Új privát üzeneted érkezett!

Andor! Tomi! Nagyon boldog szülinapot, boldog, egészséges, hosszú életet kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Donát, éa Flóra képeiért már megérte bekapcsolni a gépet! Honey Szép a pocakod!!!!!!! Mi volt Uh-n?
blúmi
 
 


Andor,Bálint, Tomi!Nagyon Boldog 1. Szülinapot Kívánok Nektek!

Minyu!
Hát tényleg verhetetlenek... :lol: :lol: :lol: Nagyon édesek.

Honey!
Flóra egy kis Tünemény :D
Nagyon szépen növöget a pocid.Csak így tovább. Biztos nincs miómád :wink:

Kép
Kép
a.m.
 
 


A mai nap férfi tűlerőben volt erős anno. :D
Bálint, Andor, Tomi : BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 

 
 

márti,
szandit vettünk neki így elsőre, mert valahogy az az érzésem, abban egyszerűbb "újra" megtanulni járni, mint zártban.
Flórának most pont 19-es a lába - szerintem a mostani szandi 3-4 hét múlva már nem lesz jó, így zártat még nem vettem neki.
Legközelebb veszek neki zártat + szandit is.

Blúmi,
köszönjük Flóra nevében is a dícséreteket. Csak pénteken megyek uh-ra, mert sajna előbb nem volt hely. De amúgy nem aggódom halálra magam, mert kizárt dolognak tartom a miómát. Az elmúlt 4 hónapban 4 különböző orvos és gép nézett uh-val kb 2 hetente. Valakinek csak feltűnt volna, nem??!! :shock:
Arra is gondoltam tegnap, hogy Flórát mindig a bal oldalamon cipelem, és pont abban a pontban van a térde, ahol nyomásra fáj. lehet egyszerűen csak kevesebbett kéne emelgetnem, hurcolásznom.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


minyu,
nem sámli a két kis fickó!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


ANDOR, BÁLINT, TOMI!!!

NAGYON-NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT NEKTEK! :)


Képek nagyon jók!

Kép
Kép
lanta
 
 


Andor! Bálint! Tomi! Nagyon Boldog Első Születésnapot Nektek!

Kép

Kép
starlark
 
 


sziasztok,

Betti, Luli sötétben és homályban is nagyon cuki :), épp mutatja, hogy egy éves vagy csak mutat valamire és mi tudjuk, hogy ő tudja, hogy egy éves?
Az írásaimról szóló hsz-odon elmorzsoltam egy könnycseppet.. :lol:
Hú de jó vonalzód van, azannya!!!! :mrgreen: Én megelőlegeztem Tominak a hajkoronát. :)
A tortán meg is látszik, hogy összecsaptad... :lol:

Starlark, D ügynök irtó aranyos volt picurkának, jó, hogy ezt a tulajdonságát mára is megtartotta :), a tortára és az ajándékra Tomi is hasonló arcokat produkált.

Minyu és mégis mire fogyott el az egy zacskó törlőkendő? :mrgreen:

Honey, nekünk is van hasonló mosógépes képünk, néha én is elképesztő helyekről szedem össze a gyereket..Jól látom, hogy Flóra szőkül? (a topános-tipegős képen) Nekem mintha sötétebb haj rémlene..

Mégegyszer köszi mindenkinek a szülinapozást! :)

Humanka, mit szólt Apa?

Blúmi nem raksz Bálintról ilyen volt-ilyen lett képet?

Gabolino, sze-sze maci...numero uno... :lol:

Kép
**angel**
 
 


Minyu,
:lol: Tutik a fotók! Első gondolatom, az volt, hogy Nándi, olyan mint a kis Maugli (jaj, könyörgöm, meg ne haragudj a hasonlatért! :oops: ) annyira élettel teli a fotók, a gyivi csak legyintene, mert látszik a fiúkon a boldogság! :D

Angel,
A te fotóidnak duplán örülök, mert még nem is láttam Tomato úrfit ilyen picinek! Hol szültél? Császár vagy term.?
A nyaralós képek egytől-egyig zsírkirályak! Ilyenkor vagyok curva bosszús, hogy nekünk miért nincsenek ilyen fotóink?! Nem hiszem, hogy technika kérdése, inkább érzék vagy mi...
Torta: hát..khm...magam is röstellem, hogy ennyire futotta. :D

Érzékről jut eszembe: Starlark, tesód képeit feltétlenül megmutatni! :D Bár a Tieiteken is nagyon édes Döncek!!! Érdekes módon, nekem az ő változása a legszembetűnőbb. Nem mondanám meg az újszülött képéről, hogy ő D. ügynök. :shock:

Honey,
Aztaa, ez már poci! :shock: :lol: Flóra képek ismét szenzációsak!

Gabolino,
Ha másról nem is, de a csókos szájról egyből vágnám, hogy ki van a fotón! :lol: Sze-sze macin én is beájultam.

Blúmi,
Fotót az ünnepeltről!!! :D

Szombaton túlestünk a szülinapi ünnepségen, hál'Istennek csak egy év múlva lesz megint. :? (Márti, többször eszembe jutottál!)
Egész nap gályáztam, többször kellett tálalni, mert a vendégek 3-4 részletben érkeztek, erre mire a tortához értünk, lemerült a fényképezőgépünk. Kedvesem halkan, de pont kellően vádlón odasúgta: ennyi dolgod volt ma! Hogy az a....xovbmrzcnbvbkt! Kínomban már csak röhögni tudtam. Azért hoztam nektek egy pár képet a buliról, meg ma is kattingattam.

Kép
Kép
Kép

Kép
hbetti
 
 


jóreg!
hbetti: julcsi irtó édi!örülök, h. jól telt a szüliinap.
mégiscsak elküldenéd a babaszak.könyet?nem találom sehol.....

gyümit ti h. adtok?darabolva joghurttal?
a pépeset már kinőttük, úgy érzem.....igaz így lassabb és maszatosabb.. :D

Kép
winona
 
 


ha van kedvetek egy két kedvenc kajcsireceptet felrakni, már babásat, akkor örülnék neki. :oops:

Kép
winona
 
 


Winona, írd megl a mailcímedet priviben lécci, és akkor küldöm!

Kép
hbetti
 
 


hát komolyan.....nem tudok privit küldeni
nem úgy kell, h. rámegyek a neved alatti pü-re???

Kép
winona
 
 


Eszike :)
Noéminek boldog szülinapot!

angel :)
igyekeztem legalább a száját és a "cumisujját" tisztán tartani, erre ment el a törlőkendő. (de azért ez másfél órás játszás műve, hagytam őket, hagy túrjanak :) )

hbetti :)
jaj, ez a csillagszem, de édes! És nem is értem, hogy hogy nem tudtál még a fényképezőgépre is figyelni, ha más dolgod nem is volt :mrgreen: :twisted: :P
Mauglis hasonlat egyáltalán nem sértő, inkább aranyos, és tényleg úgy nézett ki! :)

winona :)
gyümit váltoóan. Darabolva is, pépesitve is. Almát meghámozva egészben, ő meg lefarigcsálja. Körtét, banánt, barackot darabolva is és pépesitve is joghurttal, vagy túróval, vagy sinlaccal.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


angel,
de jóóó! Végre friss képek a gyerkőcről! Mármint, hogy még a gyerkőc friss rajta... :wink: Jó kis hurkái voltak már indulásnál is.

Igen, Flóra szőkül, de ez szerintem csak a 3 hónap folyamatos strandolásnak tudható be!

betti,
én totál kész vagyok Julcsitól!!!! Amúgy is imádom a kék szemet, de az övé különösen magával ragadó!! Jól sikerült gyerek, gratula hozzá! :wink:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


DRÁGA NOÉMI!!

NAGYON-NAGYON BOLDOGSÁGOS ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!! :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


bocs h. még ezzel fáasztok: de tudtok jó babareceptes oldalt?

Kép
winona
 
 


Nagyon nagy el maradásban vagyok. Kicsi szülinaposaink:
Lalu,Misike,Annácska,Ákos,Andor,Tomi,Bálint,Noncsi
Nagyon sok boldogágot kívánunk Nektek, gyönyörű,hosszú boldog életet!!!


És wow!! Humanka
Nagy gratu Nektek!!!!

Tiggrincs
Mi fogadóképesek vagyunk,legalábbis ami a szobákat illeti,várunk szeretettel benneteket,ha hazaértetek.

Anyooka
Dorkádnak jobbulást!!!
Hááát…nekünk nem kezdődik az ovi…ugye az új helyre nyáron jelentkeztem,így lekéstük,egyenlőre várólistás Heni...A régi helyre felvették,de a belvárosba nem fogom vinni,minden reggel utazzak vele 40 percet..ááá..nem.

Ilyen volt-ilyen lett képek nagyon aranyosak!!!!
És a maszatos lurkók is!!! ( maszatos versenyen mi is simán indulhatnánk,annyit saraznak a kertben..de úgy élvezik!!

Minyu
Egy percig ne aggódj..tudod „van tiszta gyerek meg van boldog gyerek”.

Betti
Ez az utolsó kép Julcsiról!!! MESÉS!!!!!

Winona
Én negyed őszibarit nyomok Emma kezébe,vagy fél banánt és ő megeszi. Persze szigorúan felügyeletem mellett nyammoghatja. Ja és a szőlőszemeket meg egyesével veszi a szájába..
Amúgy ha joghurtba teszem,akkor villával összenyomom +sinlac bele.

Bejci
Jaj,nem irigyellek a bölcsi miatt…

Minden kismamásunk írjon az új kis tesóbabáról!! Olyan jó olvasni a fejlődést, átélni veletek az örömötöket.
Honey
szép a pocak!!
Márti
örülök,hogy a hányinger már alábbhagyott..

Rólunk
1 hete beköltöztünk. Még millió meg egy dolgunk van..de már ooolyan jó ez!!!!
Emma pedig turbón fejlődik… már szalad, táncol a tengelye körül 3x megfordulva
14 fogunk van! Mondja Oda be, Gyere, Kaka.
Este mossa lábát és a haját ha kérjük.
És Heni nem lett ovis. Tulajdonképpen így is jó. Legalább van ideje megszokni az új házat.
holka
 
 


el maradás helyett=elmaradás
holka
 
 


holka: supi, h. már be is költöztetek!!
emma nem semmi, h. már ennyit beszél!
a szőlőszemeket héjastul eszi már? :shock:

Kép
winona
 
 


Drága Noémi baba!
Nagyon sok boldogságot kívánok 1. születésnapod alkalmából!

Holka!
De jó, hogy jöttél!
Mindig is ügyes Emmád volt, ezt a jó szokását most is megtartja.


Akik már vettek cipőt. Milyet érdemes? Márka? Tudom, Márti a Liliputira esküszik. Ma néztem Siestát, de olyan széles a gyerek lábfeje, hogy csak a fűzősbe fér bele. Én igazából még nem adnék rá cipőt, de sajna a belső talpélére helyezi a testsúlyát. Megkérdeztem a gyógytornászt, azt mondta, hogy akkor már most cipő kell neki, hogy ne alakuljon ki a lúdtalp. Ő a Sziesztát javasolta, mert van benne haránt emelő. Mi a véleményetek? Kell cipő így, pedig még nem is megy.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


ági,
ha tényleg annyira bedől a bokája, akkor biztos minél előbb kell neki!!!
Sokat ácsorog napközben, kezeteket fogva már sétál, bútorokba, falba kapaszkodva sokat megy? Mert ha igen, akkor már tényleg vedd meg neki.
Ha viszont még nem tart a kapaszkodós totyogásnál sem, akkor én várnék vele, mert baromi nehéz lesz neki megtanulni egyből cipőben járni.

A Liliputival az a bajom - és a gyógytornásznak is az lesz - hogy semmi tartása nincsen. Igaz, hogy puha, és a gyerek még tud "kapaszkodni" a lábujjaival benne, így biztosabban tipeg, viszont pont azért, amiért nektek szükségetek van , nem jó.

A Siestán kívül nagyon jók még az un. supinált sarkú cipők. ( pl. Supy cipő, Salus cipő, Elit cipő - Dr Leo )
Ezek a két belső bokánál kicsit magasabbak mint kívül ( kb 2-3 mm), ami pont arra jó, hogy folyamatosan "dolgoztatja" a helyes irányba a gyerkőc bokáját és nem engedi bedőlni sem. Minden gyerekortopédus ezt ajálnja, ha a baba lába problémás.
Egy a gáz velük: jól utánna kell nézni, hogy a talp rész is könnyen hajlítható gumiból legyen. ( tapasztalatom szerint nagyon soknak kemény a talpa és abban baromi nehéz járni a piciknek)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Holka,
én mindig ámulok és bámulok Emmán!! Mintha nem is a mi gyerkőceinkkel lenne egyidős. 14 fog??!! Brutál!!! :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Eszike,
Kedvenc szélvészkisasszonyomnak nagyon boldog első születésnapot kívánok!
Kép

Winona,
Nem kaptam püt. Rakok neked pár receptet a linkesbe.

Köszönöm a Julcsi dicsiket, nagyon jól esik, dagad az anyai szívem és májam. :D

Bocs, Lányok, most csak ennyire van erőm, mert nagyon magam alatt vagyok. Voltam ma dokinál, és nem jó híreket kaptam. A hormoneredményem pocsék lett (magas FSH, LH, TSH), pajzsmirigy alulműködésem van, kaptam rá gyógyszert. Príma :( Kistesó várat magára, nem tudjuk kezdeni a lombikot.(Bejci, és más sorstársak, minden hasznos infót megköszönnék! Eddig az internetet bújtam, azt láttam, hogy a jódot javasolják, meg talán a Gynex-et érdemes lenne elkezdenem szedni. Tapasztalatok, vélemények?)

Jó éjszakát!

Kép
hbetti
 
 


Noncsi baba! Boldog 1. szülinapot kívánok neked.
Eszike! Már nagyon hiányollak ám :)

Betti!
Eszméletlenül szép szemei vannak Julcsinak. Nagyon jól sikerült kiscsajszi :wink: :D
Nagyon sajnálom,hogy rosszak az eredményeid.Remélem minél hamrabb rendbe jössz s mehet a baba project. :wink:

Kép
Kép
a.m.
 
 


Betti!

Futás Bejci endokrinológusához, a legjobb az országban! Barátnőm is pajzsmirigy-alulműködéssel küzdött az 1. baba után, Ő kezeli és nagyon hamar helyreállt az érték. Ultra gyorsan teherbe is esett utána!

Ági!

Lakásban jó a Liliputi meg a Pediped, főleg,míg kezdő totyogó a baba.
De fontos, hogy legyen olyan cipője is, ami kifejezetten tartja a bokát, zárt a sarka, legalább 3 éves korig. ha befelé dől a bokája (normális 2 éves korig, ne aggódj), akkor szandiból a klasszikus 3 csatos, cipőből a magasabb, fűzős a tuti.
Amiket Honey írt, szuper márkák, de fontos a Siesta, ha ezen a néven fut az a Kínában gyártott! meg ne vegyétek, ócska, csak innen mennek az alapanyagok, azért hívják így! Az igazi tuti jó Magyarországon gyártott Siesta LINEA néven fut!!!
Amik még nagyon jók a drágábbak közül a Pablovsky ( a legjobb minőségű bőrből dolgoznak euróbában, de szerintem tök fölösleges egy ilyen pici babának még, mert úgysem rúgja szét a kevésbé szuper bőrt sem), a Superfit ( csak kevés helyen kapni) és, ha találtok még, akkor Moki ( ez olasz, csak sajna becsődőlt a cég a törökök tartozása miatt és már kevés helyen kapni, én imádtam, szétnyűhetetlen és ortopédiailag is nagyon jó, mi szinte mindig ezt vettük eddig).
Olcsóbbak (olyan 6-8.000.- között), de szintén nagyon jó minőségűek és ortopédiailag tökéletesek. a Falcon (olasz-magyar),
Stacho (ez volt régebben a Kilefeet) és a Melania. Ebből az első 2-t kifejezetten ajánlom a járni tanuló babáknak, mert könnyű és hajlékony ( de normál vastagságú) talpuk van, ebben nagyon könnyű menni a totyogóknak!

Szuperek a képek, gyönyörűek a babák, Honey, a te pocakod is!
( Hú, én fel nem teszem az enyémet, senki nem hiszi el, hogy 14 hetes vagyok, a gy.dokink csak szótlanul meredt a pocimra, mikor mondtam. Mindenki a nemét kérdi, hiába mondom, hogy na az az uh. még 1 hónap múlva esedékes csak! Szóval, simán kinézek egy 6 hónapos terhesnek, pedig a baba méretei tökélesek, megfelelnek a korának.)

Betti!

Jilcsi szemei (meg az egész lány) elmondhatatlanul gyönyörű!

Minden szülinaposnak nagyon sok baoldogságot. Sajnos napi szinten most nem tudok köszönteni!

Velünk minden ok., tegnap voltam dokinál, minden rendben van. csak az AST-magas még mindig, de már sokat csökkent a multkori óta. Dokim szerint minden terhességgel lassabban áll helyre az immunrendszer, ezért csökken ilyen lassan valószínűleg. Jövő héten már AFP, de akkor újra nézzük a teljes vérképet is megint!
Okt. 1.: 18. heti genetikai uh., aztán okt. 6-án újra doki.

Honey!

Most hogy van? AFP-re betöltött 16. héten kell menni vagy 15 hét+x. napon? Mert nekem elvileg szept. 17-re írta ki a doli és úgy számoltuk, hogy hisz nekem, hogy június 13-án fogant a baba!

Márti
borossné becz márta
 
 


Luca és Regina baba!
Nagyon Boldog 1. Szülinapot kívánok nektek!

Kép
Kép
a.m.
 
 


Hahó!

cipő témában én is szakavatott lennék, a Zuram családjában szinte mindenki cipőgyáros... Mártival egyetértek, a felsorolt cipők szuperek, kis információ, hogy állitólag a Linea (Siesta) megszünteti a gyerekcipők gyártását, a Superfit (nálunk favorit, mert Martfűn csinálták, így a legtöbb cipőnk Legero, Superfit felnőtt és gyermek egyaránt) kiköltöztette a gyárát Romániába, így a minőség sem biztos már és egyre kevesebb helyen kapni. Falcont viszont nagyon ajánlják, a Melania nekünk nem jött be (de lehet, hogy rosszul választottunk)
És mivel ugye minden szentnek maga felé húz a keze, vagy szíve, vagy mije is? Zuram haverjai csinálják a Marci cipőket, aminek a talpa ugyanaz, mint a Superfit cipőké (egy helyen fröccsöntik), és ugyanazok tűzik, a tervezés és szabászatot csinálja a kis cég. Bevizsgált termékek, és bababoltokban lehet kapni (khmmm csak halkan mondom, hogy azért nem minden cipi kinézete tetszik, de ez ugye izlés függő) Itt van honlapjuk, de közvetlen tőlük nem lehet rendelni http://marcicipo.uw.hu (viszont van boltlista, ami nem teljes ám, és a cipős kínálatnak is csak a héten kapom meg a képeit, de hamarosan fenn lesznek az őszi, téli cipők :P :wink: ) Önreklám vége :oops:

Winona :)
Nekem megvan a Csemetéink csemegéi könyv, ha gondolod, fotózok belőle recepteket

Betti :)
sajnálom a rossz eredményeket, remélem, hamar helyreáll a dolog.

Na, szaladok, összedobok egy kis paradicsomlevest.

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Hali!

Először a lányok:

Noncsi! Luca! Regina!

majd a fiúk..

Andor! Bálint! Tomi!

Nagyon boldog 1. születésnapot kívánok Nektek!!! :P

Először a kismamik:
A.m.!
Örülök, hogy rendben lettek a kombinált teszt eredményeid!!! :D Tőled is kapunk pocis fotót???
És ha lehet.... légyszi-légyszi Gyuszika fotót is!!!! :D :D :wink:

Honey!
Nyugi! Minden rendben lesz pénteken!!! :D Legfeljebb tényleg a nemével lesztek gazdagabbak!!! Én már nagyon kiváncsi vagyok!!! :wink:
Pocak: a szokásos: Várandós címlapanyuka! :wink: Tuti pocaklakós pocak!!! :wink:
Flóra képek isteniek!!! Főleg a sarazós! Mi még játszótérre is csak most kezdtünk járni, mert Anna mindent, de mindent a szájába vesz, megkóstol és persze meg is eszik ha nem vagyok elég gyors és persze csak akkor lehetek gyors, ha le sem veszem róla a szemem egy pillanatra sem. Most már kezdi felfedezni a játékokat is a játszótéren, nem csak a hamm-ot! :lol:

Humanka!
Kisfiút vagy kislányt szeretnétek jobban??? (Persze, tudom, hogy mindegy, csak egészséges legyen, de mégis....???)

Gabolino!
Sze-sze macis kép nagyon tuti!!! Anna is szeretgeti már a macijait, babáit meg persze anyát is!!!

Minyu!
Nagyon édesek a fiúk! Annával csak olvadozunk!!! :D

Betti!
Julcsinak tényleg csodaszép szemei vannak!!! És nagyon jó lett a fénykép is ezekről a nagy szemekről!
Sajnálom a pajzsmirigy gondot! :( Remélem gyorsan rendbe jön és jöhet a pocaklakó!!! :D

Starlark!
Hajtani ugyan tudja már Anna a kismotort, de irányítani nem. Így aztán mindennek nekimegy, ami borzasztóan bosszantja. :lol:
Doncek képek is nagyon klasszak!!! Helyes kissrác!!! :D

És a szülinapos képek:
Kép
Kép
Kép hamm
Kép maszat
Kép Anya nem takarította el a reggeli-maradékot! Majd én!

Kép
Kép
konan
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Noncsi, Luca,Regina ISTEN ÉLTESSEN BENNETEKET ': SZÜLINAPOTOK ALKALMÁBÓL!!!

Betti, Honey, Konan,
Csodásak a képek, egyetől egyig!!! :)

Most csak beugrottam (ismét :oops: - jön egy babás barátnőm és még teszek-veszek) és láttam,hogy cipő téma van.
Már én is nagyon gondolkodóban vagyok,hogy mikor is kéne venni, meddig kéne várni. Andor biza azt csinálja,amit Honey leírt: most mindenhol feláll,jön hozzám és előszeretettel sétálgat a kiszemelt pontig kézenfogva és tologatja ezerrel az oroszlános babataxiját.
Szóval akkor érik a cipő vásár?
Én is ezekről a márkákról hallottam jókat,amiket felsoroltatok, már csak azt nem tudom,hogy merre induljak a vásárlással. Ötletek? Van valami jó bolt,ahol nagy a választék?


Köszi lányok a bókokat a képekre - mindig megdobogtatjátok vele a szívemet ;)
Andor most mindent szeszézik: ölelget, puszilgat. Legutóbb talált a földön egy befőttesgumit és azt dörgölte az arcához, mint ahogyan szeretgeti a maciját/teknősét/kutyisát/kacsáját... :D Édes volt nagyon.

Igyekszem visszakapcsolódni.....amúgy most meg felújítok egy a vaterán szertett kis éjjeliszekrényt, ami pont jó lesz Andor ágya mellé. Tegnap lecsiszoltam, 1x lefestettem, most még át szeretném 1x kenni, és utána ráfestek valamit + rádekupázsolok :) Majd megmutizom ha kész ;)

Szép napot mindenkinek!

Márti, nagyon örülök,hogy hallottunk felőled, már hiányoltalak! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


ez nem sikerült, akkor most:

Noncsi, Luca,Regina ISTEN ÉLTESSEN BENNETEKET 1. SZÜLINAPOTOK ALKALMÁBÓL!!!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


nah, most meg a méretet szúrtam el :D :oops:

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Helló Csajok!

Köszönjük szépen a szülinapi köszöntéseket! Nagyon jól esett, hogy gondoltatok ránk!

És tök jó, hogy hiányoltok is.
Egyszerűen nincs időm bármennyire is szeretném. Mindig, de mindig van valami tenni való abban a pirinyó időben amíg Noncsi baba alszik. Nálunk is lesz nagy szülinapi banzáj hétvégén. Most éppen arra készülünk. Kb. mint egy lagzi olyan lesz.
És már kb. 1 hónapja nekiálltam készíteni egy filmet Noncsi első évéről, az is néha tök lassan halad, de szombatra kész kell lennem vele, mert a vendégeknek szeretném adni.
Most nyaralni voltunk 4 napot Horvátországban.
Aztán meg ezeken kívül is mindig van valami...

Őszintén szólva még olvasni sem volt időm, nemhogy írni.

Noncsika már nagy kislány, egész nap szaladgál, játszik. Másfél-2 órát alszik nappal. Éjjel még mindig felkel, tegnap éjjel pl. 3-szor.
Nap közben 2-szer megyünk játszótérre, mert egész nap ezt hajtogatja: inta-painta.

Minden babának boldogságos szülinapot kívánok akinek már volt, vagy akinek most lesz.
Kismamiknak boldog pocakosodást!

Kép
Vendég
 


humanka :)
:?: :?: :?: Ugye nincs gond???

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Köszönöm a cipő javaslatokat (Honey, Márti, Minyu). Nagyon sokat segítettetek!

Betti!
Drukkolok, hogy mielőbb javuljanak azok az eredmények, és így a babaprojekt is indulhasson.

Luca, Regina!
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek 1. születésnapotok alkalmából!

Humanka!
Gyere már és mesélj! Majd kilukad az oldalam a kíváncsiságtól.

Konan!
Nem is dicsekedtél vele, milyen sokat fogytál! Mennyi az annyi? Nagyon ügyi vagy!! Látod, megy ez neked!
Szép tortát kapott Annácska, és úgy látom, ízlett is neki. Nem semmi az utolsó kép. Remélem ott voltál a közelben.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


márti,
ha de nagyon profi vagy cipő témában! :)
Tök jó, hogy márka szerint leírtad, mert nekem pl a Superfit cipők nagyon bejönnek ( az itteni Brendon tele van vele ) , de nem mertem megvenni, mert nem hallottam róla semmit.
Megnézem majd ezt a Lurkó cipőboltot - úgyis itt van a közelben. Flórának supinált cipőt akartam venni, de az összes, amivel találkoztam baromi kemény talpú volt.

Én AFP-re most pénteken megyek. Pontosan akkor leszek betöltött 16 hetes.

Betti,
nagyon sajnálom a rossz eredményeket! :(
Szerintem látogass el a másik 2010 Márciusi topicba, mert ott 2 csajszi is van, akinek nagyon komoly PM problémája van + csomó minden más nyavajájuk.
Ők is tuti tudnak tanácsot adni!!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Hello csajok! Nem otthon vagyunk, úgyhogy ezért nem tudok jelentkezni...

Szülinaposainknak minden jót kívánok!
Bálint, ANdor, Tomi, Noncsi baba! Isten éltessen Titeket! Gyönyörű szép életet kívánok mindannyiótoknak! :)

Betti: Beleolvastam és láttam, hogy mi van! Endokrinológus szuper, mindjárt priviben megírom az elérhetőségét! És ne aggódj, nagyon sok mindenkinek van szülés után pm. problémája, majd helyrejössz! Nekem meg még göböm is van... :( Két hete derült ki!
Vendég
 


Noncsi! Luca, Regina! Legyetek nagyon boldogok! Minden szépet kívánok Nektek!

Eszike! De jó, hogy hallunk Rólatok!!!!!!!!!!!!!!!!

Betti! Húúú, nem örülök! Mennyivel tolódik így a dolog? Vagy ezt még nem tudni, attól függ, hogy mennyi idő alatt áll be? Egyébként pedig ha ilyen gyönyörű gyerek remélhető, mint Julcsi, akkor nagyon megéri várni! Padlót fogtam a Csillagszeműtől!!!!!!!!!

Nálunk leegyszerűsíti a cipőválasztást, hogy egy valamirevaló cipőbolt van a vásosomban, és ott 2 márka kapható. Az egyik a Falcon, úgyhogy nem kellett sokat variálni. Tegnapelőtt megkapta Bálint is az első párat. Először rettenetesen sírt, amikor a boltban ráadtunk. Itthon ráadtam, próbáltam kézen fogva sétáltatni, de csak állt, és bámulta a cipős lábacskáit. Kimentem a konyhába, gondoltam hátha így jobban nekiindul... Szólongattam, közben elmostam pár tányért, de csak nem jött. Pár perc múlva ementem a szobába, és ugyanott állt, ahol hagytam, és még mindig döbbentem bámulta a cipőit a lábán. :lol: Azóta azért már szépen alakul a helyzet...

Honey, Gabolino, Angel, Betti, Minyu, Konan! Kivétel nélkül minden egyes képért, és gyerekért odavagyok!!!

Konan! Te láthatóan tényleg sokat fogytál! És nem is dicsekszel...

Lenne egy kérdésem: szeretném lassan elválasztani Bálintot. Reggel, és este szopizik. Mivel csináljam? A doktornő írt fel tápszert, a védőnőm szerint ilyenkor már ne adjak tápszert. (ráadásul az orvosunk egy éves korig jó tápszert írt fel, ami ugye már már be van töltve) Aki még szoptat: érdekelne, hogy Ti hogy csináljátok majd.
blúmi
 
 


Honey!

Az itteni Tipetupa cipőbolt tulaja elég jó barátnőm! :lol: Na, ő képben tart, rendesen cipőügyben! Nem mellesleg hihetelen lúdtalpas a nagyobbik gyerkőce, így aztán az összes nála vásárolható cipőt megnézeti egy ortopéd szakorvossal, nehogy bárkivel is kiszúrjon (nincs nehéz dolga, a doki 3 gyerekes apuka és hozzá jár cipőt venni a srácoknak)

Minyu!

Köszi az infókat Linea-ügyben, mondjuk nálunk olyat szerencsére úgysem kapni, ami nem jó minőségű. A tulaj pl. egyszerűen nem rendeli a Siesta-t, mióta Kínában gyártják!

Konan!

Édes Annácska, mint mindig! Te pedig tényleg sokat fogytál! Hogy csináltad?
Én is kismama vagyok...

Blúmi!

Nem akartad megvári az influenzaidőszak végét? úgy rémlik nekem, de lehet, hogy rosszul...
Én most azon drukkolok, szopizzon még kicsit Kamilla (nálunk napi 2-4 szopi van, de úgy igazán csak a reggelihez és az estihez ragaszkodik, annyi minden mást eszik és annyira érdekli minden, hogy nincs ideje nappal holmi szopizásra.
:lol:
Én Bercinél csináltam azt (nem akartam elválasztan, de csak pár hónap volt szülésig, kíváncsi voltam, mennyire ragaszkodik a szopihoz), hogy egyszerűen nem kínáltam neki a cicit, aztán kiderült, hogy nem is kéri! Este meséltünk helyette, reggel meg öltözés után ment felfedezni a világot. Úgyhogy Ő így magától választódott el. Ennyi ötletem van, én az 1. kisfiam elválasztása után azt mondtam (akkor volt 19 hónapos), hogy, amennyiben nem indokolja különösebb dolog, többet ilyet nem teszek...piszok lelkiismeretfurdalásom volt miatta, Őnála nem is volt olyan könnyű menet,kb. hetente-kéthetente hagytunk el egy szopit.

Gabolino!

Köszi a hiányolást! Határozottan igyekszem többet jönni, de most van az az időszak, hogy nagyon kell 4felé figyelnem! Csabival tanulni, Lehel, az új ovis élményeit meghallgatni (ráadásul le akar szokni a délutáni alvásról, pedig most pont nem kéne), Berci lelkét ápolgatni (nem nagyon tud még mit kezdeni azzal, hogy most Ő a legnagyobb gyerek itthon délelőttönként, ráadásul, mivel most a 2 nagy jobban a figyelem középpontjában áll, kicsit mellőzöttnek is érzi magát, neki se lehet könnyű), Kamilla meg szinte robog a veszélyforrások felé...szóval, most tényleg este vagyok csak szabad, a házimunka rovására.

Márti
borossné becz márta
 
 


sziasztok!
köszi betti :D
minyu, köszi neked is, ne fáradj reci fényképezéssel,majd nézek a neten :D

csajok!szerintetek az gáz, ha én minden nap husis ebédet adok pannának,már egy jó ideje??most döbbentem h. tiszta hülye vagyok....ennyi nem is kell...és szerintetek a 6 hós bébikaja , az fedezi azt ami nekik kell??mert eddig a darabok miatt nem ette a többit...mellette kap joghurtot meg ilyenek....

márti: nekünk sima siestánk van első cipellőnek.......most tök elkeskenyedtem.......de tök imádja. :?:

Kép
winona
 
 


Winona!
Szerintem nem gáz, én is minden nap adok husit. Mint kiderült, többet is, mint egy-két barátnőm. Megkérdeztem a gy.orvost, mennyit kéne kapnia, erre azt mondta, hogy ilyenkor már nincs standard mennyiség, amennyit én adni akarok, annyit kapjon. Nem is baj, ha kap rendesen, mert ezzel fedezve van a vas pótlása.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Csak egy szomoru hirrel jovok :(

A vasarnapi meglepi jol sikerult, a parom nagyon boldog volt, napokig csak tervezgettunk, beszelgettunk, hogy valtozik meg az eletunk, milyen klassz lesz.

Aztan tegnap a kismano ugy dontott, megsem akar hozzank szuletni :(((

(Vigasztal az a gondolat, hogy most Tiggrincs pottyevel ulnek mosolyogva, kezenfogva, kalimpalo labakkal egy felhon a fejunk felett, es mosolyogva neznek le rank- remelem, Tiggrincs nem haragszol ezert ram)

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Humanka :cry:
Annyira sajnálom....most el is pityeredtem. Nagy ölelést és sok-sok pozitív energiát küldök!

Kép
hbetti
 
 


Humanka!

HÚÚÚÚ nagyon-nagyon sajnálom ami történt. Tiszta libabőrös lettem és nagyon szomorú.
Remélem azért hamarosan jön a kistesó és lelkileg hamar túl jutsz ezen a nagy veszteségen. :(

Winona!
Én is minden nap adok neki húst pont a vas miatt.

Konan!
Szóval ki vele mennyit fogytál,mert jól nézel ki nagyon a képen. :D

Kép
Kép
a.m.
 
 


sziasztok,

bíztam benne, hogy nem jön be Minyu megérzése...:cry:
Humanka tiszta szívemből sajnálom, ami történt, én is sok-sok erőt és kitartást kívánok..

vigasztaljon, hogy ezt Picikét is hamar összehoztátok és hogy legalább nem kell ahhoz a banya-tanyához csatlakoznod, amely 2010 májusi babák címen fut... :cry:

Kép
**angel**
 
 


humanka: nagyon sajnálom!!

hbetti: köszi a recepteket, nagyon klasszak, honnan nézed ezeket?

Kép
winona
 
 


Sziasztok!

Csak futólag.....

:oops: :oops: :oops:
Márti! Drága Márti KISMAMI!!!
Bocsánat, bocsánat, bocsánat!!! Nekem tegnap óta olyan, de olyan hiányérzetem van, mióta írtam... biztos nem hiszed el....!!! Most durván elszégyeltem magam! :oops: :oops: :oops:
Igen, még fel is írtam, hogy hozzád is szeretnék szólni! Nem akarnék szabadkozni, de édes pici lánykám itt ordított az ölemben miközben írtam!
Szóval: igazán nem irigyellek a gyerek-sereggel! :wink: :lol: Én a kettővel kezdek teljesen szétesni. Nem igazán hiszek a "kisgyerek: kis gond, nagy gyerek: nagy gond" mondásban! Szerintem minden gyerekkel ugyanúgy vannak "gondok" csak másfélék! És mindegyik NAGY a maga módján. Annám rohan fejetlenül, semmi veszélyérzettel, jönnek a rágófogai, akaratos, hisztis, stb., stb. Tamásnak pedig megkezdődött a suli, tanulás, kamaszság, cukorbetegség-gondok, stb., stb. Azt sem tudom, hová kapjam a fejem. Borzasztóan tisztelem az olyan anyukákat, mint amilyennek téged megismertelek! Nem hiszem el rólad, hogy "szét tudnál esni". Szerintem Te olyan anyuka vagy, aki mindig minden gyermeke mellett ott tud lenni, ha érted mire gondolok. Persze biztos vannak neked is nehezebb napjaid, de szerintem ezt a gyerkőcök nem érzik meg. Én úgy érzem, hogy erre nem vagyok képes és ezért mérges is vagyok sokszor magamra. Mondjuk alapjában véve elég szétszórt és feledékeny vagyok.
Egyszóval tényleg leginkább rád nézek fel az ismerős anyukák közül (remélem ezért senki sem sértődik meg.. :wink: ) Ja, és ezt tényleg őszintén így gondolom nem csak hízelegni akarok! A házimunka pedig megvár!!!

Humanka!
:cry: :cry: :cry:

Ági!
Én fényképeztem! :lol: :wink: :lol:

Fogyás: "jó" a kép és takar az asztal! :D Nem titkolózom, csak 5 kg-t fogytam (azt is fentről), ezzel meg úgy éreztem nincs mit dicsekedni. Pedig már úúúúgy szeretnék.... :lol: Azért nagyon aranyosak vagytok!
Most szaladok, mert megint kiabál a picilány és úgy hallom a lépcső tetejéről....

Kép
Kép
konan
 
 


Humanka!
Hirtelen nem tudok mit írni, ez olyan szörnyű. Próbálj meg Bendőben vigasztalást találni, és így hamarosan jönni fog a tesó. Sok erőt kívánok!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


sziasztok,

Betti, Julcsi csodaszép csillagszemébe pillantva az jutott eszembe, hogy ím, itt láthatjuk az ő leendő pasiigéző fegyvertárának egy komoly darabját. Hisz ezekkel a szemekkel és pillákkal fogja megszerezni az oviban Ronaldókától a kisautót, később az iskolában Hunorkától a twixet és ezekért a szemekért fogja őt majd utálni sok-sok Mangó Málna.. :lol:

Cipő téma..én csak kapkodom a fejem, minket egyelőre nem érint, én még a cukorfalat kocsicipőknél tartok..Tomi néha olyan szinten kunkorítja a lábujjait, hogy valami Jumurdzsák stílusú selyemtopánban gondolkodom, kis csengettyűkkel ha lehet, és akkor legalább azt is tudom, merre jár..:lol:

Konan, Annácska szertornászos képén engem is levert a víz, még jó, hogy ezek szerint akkor te tudtál volna vetődni..:wink:

Márti, azért nem semmi, amit csinálsz a gyerkőkkel…nem gondolkodtál esetleg munkahelyváltáson? Óvónéniség helyett esetleg légiirányítónak szegődhetnél..koordinálásban amúgy is jó vagy, az idegeskedés is garantált, konfrontáció dettó, mentőkkel, tűzoltókkal és egyéb földi személyzettel is meglenne a napi kapcsolat, és persze ott a humán oldal.. "nem lesz semmi baj" típusú nyugtatása pölö pilótáknak...és még jól is kereshetnél vele. :wink:

Észrevettétek már, hogy a "nincsen semmi baj" mondatban mennyi a negatív szó?

Gabolino, befőttesgumit dörzsiző Andor :lol:

Blúmi, földbegyökerezett talpú, telihold tekintetű Bálint :lol:

Kép
**angel**
 
 


Noncsinak, Lucának és Reginának én is nagyon boldog első születésnapot kívánok!! :)

Kép
**angel**
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: