJI BABÁHOZ!!!!!!!! Jó nagy baba! :)
Gyors felépülést, sok tejet és nyugodt napokat kívánok! :) Sőt, tudod mit, a lehető legjobbat kívánom: legyen olyan Benji, mint Dani! :)

Kicsit kár,hogy én kimaradtam így az utolsó hajrából! Tök jó olvasni titeket! Alig várom már minden nap,hogy legyen egy kis időm és tudjak olvasni,mert nagyon izgulok értetek! :) .....Na jó, ugyanakkor egyáltalán nem bánom,hogy így alakult a szülésem, mert így is szerencsésnek mondhatom magam, mert könnyű szülés volt. Ezek után símán azt mondom, hogy jöhet a következő! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Reni: Gratulálok a "kis" Benji babához!!!!

huh ez így mostmár tényleg egyre izgalmasabb, minden alkalommal amikor leülök megnézni a topicot, izgulhatok, hogy kinek született meg a babája!
mindenki kitalálta már, hogy hogy értesíti a topicot a babáról? :-) nekünk van egy lelkes nosztalgiázó nagynénink, aki tavaly ilyenkor szült, ő biztos szívesen tudósít majd. Ugye vállalod? :-) (most kiderül, hogy tényleg olvassa e..)

Viki: sajnálom és nagyon szorítok, de ha nagy a gond tényleg nem lehet megindítani a szülést?
Mi a XII. kerületben lakunk és én is szívesen venném más kisgyerekes anyukák társaságát a tavaszi napfényes sétáinkhoz!!

Magnéziumra nekem is azt mondta a doki, hogy a 35. hét után már ne!

Tegnap volt az első ctg, minden ok. Kis drágánk az elején folyton arrébb ment, pakolni kellett utána a tappancsot.. és végig ébren volt, de ahogy azt már írtam ő szinte egész nap mozog, úgyhogy azt hiszem felköthetem a gatyát.. vagy lehet, hogy ezt a 9 hónap non-stop boxolást majd idekint piheni ki? reménykedem csak...

Kép
grapefruit
Budapest
 
 


Viki, a gránátalmát magát a gyümölcsöt edd. Nagyon egészséges, tele van minden féle vitaminnal. Nekem az egyik kedvencem, persze a terhesség alatt hanyagolni kellett, pontosan azért a hatásáért, ami most már jól jönne. :D

Jaj Lányok! Rettenetes éjszakám volt. Szinte semmit nem aludtam :( Minden bajom volt, fájt a fejem, fájt a lábam, zsibbadtam, szédültem, folyamatosan jöttek a jóslók és természetesen óránként jártam pisilni. Reggel sikerült elaludnom, és nem rég ébredtem. Én tudom, hogy ha megszületik a picur, nem sokkal többet fogok aludni, de talán nem fog fájni ennyire mindenem.

Még a hétvégét jó lenne, ha megvárná a baba, mert péntekre lesz meg az szűrés eredménye, szombaton meg nincsenek itthon a tesómék, mert a Sógorom öccsének szalagtűzője lesz.

A költözés egyre biztosabb, tegnap felszerelték a gázórát! :D A férjem pedig letette a gyerekszobába a padlószőnyeget. Most éppen a pelenkázót rakja össze :) Holnap elhozzuk anyuéktól a kiságyat, meg a bölcsőt. Már alig várom! :lol: Ez már tényleg a célegyenes, minden tekintetben.

Na megyek pakolászni, aztán Fruzsival sétálunk egyet ebéd előtt, nagyon szépen süt a nap. Ma kaptam képeket a másik kutyusunkról is, tündéri. Már nagyon várjuk őt is.

Legyen szép napotok!

Kép
kitttyna
Madocsa
 
 


Ja, amúgy én Madocsán lakom, ez egy tolna megyei kis falu, szóval nem valószínű, hogy bármelyikőtökkel is fogok együtt sétálni :( Sajnos. De azért remélem, hogy itt tartjuk a kapcsolatot. :)

Kép
kitttyna
Madocsa
 
 


Sziasztok !

Eladnám a babakocsit. Kék színű unios szabványú autós üléssel együtt eladó 20.000,.-Ft. Jó állapotban lévő. kétírányból tolható. bolygós nagy kerekek. nagy kosár. lapra csukható. Háttámla 3 fokozatba dönthető teljesen fekvősbe is.
Pohártartó is van hozzá. lábtartó állítható.




Amennyiben érdekel valakit, írjon privit vagy a Cyntia2007@freemail.hu e-mail címre írjon.

Boldog babavárás kívánok mindenkinek.

Üdv.

Egy kismama. Kép
cyntia2009
 
 


Sziasztok!

Ma voltam CTG-n. Úgy látszik én kifogom a hülyéket. Pont az volt most is aki Boginál belekönyökölt a hasamba.
HIHETETLEN FELFOGHATATLAN. Még el sem kezdte a mérést és közölte hogy nem gondolkoztunk sterilizálásomon????? :shock: :x :evil: Kb ilyen volt a véleményem. Bassza meg hogy mondhat ilyet? Még el is magyarázta hogy mármint az elkötettésre gondolt. MErt hogy Jázmin is császáros meg hogy nem is vagyok sovány és hogy nagyon veszélyes a 3. szülés. Köppni nyelni nem tudtam. Na aztán mérés. A dokit megtalálni és beszéni vele.

MEGVAN A DÁTUMOM: FEBRUÁR 11 REGGEL 6 ÓRA.

Éjfél után már nem szabad ennem, innom. Jövőhéten szerdán CTG elötte vércsoport meghatározásos vérvétel meg vizelet. ÉS péntekhez 2 hétre szülünk. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Sziasztok!

RENI!! Nagyon sok boldogságot kívánunk, sok tejcsit, és egészséget mindannyiótoknak!!!

Kittyna!
Sajnálom a rossz éjszakát, kitartás már nem sokáig tart, és ha megszületett a picurka akkor meg is szűnik és csak a boldogság marad! Gratula, remélem hamar költözni tudtok és mire a baba jön már kényelmes meleg otthon várja.

Kacsamama!
Gratula az időponthoz, remélem megnyugszol végre és most már csak a pihenésre koncentrálsz!!!
A ctg-s nő pedig kapja be!!!!!! :evil: :twisted:

Judysz!
Írj h mi volt a dokinál!!!

Röviden rólunk!
Megvagyunk, Lilike gyógyulgat, a szája már nagyon szépen jön helyre, kicsit még náthás de a kedve csodás és enni is eszik már, no nem úgy mint azelőtt de már jónak mondható h reggelire vajas kenyeret kért, ezt eddig nem bírta megenni. Szóval gyógyulgat.
Pannika is sokat mocorog, alig várom h már én is járjak ctg-re, ill. február 15-i uh-n megbeszéljük a dátumot, igaz már megvan a márc. 8, de azért még pontosítjuk. Nagyon remélem, h nem változik mert szeretném a páromat ezzel meglepni, ill felköszönteni mert Zoltán. Csodás névnapi ajándék lenne, nekem pedig nőnapi! :D

Pénteken lesz nálunk egy kis összejövetel, szűk baráti szinten, a lányom keresztanyja ma államvizsgázott és őt köszöntjük fel. Szóval holnap vásárolgatunk, meg pénteken megyek az ajándékért ami egy lufigömb összeállítás lesz, a lufiban lesznek kislufik meg konfetti...stb és mellette egy képeslap amin felköszöntjük őt. Remélem érthetően írtam le, de ha nem akkor linkelek h mire gondolok:
http://www.partibuli.hu/
itt van sokféle, ezek közül lesz valamilyen összeállítás.

Na lépek nem untatlak titeket!
pussz

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


gratulálok mindenkinek az eredményekhez!

mi is ma voltunk nst-n. minden rendben van. méhnyak megrövidülve, de ez már belefér. fájásokat nagyon gyengusokat mutatott a gép, de még ne is mutasson erőset. viszont nálam úgy tűnik, hogy indítás lesz, mert a szemészem így támogatja csak a természetes szülést. ha nem lesz nagy bogika. és nem lesz nagy, de nem várják meg a 40. hetet. 38-39.hét között lesz valamelyik nst után a nap. jövő héten még egyszer, majd utána héttől kétszer kell majd mennem vizsgálatra.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Nah tegnap voltam dokikánál, mondtam neki hogy ha annyira fájni fog, hogy ordítani fogok, akkor nem tudok magázódva kiabálni, úgyhogy tegeződjünk össze. nem lehet nálam max 5-6 évvel idősebb.
Ő is örült neki szemlátomást. Hát megőrülök, hogy kb férjemmel egy idős hapsi kezicsókolommal köszön. Ennél a konvenciónál én sokkal lazább vagyok :-)
Szóval babókával minden ok odabennt, 2860 gramm, én már azt hittem sokkal nagyobb, de azt mondja korának abszolút megfelelő, és ha bennt marad a kiírt időpontig, akkor kb 3300 gramm lesz, ami nagyobb is az átlagnál... hmmm... mi tesómmal 3500l születtünk :-)
no mind1, a lányeg h egészséges, fejjel lefelé fexik. Úgyhogy minden ok.
Mondott egy érdekeset a doki- eddig én ezt nem tudtam.
20%-ban indul csak be úgy a szülés, hogy elfolyik a mgzatvíz, és ez beilleszkedési rendellenesség miatt van, azaz a koponyája, nem dugaszolja el rendesen a "járatot".
Vérképem vizeletem rendben, de kapok infúziót sztreptococcus ellen, mert akinek akár 1x is volt annak adnak.
UH szerint még nem fexik úgy, mint aki ki akarna jönni. Úgyhogy most nyugodtabb vayok kicsit... Ettől a bizonytalanságtól parázom csak kicsit.
12kor jön a védőnő, hozza a vényeket, aztán megyek és kirabolom a gyógyszertárat.
Ezt nagyon dícsérik: http://www.pezomed.com/termekek_babe.ph ... ek=38#anci

írjatok ki hol tart.....

P.S: mától nem vagyunk semmi esetre sem koraszülöttek, sem méretileg sem időpontilag :-)
:lol:

Kép
Kép
judysz
 
 


judysz: nekünk a doki ajánlotta a múltkor fel a tegeződést. pár évvel idősebb lehet c sak. max10 és ráadásul neki is nemrég született babája és még egy városban is lakunk és még tologathatjuk együtt a babakocsikat-mondta ő. így tutira könnyebb lesz!
gratulálok a nem korababához! juhéééééééé!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!


Előszir is nagy gratula Reni Benjiéhez!!!!


Én is tegnap voltam CTG-n minden rendben volt és kedden reggeé fekszem be és még aznap megcsászároznak. Nagy az izgalom, szeretnék már túllenni rajta.

Kacsamama: CTG-n ahhoz a hölgyhöz jársz aki mindenkinek csinálja a CTG-t, fekete rövid a haja, tegnap influenzás volt és köhögött!
Ha jól emlékszem Te is Jahnban szülsz! Ugye? Tudsz vmit a látogatásról? Bababmutogatásról?

Mindenkinek kitartást és szép napot!

Edina

Kép

Kép
mannogab
 
 


Reni: Gratulálok Benjihez! Ügyik voltatok! Majd gyere és mesélj hogy mi hogyan ment.

Mi is voltunk tegnap dokinál, még nálunk se szeretne kibújni Kristóf, pedig már nagyon reménykedtem benne hogy azt mondja hogy lassan készüljünk hogy szülünk, ráadásul tegnap is nagyon rosszul aludtam, minden pózba fájt a poci és egész nap szurkáló érzésem volt ami néha erősebb volt és mivel nem tudom mit kell éreznem ezért már azt hittem....De nem! Megvizsgált és azt mondta még lejjebb kell jönnie éppen hogy elérte a buksiját. Ez egy kicsit elrémisztett a házasélettől, pedig még jó lett volna mielőtt megszülök mert meg fogok őrülni szülés utáni 6 héttől. De furán hangzott hogy elérte a buksit a dokibácsi! :()
Szóval még egy hétig tuti nem szülök. Kicsit elszomorodtam. Nem baj egyszer úgyis kijön!!!!!:)))

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


kati: édes vagy köszike
pöcök24: mennyit mért súlyra neked?

Kép
Kép
judysz
 
 


Sziasztok lányok!

Csak pár szó mert nem érzem magam túl jól.
Este féjl ötkor jöttünk meg.Csodás nyugis kis babám van.Nagyon nagyon imádom.Fantasztikus.Mindenkinek kívánom ezt az érzést minél lőbb.
Tejem szó szerint seemi,még jele sem.De morfiumot kaptam,és még sok mást :cry: A szülést nem írom le kis vonalakban,sem.Nem nektek való téma,mad ha meszültök.Amúgy ne ijedjetek meg,sajnos az én anatómiám miatt volt megint merázóan kemény szülésem.A lényeg jól vqgaok,és a kicsikém is!
Képt honap teszek fl majd,az én gépemen még nincssajna.De jövök velük. :D
Mindenkinek nagyok köszönöm a drukkot,és hogy gondoltatok rám.
Vigyázzatok magatokra,és kitartást.
Várom a kövi babát!!! :wink:

Pussz Reni

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Reni! Még egyszer grat és ne foglalkozz senkivel és semmivel a gyönyörű pici babádon kívül. És persze próbáld kipihenni a kórházi tartózkodást. Mielőbbi felépülést és jó egészséget kívánok mind a kettőtöknek! A tejci pedig majd megjön, csak nyugi.

Kép
kitttyna
Madocsa
 
 


Judysz: Nem tudom a becsült súlyát, a dokim sose méri meg, csak a fej, has, comb csontja méretét.

Reni: De jó hogy írtál pár sort! Örülök hogy azért jól vagy. Elég hamar kiengedtek. Minden rendbe van a sebeddel? remélem. Gratulálok Benji nyugodtságához. Maradjon is ilyen. Majd gyere a képekkel nagyon várjuk. Olyan jó már neked hogy túl vagy rajta! Vigyázzatok magatokra! A tejcsi miatt ne aggódj szerintem, ha jól hallottam császár után még lassabban indul be./ha jól tudom/

Rólam egy kicsit: Nagyon nehezen alszom éjszaka, de mindent kárpótol hogy reggel vissza tudok aludni ilyenkor még 10 ig. Folyamatosan olyan érzésem van mint ha mindig keresztbe feküdne a kis drágám. Eléggé "fájdalmas", közben valamit betúr a bordáimhoz, rugdossa az alsó dolgaimat. Szóval van mit bírnom...és persze szerencsére elég sokat mozog...De majd kijön egyszer csak.

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Jaj csajok rossz hallani hogy ilyen rosszul alszotok. Ami engem illet meglepően jól alszom sőőőt. Amikor múltkor montátok abba hagytam a magnéziumot, bár nagyon féltem a fájásoktól, de semmi. Minden elmúlt. Egy ideig sem vasat sem vitamint nem szedtem hadd ürüljön a szervezetem. Szóval most tők jó minden. A csípőm szétreped, néha a derekam is, de kevesebbet dolgozom most szóval pihentebb vagyok.
Azt hittem hogy idegeskedni fogok hogy már tudom a dátumot, de az igazság az hogy megnyugodtam. Olyan mintha kordába tudnék tartani mindent és minden meg van tervezve, pedig még jöhet front amitől spontán beindul.

Mannogab. Igen én is a Délpestiben szülök. Tök jó lenne találkozni bent. :lol: Igen az a fekete hajú démon vizsgált, pedig régebben volt más is. Na mindegy nálam is beteg volt, egy szájmaszkot használt. Mondom sokat használ pláne hogy ha telefonált akkor levette.
Látogatás: nincs tilalom, de a rokonok nem mehetnek be a szobákba csak te jöhetsz ki. Babamutogatás üvegen kerszetül csak és kizárólag, délután 5 körültől 1-2 órán át. Be kell mondani a baba nevét és hozzák. Kb ennyi időd van elintézni azt amit szeretnél, mert csak ennyi időre viszik el a babát. A többi időben nálad van és nem adhatod be a csecsemő osztályra akkor sem, ha csak újságért szaladnál le, vagy a büfébe, vagy csak sétálnál.

Reni: Gratula mégegyszer. BÁR furi nézni a vonalzódat hogy már itthon vagy a picivel pedig még 3 nap van hátra szülésig. :lol: :lol:
JA és nekem az elsőnél nem volt tejem. Most azt tanácsolták hogy 2 óránként fejjem akkor is ha nincs mit 2 óránként 5 percig min. Kivéve este. ÉS ezt 6 hétig. 6 hét után ha nincs már nem lesz.

Pöcök. De jó neked. Persze én is tapasztaltam hogy 10 -ig aludhattam amikor még az elsőt vártam. Ma 6 kor kelünk tök mindegy hogy aludtunk :( Szóval használd ki amíg lehet.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


kacsamama: örülök, hogy nyugodt vagy!!!!! és tényleg mindjárt itt a babád!!! szerintem a vasat ne hagyd abba, ha eddig szedted. nekem most kellett elkezdenem, mert mostanra lett alacsony, de csak 1 tizeddel, de a dokim a gyerekágy miatt javasolta-pedig ő se nem gyógyszer, se nem vitaminpárti!!!! szóval arra a sok-sok vérzés miatt szükséged lehet még!

reni: várjuk nagyon a képeket, de most ezzel se foglalkozz, csak magatokkal!!!! ne aggódj a tejcsike miatt. jönni fog!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Reni:Gratulálok még1szer,ne idegeskedj a tejcsi miatt,pihenj sokat.várom a képeket.:)

kacsamama:irigyellek a dátum miatt,jó hogy tudod előre,én is szeretném,de esélytelen.:)

Nekem is elégé fájdalmas ahogy mocorog a kicsi,sőt az éjszaka 2 olyan fájásom volt hogy csillagokat láttam,de elmúlt.

Ma a ctg-n semmi különös nem volt,a dokim megvizsgált,és a méhszáj állapota C2100 aminek örülök,de sajnos nem azt jelenti hogy holnap szülök,pedig én már szeretném.

szép napot,később benézek.

Kép
ani983
 
 


Kép Kép

Megjöttem a képekkel!
Itt a mi kis életkénk.

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Reni! Gyönyörű!!!!!!!!Istenem annyira édes, én is akarok ilyet!!!! Gratulálok, nagyon szép. Vigyázzatok magatokra.

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Megszületett kicsi Olivia Rose!16:27-kor,és 3470 grammal.
Nemrég kaptam az üzit Valitól,jól vannak,de rendesen megszenvedtek ők is!

Nagyon Gratulálok nekik.És sok boldogságot.Sok tejcsikét!Puszi nekik!

Remélem mindenki jól van,és akkor jöhet a kövi baba! :wink:

Én elég nehezen lábadozok,de az én életkém a lényeg!

Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


valijja:GRATULÁLOK!!!!Jó egészséget,sok tejcsit,sok pihenést,kívánok!
Küldjetek majd képeket!

reni:nagyon édes a kis baby!gyönyörű.:)

Kép
ani983
 
 


Reni! Gyönyörű a babád! Még egyszer gratu!

Valijja gratulálok! Akkor megvan a "bronzérmesünk" is.

Nagyon irigyellek benneteket. Nagyon szeretnék már én is a babázók közé tartozni. Tegnap átpakoltuk a konyhámat a Hugimmal. Eléggé elfáradtam. Ma és holnap a takarítás van soron. Már csak pár nap és ott is alszunk. :)

Kép
kitttyna
Madocsa
 
 


valijja: gratulálok a babácskához!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok.

Reni: nagyon gyönyörűséges a baby,gratula még egyszer.

Valijja: neked is gratula,várjuk a képeket :) ,de előbb pihenjétek ki magatokat.

Kellemes napokat.

Kép
ekriszta
 
 


Valijja Gratulálooook!!4!!! akkor én már nem leszek dobogos :(

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Kacsamama ne bánkódj! :) Felhívnám a figyelmedet arra a tényre, hogy a "2011 februári babák" topik első 3 babája januári :D
Szóval az első februári baba még lehet a tiéd! Hajrá csajok! Kié lesz az első "igazán" februári baba? :D

Kép
kitttyna
Madocsa
 
 


Valijja: gratulálok... :-) naggggyon gratulálok, várjuk a csajsziképet :-)
reni: mesés a Babód, olyan angyali megmosolyogtat :-)

Nálunk még mindig semmi, de éjjel álmodtam a szülésről aés a Babóról is, hát kivi vok mi teljesül be.

várom az újabb bébi híreket :-)

Kép
Kép
judysz
 
 


Valijja Gratulálok!!! Jó lábadozást neked, várjuk a híreket és a képeket!

Reni: Benji nagyon édes!!! Jobbulást Neked... Még jó, hogy a kisfiad mindenért kárpótol (könnyen mondom így szülés előtt..)

Alvás: nekem is hullámzó, van olyan éjszaka ami nagyon rossz, sehogy nem kényelmes, de ma pl. egész jól aludtam és csak 1x kellett kimennem éjjel wc-re (na, az ritka..)

Hétfőn megyek ctg-re meg a dokimhoz, nagyon kíváncsi leszek mit mond! A csomagom már azért nekem is elkészült végre a héten (nagyjából..). És ma már én is a 9. hónapba léptem! :-)

Kitartást mindenkinek!

Kép
grapefruit
Budapest
 
 


Sziasztok!

Reni tündéri a babód! Páromnak mutattam úgy elérzékenyült! :-)

Valijja gratulálok Neked is a baby-hez! Várjuk a képeket! :-)

Kellemes hétvégét mindenkinek, jó várakozást :D

Kép

Kép
viki0503
Budapest IV. kerület
 
 


reni78!
Tündéri a kis drága!!!!!! :) Micsoda haja van!!! :shock:

valijja!
Hűűűű!!!!!!! GRATULAAAA!!!!! De jó, beindultunk!!!!! Nagyon sok egészséget és tejcsit és gyors felépülést kívánok!!!!!

Hát nem is tudom...így olvaslak titeket, hogy mennyire szenvedtek meg nehéz már a vége. Hát nem is tudom,hogy én hogy bírtam volna ki,amikor már mindenem fájt és úgy vizesedtem,hogy az csak na! De kitartás! Nemsoká itt van a szülés! ;)
tök furcsa,mert még "csak" 2 hete szültem,de a terhesség utolsó tüneteit szinte már el is felejtettem! Olyan távolinak tűnik a hátfájás, az állandó pisilés, a nem alvás. :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk mert szörnyű éjszakáim vannak, kicsit zombi vagyok, Lili rosszul alszik éjjel, fél2-3ig mindig fent vagyunk, emellett a fekvés kényelmetlen nekem, legszívesebben állva aludnék mint a lovak! :cry:

Valijja!
Gratulálunk!! Sok tejcsit és jó egészséget mindannyiótoknak!!!

pussz nektek, majd jelentkezem csak úgy zsibbadok és zombulok h döbbenet. :roll: :cry:

Ui: Kinek lehetek hírhozója? ill. ki lenne nekem a hírhozóm? :oops: :D

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: