Új privát üzeneted érkezett!

Fabri, Böbi, mindenképp kéne enniük a sárga babáknak... :roll: Nem tudom, Iringó túl van-e már rajta, de Hanna még nagyon picike, ha amúgy is kap tápszert, sztem csináld azt, Fabri, hogy beleszuszakolod a szájába az etetőcumit (mi a koraszülött osztályon sokszor jártunk úgy, hogy a babáknak enni kellett volna, de aludtak), és megeteted. Ha nem kell erőlködnie, lenyeli álmában is. De ilyenkor tanácsos nem olyan cumit használni, amit szívni is kell, hanem jó lenne, ha folyna belőle a szájába. Akkor nyel. :wink: Böbi, nincs lefejt tej? Ugyanígy odaadhatnád Iringónak. Legalább egy keveset. Ha a kutacsa be van esve, akkor már tutira ennie-innia kell, és ha egy kicsit adsz neki, hátha már hamarosan felébred és eszik rendesen! :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, Mozza, én is tudok még fejni vmennyit kézzel a mellszívó után, de nem tudok csak kézzel fejni, mert zsibbad a kezem... Ezért vettem a mellszívót, mert bár nekem a legjobb a kézzel fejés, de, gondoltam, hátha jó lesz az elektromos Avent. És igen. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


A kutacs az ugye a fejtetőn van? Teljesen a tetején?
(csak azért kérdezem mert én ott Nórinak se púpot se horpadást nem látok)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 

 
 

Pingi
ahol puha, nincs csont, az a kutacs. NÉzi is a védőnő, hogy hány ujjnyi, mert folyamatosan nő össze. De asszem teljesen még egy 2 évesnek sincs összeforrva.

Böbi
remélem sikerült azóta!
pumuklii
 
 


Ó, köszi Pumukli, akkor megkérdem majd a védőnőt. Mert én nem merem nyomkodni vagy tapogatni a feje búbját. Bár hátul függőlegesen van egy csík ahol kicsit mélyedést érzek, de nem a feje tetején....de az lehet hogy valami más.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi
ha nem érzed, akkor nincs is min aggódnod. Amúgy a feje tetején van, a homlokához közelebb. Keress rá a neten, találsz róla képeket.
pumuklii
 
 


Csajok köszi a segítséget!17:30-óta evett tápot babavizet/mert fontos a folyadék/ most megcicizik azt először ellökte!Képet még sajnos nem tudok,de holnap megoldom!
Jó éjt mindenkinek!Hajna

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok,

most csak gyorsan.

Csadra nagy gratula Nektek!

Fabri üdv itthon.

MOzza,
glitterfy.com/flipbook

szép estét

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Pingi! 2 kutacs van. A fejtetőn van a nagy kutacs, hátul ahol te is írtad, a kis kutacs. Mindkettőre vigyázni kell. Nyugodtan figyelgesd, a baba állapotára utal. Pl. kiszáradás, betegség. Az sem jó ha behorpad, és az sem ha kipúposodik. Szintben kell lennie. Ha pici a haja a babának, lehet látni ahogy lüktet. Idővel szépen összeforr, a gyerekorvos is szokta ellenőrizni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma bent Csadránál, nagyon édes a kismanó :oops: annyira figyelmes, mint egy nagy baba és csak anyánál van csendben. Íme Ő:
Kép
Kép

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Na hát kutacs témában is mostmár tudok aggódni :)
Én nem tudom mi van velem, azt mondják a terhesség alatt az embernek irtózatos hangulat ingadozásai vannak, na hát nekem meg inkább most vannak. Néha a fellegekben járok a boldogságtól, néha meg csak veszekedni vagyok képes apával (mert ugye csak ő van itt velem...). Nem tudom mi van. :?
Az egyetlen ami mindig jó kedvre derít ha felkel a lányom és a ezemben foghatom. :D

Amúgy állandóan bőgni tudnék. Van amikor meghatódok valamin és örömömben, van amikor meg az idegességtől. Volt/ van másnak is ilyen hangulat változása? Meddig tart ez? Néha mikor épp "magamnál vagyok" csak csodálkozok hogy azt hiszem megőrültem... :oops:
Ma például totál kikészültem apa kolegáitól, akik önszervezésű bulit tartanak, (otthon iszogatás majd bowling). Küldtek apának sms-t hogy megy-e vagy sem. Természetesen visszaírt hogy nem megy mert ezek az első napok együtt és azért vett ki szabit hogy velünk legyen, éééés ha ez még nem lenne elég akkor ráadásul fürdésidőben van a buli, ami meg szent. (Egyenlőre amúgy sem tudom még egyedül megcsinálni). Erre: ezt követően az egyik csaj még fel is hívja őt, hogy nyávogva, hogy jaaaaj, ugyan mááár, legalább egy órácskára menjen már el stb.... :evil: Én ezt már durvának tartom. Nem értem hogy van ehez valakinek képe....de komolyan.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Csadra,nagyon édes a baba!Köszönjük a képeket!
Pingi,ezen én is kiakadtam volna!Én terhesen voltam ilyen.
Meg mikor Grétike született,de akkor azért a sok kórházban töltött idő miatt depis lettem.
A mai nap szupi volt,elmondhatom hogy mind két kislányom egy angyal.Jó kis rosszalkodás volt,de ez természetes.Asszem összeszoktunk így minden!!!Olyan jó.
Hulla vok,megyek alszom,bár nem tudok,mert villámlik és dörög.Én meg nagyon félek ilyenkor. :oops:
Szép álmokat!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!
Hú, ma voltunk orvosnál, felborult az etetés.... pánokilok... de türlemes próbálok lenni.. as zopitanácsadó azt mondta, az ősemberek babái sem haltak éhen.. csak mert nagyon üresnek éreztem a cicim, és 2 etetés között próbáltam szívni, 10 ml jött le 1,5 óra után-- és a tanácsadó azt mondta, hogynapszakfüggő, hogy hogy termelődik,.. de eddig eygenletesebb volt, nem volt ilyen krvés soha.. para para

Esztó, Édik vagytok a picivela képen!

Anita, Marci teljes neve Márton, remélem fogja szeretni a libát:)

Zdori, szia neked is! :) Azt a mindenit, 1 2 hét alatt egy kilót hízott a csemetéd? Az rengeteg!

Tinu, Tünciék nagyon szépek a képen! Én is szeretnék hordozókendőt, vagy kengurut, de pont ezen vacilálok, hogy most nyáron lehet, hogy túl meleg lenne...
A séta tényleg nem lehet egyszerű egy ogéyn szerinti szopis babával... Pedig én is ezt fogom csinálni, igény szeritn szoptatni nagyon úgy néz ki, mert elég kevés a tejcink,,,,
Popsikrém: a koraszülöttosztályon a nővérkék a zacsit teljesen kihaygták... én is úgy csinálom azóta, akkor kenjem neki?


Hean, 7-8 kaki egy nap? Hú.... akkor örülökk, hogy nincs sok kaki...

Reni, Bizz a dokidban, nem feltétlen lesz olyan ez a cssászá, ha tényleg az lesz.. és a babaés a te egészséged nézd...

Pumikli, de szépek vagytok! Majának a ruci is...

Edua, van megoldás: szopi, pótlás. és utána fejés. A pótlás az előző fejésből maradt adagból, odakészítve a cicizés után, hogy csak ki kelljen kapni a hűtőből, be az előre megmelegített forró vízbe, és 2 pecr alatt felmelegszik,
és kaphatja üvegből...
vanni
 
 


Nagyon helyes a baád, Csadra! Köszönjük a fotót, meg a tudósítást!

Vanni, ugye? Dokinéni nem is hitte. :)

No, mindnekinek NYUGODT éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Vanni: amíg Marci nem reklamál, hogy nincs elég kaja, addig ne aggódj. :) Azért a kendő melegebb, mint más hordozó szerintem, mert több anyagot pakolsz a babára.

Pingi: szerintem még mindig tombolnak a hormonok rendesen, úgyhogy természetes a hangulatingadozás. Én is egy pillanat alatt felborulok, ha valami van. Szerencsére most nincs sok minden. A nyávogós libát én is megtépném.

Anita: tök jó, hogy összeszoktatok. Nálunk is nagyon alakul!

Jók a Csadra-fotók!

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt!
Sikerült 3 részletben 3.5 órát aludni. :( Zombi vok.Fájt Hanna hasa,azt hiszem most jött el az idő hogy Infacolt vegyek.Csak itt nincs patika ma. :twisted: Mindegy,megoldom,mert sajnálom manóm.Most is aludna és nem tud. :( Eddig próbáltam hogy lehet én eszem olyat amit nem bír,de 2 napja már szinte sajtos kenyéren élek és még mindig fáj neki.Így veszek hátha segít.
Megyek is intézkedem.
Ja majd a blogba átírom a tel számom,mert megváltozik.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Infacolt lehet kapni a DMben is,ahol árulnak gyógyszereket!


Én se sokat aludtam...tegnap 4 órási etetés után még evett 1,5 óra múlva is..szerintem szomjas volt...Aztán nem akart aludni,végül megetettem még fél9körül és utána kelt még fél12kor,aztán fél4kor.

Ja és tegnap 4 hetesen 3790g volt Izus!1 hét alatt 220got hízott!Kis húsgombóc lesz lassan :wink:


Vanni!
Bizti van elég tej,nyugi!!!Ha nem reklamál a kisember akkor nem lehet gond!!!

Pingi!
Szerencsére engem elkerültek ezek a hangulatváltozások a terhesség alatt is és most is!Na a munkatársakkal meg ne foglalkozz!!A párodnak eszébe se jutott elmenni!!!! :wink: Az h a többiek nem értenek a szép szóból azzal ne foglalkozz!

Papillon!
Köszönjük a képet!Nagyon cuki Csadra babája!!!És milyen kis picike :shock:
Neked pedig gratula Lizannához!!!Ő is még picike,ahogy a vonalzón látom :wink:

Na én meg várom az uramat...most már jöhetne hazafelé!!! :wink:

annus11
 
 


Annus,köszi!Apa épp megy Ladányba,ott van dm.Így tud hozni.Remélem segít,mert a szívem megszakad ahogy sír.Most alszik,de este nagyon rossz.
Ugye ti is hasfájósok vagytok?Te mit adsz Izusnak?Az Infacol hamar hat?
Szép napot!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Én is infacolt adok neki!Mi ahogy beadtuk utána nem is volt gond!Minden étkezés elött kell,ennyi.Azóta is kapja...nem tudom h meddig ehet adni neki...


Nem is mondtam.Ma reggel ahogy szórakoztattam egy kicsit Izust olyan mosolyt kaptam tőle!!!Pontosabban ez nem is egy kis mosoly volt,szó szerint röhögött a gyerek :lol: :lol: Amikor megpuszilgatom a kis nyakát akkor meg mondja h "hehe" 8) :lol:


Ja és a jobb mellem még mindig fáj.Már volt hideg borogatás,melegvizes zuhany.Néha jobb,de mindig visszajön.Maszíroztam is...lehet h el kéne mennem vhova megnézetni...tejem az van,lázam nincs...szerintetek??

annus11
 
 


Hanna is mosolyog már tudatosan.Édi lehet Iza!
Nekem meg a bal mellem fáj,ma fejni próbálok.Csak furi mert nem kemény,mégis fáj.
Lehet ott meg gyűlt a tej,próbáld más pozicióban mellre tenni Izát.Mert lehet Ő úgy ki tudja szívni.Más ötletem nincs.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus, ez természetes, hogy fájdogál. Amíg nincs pirosság, hőemelkedés, sztem addig nem kell orvos. Tőled kell figyekem és gondosság, hogy ne legyen belőle baj.

Jó reggelt mindenkinek!

Én megyek sebészeti ügyeletre... Begyulladt a körömágyam, és ma éjjel hirtelen akkora lett az ujjam... :shock:

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


rrrrerwtrt6thaaGSTA7ZSXTSSTTTTTW66W8TDTT67S7SSÖA8A7Y7A7A7YXRAAWAWQEQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQE3Q3Q3QYYÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍzrareíwddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddedddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddcddhhhhhhhbvvvv vvcxdfdaASADSFVVFCDCCDCVVVVVVFFCV dhhhhhhhhhhhhhhhhhhddddddddddddddddddddddddddddddddddddfcdbvhgghÍÍYÍv3Q3QCCVV

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Dóri ez nem hangzik jól!Várunk a hírekkel hogy mit mondtak.
Bocs lányok,az előző nem én voltam,hanem Grétike.Míg ettem ő netezett,csak én meg épp be voltam jelentkezve!
Csak jön nevetve hogy írtam a csajoknak hogy :Puszi. :lol:
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Halihó!

Nekünk is kicsit nyüszögős éjszakánk volt...lehet, hogy a front....
De a 3 órás programomat tartom. Éjjel 2 etetés közt 2 órát sétáltam karomban bogyókámmal, mert csak így volt hajlandó aludni...így kidekkoltuk a kövi etetést végül.

TEJ- SZOPI:
Böbi!
Nekem is van olyan, hogy nagyon keveset eszik Lili. Ált. napközben. Volt olyan hogy 1 cici alkalmával 35-nél többet nem volt hajlandó enni...bealudt....bárhogy ébresztgettem.
Nekem azt mondták, hogy ha nem kell neki a cici, akkor ne tukmáljam....max bepótolja a kövi szopinál.
Azért én is beparáztam...
A mellszívóval napközben nekem is baromira kevés jön le, max. 8-10. Így most napközben fejek, hogy több legyen.
Remélem elég lesz. Para.
Te adtál már neki tápszert????????

Ja!
Mennyit/ milyen ütemben kell híznia a babóknak?????????
Mi holnap leszünk 2 hetesek és 3080-3100 a picúr. (3000 volt a szülletési súlya és 2700-tel jöttünk haza a kórházból)
Gyorsabban kellene híznia????????????

Kép
mozza
 
 


Anita! :lol:
Mi is pusziljuk Grétikét :lol: :lol:
Kép

Dóri!
Köszi,hát figyelem az bizti!Most áttértem az ülve szoptatáshoz...most kevesebbet is bukik mint mikor fekve szoptattam.
Jaj ez a köröm dolog nem hangzik jól :?

annus11
 
 


Súly,hát nem tom hogy kéne,de elvileg heti 200gr.Nálunk így alakult:
Születési súly:2250gr.1 hetesen 2350gr-al jöttünk haza.Rá 5 napra már 2440gr volt.Most legutóbb meg 2840gr.Most 400gr-ot hízott 1 hét alatt.
Ezt jó zavarosan írtam le,de fáradt vok.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mozza!
Teljesen jó a hízása!!!Olyan 150-250 között kell lennie a hízásnak hetente,de ez ugye babánként egyedi!A lényeg h hízzon :wink: Hetente ha leméred akkor tudod nyomon követni h hízik e rendesen!Lehetőség szerint próbáld fürdésnél és még mielött enne!

annus11
 
 


Annus!

Igen úgy szoktam mérni. Csak ugye 2szer volt hasmarsa mióta hazajöttünk. Thx to her stupid mum. :? A multilétől, meg a hagymától.... :?
Akkor eg. nap ment a pocija, napi 4szer kakilt...szóval kissé lelassult a növekedése.
Holnap minden szopit megmérek, mert érdekel mennyit kaját.
Mindig marad a ciciben 8-10gr, amit most lefejek, hogy több termelődjön. Szóval nem értem.....miért nem szívja azt is ki?????

Annus!
HELP! Hogy csináljak több tejet? Neked tök jól beállt. Napközben szopi után lefejem a maradékot. Mennyi idő kell, hogy több legyen ennek köszönhetően???????

Kép
mozza
 
 


Hú, nekünk sem volt fenékig tejfel az éjszaka... szopi para van. kb 2 órát aludtam.... merthogy nagyon keveset evett Marci, fagyasztott tejből is pótoltam neki, és forralt vizet adtam nekil, hogy a máját kíméljem.. (a sérgaság miatt fontos nagyona folyadékbevitel. 200 grammal kevesebbet evett tegnap akelleténél.. szerintem megcsappant a tejem mennyisége.. mostantól ismét fejek... szopi para van és mérleg... 3 szor ráteszem, és 3 szor mást mutat... merül az elem... ma remélem nyitva lesz az órás, ahol lehet elemet kapni hozzá...

Mozza, 8-10 jön le napközben? Hogy érted? nyolc és tíz milligramm közötti mennyiség egy ciciből egy etetés után?
Tejelapadás: a tínácsadó szerint 40 nap kell ahhoz, hogy valakinek elapadjon a teje úgy, hogy semmi nem ingerli- sem baba, sem fejő... úgyhogy nem szabad aggódni, csak változó a mennyiség, )(persze figyelni kell rá, én is azt teszem, sőt, túlzásba is viszem.)

Súly. nekem a doktornő azt mondta, hjogy heti 15-20dkg a normál gyarapodás... nekünk is most több volt, 2 hét alatt 700grammot hízott. kis szumó, tegnap a korababák közül kilógott rendesen a szemészeti kontrollon... mondjuk a sárgaságával is, olyan, mint egy kis rézbőrű indián szegényke. jövő csütörtökön nézik a bilirubinját megint, háha valami van a háttérben... de elvileg magától ki fog ürülni...

Puszi lányok, mamár nem nagyon jövök...
azép szombatot nektek!
Sok tejcit és jó sétákat, az egyben levőknek jó pihenést, töltődjetek! :)
Vanni

Képet hozok hamarosan... :) Ti is tegyetek, amennyit tudtok! :)
vanni
 
 


Mozza!
Hát én úgy kezdtem a szopit h még a kórházban azt mondták h eleinte mindkét mellből etessek.Tehát egy 5-10 perc a bal aztán 5-10 perc jobb.de ekkor még a kórházban voltunk.Itthon még az első nap így csináltam h mindkét mellből adtam neki és utána fejtem is mindkettőt.Másnpa már csak 1mellből szopizott és akkor is fejtem a szopi után amennyi lejött még.És megittam egy alkohol mentes sört :lol: Ettől jól be is durrant,elég is vlt az 1 mell 1 evésre.És mivel megette az adagját így én nem fejtem többet!!!Azóta is 1 mellből kapja csak és nem fejek!!!!
Persze voltak kivételek.Az előző héten volt h kellett mindkét mellből adnom,utána fejtem és szintén megittam 1 alkoholmentes sört,megint helyre állt a dolog.Illetve 1-2 szer egy picit lefejek ha nagyon be van durranva és feszít.

Tehát röviden.Ha úgy látom h nem elég neki 1 ciciből a tej akkor fejek,megiszok egy sört és másnapra visszaáll a rend!Ugye 2 hét alatt a 60ról kb 100ra emelkedett az adagja....Szóval én így "szaporítom",nekem bevállt!De amúgy ha elég neki a tej nem csinálok semmit!Mert a baba állítja be magának h mennyi az annyi!nem pedig a fejés!Nem tudom h mennyire érthető ahogy leírtam :oops:


Vanni!
No para!!!!Ha nyugodt vagy az önmagában is sokat jelent!!!!És akkor Marci is eszik majd szépen!!!Lehet h tegnap nála is a front kavart be! :wink:

annus11
 
 


Nekünk ma remek éjszakánk volt, 8-ig aludtunk. Olyan kipihentek vagyunk :-) Én persze szoptattam 2x, de így is.

Mozza
teljesen jó a hízásotok. Az átlag 2 hetesen nyeri vissza a születési súlyát. És ne foglalkozz ennyit azzal, hogy mennyit eszik. Mérd meg 2-3 naponta, ha hízik, akkor minden ok. Miért baj az, hogy nem eszik mindig 100 g-ot? Meg hagy benne 8-10 g-ot... Meg miért kell több tejet csinálni, ha úgyis hagy benne.... Szóval don't panic, jól csinálsz mindent!!

Annus
egy ponton fáj a cicid? És ott pirosodik? Nekem volt olyan 2x, hogy kezdett pirosodni és mindig elmúlt körömvirágkenőcs+svédcsepp borogatástól.
pumuklii
 
 


Pumukli!
Hát nem néztem h pirosodik e...de majd meglesem!Köszi!

annus11
 
 


Sziasztok

Igazatok van, az e lényeg hogy apa nem ment el este. Csak azért zavar mégis ez az egész, mert amúgy egy helyen dolgozunk, és ismernek engem is azok abizonyos többiek, és így szamélyes sértésnek is veszem amikor apát megpróbálják elrángatni mellőlem. Olyan érzés mintha engem ezzel porig aláznának. Mintha azt akarnák sugallni, hogy ők nem gondolják hogy én vagy mostmár akár Nórika is lehetünk olyan fontosak hogy emiatt apa ne menjen el... Na de, téma lezárva. (Egyenlőre ) :?

Lenne gy kérdésem. (Mint mindig :oops: )
Ha lefejek tejet szopi után, és a következő etetésnél adom oda (ami legroszabb esetben is 3-3,5 óra múlva van, akkor is hűtőbe kell tennem? Mert én eddig nem tettem, hiszen mire lehűl már melegíthetném is fel, ráadásul egy egy etetésem pelenkázással így is néha több mint egy óra. Szopi + fejés elég sok idő.

Még kaki témában akartam kérdezni, hogy hogyan állapítsam meg hogy hasmenése van vagy nem? Mert úgy tudom, meg látom is, hogy alapból nagyon nagyon híg a széklete. Jelenleg mindig aranysárga színű. És kocsonyás. Ezt sem tudom hogy normális-e??? Kijön és úgy remeg egyben szinte mint a kocsonya... :shock:

Húú, lassan le kéne írnom a szüléstörténetemet is, mert kezdenek kopni az emlékek, főleg inkább érthető módon a kellemetlenek...és szeretém ha az egész tisztán maradna meg.
Azt hiszem ez lesz a mai fő projektem a szabad időmben (ami elég kevés). Jaaaaaaaaaaaaaj, emlékszem, amikor már néhányan megszültetek, nem értettem hogy lehet hogy nem jöttök néha akár egy napig is, mostmár mindent értek. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Meghozta apum az Infacolt,köv szopi után kapja.
Annus én is sört iszom,szinte naponta 1-et.
:lol:
A kismamák nagyon eltüntek!??
Míg alszik pihizem,mert Grétit meg elvitte a kereszt anyukája!
Apa meg szabadnapos!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Az infacol az szopi elött kell!És jól rázzátok fel.De amúgy le van írva hogy kell alkalmazni!

Hát igen...bár elég kevés kismami maradt...:Trixi,Reny,Ági,Vki,Mniki,Ancsi...ha vkit kihagytam akkor sorry! :oops:

Pingi!
Hát ebben a nagy melegben én inkább betenném a hűtőbe....de amúgy nem tudom mennyi ideig lehet kinn.
Kaki:hát azt én se tom milyen ha hasmenése van,mert alapból hígabb a széklete.... :roll:
És a kedves munkatársak:szerintem ne csinálj belőle ügyet...biztos a hormonok miatt esik most rosszabbul!De valószínű ők nem tudják h mivel jár egy gyerek...meg egy család :wink: De a férjed tudja,ez számít!!!

annus11
 
 


Annus
Iza holnap lesz 1 hónapos :-) Hogy szalad az idő. Lassan mehetsz a 6 hetes kontrollra.
pumuklii
 
 


Annus beadtam neki,kicsit fintorgott.
Meg kipróbáltam mennyit hagy egy ciciben,hát még 20 ml-t sem tudtam lefejni. :( Remélem azért elég neki a tejem.Szerintetek?Meg újra éhes volt,pedig előtte 2 órával szopizott.Így megkapta a másik cicit.Meg mivel elég nyugtalan volt,levettem a rugit róla,így most egy rövid ujú bodyban van.Ugye nem fázik meg??
Komolyan Grétinél nem voltam ennyire paramami. :roll:
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Pumukli!
Igen!Szalad az idő!!!Én pont ma egyeztettem az urammal hogy megyünk a 6 hetes kontrollra!Mert azon a héten esküvőre is megyünk,illetve lehet h elöbb lemegyek Szolnokra(ott lesz az eski is).

Anita!
Attl h hagy a ciciben az nem jelenti azt h elötte nem evett eleget!!!Az enyémben is bizti hagy Izus!!!Ettől még szopizik eleget!!!
Ha nincs nagyon hideg akkor lehet bodyban!Én idebenn egy takaórval azért betakarom...most nincs az a nagy hőség...

annus11
 
 


Ja és nekem is van h 2,5 óra múlva eszik,aztán meg 4...meg biztos nem eszik grammra ugyan annyit mindig!!!Ezen ne idegeskedj!Ha hízik rendesen akkor nem lehet baj!Na meg jelzi ő ha még éhes :wink:

annus11
 
 


Éjszakára mit adtok rájuk? Én inkább ezzel vagyok bajban.
pumuklii
 
 


Én is betakartam mert alszik.Apa süt,és a szobába 26 fok a konyha étkezőben meg 28 fok van.Már összenyitottam így egyforma mindenhol.
Szerintem estére kap egy kis gatyót,vagy nem is tom.Olyan nehéz.
Délután megyünk sétálni,mibe vigyem ki?Van egy kis szellő.Elbírja a rugit?Takarjam is be?
Mikor Gréti volt ekkora,azért nem volt ilyen bolond idő. :roll:
Pumukli,egyszerre csináltunk vonalzót,csak nekem szarakodik közben a net.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én éjszaka egy rugit és hálózsák.De volt h csak egy body és hálózsákban volt.Tényleg elég bolondos az idő!

Anita!
Szerintem látni fogod h mennyire kell takarni!Attól függ h mennyire van ott meleg.A szél az itt is fúj...mi is megyünk majd ki a F1 után.Én mindig takarom az egész babakocsit pelussal.Szél,bogarak na meg a nap ellen!
Amúgy takard be és nézd meg picit később h folyik e róla a víz :lol: :lol: Ha igen akkor vedd le róla :lol:

annus11
 
 


Pingi!

A tehéntejet sem hagynám kint a 25-28 fokos szobában, hátmég az anyatejet... :shock:

2 perc alatt felmelegszik forró vízben! Mi vettünk termoszt, abban tartom a forró vizet, időspórolás :wink:
Vendég
 


Hű, ha már az infacolnál tartunk, azt meg tudja mondani valaki, hogy mi értelme van használat előtt kétszer felszippantani???? Ezt már Jakab idejében sem értettem :).

Pingi, a tejet szerintem se hagyd kint, dög meleg van...

Annyit írtok a sörökről, a végén még én is megiszom azt a felicitasos Szalont :). Hm, Jakabbal valami spéci karamelízűt ittam néha, megkeresem a nevét, irtó finom volt :). A neve is vm karamelszerű volt.

Panndi, a Vaterán is Te vagy Panndi :)? Mert akkor üzletelnék Veled :)).

Beszereztem egy rugalmas hordozókendőt. Még messze nem megy tökéletesen, de már látom, hogy nagyon jó lesz!!! Nem annyira meleg, mint a hagyományos kendő, és nem is olyan nagy darab. Szorgalmasan gyakorolunk S-nal.

Ööö... ezt a hasmenés dolgot nem egészen értem... Hogy különböztetitek meg az újszülöttkakit a hasmenésestől??
kalloni
 
 


Anita
jók lettek a vonalzók!

Böbi
eszik Iringó? Mi volt éjszaka?
pumuklii
 
 


Pumuklii, nem is mondtam még, de Maja annyira szép ezen a képen!! Nagyon finom kis jelenség :). Nem is esett le eddig, hogy ilyen kicsi a korkülönbség köztük.

Második gyerekes mamáknál a nagyobb gyerekek hogy vannak? Tücinél tudom, hogy már alakul a helyzet :), és a többiek hogy fogadták a változásokat?
kalloni
 
 


Kalloni
jó, hogy szólsz, elrontottam a vonalzót 1 évvel. :-))))
2 év van köztük.
pumuklii
 
 


Hihi, akkor már értem, fura volt, hogy ez eddig miért nem tűnt fel...
kalloni
 
 


Gréti már kezdi megszokni az új helyzetet!Most szupi minden.
Hanna ma még egész nap evett,és alig aludt.Gondolom melege van,ezért cicizik ennyit. :roll:
Maja és Kolos édesek a képeken!
Itt nagyon fúj,ezért kap egy kis rugit kintre,meg textilpelust a kocsira.Na meg sapi.Viszont nem takarom be,max textilpelussal.De később megyünk még ki.
Eszek mert most csend van.Remélem elaludt.
Többiek??Szülni mentek?
Böbi???
Dóri?Mi volt a sebészeten?
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


kalloni: éééén vagyok :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: