Új privát üzeneted érkezett!

Korenka
Igen, ebből a magnéziumból csak napi egyet szedek és 10 darabos.

Brigi
Tök jó az eredmény, gratulálok!

Én tartok a szüléstől, van bennem félelem, amit majd igyekszem júliusig leküzdeni, feldolgozni. Lucánál sok minden nem úgy alakult, ahogy terveztem, illetve ahogy a dokival megbeszéltük.
A kitolás nagyon hosszú (másfél óra) és megterhelő volt számomra, akkor már több mint 10 órája vajúdtam és azt hittem, hogy sosem lesz vége.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Korenka! Olvastam, hogy te is bio vagy. Csak a kajában, vagy másban is? Konkrét kérdés: én már pár éve csak mosódiót használok "szer" helyett, és most nem győzök utánaolvasni, hogy mit adjak majd a mmosáshoz, hogy fertőtlenítő hatása is legyen (a 90fokon kívül) Mintha orbáncfű olajat írtak volna erre. Tudsz esetleg segíteni?
Pelenkában is "zöldben" gondolkodom, találtam egyet, ami kombinálja az őskövület textilpelust meg az eldobhatót. Egyenlőre mindenki hülyének néz, hogy annyit fogok mosni, mint egy állat, de a gyártó szerint így is úgy is sokat kell mosni egy babával, 10 pelussal több vagy kevesebb kétnaponta...
Ti mit gondoltok?
Egyébként én is Magnerotot szedek, a dokim szerint hatékonyabb.
Már nem emlékszem ki írta, hogy köhög és beteg, de itt a megoldás:Oscillococcinum!!!!!Varázsszer, homeopátiás tehát mi is szedhetjük, én már 2 hete szedem heti egy pellettel megelőzésként, mindenkinek ajánlom, még a bio-knak is Korenka! Ebben az influenzás időben ki tudja...
Húú, ez hosszú lett :oops:
Üdv:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Még valami eszembe jutott: Ma megyek először Aquanatal szülésfelkészítésre, korainak tűnik, de azt mondta az oktató, hogy bármilyen korán el lehet kezdeni, mert minél többször gyakorolod, annál nagyobb segítség a szülésnél.
Majd mesélek, ha valaki kíváncsi rá!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 

 
 

ági:Bio vagyok szinte mindenben. Kettő dolgot nem tudok megoldani. A deo-t és a hajfestéket. :( Na de egyszer az is meglesz... :) Mosódió mellé teafa olajat ajánlanak, de nekem az büdös. Én mosószódát használok és ecetet a mosáshoz, a mosódió sajnos nem vált be nálam. Talán mert itt nagyon kemény a víz.

A pelusokon én is gondolkodtam nagyon. Anno a fiamnál a dm-ben kaptahó zöld pelenkát teszteltem, de nem volt a csúcs, most meg még nem néztem körül ezügyben.

Sajnos az oscilot már későn kezdtem el, és semmi javulást nem mutatott a köhögésre..... nyeltem a stodalt is de háziorvosom kiakadt rá. Nem tudom miért... vagyis sejtem... nem homeopata... eléggé elkötelezett a drága gyógyszereket gyártó cégek felé.... itt a közelben nincs felnőt homeopata. A gyerekeim orvosa hála az égenk az.

Nagyon irigyellek az Aquanatal miatt, majd mesélj. Gondolom neked kimondottan öröm, mert vizitündér vagy...:D:D Én majd a 12.hét után szárazon készülök fel...
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy vagytok vele, de két napja kész vagyok, nem szeretek bejárni dolgozni, napi három órát utazni és idegesít a sok gyerek :( Kicsit feszült vagyok, vagy mi.. Azt a rengeteg lépcsőzést a suliban meg egyre kevésbé bírom.

Volt valaki úgy kombinálton, hogy egy számára idegen kórházban, mert az sejtbankos volt és úgy ingyenes?

Annyira irigyelek mindenkit, aki már olyan elöl jár :) Addisz, olyan szépek a képek, hogy csak na! Bár nagyon jó olvasni a tapasztalatokat, néha olyan elveszettnek érzem magam :(

Hétfőn 17.30-kor kérek drukkokat! Megyek 12 hetes UH-ra, és addigra már egy hónapja láttam utoljára a bébit!

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Szerencsére nekem bevált a mosódió,és most jól is jött,mert allergiás lettem babásan a nővérem mosóporára,épp a fehérneműimet a saját mosásával mostuk,és úgy vakaróztam tőle :?

Eddig nem volt ilyen,emiatt minden fehérneműt visszahajítottam a mosógépbe,és mosódióval kimostam újra,így szuper!! :D


Én bevetem a mosható pelenkát,mert úgy vagyok vele,hogy ha az én sejhajomnak megfelelt annak idején,akkor az én babámnak is tökéletes lesz!

Max. ha kimozdulunk valahova,arra az esetre szerzek valami szintén nem túl környezetterhelő megoldásút is...
Vendég
 


Gabi: Teljesen értelek. Én is pöccre indulok. Ne csodálkozz, hogy ilyen nehezen veszed a lépcsőlet. Most több vért mozgat a szíved, idő kell a szervezetednek, hogy hozzászokjon. Ne aggódj mindjárt itt a második trimeszter! Én is ebben reménykedem! :D Hétfőn én is megyek kukkolni a kis babszemet!!! Akkor majd ne felejts el beszámolni a fejleményekről!!! és kitartás!!!!
korenka
Szár
 
 


De jó korenka, mindketten megyünk! :D Végre nem vagyok egyedül. Még valaki említett a hétfői UH-t.
A mosható pelus engem is lehet, hogy érdekelne, akinek van tapasztalata, majd írjon róla :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


norcs: Hárman megyünk hétfőn moziba! :D Nem, nem csak és főleg nem a 4D-n látszik jól a neme a babának. Úgyhogy van esély!!! Az én gyerekem jó későn mutatták meg a lábuk közét, de azért reménykedem, hogy most máshogyan lesz.

Ráálok én is erre a pelus témára lassan. Kiváncsi vagyok...
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az üdvözleteket és a gratulációkat!

koribon: már két különböző UH-on is fiúnak látták őket, a másodikon már számunkra is elég egyértelmű volt a látvány, de biztos, csak akkor lesz, amikor kibújnak

hana78: mi a Hősök terére járunk védőnénihez (Fekete Nóra)

Sokan kértétek, hogy meséljek még magunkról...

endometriózis és mióma miatt tavaly augusztusban operáltak laparoszkóposan (ez már a 3. ilyen műtétem volt), utána lombik-programba kezdtünk (amire a férjem spermaképe miatt mindenképpen szükség volt, de az endometriózisom miatt is jobb volt így, mert a megtermékenyített petesejt burka nagyon kemény volt, így lehet, hogy nem tudtak volna spontán megtapadni). 2 kis manót ültettek vissza és mindkettő megtapadt, amin meglepődtünk, de nagyon boldogok vagyunk, hogy rögtön az első beültetés sikerült. A nőgyógyászom szerint a méhműtétem (mióma) miatt császárral születnek majd.
A 6. héten leestem a lépcsőn (megcsúsztam a havon), de szerencsére nem kezdtem el vérezni, csak fájt a hasam. Fektettek, és magnéziumot kellett bevennem.
Utána a pajzsmirigyemmel ijesztettek meg, mert nagyon rossz lett a TSH értékem, így felmerült, hogy elveszik a babákat, mert súlyosan károsodhattak, de vettek vért, ahol az FT4 érték alapján megállapította az endokrinológus, hogy maradhatnak. A nőgyógyász, azért még kért 3 véleményt (genetikus, teratológus, másik endokrinológus), de ők is egyetértettek, hogy nem károsodhattak ilyen FT4 érték mellett.
Most a krónikus hólyaghurutommal küzdök, mert a 12. hétig nem igazán akart a háziorvos penicillint se adni, ráadásul a tenyésztés sem mutatott semmit, pedig mindig e.coli szokott a vizeletemben lenni, amikor ezek a tünetek jelentkeznek. Így maradt a tőzegáfonya tabletta és a d-mannose por, ami csak javított a helyzeten, de nem múltak el a tüneteim. Most már van Augmentin duo-m, de nem tudják eldönteni a dokik, hogy beszedjem-e?! A coli, ha átkerül a hüvelybe, akkor a magzatburok gyulladását okozhatja, ami hegesen gyógyul, ezért később nem tud nyúlni, így vetéléshez vezet. :( Ha beszedem az antibiotikumot, akkor pedig valószínűleg tiszta gomba leszek, hajlamos vagyok rá-akkor is ha szedek mellette probiotikumokat is. Most inkább arra hajlok, hogy beveszem, mert most már elmúltak 14 hetesek. Szerintetek?
Inzulinrezisztenciám van, Meforalt szedtem rá, amit pár hete abba kellett hagynom, a terhesség miatt. Terheléses cukor vizsgálatra megyek a héten, hogy kiderüljön elég-e diétáznom, vagy inzulinra van szükségem.
Ráadásképp ma fél órán keresztül ömlött az orromból a vér, de az okos internet segített (vattára kellett levendulaolajat csöpögtetni és azzal tamponálni a nózit).
Akinek volt türelme mindezt végigolvasni, gratula!

Kép
kata0223
Budapest
 
 


kata: Hát én végig olvastam, és el vagyok képedve. Én is kaptam antibiotikumot, de csak penicilinest szabad adni kismamáknak azt mondta a dokim, meg a neten is úgy olvastam. Az augmentin duo is az? Nagyon szorítok neked, hogy minden rendbe jöjjön.
korenka
Szár
 
 


Megint nagyon sokan el vannak veszve. Pequ és a többi küldöldi kismamink is nagyon csenben van. Remélem minden oké.
korenka
Szár
 
 


Kata: üdv itt!!

Én is lombikos vagyok,nekem is megtapadt a baba elsőre,csak rossz helyen,így most a 2. lombik gyümölcse van a pocakomban :D

Melyik intézetbe jártál?
Vendég
 


Szombaton megtudom a babácskánk nemét!!! :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!
Az aquanatal fantasztikus volt, már nagyon hiányzott a víz :lol:
Az volt csak fura, hogy én folyton azon "aggódom", hogy már most milyen nagy a hasam, ott a többi kismama meg rögtön azt kérdezte, hogy ugye első baba, mert milyen pici a hasam... :lol:
Nagyon, de tényleg nagyon jól esett, átmozgatja az ízületeket, gyengéden az izmokat, és gyönyörűen ellazított (kicsit stresszes a munkám :cry: ) Volt pár olyan légzésgyakorlat is, ami majd a vajúdást segítheti, mindenkinek csak ajánlani tudom, az már biztos, hogy én innentől folyamatosan járni fogok!
Kis túlzással kötelezővé tenném...
Köszi a mosásos tippeket, kipróbálom őket, és jó hallani, hogy egyre többen gondolkodunk így!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Már megint elfelejtettem valami, én már csak ilyen vagyok :oops:
Szia Kata!
Gratulálok és üdvözöllek!
Szomorúan olvastam a kommentedet, de biztos vagyok benne, hogy ha idáig így eljutottál, akkor rendbe fognak jönni a dolgok!
A pozitív gondolkodás nagyon sokat segít, én hiszek benne, hogy még gyógyítani is képes!
Hajrá, és kitartás!
Korenka!
Sajnálom, hogy az oscillo nem segít, nálam úgy néz ki, bevált, a párom most esett át az influenzán hétvégén, én még korábban elkezdtem, eddig úgy tűnik sikeres a megelőzés...

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Sziasztok!

Kata
Én is végigolvastam és minden tiszteletem a tiéd, komolyan! Többet nem nyavalygok a fejfájásom miatt :oops:
Az antibiotikum témához nem merek hozzászólni, ha a dokik sem tudják eldönteni, akkor nehéz egy ilyen helyzetben jó tanácsot adni. Remélem nem lesz semmi gond a kicsikkel és a várandósságod hátralévő ideje nyugalomban telik.

Gabi
Ha elveszettnek érzed magad, akkor gyere és mesélj, vagy kérj tanácsot, bíztató szót, itt megért mindenki, hiszen ilyen-olyan mértékben mi is keresztülmegyünk ezeken. Ahogy Korenka is írta, a szervezeted most kb. 30-40%-kal több vért pumpál, emiatt már egyikőnk sem olyan fürge, mint a várandósság előtt. Lassan a hormonok is rendeződnek és eljön egy nyugodtabb korszak. Megérzed a baba mozgását és az is nagy megnyugvással fog eltölteni.
Addig pedig koncentrálj az uh-ra, ami mindjárt itt van :)

Buvaragnes
Nagyon érdekesen hangzik, amit az auqunatalról írsz! Nem is tudtam, hogy van ilyen... Amúgy szégyelem, de elfeljetettem megkérdezni az ismerősöm, aki a Szent Imrében szült, de még ma pótolom!


Kolléganőm ma sutyiban lekapott oldalról, felteszem a fotót.
Ja, és érdemes egy pillantást vetni a képernyőmre :lol:

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, köszönöm.
Nagyon szép a pocakod! :) A képernyő meg hát... fantasztikus! :lol:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


ági: aquanatalozzál helyettem is. Én is eljárnék szívesen... :D Talán azért nem segített az oscilo mert nem az a baj.... ezt az agresszív köhögést kellene legyűrni , mert sem az orrom nem folyik, se nem fáj a fejem... tulajdonképpen más bajom nincs, de ez is elég. Éjszakánként arra ébredek, hogy őrült köhögési inger jön rám. Reggelente meg addig abba sem hagyom amig nem hányok a végén. Így egész nap kimerült vagyok. Csak ugatok egész nap. Fáj már a tüdőm tőle. Szédülök a kimerültségtől. Persze nem eszek rendesen, mert alapból émelygek plusz ez a nyavalya... na most jól kipanaszkodtam magam.... bocsánat... Te is Szt Imrében szülsz majd? Én is!!! :D:D

addisz: Jaj de szép poci!!! Én is ilyet akarok. Ez a legszebb pocakos korszak. Még nem óriási, de már lehet vele büszkélkedni, mutogatni, mert látszik, hogy állapotos vagy.... :D:D

Jah a monitor.....:D:D mi más is lenne a képernyőn munkaidőben! :D:D
korenka
Szár
 
 


addisz: Hogy a francban van ekkora rend az íróasztalodon? :D Az enyémen toronyban állnak a papírok. Néha elővennék egy kanna benzint és alápirítanék.... :D:D
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

kata,
hát ez nem semmi. :? Minden tiszteletem a tiéd! Reméljük, minden rendben lesz. Régen mi is a Hősök tereibe jártunk felnőtt rendelésre, de már onnan is eljöttünk ide a közelbe. Az egyik ismerősöm most márciusban fog szülni, ő oda tartozik. Kérdezte, hogy tudok-e gyerekorvost ajánlani, de sajna nem ismerem őket...


Én nagyon szarul vagyok, éjjel már aludni sem tudtam, mert annyira fájt a torkom, hogy minden nyelésnél felébredtem, aztán jól kiköhögtem magam, orrot fújtam, amire persze mindenki felébredt. Az orvosnál kezdtem a napot. Egyedül a penicillin tartalmú antibiotikumot szedhetem (semmi mást), így felírta (aktil duo). Meg mézes tea, c-vitamin. Ha a fejem fáj, akkor ha nagyon muszáj, mehet egy algopyrin. Én most már úgy vagyok vele, inkább beszedem, mert már érzem, hogy ha ez sokáig így megy, nem lesz jó vége... Alig bírtam hazavánszorogni (10 perc séta)...

Megyek, csinálok teát és eldobom magam.

H
hana78
 
 


Korenka
Rendmániás vagyok :oops: Nem bírom elviselni a kupit, se otthon, se az irodában. Röhögnek is rajtam a kollégák :) Az nem zavar, ha más asztalán káosz van, otthon sem várom el, hogy minden bogaraimnak megfelelő rendszerben sorakozzon, de én megcsinálom :)
Ez a pociméret tényleg nagyon jó, még nem akadályoz semmiben, de már látszik, hogy nem sima úszógumi :)

Hana
Jobbulást! Van az a stádium, amikor tényleg sokkal jobb bevenni a gyógyszert! Pihenj sokat!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Hana: Gyógyulj meg minél hamarabb. Totál értem az érzéseidet. Sajnos nekem is antibiotikumot írt fel az orvosom. Soha de soha nem szedek orvosságot. Van úgy, hogy 3 napig fáj a fejem, de nem vagyok hajlandó semmilyen mérget bevenni. Most viszont már kénytelen voltam. Kiváltottam, de fél napig nézegettem mire a férjem rámparancsolt, hogy elveri a fenekem, ha tovább vacilálok :D:D:D Ráadásul hülyére aggódom magam, mert a magzatomnak most alakulnak a fontos szervei, még nem léptem át a 2. trimeszterbe, félek, hogy ezek a vacak gyógyszerek befolyásolják ezt a fontos szakaszt... (hiába mondja az orvos azt, hogy szedhetem) szóval parázok nagyon, de érzem, hogy nincs más választás... :(

addisz: Két gyerkőc mellett feladtam minden mániámat....majdnem minet... :D:D
korenka
Szár
 
 


Ági: klassz lehetett az Aquanatal!!! :D

Azt megkérdezhetem,hogy tettél-e előtte "óvintézkedéseket"? :)
Én előző 7végén készültem úszni menni,de anyumnak a dereka becsípődött,így kimaradt,de most 7végén tuti megyek,imádom a vizet!!!!! :)


Addisz: eddig nagynak találtam a pocakomat,de telnek a hetek,és a pocak ugyanakkora :?
mostanra úgy érzem,talán nagyobbnak kéne lennie (mármint a sajátomnak)...
5 hét,és félidős leszek!!! :D :D

Szombaton meg fény derül mindenre! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!Ha nem haragszotok,csatlakoznék Hozzátok!Már pár napja "nézegetlek Titeket,de eddig még nem volt merszem írni!
...látom van ismerős is?! :lol: ...de szupi,ennek nagyon örülök!Remélem Te sem veszed rossz néven ha ide is irogatok majd?!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Béku!Biztos nagyon szép lehet a pocid!Ne aggódj a méretén!(majd küldhetnél vagy rakhatnál fel fotót,kíváncsi vagyok rá nagyon!!!)
Sajnálom, hogy az úszás nem jött össze,pedig annyira készültél rá! :(

Most visszaolvasgatok,hogy képbe legyek! :D

Kép
Kép
missancsi
 
 


Szia Ancsi!! :D
Üdv itt!! :)

Csináltam amúgy egy új fórumot is a másikból kirekesztettek számára.... Ugyanaz a címe,csak múltidőben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jól tetted,hogy jöttél :D

Lányok,Ancsival ugyanott volt lombikunk,5 nap különbséggel :D
Innen az ismerettség ;)
Vendég
 


Ma este készül az újabb pocakfotó,mert bár a vonalzó szerint a betöltött hétnél 1 nappal idősebb a baba,elvileg ma töltöm be,és ilyenkor minden héten készül egy újabb pocakfotócska :D

Így este,vagy holnap felrakom :D
Vendég
 


Oksi Béka,már várom a fotót!!! :lol: Teljesen a fülembe ültetted a 4D-t is+visszaolvastam és láttam,hogy Más is volt 4DGen-ben ilyes kor körül és már Neki is megmondták a nemét!..már én is annyira szeretném tudni!Lehet,hogy mi is bejelentkezünk!

Látom Titeket is utolért ez a fránya betegség! :?
11-12.hét között én is megfertőződtem,nagyon rossz volt,de a legrosszabb az volt,hogy én is nagyon féltettem a babát!De nem volt mese,muszáj voltam bevenni a felírt gyógyszereket!Úgy néz ki,hogy picúrkánknak sem lett baja!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Addisz!Nagyon szép a pocid! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Kata!Nem semmi dolgokon mész keresztül!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: mikor indul a párod?
Nem fér bele addig? Mi is 7végén megyünk,szombaton a 4D Genesis-be :)

Én úgy kértem az időpontot,hogy mikor tudják legkorábban megmondani a baba nemét tutira :D
És ők mondták,hogy szombaton menjünk!!!

Én úgy várom!!

Tényleg örülni fogok fiú babácskának is,sokan nem hiszik el,csupán mert eredetileg lányra készültünk,de nagyon boldog lennék egy kisfiúval is :D
Vendég
 


Béku!Apa majd csak 5-én utazik!...szívem szerint már most hétvégén is mennék! :lol: ....én már tökre össze vagyok "zavarodva"!Lánypártiak voltunk,aztán érzésünk fiú volt,de legutoljára azt mondta a doki,hogy mintha lány lenne...de egyenlőre inkább nem megmondható!Na így aztán már nem érzek semmit!Csak a kíváncsiságot! :lol:
Ha jól láttam vasárnap is vannak 4DG-ben??!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: igen,szombat-vasárnap is vannak 8-14h.

Szerintem kérj egy időpontot,hogy még lássa apa az utazás előtt!!! :D
Vendég
 


Szia Ancsi!

Üdv a csapatban, természetesen csatlakozhatsz! Gratulálok a babához!
Mi is vasárnap voltunk a 4D Genesisben, 16+5 naposan és nagyon szép felvételek készültek! Arról nem is beszélve, hogy a szonográfus egy hihetetlen kedves nő, aki olyan rajongással beszélt a munkájáról, hogy csak na!

Kisbeeka
Nagyon sokáig az én pocakom is ugyanakkora volt, sőt, néha azt éreztem, hogy kisebb... Most mintha megindult volna, legalábbis egyre többen fedezik fel, hogy nem vagyok egyedül :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: ne is mondd,tegnap reggel mikor felkeltem,olyan pici volt a pocakom (mondjuk hozzátartozik,hogy végre minden tekintetben tudtam menni mosdóba :roll: ),és olyan ijesztő volt!!!

No majd este megmondjátok,pici-e a pocak,vagy épp elég! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Addisz!
Szép poci!!!Nekem még nincs ekkora, de ugye Te előrébb jársz...

Hello, Ancsi!
Gratu a Manócskátokhoz!
Én is ismerlek ám...(szoktam zugolni nosztalgiából a BMC-sben).Régi szép emlékek...

Jobbulást a betegeskedőknek!!!
Jajj, már jönne a tavasz, hogy vége legyen ezeknek a fránya betegségeknek...

Engem a víz nem izgat. Úszni sem tudok... :oops: :oops:

De biztosan jó ez a felkészülés.Főleg az ilyen vizicsibéknek, mint Ti.

Én nem vagyok rendmániás sajnos.Azért nem lep el a kosz, de közel sincs ekkora rend, mint Addisz asztalán...
Bár most az irodámban lehet, hogy rend van, hogy nem én vagyok ott.
Egyébként az asztal-ablak detto, mint az enyém a cégnél.Ugyanaz a szög...

Szerintem mindenkinek kiderül a neme, ha megy.
Nek em sem 4d-s volt, de a szakértő szemek látták a lényeget.Én nem láttam semmit itthon a felvételen.
Néha azt sem, mit kéne nézni....

Ma sóskát főztem krumplival-tojással.Jól bekajáltam, de mintha nem is ettem volna...Feneketlen a bendőm...

Befejezem, legyetek jók!!!!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi: nekem is feneketlen a bendőm,de emellett kevésbé vagyok rosszul!!! :D

Viszont tényleg folyamatosan ennem kell,mert különben nagyon rossz...
Ég a gyomrom,és szédelgek.

Párom nem tud lépést tartani velem.
Az eredeti súlyomhoz képest csak 1 kg-mal vagyok több,pedig éjjel-nappal eszem folyamatosan :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én is sokat eszem, néha már a hajnali pisilésnél korog a gyomrom... :oops:

Tegnap megvesztem a fánkért, írtam apának sms-t, hogy legyen kedves hozzon nekem egyet. Aztán vett 6-ot (!), mert nem tudott dönteni :) Imádom! (mármint apát ;))

Kisbeeka
Biztos éppen elég nagy :) A babó elfér bent kényelmesen az a lényeg!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Béku!Hány órára mentek szombaton???..én is bejelentkeztem! :lol:
Hát a kajálással én is így vagyok!éhes vagyok-eszek-erre mégjobban megjön az étvágyam!Rám kb.:3 kg plusz jött!..amúgy kb.hány kg.szokott az anyukákra felmenni?Mi az ami még a normális keretek között van?

Brigi!Kis zugolvasó! :lol: :lol: :lol:
A vizi dolgok engem sem mozgatnak meg!Sajnos!Valószínűleg azért mert fostalicska vagyok a vízben :? !De azért majd babaúszás mindenképpen lesz! :lol:

Addisz!Mit érzel a babádból?Mozgolódás,rugdalózás? :roll:

Engem a kismamajóga érdekelne!Jár vki ilyenre?Milyen gyakorlatok vannak benne?

Kép
Kép
missancsi
 
 


sziasztok!

sajnos még mindig nem sikerül képet mutatnom nektek a picurról, pedig már egy másik programot is letöltöttem hozzá, de nem jön össze. :(

kicsit én is úgy érzem, mintha megállt volna a poci növekedésem, pedig már úgy várom, h látványos legyen. amikor voltam a 12 hetes uh-n, volt egy egy másik lány is 12 hetesen és neki már elég nagy volt a pocakja...

én még mindig nagyon rosszul vagyok, olyan mintha nem javulna, hanem egyre rosszabb lenne, már hánytam is, pedig eddig csak hányinger volt. most meg szédülés és fejfájás is van hozzá. meddig tart még vajon? :roll:

tegnap volt a kiállításunk is, amin kikészültem, sokat kellett állni, a végére már minden bajom volt, nyilalltam, meg fájtam alul. de szerencsére jó sokan eljöttek és jól sikerült. :)

szerintetek milyen időközönként ajánlatos menni nőgyógyászhoz vizsgálatra? ha nincs semmi gond, csak a biztonság miatt.
Vendég
 


Addisz!Ha kajáról van szó apa szokta kérdezni tőlem:ennél x-et?Erre én mindig:Hülyéskedsz?Bármikor bármit!....kimondom a kaját és már érzem is a számban az ízét!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Addisz: párom is ezt játsza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kérek 1 db valamit,és ő is bevásárol belőle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Babó feszít a pocakban,az tuti,de érezni nem érzem még mindig :?

Amit múltkor 1-2 alkalommal éreztem,azt azóta sem,pedig az gondolom Ő volt!

Ancsi: mi szombaton 3-ra megyünk :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Hát ma "kiidegelt" a kisfiam. Mindent elkövetett annak érdekében, hogy felhúzzam magam. (kakaó kiborítás, üveg összetörés, kisautó összetörés, kártya szétrágás....) Most alszik, így van egy kis időm regenerálódni :lol:
Nálunk havas minden...hol a fenébe van már a napocska :?

korenka: tényleg?? pedig azt gondoltam volna hogy 4D-n bizti jobban látják. Na akkor van egy kis remény hogy megtudjuk :)

kata: hát nem lehet neked se egyszerű! Minden elismerésem a kitartásodért!!!

addisz: de szééép pocid van már :)

hana: :( jóbbulást kívánok!!!!

missancsi: üdv itt! :)

Kép


Kép
norcs83
 
 


Pannamol: én sima dvd-lejátszó programmal vágtam ki képet a filmből!!

Csak egy katt a pause-ra,és a menüjében van valami pillanatképnek nevezett valami.
Mindjárt megnézem,pontosan mi.

Nekem sincs ehhez külön programom ;) :D
Vendég
 


Pannamol!Vigyázz magadra!!! Milyen kiállításotok van?
Ha gondolod küldd át pü-ben a fotót,ha tudok segítek,hogy felrakhasd!
Hogy milyen gyakran érdemes dokihoz menni?(Nincs választott dokkered??)..ha van akkor ő általában mindig mondja,hogy legközelebb mikor menj hozzá!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Panna:
VLC médialejátszóval játszottam le a laptopon,és ha meg van állítva a kép a megfelelő pillanatban,akkor a videó menüpont alatt a legalsó pont épp a pllanatkép.
Ha arra rámész,egyből készít egy "fotót",ki is írja,milyen néven mentette el a gépedre ;)
Vendég
 


Missancsi
Most már rendszeresen érzem a babát, eddig főként reggel és este, vízszintben jelentkezett be, de az utóbbi egy hétben már napközben is mocorog, ülés és állás alatt is :D A finom mocorgás mellett néha olyan határozott rúgás-félét is érzek, nagyon lent!
Egyszer már tettem fel egy terhességi súlykalkulátort, ami a magasságod és a kezdősúlyod alapján "megmondja", mennyi lenne a normál gyarapodás. Persze ez alkati dolog is.
http://bertengo.com/kalkulatorok/terhes ... alkulator/

Panna
Jobbulást! Gratulálok a kiállításhoz :)
Én nagyjából havonta megyek a Sztanyikhoz, van, hogy picit több idő telik el, ha meg kell várnom valamilyen leletet, mint pl. most az AFP-t.
A videó varázsolásában sajnos nem tudok segíteni, abban én is béna vagyok...

Norcs
Én is már nagyon várom a meleget, tiszta depresszióssá tesz ez az idő...

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Ancsi: a súlyra nekem a védőnő azt mondta,havi 1-1,5 kg megengedett!!

Neked nem mondta,hogy mennyit hízhatsz?
Vendég
 


Pannamol!Vagy úgy!Dvd-n van a felvétel!Abban sajna nem tudok segíteni!

Béku!Hát úgy látszik a deles időpontjuk "lyukas"volt,mert mi azt kaptuk!Nem mondta a nő(viszont iszonyatosan kedves volt),hogy hogy hívják!Nem tudod kihez megyünk?(mert mondta a hölgy hogy csak ő lesz aznap!)

Kép
Kép
missancsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: