Új privát üzeneted érkezett!

Kislány!

Írtam neked privit.

Kép
svedbaba
 
 


svedbaba: aztaaaa..fogacskák??nem semmi, gratula!!
a hajam most a vállamig ér..settenkedve jöttem haza..de Apa azt mondta, h nagyon szexi :lol: (mit gondolhatott eddig :? ) szóval megmaradok..sztem jó lett és nagyon kényelmes..azt mondta a fodrász, h ez kellett már és, h látszik, h új hajszálak nőnek, a hajhullásról meg azt, h türelem, ez 9-12 hónapig is eltarthat.. :shock:

remélem haza tudtok jönni..elég kaotikus a helyzet..


sok puszi,

¤mia¤
Vendég
 


Svedbaba: ha addig nem "taliznánk"


God Jul!




¤mia¤
Vendég
 

 
 

Csajok! Bocsi az elcsúszásért, az összes babónak és mamónak Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánunk először együtt!!!!
Már átköltöztünk, de kaotikus állapot uralkodik rajtunk, ráadásul szörnyen nyűgös az utód!
sok sok puszi, és jövünk amint tudunk!

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok,
hátha még olvas vki..már nem nagyon leszek gépközelben, elutazunk szilveszterezni kedden, és majd csak 4-én jövünk haza..
ezért ezúton kívánok nektek Boldog Új Évet, egészségben, boldogságban!! Nőjenek nagyra a Manócskáink!!


sok pusz,
¤mia¤

Kép
Vendég
 


Sziasztok Anyukák és Manócskáik!

Ezúton kívánok Mindannyiotoknak EGÉSZSÉGBEN, BOLDOGSÁGBAN TELJES ÚJ ESZTENDŐT!

Szeretettel

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!
remélem mindenki jól van, mi átestünk Apával az influenzán, csemeténket kikerülte hál'istennek.. az anyatej védő pajzsa :)
Dittke: így utólag Boldog 6 hónapot!! :)

és persze Mindenkinek akit érint!! én már nagyon várom :) már csak 3 nap :)

ma pohárból ivott a fiam, nagyon ügyes volt :) tegnap kóstolta meg az első krumpliját..háááát..nézett rám nagyot.. Anya ez most nem komoly, ugye?? :lol: ma kíváncsi vagyok elfogadja-e..

nálatok mi a helyzet? Svedbaba már otthon? milyen volt itthon?
kislány: Hannáról tégy már fel egy képet..még nem láttam..ha lehet please..

sok puszi:
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek! Gott nytt år!

Megtörtént az első nagy családi utazás: 2000 km levegőben, 700 szárazfüldön. Lóri meglepően jól bírta a repülőt, odafelé egy órát aludt az utazómagasságon. :D A leszálláskor sírt (talán a füle dugult be :( ), de ahogy megszoptattam (igen, valószínűleg tilosban), helyreállt a béke. A reptéri sztrájk szerencsére megszelídült az érkezésünkkor. Remek fogadtatásban volt részünk: az unokatesóm (aki aztán a hugomékhoz vitt minket) és Kislány, kislánya és Apukája vártak minket! :lol: A kismamatárssal lekvárt cseréltünk, megcsodáltuk a babákat és még hosszan tudtunk volna beszélgetni, ha nem közel 40 kg csomaggal, télikabátban a benti melegben, fáradtan, éhes babákkal ácsorgunk a Ferihegyen! Reméljük nyáron, nyugodtabb körülmények között találkozhatunk! Akinek van kedve, csatlakozzon!

Az otthon töltött napokról kisregényt lehetne írni, röviden: sok rokonnal, baráttal és ismerőssel találkoztunk, Lóri mindenkit elvbűvölt. :) Az első pár nap után (miután megszokta az ottani ágyait, levegőt stb.) ugyanolyan derűs és nyugodt volt, mint itt. A másfél éves unokatestvérével s most találkozott először, bírták egymást! Én meg néha két gyerekkel babáztam egyszerre, élveztem. :D Három kismama barátnőmmel is találkoztam, plusz a hugom is várja a másodikat, velük beszélgetve megint kiakadtam a magyar egészségügyön :twisted: , szörnyű sztorikat hallottam, de nektek ezt nem kell ecsetelnem.

Ismét Svédben Lóri taknyos lett, nyugtalanabbul alszik, szívom az orrát (csak kézivel, a húgom még nem tudott rábeszélni az orrszívó-porszívóra, itt azt szerintem emberkínzásnak tartják :oops: , az anyósom még a kézit is - kulturális különbség), kicsit köhög, de amúgy játszik, mosolyog, szerintem nincs nagy baj. Jövő héten féléves orvosi vizit és oltás.

Ha elmúlik a takonykór, én is el akarom kezdeni a hozzátáplálást, izgi! Martin mit szólt a többedik krumplihoz?

Várom a híreket, Lóri felébredt!

Svédbaba

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok Lányok!
Örülök, hogy viszonylag jól van mindenki. Én pont most fáztam meg, amikor gyerek ellátásban no segítségem!
Krisztián meg itt ügyködik mellettem. mindig leügyeskedi a hordozóra szerelhető mackókat, hiába semmi sincs biztonságban :D
Mi még csak most dicsekedhetünk a hátról hasra fordulással, de azt már kompletten űzi a gyerkőc :D
Boldog félévet a féléveseknek :D
Krumpli, nálunk Krisz kilökte múltkor a krumplifőzit a kezemből, bár mostanában minden repül, egy csöppnyit hiperaktív a gyerkőcöm :D
Svédbaba, én nagyon közel lakom a reptérhez :D kb minden repülőt látok meg hallok :D Tök jó, hogy Lóri így csípte az utazást, ügyes egy baba, meg kell hagyni.
Nektek is sokat beszélnek a gyerekek? nekem egyfolytában dumál:) sok babababa, meg nemnemnemnem és még sorolhatnám, de olyan édi:)
Mia, Martinnak kibújtak már a fogacskái?
Svédbaba, Lórinak mennyi van?
Többiek?
na megyek, mert a fiam már kiakadt, h nem beszélek vissza:)

puszi babák és mamák

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok :)
de jó, h jelentkeztettek :)
nálunk is csak most indult be igazán a hátról hasra, és tegnap óta kinyomja magát. ami még újdonság az a lábbekapás és az ölbekéredzkedés.. minden napra valami új jut..én nagyon élvezem, csak a család unja már a visító ujjongásaimat :D
a krumpliról nincs jó hírem..annnnyira undorodik, h folyamatosan kirázza a hideg és öklendezik..szóval nemtom..ha van tippetek..sztem ugrunk egyet oszt elkezdem a tökkel..bár azért sem őrül meg..már próbáltam a krumplit almával is..semmi.. pedig én imádom..de bevallom így fűszer nélkül és sem enném meg..
a fogak még sehol, és unom is a témát, mert a sógornőm már 3 hósan azt mondta a fiáról, h jön a foga és most 8 hós és még semmi..szóval majd jön ha jönni-e kell..nem izgatom magam..csak észreveszem ha szopi közben megharap :D
a dumálás nálunk is nagyon megy..nemtom mi lesz a gyerekből, de "mikrofonnal" (az ujja) a szájában szeret dumálni..de akkor nagyon nyomja..nálunk a öööööö...mmmmmmmooooo...mmaaa..és a nyállufi fújás megy nagyon
most az alvással vannak némi gondok..eddig átaludta az éjszakát és fürdés után nem volt gond az elalvás..most meg kell 1-1 1/2 óra h elaludjon..és éjszakánkánt van, h 2-3 alkalommal is kelni kell hozzá, mert felsír..állítólag a foga és az, h sokat mozog az oka ennek..mindenesetre én kitartó vagyok és remélem helyreáll a dolog előbb vagy utóbb..bár a fogak kitörésekor sztem csak rosszabb lesz a helyzet..de sebaj..túléljük ezt is.. :)

na mára ennyit, jók legyetek..én nagyon várom a találkozásunkat, ha lesz :) én benne vagyok :)

sok pusz,
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, de felújítjuk és bővítettük a házunkat. Vagyis még nem vagyunk teljesen készen, majd tavasszal folytatjuk. Én is elkezdtem hozzátáplálni a drágámat, de nem arattam vele osztatlan sikert. Na de sebaj majd ráérez az ízére.

Nem fogjátok elhinni, de Ákosom profin mászik, és már vadul ülni tanul. Karácsonykor négykézlábra állt és mostanra meg már bejárja az egész nappalit. :P

Rakok fel pár képet, ha nem bánjátok:

Kép

már egész jól megy.... :wink:

Kép

aprónép... :P

Kép

már ez is megy.. :P

Kép

Kép
morca
 
 


Jaj, de csacsi vagyok!! :oops:

Az előbbiről lemaradt:

Pussz Mindenkinek!

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


aztaaa...Móni...Ákos fiad nagyon ügyi!!! hip-hop szaladni fog :)

én a krumplit most mellőzöm..nem ízlik neki..akárhanyadik nekifutásra sem..ma sütőtök pürét evett..na az most ízlett. reggel meg almapüré volt barackkal.
sok pusz,
¤mia¤
Vendég
 


Kép

Pá, Svédbaba

Kép
svedbaba
 
 


Az előző képen minket és Kislányékat láthattok a Ferihegyen. Írtam előtte egy hosszú hozzászólást is, ami elszállt! :x

Szép szombat estét, felébredt az úrfi, megyek!

Kép
svedbaba
 
 


svedbaba..jó-jó..de ki kicsoda? :lol:

kifelejtettem egy dolgot a "tudásunkból" (talán azért mert nem vagyok rá büszke)
Martin tökélyre fejlesztette a "anyámathalálraijjesztem" sikolyt..iszonyat..amikor először csinálta, eldobtam mindent és szaladtam, mert azt hittem vmi baja történt..de nem..most az a trend, h elkezdi magasan..oszt szépen leviszi garathangig..ő roppantul élvezi..én nem annyira..a guta megüt. ma is arra ébredtem, h félig oldalt fekve a Micimackóval sikoltozik az ágyában..

a pörgettyűt az ágya felett meg le kell szerelnem..előbb vagy utóbb magára szakítja..
Pindi: Krisz, h fér be az autósülésbe? Martin már nagyon szorul..és ugye ülőset még nem vehetek neki..kézben kell levinnem a kocsiig, be kell fűtenem, levetkőztetni a Lurkót és úgy beültetni az ülésbe, mert nem fér be kabátban.. ti ezt, h oldottátok meg? februárban utazunk Ausztriába a hegyekbe és jó lenne addig vmi kényelmes ülést beszerezni neki..

sok pusz nektek,
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Mia, a képen balról jobbra: Svédbaba, kezében Lóribaba, mögötte Svédbaba férjecskéje, a jobb oldalon pedig én vagyok a férjecskémmel. Hanna baba sajnos lecsúszott a képről, mert a babakocsiban volt már, és nem vettük ki a fényképezésre.

Örülök, hogy mindenkinél beindult a hátról hasra fordulás. Az én kislányom 3 napja jött rá, hogy kell átfordulni, azóta meg állandóan ezt csinálja. Alig tudom bepelenkázni is, mert rögtön fordul át. :lol: :lol:

Csajok, írtátok a krumplit. Már azt adjátok a Csöppségeknek? Csak mert az én védőnöm a gyümiket javasolta elsőkörben, és majd 7 hónapos kortól jöhetnek a zöldségek. Most akkor ez hogy is van??? Bár a héten megyek egy ismerősömhöz egy bölcsibe, aki ott igazgató helyettes, és előtte 20 évig volt védőnő, majd kifaggatom. Azaz nem is kell majd faggatnom, mert ez az ismerősöm bőrön át lélegzik, annyit és olyan sokat beszél. :lol: :lol: :lol:

Svédbaba örülök, hogy feltetted a képet.
A hazaút milyen volt? Alvás, szopi, sírás??

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Ja, még annyit akartam írni Mia, hogy Hannám eddig szépen sikítgatott, most viszont ugyanazt produlkálja mint a Te Kicsid. Ez a garathang féle vagy mi a manó, mint akit nyúznak, de felváltva hol magasan sikít, hol meg mint akinek légcsőhurutja van... :lol: :lol:
Tegnap vendégünk volt, és Hanna természetesen produkálta magát, szerintem a srác aki nálunk volt, azóta is a hajszálaig igazgatja.... nem csodálom, ha esetleg ki is hullt már azóta..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Nem sikerült a képet feltölteni.
Akkor mégegyszer próbálkozom.

Kép

Ez a kép vagy novemberben vagy december elején készült.
De most már tényleg búcsúzom.
Sziasztok

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislány: óóóóóó...nagyon szép ez a kép :) ..és Hanna... nahát..gyönyörű :) köszönjük szépen a képet :)

nos a pelenkázással mi is így vagyunk..nagyon nehéz vele..állandóan kicsavarodik..és akkor nem is említem, h mit művel fürdetéskor..
ha rosszalkodik és rászólok (megpróbálom a legkomolyabb, szigorú Anya arcot felvenni) kiröhög..vagy mosolyog..na akkor annyi a szigornak (meg kell zabálni..) ..már előre félek, h mi lesz később :roll:

na mára ennyit, megpróbálok erről a kópéról képet feltenni, remélem sikerül.

pusza Nektek!

¤mia¤

ps.: nem tudjátok, h mennyi idő alatt készül el az útlevél nekik? és mennyibe kerül?



Kép Huncutpofa :)
Vendég
 


Kedves Lányok!

A Babanet szerkesztősége szeretettel várja a Látogatók történeteit a gyerekvárásról, családtervezésről, gyereknevelésről, szülésről, egészségügyről, családról, óvodáról, iskoláról, munkáról. Ha van olyan történeted, amely kacagtató vagy megható, megindító, elgondolkoztató vagy felháborító, esetleg reményt vagy megoldást adhat másoknak, ne habozzatok, hanem ragadjatok billentyűzetet és a kész írást küldjétek ide: szerkeszto@babanet.hu.

A történetek bekerülnek a Babanet Te Történeted rovatába, illetve a főoldalon is láthatók lesznek.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Kislány, kösz a képleírást! Mia, jogos a pont. :oops:

Morca: Wow, ez igen! Mászásban Ákos viszi a pálmát! :lol:

Pindi: Lórinak két foga van, hamarosan főzelékbe haraphat vele. :lol:

Pelenkázás és sikoltozás témában csak csatlakozni tudok! Nálunk nagy kedvenc még a falon lévő ill. plafonról lógó dolgok megérintése, megfogása. Egy szarvast különösen szeret, mindig odaviszem hozzá, ha szomorú...

Mia: A Britaxnak vannak olyan autósülései, amit már féléves kortól lehet használni. Nekünk is hamarosan kell, Lóri hosszában alig fér már bele. - Örülök, hogy akarsz velünk találkozni! :lol: Van egy fél évünk, hogy megtervezzük.

Kislány: itt azért ajánlják először a zöldségeket, mert azok kevésbé ízletesek, mint a gyümölcsök. A gyümik állítólag a legtöbb babának ízlenek, ha először azt kapnak, nehezen fogadják el a zöldségeket később. Nem tudom, még nem próbáltam, nyugodtan cáfoljatok meg.

Pá,

Svédbaba

Kép
svedbaba
 
 


Kép

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!

Mia: Ákos is sokszor felsír mostanában éjszaka! Gondolom, hogy neki is a fogacskája zavar be. Vagy ki tudja??! Annyi minden megzavarhatja őket. Az is lehet, hogy egy fejlődési ugráson esik át, hiszen szinte napról napra változnak, fejlődnek. :wink: Ja, és nagyon helyes baba Martin. Jó húsban van ő is, úgy látom.. :wink: :P

Kislány: Nagyon helyesek vagytok és a kis hölgy az öledben különösen tündéri.. :P :P Én eddig almát, banánt meg sütőtököt adtam Ákosnak. A napokban már egész jól elkezdte megenni.

Svédbaba: Hát igen Ákos nem aprózza el a dolgokat. Én is csak nézek nagyokat, hogy miket művel. Valamelyik nap már próbált a fotelra felkapaszkodni. Én csak brutál- babának hívom, mert olyan hatalmas nyers erő lakozik benne. (ennek az erőnek a nyoma időnként rajtam is meglátszik) Nagyon határozott egyéniség, ez már most világosan látszik. Amit ki néz vagy ki gondol magának, azt meg is szerzi. Szinte egész nap jön megy a nappaliban, pihenésre nem sok időt "pazarol". :P :P Esti alvásnál nincs gond..
:wink: Nagyon édes Lóri..
Amúgy jól láttam, hogy találkozót szerveztek? :roll:

Csajok, kinek, hogy telt a szilveszter?? Mi itthon voltunk a férjemmel és a gyerekekkel. Vedeltük a kölyökpezsgőt és táncoltunk. Elég jó kis fergeteg party kerekedett nálunk. Matyi fiam azóta is bulizni akar meg koccintani... :P :wink:

Pussz
Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Ízlett Lórinak a paszternák, kapott a kiskanál után, aztán lenyalogatta... :lol: Holnap ugyenezzel folytatjuk, majd a krumpli következik.

Mia, eszembe jutott még egy dolog a kajával kapcsolatban: sót, borsot, erős fűszert nem, de zöldfűszereket lehet használni a babakajába is!

Morca: Mi szilveszterkor a húgoméknál voltunk, nekik másfél éves a kislányuk. Házi tűzijátékot rendeztünk 7 óra körül. Aztán a férjemmel megittunk egy pohár pezsgőt, mikor lefeküdtek a gyerekek (a húgomék elugrottak az anyósáékhoz). Én 23.51-kor fejeztem be az óévi szoptatást, és annyira gyorsan beájultam, hogy az éjféli durrogtatásokból már semmire sem emlékszem. :D
Igen, tervezzük, hogy jó lenne találkozni. Mi nyáron megyünk haza legközelebb...

Puszi:

Svédbaba

Kép
svedbaba
 
 


sziasztok,

mi nagy társassággal töltöttük a szilveszter, a barátainkkal, sajna még csak nekünk van bébink..kibéreltünk egy nagy házat, volt benne úszómedence és jacuzzi, első nap Martin meg is mártózott benne :) nagyon tetszett neki, főleg, h 2 csajjal volt benne ..dolce vita..

sajna szilveszterkor hazajöttünk, mert elment a házban a villany, és Apa idegrohamot kapott, h a fia megfázik..így hazajöttünk..kár volt, mert itt hajnali 3-ig lőtték a rakétákat, majd megsüketültünk..Apa magát hibáztatta és a Csemeténket féltette, h sokkot fog kapni a zajtól..na nem kell mondanom, h szerelmünk gyümölcse reggel 8-ig húzta a lóbőrt..semmit nem vett észre az egészből :D Apával kettesben meghallgatuk a himnuszt, ittunk egy kis Traubit és csóóók..ennyi volt számunkra most a buli. a lényeg az, h nagyon kemény évet tudtunk le, nekünk ez volt a lényeg :)
másnap reggel visszamentünk..jó volt, csak ez már nem nekünk való..mi már "gyerekesek" vagyunk, ez a társaság még nem érzi át ennek a súlyát..mindenesetre jó volt, emberek, társaságban lenni újra, kicsit kizökkentett a mindennapokból.
Kislány: mi 5 hónapban kezdtük el a hozzátáplálást, először gyümilevekkel, sárgarépa, alma, barack..utána meg gyümipéppel uezt. most kezdtük el a zöldségeket. ma például sárgarépafőzit kapott. majd a krumplival kicsit később újrapróbálkozom. hozzám holnap jön a védőnő, én a mennyiségekről akarom kikérdezni, mert azt még nem látom át. amúgy meg ahány védőnő, ismerős, rokon, annyi jó tanácsot fogsz kapni..én azt tettem, amit a szívem és a gyermekem diktált. mindenkit meghallgattam, átgondoltam, h ez Martinnak is jó-e, aztán döntöttem. mindenki mást mondott. a neten például azt olvastam, h szopi után kell megkínálni más étellel, a védőnőm fordítva mondta. most légy okos.. a lényeg, h lassan és türelmesen kell, ahogy nőnek, úgy lesz ígényük más ételekre is.

svedaba: gratula a paszternákhoz, megpróbálok én is beszerezni, hátha..most vmi finomabb krumplira vadászom..hátha..

pusza,
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok

Csak egy gyors bekukk, mert már leragad a szemem. Rendezgettem a fényképeket a gépen, és találtam néhány csudaszép fotót Kislányomról! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok

Csak egy gyors bekukk, mert már leragad a szemem. Rendezgettem a fényképeket a gépen, és találtam néhány csudaszép fotót Kislányomról! :lol:

Kép

Kép

Kép


jó éjt.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok Lányok!

Jujj de szép babák és mamák! Igérem mi is fel fogunk tölteni néhány képet, csak most megint pakolok, ugyanis a férjem bejelentette, hogy nem szeret és nem tart igényt rám/ránk! úgyhogy ennyi, sajnos.
De nem panaszkodni jöttem.
Mia, nekünk olyan autós ülésünk van, ami 0-18 kilóig használható és több állású, de nagy nehézkesen kivettük a fejszűkítőt feljebb raktuk az övet, és így már befér Krisz az ülésbe kabátban is. Én csak azért nem hagyom a kocsiban kabátban, mert ha fűtök, nagyon nagy meleg lesz és besül csórikám.
Krumpli, nyerő a kecskeméti paradicsom-krumpli püréje, legalábbis nálunk bevált. Ebből már a pipihusisat is megette a drágám :D úgyhogy már csak 2 tápszer van, reggel meg este :)
Morca Ákos baba nagyon tünemény, és milyen ügyes! Matyi meg már most igazi partyman :D
Svédbaba, nekünk is megy a falon lógos dolgok bámulása :D Nálunk igazán a villanykapcsoló a menő :D Csak egyszer kellett megmutatni neki :)
Sikitós kimászom anya kezéből, meg a pelenkából nálunk is megy... De valahogy én sem tudok komolyan rászólni :D
Amúgy kedvenc az arc simi, amiből nem ritkán pofozás lesz :D
Szilveszterkor mi anyuméknál voltunk, mert a férjem (vagy volt férjem) dolgozott és őt vártuk haza.
Na megyek lányok pakolászni!
Sok puszi mindenkinek!
Vigyázni magatokra, egymásra és babákra

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Pindimano: Micsoda??????????? És most mi lesz veled és a manókáddal? Hát nem lehet most egyszerű neked! Csodálom, hogy képes vagy egyáltalán ránk is figyelni!!

Kislány: Hanna tényleg csodaszép.

Az igazság az, hogy ami a szépséget illeti, itt egy baba sem panaszkodhat!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P

Mia: Húú, mit nem adnék egy jó kis buliért!! :wink: :wink: Már az eszemet sem tudom, hogy mikor buliztam utoljára egy igazit. De mégis: kb. 3 éve, amikor még Matyival voltam terhes. Jó rég volt.... Épp mostanában pedzegettem a férjemnek, hogy kéne egy jót bulizni.. Matyi már úgyis ráérzett az ízére... :P
Hát igen nehéz babával egy olyan társaságban, ahol még senki másnak nincs gyereke. Ezen mi is átestünk... Sokan nehezen fogadták el, hogy nálunk már nem megy minden olyan egyszerűen. Amúgy érdekes, most két gyerekkel, sokkal rugalmasabb vagyok.. :wink:

Na megyek ebédelek a nagy fiammal!!! Majd később jövök!!

Pussz!

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Morca!

Arról, hogy most mi lesz velünk, fogalmam sincs, azt tudom, hogy ez még rémálmaimban sem jött elő. A férjem volt az, akiről ilyesmit sosem képzeltem volna el. De mégis megtörtént. Azt mondta, az esküvőt is megbánta. Csak nekem bűzlik ez az egész, na mindegy, majd lesz valahogy. Azóta igérgetem Krisztiánnak, hogy én soha sem fogom elhagyni.
Jó étvágyat Matyinak és neked! Mi jót ettetek?

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindimano: Derült égből a villám csapás, vagy voltak már jelek? Mikor volt az esküvőtök? Ez azért nagyon durva!!!!!!!! Van aki segítsen nektek? Lesz hol laknotok? Ne haragudj, hogy ennyire firtatom a témát, de nagyon szíven ütött még engem is!!!!!

Kép

Kép
morca
 
 


Ja, bolognai volt ebédre! Fincsi volt, anyukám főzte.

Annyira mérges vagyok a férjedre!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Hogy teheti ezt veletek? Ő is felelős (kellene, hogy legyen) Krisztián jelenéért és jövőjéért!

Kép

Kép
morca
 
 


Morca én igazságszerint nem is tudom, hogy mit gondoljak. Én sajnos vagy nem sajnos, nagyon szeretem még mindig őt.
Hát jelek... néha furcsán hideg volt, de annyit mondott, hogy az anyagiak miatt van és nem szólt semmiért sem akkor, amit most viszont a fejemhez vágott.
Szerencsére van hova mennünk, visszaköltözünk anyukámékhoz. csak a legszörnyűbb, hogy most költöztünk át ide még nincs is egy hónapja.
Az esküvőnk fél évvel ezelőtt volt, és akkor érdekes mód boldognak tűnt, nem tudom hogy mi történhetett.
A lényeg, hogy hirtelen jött nekem ez az egész szakítósdi, és azóta sem beszél tisztán. Hiába beszéltem rá, hogy legalább a fiúnk miatt próbáljuk meg, hiszen egyikünk sem ölte meg a másikat, hogy ezt meg lehet bocsátani ami történt, szerinte nem működne, és bele sem akar kezdeni.
Hát nagyon kész vagyok....
Na ebéd az nagyon fincsi :) bár én három napja annyit eszem mint egy madár, egy falat sem megy le a torkomon.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindimano: Az jó, hogy legalább anyukádékra számíthatsz! Nem irigyellek, az biztos. Anyudék merre laknak?
Hát neked most tutira nagyon nehéz lesz, főleg, hogy még szereted, de azért próbálj meg erős maradni. Bár szerintem szuper erős csaj vagy, mert még ahhoz is van lelkierőd, hogy velem beszélgess erről!!!!!!!!!!

Lehet, hogy az is segít egy kicsit, ha beszélsz róla!!!?

Kép

Kép
morca
 
 


Egy kicsit segít igen, meg párszor éltem már meg hasonlót, csak akkor még nem volt gyerek, se férj, se ilyen nagy szerelem! Anyuék két várossal odébb laknak. Úgyhogy nem kell messzire utazni legalább.
Sajnos tegnap elgyengültem, könyörögtem a férjemnek, lehet ezt nem kellett volna. Lehet eleve nem kellett volna rákérdeznem, hogy szeret e még minket egyáltalán. hát fogalmam sincs, hogy ez most mi (tudom papagáj vagyok lassan, de tényleg álomkapcsolatunk volt, sohasem veszekedtünk mindig egy véleményen voltunk- vagy legalábbis én ezt hittem)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindimano: Azért ez most egy kicsit más mint egy sima szakítás... Már itt van Krisztián és gondolom nem véletlenül szülted meg pont neki.. Azt nem értem, hogy hogy lehet csak így kiszállni, hogy" bocs de meguntam" és kész. Ha meg terveztétek a babát, akkor meg pláne.
Nagyon furcsa, amit a férjed művelt.

Mi Dányban lakunk (Gödöllő közelében). Van autód? Valamikor akár össze is futhatnánk valahol. Persze, ha már jobban leszel és mondjuk lenne hozzá kedved! Amúgy is olvastam, hogy szerveződik valami találkozó féle...

Gondolom nem vagy túl jó lelki állapotban... Krisztiánt nem viseli meg??

Kép

Kép
morca
 
 


Szerintem is furcsa, de többet sajnos most nem tehetek annál, hogy hazamegyek és várok, ha szeret, vagy ha hiányzom neki, úgyis utánam jön, ha meg nem jön... akkor szintén nem tudok mit tenni.
Én benne lennék egy taliban, van autóm, remélem lesz is, mert februárban lejár a műszakim, és havi 40ezerből nehéz levizsgáztatni.
Krisztián kivan nagyon, nyugtalanul alszik, imádja az apját fogalmam sincs mi lesz vele. A feszkót már érezte 3 napja, reggel is felébredt a vitára. és nem tudja miért van állandóan könnybe lábadva az anyja szeme.
Hát nekem is őrült furcsa ez az egész.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Nem akarlak bántani, de nem lehet, hogy van valakije? Mi más lehet a magyarázat arra, hogy ilyen hirtelen és ilyen könnyen odébb tud állni.

Nem igazán tudok napi rendre térni... Annyira sajnálom ami veletek történik!!!

Amiben tudok nagyon szívesen segítek, bármikor, szólj bátran!!!!!

Kép

Kép
morca
 
 


Pindimano: A férjem még a kapcsolatunk elején, (akkor még nem voltunk házasok, csak pár hónapja voltunk együtt) elhagyott. Úgy gondolta nem szeret, nem kellek neki. Rettenetesen fájt, akkor jöttem rá igazán, hogy mennyire szeretem. Egyszer én is könyörgőre fogtam a dolgot, de az csak rontott a helyzeten. Utána, ha beszéltünk egymással, (bármennyire is fájt) nem beszéltem neki magunkról, csak hétköznapi dolgokról, "cseverésztem". Mondtam neki, hogy rám bármikor számíthat, ha másképp nem hát "barátként".
Persze amikor találkoztunk, mindig megpróbáltam nagyon vonzó lenni.. Két hétig bírta... Azóta együtt vagyunk! Ennek már nyolc éve....

Ezzel csak azt akartam sugallni, hogy a türelem nagy úr, még akármi is lehet....

Kép

Kép
morca
 
 


Felébredt a nagy fiam, majd este vissza jövök!

Pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Pindi..olvasom a soraidat..nagyon sajnálom..együttérzek, én is átmentem ezen már egyszer..bár az a baba sajnos nincs köztünk..és ez nem véletlen..
legyél erős..Krisznek most szüksége van rád, tudom, h közhely és tisztelet a kivételnek, de sok pasi ilyen..amikor sok dolog összejön és helyt kell állni..összeroppannak és a könnyebb menekülést választják.. lehet, h csak besokallt..még ne add fel, lehet, h visszajön, kell neki egy kis idő és magány, h rájöjjön erre..addig tarts ki, majd én is - ha akarod - tartom benned a lelket. amúgy amit Morca mond nem butaság, mármint,h csinosnak lenni..stb..tudom, h ez most a legutolsó amire az embernek ideje van..de meg kell próbálni..kicsit magadra is figyelni (bár nemtom, h szükséged van-e egyáltalán erre (magamból indulok ki) ) én néha nagyon toprongynak érzem magam..most kezdek megint visszaváltozni és "adni" magamra..
na nem akarok tovább okoskodni, légy erős most..
pzsua
¤mia¤
Vendég
 


Mia: Ne is mond én már csak halvány árnyéka vagyok önmagamnak. Ez mondjuk nem is akkora csoda, hiszen 3 éve vagy terhes vagyok, vagy szoptatok... Most éppen szoptatok, tehát a fogyókúra még várat magára. De ha már nem fogok, akkor megpróbálok újra a régi lenni. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Pindi..: Ugye nem bántottalak meg? Nagyon remélem, hogy nem!!!

Pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok Lányok!
Dehogy bántottál meg Morca, sőt lányok köszönöm mindkettőtöknek az együttérzést és támogatást, higgyétek el ez most nagyon sokat számít nekem.
Már én sem könyörgöm, hagyom folyni a dolgokat, mást nem tudok tenni, meg vigyáznom kell Krisz-re. Épp a napokban terveztem a fodrászt. Tegnap is szoknyáztam egyet, amit már nagyon rég nem hordtam.
Néha én is elég elhanyagoltnak érzem magam, de a fiam már mindenhonnan esik zuhan, úgyhogy 24 órás ügyelet, de mindent megpróbálok!
És Tényleg köszönöm lányok!!!!
puszi nektek

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!

Már tegnap is akartam írni neked, de nem találtam szavakat... Nagyon sajnálom, ami veled, veletek történt!

Ismered a férjed barátait? Ők vagy a családja mit szólnak? Hátha még nincs veszve minden! Próbáljatok meg egymással beszélni! Vagy menjetek el párterápiára!

Bocs, nem akarok túlságosan beleszólni meg tanácsokat osztogatni... csak segíteni, ha lehet. Azzal is, hogy tudd, sokat gondolok rád.

Sok-sok puszi neked és Krisznek!

Svédbaba

Kép
svedbaba
 
 


Pindi..: Mi újság? Jól Vagy?

Kép

Kép
morca
 
 


Pindi..már bocs..nem ismerem a hátteret..de miért neked kell elmenned egy babával??
és nyugi..hidd el ez még nem lejátszott meccs..tuti, h megijjedt a felelősségtől és túl "életszagú" neki a helyzet..ehhez fel kell nőni..
svedbabának igaza van..lehet, h a "barátok" közrejátszanak (??)

kitartás!

Pindi: a kajcsival kapcsolatban: sajna paradicsomot még nem eszünk..ma sem ette meg a krumplit..de a tökös-almát igen..benyalta az egészet..

fiús anyukák..fütyi témával, h álltok?? tegnap megpróbáltam visszahúzni neki kicsit, mert azt mondta a védőnő, h kezdjem el fürdésnél..hát..nem tetszett neki..apa nem vállalta..azt mondta, h ez egy merénylet :)..na szép..ez is rám marad..


Kép sárgarépapüré evés után :)
Kép na mostanában ez a kedvenc pozíció
Kép én is mindent begyűjtök..
Vendég
 


ez lemaradt: pusza nektek :)

¤mia¤
Vendég
 


Kép

pohárból ivás :)

mára ennyi :lol:

¤mia¤
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: