Új privát üzeneted érkezett!

En is beleolvastam a 2010. majusiba, durva :shock: Es ezekhez kene nekem csatlakozni ?! :wink: :lol: :D

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Szép Jó Reggel! :)

csak nagyon gyors bekukk.

Judit: de jó hogy újra írtál :) gyere mesélj magatokról! :)

Humanka: csak nem!? :) Ha igen akkor nagy gratula! :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Hali!

Misike!
Nagyon nagyon boldog születésnapot kívánok Neked!!!! :D

Humanka!
Én is azt veszem ki a szavaidból, hogy lehet gratulálni!!! Minden jót kívánok Neked és a Pocaklakódnak!!!

Kép
Kép
konan
 
 

 
 

Humanka! Tééééényleg????? Remélem lehet csendben gratulálni!
blúmi
 
 


Sziasztok!
Megint csak gyorsan, mert a hülye postás felcsörgette Julit, még prüntyög az ágyában, de bármelyik pillanatban elkezdhet süvölteni.

Humanka,
??????? :lol:

Starlark,
Érdekes módon nekem sincs mensis görcs, mióta újból megjött. Remélem, ez így is marad!
Szülinapos D. ügynökről nem kapunk fotókat? :( :oops:

Blúmi,
Napszemüveg sztori: :lol: jó lesz az jövőre is! :wink:
Erről a mi bútormizériánk jutott eszembe: májusban megrendeltük a komplett bababútort, 6-8 hétre ígérték. 2 hónap után elkezdtem a boltot hívogatni, folyamatosan hitegettek, aztán hogy már megszabaduljanak tőlem, leráztak, hogy nem tudják mikor érkezik, vegyek máshol bútort. Na jó, semmi gond, szépen be is rendeztük a babaszobát. Szeptember közepén, épp nagyban szoptattam, csörög a mobilom: na megékezett a bútor, mikor megyünk érte?Szerinted?! :twisted: Elküldtem a fenébe a csajt.

Én olyan mérges vagyok! Napok óta várom a mensimet, mert 8-ig el kellene múlnia a vérzésnek, hogy megcsinálhassák a méhfeltöltésemet. Persze a teszt negatív, csak szórakozik velem a szervezetem. Nem tudtok valami praktikát, hogy megjöjjön már végre? :(

Kép
hbetti
 
 


Sziasztok!

Villám bejelentkezés..

Humanka: :) Ugye jól értjük? :wink: Ha igen, hatalmas halk gratula!

Betti: Nekem mindig is gond volt a ciklusommal, amióta voltam akupunktúrán, azóta megjön rendesen. 12.500 Ft volt, én fogyás miatt mentem, az nem sikerült, de mivel az akupunktúra alhasi vérbőséget okoz, ezért megjön....

majd jövök..
Vendég
 


Humanka :)
juj, ez nagyon izgi. Mesélj máááááár!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Na jottem, nem akartam felborzolni a kedelyeket ... dehogyisnem... :lol:

Szoval az ugy kezdodott :P no jo, nem szemetkedek, itt a "sztori" :

Csikosat pisiltem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Es ezzel az elso honapunk sikeres volt :)))

1x jott meg szules utan, utana szedtem 1 honapig a folsavat, meg homeroztem, hogy lassam, milyen a ciklusom, es most meg mar ugy tunik, hogy kisteso bekoltozott.

Es a parom meg NEM tudja :)

Ugyanis tegnap volt egy icipici barnazasom, en meg elkeseredtem, hogy hat itt van piroska, meg is mondtam neki, hogy vege, ez most nem sikerult. Aztan este esett le, hogy nem is volt tobb, es semmi mas, de nem szoltam neki. Ma reggel csinaltam tesztet ... es meg mindig nem szoltam (baromi nehez am nem orulni latvanyosan, es befogni a pofamat) DE azert nem akarok szolni, mert itt nagy unnep az Apak napja, ami most vasarnap lesz ... ugye mar ertitek?! Mar csinaltunk Bendovel lab- meg kezlenyomatot, ez lesz az ajandek, meg vettem egy kartyat is. No, erre a kartyara fog mar Ketteske is rakerulni. Kivancsi vagyok nagyon az arcara, hogy milyen lesz, amikor felfogja :)))

Roviden ennyi :wink: :lol:

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


juj, akkor csak halkan gratula, de itt bőgök a meghatottságtól :D

Kár, hogy nem látjuk kollektiven apája arcát :mrgreen: :mrgreen:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Humanka!

Hűűűűűű, meg haaa. Drukk, hogy jól sikerüljön a meglepi vasárnap!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Betti!

Az aviva torna vagy mi a szöszről hallottam hogy segít. Hirtelen nem jut más az eszembe...

Szép napot mindenkinek!
1 éve ma éjjel indul a nagy útra Ákos. Megnéztem az újszülött képeit újra és elmorzsoltam pár könnycseppet, annyira szép és jó volt. Holnap 10 óra 10-kor fog megszületni. :D

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Humanka! Hát én is meghatódtam! Még egy új kis élet! Vigyázz magadra!!!! :) :) :) :) :D :D :D

(lányok, akinél már járt a három napos láz: a pöttyöknek milyeneknek "kell" lenniük? Bálint négy nap láz után sem produkált pöttyöket - csak néhány melegkiütés szerű foltot nyakán - de a láz elmúlt. Végképp nem tudom, hogy akkor mi volt ez.)
blúmi
 
 


humanka,
HŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ de izgi!!!! :D gratula a zebrapisihez! :lol:
Részletes beszámolót kérünk ám a vasárnapi meglepiről!!

monee,
Előre is BOLDOG SZÜLINAPOT ÁKOSNAK :!: :D

betti,
mi az a méhfeltöltés? Bocs ha nagyon idiótát kérdeztem... :oops:

Képzeljétek flóra elkezdte a "kakilok és félrevonulok" korszakot. :D Beszarás aranyos! Minig bemegy a fürdőszobába és elbújik a mosógép mögé ha kakilni kell. :lol: :lol:
Arra gondoltam, hogy ezen felbuzdulva veszek neki bilit.... hátha.

Mártiról mit tudtok? Nagyon rég nem láttam itt.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


blúmi
pont olyan! Melegkiütés szerű pöttyök.
Flórának főleg a hátán volt, egy pici a hasán is, de máshol nem. Se arcon, se végtagon.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy nem írtam, de olvasni persze minden nap olvastam.

Minden elmúlt 1 évesünknek nagyon sok boldogságot.

Mi is köszönjük szépen a köszöntést. Meg volt a nagy öröm, mire hazaértünk a vásárlásból Misikét egy pedálos, utánfutós kistraki várta.(Apája még engem is meglepett, mert megbeszéltük, hogy ezt még korai megvenni, mert tekerni még nem fogja egy darabig. De úgy megörültem neki, mikor megláttam az arcát és elkezte kiabálni, hogy "ta-ki"(traki)!!!!!! :lol: De talán a Fanni is örült úgy a traktornak, mint a Misi. Teszek, majd képet, ahogy a Fanni teker, Misi meg a a futóban csücsül.

Humanka: Már nagyon vártam a csíkjaidat, naggggggyon örülök a jó hírnek. Fényképezd apa arcát, mikor megtudja.

Betti: Maszírozd a bokád alatti pontokat kívül-belül, amikor csak eszedbe jut. (Méh, petefészek idegvégződései)

Honey: Nagyon édes lehet Flóra, ahogy elbújik. Nekem is csinálta a Fanni. :lol:
Én is vettem bilit, ráültettem az uraságot és mondtam, hogy nyomjad, akkor elkezdett pisilni. Azóta sem sikerült, mert leugrál a biliről és a fejére teszi.

Blúmi: Örülök, hogy vége a láznak. Esetleg napszúrás???Foga hogy áll???A lényeg, hogy meggyógyult.

Kép
Kép
noni78
 
 


Betti! küldtem pü-t.
blúmi
 
 


Megszülettem!
Kép
A szülinapi ajándékommal!
Kép
Ketten az igazi!
Kép
Hú ez nagyon finom!( gyümölcsös túrótorta)
Kép

Kép
Kép
noni78
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok, csak olvasó üzemmódban.

Humanka!
Nagyon nagyon gratulálok, persze csak halkan! Ez olyan jó, hogy ilyen gyorsan összehoztátok.

Noni!
Így utólag nagyon boldog 1. szülinapot kívánok Misikének! Gondoltam Rátok tegnap, este meg már csak 9-kor kapcsoltam újra, akkor meg már nem akartalak hívni. Nagyon szupi a járgány!! És milyen klasszul néznek ki benne a gyerkőcök.

Csajok! Segítsetek kérlek. Egyszerűen nem akar aludni Dávid. Tegnap is meg ma is de. 20 percet, du. meg 30 percet aludt, de úgy, hogy előtte 1 óra kínlódás volt. Már tök fáradt, de ül vagy áll. Nem akar semmi áron lefeküdni. Hiába fektetem le, akkor is felül. És én ettől ki vagyok mostmár akadva. Mert ha nem lenne nyűgős, akkor lesz…m, hogy nem alszik, bár még ált. iskolában is szokás a du-i alvás. Arra is gondoltam, hogy elég lenne az 1 alvás, de hogy érjem el, hogy az ne fél óráig tartson, hogy kibírja az estét? Hogy lehet a reggeli 7 órai kelést kitolni, és így dél körül aludni (vagy amikor már álmos), hogy ne legyen cirkusz, és az én idegeim se menjenek tönkre?
Honey! Te hogy csináltad? Ha jól emlékszem, Flóra már csak egyszer alszik 1 nap. És akkor mennyit?
Előre is köszi mindenkitől.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziasztok! :)

Humanka,
Úúúúúúgy örülök a csíkos hírednek!!!!! :) Én is igencsak meghatódtam. :oops: Nagyon-nagy halk gratula! Mesélj majd a vasárnapról. :)

Noni,
Nagyon szupi a kistarktor. Csodásak a gyerkőcök!:)

Ági,
Lehet esetleg valami oka annak,hogy Dávidka nem alszik? Most jót kérdeztem,tudom, ha tudnád nem írnál... :) de úgy értem,hogy foga vagy ilyesmi...bent vagy amikor altatod?Vagy kijössz és úgy nyüglődik?

Megyek, felébredt...
Nálunk Andor van,hogy 2x, de van,hogy csak 1x alszik. Ha 1x akkor ált. 2.5 órát is.
Nem lehet melege? Nehéz dió ez, mert van,hogy Andor is álmosnak tűnik, leteszem és nem hajlandó. Ha az ágyában olyankor nagyon elevennek tűnik akkor kiveszem és játszunk valamit közösen és utána elvan maga. de ha tutira látom,hogy fáradt akkor hagyni szoktam az ágyban. Panaszkodik egy darabig, majd megunja és elalszik (persze 1-2x van kivétel, de általában beválik)

Csajok! Bili kapcsán jut eszembe. Tapsztaltak mit mondotok: a bili vagy a WCre tehető fellépős olyank szűkített ülőke a jobb?
Először úgy voltam vele,hogy én rögtön a fellépőset szeretném,hogy a WC helyét is megszokja, de most kicsit elbizonytalanodtam. Vagy ezt gyereke válogatja,hogy melyiket fogadja el jobban?

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino!
Az lehet egyedül az oka, hogy nagyon régen aludt normálisan itthon napközben. Már eleve 2,5 hétig nyaraltunk, utána felújították a kéményt, így anyuéknál, anyóséknál altattam vagy altattak, majd most újabb 1 hete nem volt(unk) itthon jóformán. Az utóbbi pár nap nagyon durva. Ekkor anyuéknál, anyóséknál volt kényszerből, nem tudom, mikor altatták, arra is gondoltam, teljesen össze vissza. Tehát felborult a napirendje. Csak annyira kiborít, mikor már 1 órája kínlódunk, és ő meg szemét dörzsölve ülve vagy állva ordít.
A foga megint jön, de még egy darabig nem is jön, bár alul – felül duzzadt mindenhol, egyszerre jönnek megint ki, de most nem erről van szó. Az már bevált korábban, hogy letettem, simi, puszi, halk szép álmokat, stb. majd kijövök, erre kicsit nyöszörög, bemegyek, simi, majd aludt. Ehhez képest most katasztrófa a helyzet.

Ti hogy álltok a darabos kajákkal?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


csjúúú Ági, hát nem egyszerű. Igen, valszeg kicsit megzavarhatta sok herce-hurca.
Még az jutott eszembe,hogy esetleg próbáltad-e ilyenkor felvenni,kicsit ringatni és énekelni neki. Andornál mostanság ez még egy kívánság. Van,hogy csak kell egy kicsit dalolásznom neki és megnyugszik és elalszik (nappal van ez, este mindig éneklek neki)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Noni :)
nagyon jók a képek :)

blúmi :)
3 napos láz után (nálunk 4 és fél nap után jöttek ki) a pöttyök, és tényleg csak apró pirosak, mint a melegkiütés.

ági :)
nappal, ha nagyon szenved, én is ringatom kicsit, és halkan dúdolok (általában az "Este van már csillag van az égen-t, ez olyan andalitó :) ) drukk, hogy javuljon a helyzet. Esetleg nagyon-nagyon gáz helyzetben viburcol kúpot megpróbálhatsz ez homeós nyugtató kúp, hátha ki tudja magát aludni.
darabos kaja: a kifli, kenyér, husi és nagyon sok zöldség-gyümölcs csak darabosan. Napi 1x tudok neki adni valami pépeset, és persze este, reggel tápit kap még.

gabolino :)
sztem ez gyerekfüggő. Nándi pl eleinte csak a fellépősön volt hajlandó pisilni, kakilni. Mostmár nem teszi oda a fellépőt, fel tud ülni egyedül is ügyesen. Csak néhány hónap után kezdett bilizni, most van az udvaron egy bilink, és szól, ha végzett.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Ági! Bálintnak is volt egy ilyen korszaka nyáron, már én is majd megbolondultam. Nálam is az jött be, hogy ölbe veszem, és ringatom, énekelek neki. Ha így összekuszálódtak a kis napjai biztos jólesik neki a közelséged, és a biztonságérzet. Nálunk elég sokáig tartott. (lehet, hogy ezért megköveztek, de azt is jónak tartom, hogy amíg visszaáll a régi kerékvágásbe minden, addig néha - különösen, ha ilyen rövid ideig alszik - vedd magad mellé a nagyágyba. Én szoktam ezt csinálni Bálintnál, amikor valamiért zaklatottan alszik, és miután magam mellé veszem, van úgy, hogy még 1-2 órát ráhúz. Persze ez nekem időkiesés, de olyan jókedvűen, kipihenten ébred ilyenkor. És nálunk nem kapott rá erre, a kiságyában ettől függetlenül normál napokon jót alszik.)

köszi a kiütéses válaszokat, ezek szerint mégis ez volt...
blúmi
 
 


Noni! Úgy örülök, hogy írtál! Remélem jól vagy végre! A traki szuper, de a gyerekeid nélkül nem lenne az igazi. Meglepett, hogy Misike mennyit változott, olyan nagyfiús már! Nagyon jók a képek!
blúmi
 
 


Sziasztok!

Humanka!!!
Kép
Szívből gratulálok! Apája arcát valahogy tényleg meg kellene örökíteni, mikor leesik neki a tantusz! :lol:

Bejci, Monee, Noni köszönöm a tanácsokat! Azért annyira nem vészes a helyzet, mindig óramű pontos szokott lenni, csak természetesen most nem, amikor kéne. :? De már érzem a hasamat, úgyhogy készülődik.

Honey,
Sóoldattal feltöltik a méhemet, hogy megnézzék, nincs-e összenövés vagy valami, ami gátolhatná a teherbeesést. Még ilyenem nem volt, de nem lehet vészesebb egy alapos alvázmosásnál :mrgreen:

Blúmi,
Nem kaptam meg! :roll:

Noni,
Csúcs a traktorosod! És milyen kis szöszitündér lett, nagyon helyes! :D

Ági,
Nem akartam nem reagálni a segítségkérésedre, de megkíméllek a Suttogó felemlegetésétől, mert mán én is unom magam :mrgreen: Komolyra fordítva a szót, sajnálom, hogy Dávid nem alszik, de nincs ötletem :roll:

Gabolino,
Nagyon ügyes vagy, szuper lett a fogasod. Ilyet szerintem bármennyit el tudnál adni!
Én legelőször bilit fogok venni, de aztán lehet, hogy minden fellelhető eszközt bevetek majd. Képzeld, láttam a boltban egy nagy trón-szerű színes bilit, amelyik zenél, meg mittudomén miket csinál, de teljesen elképedtem. És biztos valaki meg is veszi :lol:

Jaj, lányok, én oooolyan büszke vagyok a pici lányomra. Tök hamar megtanulta, hogy ha kérdezem tőle: Juli, hány éves vagy? akkor felmutatja az ujját, hogy egy! Haláli, megzabálom! :lol: Tudom, hogy nem szabad produkáltatni a gyereket, de ettől a nagyszülők be fognak sz....ni! :lol: Most meg megyek és megtervezem a szülinapi dekorációt!

Kép
hbetti
 
 


ági,
hát nagyon nehezen adok tanácsot, mert szerénytelenség nélkül mondhatom, Flóra az alkalmazkodás császára. Főleg hogy ezt a nyarat így kibírta....
Egyszerűen én úgy döntöttem - önző módon, hogy jobb a napi 1 alvás programok szempontjából. Mert a napi 2-vel pont fordítva működik, mint az összes többi.
Amíg őt aktívan lefoglalom, addig bármeddig képes ébren lenni nyűgösség nyoma nélkül. Így játékkal simán kibírja du 1-ig. Akkor viszont már olyan fáradt, hogy kb 3 perc alatt alszik el.
Hogy mennyit alszik az fogalmam sincs mitől függ. Van hogy 2,5 órát, van hogy 1-et.
De ami nálunk nagyon nem mindegy, hogy Flóra 12-13 órát alszik egyben éjjel. Reggel 9 - fél10 körül kel. Szóval neki nem nagy trauma kibírni du 1-ig.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


sziasztok!
humanka: nagy nagy halk gratu!totál meghatódtam.

ági: ne izgulj, én ugyanígy vagyok mostanság....mi is három hetet máshol voltunk,velem aludt végig... és most vissza kell szoknia. óriási üvoltések voltak, én hagytam sírni.persze előtte elbúcsuztam,simiztem egy ideig.karomban nem tudom altatni, nem bírom..mikor elaludt, akkor is sokszor felsírt....zaklatottan aludt, keveset napközben és dög fáradt volt emiatt....majd belehaltam/halok, de muszáj.nálunk ebben szigor van h. a bébink a kiságyában aludjon.(persze nyaraláskor nem volt így) kitartás kell, én totál lelkibeteg voltam tőle, talán már jobb, két napja csináljuk.nálunk nem jön be h. néha nagyágy, mert akkor kész, akkor már csak azt szertné..(olyan édesen odabújik hozzám,simogat szinte.. jajj de szerettem így aludni..).ezért ha láttam h. hulla fáradt akkor sem vettem a nagyágyba... biztos nálatok is vissza fog állni a rend, gondolom egy hét bőven elég rá...

Kép
winona
 
 


betti,
tényleg beszarás aranyos Julcsi!!! :lol:

Flóra "produkciója" a "Mit csinál a halacska" - tátog, és a "Mit mond a kutyus" - ugat :D
Miért nem szabad produkltatni a gyereket? :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Noni,
nagyon cuki Misike!
Úgy imádom ezeket az "ilyen volt, ilyen lett " képeket! :lol:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Humanka!
JUPPI-JUPPI JÉÉÉÉ :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon örülök neked.Kívánom,hogy minden rendben legyen és könnyű baba várásod legyen.
Nem fogod elhinni,de épp ma gondoltam rád,hogy mi lesz ha ismét annyi Vuk jönne,mint Bendőnél.Azért járt ezen az eszem,mert nekem nagy segítség anyukám és tudom,hogy a tiéd nem lehet ott.
Szóval nálunk az ebédet anyukám adja Mininek,mert én a szagától is hányok.... :(
Na de nálatok biztosan nem így lesz és kész :wink:
Vigyázz magatokra!

Kép
Kép
a.m.
 
 


Betti! Megint megpróbáltam.
blúmi
 
 


Noni!
Nagyon hiányoztál már :wink: Jó felőletek hallani. Gyere amikor csak tudsz és írj is légyszi'.
Misikének Boldog Szülinapot Kívánok!
Nagyon tetszik a traktor nekem is. Szuper ötlet volt. Fanni meg egy kis Tündér. NAgyon szép szőke herceg lett Misike :D

Kép
Kép
a.m.
 
 


Köszi csajok az altatást. Nem tudom, mi lesz. Az biztos, hogy az nem megy, hogy kézben ringatás, mert nem szereti, meg a nagyágyon való közös alvás, mert ott meg ficánkol ezerrel. Majd megpróbálok jobban tűrni, ami nagyon nehéz. Ma már úgy próbáltam, hogy az ajtóban álltam, és ha már hasra vágta volna magát a felülés miatt, rászóltam, hogy feküdjön vissza, spuri vissza is feküdt, de ez fél óráig ment, majd elkezdett üvölteni. Na ekkor még kb. negyed óráig bírtam, majd rácsuktam az ajtót. Sajna ez van. Ennyit a türelmemről.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Szép jó reggelt!

1 évvel ezelőtt ezen a napon - többek között - a következő bejegyzések találhatók:

Monee sömije!

10:10-kor 3,09 kg-val, 49 cm-vel megszületett Ákos! Jól vagyunk mindketten. Term. uton, kis gátmetszéssel bújt ki. Este lesznek fent képek!!!!

A.m (akinek ezért örök hála!!! :P ) pedig ezt írta:
Kismamik,anyucik,babucik!
Enegm ért a megtiszteltetés,hogy Konan sms-ét idézhetem:
"2008.09.03. 8:45-kor megszülettem!Méreteim:3850 gr,54 cm.Anyukámmal együtt jól vagyunk!Apukám is nagyon boldog!Acsai Anna (Konan)


Nagy nap volt ez nekünk! Igaz, Monee????!!!

Ákosnak nagyon boldog 1. születésnapot kívánok!!!

Kép
Kép
konan
 
 


Sziasztok!

Konan! :lol:

Köszi ezeket az idézeteket! :D
Mi még ilyenkor nem voltunk túl a nehezén, sőőőt, de tényleg nagy nap volt a mai! :D

Annácska drága! Boldogságos születésnapot kívánunk Neked!

Monee és Ákos

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Drága Annácska és Ákos!

Nagyon-nagyon boldog 1. születésnapot kívánok nektek. Teljen nagy örömben, szeretetben, békességben hosszú életetek!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Szép jó reggelt Lányok! :)

ANNÁCSKA, ÁKOS KíVÁNUNK NEKTEK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!!!

ezt küldi Nektek Andor baba:
http://www.youtube.com/watch?v=_BGhAcm_vfY

:D nagyon csípem,ahogy tolja a zenére. De már sokat csinálja állva,ami itt nagyon nincs beletéve, csak ezt már rég készültem összevágni.

Köszi Lányok ismét a fogas dicsit és bíztatást. Jó lenne ha majd sikeredne eladogatni ilyesmiket, mert szívesen is csinálom :)

Most csak ennyi gyorsban, mert megyünk Andorral egy vele egyidős kishaverjához bandázni.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Annácska, Ákos! Nagyon boldog szülinapot Nektek! Legyetek boldogok, egészégesek! Sok puszi!

Betti! Nagyon röhögtem Juli produkcióján!!!

Andort egyszerűen MEG KELL ZABÁLNI!!!!!!! Nagyon jól üsszevágtad Gabolino!!!
blúmi
 
 


Ákos és Anna [size=18]baba Nagyon Sok [color=green][color=green]Boldog Szülinapot Kívánok Nektek. Váljon valóra minden álmotok.[/size][/color]

Kép
Kép
a.m.
 
 


feladom,nem sikerül bezöldíteni a betűket :twisted: 4-szer próbáltam.

Kép
Kép
a.m.
 
 


Annának és Ákosnak mi is nagyon Boldog Születésnapot kívánunk.

Ha jő az este, S megjelennek a csillagok, Hidd el, ma nektek ragyognak, És az égre azt írják: Boldog születésnapot!

Kép
Kép
noni78
 
 


Annácska :)
Ákos :)

Nagyon boldog szülinapot nektek!!!


képet várunk anyuciktól! :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Annacska[size] es [size=18]Akos :lol:

Nagyon boldog elso szulinapot kivanunk nektek Bendovel egyutt

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket, borzasztóan jólesett!!! :D

Gabolino!
Andorkádat Annácskám tátott szájjal bámulta!!! Nagyon tetszett neki a tánci!!! És persze nekem is!!! Ügyi vagy! Köszönjük!!!! :D :P :D

A nagy-családos-tortás buli szombaton lesz, majd készítek képeket. Addig pedig az egyik szülinapi ajándékunk:

Kép
Kép
Kép

És 1 évvel ezelőtt:
Kép

Kép
Kép
konan
 
 


Sziasztok!

Alig érek ide, mert Fűzfőn vagyunk és itt nehezebben megy a netezés... úgyhogy szánom-bánom bűnömet, de csak most tudok szülinaposokat köszönteni! :oops:
Időreni sorrendben:
Misike, Anna, Ákos! Isten éltessen Titeket nagyon sokáig, legyen nagyon szép életetek!! SOk puszi Nektek
Vendég
 


MISIE, ÁKOS, ANNÁCSKA!!!!

NAGYON-NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!

Humanka halk gratula. Nagyon örültem a hírnek :lol:

Ági sajnálom az alvási nehézségeiteket! Remélem gyorsan megoldódik!

Blúmi remélem már jobban Bálint és, hogy tényleg a 3 napos láz volt.

Gabolino szuper a magasságmérő! Nagyon tetszik! Ügyes vagy!!

Jaj mennem kell már hívnak ma és holnap temetés!

Majd jövök!

Kép
Kép
lanta
 
 


Látom mindenki szuper kis szülinapi járgányokat kapott! :) ..és még nagyobb tesó is élvezi! :wink:

Noni: Jó hogy jöttél és köszi a lépeket! Nagyon szuperek!

Humanka: Jaj úgy örülök és annyira éreztem, hogy ilyen hírekkel fogsz jönni!!! Párod reakcióját majd meséld el! És hogy érzed magad? Most jól leszel, nem fogsz hányni Te sem!!!

Betti: ÉÉÉÉÉdes Julcsi!! Magam elé képzeltem és itt röhögök... :) De miért nem szabad produkáltatni a ygereket?

Honey: Teljes munkaidőben fogok dolgozni dec.1-től. Reggel velem fog jönni Bius, mert a bölcsi is Zuglóban van, nem messze a melóhelyemtől. Őt lerakom, bemegyek dolgozok egy "kicsit", aztán délután megyek érte. Van kocsim, úgyhogy nem lesz nagy "vasziszdasz".:)
Flóra aranyos lehet, ahogy tátog és "ugat"...
Mosógép mögé bújva "tatil"? Enyém is félrevonul, de nincs megszokott helye. Ja és lógsz egy pocakfotóval! :)

Gabolino: Andor vidi cuki! :) Nekem mindegy hogy bili, vagy klotyószűkítő, bár rászoktatás szempontjából a bili jobb szerintem... mobil, és bárhol leteheted neki.

Ági
: Nem alvást sajnálom... :( Darabos kaja: nálunk már jobban megy a darabos, mint a pépes. És általában az kell Biankának, amit mi eszünk..

Minyu: Jobban vagy már, vagy még sokat émelyegsz? Mit gondolsz, mit fog szólni Nándi az újabb kistesóhoz?

A.m: Neked már látszik a pocid?

Márti??

Mi már kifelé jövünk a takonykórból... volt hasznos oldala is ennek a betegségnek, Bius egyedül porszívózza az orrát... Na jó, én szerelem össze, de ül az ölemben, ő fogja a csövet és ő dugja be az orrába. Olyan cuki... És ahogy látta tőlem az orrfújást, azt is próbálja utánozni, de az azért még nem megy olyan jól! :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Én sem vesztem el (köszi Betti, hogy emlegettél Kép ), olvasgatok is sokszor, csak írogatni nem volt kedvem jelen ideg-állapotban
Elmerülök a munkában, rendben rakom a Farmomat, ez eltereli a figyelmem. Aztán irány haza gyerkőcökhöz

MINDEN 1 ÉVES NAGYLÁNYNAK/NAGYFIÚNAK NAGGGGGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép

ÉS ... gratulálok Humanka, hogy követed a többi kismamát. Akinek nem jött még össze, vagy igen, de mégse ... mindenkinek fel a fejjel! Jönni fog, amikor jönni szeretne :)) Tudják ők, mikor a legjobb.

Gabolino, kérdezted a bilizést. Hát Jázminnál még nem tartunk ott (azt hiszem nem is javasolják ilyen korán), de Merci nem egész 2 évesen ült bilire, aztán a nyarat végig bilizte (3 hónap max), majd mikor realizálta, hogy mi nem a bilibe csináljuk (mert állandóan kukucskált), akkor jött a szűkítő. Csak a lehúzó hangjától félt sokáig, azt sokszor ránk hagyta, ő meg befogta a fülét és kiment :)

Honey, Jázmin is ezt csinálja, mióta elindult. Hát ugye nem volt még 10 hónapos, mikor első bizonytalan lépéseit tette, azóta úgy belejött, hogy állandóan megy. Ha nem tud valahová menni, mert akadály van, akkor először Sámson módjára megpróbálja eltolni a torlaszt, és amikor nem megy akkor jön a nyavajgás, hogy ő már pedig a másik oldalra akar menni. És ha nem engedünk, akkor mérgében minden keze ügyébe kerülő dolgot átdobál a másik oldalra - ruhától kezdve az újságon keresztül a játékaiig. És néz ránk, hogy mikor szólunk, hogy dádá. De azt már akkor mondja ő is :)
Nekünk is táncol mindenre, főleg a reklámra - nem hiába, az én lányom
Iszik szívószállal, ami napközben egy áldás, mert a poharat amúgy nem szereti
Ha pelenkázom és mondom neki, hogy fel a lábakkal, akkor felemeli mindkét lábát (és legtöbbször be is kapja az egyiket, ha már ott van).
Mutogatja a fülét, száját, szemét - ha kérdezed hol van, meg a babán is megmutatja.
A babababa kombinációval szinten mindent elmond. Baba a baba, bába a lába, bábá a bátya (mármint az én öcsém), és hát van a mamama, papapa, és aja :)).
Egyébként ez a lábevészet vicces, mert a Merci nem igen csinálta. Ha Jázmintól megkérdem, hol a lábad, megmutatja és rögtön lehajol ültében (majdnem orra esik) és neki esik a nagylábujjának

Ja, és még mindig nincs fogunk!
Enni minden eszik, amit el lehet majszolni. Virsli, hal, husi, tészta, főtt tojásfehérje, bármilyen keksz és gyümölcs. Nem lehet vele egy időben enni, mert akkor a saját kajáját nem eszi meg. Amúgy is szeret sorban állni, és mindenkitől kuncsorogni. De ezt vissza kell fogni, mert ezért aztán sokszor nem eszik normálisan a rendes kajájából. Főleg a kukit imádja (ami nála "kakka", de másra is ezt mondja, úgyhogy lehet hogy úgy általában a kaja ez neki)

Alvás: napközben 2x alszik. Általában 6-7 órakor kel, és ha nem alszik vissza (ami gyakori), akkor 9 körül alszik kb másfél órát, utána pedig 2-3 körül egy rövidebbet. Mivel én nem vagyok vele otthon, anyuékra marad ez hétköznap, de ha eléggé kijátszotta magát, akkor nem szokott gond lenni. Elég ha ott van vele az ember, kicsit megsimizi néha, ha fel akar ülni, akkor rászólni. Este is nagyjából ez a menete. Ha álmos 5 perc, ha nem álmos 15perc. És este szereti, ha simizem, vagy csak fogom a kezét, vagy valamit.

Hát most ennyi így ömlesztve.

Azért figyelek ám, minden történést. Múltkor voltam az anyatanyán, de nem tudtam mit kéne keresni. Nyitott már Szeder topicot? Mert a 2008 szeptemberi babás topic nyitója nem ismerős és nem is volt benne akkor még senki. Viszont a facebook-os felület még mindig rendelkezésre áll. 5-en vagyunk ott, és abszolút zárt csoport. Most még nincs aktivitás (csak a FarmVille-en :)), hát ha többen lennénk, biztos megindulna az élet

Amúgy pont abban az időben nem voltam online - valaki megírná priviben, hogy Szederrel mi történt (gondolom nem szeretné itt kint viszontlátni)?

Kép
Kép
csibe21
 
 


Flóra 3 órája horpaszt. :lol: Hiába, a szomszéd kutyái csodát tudnak művelni a délutáni alvásával! :lol:
Én is aludtam 2 órát- Próbálom előre bepótolni a következő gyerkőcöt...

Bius,
Hihetetlen cukor Bius, hogy magát orrszívózza!!!!! Hatalmas gratula érte.
A munka kapcsán meg sem fordult a fejemben (én hülye :oops: ) hogy vannak munkahelyek, ahol normális kezdés-végzés van.
Az én szakmámban fél 10 előtt fű nem nő... viszont ha valaki este 6 előtt távozik az kapja ám a csípős megjegyzéseket, hogy "na mi van, délelöttös voltál?!"
Aggódok is , mert most voltam bent a munkahelyemen hétfőn. Mindenkinek totál le volt szakadva az arca a fáradtságtól. Tender időszak van (kb 2 hónapja) este 8-10 előtt nem igazán ürül ki az iroda... :?

Csibe,
nagon okos kiscsaj Jázmin, hogy így tudja már a testrészeit is!!! :D
Te lelkileg hogy vagy?

Ami a kaját illeti nálunk nagyon érdekes: Ha én adom, csak és kizárólag folyékonyan pépeset hajlandó megenni. Különben belenyúl a szájába és kiveszi a legapróbb rizsszemet is.
Viszont amúgy bármit megeszik (husi, gyümölcs, paradicsom egyben, kedvence a toast melegszenya :D stb ) , de ahhoz ragaszkodik, hogy ő fogja. Az nem jó, ha én odanyújtom neki.
Viszont ezekből ugyebár nem eszik olyan mennyiséget, hogy megfeleljen egy teljes étkezésnek.
Amúgy ugyan az a helyzet, mint csibénél. Ha velünk együtt eszik, nem eszi meg a sajátját, csak a mienket akarja!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Jaj a nap jó híre számomra: ma voltunk Dévényes kontrollon a nyáriszünet után és nem kell mennünk többet!!!!! Juhééééééé!!! :D :D :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Még egy kis cipős sztori...... :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=6H013SueRuE

Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
konan
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: