Új privát üzeneted érkezett!

Most nem tudok mást írni.... :cry: :( :cry:
Vendég
 


Tiggrincs drága!! :cry:
Elmondhatatlanul sajnálom, és együttérzek Veled! Drukkolok, hogy mihamarabb helyreálljon a béke a lelkedben, és hogy jöjjön a kistesó!
(és erre most nagyobb esélyed is van! Csak bíztatásként: ezt nemrég olvastam:"Mikor eshetsz újra teherbe egy vetélés után? Egy német privát fórumos felmérés 65 fórumtag esetét foglalta össze egy felmérésben. Ezek a hölgyek elveszítették a babájukat. Közülük 46-an (70%) a vetélést követő első három ciklusban újra áldott állapotban voltak. A hölgyek 85%-a pedig a vetélés utáni 6 cikluson belül várt ismét sikeresen kisbabát." Úgyhogy hajrá!)

Kép
hbetti
 
 


Tiggrincs! Szívem, lelkem Veled van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blúmi
 
 

 
 

Tiggrincs!!!
Nagyon-nagyon sajnálom. :(:(:(
Drukkolok, mihamarab jöjjön a kistesó!!!

Betti!
aranyos vagy, hogy érdeklődsz! Sajnos amint írtam múltkor nagyon nem ok a helyzet most Nálunk. Mármint a közeli családtagok betegéskedése miatt. Sajnos ma a férjem rokonától kellett elbúcsúznunk és az Én rokonomra is azt mondták az orvosok hogy bármikor bekövetkezhet a tragédia! :(

Kismamik nagyon örülök a jó híreknek!!! És már kíváncsian várom kinek ki lapul a pocijában!!

Képek szuperek amiket felraktatok!! Tündériek a gyerkőcök!

Bocsánat de most csak ennyire tellett!!!

Jó éjt Mindenkinek!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Kistiggrincs: remélem hamarosan újra pocakos leszel és Zalánnak lesz egy gyönyörű kistesója!

Kép

Kép
starlark
 
 


Tigrincs!

Gondolok Rátok...

Márti
borossné becz márta
 
 


Tiggrincs: nagy oleles nektek (((((((((( )))))))))))

(Kis vigasz: Bendo is 2 honappal a vetelesem utan fogant.)
Sok-sok erot nektek, es szeressetek egymast, hogy minel elobb szep nagy csaladotok legyen

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Tiggrincs :)
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

ADÉLNAK, CSONGINAK és DONÁTNAK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!


Tiggrincs!
Annyira sajnálom! Vigasztalódj Zalánnal!!!! :(

Kép
Kép
petra1980
 
 


Szép Jó Reggel!

Gwini: Boldog Első Szülinapot Lalunak!

Most csak bekukk volt, kicsi D.-t elvitte a nagymami úgyhogy most hajrá takarítás...

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok!

Gwini: Lalunak Boldog Születésnapot!

Köszönöm mindenkinek az együttérző szavakat.

Most megont nem leszek egy darabig, megyünk nyaralani :) Hazajöttünk majd jelentkezek!

Kép
kistiggrincs
 
 


DRÁGA LALU!!!

NAGYON BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!












Ma az Én rokonom is elment :(

Kép
Kép
lanta
 
 


Lanta!

Ó, szívből sajnálom! Olyan nehéz és felfoghatatlan,mikor hirtelen ennyi haláleset történik az ember körül!

Gwini!

Boldog szülinapot Lalunak!!!

Márti
borossné becz márta
 
 


Jaj, Lanta! Még egy szörnyű hír! Őszinte részvétem, és mielőbbi megnyugvást kívánok!

Bálint 39 fokos lázzal küzd. Mivel 5 napja jöttünk meg Horvátországból el tudjátok képzelni mennyire be vagyok sz...va, hogy mi ez. :x Délután megyünk a doktornőhöz, aki megnyugtatott hogy szerinte ez nem az űj influenza. (képzeljétek, neki volt már új influenzás betege)
blúmi
 
 


Boldog szülinapot Lalunak! Mi újság Veletek Gwini! Régen voltál!
blúmi
 
 


Lalu :)
Boldog szülinapot!

Blúmi :)
juuuj, gyors gyógyulást. Irj majd, hogy mit mondott a doki!!!

Lanta :)
Legyen neki könnyű a föld!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Hello lányok!

Akkor ami tegnap elmaradt...

Konan:Bölcsis beszoktatás úgy van, hogy 2 hétig a szülő is megy a gyerekkel a bölcsibe, először csak 1-2 órát vannak ott, aztán egyre hosszabb időt és a végére egész nap ott vannak, de a szülő már nincs bennt a gyerekkel. Akit beszoktattak, az onnantól kezdve rendszeresen jár a bölcsibe! Én papíron dec.1-vel megyek vissza dolgozni, ami azt jelenti, hogy a felhalmozott szabadságomat ki kell vennem, úgyhogy csak március 24-én állok munkába!! Mondjuk addig van mit csinálnom, mert november végén Polgári Jogból, február végén-március elején Büntetőből megyek szakvizsgázni... Hétfőn derül ki, hogy mikor kell vinnem.

Márti: De jó, hogy minden rendben van a babócátokkal!! :) Hát az anyukát nem minősítem... Inkább otthagyná a kisebbet??!! :shock:, csak hogy a nagyot elvigye a suliba???!!!
Oviba mit szólnak hozzátok? Nem akadtak ki, hogy mostanában nem mész vissza?

Gwini: BOldog SZülinapot Lalunak! :) Kép

LAnta: Borzasztóan sajnálom és részvétem! :(

Blúmi: Mi volt a dokinál? Állítólag van valami vírus, Bius 1,5 évesw unokatesójának is 39,4 a láza, de minket sem került el a takony-kór! Biusnak "csak" 38,9-ig ment fel reggel a láza, de egy kúp és az egész délelőtt átalvása után már úgy néz ki jobban van! Remélem nincs semmi komoly!!
Vendég
 


Lanta!
Nagyon sajnálom,hogy ennyi rossz történik most a családban.Részvétem :(

Gwini!
Nagyon Boldog Szülinapot Kívánok Lalunak! :D

Kép
Kép
a.m.
 
 


sziasztok mamik!
megjöttünk a nyaralásból.
panna megy :lol:
most meg szívom azt, h. három hétig együtt aludtunk.....bár isteni volt, ahogy hozzámbújt.nehéz kicsit a visszaszoktatás a kiságyába..
mit szoktatok főzni a gyerkőcöknek?van valami recikönyvetek?
mostanában bébikaját evett, és most főzni szeretnék neki...nemtom mit....
tigrincs: nagyon sajnálom!
majd még olvasgatok, de most csomó pakolnivalóm van.

Kép
winona
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem volt nehéz visszaolvasni titeket. :(
Nagyon belassultunk. Na de talán most, hogy vége a nyárnak....

Először is Tigrincs, ahogy anno írtam, nagyon nagyon sajnálom a veletek történteket. Azt is, hogy az én hülyeségem miatt, esetleg egy , már begyógyult sebet téptünk fel. :( :(
Mentségemre legyen mondva, hogy soha fel sem merült bennem, hogy bármi baj történhet veletek!! És az inkognitódat minden nyaggatás ellenére megőriztem.
Talán a mostani nyaralás már meghozza a gyümölcsét.... :wink:

bejci,
jaaaj úgy sajnálom, hogy Biust ilyen hamar be kell szoktatnod bölcsibe!! Hisz annnnnnyira picikék még, és olyan sokat számítana az a + 5 hónap.
Putyóka 2 nálunk is megy bölcsibe, majd 2 évesen, mert vissza kell mennem dolgozni.

márti,
hatalmas gratula a jó eredményekhez!!!!! :lol: :lol:
És vigyázz magadra jobban! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


blúmi,
jaj ez nagyon rosszul hangzik!! Szegény Bálintnak mielőbbi jobbulást!!
Tényleg... olyan rég tettél már fel róla képeket!

betti,
Gratula a fogacskákhoz!!! Hiába... a türelem meghozza gyümölcsét. :D :D

Lanta,
nagyon sajnálom!! :(

Boldog Szülinapot így utólag is Lau, Doncek, Csongi baba!!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Rólunk:

Flóra nagyon komolyan nyomja a jövés-menést. :D Nem tudom hány km-t megy naponta, de mióta megérezte a járás ízét, nem áll meg egy pillanatra sem. Jövőhéten megkapja az első cipőcskéjét is! :D
Sajna a sok nyaralásnak meg volt az a hátránya, hogy visszatértünk újra az esti fél órás altatáshoz. (eddig puszi után kimentem és ő magától elaludt )
Szóval most kezdjük előröl az egész szoktatást.
Áttértünk - némi nyomásra - a napi 1x, du-i alváshoz. Ami tök jó, mert így sokkal tervezhetőbb a napunk. Ráadásul így a 2x 1,5 óra helyett egyben alszik 2,5 órát.

Nálam is minden ok volt a genetikai uh+ kombinált teszten.
Bár a nyaki redő picit magasabb volt az átlagnál, de még bőven határérték alatt volt (2,2)
És az is hozzátartozik a dologhoz hogy 13+3 nál voltam uh-n (CRL 72mm volt) Még nem tudni, hogy fiu e vagy lány.
A hasam döbbenetes méreteket ölt!! Kb akkora mint Flórával volt félidősen!!! :shock: :shock: Pedig szerencsére a hízással megálltam ( most +2 kg-nál tartok májushoz képest) Majd teszek fel képet.
Amivel nagyon szívok, az 2-3 hetente visszatérő valamilyen hüvelyi fertőzés. Pedig iszonyat vigyázok magamra! ](szerintem gomba )[/size]Pénteken megyek dokihoz, nagyon remélem, hogy kitalál valamit, mert most már komolyan aggódom , nehogy baja legyen emiatt a bébinek. :?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Szép Jó Reggel! :)

Lanta: Részvétem! :(

Blúmi: Jobbulást Bálintnak! Remélem senni komoly.

Bejci: Biusnak is jobbulást!

Winona: Mi már nem főzünk külön Donceknek, azt eszi amit mi max kicsit darabosabban.

Honey: Üdv itthon! :) Remélhetőleg Flóra gyorsan visszarázódik a kerékvágásba.
Sikerült kibékülni a férfiúi büszkeségében megsértett férjeddel?

Alvás terén hamarosan szerintem nálunk is bekövetkezik az el kéne hagyni a délelőtti durmolást rész, de Kicsi D. vhogy a délelőtti alvásához jobban ragaszkodik.


Ránéztem a sulim honlapjára. Ááááá pénteken már menni kell... annyira de annyira nem hiányzik.

Lányok kinek ilyen mamanetes vonalzója van. Hogy csináljátok hogy nem áll le? Tegnap is megállt csináltam újat és ma se váltott át 3 napra a 2-ről.

Kép

Kép
starlark
 
 


Bejci,Blúmi!
Gyors felépülést a csöppöknek!!!

Honey!
Örülök,hogy visszatértél a nyaralásból és minden okés a ketteskével is. Tök normális,hogy ekkora a nyakiredő ha a babóca is ilyen nagy már. :wink:

Mi a helyzet apával???Remélem valahogyan sikerült megbeszélni.

Kép
Kép
a.m.
 
 


Honey!
Fertőzésnek meg hess-hess mihamarabb!

Lányok van valakinek jó ötlete,hogyan szoktassam le Gyuszikát az éjjeli evésről???Most extra durván vagyis 4 óránként felkelt,de egyébként 8-kor fekszik és 3/4 2-kor eszik amivel reggel 7-ig kibírja.
Próbáltam vizet adni,de nem tudtam vele átrázni. Adtam gyümi levet is,de azt sem itta csak egy darabig. Hagyjam sírni???Jaj azt nem nagyon szeretném. Mindegy van még egy csomó idő mire megjön a tesó,de addig mndenképp jó lenne ha leszokna róla.
Szóval várom az ötleteket.
Köszi. :)

Kép
Kép
a.m.
 
 


Jó reggelt! :)

Winona: Mire gondolsz főzés alatt? Bármit főzhetsz már Pannának, csak "babásítva"! :) Jó, mondjuk a pacal meg a Csülök Pékné módra még várhat :wink: , de spenót -tápszerrel-tojássárgájával, krumplival, sóska, tök, zöldbab főzelékek-nem agyonfűszerezve, de zöldfűszerek, hagyma, fokhagyma simán használható-, bolognai spagetti csirkehusiból durumtésztával, cukkini, patiszon stb. ezek mind mehetnek. Most csak a mi heti étrendünket soroltam! :)
Alvással mi is így jártunk! :(
A járáshoz grat! :)

Starlark: Olyan vagány vagy, hogy el sem hiszem!!! :) Nem elég, hogy D. ügynököt nevelgeted, mellette dolgozol teljes munkaidőben, még tanulsz is mellette??? Honnan veszed az energiát? A Duracell nyuszi is megirigyelhetne!! :wink: :lol:

Honey: Örülök, hogy minden rendben!! A nyaki redő se sok szerintem, ha már a 13. héten mentél... Flóra baba meg nagyon ügyi, hogy így megy!!!
POCIS KÉPET IZIBE!!!! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Lanta :( Részvétem!

Blúmi,
Jobbulást a pici fiadnak! Mára lement a láza?
Volt már új influenzás beteg Dújv-ban? :shock:

Winona,
Üdv újra itthon! Nekem meg van pdf-ben a Nagy Babaszakácsköny. Ha érdekel, szívesen átküldöm!

Pannának, Flórának gratulálok a járáshoz! Ügyi bébik! :D

Honey,
Hú már megint egy fertőzés? :evil: Á, te szegény! Pedig gondolom, hogy nagyon vigyázol magadra!
Pocifotóra én is nagyon kiváncsi vagyok, várom! :D Most legalább senki nem fog azzal szekálni, hogy pici a pocakod, mint Flóránál!

Starlark,
Nem értek a mamanetes vonikhoz, de nekem az gyanús, hogy a tieden 1-től 31-ig van a számozás, holott 1-től 12-ig kellene, hogy legyen, nem? :roll:

a.m,
Sajnálom az éjszakai keléseket, de nekem nincs ötletem. (Te már olvastad a Suttogó 2. részét, amelyik kisgyermekkorral foglalkozik? Én most kezdtem el, de lehet abban foglalkozik az ilyen éjjeli kajás babákkal is)

Bejci,
Biussal minden oké?

Minden kis betegeskedőnknek jobbulást!

Ja, és ami tegnap elmaradt:

Lalunak nagyon boldog születésnapot! Kép

Kép
hbetti
 
 


Betti!
Jaj tényleg jó,hogy mondod.Az még hiányzik a könyvtáramból. Jövő héten megveszem.Köszi :wink:

Kép
Kép
a.m.
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az együttérző szavakat nagyon aranyosak vagytok!

Most csak gyorsan reagálok mert indulunk anyósékhoz ebédre!

Tiggrincs jó nyaralást Nektek!

Blúmi! nagyon sajnálom Bálintot! Gyors gyógyulást!!

Honey üdv. újra itthon! Grat jó eredményekhez! Fertőzést sajnálom, remélem lesz rá megoldás!

Bejci remélem azóta Biankának már kutya baja!

Starlark tényleg nem semmi! Hogy van ennyi energiád??? Irigy-irigy!


A.m. Én anno Kornéliát úgy szoktattam le az éjszakai tápiról, hogy szépen fokozatosan éjszakánként higítottam a tápszert és egyik éjszakáról a másikra már nem kellett neki! De attól napközben rendesen kapta. Szóval nekem ez egy nagyon könnyű és praktikus megoldás volt amit most Raminál nem tudok bevetni mert Ő szó szerint cicifüggő :)

Na mennem kell mert kezd elszabadulni a pokol :)

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
lanta
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a szülinapi köszöntéseket! :lol:

Mi is Boldog szülinapot kívánunk minden, már 1 éves babának itt a fórumon!

Röviden rólunk: Mi jól vagyunk. Sokat nyaralgatunk itt-ott. Most épp Kiskunmajsán voltunk 3 napot a Jonathermál fürdőben. Ez is szupi volt. Lalu már nagyon szépen megy! 11 hósan indult el. Elég akaratos! :wink: A medencékben már egyedül úszik a karúszójával. Mindenki a csodájára járt. :lol:
Nekem sajnos jövő héten kezdődik a suli, diplomázás. :cry: Hát nem várom. :cry:

Minyu!
Nagyon édes Csongi az ujjszopis képen. :lol: Mintha csak a Lalut látnám! Ugyanígy szopja az ujját. Olyan édesek!
Kedden megyünk az 1 éves mérésre. Kíváncsi leszek! Szerintem még nincs 8 kg. :wink:

Tiggrincs!
Nagyon sajnálom! :cry:

gwini
 
 


sziasztok!
látom, honey, bejci ti is kizökkentetek az alvási menetrendből.
huhh én megint kivagyok a visszaszoktatástól a kiságyba, mert annyira de annyira megszokta h. három hétig velem aludt, h. totál kész h. a kiságyába kell aludnia. és az a baj, h. elalszik de felsír és nem tudom már vissszatenni, mert újra ordít...és nincs szívem....de lassan pedig fogom hagyni kicsit.....azaz ezt kéne tennem....de megpróbálom fokozatosan....drasztikus leválasztást nem akarok....így éjjel újra velem aludt....szokja meg újra itthon kicsit aztán remélem visszaszokik, annyira tuttik voltak már az alvásaink.

hbetti: köszi, a babaszak.könyv ötletet...tényleg az nekem is le van töltve vhová, csak még a gépem szervízben, de a napokban meglesz, és megkeresem.

honey: tök jó h. minden ok veletek!!gondoltam rád a napokban is, h. nemsemmi így emelgetni flórát, meg küzdeni vele az öltözésnél..engem szokott rugdosni panna, persze nem direkt...

na jönnek újra a hétköznapok, vissza kell zökkenünk az itthoni életbe.[/b]

Kép
winona
 
 


winona :)
Csongi is már azt eszi, amit mi (persze tegnap a pöriből nem kapott...) Nekem most pl az a gondom, hogy CSAK darabosat akar enni, főzelékeket, pépeseket alig. Sokmindent tudok neki adni igy, de sokmindent nem (pl sóskát, spenótot, tököt stb) És mostanában fél adagokat eszik, viszont rengeteg vizet iszik. Remélem, a szerdai mérlegelésnél már fog gyarapodni. (A fenti sorokat mondjuk abszolút megcáfolta tegnap délután, amikor egy egész üveg spenótos pulykamellet nyomott be. Na, ez az, amit én nem főzök, igy azt üvegesben kapja, ja, és a halas kajákat nem merem még neki csak bébiételes formában adni)
Főzelékeket pl én megfőzöm és mielőtt besűríteném, kiveszek neki egy adagot, azt sinlaccal+natur joghurttal sűritem be, vagy még teszek hozzá krumplit, vagy kölespelyhet, attól függ, milyen főzi. Rakottas kajákat ugyanúgy kapja, husikat is, kivéve az erősen fűszereseket (pl pörkölt) Nekem vannak kifejezetten babakajás szakácskönyveim, de őszintén szólva egyszer sem főztem belőle :oops:

gwini :)
Csongi sincs még 8 kilós :oops:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Bálint még mindig lázas. Amikor első nap felhívtam a doktornőt pont vége volt a rendelésnek, és nem tudott kijönni, mert vendégei érkeztek, mondta, hogy délután csörgessem meg, és akkor vagy kijön, vagy bevisszük a rendelőbe. Felhívtam, de végül azt mondta, hogy nem nézi meg, mert ha csak lázas, akkor szerinte nem lehet gond. Megígérte, hogy másnap délelőtt felhív, és megnézi. Azóta sem jött... Mindjárt indulok vele a rendelőbe, mert még most is hőemelkedése van. Ez csak nekem megdöbbentő, vagy szerintetek is?
blúmi
 
 


Hello lányok! :)

Blúmi: A mi első dokinénink is ezt csinálta... 3 napig vártam... hiába! Azóta már új doktornénink van!! Javaslom Nektek is a váltást, mert ezek szerint nem túl megbízható! :( Remélem hamar jobban lesz a pici fiad!

Gwini: Egyedül úszik Lalu? :shock: Nagy gratula hozzá! Én is a csodájára jártam volna!! Mentetek az aquaworld-be Füreden? Mert ott is nyaraltatok ugye?

Winona: Nálunk most a betegség miatt borult minden... mármint az ágyba visszaszoktatás. Most apát kiküldtem a nagyszobába aludni, hogy legalább ő ne dőljön ki a sorból, a kisszobából meg "elkülönítőt" csináltam! :) Ott alszunk mi Biankával, takonykórosok! :wink: És persze egy ágyban! :oops:

Betti, Lanta, Starlark: Köszi, már jobban van Bianka! :)

Megvan a beszoktatás időpontja: Bianka November 30-tól hivatalosan is "Bölcsis nagylány lesz"!! :) AZért ez nekem jó hír, mert az 1. vizsgámra majd Fűzfőn fogok tanulni, de Bius mellettem lesz, a beszoktatás idején pedig úgyis pihenni akartam agyilag. Ráadásul azért szerintem november végére már szépen fog menni, így nem fog azon járni az agyam, hogy ki mikor gázol át rajta! Szóval nagy kő esett le a szívemről, hogy még van 3 jó hónapunk! :)
Vendég
 


am :)
Nálunk most detto ez a helyzet éjszakai ébredés terén. Kb 2 körül felébred, én adok tápit, visszaalszik 6-fél 7ig. Nándi ugyanezt csinálta és őt sem tudtam átverni vizzel stb, szép lassan magától kitolta az időpontot, egy idő után 3-kor, aztán 4-kor, majd 5-kor kelt és visszaaludt. Most Csonginál mindenképpen akarok minél tovább tápit adni neki, mert igyis olyan kis cingár, félek, hogy az éjjeli 150 ml tápi neki tényleg fontos, és ezért nem akarom elhagyni. Kérdés, hogy márciustól hogy birom majd...

blúmi :)
juj, nagyon sajnálom Kicsi Bálintot. Nálunk egyébként nem szokás kijönni házhoz, hacsak nem magándoki az illető.

bejci :)
hú, ez azért jó hir, hogy addig várhattok a beszokással. Drukk, hogy majd minden rendben legyen!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Próbálok előkerülni, de nem olyan egyszerű mostanság.

Drága Tiggrincs,
Borzasztóan sajnálom a történteket! Együttérzek Veled! :( Kívánom,hogy hamar helyreálljon a lelki békéd és nagyon drukkolok a mihamarabbi jó hírnek!!!

Gwini,
Nagyon BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT a kis Lalunak!!! :)

Blúmi,
Szegény Bálint. Gyógypuszik neki! Szerintem is válts dokinőt!

Bejci,
Csjúúú, azért nem lehet egyszerű ez a bölcsibe meneteles móka :? Sok kitartást,erőt Nektek! Csjú és Neked meg a vizsgák...úúúú a hátam közepére kívánnék most ilyesmit. :)

Minyu,
Andorom az itthoni legutóbbi mérlegelés (felnőtt mérleg, velem méreckedett) alapján 11.5 kg pedig ő erősen szabotálja mér mindig a rendes evést :( :( :(
Továbbra is az megy,hogy szépen elfogad dolgokat - most már a kanalasat is egyre jobban, mert eddig a darabos, felnőttes kajákat voltak csakis a nyerős - de egyszerűen nem hajlandó annyit enni,hogy attól jól lakjon. Mindig kell utána tápi.
Pont ma hallottam a TVben,amikor baba etettéséről volt, hogy ugye nem kell erőltetni, lehet most nem szereti, de pár hét múlva kérni fogja...igen ám, okés...csak éppen arról sehol nem beszélnek, hogy akkor ilyenkor mi van. Felvonultassak neki 3 menüsort és ha az sem jó akkor tápi/cic. Vagy csak 1et egyszerre és utána tápi/cici.
Kicsit fel is bosszantott megmondom őszintén, mert mindenhol ahol et hallom, úgy beszélnek róla,hogy "ha nem kell neki,nem kell erőltetni" -amivel egyetértek - csak ennek ugye következménye is van.
Remélem értitek mit értek ezen. Én most már vagy 4 hónapja szenvedek az etetéssel.Elég horror :( Mondhatni elfogadtam,hogy ez van,majd szépen lassan, de azért néha kicsit lefáraszt ezzel a fiatalúr. :)

Lanta,
Őszinte részvétem! :( Nagyon sajnálom!

Örülök,hogy a pocakosaink jól vannak! :) Csak így tovább!

Én végre befejeztem a hétvégén Andor fa fogasát. Kreáltam rá gyufából egy létrát és az lett a magasságmérő :) És fel is került a falra,szóval már szuperál is. :)
Szeretnék majd ilyesmiket gyártani és megprószálni eladni. Hátha lenne rá vevő.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


na ahogy látom, mindenkinek megvan a szenvedése a gyerkőccel.hát igen hihhhetetlen türelem kell hozzá.
gab: abszolút megértelek az evéssel.persze h. néha lefáradsz.

most altattam el, de most úgy h. lefeküdtem a kiságya mellé, ugyanúgy két percenként felálllt és ordított, akkor mindig löktem a rizsát neki, h. tessék aludni stb.....vagy hatszor állt így fel, és most végre elaludt. asszem ezt fogom most bevetni inkább én megyek hozzá, mint ő hozzánk. meglássuk...
jajj de annyira sajnálom ilyenkor.....a szívem szakad meg, mésg az is megfordult a fejembe, h. nehogy lelkibeteg legyen ettől.....de tudom h. ez hülyeség......meg ha felkel, akkor ugyanúgy mosolygós....
szóval a visszaszoktatás nem eccerűűű....

Kép
winona
 
 


Csajok!
Nézzétek meg mivel indult a 2010 májusi kismamák topicja? El sem hiszem, hogy ilyen van!!!! :? :shock: :? Ennyi ócsárolás, sz@rdobálás...???!!! A nyáriak elbújhatnak mellettük! :twisted:
Vendég
 


Bejci! Hogy vagytok? Javult a helyzet? (Mire elolvastam volna a májusi topikot, a javát letörölték. ) Ilyen húlyeségen hajbakapni?! :shock: Beszoktatáshoz drukkolok, örülök, hogy még van idő felkészülni!

Bálint valószínüleg három napos lázban szenved, ami felénk négy napos... :shock: Várom a pöttyöket, mert ha holnap sem jönnek, akkor valami más gond van. Egyébként az orvos ajánlotta, hogy kijön, de most már lényegtelen...

Betti! Nem itteni az influnezás.

(off: az elmúlt héten csupa rossz hírt kaptam: betegség, halál, válás... Teljesen kiakadtam... Ilyenkor jön rá az ember, hogy mennyire szerencsés, hogy boldog lehet, és hogy milyen múlandó is ez a nagy boldogság. És ilyenkor betojok, hogy vajon ránk mikor sújt le...)
blúmi
 
 


Blúmi: Ne gondolj rosszakra!!! Azon meg főleg ne gondolkodj, hogy Téged mikor ér utol?!!! Nem szabad!!! Egészség, Szeretet, Boldogság! Erre gondolj!!! Mindig!!!! ( Bocs, ha már unjátok az állandó pozitívkodásomat, de tudom, hogy nagyon sok múlik ezen) :oops:
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Misike, nagyon boldog születésnapot kívánok!
Kép
Anyukádnak szóljál, hogy már rég hallottunk felőle! :wink:

Blúmi,
Remélem, tényleg "csak" a három napos láz volt a ludas. Gyógypuszi Bálintnak! Gyerekorvosodról inkább nem mondanék véleményt :evil: Legalább ne hitegetett volna, hanem mondta volna kerek-perec, hogy vidd be a rendelésre.

Bejci,
Hogy unhatnánk a pozitívkodást?! :wink: Így kell hozzáálni az élethez, én nagyon hiszek az önszuggesztió erejében, és ez lehet akár pozitív, vagy negatív is.
Májusiakat olvastam a kezdetektől, hát nagyon felfújták a csajok a dolgot. Nem is értettem, hogy ennyire ráérnek? :?

Winona,
Kitartást a visszaszoktatáshoz! :) Szerintem téged ez jobban megvisel, mint a lánykádat. :wink:

Gabolino,
Kaja témában neked is a Suttogó II.-t ajánlanám. Most olvasom, és nagyon sokat foglalkozik a nemevős babákkal. Megnyugtatna, és ad egy csomó tippet is (pl. azt olvastam, hogy négy kanállal kezdjük az etetést, mert az első kettőt, biztos elveszi a gyerek, utána meg tele a keze, és lehet etetni. De akkor a negyedik kanál mire kell :shock: :lol: vicces, de lehet ki fogom próbálni)
Kérünk fotót az elkészült műalkotásról!! Én már vettem magasságmérőt, de ha ráálssz a termelésre, akkor egy-két dologra biztos vevő lennék!

Bocs, hogy nem írok mindenkinek, de majd pótolom, most mennem kell, Juli felébredt. Szép napot mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hbetti 2009.09.01 07:10-kor.

Kép
hbetti
 
 


Ja, még egy gyors kérdés: szerintetek lehet már tejszínt adni a babáknak? Nem tudom, hogy Juli túrótortáját joghurttal vagy tejszínnel csináljam.

Kép
hbetti
 
 


Misike! Boldog szülinapot! Régen hallottunk Rólad!!!!!!!!

Szerintem a tejszín még korai, nagyon zsíros, és nehéz. Én a joghurtra szavazok, azt már elég régóta szabad!

Nem tudom írtam-e a napszemüveges történetemet. Júniusban akciósak voltak a dioptriás napszemüvegek, és mivel már nagyon régóta szeretnék, választottam egyet. Fura módon már mindent megbeszéltünk a nővel, de arról nem akaródzott beszélni neki, hogy mikorra készül el. Már épp felálltunk volna, amikor megint rákérdeztem, és kb egy hónapot ígért. Háááát, vakartam a fejem, de úgy voltam vele, hogy az augusztusi nagy nyaralásunk a lényeg, addigre meg meglesz. (egyébként nekem a nyár a napfény miatt elég elviselhetetlen, nem is tudok sokáig kint lenni, ha nagyon süt a nap, fájnak tőle a szemeim, sima napszemüvegben viszont rosszul látok) Eltelt egy hónap bőven, amikor felhívtak, hogy a gép eltörte a lencsét, és újra meg kellett rendelni. Eltelt megint három hét, és bementem megérdeklődni, hogy mi a pálya: megint eltörte a gép a lencsét, újra megrendelték a csiszolást. Nagyon kiakadtam a boltban, és behízelgően elnézést kértek, és azt mondták, hogy tekintettel a sok huzavonára egy jelentős kedvezményt ajánl a cég. A jelentős kedvezmény összegének hallattán elröhögtem magam, és tök sokat tanakodtam, hogy most mi legyen. A nyaralásig máshol nem csinálták meg, úgyhogy kértem így is. A lényeg, hogy szeptember elseje van, vége a nyárnak, vége minden nyaralásnak, viszont van egy szuper napszemüvegem - a hihetetlen kedvezmények levonása után is - k drágán. Majd síelni felveszem. :D
blúmi
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásbl. Nem volt rossz, bár Ákos végig beteg volt. Valami bakteriális hasmenős lázas nyavajája van, holnap derül ki, hogy végülis mi ez. :?

Szülinapos nagy babák, sok sok boldogságot kívánok Nektek!

Ági!

Ha feláll ahelyett, hogy aludna, akkor én szoktam hagyni kicsit sírni, aztán visszamegyek a szobába és lefektetem. Simi simi, aludjál, puszika és kijövök, aztán ezt mindaddig amég el nem alszik. Már nincs gond, általában az első visszafektetés után elalszik, de régebben volt hogy 3-4szer is el kellett játszani a fentieket.

Gabolino!

Ákos ugyanezt csinálja. Már csomószor gondolkoztam rajta, hogy beszüntetem a napközbeni tápizást, de mindig van valami ami miatt jól jön az a pótlás amit a tápi ad. Jött a foga, alig evett, hasmenése volt, aztán most hogy nincs gond már a fogacskákkal, itt van ez a fosis betegség, úgyhogy most megint nem lehet (nem akarom) leállítani. Nálunk az a gond, hogy alvás előtt mindig kap egy üvegnyi tápit és gyakorlatilag ez cseszi el az egész napos evés ritmust. Én már belenyugodtam, majd eljön az ideje, amikor magától leszokik róla. Nem nagyon tudom mással helyettesíteni, mert Ákos a vizen kívül nem iszik meg mást, kakaót vagy ilyesmi édes löttyöt meg nem akarok neki adni. Egyik rossz hülyeséget nem akarom a másik még rosszabb hülyeséggel helyettesíteni. Majd lesz valami... a tápitól meg nem lesz baja. Ősszel talán kicsit rányom az immunrendszerére és nem lesz annyira beteges.

Szeptembertől én is iskolás leszek. Nagyon várom már, de elég rendesen be vagyok tojva emellett. 8) :?

Bocsi, csak ennyi. Tudjátok net elvonózás. :D

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok Lányok! :)

NAGYON BOLDOGSÁGOS SZÜLINAPOT MISIKÉNEK!!!! :)

Monee,
Jaj de jó,hogy hallunk felőletek :) Persze megértem az "elvót" én is próbálok kevesebbet gép elé ülni, na meg mondjuk egyre nehezebb is Andor mellett leülni egyáltalán.
Kajálás: hát, én sem aggódom azért már miatta. Majd kinövi. (remélem :? )
Viszont most kicsit meg vagyok lőve, mert ma voltam reggel Andorral tanácsadáson, mert megint eléggé kijött a lábán az ekcémás szárazság -nem vakarja, csak nagy foltok és száraz, fürdés után meg elég piros. Gondoltam megmutatom a dokinőnek.
Azt mondta,hogy egyelőre ne adjak Andornak semmi bolti tejterméket csak hipoallergén cuccokat :shock: szerintetek??? Végre szépen ette a gyümölcsös túrót, meg a joghurtokat és most akkor ne adjak neki?
Kapott gyógyszertári fürdetőt is megint - most már egy ideje babafürdetőt használtunk - lehet leginkább attól vannak a foltok és nem a kajától, nem?
Ti mit tennétek? Totál nem adnátok tejterméket??? ha nem lenne ilyen nehézked az etetés,azt mondanám persze, van más, de így.... ahhhh

MOnee, milyen sulit kezdesz? (bocsesz, ha már volt róla szó)

Betti,
Köszi szépen a könyv tippet. Őszintén.....tetszett nekem a suttogó I., de most kajáltatás terén úgy érzem már nem igazán tudnak nekem újat mondani :D 8) Adtam én neki több kanalat is már a kezébe! Ettől még nem evett többet. Mármint nem az egész adagot.

Blúmi,
Komoly ez a szemcsis story. Hááát én sem örültem volna ha ennyit váratnak,az tuti.

Betti és akit még érdekel,a kész fogas:
Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok! :)

Misike! Nagyon Boldog Első Szülinapot! :)

Bejci: Mikor a suliba jelentkeztem nem volt D. ügynök még nem volt képben hisz egy évvel későbbre terveztük :)
Hálisten a munkahelyem nagyon rugalmas. És most egy csomó szabim is van még. Így remélem összejön a diploma munkám is rendesen.

Azt a 3 hónapot közösen használjátok ki jól :)

Beleolvastam a májusiakba. Hogy mit tudnak remélhetőleg csak a hormonok kihozni egyesekből. Ilyen szintű túlreagálást. Nekem pl kedves szándéknak tűnt a topicnyitó gondolata. No mind1.

Hbetti: Lökött ez a vonalzó. Nem én választottam a beosztását. Most ugyan elindult de úgy nézki Kicsi D. havonta fog tortát kapni attól a cicától...
:?

Gabolino: Ilyen szépségekre biztos lenne kereslet. :)

Kicsi D.-nek nagyon sokat használt a gyógyszertári glicerines helyben kikeverős tégelyes fürdető. Neki is a lábán voltak foltok, és tuti nem a kajától. Mert mikor átálltunk erre + anyámat leszoktattam a napi vegyszeres felmosásról eltűntek.
Hagyd el picit a túrót joghurtot meggyógyul óvatosan újra kezditek.
Ha nem jön vissza akkr nem az volt a ludas.

Monee: Milyen sulit kezdesz?


Rólunk:
Ma nagylány lettem én is újra és (lekopogom gyorsan) nincs a szokásos falkaparós görcs. :)
Holka köszi a privit jól éreztem én azt akkor hogy tüszőrepedés volt. :)
A főnököm meg kiakasztott az egyik melónk határideje 09.25. volt ezt előre hozta 09.08-ra erre ma felhív hogy holnapra kell...
Hát holnapra nem lesz meg :)
És leadtam a gyes igénylést a kincstárban. Most várom mikor hívnak hogy még mi hiányzik hozzá, bár minden benne volt a borítékban amit a honlapon kértek.

Kép

Kép
starlark
 
 


MISIKE BOLDOG SZÜLINAPOT!!!! :lol:

am,
starlark Köszi az érdeklődést, 2 nap után kibékültünk apával. Persze kettőt találhattok, ki kért bocsánatot....


bejci,
Húúú ezek igazi idióták!!! Döbbenet milyen emberek vannak!

Jobb lesz ez így, hogy nyertetek még néhány hónapot Biussal. Hány órában mész vissza dolgozni?
Hogy oldod meg Bius elhozatalát majd a bölcsiből?

Monee,
jaj nagyon sajnálom Ákos betegségét, főleg, hogy nyaralás közben ért titeket. ! :( Valahogy a gyerkőcök mindig tudják az "időzítést" a betegségre.
Csak ámulok és bámulok, hogy van erőtök (Starlarknak is) gyerek mellett suliba járni.

gabolino,
nagggyon gyönyörű amit csináltál!!! Gratula hozzá.

minyu, a.m,
pont ahogy olvastalak titeket tegnap, azon gondolkodtam, hogy húúú de kilennék ha Flóra még felébredne éjszakánként.
Na, mondanom sem kell, hogy pokoli éjszakánk volt.
3-tól 5-ig simogattam, de semmi... nem aludt vissza, 5 -kor adtam neki tápit, megette, de hiába. Fél 6-kor kifogytam az ötletekből... egyszerűen otthagytam, becsuktam az ajtót és lefeküdtem.
Még sírt egy darabig, nem tudom meddig, mert én szívtelen anya elaludtam...

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


MISIKÉNEK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!

Kép
Kép
petra1980
 
 


Sziasztok!
Nagyon rég jártam erre, látom mindenkivel sok minden történt. :oops:

Először is gratula az új kismamiknak! :lol: (honey, am, minyu, petra, márti)

Tigrincs: Nagyon sajnálom. Sok erőt és mihamarabbi gyermekáldást kivánok neked!

Boglárka jól van, majd még jövök, olvasok és rakok képeket.

Minden pici nagyon édes! :)

Judit
judit(bálo anyuja)
 
 


Jha és minden 1 éves picinek BOLDOG SZÜLINAPOT !
judit(bálo anyuja)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: