Új privát üzeneted érkezett!

Zetibebiremélem az átpakolás hatásos lesz és nem lesz több virrasztás :? :D majd azért várom a beszámolót, hogy bevált-e :wink:

Andrea17 nekem azért nem tünt annyira fel, hogy nem jöttél mert"nyaralni" voltunk... de ha ma sem jöttél volna akkor biztos megemlítem :D amúgy virtuálisan kapsz ezért a beszólásért egy fenékbe billentést :D Nagyon jók a képek a picilányról :D

pandusika örülök, hogy rendeződött a kaki dolog :D Sok sok gyógypuszi az oltásra

Budabo Vagyok csak megint munka volt.... A férjem holnap dolgozik úgyhogy mégsem tudunk menni Szentendrére....... Sok sok gyógypuszi Fügének! Csak egy oltást kapott vagy a prevenart is megkapta?

ladmon milyen muffin lesz? Illetve lett? Mert gondolom már kész van... :D

Elif nálunk van kedvenc játék a nyuszija ami a nyugirongy na anélkül el sem indulunk
:D

Kreiszi köszi, hát remélem, hogy jobb időnk lesz augusztusban, de már mondtam a férjemnek, hogy ha ilyen vagy hasonló esős időt mondanak akkor nem megyek sehova... :roll: örülök, hogy ismét alszik délután a fiad :D

nilabali hova mentek fesztiválozni? és ki vigyáz Bazsára? szívesen segítek neked a videóval kapcsolatban! Írd meg, hogy mire van szükséged! :wink: Örülök, hogy a vesecisztád kisebb lett :D :D :D zavarba hozol :oops: :D

zsancy Petra nem fogadja el a cicit? :shock: atya világ mi van ezzel a lánnyal? Nem vagy terhes :?: :D

amy81 Boldog 4. házassági évfordulót!!! :D

Zsu83 jól tettétek, hogy csaviztatok! Milyen utazóágyat vettetek? Lábad? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: sajnálom, majd legközelebb! A 4 hóst kapta és a
Rota II-t, aug-ban kapja a prevenar II-t. Sokat dolgozol, hogy bírod Andrisod mellett?

Kép
budabo
 
 


Bogi, Millye, az Auchanba vettük 13ezerért, négyzet alakú, és mi direkt ilyet kerestünk, mert ez jobban elfér a nappaliba!
Lábam már jobban, főleg mióta a gyógyharisnyát hordom!

Eszter, gondolom a car idő miatt nem mentetek Balcsira! :roll:
zsu83
 
 

 
 

zsu: majd csinálj képet hogy tetszik Bencusnak. Én is kivettem a járókát leporolni...kíváncsi leszek. :oops:

Kép
budabo
 
 


Stelly!köszi az emailt és a segítségedet, rem fent van már...
Köszi-köszi.


Üdv újra itt Millye!Hiányoztál!
köszi de megoldódni látszik a dolog.....aszem fent is van az első részlet a közösben....(Bocsi de időhiány miatt több részletben fogom feltölteni)

Gyorsan átfutottam az elmaradásomat nagyon szép babáink vannak még mindig!!

Nálunk megint szinte mindenki beteg,benyalták a hasmenéses,hányásos vírust....áááááááá ,csak mi Mukival úsztuk meg!!Kicsit fáradt vagyok mert Zsó éjjel 2kor kezdi a műsort majd 7 kor kimerülve elalszik...De ekkor Muki és a többiek ébrednek már....


Kreiszi!Muki nem alszik a vízben csak a vaku miatt csukta be a szemét.:wink:

bocsi ,ha nem reagáltam mindenre és mindenkire ...rohanok tovább....amint tudok jelentkezem....

:wink:

Kép
zümis
 
 


áááá! Vééégre szemem láttára fiacskám fél perce hasról hátra fordult teljesen egyedül. :D:D:D Ééééés ma átkéredzkedett hozzám anyukámtól! :D
Ennek a gyereknek az kell, hogy mondogassam neki mások miket csinálnak és erre tessék. :D

Mindjárt olvasok is csak nem bírtam magammal. :)

Kép
Kép
elif
 
 


Millye: fincsifincsi meggyes-mákos muffin... :D

Azoknak a vendégeknek (munkatársak), akik megláttak, és megtették a kedvenc megjegyzésemet ("de megasszonyosodtál" vagyis burkoltan közölték, "vazeeeeg dedagi vagy"!) :twisted:

Ettől eltekintve persze jó volt találkozni velük... :)

Gabival minden rendben, csak el van havazva, ugye?
Nicko meg itthon van?

Jeeejeeejeee Efe fordulás!
Hjja, más nem jut eszembe...

Stelly:
Balaton az idő miatt maradt el?

Lekéstem az xakták elejét....

ladmon
 
 


Ladmon, kedves kis munkatársak, te incsifincsi muffint sütsz nekik, ők meg benyögik ezt az asszonyos dumát :roll: .Teringettét!
Amúgy sztem hajszál pontosan együtt tartanak Esztered és Léna, puszi a szurira. A Sinlac micsoda, amit kisírtál?

Megerndeletem a borostyánláncot én is, hátha nekünk is lesz olyan, mint Fügcsinek :wink: (mármint fog).babacsodától jön, és vele kerti játszósátor, meg egyéb apróságok, hogy akkor már ingyenes legyen a futárka. :D

Efének cuppantós szmájli a fordulásért. Léna nem kéreckedik még, nagyon édi lehet.

Nagyon édes Hanna baba, a kis tornásznő :wink:

Zümis, de jó, hogy legalább ti, anyatejesek nem lettetek betegek!

Olinak jobbulást, és végre nyugit a családnak!!!!!!

Ó, azt hittem, ma meghalok. A tegnapi iszonyat vihar alatt elment az áram, és levágta a szgépet is, de amikor visszajött, nem tudtam csatlakozni az internethez, mert valahogy kipottyant belőle az ehhez szükséges jelszó, amit persze nem tudtunk fejből. De mire ezt kiderítettem, és az ügyfélszolgálat keresztkérdések fejében elárulta, addigra én majd elepedtem nélkületek. :lol: :P 8)

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Bogi, ok fényképezek! :wink: Amikor felébredt beleraktuk, először furán szemlélődött, aztán rájött, hogy milyen jó helye van, forgott össze-vissza! :D
Nagyon ügyi volt este Bencus, elaludt magától a kiságyba, még simiznem sem kellett a buksiját! :) Ennek örömére vettem egy jó fürdőt, megint raktam mécseseket is!
És ma felajánlotta Apa, hogy ezentúl elviszi egyedül is Bencust sétálni, hogy egy kicsit magammal is tudjak foglalkozni!

Zümis, jobbulást a családnak! Még jó hogy Te és Muki nem kaptátok el!

Elif, nagyon ügyes Efe! :lol:

Ladmon, na szerintem rajtad egy deka felesleg sincs!

Gerendai Zsu, ezek a babanet függőség jelei! :wink: :lol:
zsu83
 
 


hábazz.... írtam egy regényt.... eltűnt :evil: :evil: :evil:

Akkor újra és cakazértis!!!!

Gjéti - gratula az érettségihez és az egész elmúlt évhez, nagyon ügyes vagy!

Zsufi - kitartás a vizsgákhoz

Ladmon - én kaptam a múltkor kártyát a dmbe, de kuponfüzetet nem. Megyek is és "leverem" a csajszin! Épp ma voltam a madarasteszkba huggies pelus vadászaton. Mert pont mindig abból a méretből nincs ami nekünk kellene. Na ma találtam 1 azaz egy csomagot :lol:

Zétivera - kék kaki? Ajjjajjj! Sajnálom a nemalvást. Tudod nálunk is ez játszik, csak nálunk nappal. Nagy nehezen ha elalszik akkor max. 20 percet.... :( nincs jótanácsom, kifogytam belőlük :( Zéti jólvan?

Julcsi - ügyes Marcibogyesz, reméljük rákap az iccakai alvás ízére és innentől rendben lesznek a dolgok.

Zsancy - jó h visszajött a tejci, most én is hasonló cipőben járok, csak vesegond nélkül. Apukád jobban van? (a kutya miatt kérdezem). Az az újság hír szörnyűűűű!!!! Hát hogy lehet egy gyereket bárhol is otthagyni???

Elif - párod mikor jön haza? Várod már, vagy jó most kicsit kettesben lenni Efével?

Millye - sajnálom a rosszidőt. Legközelebb remélhetőleg szerencsésebbek lesztek :)

Pandusika - szuper h megoldódott a kakigond. Együtt érzek veled, mert a rota óta nálunk is igen érdekes produktumok vannak. Kicsit megbántam ezt a rota dolgot, addig annyira rendben volt minden a kakival.

Amy - boldogságos évfordulót

Na biztos h kihagytam vkit! Ezt most gyorsan elküldöm és aztán jövök én a kisregényemmel... panaszáradat lesz, készüljetek fel! :wink:

KépKép
hugic
 
 


Na jó, nem csak panaszáradat. Először a jót, majd a gond, utána megint jó.

Szurik megvoltak szerdán, érdekes h Mancúrka a prevenárt viseli a legjobban. Nagy sírás nem volt csak picike, és szúrás után rögtön ölelgettem, babusgattam. Viszonylag gyorsan megnyugodott.
Doktornéni megdícsért h csak anyatej mellett nagyon szépen fejlődik Marci (6.450 gramm / 63 cm). És kaptam még útravalóul egy csakígytovábbot.

Na erre ma.... elcsappan a tejem. A 13:00ás kajánál érzem, h nagyon puha a cicim. Mondom azért próbáljuk meg. Kb. 2 perc után Marci húzogatja a lábát, hadonászik a karjával, majd elkezd rángatózni, morogni és rángatja a cicimet a szájával. Nagy nehezen leszedtem róla. De megharapta, annyira fájt h felkiáltottam, mire ő elkezdett sírni :( Na akkor én is. Lefeküdtem és megkínáltam a másik ciciből. És akkor végre elkezdtem érezni a tejleadást, meg hallottam, h nagyokat nyel, kicsit megnyugodtam. Nem mondom h degeszre zabálta magát a gyerkőcim, de azért elég lehetett neki, mert mosolyogva engedte el finoman a cicimet. Madarasteszkóba vittem fagyis tejcit, szépen megitta így estére kicsit több idő lett, h legyen tejci. Nem lett sok, de valamennyit azért evett és el is aludt.
Nagyon félek, h mi lesz. A legfontosabb persze neki, de már én is annyira megszoktam, h nehéz lenne most hirtelen elválasztani! A lelkem kissé roncsolüdna :( Remélem, a mai csak átmeneti zavar és holnapra minden jobb lesz. Mindenesetre ricinus bejátszik, meg még többet iszok majd. Ja és vettem szuperakciós cartedort, hátha segít az is :wink:
Baromi sokat dolgozom éjszakánként mert a párom mostanában nincs napközben itthon, így nappal nem tudok dolgozni, de így meg nehéz jól ébernek lenni nappal (szal h szórakoztató legyek Marcinak) na mindegy most ez van. Most is azért ültem ide mert dolgozni szerettem volna, de nem megy, mindjárt leragad a szemem.

Széppel fejezem be: Marci sokat forog hasról hátra és fordítva is. Valamint a könyökén támaszodva 4kézlábra áll. 34 éves járókát elhoztuk anyutól, kis napsütésre várok, h letakaríthassam. Nem szabad magára hagyni egy pisinyi időre sem, mert ma is beverte a buksiját a kisasztalba, még kezet mostam :roll:
Teszek néhány képet is.

Jó éjt mindnekinek.

KépKép
hugic
 
 


Kép
ilyen a 4kézlábas Marci :)

Kép
a kezemet vagy a pelust?


Kép
fürdi előtt

Kép
szretjük az új pizsit, végre már jó hosszban :-)

Kép
5 perccel ezelőtt még visított apája kezében, h nem akar aludni :-)

Kép
2009-június-14 / 1 éve h zebrásat teszteltem. Miből lesz a cserebogár? :)

KépKép
hugic
 
 


elif:nagoyn ügyes Efe,gratula nektek!!

[bladmon[/b]: rá se ránts a megjegyzésekre!

gerendai zsu: én is a babacsodára szavazok!

zsu: jó lesz neked! lassan én is beizzitom apát,bár
sétá nálunk már régen volt. Nem nagyon alszik már jól
a babakocsiban, de nézelődni szeret.

hugic: lehet hogy a fáradságtól van!! Nagyon ügyes Marci, nem semmi a négykézlábállása :wink:

Kép
budabo
 
 


[quote]L írta:admon, na szerintem rajtad egy deka felesleg sincs!


No, nem kell aggódni, annyira nem borultam be a megjegyzéstől. De ezt a mondatot Zsu elmondhatnád a ruhásszekrényemnek is... :twisted:
Ja, a poén. Kisírtam egy pár új rucit, (főleg szoknyát) azzal a felkiáltással, hogy nem jönnek rám a szoknyáim.
Aztán rájöttem, hogy a szoknyát nem csak alulról lehet felhúzni, hanem bele is lehet bújni. :D Hihi, most van új is, meg a régiek is feljönnek...

Hugic: Én is mindig Huggiest vadászok. Én 2-t nem találok soha. Most vettem 3-ast, de sajna abban még himbilimbizik Esztike popója!! (Fogadjunk, ti meg 3-ast kerestek mindig...)
És hallod, nem tudtam elképzelni, honnan vettem ezt a lüke elnevezést (miután gyerkőcömet Mancúr Mancinak kezdem el szólítani...). Hát asszem tőőőőőled!! :D
Tejgond nem lesz, csak sokat melóztál vagy nem ittál eleget!

Megőrülök magamtól... Csak olvasni ugrottam ide!! Fúúújjj babanet!!! :twisted:

ladmon
 
 


hugic, ezek szerint van munka apának? És jó is lesz hosszú távon? Ujjjjjjjé!!!!! De a tejci gond is ettől lesz, hogy nem pihizel eleget. 0.19-kor már aludni kell egy szoptatós maminak, nem dolgozni! Aztakutyamegamacska! Próbáld meg úgy megszervezni a délelőttőket, hogy minden dolgodat valahogy elvégezd, a drága, gyönyörűséges Mancúrka, hiába, hogy keveset alszik, hagyjon téged dógozni. Talán ha lenne valamilyen hordozó alkalmatossáágod, magadra erősíthetnéd őt, amíg terszel veszel dolgozol, akkor nem kell közben szórakoztatni. Ötlet.
Délután meg dőlj le heverni, de este mindenképpen alukálj! És igen, igyál sokat, de fontos a pihi is! 8)

Ladmon, látod, a mamaság milyen találékonnyá tett? Hogy feltaláld a szoknyafelvétel egyéb módjait? Ügyiiiiiiiiiiii! :wink:

Mi ma bulizni megyünk, az általános iskolás osztálytalálkozóm lesz, az egyik osztálytársam Hegedű utcai csokoládézójában, amiről tök jókat írnak a neten. :D Na gondolhatjátok, fenem már a fogsoromat a különlegesebbnél különlegesebb ízesítésű forró csokira, bonbonra, meg egyéb nyalánklságra. 8) Jajjjjj, olyan büszke leszek, hogy megmutathatom Lénát, eddig miden osztálytalálkozón "üresen" mentem, mindenkinek volt már gyerkőce, búsultam. Na de most! :lol:

Kiskakukkok, éjszaka hogy telt?

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Aztamindenit Hugic, hogy ez a Marci milyen ügyes, szavam is elállt! :shock: :D És csodás, gyönyörűséges, megzabálós, főleg a pucérkodós képen, hát az...... :)
Párom holnap jön, már nagyon várom, de igazából az első éjszaka volt szörnyű, olyan üresnek éreztem a lakást, nagyon hiányzott. Minden nap idecsődítem anyumat különben elepednék. :D Hogy egész nap dolgozik, meg este sokszor még karatéra is megy én sokat vagyok kettesben Efével, így ebből nem volt hiányom. Viszont a kapcsolatunknak mindig jót tesz ez a kis távollét, érezzük milyen a másik nélkül. :)
Tejci miatt tényleg kéne egy kis pihit beiktatni :(, tudom könnyű ezt mondani... :roll: Én most már sokadszorra vettem észre, hogy ha lefekvés előtt közvetlenül eszek valamit akkor reggelre rendesen bedurrannak a cicik, egyébként nem annyira. :roll: persze ez baromira súlyvesztést elősegítő eljárás, de mindeggggy...

Köszi a gratukat Efének :D! Most megint van mit szugerálni, megpróbálom ellesetni a Marci féle négykézlábazást! :wink: :lol:

Zsuzsi: tök jó, hogy még mindig tartjátok a kapcsolatot az általános iskolai osztállyal, mi már rég nem, csak a gimissel. Velük jövőre lesz tali ha jól tudom, már én is nagyon várom. :) Kicsi édes Lénababát biztos mindenki halomra ajnározza majd. :)

Ladmon: na azt a megjegyzést én sem értettem... hogy pont rád mondani :? ... Én is kaptam már pár beszólást, de azért van egy kiiiiis különbség kettőnk között. ("Miért magamra szedtem a kilókat ahelyett hogy a gyereknek adtam volna?" - ez a legjobb sztem :lol: Mert egy szemét önző dög vagyok.)

Kép
Kép
elif
 
 


Jajmár, hát nem reggeli közben jutott eszembe??!!

Zsuzsi: Sinlac - az asszem rizsliszt meg szentjánoskenyér keveréke... (igazából olyan, mint a tápszer, csak pépes és lehet kanalazni. Nem tudom, Crocusék nem-e ezt nyomják. ) De védőnénim szerint, ha csak napi 50 mili kell este pótlásba, akkor nem biztos, hogy lesz még ereje gyerkőcinek kanalazgatni, és akkor inkább tápi. Majd meglássuk...
Jó hepajkodást estére!!
:D

Hugic: Dm-ben van egy nagy érintőképernyős gépezet. Oda kell tartami a kártya vonalkódját és kiválasztani a pontbeváltást. Aztán kinyomtatja a kuponfüzetes lapot, meg a 10%-ost is.

Na mentem is, mert én meg sör utcába megyek. (Jó, mi? De mibe, hogy nem lesz alkoholmentes???) :)

ladmon
 
 


julcsi: lehet tudni végül ki jön 1-én a talira?

Kép
budabo
 
 


Ja, Julcsi, ezt én is akartam kérdezni!

Na, séróm belőve, mosás szárad, nadrág felvarrva, ruci kivasalva, gyerek megetetve, tejci lefejve, pisi a mosdóban, ...miért is hagyok mindent de mindent az uccsó pillanatra? Ebből a végén megint futás lesz, a faluban is erről ismer mindenki, hogy én vagyok a gyalogkakukk. :wink: Csak vicces a buszhoz szaladni 200 métert Lénával a nyakamban :lol:

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Ó buli, ó csoki, ó sörutca :roll: én iiis én iiis :roll:

Zümis mi is nagycsaládos vírust tenyésztünk :( Tegtnap kidőltem, ágyban voltam egész nap, én megúsztam egy kis izzadással, apának viszont megy a hasa, Zéti meg egész nap hányt. Minden kijön belőle, volt kint megint az ügyelet, vettünk neki daedalonetta kúpot, remélem megállítja. Ti mit használtok? Jobbulást nektek!! Úgy néz ki Olinak is ez a vírusa volt mikor lázas volt. Szerencsére ő jól van, túl van rajta, beszélget, játszik, bohóckodik.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Így a szobaátrendezés is elmaradt, majd talán holnap.

Bogi gratula a foghoz!!!

Marci csúúúcs, nem semmi a négykézláb!!! :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Budabo néha könnyebb néha viszont nehezebb a munka a fiam mellett... szerencsére a férjem meg a lányom besegítenek ha itthon vannak... de a lányom is kamasz... úgyhogy néha vele is eléggé nehéz... :? Remélem Füge nem lázasodott be. :roll:

Zsu83 gyógyászati segédeszköz boltban vetted a harisnyát és a dokid írta fel?

Zümis ha mégis kell segítség akkor szólj! Nem jöttök a talira? Mert akkor ha jobb idő esz megint összehozhatnánk talit... :wink: Jobbulást nektek! :roll:

Elif klassz az avatarod! Gratula a forgáshoz! :D

Ladmon ugyanaz a tésztája mint az alap muffinnak csak meggyet és mákot is teszel bele? Jól sikerült? Gondolom elfogyott :D

Hugic valószínű a tejapadást a munkának is köszönheted.. nem tudsz pihenni és ezért... :? de ami muszáj az muszáj... én is így vagyok vele... néha érzem hogy túl sokat bevállalok... pedig nem ér az egész annyit... 2 hete még a családdal is összevesztem a munka miatt utólag nagyon bántott a dolog.... :( csodaszép képeket tettél fel Marciról! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


zetibebi: köszi. Jobban vagytok?

millye: nincs láz, jól viselte megint, jó kedvű volt, ma voltunk vásárolni, kapott egy strandsátrat :lol: ha már ilyen ügyes.

Kép
budabo
 
 


budabo olyan jó lett volna ma talizni... :? na majd legközelebb :D örülök, hogy nincs láza Boginak

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: én is sajnálom. Köszönöm aggódásod nekem nincs lázam :lol: :lol: és Fügének sincs :wink: . Talira jösz 1-én? nekem anyós lehet hogy bekavar :cry: na tessék ha nem az oltás akkor vmi más :cry:

Kép
budabo
 
 


Sziasztok,

na túl vagyok az utolsó vizsgán is, hát elég nehéz volt, de azért reménykedem 8) Nem tudom mikor lesz eredmény, mert nem a tanárnő íratta, de remélem azért minél hamarabb ...

Képzeljétek megint tök jó éjszakánk volt, Marcika odáig fejlődött, hogy 1/2 5-ig aludt mindenféle felkelés nélkül, sőt még utána is hajlandó volt visszaszunyálni, így 8-kor keltünk :P

Mi készülünk menni 1-én férjestől.

Na megyek, mert valaki megéhezett ...

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Zetibébi!
Apa,és a nagyok reasecet kaptak, napi4*2db ot, meg diéta...
Zsó meg hipp ors200-at meg smectát de azt sem issza meg meg a humananak az elektrolyt de nagyon hüle volt az aki ezt kitalálta mert ez egy ásványi anyagokat visszapótló ital lenne amit megspékelt egy banános ízzel....sós banán:shock: kegyetlen rossz.. nem csodálom,hogy nem issza meg....
Így maradtunk a hagyományos ,ropi,almalé,tea,alma,banán mellett.
Éjjel már nem hányt hála....ma eddig 2*fosizot...rem holnap sokkal jóban lesz.Ma annyira kimerült,hogy szinte egész nap fekszik bobískol ,nahh meg mesét néz...

Millye sajna nem megyünk .. :cry: :cry: nekem annyira kiesett a csípő szűrés.....és sajna rossz időben van 11:45 re kell menni....Börsre...naaaah de nem adom fel...lesz még tali.....
Rendben benne vagyok de csak akkor ha már itt mindenki teljesen jól lesz.
Nagy lányokat összehozzuk?

Hétfőn mi is szúrit kapunk ...2 ráadásul ....remélem szerdán nem fog neki fájni ahogy a doki meg nyomkodja .... :shock:

Fog??!!Húúúú!!Ez komoly???!!Gratula Fügének!!!

Nézte vki a könyvet jó lesz folytassam ?

Pihenek kicsit mert olyan depis vok ma...annyira besokaltam ,összejött minden.....áááááááááá nahh nem negatívoskodomitt

pá-pá

Kép
zümis
 
 


zümis: köszönjük. Én nem tudom megnyitni a könyvet :cry: mi lehet a baj? Jobbulást a betegnek.

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon szomorú vagyok :cry: , Apát behívták szerdára dolgozni, az áfa emelés miatt ( ő az egyik legjobb munkaerő ha sok munka van) gondolom ezért, de így nekem lőttek a talinak, mert kenguruval nem mehetek a lábam miatt, viszont babakocsival is necces lenne átmenni a városon! :cry: Kezdem megszokni, hogy én mindenről lemaradok! :cry: :cry: :cry:

Ma anyóséknál voltunk, persze Bence nem nagyon alukált, max fél órát! :? Hát úgy látszik tényleg nagyfiú lett, hogy ennyire nem alszik!

Hugic, nálunk is gondok vannak a nappali alvással, én nem is értem, hogy tudnak egész nap így pörögni ezek a babucik! :?
Tejci biztos rendben lesz, csak pihizzél ha tudsz, és tessék rendesen enni-inni ,és fagyizni! :wink:
Nagyon édes Marci, négykézlábazás nálunk is napirendi pont! :D

Bogi, már Bencus se nagyon alszik a babakocsiba, de nézelődni nagyon szeret, imádja a fákat! :D

Ladmon, holnapra én is kisírtam magamnak Apától egy kis shoppingot! :)

Zétivera, jobbulást Nektek! Reméljük egy darabig minden betegség elkerül Titeket!

Millye, ott vettem a gyógyharisnyát, illetve nem én, hanem Apa, mert neki az ismerőse a bolt tulaja! :)

Zsufi, nagyon ügyes volt Marcika éjszaka! Hagyta Anyát, hogy kipihenten menjen vizsgázni!

Zümis, jobbulást Zsónak és a többieknek is!
Könyvet mindjárt megnézem, mert eddig még nem volt rá időm! :?
zsu83
 
 


zsu: sajnálom az eljesét nekem meg anyós készül bekavarni, szóval nekünk sem biztos hogy összejön. Lábaddal ténleg ne vágj neki fontos hogy kiméld.

Kép
budabo
 
 


Zümis SAjnálom, hogy nem tudsz jönni a nagytalira! a nagylányokat legközelebb összehozzuk jó ötlet! Majd elviszik babakocsival a babákat mi meg dumcsizunk! :D

Zsu83 szomorú vagyok, hogy nem tudsz a talira jönni! Remélem nekem nem jön közbe semmi.... igaz délután oltás van... :roll: de én is a férjemre tudok csak támaszkodni mert tömegközlekedéssel nem mennék... :?

Budabo basszus Bogi... te sem jössz talira? Vagy még nem biztos? Na ne mááááááááár! :( Bár ha az időjárás tényleg ilyen pocsék lesz mert szerdára is esőt mondanak... akkor elmarad a tali.... :evil:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Bogi, csak nem jön fel anyós hozzátok!? :shock: :evil:
Kímélni kell a lábamat, de legszívesebben elmennék! :(

Millye, nagyon szomorú vagyok, de Apa se mondhatja hogy nem megy dolgozni a mai világba, még örülnöm is kéne neki hogy így számítanak rá! :roll:

Csajok, ha már így kibabrált velem megint az élet, ugye valaki egyszer eljön hozzánk minitalira :?: :?: :?:
zsu83
 
 


Zümis a könyv jó és folytasd légyszi a feltöltést :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsu83 én szívesen elennék ha a férjem elvisz vagy arra van dolga akkor összehozhatnánk egy talit :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Vazze' akkora tarját ettem meg a sütödésnél mint a fejem!
És volt mentes sör is! :D
Gyerkőci 4 alvásból csak egyszer balhézott (az is csak 10-es skálán 6-ossal)

Ergo: az élet szép.... :lol:

Természetesen most az egész család alszik szitu van, csak én nem.
Itt is mindenki alszik, dehát ezek a hétvégék már csak ilyenek!

Zsu: ne szomorkodj, örülj, hogy apa az élmunkás!!

Bogi: neked meg mit kavar a banya?? Mondd meg neki, hogy nemááárrrr!! Ha már az oltást elbliccelted...

Én persze sunnyogok, mert csak nem tudok felmenni Pestre, mert kenguruba nem merem bevágni az 1,5 órás útra...

Unatkozom...
Ja, úgy hallom már nem is (végülis letelt a fél óra...) :)

ladmon
 
 


Jajj!Lányok!!!

Ma megszületett uncsitesóm babája :lol: Csodaszép kicsifiú!!!Istenem elsem hiszem,olyan pinduri és,hogy az én Hannám is nem rég még ekkorka volt :lol: :lol:

Na majd jövök és olvasok is!!!!!!
Pusszancs!!! :)

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Millye, ok, ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Ladmon, ti se javultatok alvásügybe? :roll:

Andrea, gratulálok az uncsitesódnak! :lol: Mi a neve a kisfiúnak, és mik a paraméterei? :)
zsu83
 
 


millye: :wink: küldem püt.

zsu:
örülni kell a munkának,ez így igaz.

ladmon: banya kavar. Holnap van a keresztelő, de ide ugye nem teszi be a lábát, de jövő héten csavarogni Pestre fel tud jönni. Mindegy túlélem hogy holnap nem kell néznem a képét, de azért a férjem sajnálom. Ma van a névnapja, holnap Fügié és a keresztelő, de banyáék ennek ellenére nem jönnek.
:twisted:
andrea:gratula! Ti a sütőtökkel hogy álltok,szereti Hanna baba?

Kép
budabo
 
 


Úgy látom megint elszaladt veletek a ló, annyit írtatok h húha. :lol:

Elif, nagyon édi a vonalzód, a kicsi fiadról nem is beszélve! :D
Hanna is nagyon édi, Eszti is, Marcika is! (remélem senki nem maradt ki!!!)

Zvera előtt le a kalappal, remélem hamar megoldódik az alvásprobléma is, és Oli olyan jókat fog aludni, mint az én kisfiam. :)

Egyébként a banán nekünk is nagyon bejött, kisfiam imádja. :)

Köszi Crocus, h kérdezed, a bioszom erős négyes lett, és nagyon örülök neki! :D

Nálunk a kedvenc szín a piros meg a lila. :D Kedvenc játék meg anya haja... :lol:

Kép


Kép
gjéti
 
 


Andrea gratula az uncsinak!!!

Bogi nektek boldog névnapot! Lesz valami buli-féle?

Zümis tudod mit ajd Zsónak? Normaflore+b6 vitamin+az a büdös aloe verás lötty a sárga dobozban! Zéti estére teljesen jól lett, pedig több, mint tízszer hányt ma és kora délután durván lázas volt! Lázra nurofen kúp, két éves kortól adható úgyhogy az jó neki is, a kúp jobban felszívódik mint a lötty mert azt mondta a doki hogy ilyenkor kicsit nyálkás (bocsi) a gyomra, vagy mi a szösz. Én Zétit hagytam egy kicsit hogy tomboljon a láza, jól kiizzadta magát és most estére tök jól van. Lekopogom.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Gjéti te hogy vagy? Térded, ilyesmi?

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Ja és a daedalonetta kúp sz.rt sem ér, miután beadtam még vagy 5x rókázott szegény.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


zetibebi: köszönjük, lesz buliféle :wink: ma van a keresztelő! Nálunk Füge 22,00,04 körül felsírt álmában...nem szokott ilyet csinálni :cry: nem kellett vele semmit csinálni, mert egyet sírt és aludt tovább. Jobban vagytok? Hogy telt az éjszaka?

Kép
budabo
 
 


Mondjam? :roll:

Reggelre Oli arca kiütéses lett. :( Pedig ma már akartam neki adni barackot mert még csak almát evett. Mesés széria... (sóhajt) Már akármit írok negatív, mert minden ami történik az.

Viszont van azért aranyos is: Zéti úgy hívja Olit, hogy "Picioli" :D Meg tegnap este ketten játszottak, együtt, úgy igazán, ooolyan jó volt nézni :D Szóval van azért jó is :wink:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Kép helló csajok 8) Kép Kép Kép simi :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


zetibebi: nagyon sajnálon ezt a rossz szériát, de csoda helyesek a gyerekek együtt :wink:

Kép
budabo
 
 


Köszönöm a gratulácókat uncsitesóm nevében is!
:lol:

Zsu:A neve:Zsoltika(apukája után) :lol: paraméterek:2940g 53cm!!!!Kis csöppség!! :lol: :lol:

budabo:Hanna nagyon szereti a sütőtököt :lol: a kedvence,persze csak a barack után :lol: miért Fügének nem jött be?vagy még csak most próbáljátok majd?

zetibebi:Nagyon édesek a gyerekeid így együtt :lol:

hugic:Az a négykézlábas kép tényleg nem semmi :shock: :lol: Nagyon ügyi Marci :)

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK FÜGÉNEK! :lol: :lol: :lol:

Zétivera, most már tényleg csak jó dolgok történhetnek Veletek, már annyi mindenen keresztül mentetek! :(
Nagyon édesek a fiúk! :lol:

Andrea, nagyon édes baba lehet, ha lesz majd képed, akkor mutasd meg nekünk! :wink:
zsu83
 
 


Köszi Vera, h kérdezed, a térdeim jól vannak, most egész jól
megvagyunk. :D Oli nagyokat alszik napközben még mindig.
Most indulunk lassan nagymamámhoz szülinapot ünnepelni. :)

Kép


Kép
gjéti
 
 


Párom gépe mostanában indul, hatalmas vihar van, szakad az eső a jég, szétaggódom magam............................. :( (reptér mellett lakunk)

Kép
Kép
elif
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?