Új privát üzeneted érkezett!

Dojika
Köszi minden reményem akkor ezekben a kis bogyeszokban lesz...sokszor hallottam már ezt amit te is írtál h "gyors könnyű" szülésed volt ettől...-lehetőségekhez mérten persze :lol: ..
szóval remélem tényleg a bogyó az oka..és mindenkinek segít!!!Köszi!!! :D

Fenix
Írtó jóra sikeredett ez a kép..grat!!!

Macsek
Elfelejtettem írni a múltkor-tök ilyennek képzeltelek..kis fiatalos csinos kismama!!!:)
Én nemtudtam h az első héten nem reagál a bőrük erre...bizti ezért mondtaa védőnő is akkor amit ti..jó tudni-köszi!!
Mindenképp megvettem volna a gyogyisat 1ébként,nehogy már vmi ezen múljon,csak nem értettem..de ha így van akkor már értem!!!

Na lehet mingyá teszek fel egy-két pociképet tegnapról!! az uccsó hónap szenvedős képeit :lol:

Kép
nikky
 
 


Lányok,akkor megírnátok egészen pontosan,hogy MI A NEVE a tágulást segítő homeó-s bogyóknak??? Már iszom szorgalmasan a málnalevélteát... :roll: A párom meg a dokim röhög. Na ja,nem nekik kell szülni.. :?

Nikky:
Hát tudod,még jó,hogy ilyen stádiumban van a lepényed. Képzeld,mi lenne,ha még egyáltalán nem öregedett volna!! Már 6 kg-os babánál tartanál.. :lol: :lol:
A fürdetőt szerintem mindenki döntse el,mit akar használni. Én nem használom a gyógyszertárit,még soha semmi probléma nem volt,hála Istennek.. A 3.-nál nem is lenne időm pepecselni vele.. :roll:

Fenix:
Szenzációs a kép!! :D

Jaj,Macsek,olyan kis aranyos,lelkes vagy azon a babaszobás képen,egészen odaillesz! :lol: :lol: Szép lett a falszín!Azért majd az alkotásaidat is megnézném a falon!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


barbamami

amiket én szedtem a 37. héttől:
Arnica 9CH napi 1x5 (ereket készíti fel)
Caulopyllum 5CH napi 1x5 (ez segít a tágulásban)

amikor megindulnak a fájások:
Caulopyllum 5CH és Cimicifuga 5CH féloránként felváltva 5 szem

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 

 
 

sziasztok

elintéztük az apaságit,még jó,mert a 3napja volt cipeléstől felpuhult a méhszájam,megrövidült,most gyógyszert kaptam,cordaflexet,hogy maradjon még benn picit töki.

uh-om a mai:kpf.lepény mellől
bpd 83mm,
thq 77mm,
fl 60mm.
megkevesbedett magzatviz.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Macsek, Fenix és többiek: Köszi az infókat a dekorációval kapcsolatban! Remélem, párocskám majd elfuvaroz a Praktikerbe. Igyekszem a többi helyet is megnézni, már nagyon szorít az idő.

Akíra: Nagyon szívbe markoló a szüléstörténeted! Nem kis lelki erő kell ezt ilyen bátran végig csinálni! Az a lényeg, hogy a kislányod egészséges és boldog vagy!

Sajnos az eredményeim nem tökéletesek. Mostantól hetente minimum egyszer kell vérképet csináltatnom, és amint az epesav (alkalikus foszfatáz) szint elér egy bizonyos szintet, azonnal megindítják a szülést / vagy megcsászároznak. Ez a betegség (epepangás) az anyára nem veszélyes, de a babára igen, úgyhogy aggódom rendesen. Javaslom, ha valamelyikőtök nagyon viszket, bulizzon ki magának egy vérképet (teljes májfunkcióval) és ne hagyja, hogy az orvosa elhajtsa azzal, hogy biztos csak allergia (mint engem próbált a háziorvosom).

A képeket megnézegettem, nagyon klasszak! Igazi felüdülés!

Fenix: Mi a Baby Planetben vettünk egy pelenkázó táskát 6000 Ft-ért, van benne egy összehajtogatott pelenkázó lap, ezért praktikus, de szerintem bármilyen válltáska vagy hátizsák is nagyon jó.

Kép
Vendég
 


Barbamami
Csak a te kedvedért akkor felállok és idehozom a bogyeszokat.. :lol: Lógsz egy tiramisuval :D ..

Tágulást segítők:
-Caulophyllum thalictroides C30 (1szer 5golyó,szopogatni nyelv alatt,nem inni enni utána előtte 40percig,míg szeded közben semmi mentholos vagy koffeintartalmút nem fogyasztani,van kifejezett homeopátiás fogkrém,azt használni)
-Cimicifuga racemosa C30 (2szer 5 golyó)dokim azt mondta szedhetem,szülésznő azt mondta csak szülés alatt kell..szóval passzolok,holnap beszélek a dokimmal a strepptochoccus eredmény miatt majd rákérdezek hogy is van ez???

Vérzést csökkentők
-Arnica montana C30
-Hypericum Perforatum C30

:lol: Ja ne is mondd..ez a lepény egy rejtély..majd jól megnézem magamnak,aztán leteremtem!!! :lol:
kiváncsi vagyok rá már nagyon..kb annyira mint a gyerekre!!Több fejtörést okozott esküszöm mint Dóri!!! :lol:

na remélem segítettem,de az adagról azért kérdezd mega saját dokid,sztem!!annyit tudok ezekről h 5sével kell szedni...
és igyad csak a málnalevélteát!!Igy van,nem nekik kell szülni!!

Kép
nikky
 
 


na pár kép..
kedvenc ülőpozícióm is köztük van,annyira nőies!!! :lol:

Kép Kép Kép

Kép
nikky
 
 


Sziasztok

Bocsi, hogy csak most jöttem, de tudjátok ma volt a védőnői látogatás...10-11-ig. Tök normális volt, meg is lepődtem, beszélgettünk annyi.

Viszont éjszaka képzeljétek marha erőssen fájt a pocakom, nem tudtam aludni, úgyhogy bementünk az ügyeletre, ahol a doki megállapította, hogy picit megvan már rövidülve a méhszáj...(ami végül is ennyi idős terhesen azt mondta, hogy nem gáz), ill. azt mondta, amit pénteken a 4d-s uh-os nőci is, hogy kevesebb már a magzatvíz kicsivel.....
Most pihizek, mert nem volt valami szuper éjszakám! :(

Remélem ti jól vagytok!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Kyrus alszik, édes mint egy kis angyal, ugyhogy jöttem egy kicsit olvasgatni titeket :)
Nagyon szépek a pocik, és nagyon drukkolok mindenkinek, hogy a babók addig maradjanak amig nekik jó és amig a mamik szeretnék ;)
A szüléstörténetből az kimaradt, hogy végül megállapították, hogy köré volt tekeredve a köldökzsinór, ugyhogy ezért nem engedte leszállni, és behelyezkedni a szülőcsatornába... :cry:
De már megnyugodtam, lényeg, hogy egészséges és szép dagó babóm született :lol:
Na rohanok is tovább :)
Majd még jövök ám, és figyellek titeket, nehogy lemaradjak egy babóról is :wink: 8)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy elvesztem, de márc. 22-én 7.30-kor megszületett Marci: 3000 g, 51 cm.

Nagyon hirtelen jött a dolog, a részleteket majd később, csak gondoltam bejelentkezek. Most édesen alszik, így én is eldőlök.

A lényeg, hogy minden rendben, egészséges mint a makk, és már én is egész jól vagyok! Visszaolvasni nincs időm még, de előbb utóbb az is meglesz. Néhány kép:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
nikole
 
 


Nikol, gyönyörű a kisfiad :)
Ird meg majd, hogy hogy hogy ilyen hirtelen jött, a 37. hétre...de nagyon szép , fejlett kis baba! És tök jó, hogy teljesen fejlett volt a tüdeje meg minden :), most irigyekedek egy kicsit, bár tudom, hogy Domcsi is nemsokára itt lesz :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok Lányok!

Újra itt vagyok, bár még nem 100%-osan! Nem tudok visszaolvasni, mert totál egybefolynak az órák.
Most már jól vagyunk (vagyis csak én, mert Balázsnak nem volt semmi baja - hála Istennek) Végül is azt sem tudom, hogy tudjátok-e (de Dicamama lehet, hogy megírta), hogy 1 hétig kórházben voltunk, mert tejlázam lett, 40,6-os csúcs-lázzal! A dokik is tehetetelnek voltak, mert egyszerűen bedugultak a tejcsatornák a jobb cicimben és senki sem tudta kiimádkozni a tejet onnan. Már próbált fejni aki csak bírt (talán csak a portás nem), de semmi. Az antibiotikumok nem hatottak, egyre rosszabb lett a helyzet. Napközben a férjem volt bent velünk, éjjel meg Anyukám, mert én abban az állapotban nem tudtam ellátni magamat sem, nemhogy Balázst. Aztán kaptam új gyógyszert és attól jobb lett minden. Vasárnap jöhettünk haza. Itthon persze már minden jó, sokkal-sokkal jobb.
Na, most csak gyorsan ennyi, majd még jelentkezem!
Gratulálok az újdonsült Anyukáknak és Babáknak!
Finisben levőknek megy a drukk!!!

Puszi mindenkinek!

sch.judit
 
 


Nikole!

Gratula Marcihoz, nagyon szép baba! Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!

Elizabeth25!

A méhszáj megrövidülést nem kísérik görcsök, nem értem akkor miért görcsöltél?
Neked még elég sok van hátra, ha jól emlékszem 06.03-ra vagy mensi szerint kiírva, vagy nem?

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Jól vagyunk,és ma már voltunk a levegőn is pár percet itt az erkélyen. Élvezte nagyon,aludt és néha nyitogatta a szemét is. Szerencsére szép idő is van,meg jól fel is öltöztettem. Ma is 6ig hagyott aludni. Rendes pasi. Na a párom elintézett mindent,és nemsokára folyósítják a családit és a többit.

Méreckedtem és lement 1 kg,tahát már csak 5 van rajtam,de az se nagyon látszik.

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Megpróbálok feltenni pár képet.

Kép "édes" álom - folyik a tejci a számból

Kép első fotóm, magzatmázasan

Kép megfürdetve

Kép alvás1

Kép alvás2

Kép alvás3

sch.judit
 
 


Sziasztok Lányok!

Nikole: Gratulálok a pici Marcihoz nagyon szép kisfiú. Drukkoltam, hogy ne kelljen befeküdnöd pénteken erre csütörtökön megszültél. :lol: Azért várjuk a történetedet.

Nálunk még semmi készülédésre utaló jel nincs. :cry: Tegnap voltunk CTG-n a baba nagyon jól van és sokat mozog, de a méhtevékenység az abszolút egy egyenes csík volt.
De nem baj ameddig jól érzi magát nem bánnom csak ne legyen semmi baj. :lol:

Ma hozzuk el a kiságyat úgy izgulok, hogy milyen lesz. Majd rakok fel képeket.

Sch.Judit: Örülök, hogy jobban vagy és további gyógyulást neked.

Kismamák: Nagyon szépek a picik és már irigykedek rendesen. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Judit, örülök, hogy jobban vagy, rémes lehetett a betegség is, meg az is, hogy ott volt a kisfiad de nem tudtad ellátni...borzasztó a tehetetlenség!
Tudom, én is még katéteres voltam meg csöpögött belém az infuzió, de már odarakták a kis Kyrát, és el kellett látnom...nem volt egyszerű...ki is rántottam magamból kétszeris az induziót, mikor félrement neki a tej és meg akart fulladni...hát inkább az ő élete mint hogy most ott marad-e az infuzió vagy nem...persze azóta is jó lila a helye, meg fáj rendesen, de hát nem volt más választás :lol:

Nikole, Judit, Boszibaba, gyönyörűek a pasik :)
Nem is tudom kit választanék Kyrusnak vőlegényként :D :lol:

Nah megyek is vasalgatni meg teregetni!
Legyetek jók és kitartás, hamarosan mindenki ölelgetheti a kis drágáját :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Dojika,Nikky:
KÖSZIIIIIIIIII!!!!! Ma voltam fodrásznál,otthagytam sz összes hónap végére maradt pénzem.. :roll: De kifosztom apucit,és megyek a gyógyszertárba pénzt költeni.. :roll: :D :D
Na,hát ennyi bogyesz után már remélem,csak úgy repülni fog belőlem a Bogi... :D :D :D
Nikky,holnap megyünk vásárolni,veszünk tiramisut (mert persze már rég elfogyott... :oops: ),és küldök neked fényképen :lol: :lol:

Nikole:
Nagyon szép,formás Marcibabád van!! GRATULÁLOK!! :!: :!: Ha lesz időd,írd meg,miért jött ilyen hirtelen.. De az a lényeg,hogy jól vagytok!!! :D

Sch judit:
Hát,nagyon rossz lehetett,én nem voltam ilyen helyzetben,de nem is vágyom rá... Örülök,hogy jobban vagytok!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Nikky:
Elfelejtettem megkérdezni.. Mennyit híztál?? Mert sehol nem látszik rajtad többlet,csak a pocakodon! Na,az viszont jókora! Szerintem a tiéd nagyobb,mint az enyém,az biztos!
Az ülő pózod ismerős,én is így szeretek tv-t nézni. A fiam kifejezetten felspannolódik,ha így ülök,mert ilyenkor iszonyú gazsi pofával nekemszalad,és a pocakomat használja ütközőnek.. :roll: Én is nagyon élvezem.. :roll: :roll:
Nem is csodálom,hogy mikor az ölembe ültetem,a huga jól fenékbe rúgja.. :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ancsa, val.szinű azért is, mert egyébként tegnap kellett volna megjönnie a mensimnek, és minden hónapban szoktam azokon a napokon görcsölgetni, de elégg kész voltam, ez jobban fájt! De hála most már jobb, és szedem továbbra is a Magne B6-ot. Mensi szerint amúgy 06.01....de kizárt, hogy addig bentmaradna a pockom! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Nikole: Nagyon gratulalok a kicsihez, es sok egeszseget nektek!!! Az elso kep a kedvencem, hihetetlenul komolyan nez a kicsi ocsi :D

Sch. Judit: Nem semmi, amit ki kellett allnod, nagyon eros vagy!!! De a lenyeg, hogy most mar egeszsegesen otthon vagytok. Megoldodott teljesen a tejcsatorna-dugulasos tema?

Tiramisu: Eddig birtam szo nelkul. En is imadom!!! Eddig olyan jol meg birtam allni, hogy se kek sajt, se lagy sajt, se frissen fustolt kolbi... De ha meg sokat tiramisuztok... Hu, de kivanom! :cry: Mit is irtatok, van olyan, amelyik nem is mascarpones, es lehet enni? Vagy csak siman bunoztok?

Ma unalmamban beleolvasgattam mas topikokba is. Irmi csak max. a szomszedba szoktam, meg a szegedibe, de azt hiszem maradok is itt. Azert voltak tanulsagos mozzanatok par topikkal odebb.

Na, elkezdem az esti fotelbol kanapera es vissza atmaszkalos szenvedesem.

Ja, es BABZSAK, ma merre jarsz?

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Macsek:
Tiramisu szerintem nem létezik mascapone nélkül..,így simán bűnözünk :lol: :lol: :lol: :lol: . És milyen jóóóóóóóóó!! :D :D Na,hát már te is a 36. hetedben jársz,szerintem a világon semmi baja nem lesz a kismanódnak... :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!!!

Nagyon édesek a bébijeitek!!!!!!GRATULA MINDENKINEK!!!!!!!!

A tegnapi napom sajnos nekem sem volt valami túl jó. Ugyanis Nyíregyházára vittem az egyik osztályomat (vonattal mentünk).8.34-kor indultunk Debrecenből, de én már 3/4 7-kor Debrecenben voltam, mert a férjemmel mentem be, aki szintén dolgozni ment. A lényeg: délelőtt 10 órától folyamatosan, elég sűrűn, kezdetben csak 10-15 percenként majd pedig 3-5 percenként egészen este 11 óráig keményedett a hasam. Először azt hittem, hogy Zsebi játszik, s a popsiját, vagy a fejét nyomogatja a méhfalhoz, de amikor már sűrűbbek lettek, s kellemetlenül feszített rájöttem, hogy ez elég nagy baj!! 3 órára értünk vissza a gyerekekkel Db-be, a férjem szerencsére szinte azonnal értem jött. Ráaadásul este még itthon, Létavértesen is lett volna órám, de felhívtam az igazgatónőt, hogy nem tudok bemenni, mert elég trutyin érzem magam(nem nagyon örült neki, hogy elmaradnak az óráim-ezt meg is értem, de most szerintem nem ez volt a lényeg, hanem, hogy ne legyen semmi bajom)!!!
.Hazaérve azonnal vettem be Magne-B6-ot, s lefeküdtem, viszonylag soká, késő este szűnt meg teljesen a feszülés, keményedés. Nagyon megijedtem, s mindenféle gondolatok kavarogtak bennem--> kórházba kerülök, esetleg Zsebi hamarabb jön stb..A férjem pedig elmagyarázta, hogy milyen kis gyagyás vagyok, hogy nem ülök otthon a senekemen, mert fontosabb nekem a suli, s a gyerekek, mint a sajátom!!!? Hát természetesen nem fontosabb, de akkor ki fogja őket végig vinni ebben a maradék 1,5 hónapban?Ma már ez kicsit kevésbbé érdekel, de azért még mindig bántana, ha nem tudnám őket felkészíteni a vizsgára!!!


Szóval: azt szeretném kérdezni, hogy nektek volt ilyen erős keményedésetek ilyen idősen??? S ez valóban a túlhajtás jele lehet?

Szép napot mindannyiótoknak!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Na jó reggelt..

Hát írtam tegnap este egy regényt erre elszállt.. :twisted:

Barbamami
Igen én is remélem h csak úgy repülnek belőlünk majd ki a csajok a szülésnél.. :lol: vicces lenne elképzeltem :lol:
Édes ahogy írtad h a kisfiadat Bogi mindíg fenékbe rúgja.. :D
És Örülj h csak hó végére jutsz el idáig h elköltöd a pénzed...nekem vhogy 15-e környékén mindig üresen áll a bankkártyám???!!Mit csinálok rosszul vajon??? :lol: És mit csináltattál a hajaddal??melír,vagy csak vágattál h a kórházban szép legyél... :wink:
Hogy mennyit híztam..hát öltem volna a kérdésedért két hete.. :) azóta vhogy nem érdekel a téma már,hálisten túlsiklottam felette,úgyhogy elmondom..pironkodva,de én már +15kilónál tartok!!Biztos soka VÍÍÍZ :roll: ...na mind1,mondom ezen már túl vagyok,ami vizsont most kezdett el izgatni..sehol-lekopogom-nem jött rajtam csík,de 1 hete megjelentek a bal combomon belül olyan piros kis foltokban csíkféleségek..gondolom ez az a stria..nahát kivagyok tőle..2napig hozzám sem lehetett szólni..mindenki nyugtat h elmúlik,kigehéredik..hát borzalmas látvány..szóval úgy néz ki a lábam feladta a harcot a kilók cipelése ellen..meg is értem azért 15 kiló az 15kiló!!
Ja és így a kilóknál eszembe jut,hogy a tiramisun kívűl tudok mit bírok még nagyon??Nálatok Érden a Patakit..na ha egyszer bejutok..a múltkor is ettem egy gigantikus bombát!! :D Nagyon szeressem azt a fagyizót,még jó h nem lakunk közelebb.. :oops:

Judit
Nagyon sajnálom h így indult ez az egész nálatok,a lényeg h ennél csak jobb lehet és annyira tündér a kis Balázs hogy gondolom ez feledtet veled hamar minden fájdalmad...legalábbis kívánom tiszta szívemből h így legyen..gyönyörű baba!!!

Nicole
Marcell is egy tünemény,nagyon szép..azért majd ha már van 1kis időd,leírhatnád mi történt..tudod az a fránya kiváncsiságom... :oops:

Judithappy
Nekem nem voltak ilyen erős keményedéseim-sztem még sosem...bizti attól a sok sétától volt,meg hát valljuk be nem egyszerű akárcsak 2gyerekkel sem a kirándulás..hát még egy osztálynyival...legyen elég h oktatgatod őket a padban,vigye vki más őket kirándulgatni...osztályfőnökhelyettes nem jó erre a célra??

Macsek
nEM nincsen sztem olyan tiramisu amiben nincs mascarpone..de talán ha a Norbi olvasná,csinálna mascarpone nélkülit :lol:
Szóval mi avval bűnözünk..nem lesz semmi baja,egyél nyugodtan sztem..az csak rosszabb ha megvonod magadtól ajót.. :wink:

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Remélem mindeki jól van!
Délután kiságyat rakunk össze, és még egy nagytakarítás a gyerekszobába és készen vagyunk.

Elizabeth!

Én csak azt nem értem, hogy van számolva a terhességed, merthogy ugye ha 06.01. kellene szülnöd akkor hogy vagy33 hetes és 43 napos, ha meg idősebb terhes vagy akkor meg az afp-del lett volna probléma, merthogy annál 1-2 nap is sokat számít, nemhogy 3-4 hét.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Nem 43 napos, hanem 3 napos.

Ja, egyébként úgy látom van egy pár más topic is ahol kétkedve fogadják a terhességed előrehozataláról szóló híreket. (kivülálló, abcdef)
Meg úgy látom, hogy a egy pár topicból már kiútáltak a hazugságaid miatt, nekünk sem említetted, hogy voltál már terhes.....?! Vagy mégsem?
Mindig olyan titokzatos vagy. Miért?
Nem lennék meglepve, ha ma is azt mondaná az orvos, hogy 1-2 héten belül szülsz.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Nem tudom Ancsa és nem is értem, hogy miért kell velem foglalkoznod, és mit nem lehet érteni dolgokon!
Az az érdekes, hogy bárki bármit ir, én sosem kötök bele, még akkor sem ha nem értek egyet vele! Szerintem a topicoc nem egymás csesztetéséről hanem tapasztalatcseréről meg segítségről szólnak! Én pontosan tudom, hogy ki az az abcdef, és azt is, hogy miért csinálja ezt, de ez a kettőnk dolga, és neharagudj, de rád nem igazán tartozik! A másik fele, hogy megfigyeltem, hogy mióta ide járok, állandóan rámvagy kattanva, nem értem, szerintem a saját terhességeddel kéne, hogy elfoglalva legyél, nem azzal, hogy másoknak, vagy másnak, mit és hogy mondd az orvos! A kötözködés nem szép dolog, ha pedig ilyen a beállítottságod, akkor nem hiszem, hogy a topic hangulatát kéne ezzel rombolni! De ez a saját szoc. véleményem! És a másik, hogy amiről nem tudsz, vagy nem tud az ember, arról nem szabad szerintem véleményt nyilvánítani, hiszen nem ismersz, vagy igen? Én sem kötözködöm veled, sem mással sem! De ha neked ez okoz örömöt, sajnálom! :( Téma részemről lezárva!

Kép
elizabeth25
 
 


Ja és megnyugtatlak, az orvos, nem hinném, hogy a 33 héten ilyet mondana, hacsak nem lenne valami gáz, ami szerintem nincs! Úgyhogy további jó babásodást neked :), és szerintem foglalkozzál kellemesebb dolgokkal, vagy a te életeddel!

Kép
elizabeth25
 
 


Nikole, ha lesz egy kis időd, gyere és mesélj, hogy zajlott a szülés és hogy hogy vagytok!!!!! :lol:

Kép
elizabeth25
 
 


CSAAAAJOOOOOKK!!!

Szedjétek ezeket a homeos bogyókat!!Említettem h kaptam a szeméremcsonttájékom miatti fájdalmakra m elviselhetetlen volt mióta Dóri feje a medencecsontomba van rögzülve...na ESKÜSZÖM ÉS EZ NEM PSZICHÉS!!!!!!!,mintha elvágták volna...igaz h nem 1szer 5öt szedek hanem 3szor 5öt egyelőre majd 1 hét alatt csökkentjük 1szer 5re,de akkor is...ez baromi hatásos!!!!jó nem mondom h fájdalommentes..szóval az a szokásos érzés megvan,de nekem már simán állásnál ülésnél minden helyzetben olyan volt mintha egy kést forgatnának bennem....szóval SZEDJÉTEK!!!!
Szinte a fellegekben járok ma..lehet Barbamami hogy tényleg puskából lövik majd ki a csajokat :lol: ???

Kép
nikky
 
 


Nikky, neked mióta vagyis hányadik héten rögzült Dórcid feje a szeméremcsontba?

Kép
elizabeth25
 
 


Ja és lehet tudni, hogy mi a neve, hogy a doktól esetleg lehessen kérdezni, hogy lehet-e?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Dicamama:Voltál tegnap CTG-n?Mi volt?Mi voltunk,minden rendben, uh is volt.A dokim kérdezte,hogy még semmi jele a szülésnek nálam?Merthogy az arcomat ödémásnak látja,azt mondta,tipikus ,,szülő nő" arcom van!Mondtam neki,hogy azt én is látom,de még nem fáj semmim,a hasam keményedik,meg azt hiszem,hogy a csontjaim is fájnak,de semmi más.Mindegy megegyeztünk,hogy hétfő-kedd nem szülünk,mert külföldön lesz, jövő szerda meg ismét ctg.Neked is fáj a csontod ott lenn? :D
Ja és iszod a málnalevél teát?Én igen.
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Tegnap szórakozott a net,és nem tudtam már benézni.
Tegnap a párom később ment dolgozni,mert ment intézni a babának a TAJ kártyát,majd a munkahelyemre és az önkormányzathoz.

Mindent egész hamar elintézett,és ma már folyósították is az egyszeri anyaságit. A családit majd a TGYÁS-al utalják 6-án. Még ezen kívül nagy öröm ért bennünket,hiszn megtudtuk,hogy a lakás után az adóból nagyon szép összeget kapunk vissza. Már tavaly is elég szép volt ez az összeg,de most sokkal több lesz. Meg lesz a helye az biztos!

Még majd ADÓ kártyát kell elintézni a babának a Babakötvény miatt,és akkor azt is megkapja,valamint havonta majd rakunk is neki rá pénzt. :lol:

Mai képek:
Kép
Kép

Erkélyen levegözünk:
Kép
Kép
Kép



:lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hello lanyok!

Na, egy Rigo Jancsi mar megvolt, nem volt sajna Tirmaisu ott, ahol ebedeltem. De bepotolom, elhihetitek. Racuppantam a temara!

Amugy nyugi csajok! Mindenki masert jar ide forumolni. Van aki csak jon, ir, nem reagal masokra, van aki vetiteni jar ide, van aki dumcsizni, mas kerdezget, megint mas pedig valaszolgat, van aki pedig csak olvasgat, es neha nem birja tovabb, es megirja a velemenyet. Ja, es az a szep, hogy mindezt lehet is! Es mindenkinek!!!

Ancsa, igertel kepeket a szobarol, vannak mar? Jol remlik, hogy a Te ferjed asztalos? Annyira tisztelem azokat, akik a ket kezuk munkajaval tudnak vmi szepet alkotni! Kivancsi vagyok!

Amugy eszetekbe jutott, hogy tobbunket mar most erinteni fog az anyak napja? Tok furi, es egyben jo! Most neztem a tablazatot, Ancsa, Fenix es Bacsbern pont arra a napra is van kiirva!

Na, jok legyetek, tobb levegot es kevesebb savat mindenkinek, mint ami nekem jut :wink:

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Macsek!

Az az igazság, hogy én már nem szívesen írogatok, mert nem igazán szeretem a vetítős emberek!
Olyan furcsa hozzászólások vannak, és olyan dolgok történnek egyes emberekkel, ami képtelenség.......!
De egyébként úgy gondolom, hogy ennyi vetítés már betegség.....
És nem csak szerintem, hanem több 2005-2006-os hozzászólás alapján is. Merthogy Elizabethről elég furcsákat lehet olvasni több topicban is.
Érdekes, hogy minden egyes orvosi vizsgálat előbbre hozza a szülés időpontját....., senkinél nem hozzák előbbre, csak nála, nem furcsa egy kicsit?

A képek a szobáról, hát most hozza a párom a kiságyat, én meg szorgalmasan vasalom a baldachint.

Egyébként nehogy azt hidd, hogy olyan jó dolog, ha valakinek asztalos a párja. Mert tudod, a fizetős munkák minidg előbbre valóak a mieinknél, úgyhogy nekem triplán kell kérni, hogy készen legyen. De azért aranyos és mindig megcsinálja, csak ki kell várni.

Egyébként még nem késtünk le semmiről, hiszen mindene megvan Nonónak, csak a kiságy, de ma remélem be lesz teljesen fejezve, és utána várunk, még legalább 4 hetet szeretném ha bennt maradna Nonóka.

Érdekes ez az anyaák napja téma, igen mi pontosan május 06-ra vagyunk kiírva, ami idén Anyák napja, hát nem tudom....., végül is a szülések 5%-a zajlik le azon a napon amikorra ki van írva az Anyuka, a többi az előtte és az utána következő 2 hétben, ez statisztika. De én nagyon örülnék, nagyon szép Anyák napi meglepi lenne Nekem és a Nagymamiknak is!


Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Drága Ancsa!
Tudod mi esik nagyon jól! Hogy ennyire szíveden viseled a szülésem sorsát és időpontját! :) Ez nagyon jó érzés! Majd én is ezt fogom csinálni! :)
Amúgy csak olvasgatni kéne a többi topicot szülési időpont ügyben!

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa: irtam privit

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Elizabeth25!

Igazából ezzel a hülyeséggeddel csak Magadat csapod be, merthogy Nekünk itt a topicban teljesen mindegy, hogy mit mondasz, illetve írsz, magadat ringatod álomvilágban.....

Egyébként terhes vagy egyáltalán?

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Macsek!

Olvastam! :lol:

Akkor jó!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Kedves ancsa!

Remek, hogy ennyire aggódsz elizabeth barátnőmért, csak kérdem én: nem viszed túlzásba egy kicsit? nem tudom mi jogon vádolsz meg valakit hazugsággal! :evil: Ennyi erővel én is megvádolhatnálak ezzel-azzal, de nem teszem, mert azzal a szintedre süllyednék! Egyébként ott voltam elizával szinte majdnem minden vizsgálatán (beleértve a legutóbbi 4D-s ultrahangot is) és megnyugtatlak: az orvos tényleg azokat a dolgokat mondta el, amiket eliza is közöl itt a fórumban! Szóval mint koronatanú azért én is hozzászólnék a dolgokhoz! És remek lenne, ha abbahygnád a vádaskodást és inkább körül néznél a saját portádon! Üdv!
lilaliba
 
 


Kedves lilaliba!

Érdekes, hogy Te pontosan akkor regisztráltál, amikor abcdef beszólt a másik topicban Elizának........, véletlen egybeesés?

A nagy igazság, hogy magát csapja be ezzel a hülyeséggel, ami többeknek is szemet szúrt. És ugyebár sok orvosilag képtelen dolgot állít, de Ő biztosan egy nagyon különleges ember.....

Ancsa :wink:

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Ancsa: Igen, terhes! Hatalmas pocija van és a kisfiú keresztanyukája én leszek! Találkoztam már pár hipochonderrel, de ilyen bélmozgása szerintem senkinek sincs, hogy fölérjen egy hatalmas tappancs-pacsival! :lol: És te terhes vagy? annyi fix, hogy gondterhes! De ennyi erővel én is kétségbe vonhatnám a te terhességedet. de naiv leszek és jó indulatú, ezért a hisztériádat ennek tudom be! Legyetek boldogok!
lilaliba
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Ancsa.....nekem aztán tényleg mindegy ki mikor szül!
De: én is találkozam Elizával, és tényleg alaptalanul vádaskodsz.
Szerintem is magaddal foglalkozz, és ne pedig mással.
Ha pedig nem tudod elfogadni az embereket olyannak, mint amilyenek,ne járj közösségbe!!!!!!!!!

Akíra: Gratukálok Kyra babához.Tündér!Jó egészséget, meg amit ilyenkor illik!!!!!!!!
vedresandi
 
 


Andi: szia!

Miujság, hogy vagy? :D
lilaliba
 
 


Lilaliba!

És te rendszeres Hatvanból jársz be Elizával az orvosi vizsgálatokra minden héten legalább 2X?

Ansca :lol:

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Libus!

Írtam privit! :lol:
vedresandi
 
 


Sziasztok :lol:

Talán még néhányan emlékeztek rám. A régi topicban írogattam, meg inkább olvasgattalak titeket.
Látom sokan babáznak már azóta :D Nekik ezúton is sok boldogságot és egészséget kívánok!

Mi jól vagyunk, Dávid hatalmasnak ígérkezik, kedden megyek az első ctg-re, és már rövidül a méhszájam.

Üdv mindenkinek

Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Ancsa: És ha igen? nekem mindennél fontosabb az, hogy a BARÁTAIMMAL személyesen tartsam a kapcsolatot. És ha kell igen, bejárok hatvanból akár egy héten többször is, mert megtehetem! Egyébként nem tudom mit gondolsz, mennyire van Hatvan messze, ugyanis egyáltalán nincs! Mellesleg neked vannak barátaid? Nehezen tudom elképzelni, hogy téges olyan sokan elviselnének ezzel a mentalitással!

Üdv
lilaliba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: