Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

jöttem elköszönni, pár napig én sem leszek, mert elutazunk.
Időm nincs olvasni a motyózás miatt, de majd pótolom.

Starlark, azért még annyit, hogy Doncek nagyon cuki a képeken és előttem van a kunyerba..aranyos lehetett..:))

Kép
**angel**
 
 


Starlark!
Jaj,de édesek a képek :D .Kis Tündérkéd van neked is. Édesen kunyizhatott :lol: .
Mi most ott tartunk,hogy ha szomjas akkor mutat az üvegre,hogy kér :D Úgy örülök,hogy már itt tart.

Angel!
Jó pihenést! :D

Minyu!
Sajnálom a Vuk-ot.Hát kíváncsi vagyok,hogy kit rejt a pocim,de egyre az az érzésem,hogy öcsi lesz és nem hugi. A legeslegeslegfontosabb,hogy egészséges legyen. :D
Holnap megyek én is uh-ra és ismét vérvételre ( a múlt héten is voltam).rülök,hogy jó helyen van a kis babócátok. :D és,hogy minden oké vele.

Kép
Kép
a.m.
 
 


csajszikák!
Ezt most nem mondjátok komolyan,hogy senki nem jött tegnap este óta?????? :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:

Ma voltam az uh-n,mint azt írtam is tegnap.
Minden okés.
A baba 58 mm-es 22mm a BDP-je
és csak 0,7 mm a tarkóredője :D Gyuszikáé sem volt nagy,1 mm,de a tesónak 12+5 naposan még kisebb.Olyan makacs,mint a bátyja.Az Istennek sem akart oldalt fordulni.Végig háttal volt majdnem :lol: 8)
Azért remélem nem hal ki a topik :!:

Kép
Kép
a.m.
 
 

 
 

AM :)
ÖRÜLÖK, HOGY MINDEN OK.

Bocs, caps lock.

Mi ma csavargós napot tartottunk, háááááát... Nagyon cudarul voltam. Egyedül az vigasztalt, hogy Nándi annyira élvezte a játszóházat, már úgy várta, mert régen voltunk.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!:)

Márti: Vigyázz magadra! A hányós vírus nem hangzott jól.

Bejci: Persze dobok majd képet róla :)
A nyaralás nem volt rossz mert a szállással kapcsolatban nem voltak elrugaszkodott elvárásaink, és tényleg jól éreztük magunkat :)

Angel: Jó pihenést! :)


AM: És egyre okosodnak és egyre gyorsabban :)
Kíváncsi leszek jól érezted-e meg az öcsit :)

Minyu: Remélem hamarosan elhagynak a rosszullétek.


Ma mi is csavarogtunk.
A barátnőmék itthon voltak a kissráccal a szüleinél. A Puchner kastélyban volt ma reneszánsz bemutató. Iszonyat jó volt főleg a solymász bemutató.
Este pedig összehoztuk a kölkeket játszani. Docek nagyon élvezte a homokozót.

Kép

Kép

Kép
starlark
 
 


Helló csajok!!
Hol van mindenki? :cry: Nehogy már meghalljon a topik?!

ADÉL babának és EMMA babának így útólag is nagyon boldog szülinapot kívánok!
Kép

Holnap is lesz két szülinaposunk ám! :lol: Addig keresek valami jópofa grafikát...

a.m.
De jó! :lol: Örülök, hogy minden rendben a tesóval! Olvastam a másikon (vagy itt, már nem emlékszem), hogy fiúra tippelsz. Az viszont tök jó lesz Gyuszikának, hogy az öcsivel tud majd jókat játszani.

Minyu,
Sajnálom a rosszullétet! :( Remélem, nem fajul el annyira, mint Nándival! Hogy fogtok ünnepelni holnap?

Márti,
Neked is gratulálok, örülök, hogy minden ok a picivel. :D Az esés durva lehetett, én is halálra ijedtem volna.

Na, ha már sorba vettem a kismamákat, akkor Honeynak is nagyon örülök, olvastam a másikon, hogy minden rendben a babával.

Bejci,
Fotót/vidót kérünk a kiscsajról! Édes lehet, ahogy mutogatja a testrészeit. :lol:

Starlark,
Jaaaj, nagyon édes Doncek a képeken! Elhiszem, hogy a kis Casanovád mindenkit levesz a lábáról! :D

Nyaralóknak (Angie, Honey) jó pihenést!

Fog ügyben fejlemények vannak: kibújt pár napja az első, most meg mellette készülődik, úgyhogy napokon belül már 2 foggal büszkélkedhetünk. Ja kérem, ha egy biznisz beindul... :lol:

Képzeljétek, hogy jártam ma este! Negyed 8-kor Luli tündérkisasszony bekakált. Levettem a pelust, megmostam a fenekét, de nem adtam rá újat, gondolván, úgyis pár perc múlva megyünk fürdeni. Kiszaladtam a kakis pelussal a konyhába, mire visszaérek, drágám nagyterpeszben ül a parkettán, alatta hatalmas tócsa, és két tenyérrel tapicskol a pisiben. :lol: Nem tudtam, hogy sírjak vagy röhögjek. :?

Kép
hbetti
 
 


Szép Jó Reggel! :)

Csonginak Nagyon Boldog Első Szülinapot!

Kép

Hbetti: Gratula Julcsinak az első fogacskához :) Most tuti beindul a többi is.
A tapicskolós jelenetnél megnéztem volna az arcodat mikor megláttad Julit :)

Kép

Kép
starlark
 
 


[size=18]Donátnak és Csongornak NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!![/size]

Kép
Kép
a.m.
 
 


D. Ügynöknek viszont kivánjuk :lol:

Már sül a torta :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Drága Doncek és drága Csongi nagyfiú!
Isten éltessen benneteket 1. születésnapotok alkalmából!
Kívánunk Nektek hosszú és boldog életet.
holka
 
 


Köszöntéseket köszönjük szépen mindenkinek.

Kicsi Adél!
A dokumentáció végett itt is szeretettel köszöntelek. :lol:


Mi minden nap éjjel fél1-fél2 között jövünk vissza az új házból,addig dolgozgatunk rajta. Mostanában a kávé a legjobb barátunk... :roll:
Márti ezért sikerült rövidre a legutóbbi privim. (előtte írtam hosszút,de kidobott a bnet mikor el akartam küldeni,másodjára nem volt lelkierőm hosszút írni... :( )
holka
 
 


Betti
gratu az első fogacskához!!!! Mostmár nálatok is koccanhat a kanál etetéskor.. :lol:
holka
 
 


Minyu: Csonginak
es
Starlark: Donceknek

NAGYON BOLDOG SZULINAPOT kialtok !!!

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


És az jutott még eszembe, hogy van még egy bújkálós kismamink. Lassan ideje lenne jelentkeznie, mert már nagyon kifúrja az oldalamat a kiváncsiság!

:lol:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Csongi és Doncek!

Nagyon boldog 1. születésnapot kívánok Nektek!!! :P

Kép
Kép
konan
 
 


Drága Doncek, Drága Csongi!!
Isten éltessen Titeket 1. Születésnapotok alkalmából!!!

Kép
Vendég
 


.. majd jövök ám aktívkodni- bár úgy látom alig jöttök anyucik :? - csak megetetem a csajomat!

Minyu: Ugyanez jutott eszembe tegnap... vajon ki lehet??? :wink: Már tényleg lehetne "kámingáutolni"!!
Vendég
 


Donceknek és Csonginak nagyon boldog első szülinapot kívánunk!!!
Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Csongi és Doncek!
Isten éltessen benneteket 1. születésnapotok alkalmából! Hosszú és szeretetteljes életet kívánok!


Biztos van titokzatos kismamink? Ha vagy, akkor bújj elő a barlangodból és oszd meg velünk a jó hírt!

Minyu!
Teszel majd képet a tortáról? Elkészült már? Milyet kap Csongi?

Ma voltunk mérésen dokinál. 80 cm és 9600 gramm a bébim. És duzzadnak alul és felül a hátsó fogacskák. Egyszerre fognak kijönni állítólag. Hurrá. Már előre félek. Eddig jól viseli. Csak a nyála folyik, de az nagyon. Ja, és rengeteget kakál. Ha abba belegondolok, mi volt fél évig, és most meg mi van. Akkor mit össze küzdöttünk.
Amúgy imád enni. Ez a súlyán is látszik, bár jól eloszlik. Ha meglátja, hogy melegítem a kajáját, nagy sebességgel, kitörő örömmel jön oda hozzám, és már nyüszít is „mikor adod már anya? „ kifejezéssel.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Gyerek teli hassal az igazak álmát alussza, anyuka meg jön kicsit kikapcsolódni! :)

A.m: Jaj de jó, hogy már ezen is túlvagytok!! Örülök, hogy minden O.k. volt az uh-n! Tényleg, ismerősök, barátok mit szólnak, hogy jön a Minibb baba? :)

Betti: Grat a fogacskához!!! :) AZért csak kibújt még az 1. szülinap előtt!!! Videó: Már próbáltuk levideózni a produkciókat, de sajnos a csajszi túl kameraérzékeny és ha meglátja a kezünkben, már jön is hogy megkaparinthassa!! :)

Minyu: Milyen tortát sütsz CSonginak? Képet majd dobj róla!!

Angel: Jó pihit.. bár ezt már nem olvasod! :))

Starlark: Nagyon jó a kis homokozós kép! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!
Te már dolgozol, ugye? Bocs, lehet, hogy már írtad korábban, de hogy is dolgozol? Pár órában, vagy teljes munkaidőben?

Humanka: Bendő baba visszaszokott a bölcsibe? Ott mennyi idősen viszik a gyerekeket?

Nekünk tegnap megvolt a bölcsis szülői! Egyik szemem :( a másik :) . Azért nevet, mert Bius abba a csoportba került( kis segítséggel :) -, ahova az unokatesói jártak- a legjobb gondozónéni a környéken- Napsugár csoport!! :)
Viszont sírok is, mert az Egyesített Bölcsödék vezetője hozott egy olyan intézkedést, hogy a kerületbe 2009. szeptemberétől felvett gyerekeket még 2009-ben be kell szoktatni. Ez azt jelenti, hogy hiába akartam én januártól beszoktatni Biust, lehet hogy már akár októbertől vinnem kell! :( Mi lesz velem??? :( :( Pici lányom, ő lesz a legkisebb a csoprtban és a bölcsiben is...
Meg volt ott egy tök hülye anyuka... én is imádom a gyerekemet, de az ilyen anyatigriseket valahogy nem bírom! Miután kiderült, hogy minden gyereket be kell szoktatni 2009-ben és már szeptembertől kezdve beosztják őket egymás után nem fogta fel, hogy mindenki minél később akarja a gyereket beadni és már szinte összeveszett a csoportvezetővel, hogy az ő kisfia mellé írják oda, hogy decembernél előbb nem akarja hozni... :evil: Na engem meg elöntött a lila köd és úgy helyrepakoltam az anyukát, hogy magam is meglepődtem! :roll: :mrgreen:
Vendég
 


Betti!
Gartulálok az első fogacskához. :D Csak így tvább.

Bejci!
Mindenki örül az újabb babucinak,persze szinte mindenki hozzá is teszi,hogy "azért nem lesz ám egyszerű"amit persze én is tudok. :wink: Volt aki hozzá tette,hogy nem ártott volna megszabadulni pár kilótól,hogy annyival kezdjem,mint Minivel anno.De erre nem szántam rá magam.Majd a tesó után. :wink:
Tényleg hogy állsz fogyi ügyben? ha meg lehet kérdezni.
Hát biztosan nem lesz egyszerű a bölcsis dolog,de ha muszáj hát muszáj

Ma voltunk az 1 éves mérésen a dokinéninél.
10,1 kg 78,5 cm és 47 cm a fejecskéje és a mellkasa is.Szép nagyra nőtt a kis drágám. Nem háromszorozta meg a születési súlyát ahhoz még fél kiló hiányzik,de ez szerintem nem is baj.

Holnap baba partys szülinapi bulink lesz :D 4 babával.Lesz kis medence is.

Kép
Kép
a.m.
 
 


A.m:Röviden tömören: SZ@RUL ! :( De nem is csodálkozom, mert amíg ezt csinálom Kép meg ezt Kép ahelyett hogy inkább ilyet csinálnék: Kép vagy ilyet Kép , addig nem igazán fognak lemenni a kilók!! :( Eddig 3X álltam neki, csak az a baj, hogy mindháromszor az anyagcsere felgyorsulásával együtt szarabbak lettek a pajzsmirígy eredményeim és le kellett állnom vele... de egyszer úgyis lefogyok! :( A remény hal meg utoljára!
Rajtad sok maradt? Meg tudod csinálni, hogy diétás- terhességi cukrosoknak előírt szénhidrátszegény- étrenddel karban tartod a kilókat... Sokat híztál Minivel?
Vendég
 


DRÁGA CSONGI ÉS DONCEK!!!

NAGYON-NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Sziasztok!

Megvolt az első köszöntés :)

1 éve igy aludt:
Kép
Most igy:
Kép

A torta (sima piskótatészta vajas-pudingos krémmel, őszibarack darabokkal és marcipán boritással):
Kép

Igy örült neki:
Kép
Kép

És a komoly férfiember:
Kép

Ajándékok: mi labdákat és könyvet vettünk neki, anyósék egy nyomkodód zenélős kis vonatot. Anyuék még nem köszöntötték fel.

Köszönjük a köszöntéseket :)

minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

CSONGI ÉS DONCEK KISLEGÉNYEKNEK NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KíVÁNUNK 1. SZÜLINAPJUK ALKALMÁBÓL!!! :) :) :)

Igyekszem már jönni, de most próbálom utólérni magam a Balcsizás után + Andorom nagyon beindult, minden kell neki, mindent pakol...szóval a nyomában vagyok rendesen. :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Minike, Emma, Adél, Doncek, Csongi! kedves kis szülinaposok!! Kicsit megkésve, de hatalmas szeretettel kívánok boldog szülinapot, rengeteg boldogságot, szép, hosszú életet!

(én is köszönöm a szülinapi jókívánságokat! Betti! figyelmes voltam ám! :wink: Köszönöm!!!)
blúmi
 
 


Sziasztok!!

Csongi és Doncek: Isten éltessen sokáig Benneteket!
Kép

Örülök, hogy többen előkerültek! :D

Minyu!!!
Nagyon jók a fotók, olyan édes Csongi. Legszívesebben megszorongatnám, csókolgatnám. :oops:
Ügyi vagy, hogy ilyen tortát sütöttél!

Örülök, hogy többen előkerültek! :D

Holka,
Húú, szegények! Én valamiért azt hittem, hogy már beköltöztetek! :shock: Kitartás! Egyszer vége lesz, és akkor csak pihengettek az új házban! Emmáról nem kapunk szülinapos fotót?

Humanka,
Már tegnap is akartam írni, hogy örülök, hogy Bendő meggyógyult. Szegénykémet jó sokáig kínozta ez a betegség. Bölcsi alakul? Ma hogy viselte?

Bejci,
jaaj, annyira együttérzek veled, hogy nem szívesen adod be ilyen hamar Biust a bölcsibe! :(
Fogyókúra: én is curva carul állok. (remélem ez még szalonképes kifejezés :mrgreen: ) A nyáron nagyon nem foglalkoztam vele, na de szeptember 1-től....háhá. Szilveszterre muszáj!!! normálisan kinéznem.

Ági,
Édes lehet a kis éheződ, ahogy reklamál a kajáért! :lol: 80 cm??? :shock: Szép szál legény! :lol:

a.m.
Ha nekem mondta volna valaki, hogy előbb le kellett volna fogynom, hát tuti orrba verem! Ne foglalkozz az ilyen okosokkal! Ha jönne a baba nálunk, engem sem érdekelne, hogy van még rajtam jó 10 kiló felesleg.

Konan, Anyooka, Lanta mi van veletek???
És a többiek hol vannak? Blúmi, Noni, Eszike, Csibe?

Ma nem bírtam Julival, állandóan csak ment, pelusozni sem tudtam rendesen. Kénytelen voltam ehhez folyamodni :mrgreen: :
Kép
:lol: :lol: :lol: Muszáj volt ezt megmutatni Nektek!

Na jó, elteszem magam. Jó éjszakát!

Kép
hbetti
 
 


Blúmi,
Csak vicceltem ám :lol: , tudom, hogy rendesen olvasol, meg hát nem is termeltünk annyit, hogy ne lehessen végigolvasni...sajnos :(
Mesélj, milyen volt a nyaralás?

Kép
hbetti
 
 


Örülök, hogy jó egészségben találtam a kismamikákat!!!!!!!!!!

Minyu! Csongi tényleg nagyfiú már! Megdöbbentő az alvós képen a különbség! Hogy elszaladt ez az év!! Remélem hamar vége lesz a rosszullétnek!

Starlark! Nagyon jók a nyaralós képek! Igazi jókedvű család vagytok!!!

A.m! Minike képei is szuperek, és nagyon jó a családi fotó!!!! Hogy vagy? Néha azért olvaslak beneteket a másikon! (olyan jó nosztalgiázni is közben, emllett, hogy kiváncsi vagyok Rátok...)

Monee! Netmegvonást megértem, a bébi dolog mitt pedig nagyon együttérzek. :( Vérezne a szívem, ha a férfi, akit szeretek nem akarna több babát.

Lányok, szerintem az a bújkáló kismami valami félreértés lehet! Nem lehet, hogy onnan ered a félreértés, hogy aki emlegette, még nem tudta, hogy ő már áprilisra esik?

Betti! Éljen a fognövesztés!!!!!! Hogy viseli Juli?

A mi nyaralásunk is jó volt, bálint imádott pancsolni. Kicsit ugyan bekorlátozta a napjainkat, hogy Bálint minden nap akkor aludt, amikor ki lehetett volna menni a napra, és gyakorlatilag csak a 11 és 15 óra közötti időben volt aktív. Azért így is szuper volt. Holnap teszek képeket. (de nem ér majd röhögni a nap elleni védelmen)

Szederről tudtok valamit? Jól vannak???
blúmi
 
 


Blúmi,
Julinak meg sem kottyan a fognövesztés! :D Se láz (mondjuk még hőemelkedése se volt soha) se nyűgösség, semmmmi. Viszont állandóan azzal riogat mindenki, hogy ilyen szerencsém még egyszer nem lesz, és a kistesó majd egy süvőltő dervis lesz. Agyamra mennek :roll: :lol:
Én már most röhögök a napvédelmeden, mert hogy így felhívtad rá a figyelmemet, rögtön valami extrém jutott eszembe :mrgreen:
Rejtőzködő kismamink márpedig van, mert Honeynak elárulta magát (szintén a másik topikból az információ), csak gondolom még vár, amíg betölti a 12. hetet.

Szederékre én is kiváncsi lennék, hogy vannak? Aki olvassa a blogját, vagy tartja vele a kapcoslatot, írjon már, hogy mi van velük, plíz!

Kép
hbetti
 
 


Betti! Nagyon röhögtem a képen! :lol: De hát te már rengeteget fogytál, vagy nem jól emlékszem? Szerintem ez a 10 kg valami szerénység.... Már élesben megy a babaprojekt, vagy még előkészületeknél vagytok? Ha indiszkrét, akkor elnézést...

Holka! Elég kemény, amit dolgoztok a ház körül! A lányok közben meg körülötttetek sertepertélnek, vagy van segítség, aki vigyáz rájuk?

Bejci! Azt a helyrepakolást szívesen meghallgattam volna. Amióta megvan a bálint azóta én is eléggé odamondós lettem. (Egyszer annyira kiosztottam egy tulok biztonsági őrt a boltban, hogy nem akartam elhinni, hogy én vagyok. Megfagyott a levegő is körülöttem. :oops: )

Nekem szerencsésen felugrott pár kiló a nyaralás alatt, úgyhogy eléggé elanyátlanodtam. Elhagytam az ebéd előtti szopit, és azt gondoltam, hogy - mivel már bálint lassan egy éves, és a dokink szerint már megkapta, amit lehetett - elkezdem a sportos fogyit. Nekem sincs mese: decemberre formába kell jönnöm!
blúmi
 
 


Sziasztok!

A.m.!
Örülök, hogy minden rendben volt az uh-n. Nagyon kiváncsi vagyok ám, hogy öcsike vagy hugica rejtőzködik a pocidban!
Azzal pedig, hogy hány kg-ról indulsz és a 9 hónap alatt mennyit hízol csak annyira törődj, hogy az egészség rovására ne menjen, a többi meg a kutyát sem érdekli! Utána lesz elég idő majd ezen dolgozni, bár 2 gyerkőc után rohangálva ez nem lesz gond!!!! :D :P :D

Minyu!
Róka koma! Hessssss!!!!! :evil:
Nagyon ügyi vagy torta ügyben is!!! Gyerkőcök igazán büszkék lehetnek anyucijukra!!! És hát gondolom azok is!!!! :D :D

Hbetti!
Köszi az érdeklődést! Jól vagyunk!
Én is jártam valahogy úgy mint Te Julcsival! A minap medencézés után nem adtam vissza a pelust Annára, mondván, hogy hadd szellőzzön egy kicsit! :wink: A teraszon ültem a pokrócon, Anna pedig odasétált a terasz szélére, a kerítésre felrakta az egyik lábát, majd nyomott egyet-kettőt! :shock: :lol: (Mint egy kiskutya! :lol: ) Aztán pedig csak állt fölötte és látszott rajta, hogy nem igazán tudja, hogy most aztán mi történhetett???
Az érzésem hasonló volt, mint nálad: sírjak vagy nevessek???!!! Inkább nevettünk! :D
Falra ragasztós kép: óriási!!!! :D :D :D

Bejci!
A kg-kal nagyjából úgy vagyok, mint Te! :? Az utóbbi időben pedig már egészen jól haladtam. Jártam bringázni és alig ettem. Le is ment nagy nehezen 5 kg. Boldog voltam, hogy már 7-essel kezdődik a szám a mérlegen! De az elmúlt pár napban szépen visszaestem. Mostanság nem tudok menni bringázni, mert Annát nem tudom senkire rábízni még arra az 1 órácskára sem ( :? :evil: :? ) és ráadásul rámzúdult egy csomó nasi, aminek nem tudtam ellenállni! Csak jöttek és jöttek..... meg a kilók is vissza.....! :cry:
Tudom, hogy én már hülyülök, de nem értem, vagy nem figyeltem...! Hogy van most ez a bölcsi?? Mikortól járna oda Bius? És akit korábban szoktatnak be, azok addigra mire odajutnak el is felejtik a beszoktatást??? Nem??? Mikortól mész vissza dolgozni?

Holka!
Harjá!!! Már mindjárt kész lesz az a ház!!!

Blúmi!
Várom a nyaralós képeket! Az a pár kg pedig pikk-pakk el fog tűnni!

Egy picit rólunk:
Anna már a rágófogakkal küzd! Ömlik a nyál a szájából! Olyan mint a csiga: húzza a nyálát végig a lakáson! :lol: Az utóbbi pár napban meg volt fázva. A hibát a szülők követték el! :oops: A legutóbbi medencézésnél fújt a szél és megfázott szegénykém! Én már kivettem volna a vízből, de nagyon nem akart velem jönni és apa rábírt még hogy hagyjam egy kicsit. Szegénykémnek másnap éjjel már szippantani kellett az orrát. De már jól van. Gyorsan túlesett rajta.
Örökmozgó!!! :shock: Reggeltől estig megy! Fáradhatatlan! Anya pedig nem mindig bírja a tempót! Még jó, hogy van egy bátyus, aki imád vele játszani!
Apa pedig most ment a fülészetre. :( Szegény már napok óta szenvedett és napról napra jobban. Valószínűleg huzatott kapott a kocsiban. Tegnap vett valami fülcseppet, de annyit ért, mint "halottnak a csók"! Már nagyon fájhatott neki, ha elment az orvoshoz!!! :lol:

Kép Pancsi a tesóval
Kép Az evés komoly dolog!
Kép Ne zavarj! Telefonálok!

Kép
Kép
konan
 
 


blúmi :)
aug 5-én ezt irta Honeymoon:
"minyu, csak halkan súgom itt meg, hogy van ám még egy kismamink a szeptemberi topicból! Petrán kívűl... de ő még 3 hétig inkognitóban szeretne maradni. " És mivel azóta senki nem jelentkezett, ezért gondolom, hogy lesz még 1 kismami. Remélem, nem törpént semmi gond vele.

konan :)
Nagyon aranyos Annácska. Apának jobbulást. Milyen bicajod van? Nem próbálod meg gyereküléssel? Akkor Annával együtt tudnátok menni, nem hiányolna. Én már 2 gyerekkel nyomulok (elöl, hátul) boltba, gyógyszertárba, oviba stb. Sőt, szülés előtt 1 héttel még a zöldségeshez eltekertem, igaz, akkor már nagyon nem esett jól. Most gondban leszek, vagy beszerzünk egy utánfutót, vagy feltaláljuk az oldalkocsis bringát :mrgreen: :mrgreen:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok! :)

Köszönjük a köszöntéseket! :)

Ági: Örülj hogy ilyen jó evőkéje van :) Szegény barátném mit küzd a fiacskájával hogy egyen vmit. Doncek most majdnem akkora mint ő pedig 1 év van közöttük.
A fogacskával remélem később se lesz baj és könnyen veszi az akadályt :)

Bejci: Teljes munkaidőben dolgozom, de a munkahelyem elég rugalmas. A főnökömnek az a lényeg hogy a meló legyen kész. És mivel most már van Doncek így végre nem én vagyok az a kollega akit folyton berángatnak ha vmi adódik :)

Szülőin mindig lesz olyan aki azt fogja hinni ő kiváltságos lehet. Legalább te megmondtad neki hogy álljon le. Sokan csak az ilyenek háta mögötti pusmogásig jutnak.

Fogyi nekem se megy... :( A lábamon megint előjött a makacs lábszárfájdalom így a futás szünetelt. A vacsi is be be csúszik sajnos pedig arról kéne nagyon leszokni hogy este 5 után egyek.
Gondolkozom ebben a turbó diétában de az ára eléggé visszatart. Sajnos én a sok zöldség gyümölcs étrendet nem tudom tartani mert nagyon nem szeretem.

AM: Kicsi D. se háromszorozott. Szerintem ez nem kőbevésett szentírás. Lényeg hogy egészséges vidám kiskrapek :)

Minyu: De szép tortát csináltál, nagyon ügyes vagy, és Csongi hogy örült a tűzijátéknak :)
A komoly férfiemberes képaláírás pedig telitalálat. Nagyon sokat változott Csongi :)

Nálunk ma lesz a köszöntés mert a nagybácsi nem ért rá tegnap. Kíváncsi leszek D. Ügynök hogy reagál. :)

Kint Angliában sokan használtak gyerekszállítós utánfutót. Nekem is tetszik csak nem tudom forgalomban mernék e vele menni. Nagyon félnék hogy vki hátulról ráfut kocsival.

Hbetti: Ismertem már ezt a képet, nem az "mikor apa vigyáz a gyerkőcre" sorozatban volt?

Blúmi: Örülök hogy jót nyaraltatok. Várom én is a képeket :)

Konan
: Hu Annácska nem aprózza el azt a fognövesztést :) Kész kis hölgy ahogy telefonál.
Látom a sapkát nektek is fejhez kell rögzíteni :)
Férjednek jobbulást!

Kép

Kép
starlark
 
 


Mostmár nem bírom magamban tartani tovább,de légyszi' ne hiányoljátok a "rejtőzködő"kismamit. Nincs több kismami ez tuti (sajnos).

Bejci!
Minivel kb.17 kg-ot híztam amiből kb. 5 maradt meg viszont ahogy azt élőben is láthattad nagyon sok plusszal indultam Mini előtt. Inkább ez a baj (most engem k...ra nem érdekel,de ez az igazság) kedves ismerős szerint. Majd lemegy a tesó születése után.HA tovább szoptattam volna biztosan minuszba is kerültem volna,mert sokági 2-3 naponta fogytam fél kg-ot.

Sajnálom a sikertelen fogyikat,de nagyon nehéz lehet a pajzsmirígy mellett.Remélem azért sikerül majd :wink: én nagyon drukkolok.

Kép
Kép
a.m.
 
 


Julcsi!
Nagyon jót nevettem azon a képen.Nem is te lennél :lol: :lol: ha nem teszed fel.Köszi.

Konan!
nagyon édes kicsi lány Anna. Jó a történet is :D
Egyszer mi is jártunk hasonlóan amikor fürdés előtt levettük a pelust. A parkettán egyszercsak nagy tócsa lett :lol:

Beci!
Te nem tudsz valamit Szederékről???Régebben gyakran találkoztatok vagy tévedek?

Kép
Kép
a.m.
 
 


Minyu!
Nagyon ügyes vagy,hogy ilyen szépet sütöttél.Biztosan fincsi is volt? Nagyon édes Csongi ahogy örül neki.Ja és ahogy szopja sz ujját,tisztára,mint Gyuszika. :D nagyon tündéri

Kép
Kép
a.m.
 
 


Csak gyorsan...

Minyu: Jó lehetett a Buli! :) CSongi olyan huncut!!! Imádom!

Konan: Akkor pacsi!! :( Sajnálom, hogy Neked se megy a fogyi!
ANnácska irtó cuki!!Telefonálós ismerős.. :)

Blúmi: De jó, hogy jöttél! Mi lesz decemberben? Bálinttal mi újság?

Betti: A kép vicces és riasztó is egyben... Ki az az "állat", aki felragasztószalagozza a gyerekét???!!!

A.m: Mindjárt kül dök privit! :)

Csajok! Szederékről nem akarok úgy írni, hogy ő nem jelentkezik! Annyit talán írhatok, hogy nem véletlenül nem akar ide írni... valaki olvassa az írásait és csúnyán visszaél vele! :evil:
Vendég
 


Szeder betolakodója bek...ja! Ha ezen múlik, hogy tudjon írni, részemről mehet a zárt topik.... Nekem nagyon hiányzik!!!

Ezek szerint a bujkáló kismami tényleg nem félreértés volt. :( Akármi is történt, nagyon sajnálom...
blúmi
 
 


Sziasztok Lányok!

Minyu,
Nagyon édes a kis 1 éveskéd!! Szuperek a képek!

Konan,
Annácska is milyen édes!!! :)

Most csak bekukkantottam és láttam,hogy mi a helyzet Szederrel :( Nekem is hiányzik és részemről is indulhat a zárt topik.
csajok, én igazából azt nem értem,hogy meséltétel páran,hogy tapasztalatátok már,hogy megdöglik a topik,ha zárt topikba megy át. Én ezt nem értem! MIért??? MI a különbség. Igazából egy formális dolog,hogy hova írunk,nem? Minden marad a régi. Kapjon mindenki egy jelszót és részemről mehet a dolog.
Úgy hallottam a babaneten is van zárt topik, vagy nem?

Igyekszem jönni!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


gabolino :)
a 2005-ös nyári azért döglött be, mert egyszerűen már alig irunk a családinetre. A nyílt topicban pedig mégiscsak csatlakozhatnak hozzánk x hónap múlva is. Nemtom, máshol mi volt a gond.

és döbbenet, szeder "betolakodója" (én se tudok jobb szót) Én olyan naiv vagyok ilyen téren, pedig elég régóta fórumozok, de ezt még mindig olyan aljas és kiszámíthatatlan dolognak tartom. Tudom, hogy teljesen más tészta, de én akkor is ledöbbentem, mikor a Nándi extopicjában felszínre bukkant, hogy ki kivel kiről mit beszélgetett. persze mindig vannak sutyorgók, meg rosszindulatúak, de extra xarul esett, mikor kiderült, hogy pl rólam miket beszélgetnek. Úgyhogy megértem szedert is, ha nem akar jönni. csak sajnálom, hogy nem ir :(

és sajnálom, hogy mégsincs több kismamink :cry: gyors regenerálódást testileg lelkileg!!! És nagy ölelés, akárki is az, tegye magáévá!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Én is sajnálom, hogy meggondolta magát az a babóca! Gyors felépülést-vígasztalódást az anyukának!

Minyu!

Nagyon szép és egyedi a torta, amit sütöttél! Ez a Dr. oetker-féle marcipán-máz vay valódi marcipánt varázsoltál rá ilyen gyönyörűen? áriud el a titkot! És gyönyörű a kis ünnepelt, huncut kis kobold! :lol:
Isten éltesse!

Starlark!

Donceknek is boldogságos szülinapot kívániok!

Bejci!

Na, az ominózus anyukához no comment... jó, hogy megmontad a magadét! Mit szólt? És a többiek? Gondozónők?
Én a másik oldalról ismerem ezt a dolgot, óvónőként mindig mondtam, hogy sokszor a szülőkkel több a baj mint a gyerekekkel és hát rajtuk már nem nevelhetünk semmit! Sokszor az ember (óvónő) legszívesebben rúgna, de helyette összeszorított szájjal és ököllel mosolyog a gyerekek érdekében és századszor is elmagyarázza a tök evidens dolgokat!
Tegnap voltam Lóci csoportjának szülői értekezletén, hát ott is volt egy anyuka... tudni kell, hogy vegyes életkorú csoport, 13 kiscsoportos, 5 középsős gyerkőccel, a társaságból 14 az új, közösségbe még nemigen járó gyerek, mondjuk ennek az anyukának a kislánya bölcsiből jön, épp 3 éves....
Az óvónő épp a fokozatos beszoktatás mikéntjét magyarázta, hogy anyuka nyugodtan bejöhet a csoportba az 1. héten, 1-2 nap múlva megbeszélheti a gyerkőccel, hogy elmegy 10 percre-félórára és jön vissza érte stb., amikor anuuka megszólal: "Muszáj ittmaradni vele?"
És az óvónő szépen elmagyarázta újra, hogy miért is fontos ez szegény gyereknek, aki új helyen, ismeretlen emberek között kötött ki, majd közölte, hogy persze ez nem kötelező dolog!
Akkor már majdnem felröhögtem, mikor közölte, hogy neki 2 gyereke van és nem tud szétszakadni, mert a nagy most megy iskolába! Ugyanis az anyuka az elsők között jelentkezett, hogy Ő már szeptember 1-jén hozni akarja oviba a kicsit!
Nálunk ugyanez a helyzet, de pont ezért örültem, mint majom a farkának, hogy mehetünk Lehellel oviba előszőr szept. 7-én is! Hisz azért mindegyik gyerek megérdemli, hogy Őrá koncentráljank, amikor ilyen fontos dolog történik az életében, nem???

Konan!

Annácska szuperédes! Ennyi fogacskát! Kamillának még mindig csak 2 van, de mindent képes elrágni velük!

Betti!

Megnézted a Julcsis könyveket?
Gratulálok ahhoz a fogacskához én is!

A.m!

Örülök, hogy minden rendben a Minikébbikkel! És, bár nem írtam a másikba, szívből drukkolok, hogy szépen-simán megszülhesd Őt!


Éééééés! Hétfőn voltam kombinált teszten, ma jött az sms, hogy meg is nézhetem a sjtbank honlapján! Íme az eredmény:

A vizsgált markerek eredménye:
PAPP-A szint:
3140.00
miu/L
1.25
MoM
Szabad ß-hCG szint:
52.70
Ng/ml
1.40
MoM
Tarkóredő vastagsága (NT):
1.50
mm
0.99
MoM

A szűrővizsgálat eredménye: negatív
Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 7 200
Kozkázat a 18-as triszómia (Edwards-kór) előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000


Jupijájéééé! Úgy örülök! Főleg, hogy Kamillánál katasztrófálisan alacsony volt az AFP-m !

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Kivételesen van időm napközben is jönni. Luli alszik, a párom meg most utazott el a hétvégére raftingolni, úgyhogy jól itthon maradtam egyedül :( Tegnap este vendégek voltak, és említették, hogy ma mennek raftingolni, hát az én drágám meg azonnal belelkesedett, hogy akkor mi is. De hát nem ilyen egyszerű ez nekünk. Hova rakjam a gyereket pl.? Na mindegy, nem mártírkodok, csak sajnálom magam, hogy jó izgi hétvégém lesz.

Konan,
Csiga-effektus :lol: :lol: Nagyon jót röhögtem ezen a hasonlaton.
Sajnálom, hogy ennyire nincs időd a mozgásra, de mi lenne, ha vennél/kérnél ajándékba szobabiciklit. Én azon nyomom (fogom nyomni :oops: ), ha Juli alszik.
Képek nagyon tutik, eddig fel sem tűnt, hogy milyen nagy szemei vannak Annácskának! :D

Starlark,
Nem ismerem a fotó eredetét, csak egy hülye blogon találtam.
Mi az a turbó diéta? Engem minden ilyen "csodaszer" érdekel :mrgreen:

a.m.
Julcsinak hívtál, de no problemo! :lol: Hallgatok én mindenre, csak ki ne ejtse senki a száján az Erzsébetet és helyes kis becézésit. :lol:

Bejci,
Én nem akadtam ennyire ki, mert látszik, hogy semmi baja a gyereknek, csak a ruhája van leragasztva. De persze épeszű ember ilyet nem tenne. :wink:

Minyu,
Szép az új vonid!
Nekem az jött le a leírtakból, hogy nem betolakodók, hanem a topiktársaid beszéltek ki a hátad mögöt??? :shock: De lehet, valamit félreértettem. Na mindegy, az tény, hogy sok nő egy helyen előbb-utóbb marni kezdi egymást....

Gabolino,
Milyen volt a Balcsin? Hozol majd fotókat?
Már régebben is akartam kérdezni, hogy nincs itt a környéken olyan társaságotok, akikkel röpizni lehetne? Én is nagyon szeretek röplabdázni, de itt Gödöllőn nincs ebben társam.

Nekem is hiányzik Szeder, és én már régóta forszírozom a zárt topikot miatta, de hát eddig senki - többek között én sem - léptem a dologban. Valaki kezdje már el!!!! :lol:
Vagy hatalmazzatok fel, hogy kérjem a topikunk zárttá tételét. Vagy kérje másvalaki. Vagy csatlakozzunk Szeder anyatanyás topikjához. Vagy valami :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hbetti 2009.08.28 15:40-kor.

Kép
hbetti
 
 


Márti!! :lol:
De örülök, hogy minden rendben!!
És igen, igen - bocs, hogy nem reagáltam - vettem is már egyet. Egyik kedves ismerősöm könyvesboltban dolgozik, és rögtön félretette nekünk, amikor megjelent. Majd szépen sorban megveszem a többit is.

Kép
hbetti
 
 


Én is nagy ölelést küldök az illetékesnek! :cry:

Kép
hbetti
 
 


Üdv újra :)

Roni: Ha még olvasol minket.
Hunornak nagyon Boldog Első Szülinapot!

Felőlem is mehet nyugodtan a zárt.

Sajnálom hogy Szeder kifogott egy ilyen aberráltat, hát nagyobb boldogsága az illetőnek ne legyen az életben.

Márti: örülök hogy veletek minden ok :)

Hbetti: Csodálom hogy nem hallottál még róla mert most ez az aktuális "csodaszer" :)
http://www.turbodieta.hu/

Kép

Kép
starlark
 
 


Off: ha érdekel valaki egy használt, de új üléshuzattal eladó Concord Ultimax autósülés (0-18 kg), szóljatok priviben

Kép
hbetti
 
 


Starlark,
Brrr, már a gondolattol is rosszul lettem, hogy ilyen fehérjeturmixot igyak. Én úúúútálom. De ha esetleg mégis rávennéd magad, és annnnyira hatásos, akkor talán megerőszokolom magam :lol:

Kép
hbetti
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan jöttem, amíg Zalán nem figyel ide. Mostanában nem lehet mellette netezni azonnal ordít, ha meglátja, hogy a gép elé ülök, estére meg hulla vagyok.

Nagyon Boldog Születésnapot szeretnék kívánni utólag Mini Gyuszinak, Emmának, Adélnak, Donátnak, és Csonginak!


És mivel az elmúlt pár hsz olvasása közben elbőgtem magam, ezért szeretném megköszönni mindenkinek a névtelen ölelést. Én lettem volna az 5., nem akartam leírni, mert utánam is olvasnak, de most nem érdekel. Több mint 1 hónapja nincs már meg a babánk, lassan kezdhetünk újra próbálkozni. 1 hete lettem volna 12 hetes. Nagyon vártuk, az 5héttől kezdve véreztem és feküdtem, valószínűleg valami nem volt rendben vele.

Kép
kistiggrincs
 
 


Drága Tigrincs! ++++++++++++++++++++++++++++++++
Veled vagyunk!!!!!! És ne feledd amit írtam Neked!!! Zalánnak is sok sok puszi!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: