Új privát üzeneted érkezett!

Betti: Én most jelentkeztem be kontrollra a Pm-es dokihoz! Gondoltam szólok, hogy jövő héttől nem lesz szept. 29-ig! Én holnap megyek 9-re. Szerintem próbáld meg, hogy a héten még elmész, mert a szabadsága után mindig tök nehéz bejutni hozzá!
Vendég
 


Gabolino,
Gondolom kompetensebb személy véleményére vagy kiváncsi, de én a józan paraszti eszemmel úgy gondolom - és hozzáértők lécci javítsatok ki, ha nincs igazam - , hogy csak akkor adok rendes cipőt Julira, ha már ki megyünk az utcára sétálni. Addig a lakásban minek kéne cipő? Hadd erősödjön a lába, vagy nem jól gondolom?

Kép
hbetti
 
 


Bejci,
Francba, sajnos a héten semmiképp nem jó, mert holnap elutazunk nagyszülőkhöz. Hát akkor marad az október :( Köszi, hogy szóltál!
(lenyultad a laptetőmet 8) :lol: )

Kép
hbetti
 
 

 
 

Sziasztok!

Cipőtéma:
Nekünk anno azt mondta a dévényes tornász csaj, hogy ha a lakásban többnyire járólap vagy parketta van, akkor bizony adjak itthon is valami gumi talpú cipőt Ákosra. Ez a sima egyenes kemény talaj nem segíti a talp izmainak a fejlődését, mert nem stimulál semmit. Mezítláb homokban, apró kavicson, füvön engedjem sokat szabadon, mert az tényleg stimulál, a laposon csak elfárad a lába. Mi itthon vegyesben nyomjuk. Vettem neki egy nyitott, pántos, bokatartós szandit, illetve tecsóztunk egy puhatalpú tutyit és ezeket adom rá felválltva, ahogy kedvem van. (És én nem vettem sok tízezerért szandált, hanem találtam a kínaiban egy szuper jót háromezerér. De ez én vagyok.) Kint az udvaron is nyomta tutyiban amég olyan idő volt, de már csak a szandi maradt. Most tervezem én is valamilyen zárt cipő vásárlását, bár a hétvégén börzéztem már neki egy gumicsizmát. :D Halálos benne, úgy megy, mint a csizmás kandúr. :D

Szép napot!

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Hali!

Gabolino!
Én is úgy gondolom, mint Betti. Annának akkor vettem cipőt, amikor már nem csak a lakásban mászkált. A lakásban most sincs rajta soha cipő. Nincs is annál jobb, mint mezitlábaskodni! :D (Persze zokni azért van rajta. Ha le nem veszi. Mert ez a legújabb heppje. Letépi magáról a zoknit és ha elsőre nem sikerül, akkor visíííííít! :shock: ) Egyébként elég sokáig keresgéltem a környéken cipőt, mert nem akartam túl drágát venni, de nagyon gagyit sem. Végül itt Keszin találtam egy jó kis boltot, ahol az icurka-picurka 18-as lábára találtam lábbelit.

Bejci!
Nagyon édesek a képek Biankáról! :P A dézsában nagyon ott van!!!! :D :D :D :wink:

Minyu! Honey!
Kitartás a kényszer-pihihez!!! :wink:

Honey!
Külön gratula a kis kukacoshoz!!! (Kristóf, Roland???)

Kicsit rólunk:
Anna borzasztóan hisztis lett!!! De brutál!!! Mindent hisztivel akar elérni. Ha valami nem úgy van, ahogy Ő szeretné, akkor valami rettenet, fülsiketítő hangon elkezd visítani! Ha valamire azt mondom, hogy nem szabad, finoman szólva lesz@ja! Hátranéz, vagy azt sem és folytatja a műveletet.
Most pl. a szemetesről nem tudom leszoktatni. Kinyitja a szekrényt és kibányássza ami neki kell a szemetesből. Na de ezt azért mégse kéne???!!!
Na megyek, amíg alszik csinálok valami hasznosat....

Kép
Kép
konan
 
 


Konan,
Pacsizhatunk! Az én mindig mosolygós, tündér babám pár napja olyan hisztis p... lett, hogy csak ámulok. A legújabb: fenyegeti anyáját. Sírósan ordítja, hogy DÁDÁDÁ, közben rázza felém az öklét...na jó, nem az öklét, csak a mutatóujját, ahogy én szoktam neki dádázni :lol: , utána meg ledobja magát a földre. Mikor először láttuk, nagyon röhögtünk a párommal, de aztán visszafogtam magam, mert nem akarom én kinevetni az ő nagy bánatát. De olyan cuki volt! :lol: Le is akarom videozni, hogy megmaradjon az utókor számára. Sajna úgy érzem lesz alkalmam bőven.. :roll:
Szerintetek elejét lehet venni ezeknek a hisztiknek, vagy ilyen időszaka minden gyereknek van?

Kép
hbetti
 
 


Szép Reggel! :)

Bejci: Tündéri Bius és egyre jobban hasonlít rád tényleg :)

Hbetti: Úgy kb fél év volt. Először csak 50-est kaptam aztán 75 és 50-est kellett szednem felváltva. Először havonta aztán negyedévente félévente most évente kontroll.
Bevallom mióta elköltöztünk nem szedem a gyógyszert... :oops: kiesett a napi rutinból. Hamarosan készülök kontrollra menni kíváncsi leszek mi lesz az eredmény. Egyenlőre nem jöttek vissza a tünetek.

Gabolino: Nálunk a tapasztalt az volt hogy mikor kapaszkodni, állni és lépkedni tanult, Donceket a merev talpú cipő nagyon zavarta, esetlenül mozgott benne. Most hogy itt az ősz muszáj lesz neki rendes cipőt is venni a játszóterezéshez és a sétákhoz.
A lakásban viszont tuti maradunk a lilipitinál.

Monee: Mi kaptunk egy kis gunicsizmát a barátnőméktől :) Már csak eső ruha kéne és mehet a séta rossz időben is :)

Konan: Mintha kicsi D-ről írtál volna. Ő is az egyik fülén be a másikon ki mikor mondom neki hogy nem szabad, bár néha megáll és elkezd pörölni hogy "dejdejdejdejdeeee"
A kuka nálunk is sláger a mosogatógép gombjaival együtt. A kukát most elbarikádoztam.

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok!

Az Ákos nálunk is felmerült, de mivel az 2-vel ezelötti ex... így az sem jöhet szóba. (szegény párom, ha tudná, még hány férfinevet húzhatna ki a listájáról... :lol:
Tegnapi hosszas tanakodás után már csak 2 név van versenyben. A Barna és az Olivér.

konan,
Annácska pacsizhat Flórával. Ő nem sikít ugyan, de olyan sírásba tud kezdeni, hogy a szivem megszakad. Ez számomra rosszabb, mert a sikítás max idegesít, arra nem reagálok, de a legörbülő szájnak és a potyogó könnyeknek nehezebben állok ellen. Frankón úgy sír ilyenkor, mintha a nagykést a hátába vágták volna.... aztán hirtelen mintha elvágták volna. (szerencsére még elég hamar feladja ha hátatfordítok neki )

Képzeljétek Flóra tegnap idejött a géphez, megnyomott egy fogalmam sincs milyen gombot, és 90 fokkal elforgatta a képet a monitoron. Ezt azóta sem sikerült visszaállítani senkinek. :shock: Ami azért durva, mert így az egér is pont ellentétesen mozog, mint ahogy szereném.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Hbetti: Ez tuti a hisztis korszak eleje. De tegnap vmi lehetett a levegőben is mert D is extra nyaffancs volt pedig rá nem jellemző. Ha vmi kicsit nem úgy alakult ahogy szerette volna percekig üvöltött, pl mikor elfogyott az uzsonnára szánt krémtúró. Addig üvöltve sírt míg viharos gyorsasággal nem mostam és magoztam ki neki pár szem szilvát és tettem a tányérjába.
Persze mire apa hazaért már semmi baja sem volt. Nem értette miért vagyok ki és megyek hosszút futni.

Kép

Kép
starlark
 
 


Honey: ctrl+alt+ up Arrow key vagy Ctrl+Alt+^

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok!!

Ezer éve nem voltam már. Kemény heteken vagyunk túl. Most meg belefogtam a szekrények pakolásába, takarítás meg egyéb szelektálásokba. Beindult a szüretszezon is ami nálunk kb. öt szüretet jelent.

Humanka nem is tudom mit írjak... Nagyon sajnálom és kívánom hogy minél hamarabb jöjjön a kistesó!!!!

Minden szülinapost akiket még nem köszöntöttem NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Kismamik gratula az uh eredményekhez! Honey, Minyu sajnálom a kényszer pihit! Remélem gyorsan felszívódik az a nyavajás!

Honey óriási gratula a kukachoz! Iszonyú jók a képek! :)

Cipőtéma: Mi az örökölt cipőket hordjuk amiből van egy óriási dobozzal :)

Konan agyon jól nézel ki. Gratu a - 5 kg-hoz. Nekem is jól jönne :)

Noni nem tudom olvasol-e Neked akartam múltkor írni, hogy ha gond van Misike új járgányával csak szólj a férjem ezt a márkájú mgi gépeket szervízeli :lol: :lol:

Betti sajnálom a pajzsmirigy dolgot remélem gyorsan orvosolják majd hogy jöhessen a kistesó.

Gabolino ismét szuper az új alkotásod nagyon ügyi vagy :)

Nem emlékszem még kinek akartam írni
:oops: De biztos lenne még mit de ne harizzatok most ennyire futotta lányaim ezerrel pakolnak.

Majd még jövök képekkel ha végre elkészül az én gépem most laptopól írok!

Jaj van még egy szuper sztorim amit leírok ha nem bánjátok, mert nagyon jó volt. Szóval Kornélia egyik nap kiabál, hogy anya kell kakilni és rohant a fürdőbe, aztán kiabált ki, hogy anya kakilok, erre Rami felpattant felkapta a bilit innen a nappaliból és szaladt vele Kornélia után a fürdőbe. Annyira aranyos volt :)

Ja és persze a képek amiket feltettetek szuperek nagyon. Julcsi, Rékuc, Bálint, Bius meg mindenkiről nagyon-nagyon édesek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Starlark,
KÖSZIIIIIIIIIIIII!!!!! :D Most félisten vagy a szememben ám! :lol:
Tegnap a férjem 1,5 órát pöcsölt vele!!! :D :D

Képzeljétek, hiába az egész napos fekvés, rohadtul fáj a hasam a szokásos pontban. :shock: Nem tudom mi a franc lehet ez. Mert tegnap aztán szinte egész nap meg sem mozdultam. Flórát max a földön ülve ölelgettem.
Az egész kb egy nagyobb diónyi felület, csak nyomásra érzékeny, de akkor nagyon. Pont úgy fáj, mint amikor az ember beveri valamijét, az belilul, és utánna az a rész nagyon érzékeny.
De én úgy tudom, hogy a hematóma az nem is fájhat... :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


lanta, nagyon aranyos a bilis sztori!!!
hátha így Rami is hamar szobatiszta lesz!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Lanta: kitartást a pakolódáshoz és a szürethez! A bilis story jó lehetett élőben :)

Honey: Mond meg a férjednek hogy a googli az ő barátja :) Nálunk D. hibernálni szokta a gépet aztán felháborodik hogy nem megy tovább a mese az egyszervolt.hu-n :)

Kép

Kép
starlark
 
 


:lol: :lol: :lol:
Starlark: pont így történt nálunk is a baleset! :lol:
egyszervolt.hu a favorit. :lol:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Gabolino! Én is Battivel, és Konannal hasonlóan csináltam! Amíg egyedül nem járt, nem adtam a lábára cipőt sem itthon, sem az utcán. Bár a mi helyzetünk annyival volt szerencsésebb, hogy még le tudtam rakni fűbe, homokozóba mezítláb, és az azért valamennyire edzette a kis izmait (gondolom). Megértem a vívódást, pláne, hogy most már néha hűvösebb van.

Bejci! Engem szó szerint fel kellett mosni Bius láttán! Apát iderángattam a meccs elől, de neki is megérte! Szupercsaj!!!! Egy kész nőszemély! Imádom a mosdókagylóst, és a dészást!

Betti! Én azért a könnyeb megoldást választom. Apa állva ringatja kézben, hozzám meg szeret odakucorogni az ölembe, amikor ülök, és én így szoktam neki énekelni, amíg elalszik. :oops: 8) A buliért sárgulok! A Kriszta volt itthon? (vessetek meg, de nekem f..ngom sincs, hogy ki az a Deni Blú. Lillácskáról meg pláne nem tudok semmit. Nagggyon égő 8) )

Konan! Anna ezek szerint Bálinthoz is hasonlít! Micsoda sírást le tud vágni, ha valamit nem engedek neki. A kukatúrkálás meg egyenesen a szenvedélye. A múltkor kivette belőle a barackhéjat és leült falatozni! Aztán meg rettentően megsértődött, hogy nelveszem tőle a kaját. :lol:

Lanta! Jaj de jó! Kitartást a rámoláshoz, szürethez! Ha vége, azért gyere minél többször! A bilis rohanást szinte látom magam előtt! :lol:

Honey! Minyu! Kitartást a pihihez!!!!!!!!!!!!!!!!

Márti? A.m? jól vagytok?

Továbbra is kitartóan várom, hogy Szeder egyszercsak bejelentkezik!!!!! Ez már reménytelen? Úgy sajnálnám, nagyon hiányzik!
blúmi
 
 


Gabolino
Nálunk egyszerűbb volt emmára az első rendesen menő hónapjában nem cipőt adni mert nyár közepe volt.
Esetetekben a lakásban míg bútorba,belétek kapaszkodik ugyis a szobában van gondolom..így cipő nem kell rá,elég a kis zokni.
Ha kimentek az utcára akkor meg ugyis rá kell adnod. (pár hét és meg se tudod állítani)

Betti
Biztos anno is volt a kááliban komplett vérvizsgálat ott láthatod milyen eredményeid voltak akkor.
Azért ha egy várandósságot végigcsinált akkor már fogékonyabb lesz a második teherbeesésre.
Drukk Nektek!!! Minden elismerésem azoké a pároké akik végigcsinálják a lombikprogramot,nagyon sok küzdelem…. de már itt Julcsi veletek!! És biztosan lesz kistesója is!!!!

Bejci
Jaj,jobbulást nektek!!
Bius nagggyon édes és szép! És mekkorát nőtt!!

Minyu
Ügyes vagy a fekvéssel nagyon!!

Lehet megharagudtok érte....de a HISZTIS babák nem hisztisek csak okosodnak. Önállóbbak akarnak lenni és felfedezni a környezetüket. :D
Én próbálom a következetes és határozott nem és nem szabad-ot,ilyenkor emma mindig nevet de azért csak megtanulja közben mert már van olyan dolog van amihez nem nyúl mert nem szabad alapon.
Ilyen picinél még működik a figyelemelterelés szerintem.

Honey
kisregény ment.
Ambrus név is Olivér is szuper szerintem.
Vicces vagy az expasik által kiütött névválasztás miatt.. :lol: :lol:

Blúmi
nem,szeder már nem szeretne jönni ide többet.
A zárttal kapcsolatban lett valami előrelépés amúgy?


Botika Isten éltessen!!!!
holka
 
 


Lanta
Rami extra éééédes!!! :lol: :lol:
holka
 
 


Képzeljétek, ma volt Flóra volt ellenőrző uh-n a vese és koponyatágulat miatt, és MINDEN OK VELE!!! :D Nem is kell menni többet! :)

Ennek örömére teszek fel egy képet a kis "klónról". :D Remélem a következő gyerek azért rám is fog hasonlítani... :lol:

Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey
nagyon szépek a kiscsaládtagjaid!! :D

Emmának igyekeztük megtanítani a lego duplo építést mert nagytesó a haját tépte,hogy emma mindig csak rombolt. Eddig csak 2 kockát tudott összeilleszteni de tegnap minitornyot rakott.
Teszek fel videót.
holka
 
 


Anyooka: Ádám babának BOLDOG SZÜLINAPOT ÉS SZÉP ÉLETET!!!!
Kép
Vendég
 


Szép jó reggelt! :)

ÁDÁM FIÚCSKÁNAK NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KíVÁNUNK 1. SZÜLINAPJÁRA!!!

Nagyon köszönöm lányok a segítséget cipő témával kapcsolatban. Azt én is úgy hallottam,hogy bentre is kell cipőcske majd, hisz ez a kemény parketta,kövezet nem stimulálja a talpizmokat, hanem inkább csak ellustulnak az izmok és ettől lehet bokasüllyedés. (civilizációs betegség)
Mivel jövő hét pénteken elutazunk Németországba, Szabolcsom unokatesójának esküvőjére és utána ott leszünk még 1 hetet, így úgy döntöttem,hogy vagy a héten - ha bekeverünk Pestre - vagy legkésőbb jövő héten veszek neki egy őszi cipőt. Nem tudom ott milyen idő lesz, mire fog Andor majd készülni, esetleg elindul addigra stb. :)

Honey, Minyu,
Sajnálom a fekvésre itéltetést, de reméljük,hogy ez hamar elmúlik és majd talpon lehettek. Kitartást Nektek!

Többi kismami hogy van? Am,Márti,Petra? :)

Honey,
Nagyon szép a kis családod! :)

Bejci,
Imádnivaló Bius egyszerűen!!!!! Hihetetlen édes, bájos kiscsaj. :)

Betti,
A szekrényre a füvet én festettem, a katicák papírból vannak,úgy kellett kivágnom őket és dekupázs ragasztóval odapancsolni. Az ötlet amúgy nem engem illet, hanem a Praktika nevű újságot. Én nagyon csípem, tök jópofa ötletek vannak benne.
Drukkolok minden okés legyen és hamar jöjjön a kistesó.

Jaaaj, akartam még írni tuti valaki(k)nek, de most nem olvastam vissza, csak tegnap és most nem tudom hirtelen... na majd később talán.

Meséltem Lányok,hogy egy régi vágyamat teljesítettük a hétvégén? : Vettünk egy gitárt! :D Már ált. iskolás korom óta szerettem volna megtanulni és most elindult a hajrá :)
Persze elég nehéz összehozni időben, de amikor Andor alszik, akkor tudok picit pengetni. Vagy kell hozzá venni egyszerűen egy heveder pántot és akkor állva is lehet gyakorolni és Andor úgy nem tud odamatatni (mert ülve ugye jön és megteszi) :) Szóval nagy az öröm. (csak győzzem összeegyeztetni időben a barkácsolással, festéssel, hegedűvel :D majd szépen felváltva)

Nálunk még annyi történt, hogy tegnap elmentem először Andorral ringatóra, gondolván ,hogy tetszeni fog neki,hisz zene és gyerekbolod a kölök. Hát csajok!!! Nem túlzok, komoly volt,amit ott lenyomott Andor, fel kellett volna venni videóra.
Voltunk olyan 12-15en (mármint babák,gyerekek) és Andorom volt a legelevenebb. Egyszerűen annyira imádja a gyerekeket, hogy meg nem állt egy percre sem. Jött -ment, ismerkedett, a lányok haját szüntelenül simizte (tudja szépen, nem csapkodva) táncolt stb. Hozzám 1-2x jött oda. A többi gyerek az anyuci ölében ült a földön, némelyik a széken és Andor egyedül! csatangolt köbe :D Voltak mondókák, énekek,ahol ölbe "kellett" volna vennem, de nem tudtam, mert ő menni akart :D ez persze itt nem baj,csak mókás volt, hogy mindenki ücsörög,Andor meg rohangál.
Aztán jött a furulya: a lány rákezdett és Andor MENT! :D Meg akarta szerezni,hogy ő is fújhassa (fent van már a videó,ahogy fújja) és ezért egyedül 2x is felállt!!! Most csinálta ezt eddig 2x. Komoly, nem. Azt hittem megzabálom :)
Nah, jó, nem ömlengek tovább, de annyira jól esett látni,hogy nem ilyed be ilyen helyen sem (aztán persze majd meglátjuk mi lesz ha cseperedik) :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT ÁDÁM BABÁNAK!!!

Gabolino,
Gratula a felálláshoz!!!! Nagyon cuki lehetett Andor.
Mi is jártunk ringatóra Flórával már 5 hónaposan, ő is imádta! Sajna most a szobafogságom miatt nem tudtuk újra kezdeni. :?

Flóra is zenebolond. Van a szobájában saját mini hifitorony. Ma reggel is jó hangosra vettem rajta a zenét- mert úgy szereti.
Kint pakolásztunk a nappaliban, amikor észrevettem, hogy "eltűnt" a gyerek és gyanús, hogy nem sertepeltélt mellettem. Bementem a szobájába és azt láttam, hogy áll a rádió előtt fogja a tetejét, röhög hangosan és eszeveszett módon rázza a kis sejhaját. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, amíg Juli alszik, mert délután már tuti nem lesz időm.

Ádámnak mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Starlark,
Neked milyen tüneteid voltak? Tőlem csak azt kérdezte a doki, hogy nem vagyok-e fáradékony, de hát egy pici gyerek mellett ez nem kérdés. :lol:
Egy hete szedem a gyógyszeremet, és napok óta olyan farkasétvágyam van, hogy folyamatosan ennék. Ez lehet a gyógyszertől? A betegtájékoztatójában ilyen mellékhatásról nem olvastam :roll:

Lanta,
A bilis szitu nagyon édes lehetett! :lol: Mindig csak ámulok, hogy mennyivel "okosabbak" azok a babák, ahol van nagytesó.

Blúmi,
Nem, nem Kriszta jött haza. Egy másik barátném. (a legtöbbjük külföldön él sajna) Danny Blue :lol: Hát nem olvasod a szaklapokat??? :lol: Mentalista díszbohóc, tinisztár barátnőcskével.

Bejci,
Szeptember 29-re kaptam időpontot. Legalább addig kúrálom magam, hátha már nem lesznek olyan pocsék eredményeim. Fő az optimizmus :D

Honey,
Helyes pasi, még helyesebb kiscsajjal! :lol: Már bocs, hogy apáját is dícsérem, de hát Te mutogatod :mrgreen: Szép kis család vagytok!

Gabolino,
Régebben én is vettem állandóan a Praktikát, de mostanság ilyenre nincs időm. Nem is értem, Te hogy csinálod! :lol: A legtöbb kismama - köztük én is - bepunnyad otthon, Te meg folyamatosan önmegvalósítasz! Irigyellek! :D
Hova jártok ringatóra? Esetleg csatlakoznék én is Julival.

Ma délután elutazunk nagyszülőkhöz vasárnapig (húú de hosszú lesz :roll: ), úgyhogy ha nem jönnék addig, mindenkinek jó hétvégét!

Kép
hbetti
 
 


Hello csajok!
Nagyon röviden...

Minyu: BOLDOG NÉVNAPOT!! :)

Honey: Azért Flóra Rád is hasonlít!!! Édesek apával! :)Kis kukisod meg biztos tiszta anyja lesz!! :)

Gabolino: Gratula az új tudományokhoz! :) Legközelebb videózz!! :)

Lanta: NAgyon ügyes Rami! Édes lehetett a bilivel!

Holka: Délután hívlak! :)

Betti : Lehet, hogy mégiscsak találkozunk! Október elején vissza kell mennem a dokihoz. A göbömmel jövő héten citológiára kell mennem, annak az eredményéval pedig vissza a dokihoz... még összehozhatjuk a randit! :)

Konan, Starlark: Hisztit sajnálom... tudom, nem vigasztal, de nálunk is van! Sőt Bius ha nem tetszik neki valami, vagy nem engedünk valamit, akkor harap, vagy csíp! :( Bár mostanában kezdem róla leszoktatni, mert olyankor gyorsan leteszem a földre, elmegyek tőle és megmondom neki, hogy most nem volt jókislány.. erre ő elkezd sírni, mert érzi, hogy rossz fát tett a tűzre!
:wink:
Vendég
 


Csal gyorsban:

Betti,
Kedden járunk ide Veresre (innovációs központ) 9.30tól. GYertek-gyertek! :) Tök jó lenne! :) Nagyon szimpi a csajszi :)

Honey,
Édes lehet Flóra a kis hifije előtt rázva! :D Olyan édesek mikor így tolják!

Lanta,
Jót nevettem a bilis sztorin :D

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


bejci,
Én mindig megdöbbenek ám, hogy ezek a kis egyéveseink mennyivel értelmesebbek, mint ahogy mi azt sokszor gondolnánk!!
de cuki lehet Bius is!! Szinte látom magam előtt a kis legörbülő száját.... :)
Flóra amikor csúnyán szólok rá rohan puszit adni.

Jó a kép rólatok az iwiw-en!!! :D Te sem panaszkodhatsz, nagyon sokat fogytál!!!!

Tényleg van valakinek ötlete hogy lehetne leszoktatni a gyereket a szájrapusziról?? Csak oda hajlandó adni mindenkinek!! Addig forgolódik, vagy megfogja a két kis kezével az arcom, míg valahogy eléri a számat.
Nálam még nem is annyira gáz... de hát kevésbé szoros rokonságban, barátságban... :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


látszik, hogy itthon vagyok és rommá unom magam fekve... velem van tele az oldal. :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Rég voltam, bár mindig olvastalak Titeket, de erőm nem volt írni. (ráadásul összeszedtem valami vírust, és 2 napig olyan szinten ment a hasam, mint még ahogy életemben soha.)

Minden szülinaposnak Nagyon boldog szülinapot kívánok!
Ma Ádámnak kívánok minden szépet és jót, boldog hosszú élettel!

Gabolino!
De klassz, hogy így tetszett Andornak a ringató. Mi is szoktunk járni, holnap is megyünk, Dávid is élvezi a gyerek társaságot.

Az én gyerekem is eszméletlenül tudja riszálni magát. Ha bekapcsolom a rádiót, és éppen táncolható zene megy, egyből felpattan, és riszálja.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Honey: Ha annyira unatkozol, gyere a FACEBOOK-ra! Úgyis megjelöltelek ismerősnek... ráadásul ott csinált Csibe egy csoportot is nekünk.. meg hát ugye ott a Farmville :oops: :oops: Én naphosszat szántok-vetek-aratok, tehenet fejek, stb.. :lol: 8)
Csajok, többieknek is szól ám a felhívás!!!

Más: Aranyos vagy, de sajnos nem fogytam! Sőt! Júliusban megemelték a gyógyszeradagomat, ennek "köszönhetően" híztam 2 kg-t :oops: :cry: Már beletörődtem, hogy csak akkor fog lemenni, ha meggyógyulok ebből a sz@rból! :?

Szájrapuszi: Passz... és ha Te is megfognád az ő kis buksiját és elmondanád neki mindig, hogy ez nem jó? Mert Bius pl mindig kiszívja a tiszta Johnson's törlőkendő "nedűjét" és mivel mindig fújjogtam neki, meg hogy ez nem finom, mára eljutottunk addig, hogy odateszi a szájához, aztán megrázza a fejét, hogy nem... Szóval tényleg okosak a gyerkőcök! :)

LÁNYOK! HA MINYUNAK ÉS HONEYNAK IS VÉGET ÉR A FEKVÉS AKTUÁLIS LENNE EGY BABATALI!!! MIT SZÓLTOK AZ ÖTLETHEZ? MOST MÉG A KISMAMIK IS KÖNNYEBBEN MOZOGNAK!!
Vendég
 


Bejci,
Én benne vagyok!!! :) Már én is gondoltam rá.
Farmville :lol: Látom ám ,hogy szépen vetsz, aratsz 8) Én ilyenbe most nem merek belekezdeni, nehogy a gitározás, barkácsolás stb. rovására menjen :D

Lányok!Kérdés TGYÁSsal kapcsolatban: Ti hogy tudjátok?: ugye most megváltoztatták,hogy nem 180 munkanap után jár hanem egy teljes év után. Viszont ebbe beleszámít az is ha az ember táppénzen van? Azért kérdem, mert megkérdeztem nálunk a munkaügyiseket és azt mondták, hogy igen. Viszont tegnap találkoztam egy anyukával és ő meg azt mondta,hogy neki azt mondták,hogy nem és nem is kapott így tgyást csak gyedet.
Ugye azért érdekelne,hogy ha majd jönne kistesó, akkor ha visszamegyek dolgozni és közben pocakossá válnék, akkor a 9 hónap várandósággal együtt meglegyen az 1 év (mert nem szeretnék persze pocakosan végigdolgozni-Andorrral is csak a 6. hónapig voltam és az úgy jó volt). Mert ha meg nem adják meg, akkor nincs is értelme visszamennem ;)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Honey,
Szájra puszi......csjűha nem lehet egyszerű. De szerintem én is úgy tennék,ahogy Bejci leírta.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


bejci,
hihihi pont most gondolkodtam azon, hogy de jó lenne gy babatali!! Én nagyon benne vagyok. Nem tudom Minyu meddig van "zárkában" én 25-ig tuti de az okt 2a reálisabb.
A popsitörlő rágcsálása nálunk is nagy sláger! :D

Amúgy már próbálkoztam a tiltással, de akkor meg szegénykém sírni kezdett és nem értette, miért nem adhat puszit, miért fordulok el. Azóta nem is merek elfordulni. :oops:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


bejci,
most esett le a 20fillére... Bejelöltél??!! Miért fent vagyok a Facebookon??!! :shock: :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


iGEn, fent vagy! 1 ismerősöd van, nekem azért ajánlott fel a gép, mert az e-mail címed szerepel a levelezőlistámon! Szval fent vagy! :D
Vendég
 


Hát ezt jó tudni! Mert hogy én nem regisztráltam...

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok! :)

Ádámnak Nagyon Boldog Első Születésnapot!

Holka: Dehogy haragszunk :) ez így igaz csak épp megfelelőbb jelzőt nem találok rá.
Emma nagyon ügyesen rakosgatja azokat a kockákat :) Kicsi D. még csak kalapálna velük :)

Honey: Örülök hogy minden ok volt Flórával a kontrollon. :)
pusziról? Hmm Doncek nem puszil hanem jön és orvul harap aztán röhög :)

Gabolino: Hordjad csak Andort társaságba ha ennyire szereti :) Mi jövőhét kedden megyünk majd csiri-biri tornára mert a héten volt egy kis nátha úgy meg nem akartam vinni.
Doncek is szeret ismerkedni, de érdekes módon az életfa avatón egy kislány szeretett volna vele barátkozni erre megijedt és elszaladt :) :D no nem hozzám hanem csak úgy el a vakvilágba :)

Még gitár is? Hogy mennyi kreatív energia szorult beléd hihetetlen :)

Hbetti: Nálam úgy vetődött fel hogy az állélnél iszonyat ronda ragyáim voltak mélyek nagyok gyulladtak viszkettek fájtak ezekből pár a hátanom is. Frankó volt. Anyám cseszegetett hogy miért nem kenem hiába mondtam hogy a fél patika rajtam már. Elmentem bőrgyógyászhoz hogy adjon rá vmit mert vhol olvastam hogy fogamzásgátlótól elmúlhat. Bőrgyógyász közölte hogy ez ránézésre már nem az ő területe menjek endokrinológushoz. Ott szépen ki is jött hogy nem a tesztoszteronnal van baj /szal a fogigától tök hatástalan lett volna/ hanem a tiroxin kevés.

Farkas étvágyad simán lehet mert a tiroxin pörgeti az anyagcserét, de próbálj neki ellenállni pár hét és szerintem be fogsz rá állni.

Bejci: Jaja jó az a farmville, de csak egyszer kijöhetne egy igazán jól megcsinált életszagú gazdálkodós játék :) El se robbanthatnának előle egy jó darabig :) Ok ok max Doncek :)

TGyÁS-ban nem vagyok otthon és a mi pénzügyesünk olyan setét mint az íccaka. De én úgy tudom a táppénz az munkaidő mint ahogy gyed, gyes is hisz szabadság is jár utánuk.


Lányok nem tudom mi történt, de ma Doni 3 órát aludt egyhuzamban délután úgy hogy közben fúrtak kalapácsoltak alattunk.
Jah és nem akar kijönni a kiságyból :)

Kép

Kép
starlark
 
 


és a facebook-on meg nyomjátok ezerrel?
én is regisztráltam még valamikor, de mivel nem tudok angolul, így nem is foglalkoztam vele.

Hogy lehet veletek kapcsolatba lépni?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


jaj Bejci, megtaláltalak
mert megtaláltam a 2008 szeptemberi babákat

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


hol lehet veletek beszélni?
jaj, olyan h....nek érzem magam, hogy nem tudok angolul

egy babataliban én is benne vagyok amúgy

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziasztok!

Ádám baba!

Nagyon boldog szülinapot neked!

Anyoooka!

Jaj, úgy nosztalgiázok! Tavaly, mikor műtöttek, már nekünk is csak 2 napunk volt Kamillával 2in1...és jött tőled az sms, hogy vártok minket a kórházban...

Minyu, Honey!

Kitartó és gyorsan eltelő fekvést nektek! Hát én nem tudom, mi lenne, he nekem is feküdnöm kéne, jaj, nem is szeretném megtudni!

De szééépek a képek! Ígérem, kamilláról is teszek fel, legkésőbb a szülinapján!

Gabolino!

Jaj, gitároznai én is akarok, nagyon! Furulyázni, fuvolázni tudok, de már régi vágyam, hogy úgy tudjak énekelni a gyerekeknek (majd az oviban is), hogy közben zenélek is! Szóval én is megtanulom, tuti! és nagyon jól teszed, hogy kihasználod az időt! 1 gyerek mellett még könnyebb belevágni új dolgokba, hisz még csak Őhozzá kell alkalmazkodni. Én is akkor vágtam bele a szakvizsga és a másoddiploma megszerzésébe... és már a 3. babámmal a pocakban szakvizsgáztam és államvizsgáztam.

Holka!

Köszi a hasznos infókat! Hát én holnap leszek 15+4, ehhez képest holnap AFP... Az más kérdés, hogy mensi szerint 6 nappal idősebb terhes lennék, de a dokim a június 13.-ai fogantatással számolt, mivel az biztos. Szóval akkor korábban veszik le, de mindegy, úgyis mindig rém alacsony nekem a MOM érték... a kombinált teszt viszont tökéletes!

Köszi mindenkinek a hiányolást! Hát, az ovi-suli beköszöntével eljött a takonykór ideje is, ismét kezdek összenőni az orrszívó porszívóval... Eddig csak náthás volt a csapat és köhögtek (velem együtt), de Lehelkém ma már a fülét fájlalta, remélem nem lesz komoly.
Egyébként én jól vagyok, mindenki simán néz 6 hónapos terhesnek, rengeteget lótok-futok, semmire sincs időm stb. De azért jövök, ahogy tudok!
Csabinak megvan az 1. piros csillaga, matekból szerezte (10 mosolygóst gyűjtött érte össze, de azóta van már újabb 4 is. Hiába, az apja agyát örökölte... Szeret suliba járni, csak nehezen bír megülni a fenekén!A tanító nénojéről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, eszméletlen türelmes velük, azt mondja, csabi is egyre jobban szokja a dolgokat, az első 3 órát már jól kibírja, csak utána jön elő belőle a sajtkukac!
Lehel manó szereti az ovit, ha megyek érte, közli, hogy épp időben, mert már úgy aggódott értem..
Berci nem és nem akarja elhagyni a pelust, pisilni pisil bilibe, de a nagydolgot kizárólag pelusba...még jó, hogy nem kell az ovi miatt siettetnem. Egyébként most, hogy csak Ő van itthon Kamillával délelőttönként,nagyon egymásra találtak, eteti-itatja a húgát, játszik vele, puszilgatja, csikizi, nagyon cukik együtt!
Milla cica pedig már igazi huncut kislány! Kezd kinőni a babakorból, alig szopik 2x 1 nap viszont minden mást eszik, ami csak a szeme elé kerül!
Na lépek, mert nyúz a lány, épp növeszti a 3. fogát és emiatt esténként rém nyűgös!

Márti











:lol:
borossné becz márta
 
 


DRÁGA ÁDÁM NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT!!!

MINYU BOLDOG NÉVNAPOT!!

Most csak ennyi holnap megpróbálok jönni!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Hali!

Én is futok....

Ádám!
Boldog, boldog, boldog 1. születésnapot kívánok Neked!!!

Minyu!
Neked pedig nagyon boldog névnapot!!!

Annával ma voltunk doktornéninél. Kapott oltást. :? Nagyon ügyi volt, csak egy kis nyöszi volt és nem is sírt a kis tündérkém. 8 kg 67 dkg és 74,5 cm.

Kép
Kép
konan
 
 


márti,
nagyon cukik lehet Berci és Kamilla!
Úgy tetszik a Milla becenév! :D

Csajok,
ti beadatjátok a bárányhimlő elleni oltást?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Drága Kicsi Ádám! Nagyon boldog szülinapot, és további gyönyörű, hosszú életet kívánunk, szeretettel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holka válasza nagyon elgondolkodtatott. Egyrészt nem maradtunk semmiben a zárt topikkal kapcsolatban - legalábbis úgy emlékszem, hogy elhalt ez az ötlet. Másrészt nagyon belassult a topik, jóval kevesebben vagyunk, mint régebben. Lehet, hogy jönnének többen, ha zárttá tennénk? (arra gondolok, hogy esetleg többeknek van gondja a nyilvánossággal. Bár lehet, hogy csak időhiány...)

Gabolino! A ringatós sztori nagyon tetszett! Hajrá gitár!!!!!!!!!
blúmi
 
 


Ádám baba!
Nagyon Boldog 1. Szülinapot Kívánok Neked! :D


Minyu!

Boldog Névnapot Kívánok! :D


Mi jól vagyunk csak a nagy kert sok időmet leköti.Nem győzök gazolni,metszeni stb.A kert kb. 500 nm-es :shock: :shock: Fel kell még ásnunk,de előtte még ki kell tisztítani...Na mindegy nem terhellek ezzel titeket.

Nagyon édesek a képek az ÖSSZES!!!,de tényleg.

Mini is jól van,már használja a lábbal hajtós motorját pedig járni még nem tud egyedül.
Holnap megyünk kardiológia controllra. Remélem minden rendben lesz.

Vigyázzataok magatokra,Megpróbálok jönni ahogy tudok.

Lanta!
Tudom,hogy már kérdeztem,de milyen márkájú a tesókocsitok???Már elkezdtem őket nézni.
Köszi

Kép
Kép
a.m.
 
 


a.m.
Ti már biztos, hogy vesztek tesókocsit?
Mi nagyon vacilálunk... van aki esküszik rá, van aki meg totál értelmetlennek tartja. :?
Amúgy te hogy vagy? A másik topicban csak ritkán látunk.

blúmi,
nem hiszem, hogy a zárt topic pörgősebb lenne. Szerintem pusztán csak arról van szó, hogy egy 1 éves gyerkőc már több elfoglaltságot jelent, mint mondjuk egy 6 hónapos. :D
Az mondjuk tény, hogy szeder távozása sokat vetett vissza a topic lendületén.

konan,
gratula a kis hölgy méreteihez!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


konan,
milyen oltást kapott Annácska?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


A.m!

Nem engem kérdeztél, de ha nem baj, én is belekotty!
:oops: Hm.. én a Graco-t néztem ki (tavaly annyit hezitáltam, hogy vegyek-eBercinek+Kamillának, de nem vettem végül, ki gondolta volna, hogy mégis szükség lesz rá és ki tudom használni)!
majd teszek linket, ha megtalálom. Volt még egy nagyon jó kocsi, amit Ausztriából behoztak volna nekem 40.000.-ért, aztán megszűnt az ahonlap és mit ad Isten, kis hazánkban ugyanezt a babakocsit 90.000-ért árulják! Tényleg meg kellett volna vennem! Hiába, anyukám mindig mondja, hogy az 1. gondolatra kell halgatni...

Minyu!

Nagyon boldog névnapo!

Honey!

Mivel Ti gyakran jártok Miklóson, én azt mondom, adasd be! Az itteni gy.orvosok már farkashimlőnek hívják! A Csepel-szigeten nagyon durva ez a betegség és iszonyú gyorsan fertőz! Nagyon sok a szövődményes eset, nem egy sajnos a kicsi halálával végződött. Az enyémek megkapták (infectológus gy.dokink tanácsára csak 2 éves koruk után, hogy biztosan hatékony legyen). Kamilla is megkapja majd 1 év múlva, de ő még védett, hisz szopik és én voltam bárányhimlős. Ha nem sokat viszed gyerekek közé, te is ráérsz 2 éves kor után beadatni, ha sokat mentek, akkor 1 éves kor után mehet nyugodtan,de akkor várhatóan 1-2 x még ismételni kell majd!

Márti
borossné becz márta
 
 


Hello csajok!

Gabolino: Sajnos nem igazán foglalkozom ezzel a Tgyás-Gyed dologgal, mert úgyis vissza kel mennem dolgozni, ebből kifolyólag nem is tudom az új szabályozást! :(

Ági: Dehogy nyomjuk ezerrel!!Ott is csak hébe-hóba van üzenet, főleg Humanka, Csibe, meg én írtunk eddig! Viszont ha már rámakadtál, nem akarsz bejelölni ismerősnek? Mert én már megtettem, de nem reagáltál rá! :wink: Utána acsoportba is meg tudlak hívni! :)

Konan: Grat Anna ügyességéhez oltás ügyben! És a méretekhez is!

Honey:Én beadatom a bárányhímlőt és az agyhártyagyuszi ellenit is! Nekem mindkettőt kifejezetten javasolta a dokinéni! KEdden megkapta Bius az egyiket, jövő héten meg a bárányhímlő ellenit! Én mondjuk a bölcsi miatt adatom be... tuti minden sz@rt el fog kapni szegénykém! :(

Márti: Jó hogy jöttél! :) Édi lehet a két kisebbed ahogy leírtad mit csinálnak! :) Nálunk Jázmin- a tesóm 3,5 éves kislánya "anyáskodik" Bianka felett! :)

Am: Képet nem teszel a kertről? Biztos szép lehet! És a pocid? Növöget már?

Blúmi: Nincs zárt topic, legalábbis anyatanyán, meg tudtommal nincs. Nekem mostmár mindegy, hogy lesz-e vagy nem...Szeder nekem is hiányzik innen, de én szoktam vele beszélni telefonon.
Mondjuk az tuti, hogy itt csomóan olvasnak bennünket, - lásd szülinapokra azért csak bejelentkeztek az "eltűntek" :wink: - csak azt nem értem, hogy akkor szülés óta nem értek volna rá 1-2x írni, hogy "élünk, jól vagyunk"... de ez az ő dolguk, meg különben is lerágott csont.. de a külsős olvasgatók között akkor ezek szerint van egy-két rosszindulatú, aki miatt talán érdemes lenne... csak attól félek, hogy már nem azért nem írnak sokan, mert más is olvasgatja, hanem ahogy Honey is írta - nincs idejük.. akkor viszont zártba sem írnának, így meg "kihalnánk"! :?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: