Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Először is az ünnepeltekhez szólnék:

Anyooka, ha most tartjátok, akkor:
Nagyon boldog névnapot a pici fiúnak! Kép

Zsombor manónak és Rékuci kisasszonynak nagyon boldog első születésnapot kívánok! Kép

Angel,
Jót vigyorogtam a dicshimnuszodon, ha ezt élőben adod elő, meghívlak egy piára! :lol: Hájjal kenegettek! De azért remélem nem lesz Ronaldóka az oviban. :mrgreen:

Konan,
Nekem is rögtön az jutott eszembe a kép láttán, hogy Úristen, mennyit fogytál! Ne legyél szerény, 5 kiló az curva sok! Rakj össze 5 kg zsírt, rögtön rengetegnek fogod látni! :lol: Gratulálok, csak így tovább! Annácska tényleg hajmeresztő dolgokat csinálhat. Nagyon jók a szülinapi fotók, maszatosan meg lehetne zabálni!! :D

Winona,
Innen-onnan fórumokból csipegetek hasznos infokat. Ez pl. wordben volt, azért tudtam bemásolni. Tényleg szívesen elküldöm a nagy babaszakácskönyvet, mert abban még jobb receptek vannak. (legalábbis, ahogy átfutottam, úgy értékeltem :oops: )

Bár nem én kérdeztem, de Honey, Minyu, Márti köszi a cipő infókat. Rögtön el is raktároztam magamnak, és már keresem is Lulikám első cipellőjét!

Lányok, köszönöm a bíztatást és a segítséget pajzsmirigy ügyben, mára már nem látom annyira borúsan a dolgot. Ahogy olvasgattam a tüneteit, szerintem nekem ez már hosszú évek óta meg van, csak eddig nem foglalkoztak vele. Szóval most bizakodok és bejelentkezem Bejci dokijához.

Blúmi,
Én is telejsen magam előtt láttam a kővé dermedt Bálintot :lol: :lol: Nagyon édes lehetett!
Miért mondja a védőnőd, hogy ne adj neki tápszert? :shock: Talán ő már rendes tejjel itatná?
Fotókat nem hoztál az ünnepeltről... :(

Eszike,
Örülök, hogy jelentkeztél! Majd velünk is osszd meg légyszi a videot, nagyon kíváncsi vagyok rá! :D

Holka,
Gratula a beköltözéshez! Remélem megszámoltátok a sarkokat :D
Emma hihetetlen, tényleg, ha nem Te mondanád, el sem hinném!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hbetti 2009.09.10 19:57-kor.

Kép
hbetti
 
 


Laptetőőőőő :lol: :lol:

Kép
hbetti
 
 


hbetti: köszi, rátaláltam a nagy babaszakácskönyv 2-re.az nem nagy szám. nemtom neked melyik van meg.jah a neten fogok továbbiakat keresgélni. a gombakrém, amit írtál azért azzal vigyázz mert két éves korig gombát kerülni ajánlott.
drukkolok a jó dokihoz.

ma három órát játszóztunk egyhuzamban. jól elfáradt pannám, húzza is a lóbőrt de nagyon.

Kép
winona
 
 

 
 

humanka,
:cry: :cry: :cry: Gondolj arra Bendőke is milyen gyorsan összejött miután ....

angel,
Imádom az írásaidat!! Könnyesre röhögöm magam rajtuk! :lol: :lol: :lol:

konan,
tényleg nagyon csini lettél ám!!! A hidegvéredhez meg gratula. Én az ilyen jelenetektől már sikítozni szoktam!!! :shock:

blúmi,
Na, képeket, de iziben!!! :wink: Ne titkold tovább a kis fickót!!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


wina,
Flóra is eszik minden nap húst, sőt az estek 50%-ban 6 hónaposnak való bébiételt kap, mert ős em nagyon hajlandó pl zöldségből megenni a darabosat. ( husiból, tésztából igen)
Persze a kiscsaj tök zizi, mert mégis a paprikát, őparadicsomot úgy eszi, mint más az almát. Kikunyizza és harapja! :D

Rólunk:
Ma voltam védőnéninél és hallgattunk szívhangot!! :D Sajna nálam ismét elkezdődtek az esti , hajnali keményedések. Nagyon remélem ezúttal sem jelentenek semmit.
A múltheti vizsgálat óta többször is fájt a pocakom abban a pontban, ahol a doki nyomkodta. :?
Mondjuk pont ma jöttem rá, hogy Flórát mindig azon az oldalon cipelem és, pont abban a pontban nyomja a térde a hasamat... lehet hogy csak simán ettől lenne ?! :shock: nem tudom...
Mind1, holnap megyek 11-ra UH-ra. Kéretik drukkolni!!! :wink:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Konan!

Na nehogy azt gondold, hogy megharagudtam! De a szavaidtól totál elpirultam. Ez most nagyon szentimentálisan hanngzik, de azért ennyi dícséretre nem vagyok méltó! Én folyamatosan azt érzem, hogy elszúrok valamit. Hú, majd írok Csabiról és az iskoláról! Nem semmi fiam van! Sorra hordja a piros katicákat, pontokat, mosolygósokat, de közben kiderül, hogy azért nem bír ám megülni a fenekén egész órán...jó, még elsős, de azért próbálgatja a határokat rendesen! Most kell elkapnom a frakkját és ez viszi ám az energiát ( na, Neked aztán nem kell mondani)!
Az a baj, hogy maximalista vagyok sokszor a srácokkal. Óvónőként látom, mit kéne tenniük-csinálniuk, szeretném,hogy minden jól menjen oviban-suliban, erre persze lehelkém nem eszik (iszonyat válogatós), Csabi meg enyhén szétszórt. Azt hiszem sok dologra megtanít engem ez az év majd...

Angel!


Jaj, ez nagyon tetszett!
:lol: :lol: :lol:
Ígérem, elgondolkodom rajta!!! Most jön csak a java! Jövő héten már Apa is dolgozik, rá 2 hétre megint külföldön auditál, 2x1 hetet, 1 hét szünettel. Na, akkor felköthetem, szerintem!

Honey!

Megy a drukk holnapra! Jelentkezz! Kíváncsi vagyok, bejön-e holka megérzése és kisfiú lekik-e a pocakban? Minden rendben lesz, tuti!

Márti
borossné becz márta
 
 


Szép jó reggelt! :)

RÉKA, ZSOMBOR NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KíVÁNUNK NEKTEK!!! :D

Humanka,
Borzasztóan sajnálom!!! :( :( :( Mihamarabb gyógyuljon be a lelked/lelketek! Sok-sok pozitív energiát, gondolatot küldök és kívánok!

Betti,
Örülök,hogy már nem látod olyan borúsan a helyzetet. Elhiszem persze,hogy ilyesztő ez az egész, de ahogy olvastalak most, úgy érzem már tényleg pozitívabb vagy. És tudod, ez naaaagyon sokat számít. Meglásd, minden rendben lesz! :)

Konan,
Nagy gratula a kilókhoz! :) Ügyi vagy! Nagyon komoly Annácska,ahogyan a lépcső szélén avázik! Engem is kirázott a hideg. :)

Márti,
Sok-sok energiát, kitartást Neked! Annyira el sem tudom képzelni,hogy tudod ilyen ügyesen csinálni, koordinálni a kis lurkókat. :) Szerintem nem kell szerénykedned!!!

Honey,
Mennek a drukkok naaagyon!!! Mesélj majd mi volt.
Nem tudom, de én el tudom képzelni, hogy azért szúr ott a pocid ahol, mert pont ott nyomja sokat Flóra.

És akkor hozok pár szülinapos meg egyéb képet:
Kép Klassszz! Kép Állva is szupi Kép Heh (itt a vakura hunyorog, pedig sose villantunk rá) Kép Együtt tapsi Kép Matatás

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Jó reggelt!

Gabolino :lol: :lol:
Nagyon jók a fotók! Tündéri Andor az első képen, sugárzik a boldogságtól! :D A fintorgós is szenzációs! (nekem az ugrott be rögtön, hogy irtó nagy kópé lesz ez a fiú, felkötheted a gatyádat! :lol: :lol: )
Majd az elkészült éjjeliszekrényt is mutasd lécci meg, kíváncsi vagyok rá!

Márti,
Bár minden anyuka csak ennyire "szúrná" el a dolgokat! Igenis megérdemled a dícséreteket, legalább az önbizalmadat növeljük, és te is elhiszed majd! :D

Honey,
Drukkok mennek ezerrel. (bár úgysincs rá szükséged, mert minden rendben lesz!) Pocakszúrka huss!

Lányok,
Jön a foga Julcsinak, és kicsit megy a hasa tegnap óta. Ma éjszaka is berottyantott, és reggelre égő piros lett a kis nunija, sírt, még törölgetni sem engedte. Mit kenjek rá?? Tudom, hogy volt már erről szó, de nem tudom visszakeresni! Köszi a segítséget előre is!

Kép
hbetti
 
 


Gabolino,
Addig nézegettem a képeket, amíg marhára megkívánta azt a tortát :lol: Nagyon jól néz ki, te sütötted? Mi van a tetején?

Kép
hbetti
 
 


Humanka! Nincs is szó rá, hogy mennyire sajnálom! :( Remélem hamar helyreáll a lelked!

Betti! Sudocrem, vagy neogranormon!

Gabolino! Az a fintor! A csajok már most ecetet pisilnek szerintem... És milyen boldog a torta láttán! :lol: :lol:

Honey! Várunk, hogy mi volt a kukucskáláson! Látszott-e már a kukac?

Réka, Zsombor! Isten éltessen Benneteket, erőben, egészségben!!!!!!!!!!
blúmi
 
 


Néhány nyaralós kép:

Kép napvédelem

Kép játék

Kép játék2


[img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.9898.jpg[/img] kifli
blúmi
 
 


Kép szundi
blúmi
 
 


Kép kifli
blúmi
 
 


néhány szülinapos: (tortán nem röhögni, ez volt az első ilyen alkotásom)


Kép Ilyen a gyertya?

Kép Elfújom

Kép repülőgépmánia
blúmi
 
 


Blúmi, Gabolino!

Szuper képek, szép torták!
És ezek a szép szemű kispasik!!! Hú, szegény csajok! Már az oviban a lábuk előtt hevernek majd!

Humanka!

Tegnap Te voltál az 1. gondolatom, ahogy leültem a gép elé, de nem tudtam mit írni!
Nagyon-nagyon sajnálom! Bízom benne. hogy hamar beköltözik a kistesó a pocidba...lehet, hogy egyszerűen csak téli baba akar lenni?

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert itt nyúz Flóra.

Voltam dokinál éééééés van KUKAC! :D
Szóval Holka megérze jó volt!!! :D
Amikor apának mondtam a telóban, hallottam, hogy ugrál úgy kiabált! :D pedig ügyfelekkel volt...
Ami engem illet.... hát semmi konkrét választ nem kaptam.
Tény, hogy azon a ponton van a méhlepény. Van rajta egy "luk", ami durván hangzik de állítólag (szonigráfus szerint ) semmi gondot nem okoz. Viszont ez nem fájhat, mert ugye a méhlepényben nincsenek érző idegek.
Azt mondta, TALÁN lát itt egy pici hematómát is, de erre sem merne megesküdni.
Minden esetre a mióma kizárt és a hematóma is csak esetleges. meg kell még mutatnoma dokimnak és más szonográfusnak is.


Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Kép

Méhlepény: a sötét folt benne a szövethiány, mögötte lévő sötét rész pedig talán a hematóma...

Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey,
Jaaaaj, el sem hiszed mennyire örlök!!! :) Komolyan!!! :) Gondolom,hogy most akkor nagy "kukac-öröm" ünneplés lesz :D De jóóóóó! Minden rendben lesz! :) Csodás képek! (könnyeket csaltál a szemembe a képekkel :oops: )

Betti,
okés, hozok akkor majd képeket. Már készítettem párat, de ott még a végső lakk (igaz elvileg mattos) nincs rajt. Most szeretném végre lekenni ,ha Andor is engedi.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Blúmi,
írtóó szép, édes Bálint a képeken!! :) végre,hogy láthatjuk ;)
És nagyon szupi a torta is! mmmm , megyek is valami csokiért :D

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


íme a kisszekrényke :D

ilyen volt:
Kép Kép

Ilyen lett:
Kép Kép Kép Kép


Itt még nincs lelakkozva (ezért kicsit még látszik a katicák ragasztása a fényben), de sztem ma nem is fogom már. Valahogy most örülök,hogy letottyantam. Lehet olvasok inkább egyet :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Blúmi,
Hát igen, komolyan kell venni a káros sugárzást ( :lol: ) Édes a pici fiad!! A szundis kép a kedvencem, olyan meghitt! És elgondolkodtató; Ti hogy a fenébe tudjátok elaltatni a gyereket, ha nem kiságyban van? :shock: Julit képtelenság nagyágyban vagy strandon altatni...
(látom mindenkinél be van állítva egy fitneszgép :lol: Gabolinonál legmagic, nálad bicikli, nálunk több masina is. Nagyon sportos kismamik vagyunk. :mrgreen: )

Honey!!! :lol:
Nagyszerű hírek, nagyon örülök! Hát még Ti, gondolom! :D Lehet, már mondtad, szenilis vagyok, milyen fiúnéven gondolkodtok? A Flórián vicces lenne, Flóra és Flóri. :D

Gabolino,
Asszta, de szééép! :shock: Nagyon ügyes vagy, le a kalappal! A füvet te festetted vagy azt is ragasztottad?

Lányok, ma nagy nap van! :lol: Ezer év óta először megyek el bulizni! Barátnőmnél alszok Bp-en, úgyhogy apa is debütál, még nem maradt ilyen sokáig egyedül a gyerekkel. Tegnap még fodrászdában is voltam, igaz nem voltam teljesen megelégedve, de nem a fodrász hibájából. Mondtam neki, hogy olyan hajat akarok, mint most a Labancz Lillának, és hazaérve csalódottan láttam, hogy nem hasonlítok rá :mrgreen:

Kép
hbetti
 
 


Csak magunkról:
Tegnap este elkezdtem vérezni. Spuri a kórházba, ahol megállapitották, hogy 5x2 cm haematoma látható, az okozta a vérzést. Most szigorú ágynyugalomra vagyok itélve, azóta nem is véreztem (kopp-kopp-kopp) Ha addig nem lesz semmi gond, akkor csak hétfőn kell mennem a dokihoz magánba.
A baba egyébként jól van, 2 nap alatt 8 mm-t nőtt, dobogott a szíve és integetett.

Pusz mindenkinek, vigyázzatok magatokra!

Ui:

Humanka :)
Jaaaaaj, annyira éreztem, hogy valami gond van. Nagy-nagy ölelés! És csak az járjon a fejedben, amit Tiggrincsnek irtál, hogy nektek is milyen hamar összejött.

Honeymoon :)
Olvastam a kukacot :D :D :D Nagy grat.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


sziasztok,

Blúmi, Bálint khöm..napozós képeit elnézve látom, ti aztán semmit nem bíztatok a véletlenre. :D Mondjuk a hófehér bababőrét látva, elhiszem, hogy vigyázni kellett rá. Nagyon szép kisfiú, olyan kis jóságos, ártatlan arca van..Repülőgépmánia miben nyilvánul meg? Mert azt én is látom, hogy nagyon koncentrál..Lehet pilóta lesz a gyerek? Hú, a pasik és az egyenruha…itt persze mondjuk David James Elliott-ra gondolok a J.A.G.-ből, nem Bélabá’-ra a Tesco üzletsoráról..:)

Honey, gratula Putyóka úr kukacához. :) Jó, amit Gabolino írt, kukac-ünnep lesz? :) A képek tényleg irtó jó minőségűek, hol voltál uh-n? Ez a "luk" elég rosszul hangzik, van valami teendőd vele?

Gabolino, Andor képek nagyon jók, ez a grimaszolás nem semmi. :D Látom már a kiscipőben nyomultok, aranyos benne. Egyébként nem semmi képzelőerőd lehet, ha beruháztál ebbe a szekrénykébe…az eredeti bennem első látásra, kórházból elcsóreszolt éjjeli szekrény benyomását keltette. Meg másodikra is. A végeredmény viszont fantasztikus, ez már bármelyik gyerekrendelőben megállná a helyét...:) De viccet félretéve, tényleg szép, gratula hozzá. Én sem vagyok egy fakezű, de ilyenbe nem tudom, bele mernék-e vágni.

Betti, akkor irány az éjszaka! Danny Blue-t csókoltatom! :)

Minyu, huhh, látom izgalmak akadnak nálatok is. Ágynyugalom két örökmozgó mellett mennyire kivitelezhető? Mert a lelki szemeim elé bekúszik egy kép, ahogy Csongi ezerrel teper a lépcsőn, Nándi ugrál az ágyon… amiben jobb esetben nem te fekszel..

Kép
**angel**
 
 


Sziasztok!

Regina nevében is köszönjük a köszöntéseket!
Aranyosak vagytok!

Mi is minden kis születésnaposnak nagyon sok boldogságot kívánunk.


Kép
sz.sziszi
 
 


Honey! Nagyon örülök a kukacnak!!!! A másik dolgon meg ne aggódj! Mikor mész dokihoz? Azért pihenj minél többet, ha Flóra engedi! A képek láttán teljesen elérzékenyültem. Egy kész kisember, kukival! Istenem, "mindjárt" félidős leszel! :shock:

Minyu! Van segítséged? Remélem jót tesz a pihi!!!! Tényleg Nándi hogy fogadta a hírt? Mert gondolom Csongival még nem soikrüt megbeszélni. :) Szinte látom magam előtt, ahogy integet. Húúúú, de irigykedem... :)

Betti! Hááát, altatás terén kutyául állunk. Bálint szégyenszemre kézben alszik el, az ágyában ordít. Emellett bárhol elalszik, ha mellette fekszünk. Kicsit aggódom, hogy le tudom-e szoktatni... Tényleg: van még ilyen pernahajder, aki így altatja a gyerekét, vagy mindenkinek megy az ágyban altatás?

Gabi! Ezt nem hiszem el! Apával együtt ámultunk a szekrényeden! Le a kalappal! (egyébként a szekrény milyen anyagból van?)
blúmi
 
 


Angel! hááát, igen férfi egyenruhában, az guszta látvány. Bálint már a repülők hangjától is teljesen izgatott lesz, ha meg látja is, minden játékot eldob, és egyenesen transzba esik! A múltkor szúnyogírtás volt repülövel, nagyon közel szállt el a fejünk felett a gép, és annyira be volt sózva, hogy utána fél óráig kiabálva mutogatott az égre. De szerintem mégsem pilóta lesz: imád a számban kotorászni, szinte szükséges a szájbanyúlás ahhoz, hogy megnyugodjon, vagy elaludjon. Szerintem fogorvos lesz, vagy gégész. Vagy valami más szájtépős szakma.. :)

Betti! Hajrá! Helyettem is!!!!!!

Márti! Nagyon kszönöm a szopis választ. Még várok az elválasztással.
blúmi
 
 


blúmi,
Flóra "nő" létére imádja a repülőket. :D
Szerencsére visszaszokott az egyedül elalvásra. Mondjuk sosem aludt kézben.

Beszéltem a dokimmal. Sajna azt mondta, hogy ha akár a gyanu árnyéka is felmerült a hematómára - amit az uh képen kívül a fájdalom is indokol, szóval a következő uh-ig SZIGORÚ FEKVÉS. :cry:
Minyu... pacsizhatunk. :(
Úgy látszik az extra gyors teherbeesésért "cserébe" az én keresztem az állandó komplikáció. Úúúúúúgy szeretnék már egy extra uncsi , eseménytelen terhességet!!

Mondjuk nem sírok, mert a férjem extra jó fej volt, kifizeti a bébiszittyót minden napra. Sőt, még én mondtam, hogy neee mááá... de azt mondta, hogy nincs apelláta... mégis csak a FIÁRÓL van szó! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ja, amúgy a 4D Genesisben voltunk. Flórával is itt voltam anno. Nagyon csípem a helyet!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey!

Juppijjéééé!Kicsi fiú lapul a pocidban. :D Gratulálok hozzá.Én is fiúra tippeltem neked :D
Sajnálom a hematóma gyanút, pihenj amennyit csak tudsz.
Örülök,hogy apa ilyen rendes.

Kép
Kép
a.m.
 
 


Hello csajok!

Na akkor én is vagyok- egy picit-! :)

Humanka: Én sem tudok mást vagy többet írni: Őszintén sajnálom!! Viszont bízom benne, hogy pici Bendő baba tesókájának hamarosan együtt örülhetünk!!

Honey: Gratula a kis kukacoshoz! Gondolom apa is örül ezerrel! :)
Sajnálom, hogy fekvésre vagy ítélve, de ha van bébicsősz, akkor azért talán ki lehet bírni! Pocid szép!!! Most sem látok máshol "felesleget", csak a poci és semmi több! :)
Flóra nagyon ügyes, hogy már így megy! És naggyon szöszke lett!!! :)

Minyu: Jaj fekvés.... monnyon le!!! De ha muszáj, akkor muszáj! Lehet már tudni, hogy kiscsajszid vagy kispasid lesz?
Fiúkról a maszatos kép irtó cuki!!

Márti: Én is irigyellek ám, hogy ilyen ügyesen helytállsz a gyerkőcök mellett!! Cipő témában pedig szakértő vagy!!! :) Kamilláról és a gyerkőcökről nem tennél fel egy-két képet?
Mi lesz az oltással? Döntöttél már?

A.m: Rosszullétek vannak még?
Vendég
 


Blúmi: Nagyon jó képeket hoztál Bálintról!! :) De tényleg hosszúújjú bodyban strandolt? :wink: Enyém csaj nem bírta volna... még a fürdőbugyit is alig bírta magán! Tök guszta a tortája is!!! A kék szemeiért pedig odavagyok!!! Szopi: Szerintem is jó, ha még kicsit húzod... csak egy picit... Bálintnak ez jó!!!

Betti: Julcsi nagyon szép csajszi!!! Eszméletlen szemei vannak... és ahogy néz???!!!!
Buli milyen volt? Mikor mész a pm. dokihoz? Mert nekem is kell mennem kontrollra és akkor én is akkorra kérnék időpontot! :) Julcsit is vidd ám... annyira kedves a gyerekekkel a doki!!

Gabolino: Andort még mindig imádom!!! Nagyon jó fotók készülnek róla!! Azért nem semmi az a kisszekrény!!! Nagyon ügyes vagy! És hogy csinálod, hogy van erre időd? :roll:

Konan: Ne viccelj már?! 5 kg az tök jó!! Ha nekem is lemenne 5 kg... de jó lenne! Annácska képek is szupik!
Vendég
 


Starlark, Angel, Monee: Nagyon jók az összehasonlítós babaképek!! Doncek mennyit változott???!!!!, Ákos meg a motoron kész pasi, Angel napszemüveges Tomijától meg egyenesen elolvadok! :)

Na én is mazsolázok majd pár képet...
Vendég
 


Humanka
Sajnálom,hogy neked is át kellett élned ezt a szomorúságot..
Azt szokták mondani az utóbbi években több a spontán vetélés pedig egyáltalán nem biztos,hogy régen nem volt ennyi…csak ugye jobban odafigyelnek a nők a babavárásra…hőmérő,lh-teszt és az 1-2 napos késésnél tesztelés. Míg régen lehet csak azt vették észre,hogy 2 hét késés után bővebb a mensi..
Ez a fokozott odafigyelés persze jó is,meg nem is…
Arra kell gondolj,hogy a korai vetélés hasznos,nem engedi a természet,hogy beteg baba szülessen.
És arra is gondolj már van egy közös,egészséges gyermeketek. Tehát komoly akadálya nincs annak,hogy Bendőnek jövőre megszülessen a kistesója!!!

Betti
Gyógyszerrel szépen beállítanak majd ne szomorkodj. Max. fokozott ellenőrzés kell terhességed alatt majd. Julcsi is sokat váratott magára?
Nem. Sarokszámlálásról csak a második ott töltött éjszakánk óta hallottunk…
Emma dicsit köszi…..és még annyi mindent csinál a kiscsaj,hogy le se merem írni…

Winona
Igen ,a szőlőszemeket egészben adom oda neki. Ő félbeharapja és kinyomja a nyelvével a magot…már amikor kinyomja…a többi a pelusban figyel..
Egy hónapja még magoztam és hámoztam a szőlőt, Pannának még pucold szerintem.

Gabolino
Gyönyörű fiad van.
Mondcsak,hogy álltok az evéssel? Emma egy hete elkezdett enni. Úgy igazán rendesen.
Tegnap úgy bevacsizott rizst,borsót és husit,hogy egész éjjelt átaludta!!! Ilyen élményben kb 7 hónapja nem volt részem….
Szekrénykével nagyon király vagy!!!!

Honey
Wow,édes KISFIÚ!!!
És Honey te is picit jobban vigyázz magadra. Bújjatok össze a földön ülve ha nagyon anyához bújós a hangulata a kisédesnek vagy ne a magas pelekázón tedd tisztába.. Ja közben olvasom a bébiszetter-storyt. Dejó! Így akkor tényleg tudsz pihenni.

Ági
Én addig nem adnék rá cipőt amíg nem megy. Hadd alakuljon ki a lábboltozat rendesen.
Emma már egy hónapja ment mikor megvettük az első kiscipőjét.
Nekünk eddig Falcon,Asso és Siesta cipőink vannak.
Nézd,hogy viszonylag puha legyen a talpa (a Falcon ebben jó) és legyen jó tartása.
Én a helyedben elvinném Dávidot ortopédiára. Ott megmondják szükség van-e most cipőre egyáltalán?
Ha igen akkor milyenre? Az ortopédus tud felírni SALUS cípőt,ez kimondottan az adott gyerek lábára készül el és nagyon jó!

Minyu
Tartsd az ágynyugalmat amennyire csak tudod!! Nagyik?

Angel
Lehet pici mellett is ágynyugalmat tartani…max a házimunka szalad el…de az meg most mellékes. :wink:
Heni 16 hónapos volt,mikor feküdnöm kellett mellette…és meglepően jó kis radarjuk van arra anyának most nyugalom kell.

Márti
Betöltött 16.hét kell AFP-hez.
AST titere alapból lassan csökken, a lényeg,hogy csökken.
A fiúk már csak ilyenek,okosak csak kicsit ficánkák!! Nem baj ha dőlnek a piros pontok talán a tanító néni e téren se olyan szigorú... :wink:


Regina,Luca baba, Rékuc és Kicsi Abigél Isten éltessen Benneteket.

Noncsi és Annácska képek annyira édesek!

Sziszi
Jaja,de szép kis csajod lett!!!

Blúmi
Bálint imádnivaló!!!!!
holka
 
 


Bejci
mikor jöttök tesódékhoz?? :wink:

Ahhoz képest,hogy kölcsöngépről írtam...elég sokat sikerült írnom. :D
Egy hét múlva már lesz telefonunk,netünk és tévénk....azért tudnak ám hiányozni ezek a dolgok..
holka
 
 


Holka: Tudtam, tudtam hogy valakinek még akarok írni!!!! :wink: NAgyon örülök ám a költözéseteknek!! :) Akartam is írni sms-t, de olyan dögrováson voltunk Biankával, hogy kiment a fejemből! :? Szóval: én mennék szívesen, de amíg nem gyógyulok meg 100%, addig nem látogatok meg senkit! Mondjuk már 2 hete tart nálam a megfázás, úgyhogy gondolom lassan véget ér... majd hívlak jövő héten! Emmikétől meg el vagyok ájulva... mondjuk ezt már a telefonban is mondtam... ha nem hallom, el sem hiszem, hogy így hív téged: "Anya gyere"!
Vendég
 


Sziasztok!

Jöttem egy kicsit - elég nehéz idejutnom, nem volt egyszerű hetünk. De erről majd később.

Regina, Luca baba, Rékuc, Abigél babáknak nagyon boldogságos első születésnapot kívánunk!

Betti, köszönjük szépen az Ádám-köszöntést! Annyira jól esett! Igen, most tartjuk a névnapját, nem karácsonykor. Így mégis külön ünnepeljük - igaz, pont egy héttel a szülinapja előtt van, de mégsem egyben vele. :)
Altatás. Ádám a kiságyában nem alszik el :? őt a kanapén kell elaltatni és utána költöztetem a helyére. De ezt mi "rontottuk el" mert egy szobában vannak Dorkával, viszont ha együtt altatnánk őke,t mindkettő a másikat figyelné. Így Dorka a helyén alszik el, ő pedig kint pici kora óta. Kis lakás hátránya :(

Humanka, annyira sajnálom ami történt! :cry: :cry: De biztos vagyok benne, hogy a kistesó nagyon hamar be fog költözni a pocakodba!

Honey nagyon jól látszik a lényeg - gratula a kukihoz!!! :lol: El is hiszem, hogy Apája boldog volt! :)Vigyázz Magatokra!

Minyu, vigyázz Magadra Te is, pihizz - bár ezt két gyerkőc mellett megoldani... Lesz segítséged ugye?

GAbolino, nagyon jók a képek! A szekrényke pedig szenzációs! nagyon ügyes vagy!!!

Blúmi, a napgépes kép :lol: :lol: :lol: De mindegyik képen nagyon édes Bálint! Olyan vagány a kendővel! A torta pedig nagyon guszta!! :wink:

Holka, gratula a költözéshez!!! Irigy-irigy... Persze csak kicsit :wink: Emmán én is mindig csak ámulok! Hihetetlenül ügyes csajszi!!

Márti, köszönöm a választ! Sajna a ribomunyl nekünk nem jött be, tavaly már kapott Dorka egy kúrát belőle de semmit nem ért, ugyanolyan beteges volt utána is :? A béres cseppen viszont elgondolkodtam!
Én most a vitamint tömöm bele. Cebion multivitamint vettem ,azt kapja reggel-este.

Rólunk. Piszok nehéz héten vagyok túl, ezért is nem jelentkeztem.
Dorkának elkezdődött az ovi. A héten minden nap jöttek a lakást megnézni (ennek ellenére még mindig nem ment el, ígéreteket kapunk, eredmény semmi...)
Apa csütörtökön vallotta be, hogy a dereka már hetek óta vacakol, csütörtök óta fexik, injekciókúrára jár, gyógyszert szed.
Dorka péntek reggelre szépen megtaknyosodott - akkro már 4 napot volt oviban - majd tegnap délutánra már Ádám nózija is folyni kezdett. Éjjel is porszívóztam neki, mellettem aludt, de nagyon rosszul, kemény éjszakánk volt.
Dorka most már köhög is... :evil:
És még csak most kezdődött az óvoda! Holnap szülői, még nem tudom hogy fogjuk megoldani...
na jól kipanaszkodtam magamat!
Azért igyekszem jönni ahogy tudok! :wink:

Egy kérdés: tápis babának a tápszer mellé adhatok még multivitamint? Mert a tápiban ugye mindenféle van. Nem szeretném túladagolni sem Ádámnak.

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok! :)

Dani, Noémi, Luca, Regina, Dániel, Boti, Maja, Liliom, Nagyon Boldog Első Születésnapot! :)

Angel: Az a maffiózós és a hawaii inges kép nagyon állat! LOL :)

Gabolino: De édes Andor ahogy azt a macit szorongatja! :)
A ládika nagyon jó lett. Olyan jó hogy ilyen kreatív vagy :)

Hbetti: Azok a Juli szemek :) Mond meg a férjednek hogy jövőre ő szervezze le a szülinapot majd megtudja :)
Nekem is alulműködik a pajzsmirigy. Te is euthyroxot szedsz?
A dokim olyan jól beállította a szintet hogy kicsi D. totál spontán véletlenül jött össze :)
A buli hogy sikerült?

Holka: De jó hogy bekültöztetek. Hogyhogy nem jött össze az ovi?

Cipő: Mi még maradunk a Liliputinál míg nem lesz hideg, hadd erősödjenek azok a talpizmok :)

Eszike: De jó hogy jelentkeztél :) Gyere sűrűbben! Várom a szülinapi beszámolód :)

Humanka: Nagyon sajnálom! :( Hamarosan jelentkezni fog az a tesó biztosan.

Blúmi: a kendős kép nagyon vagány :) és de jó hogy Bálint a sátorban is így beszunyált nálunk ez elképzelhetetlen :)

Sz.Sziszi: Milyen nagy lány lett Regina! Gyere, néha és mesélj magatokról :)

Minyu: Sajnálom hogy feküdnöd kell, remélem hamarosan rendeződik az a hematóma.

Anyoooka: Sajnálom hogy titeket is elkapott a nátha. Szurkolok hogy elmenjen a lakás. Ingatlanosnál hirdetitek? a múltkori teszt magazinban elég sok rosszat olvastam róluk.
Tápi mellé én max betegség esetén adnék pluszban vitamint. Túladagolni szerintem nem tudod ha betartod a vitamin adagolását mert ezekben azért nincs annyi.

Rólunk:

Megvolt az életfa avató.
Ilyen emléklapot kaptunk
Kép Kép

És így táncolt a városi indulóra :)
http://www.youtube.com/watch?v=XQ0nztWW4xo

Kép

Kép
starlark
 
 


Köszönjük starlak

KépKép
druska
 
 


Botinak Boldog Szülinapot Kívánok!!


anyooka, bejci
nagyon sajnálom a náthát!!! :(

3 napja, a lehetőségeimhez képest ágyban vagyok. De nem igazán tudom betartani 100%-ig. Hiába vették le rólam Flórát a nagyik meg a bébiszittyó, egyszerűen csilliárdnyi dolog van, amit meg kell/kellene itthon csinálni. :?

Minyu, te mennyire vagy fegyelmezett ebben?

A nevekkel nagy bajban vagyunk. Egyszerűen nincs olyan név, amiben egyezni tudnánk. Ha ez így megy, hirtelen döntés lesz a szülőszobában... :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Szép napot mindenkinek!

Szülinaposoknak különösen, most sajna nem nagyon tudom követni, de mindenkit Isten éltessen nagyon sokáig!!!

Honeymoon :)
Én nagyon beijedtem a vérzés miatt, ezért én szinte egész nap fekszek. Anyósomék itt vannak, holnap sajna már csak fél napig, de az is öbb, mint a semmi (eddig főztek, unokáztak, takarítottak após-anyós karöltve) Csabim is rengeteget segít, most ő kel fel éjjel Csongihoz (szegény picur betaknyosodott, úgyhogy többször ébred...) Anyumék csak holnap este jönnek haza a nyaralásból, ők még nem is tudják, mi történt, nem akartuk idegesíteni őket, Tunéziából úgyse tudnának mit csinálni, úgyhogy azt mondtuk a telefonban, hogy mindenki jól van.
Szóval én sokat fekszek, pisilni és kajálni kelek fel

na, megyek is pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


minyu,
mennyi ideig kell feküdnöd?
Mit mondtak, kb mennyi idő alatt szívódik fel egy hematóma?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey, Minyu: Jaj, ez a fekvés dolog elég rosszul hangzik! Mert ugye az ember szívesen elfekszik... csak akkor nem ha kötelező!! Viszont ezt most muszáj a kisbabócák miatt! Drukk, hogy ne kelljen sokáig feküdni!

Én is hoztam egy-két képet:
Jaj de nagyon be vagyok én állítva... hukk... :)
Kép

popsi mosás után:
Kép

Fürcsi "dézsában":
Kép
Vendég
 


Kép

Kép
Vendég
 


bejci,
jaaaaj de cuki Bius!!!!! És mennyi haja van!!! :D :D
Jó husban van ő is, édes a pocija! :wink:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


honeymoon írta:bejci,
jaaaaj de cuki Bius!!!!! És mennyi haja van!!! :D :D
Jó husban van ő is, édes a pocija! :wink:


...tiszta anyja... mármint a poci meg a husi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Honey: De milyen neveket mond apa, és miket Te?
Vendég
 


Abban az egyben eggyezünk , hogy nem annyira szereténk nagyon szokványos nevet, mivel a vezetéknév elég tucat név ( Németh ).
Szóval (előre is bocsi bárkitől) de ilyesmi, hogy Zoli, Gábor Tamás, Dani , Jani stb nem jöhet szóba

Az ő favoritja az Örs (engem a hideg ráz ki ) , Tas, Taksony, Barna és Mór (na ez utóbbi 2 még úgy ahogy ) De azt sem akarom, hogy szivassák szegényt a neve miatt ( pl Mórickás viccekkel )
Nálam a favorit a Botond (nála ez kizárt ) a Milán és a Zalán (bár ez utóbbi kettő most túl felkapott név ) ,de tetszik az Ambrus és a Vince is.
Ami mindkettőnknek tetszik, de ex pasi miatt kizárt,az a Viktor.

Szóval szerintem nem lesz neve a gyereknek. :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Hahó!
Megjöttem dokitól, babó továbbra is jól van, a hematóma már kisebb, de nem szívódott fel teljesen.

Honeymoon :)
Már nincs szigorú ágynyugalom, de nagyon sok pihenés (lehetőleg minél több), tilos emelgetni. Nem tudja megmondani, mikorra szívódik fel.

Bejci :)
juuuuj, de cuuki képek!


Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Honey!

Nálunk a Barna és a Milán nevek is játszottak és mi is tucat név vagyunk (Szabó). :D Nem mintha az Ákos annyira különleges lenne, meg nem mintha ez bármit is számítana, csak gondoltam bevakkantok 'mán egyet ide. :wink:

Pussz mindenkinek!
Monee és Ákos

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Minyu, Honey
Pihengessetek csak! Remélem, hamar eltűnik az a fránya hematóma!

Angel,
Nem fogod elhinni, hogy kivel találkoztam fenn a várban!!!! Danny Blue-val :lol: :lol: Komolyan. Lillácska nem volt vele.

Sziszi,
Nagyon jó a szülinapos fotó! Jöhetnél sűrűbben, legalább Reginát mutogatni nekünk! :D

Blúmi,
Kézben altatjátok Bálintot? :shock: Jó izmos lehetsz! :lol: Én pár perc után már dobnám el Julit, nem bírom tartani.

Bejci,
Még nem jeletkeztem be, mert tudtam, hogy ezen a héten nem lesz időm elmenni, de jövő hétre mindenképpen jó volna.
Bius képei egyszerűen .....szenzációsak! Kép

Holka,
Igen, sokára jött Julcsi. 3 évig próbálkoztunk spontán, aztán 2 év Kaali. Szóval lehet, hogy mindezek hátterében már a pajzsmirigy volt?! Nyugodtan "dicsekedj" Emmával, szívesen olvasom. Hátha még több fotót is hoznál róla..... :)

Anyooka,
Sajnálom, hogy így lebetegedtetek! Jobbulást! Drukkolok a lakáseladáshoz is!
Vitamin: nekem azt mondta a gyerekorvosom, hogy amig megiszik napi 4-5 dl tápszert, addig nem kell külön multivitamin.

Starlark,
Nekem L-thyroxint írtak fel, de a neve alapján ugyanaz lehet a hatóagyaga. Én is reménykedem, hogy "csak" ez a baj, és majd később már spontán is sikerül a tesó. Neked mennyi időbe telt amíg helyreállt a pajzsmirigyed?

Honey,
Hát nehéz ügy a névválasztás! Nekünk is versenyben volt a Botond, de tetszik még a Barna és a Zalán is. Nekem régi nagy kedvencem a Bendegúz, ami szerintem édi név egy gyereknek, na de egy felnőtt férfinak :shock: Egyik ismerősöm kisfia Nándor Manó. Szerinted hányan fogják szívatni az iskolában? :roll:
Na mindegy, van még bőven időtök kitalálni! :)

Többieknek Kép

Köszönöm az érdeklődést, elég jól sikerült a csajos buli. Voltunk fenn a várban a borfesztiválon, onnan meg az OldMan's-be mentünk, de minek? :roll: Na de jó volt, jó borokat ittam, meg jót beszélgettem a barátnőmmel, aki látogatóban volt itthon. Tök vicces volt, hogy angolul beszélgettünk szinte egész este, mert hozta az angol lakótársát is, és nem akartuk, hogy kirekesztve érezze magát. Persze ahogy telt az idő, és cserélődtek a poharak, egyre nehézkesebben értettük meg egymást, hehe. Másnap meg mind a mosottsz@r. Öreg vagyok én mán ehhez...

Kép
hbetti
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Most csak gyorsben lenne egy sos kérdésem (ne haragudjatok, rohanok Andorral ringatóra + vásárolni).
A cipő témával kapcsolatban most kicsit megzavarodtam: úgy voltam,hogy a héten veszek neki, met úgy mászkál,ahogyan Honey is leírta -mindenhova kapaszkodik+belénk is és úgy megy. De egyedül még nem indult el.
Viszont ahogy Holka írta,hogy ő csak később adott Emmának cipellőt, így elbizonytalanodtam. Akkor most mikor célszerű? Már most,hogy lépeget sokat a bútoroknál, sokat van talpon vgay csak amikor maga elindul,mert esetlegesen így még akadályzonám a lépését? :?
Nagy örömmel veszem a tapasztalataitokat, öteóleteiteket!
Köszi szépen előre is Lányok!!!

Majd jövök d.u.
Szép napot mindenkinek! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: