Új privát üzeneted érkezett!

Starlark,
Nem tudom, hogy meddig normális, de nekem is elég sokára, 3 hónap múlva jött meg először, hogy abbahagytam a szopit. Te mikor hagytad abba?

Holka,
Ja, még a múltkor akartam kérdezni, hogy ha nem jön ki foga 1 éves korig, akkor miért kell röntgen? Akkor kicsit beparáztam, de hál'Istennek most úgy látom az első fogak már készülődnek. Csak kiváncsiságból kérdezem

Kép
hbetti
 
 


Betti!

jaj, köszi a tortarecepteket, de jó, hogy feltetted! Nem raknád fel a linkesbe is? Ott tuti megtalálnánk keresgetés nélkül is, ahogy aktuális lesz!

Zárt topic-téma:

Én is benne vagyok, csak ezt a topicot se kéne hanyagolni! Hisz így azok, akik eddig csak időről-időre kukkantanak be, megfosztva érezhetik majd magukat. és én nagyon félek, hogy megosztja majd a társaságot, ahogy máshol is. Ha pedig mindenki átvonul oda, akkor ez itt totál megszűnne! nekem a szívem csücske. Sajnálnám...

Holka!

Ha nem gond, én is zaklatnálak majd priviben! :oops: A dokim szabin van! :wink:

Emma meg csúcs! Ha így halad, pár hónap és táncra perdül!

Márti
borossné becz márta
 
 


Köszönjük a dicséreteket!


Holka,

ez megnyugtató. Magától elhagyja majd a szopit??? ez még hihetetlennek tűnik, mert egyelőre még kikéri magának a cicit. van egyfajta sírás amit csak akkor ad elő ha cicit szeretne :)

KépKép
druska
 
 

 
 

Szeder,
Nagyon sajnálom,hogy (ahogy a szavaidból kivettem) még eléggé szomorkás vagy :( Remélem azért nincs nagy baj :?
Én is benne vagyok a zárt topikban, hisz nem szeretnék megválni tőletek, de azzal abszolút egyetértek,amit márti írt, hogy így akik ritkábban néznek be,azok lehet kirekesztve éreznék magukat. Nah, meg hiányozna a babanet is. Vagy akkor egytől egyig mindannyian átcuccolnánk egy zártba és ennek annyi itt?Mert igazából szerintem meg 2 felé írni nehéz lenne. Kinek mit említettem már, újra leírni vagy sem stb. A zárt topiknak igazából így átgondolván csak úgy látnám értelmét,hogy ha akkor mindenki meg és ott folytatnánk a mindennapi beszámolókat.

Betti,
Tök jók a receptek,amiket küldtél. Én is már gondolkadtam rajta,hogy milyen legyen, de sztem én nem vagyon fogok már variálni, hisz a tejen kívül gyakolrlatilag Andor is mindenfélét eszik. így egy lightos piskótás gyümölcstortára gondoltam, vagy esetleg még egy túrós réteget is hozzátennék :)

Nah, én meg kitakarítottam a lakást, mert hétvégén nem sikeredett :oops: a barkácsolás miatt :) meg kicsit punnyadtunk is itthon egyet együtt,Andorozván meg mikor aludt volt,hogy lenyomtunk pár Lost részt. Néztétek ezt a sorozatot? Mi most teljesen rápörögtünk :D (vagy írtam már, nem is tudom :oops: )

Holka,
Hogy milyen ügyes Emma!!! :shock: :shock: :D Hihetetlen!!! Tényleg nagyon sokat számít egy nagyobb tesó jelenléte (pont erről beszélgettünk a hétvégén) Sokkal gyorsabban feljődnek általában a tesós babák. :) Jó lehet látni!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Holka! Emma lassan olyanokat produkál, mint egy ovis! :lol:

Druska! Nálunk már átalussza bálint az éjszakát.Amikor kezdődött a fogzás akkor lettek nehezek az éjszakák, sokszor felsírt, 3-szor szopizott éjjel.... Aztán amikor a fogai már nem bántották, mi is megsináltuk a 3 éjszakás sírni hagyást, és bejött. Megint alszunk...

Én dűlőre jutottam: elhagyom az egyik szopit. (nálunk még három van egy nap, a regeli, és az esti marad) Szeretnék tanácsot kérni, hogy az elhagyott szopi helyett mit adjak?
blúmi
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan a zárt topikhoz szeretnék reagálni.

Ha a többiek mennek, én is megyek természetesen, de elmondom a tapasztalataimat.

Másik topikom pont ugyanezért átment zártba, mondván ott szabadabban leht beszélgetni.
Nem volt kígyó-béka kiabálás, de nem jött mindenki, akik miatt ez az egész indult, oda sem írtak utána - ezt ne vegye magára senki Ott ez volt a szitu - és szépen lassan bedöglött az a topik és ezzel együtt az is, ahonnan elindultunk. Oda is alig ír már valaki. Két szék közül szépen a padlóra pottyantunk.
pedig nagon jó csapat volt az is. Sajnálnám nagyon, ha ez a topik is arra a sorsra jutna :( Mert bár nem tudok napi szinten írni, de minden reggel, a reggeli kávém mellett ez az első amit elolvasok!

Jövök még, ígérem, de egyik gyerekem sem aludt ma, jönnének lakást nézni, rendet kéne csinálnom valamennyire.

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Betti! Végre túl vagy a hétvégén! Sokat gondoltam ám Rád! Tavaly nyáron nekem is sikerült 4 napot eltöltenem egy olyan társaságban, ahol szívem szerint én is megkérdeztem volna: nem bánod, ha megnevelem a gyereked?
blúmi
 
 


Bocsi csajok, most csak a zárt topichoz szólnék:

Én abszolút támogatom!!! Ebben a topicban eddig sem volt veszekedés, nem hiszem hogy csak azért lenne, mert nyílik egy zárt topic. Aki pedig "külsősként" eddig csak olvasgatott, az majd talál magának más olvasgatni valót.. :roll: Nem ellenük vagyok, hiszen nekem aztán tök mindegy, hogy ki olvasgatja, amit írok... én szemtől szembe is megmondom, ha valakivel - családtaggal, boltossal, stb.- van valami bajom, de azért az, hogy pl. mikor jön meg, milyen a férjemmel a viszonyom.. stb... nem tartozik másra!!!
Nekem is- illetve tesóméknak- van tapasztalata zárt topicról: náluk a keménymag -aki szokott írni- átment, a néha-néha be-bekukkantók meg egy idő után háborogtak, hogy oda miért nem ír senki.
Én őszinte leszek... az elején, amikor még mi is csak úgymond ismerkedtünk egymással, nem beszélgettünk bensőségesebb, másra nem tartozó dolgokról, így az sem volt talán olyan fontos, hogy ki olvasgat minket. Viszont szerintem itt vannak többen olyanok, akik pont azért nem írnak, mert BÁRKI elolvashatja a privát szférájukba tartozó dolgokat. Nézegessétek vissza, hogy hányszor írja azt valaki, hogy " akit érdekel, annak priviben elküldöm"...
Zárt topicban szerintem sokkal több mindenről lehetne beszélgetni... ugyanis egy idő után szerintem nem csak a gyerekek fogják a témát adni, hiszen többen visszamennek dolgozni, jönnek a dolgos hétköznapok...
AMúgy meg szerintem az utóbbi időben elég nagy a pangás, ami lehet a nyaralások miatt is, de lehet, hogy csak nem tudunk mit írni a gyerkőcről?!:roll: :?: :roll: :?:
Egy szónak is száz a vége: Én nagyon támogatom a zárt topicot!
Vendég
 


Sziasztok!

Zárt topik: hááát nehéz kérdés. :roll: Igazat adtam Mártinak is, de ugyanakkor Bejcivel is egyet értek. Nincs tapasztalatom másik topikokkal, és nekem mindegy, hogy a Babanetet vagy az Anyatanyát nyitom meg, egy a lényeg: kár lenne, ha szétesne a csapat!

Blúmi,
Én nem is értem ezeket a szülőket, ők nem másznak falra a saját csemetéjüktől??? Lehet, hogy én még könnyen beszélek, mert nincs egy 2 éves vagy idősebb gyerekem, de azért a nevelési elveim nagyjából körvonalazódtak, és remélem tartani is fogom magam hozzájuk.
Szopielhagyás: mi a napi étrendje Bálintnak? az alapján tudunk szerintem tanácsot adni. Pl. Juli reggelire tápszert kap, dél körül főétel: főzi, husi, tészta stb., 3 körül tejtermék és/vagy gyümölcs, 6 körül újból tápszer (de ezt már nagyon nem tudom beletömni, szerintem ezt el is fogom hagyni), vacsira Sinlac.

Gabolino,
Én sem fogom túlcifrázni a tortánkat, mert Juli is már mindent eszik, csak gondoltam, valaki esetleg örülne ezeknek a recepteknek. Valószínű egy túrótortát fogok neki csinálni.
Ma elkezdődött a Sziget, mikor mentek először? :D

Holka,
Én elsiklottam Emma mutatványa felett :oops: most olvastam vissza, hogy miért dicséri mindenki. Hát, ha nem Te írtad volna, el sem hiszem, hogy egy 11 hónapos baba ilyen ügyes lehet! :D
Visszatérve a "fogas" kérdésemre: arra lettem volna kiváncsi, - mert pont ez nem derül ki a kérdésemből -, hogy milyen rendellenesség lehet a háttérben, ha nem jönnek a fogacskák?

Kép
hbetti
 
 


Márti,
Átmásoltam a linkesbe is!:wink:

Kép
hbetti
 
 


Halihó mindenkinek!
Megjöttünk mi is az idén kicsit hosszúra sikerült nyaralásból.
Bejci! Külön köszönet a hiányolásért!
Nagyon jó volt ez az elmúlt 2 és fél hét. A gyerkőc nagyon sokat fejlődött az elmúlt 2 hétben mozgásfejlődésileg, ami már nagyon időszerű volt. Végre elkezdett mászni, először a Gyulavári kastély kertjében tette meg az első néhány méter mászást. Azóta már jobban megy. Bent a lakásban kevesebbet mászik, inkább még kúszik egy idő után, így ahol csak tudtam, fűre tettem, mert ott csak mászik. Már korábban meg kellett volna ezt tennem. Sebaj. A lényeg, hogy azóta múlt héten már felült, majd feltérdelve pakol mindent, sőt már fel is állt (ezek szerint december elején fog elindulni?). Most kezdem érteni, amit írtatok, hogy nincs idő semmire, ott kell lenni a háta mögött állandóan az esések miatt. Bár elég jól megtanult esni már kisebb korában, így ha csak beüti a fejét, fel se tűnik neki. Ha már sír, akkor kell a vigasztalás. Ja, szép barna színe lett, szerintem apukám gyorsan barnuló bőrét örökölte, pedig 50-es krémmel kentük. Mellesleg a vizet nem csak a kádban imádja, hanem a tavakat is. Hatalmasat pancsolt Vadkerten a tóban, miközben hangosan kacarászott.

Valaki kérdezte az alvást. Sajnos a múlt héten katasztrófa állt be ezen a téren, ugyanis kétszer fél óra a nappali alvás, aminek következtében iszonyatosan fáradt. Bízom benne, hogy itthon újra 1 órákat alszik majd. Bár ma megint fél órákat aludt, és extra nyűgős is lett estére. Van valami ötletetek, hogy tudnám meghosszabbítani az alvás idejét?

Pénteken meglátogattak Noniék is, nagyon aranyosak voltak a fiúk, Misike is hatalmasat nőtt. Zabálnivalóan ad puszit. Még közös pancsolás is volt. említette, hogy Minyu után újabb pocakosunk van, amin nagyot pislogtam, még jó, hogy ültem. Tanakodtunk, ki is lehet az. De mi másra gondoltunk. De remélem, hamarosan BLÚMI te is hasonló örömről adsz hírt nekünk.

Petra!
Gratulálok a pozitív teszthez!! Tesódnak jobbulást.

Angel!
Gratula a mászáshoz! Nálunk is ennek hatására indult be. Úgyhogy biztos van benne valami.

Nagyon jó babaképeket hoztatok, nem szeretnék senkit se kiemelni.

Gabolino!
Így utólag Boldog szülinapot!

Pelenkázás: két emberes a dolog. Ráadásul felfedezte a kukacát, le akarja tépni, de szó szerint. Iszonyat. Na és amikor még szaros a feneke és úgy nyúlkál. … hát. Mostanában törlőkendőt adok a kezébe ilyenkor, így legalább kevésbé lesz olyan a keze.

Konan!
Sajnálom a nyaralást. Mi volt a baj, ha publikus?

Sziszi!
Nekem is írhatsz, kíváncsi vagyok, mi van veletek.

Anyo!
Dávid is időnként így megy a fűben, bár én pont ezért adok rá a 30 fokban is vékony hosszú nadrágot, mert biztos szúrja a lábát. Na meg azt szeretném, hogy először tanuljon meg rendesen mászni.

Honey!
Jó nyaralást!

Holka!
Csak ámulok, milyen ügyes Emmád van.

Zárt topik: én is Márti és Bejci véleményén vagyok. Nagyon nehéz. Egyszer már felmerült a kérdés, akkor hanyagoltuk. Kíváncsi vagyok, mi lesz, de az biztos, hogy nekem a mindenem TI vagytok. És ez tényleg így van. Most is azért ülök még itt, hogy tudjam, mi történt veletek amíg távol voltam.


Akkor mi lesz lányok? Csapunk egy közös pezsis partit 17-én este az első szülinapra (olyan hihetetlen, nem?) ? Persze újra kismamik ihatnak almalevet is, hogy a színe alapján ne tűnjön fel. Hány órakor? Humanka. Hány óra is az eltolódás? Hogy lenne a legjobb, hogy te is már nyugiban vagy és nekünk sincs még túl késő.

Most ennyi, majd hozok képeket is.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Bejci! Reggel szopizik, délelőtt gyümölcs, ebéd előtt pár órával szopi (ezt kéne elhagyni), ebédre főzelék, uzsonna gyümölcs, aztán este megint főzelék, és lefekvés előtt szopi. Írod a sinlacot: ez tulajdonképpen pépes? És lehet recept nélkül is venni? A gyerekes témához visszatérve: egyetértünk.

Szeder! Nagyon sajnálom, remélem nem komoly a gond! Várunk, ha esetleg semleges témával azért tudsz jönni. Zárt topikkal kapcsolatban mindkét álláspontot megértem. (nyilván, ha mindenki átmegy, nem fogok esténként üres képernyőt bámulni, és megyek én is..)
blúmi
 
 


Zart topik: szerintem is nehez ugy, en azt gondolom, hogy csak ugy mukodhet, ha MINDENKI jon, es akkor ez megszunik. Ket topikra nincs ertelme irogatni, ha ugyanazok a tagok vannak. Aki ritkabban jon (mint pl en is), az majd ritkabban fog a masikra jarni, szoval ez nem lehet gond. Nekem valojaban mindegy, hiszen csak technikai kerdes, hogy a Babanetet vagy az Anyatanyat nyitom meg.

Blumi: szerintem sok az etkezesek szama. Ugy ertem, hosszu tavon az a cel, hogy egy gyerek (felnott is) 5x egyen egy nap. En erre torekszem most, mikozben kialakitom az etkezeseket. Igy most nalunk pl. ugy van (nem mondom, hogy ez az idealis, de en igy csinalom, es nekem mukodik, es majd kisgyerekkent is ezt az 5xi kajat megtartani Bendonel):
reggeli:szopi
tizorai: gyumolcs v. joghurt v. gyumolcsos turo
ebed: husi zoldseggel meg rizzsel v. tesztaval v. krumplival
uzsonna: fozelek
vacsi: szopi
De en ahogy elhagytam a deli szopit pl. akkor bejott helyette az ebed, szoval nem megszuntetnem kellett egy etkezest, hanem csak helyettesitenem.
Mivel te az ebed elotti szopit akarod elhagyni, szerintem nem tudsz mast tenni, minthogy tizoraira kicsit tobb gyumolcsot adsz neki, aztan pedig az ebedet hozd egy kicsit elobbre ideiglenesen, hogy ne legyen nagyon ehes a csimota. Aztan majd szepen kitolhatod az ebedet a rendes idore, ha mar megszoktatok, hogy nincs tizorai meg ebed kozott szopi, es szerintem akkor automatikusan is tobb gyomulcsot fog majd enni egy ido utan, mert tudja hogy nincs kozte mas :wink:

Agi: gratula a maszashoz !!! Ugy latszik, a fu meghozza a gyumolcset mindenhol. En meg ezt nem tudom, mert itt ugye hideg van, igy en meg nem vittem ki Bendot a fube. Noni hogy van??? Ugy eltunt a korhaz ota, remelem, minden oke vele es Misikevel! Bendo is mostansag kezdei felfedezni a kukacat, de o meg nem tepkedi, csak fogdossa egyenlore.
Itt most 8 ora idoeltolodas van, szoval a pezsgozes nalam reggelre marad, de nem banom :wink: Akkor meg ugysem ittam, majd pezsgos reggelit tartok :lol: (Raadasul nekunk eppen augusztus 17-en van a megismerkedesi- es hazassagi evfordulonk is, szoval jo koran kezdek unnepelni aznap :lol: )

Mindenki: mondjuk este 10 nalatok az mar nagyon keso lenne??? Vagy akkor mar alszotok? Es akkor koccintanank az elso topikbaba erkezesere ... :wink: :D

Errol jut eszembe: A.m. reg jartal erre, minden okes veletek, ugye?!

Anyooka: ti is masik kerot neztek? Megvan mar? Vagy eloszor ezen akartok tuladni?

Holka: en mar nem tudok mit mondani, Emma csucsszuper ugyes :lol: Es mar a kisorlok bujnak elo?! :shock: Jol belehuzott a kiscsaj ezen a teren is!

Betti: koszi a recepteket.

En most szembesultem azzal, hogy B elegge le van maradva a kaja-fronton. De aztan rajottem, hogy nincs. En bizony nagyon szigoruan betartom a Kismamas tablazatot. Nalunk meg egyaltalan nem kapott cukros etelt, semmi sosat, etelizesitoset, csak zoldseget magaban, durumtesztat, gyumolcsoket, meg hust. De zoldseg, gyumolcsbol is azt, amiket a tablazat alapjan lehet adni. Joghurtot is 4 napja kapott eloszor, a turot meg nem probaltam, de par nap mulva az lesz a kovetkezo. De meg darabosat egyaltalan nem eszik! Ti hogy alltok a darabos kajaval???

Szeder: en sem tudom a miertet ... lehet, hogy kicsit vak vagyok?! Nem tudom, mi a baj, de ha van kedved irni, akkor szivesen meghallgatlak :wink:

Starlark: mar probaltam alacsonyabb porszivo teljesitmennyel, de akkor meg sokkal tovabb tartott, es az orditas sem volt kevesebb vagy halkabb. Inkabb maradt a nagyobb teljesitmenyu, de gyorsabb. JA, ertem ... azt hittem, ilyen mazlid volt, hogy pont sikerult az elso lepeseket is felvenni. De akkor nem :?

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Jaj, Lányok, annyira jó hírt kaptam, hogy itt zokogok a megkönnyebbuléstől! :lol: Hetek óta nyomasztott, hogy lehet a nővéremnek komoly baja van, de most hívott - felébredt az altatásból - hogy minden rendben nála, nem találtak semmit. Tudom, hogy ez nagyon OFF, de ki kellett magamból írni, mert szétfeszít ez a nagy öröm! :lol:

Jövök még, de közben Juli is felébredt!
Szép napot!

Kép
hbetti
 
 


Hello!

Ági: JAj de örülök a jó híreknek!! :) Látod, mondtam anno, hogy egy -egészséges- gyerek sem marad háton fekve... csak valaki előbb kezdi a mocorgálást, valaki később! :)

Humanka: Nálunk ezerrel megy a darabos kaja! Bár én nem is tartom be a táblázatot, hiszen Bius új beceneve : Kunyika, mert ha valaki eszik, rögtön megy kunyerálni! Szóval ő már rendes felnőttes kajákat eszik, zöldfűszerekkel, pici sóval, ha kell gyümölcscukorral ízesítek. Persze csak minimálisan, de azért ízesítek. Túró, joghurt, tojássárgája is már megy. A tésztát, gyümölcsöt, zöldséget csak villával töröm meg, eddig mindent lenyelt... :wink: Babapiskótát a kezébe merem adni, mert csak akkorát harap, amekkorát meg tud rágni.

Nekem az este 10 abszolút okés a koccintásra!!!

Betti: Örülök, hogy jó híreket kaptál a tesódról!!! :)

Starlark: Szerintem nem vagy elkésve "nagylány" fronton, de ha jól emlékszem Te is pajzsmirígyes vagy... néztek mostanában hormonszintet nálad? Lehet, hogy nem ártana!!

Blúmi: Szerintem simán hagyd ki az ebéd előtti szopit! Helyette kínáld meg egy kis vízzel, hogy a folyadékigénye ki legyen elégítve, de szerintem ha már kap rendes ebédet, akkor bőven elég az 5 kaja! Sőt! Én úgy veszem észre, hogy nálunk néha sok is, bár mindig megkapja az 5-szöri kaját!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is megjöttünk a nyaralásból! Szupi volt, de elég nehéz is a két pici gyerekkel. :? De azért élvezték ők is nagyon. És ismeretséget kötöttünk egy idősebb házaspárral, akik magyarok, de már 30 éve kint élnek Svédországban. Hát nem semmi, hogy miket meséltek az ottani helyzetről. Jó lenne ott élni. Hát, lehet, hogy megpróbálunk majd kimenni. Itt nem tudom, hogy milyen élet vár a gyerekekre. :roll:

Minyu!
Neked is gratula! :lol:

Majd hozok képeket később!

gwini
 
 


Ági,
De jó nektek, hogy ilyen sokáig nyaraltatok!
Ez a fű csodákra képes :lol: Gratula a pici fiúnak!
Szóval nem Te vagy, és nem Noni a titokzatos kismamánk? Pedig benne voltatok a négy meggyanúsított emberem között. Na most már kettőre szűkült a kör. :lol:


Blúmi,
Humanka már leírta a kajával kapcsolatban, amit én akartam.

Humanka,
Juli már nagyon profin eszi a darabos kajákat. Pedig eleinte volt fuldoklás, fintorgás, de erőltettem, aztán 1-2 héten belül hozzászokott, hogy a kis fogatlan ínyével elnyamnyogja a kajákat. Bendő is biztos rákap majd!

Gwini,
Üdv itthon! Elhiszem, hogy nem volt teljes relax két ilyen pici mellett. Ebből kostolót kaptunk a hétvégén :lol:
Barátaink 13 évig éltek Svédországban, mindkét lányuk kinn született. Hát, teljesen más világ! Nem is értem, miért költöztek haza. :roll: Érdekesség: voltunk velük Göteborgban két éve, és ott egyetlen koldussal találkoztunk. Barna börű (nem a naptól), lerobbant külsejű pasi CBA-s szatyorral. ÁÁÁ, nem magyar volt :mrgreen:

Na most akkor megyünk az Anyatanyára?

Kép
hbetti
 
 


Márti
persze, írj csak nyugodtan.

betti
röntgenen láthatóvá válnak a fogcsírák, a tejfogak és a maradandó fogak csírái is.
ha látható az jó mert megvannak. vannak rendellenességek amikor a fogak részlegesen vagy teljesen hiányoznak.
de lehet,hogy egy tejfog nem bújik elő a maradandó fog viszont igen.Ilyenkor viszont nem torlódnak majd össze a
maradandó fogak. :wink:
örülök,hogy a tesód jó hírről számolt be!!!

Druska
hááát...a szopit nem hagyta el magától henim,de mikor fél nap alatt leválasztottam a szopiról onnantól kezdve az
éjszakákat is átaludta rögtön. Ekkor volt 20 hónapos és azóta is minden éjjel 11-12 órát alszik egyhuzamban.
kopp-kopp.

gabolino
szuper a kisfogas!!!!
lost..nem láttam és grace-klinika fan voltam... :lol:

ági
szerencsére nekünk a nappali alvásunk hosszú és biztos pontja a napnak...viszont nálunk emma kizárólag
a babakocsiban alszik ilyen sokat 2,5 -3 órát.ja és mindig a levegőn alszik...ha mondjuk szakad az eső akkor
a verondán. ha mégis kiságy akkor sötét törölközőket teszek az ágy rácsra..csak akkor alszik nagyot ha sötét búra veszi körül,nálunk a babakocsi is sötétkék..

starlark
doncek nagyon édes!!
írok majd privit,de lehet csak éjszaka lesz rá időm...

zárt topik:nem kell anyatanyára menni itt is lehet kérni a babaneten zártat.
17-i pezsgőzésben benne vagyok!!
holka
 
 


Képzeljétek, ma van a 8.házassági évfordulónk, megyünk a Westendbe vacsizni és mozizni. Látta már valaki a Szerelem második látásra c. filmet? Én nagy reményeket fűzök hozzá! Holnap jövök beszámolni!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok! :)

Most csak egy gyors kérdés erejéig ha nem bánjátok:
vacilálok itt már egy jó ideje puhatalpú cipővel kapcsolatban és arra jutottam,hogy tényleg kéne egy míg nem indul el és megy többet majd Andorom. A kérdésem: van vkinek más tapasztalata, mint a Liliputis cipellő? Mert 1-2 másik ilyen puha bőr tutyis oldalt még találtam, de nem tudom...
Valamint Andornak 12cm-nek mértem a talphosszát és a táblázatban azt láttam,hogy az M-es cipellő 12.8cm-es lábra való: Jó ez neki? Ez az ő mérete szerintetek is? Hogy kell ezt nézni pontosan?Tudtok esetleg ilyen boltot,ahol személyesen is felpróbálhatjuk vagy ezek mind rendelősök? A következő méretre már 14cm-t ír,az nagy, nem?

Bocsesz a kérdésözönért, de ma úgy voltam vele,hogy meg szeretném rendelni, de próbáltam boltokban is nézni, de sehol semmi. Közben egész d.u. lótottunk-futottunk fa anyagot nézni a következő "műhöz" :D Szóval még nem tudom honnan, milyet rendeljek,vegyek.

Más infó gyorsba még: a praktikerben van tök jó tricikli.Szerintem én azt fogom megvenni. 10.990 HUF,tolókar,fémváz,korlát,lábtartó, meg valami űrhajós zenélő kütyü az elején; 1 éves kortól. És amit fontosnak és jónal találtam,hogy a lábtartó nagy, széles,amolyan(hülyén hangzik) tálka, szóval nem tud belőle ki/lecsúszni a lába. Andor nagyon élvezte,amikor kipróbáltuk, csak nem akartam megvenni, mert emlékeztem a linkre,amit Anyooo küldött és ott is van egy ilyen űrműszerfalas vagy mi,csak a tábbtartója nem ilyen jó,amit ott meg nagyon praktikusnak tűnt. Szóval sztem az lesz :D

Na, megyek most, keresgélek addig még erről a puhatalpú cipellőkről.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Holka,
Köszi a felvilágosítást! Remélem meg lesznek a tejfogaink valahol.. :roll: :D

Márti,
Azta, 8 év? Nem semmi! Gratulálok a házasság évfordulótokhoz. Jó romantikázást! :wink:

Gabolino,
Vaterát, TeszVeszt nézegeted? Ott is érdemes nézni, mert legalább más márkákat is megtalálod, meg szerintem ki lehet fogni jó állapotú, használt kiscipőket.
De pl. ennek az eladónak új cipői vannak:
http://www.teszvesz.hu/show_user_auctio ... r_id=10911

Blúmi,
Most a vacsinál jutott eszembe, hogy nem is válaszoltam :oops: Igen, a Sinlac pép szerű, szóval kanalazni kell, de ne hidd hogy macera, Juli 2 perc alatt belapátolja. Nagyon szereti az ízét, néha a változatosság kedvéért a napközbenről megmaradt gyümipéppel is szoktam ízesíteni. Lehet vény nélkül kapni, de úgy elég húzós (2960 Ft) az ára.

Kép
hbetti
 
 


Csjúúú Betti,
Naaagyon köszönöm a linket!!! :D:D:D szoktam teszveszelni,vaterázni sokszor, néztem most is, de valahogy rosszul írhattam be valamit a keresőbe és nem adott ki nekem ilyet. De ezek nagyon jók!
És bizony,szerintem inkább Les kell Andornak, mint M-es, mert ha már most 12cm a talpa, akkor ha még zoknit adok rá, akkor az a 12-13as belső talphossz méretnek megfelelő :)
Szerintem (ha addig nem ad vki más, jobb ötletet) akkor én ezt ma le is fogom ütni :) Csak várom apáját, mert elment egy haverhoz vmiért és neki is meg szeretném mutatni, hogy melyik tetszik neki :D de vagy pingvines vagy tekis lesz sztem. A teki a koszolódás miatt lenne jobb.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


sziasztok,

hoztam megint pár képet. Holka kérted, ilyen Tomi fésztufész:




Kép ártatlanság
Kép né'má'

Kép vigyor

Kép
**angel**
 
 


Holka, nem semmi Emma miket tud :) felmászik és csúszdázik? :shock:
Tomi leg(j)újabb tudománya a lépcsőn való felkapaszkodás.. reméljük esetünkben a lábkinyújtós szánkázás elmarad.
Grace klinika :), én is szerettem.

Szoros barátságot ápol a fiam egy a medencéjéből kimaradt locsolócsöves alkatrésszel, mostanában állandóan azzal dzsangázik. Múltkor kérdezte a védőnéni, hogy van-e kedvenc játéka, macija? Hömm.

Gabolino, a fogas nagyon klassz lett, a magasságmérő szerintem is tök jó ötlet rá. Ügyes vagy :). Sziget? A szokásos vihar és eső látom idén sem maradt el.

Starlark, Doncek video nagyon aranyos!! :D

Druska, helyes a kisfiad, szép nagy szemei vannak. :) Éjjeli szopiról mi kb. egy hónapja szoktunk le, nálunk is megvolt az a bizonyos három éjszaka, az első nagyon brutál ordítós, a második hisztizős, a harmadik hüppögős. Azóta is kelünk simi-simire, de szopi nincs.

Betti a recepteket köszi, pont én is keresgéltem a neten. Beszereztem már gyertyákat, meg sityakot is, hihetetlen, hogy egyéves szülinapokat ülünk nemsokára. :shock: Ja és kéne még általános tisztítószer, meg nem tudom az eredeti falfestékünkből van-e még?

Blúmi, szopi elhagyás témában a többiekhez csatlakoznék, szerintem a délelőtti elhagyása nem lesz nehéz ügy. Kopp-kopp.

Ági, üdv újra itt és gratula a fejlődéshez nektek is. :) Hozhatnál majd képeket a nyaralásról.

Márti, jó mozizást, én is de szeretnék már eljutni egy jó kis filmre..

Kép
**angel**
 
 


Blúmi!
Szerintem jól leírták a többiek a szopit. Mi még reggel szopizunk, de nagyon gondolkodom rajta, hogy abbahagyjuk, mert alig van már valami benne.
Ja, amúgy nálunk összesen 5 étkezés van, de sokszor úgy látom, hogy még ez is sok neki.

Humanka!
Noniék jól vannak, rengeteg a dolga, neki sincs ideje semmire.
A pezsgőzésre a 10 óra nekem jó. Gratula az évfordulókhoz!
Darabos kaja: szerencsére megy. Én már nagyon régóta nem turmixolok semmit, csak villával töröm át. Valamint adok neki egészben gyümit is, és a tölcsér az egyik kedvence.
Mikor nekünk szívni kellett az orrát régebben, akkor előtte megmutattuk neki, odaadtuk a kezébe, hagy barátkozzon vele. Majd csak bekapcsoltuk a porszívót, még mi is adtunk hozzá hasonló hangot, így kacagva tudtuk kiszedni a trutyit. Ha viccelődsz vele közben, hátha kevésbé fogja utálni. Sőt, volt hogy használat közben is fogta a csövet, ami külön tetszett neki.

Bejci!
Jót mosolyogtam rajtad. egy -egészséges- gyerek sem marad háton fekve... csak valaki előbb kezdi a mocorgálást, valaki később

Betti!
Nem, nem mi vagyunk azok. Miért gondoltál ránk? Pont beszéltük, hogy mi még nem mernénk bevállalni most még egy gyereket. Köszi a receptet, már épp nézni szerettem volna én is hamarosan, de így könnyebb a dolgom.

Márti!
Boldog házassági évfordulót és jó ünneplést. Hogy vagy egyébként?

Angel!
Cuki Tomi.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


kicsit sok lesz, bocsi, nem tudtam válogatni

Kép berregve mászok

Kép dinnyét eszek

Kép egyedül

Kép elfáradtam

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Kép melyiket válasszam?

Kép romos kastély

Kép ülök

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


és még egy utolsó

Kép pancsolok

még teszek fel olyat Noni ha megengeded, amikor Misikével együtt van, csak azokat még nem töltöttem le a gépre

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Hali!

Angel! Ági! (Bocsi többiek, de csak ez az oldal sikeredett most... :lol: )
Nagyon édesek a képek a gyerkőcökről! Tündériek!!!

Sajna, ez nem a mi nyarunk!!! :? :evil: Hétfőn ismét elindultunk nyaralni, most a Balatonra. Ma már itthon vagyunk! :shock: :? Tegnap este 7-kor a párommal összenéztünk és úgy döntöttünk, hogy gyorsan-gyorsan összepakolunk és uzsgyi......már itt sem vagyunk! Irány haza! A mi jó kis otthonunkba! Sikerült egy olyan szállást kifognunk, hogy csoda, hogy egyetlen éjszakát is kibírtunk ott! Ráadásul ismerős által! :shock: :? Aki nagyon jól tudja, hogy egy közel 1 éves babával nyaralnánk. Na, mind1 nem is részletezném.... ami rosszat el tudtok képzelni..... na az mind 1 helyen. Tanulság: mindig előre meg kell nézni (ha csak lehet), hogy az ember hová megy nyaralni!!!
Azért Annával "megkóstoltattuk" a Balatont! Borzasztóan élvezte! "Lükeanya" persze megint nem vitt fényképezőgépet! :evil:
Annácskám borzasztóan beindult! Már szinte csak gyalog hajlandó közlekedni! Szinte rohan! Persze esik-kel, kék-zöld! :lol: Beszélni már annyit sem beszél, mint korábban. Már azt sem mondja, hogy nemnemnem. Néha van egy "any", de hogy ez anyát jelent-e vagy sem, azt még nem igazán tudom! De lehet!
Tényleg csak átfutottam az oldalt, így csak címszavakban:
Cipő: Anna szandálja elég kemény talpú, rendesen csapkodja is! Keveset van rajta, csak ha nagyon muszály. Kaptunk egy puhább talpú félcipőt is, de az még úgy látom kicsit nagy, tehát az sem az igazi. Lassan nekünk is be kéne szerezni egy jót!
Zárt topik: ha lesz biztosan benézek oda is ha lesz rá időm. Amikor erre van, akkor biztosan lesz arra is, de ez az 1. (!!!!) Ez a 2008 szeptemberi babák topikja! És szerintem mindig is ez lesz!
Na, Pancsácskám idefészkelte magát az ölembe és igyekszik ő is beszállni a nyomkodásba! Mielőtt végleg elnyomkodná amit írtam, megyek. Amint tudok visszanézek és figyelmesebben visszaolvasok.

Kép
Kép
konan
 
 


Ági! Egyszerűen meg kell enni Dávidot!! Egy kész öcsi! És biztos jó a humora!

Köszönöm lányok a szopi témás válaszaitokat. Tényleg soknak tűnik ez a kaja, de én mindent védőni tanács alapján csináltam. (nekem mindig bejön, mit mond) Én már régebb óta feszegetem nála a déli elhagyását, de azt mondta, hogy semmiképpen, mert három tejalapú táplálék kell, és ideális, ha ez anyatej. Tulajdonképpen igaza van, csak én már nagyon szeretnék egy kicsit sportolni, fogyizni, készülni a kistesóra testben, és ehhez azért lassan el szeretném kezdeni az elválasztást. Egyébként megfogadtam az egyhangú tanácsot, és ma már megvolt az első leszoktatós ebédünk... :D KÖSZI!!

Betti! Örülök, hogy jobban van a testvéred! Én is elfelejtettem válaszolni neked egy régebbi kérdésre: nem a laktanyánál vettünk telket, hanem Rácalmáson a Dunaparton. Annyira szép. Egyik irányban a kastélyt látod, másik irányban a Dunát. Viszont a válság miatt valószínüleg nem tudjuk vállalni az építkezést, úgyhogy elég bizonytalan az álomtelek sorsa...

Angel! Imádnivaló a kis vasgyúród!!!!!

Gabi! Szuper a kis alkotásod!!!!
blúmi
 
 


Bocs, nem olvastam vissza, de nem Humanka írta, hogy lehet itt a Babaneten zárt topik? Ez hogy működik? Ezt a meglévő topikot nem lehetne zárttá tenni?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


sziasztok!
mi is balcsin vagyunk, úgyhogy csak gyorsba
gabol:én rendeltem álom liliputit de nem jött be!!!!kicsit piros lesz tőle felül a rüsztjénél a lába...és most h. csak kézenfogva akar menni, szerintem jobb az olyan cipő ami tartja a lábát.ma megvettük első kiscipőjét, végül siesta lett, mert más nem volt a méretében, meg ez tök könnyű ráadni tépőzáras.
szeder!!mi a helyzet??? :(

Kép
winona
 
 


Sziasztok! :)

Blúmi: Mi adunk már Kicsi D.-nek joghurtot, krémtúrót és nagyon szereti mindkettőt. A +15%-al nagyobb danonból is simán eltűntet egy dobozzal :)

Ági: Dávid egy kis tünemény :) Hogy saraz :)
A kétszemélyes tali jó lehetett :)

Hbetti: Örülök hogy a tesód ilyen jó híreket mondott és sikerült megkönnyebbülni :)

Bejci: Háát igen kéne csináltatni. Azt hiszem megjövünk a nyaralásból és csináltatok egy teljes hormont nem csak pajzsmirigyest.

Holka: Írj amikor tudsz :) Várom.

Márti: Milyen volt az évforduló?

Gabolino: Nekünk Lilliputi van. Nagyon bejött. Még mikor Doncek született kaptunk egy merevtalpú siesta szandált. Nagyon zavarta. A puhatalpuban szépen sétál már. És egyetértek azzal hogy ez az ideális nekik, kell hogy erősödjön a talpizomzat.
Télre viszont lehet ezt a rugalmas talpú elephantent veszem majd neki.

Angel: Vigyori Tomi szenzációs :)

Konan: Sajnálom, hogy ilyen rosszul sült el a balatoni nyaralás. Hangoskodtak vagy mi volt a baj?


Pezsizés:
Mi pont 17.-én megyünk nyaralni, de gondolunk majd erősen a topicra. 10 órakor tudunk-e pezsizni nem tudom mert úgy néz ki egy szobában leszünk D-vel ő pedig 9-kor legkésőbb alszik.

Kép

Kép
starlark
 
 


Starlark!

Nem ilyen probléma volt! A szállás volt gáz! De nagyon!!! :evil: Már eleve úgy kellett bevágnunk magunkat a gazon. A házban elviselhetetlen egérszag uralkodott. Az ágyban akkora kráter volt, hogy 1 éjszaka után még mindig fáj a derekam és a csípőm. A fürdőszoba: 1 tusolós csap, mosdó, wc (amiből visszajön minden) és egybefüggő padló, amin van egy jó nagy lyuk - ez a lefolyó. Ja és egy undorító függőny. Na itt fürdess gyereket?! Konyha is volt, de minek?! Mosogató és mikró. Egyik szörnyűbb állapotban, mint a másik. Hűtő NINCS!!! Rezsó NINCS!!! Van viszont klassz terasz, amit benőtt a szőlő, a szőlőre pedig jönnek a bogarak és a madarak. A madár első ténykedése volt, hogy lefossa Anna úszógumiját! :evil: :evil: :evil: A kert egy nagy dzsungel, térdig (Annának hónaljig) érő fűvel. Az egész ház ragadt a kosztól. Röviden, tömören ennyi! De szerintem ennek a fele is elég lett volna. Jövőre máshol próbálkozunk. És azt előtte megszemléljük! :lol:

Kép
Kép
konan
 
 


Konan: Jézusom!
Nagyanyámnak van nyaralója Balatonon az se bababarát túlzottan de ettől fényévekre jobb állapotban van, de azt se ajánlanám kisgyerekes ismerősnek.
Aki ajánlotta tudja egyáltalán milyen állapotok közé küldött titeket?
Azért megkérdezném tőle hogy ezt hogy gondolta, mert ilyen helyen hallod gyerek nélkül se maradnék pihenni.

Kép

Kép
starlark
 
 


konan!
Ez tényleg szörnyű lehetett. Nem csoda, hogy hazajöttetek.

És akkor néhány közös kép Noni Misikéjével együtt:

Kép fiúk

Kép fiúk megint

Kép Misike labdázik

Kép nyomulunk

Kép pancsolunk

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziasztok Lányok!

Jöttem egy kis helyzetjelentésre! :oops:

Először is az új kismamiknak óriási gratula (Minyu, Petra). Nem tudom minek köszönhető, hogy Én is egyre többet gondolkozom egy harmadik babán, de van ami mindig elnyomja a dolgokat! A szívem szerint szeretném de az eszem szerint nem. Na majd meglátjuk az elkövetkezendő 5 évben még bármi is lehet :wink:

Mi is voltunk nyaralni Balatonalmádiban négyesben. Nagyon szuper volt. Bár első nap legszívesebben hazajöttünk volna mert nem lehetett bírni a lányokkal de aztán szépen Ők is megszokták az újat és a végére nagyon jó lett! Szuper az Almádis strand! Nagyon-nagyon tetszett, tuti jövőre is ide megyünk majd. Nagyon élvezték a csajok az iszapolós részt :) De jövőre majd viszünk mamákat is, hogy Mi is ki tudjunk kapcsolódni a férjemmel kettesben :)

Amióta hazajöttünk itthon van nagy meló! Elkezdtük építeni a ház mögötti támfalat, hát nem kis munka! Meg nekiálltam múlt héten ablakot, meg függönyt mosni! Három nap alatt végeztem a házzal de közben hordtam fel a támfalelemeket a férjemnek, hogy neki csak bedolgozni kelljen. Hát másnap majdnem nem kellett kikelnem az ágyból. Egy db kb. 20 kg-s és két nap alatt kb. 200 db-ot hordtam fel :shock: És még mindig rengeteg van. Hétvégén újra nagy meló lesz!

Ramóna teljesen elromlott a nyaralás alatt! Teljesen visszaszokott az éjszakai cicizésre! Nem csak mi voltunk a házban plusz egy szobában így ha nyüsszentett éjjel be kellett dugnom a száját :lol: Most újra nem sokat alszom. Na mindegy majd csak lesz valahogy! Most azért egy hónap alatt kicsit tudtam aludni feltöltődtek a tartalékjaim :) Ja és már egyre többet közlekedik két lábon. Annyira édes! Ja és Nálunk a mászás átment csimpánzjárásba! Annyira muris! Aki látja mindenkinek nagyon tetszik. Arra jöttem rá szerintem azért váltott át erre mert kemény a térdének a kő. Azt mondta a doktornő, hogy nagyon okos baba és jó husis is, tegnap mérték 9,52 kg és 73 cm :)

Az este 10 órai pezsizésben Én is benne vagyok :)

Zárt topik Én is benne vagyok! Nekem mindegy hova írok ide vagy oda :) A lényeg, hogy tudjak Rólatok :)

Nagyon szuper képeket raktatok fel. Tündériek ezek a babák egytől egyig :)

Sziszi jó, hogy írtál. Nekem is jöhet a pü!

Kismamik graulálok a szuper uh eredményhez. Nagyon jó Veletek izgulni.

Szeder mi a baj?

Próbálok visszakapcsolódni mert nem nagyon vagyok képben, ezért ne haragudjatok,hogy nem írok név szerint!

Kicsit sok voltam :oops:

Még vadászok képeket!

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
lanta
 
 


Na akkor a képek:

Kicsi eteti a picit :)
Kép

Esküvőn voltunk :)
Kép

Kép

Kép

Sziasztok :)
Kép

Komolyan nézős :)
Kép

Kép
Kép
lanta
 
 


Balatoni nem sok van, de azért egyet kerestem :)

Kép

Kép
Kép
lanta
 
 


Ez a támfal amit most építünk

Kép

Na jó sok voltam bocsi :oops:

Kép
Kép
lanta
 
 


Lanta!
De jó, hogy jelentkeztél. Épp tegnap gondoltam Rád, mi lehet veled. Hát igen, az építés nem a könnyű melóról szól. Azért ne erőltesd meg magad, legfőképp ne húzd meg a derekad, nagyon tud fájni később is, ha egyszer már gond volt vele. Én csak tudom, anyuék költöztetéséből lumbágóval tértem haza, azóta is kínoz időnként.
Megoldódni látszódik a régi probléma?
Nagyon aranyosak vagytok egytől egyig.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziasztok,

Köszi a tanácsokat, de azt hiszem én inkább még hagyom éjjel is szopizni, és várok még, mint Holka.

Mult éjjel kipróbáltuk a sírni hagyást. Sétálgattunk is vele apa is, hátha elalszik, de úgy üvöltött, hogy már majdnem sírtam vele együtt én is. 1 óra után ő győzött. :(


A Balatonon mi is voltunk (hisz ott lakunk mellette) - nagyon élvezte a kis úrfi. Egyszer lent voltunk vele a strandon és második alkalommal már a strand bejáratánál ki akart ugrani a kezemből. Tudta mi következik annyira megjegyezte.

Egyébként otthon is nagyon szeret pancsolni. Becsukja a szemet és két kézzel tiszta erejéből csapkodja a vizet. Nagyon jó volt szerintem, hogy pici korában vettünk fürdető szivacsot (tudjátok amire rá kellett fektetni a kádba) és így most egyáltalán nem fél a víztől.

KépKép
druska
 
 


Ági!
Valóban nem könnyű dolog az építés :) De jól esett egy kicsit kikapcsolódni :) Amúgy azért cipeltem fel Én a köveket mert a férjemet jobban féltem a novemberben műtött gerincsérve után. De hétvégén már volt segítség és most hétvégén is lesz úgyhogy azért így már könnyebb lesz.
A régi probléma igen megoldódni látszik :wink: Még nem a tökéletes de sokkal jobb. Szuper az e-mail amit küldtél :wink: Köszönöm még egyszer! Lelamináltuk egytől egyig úgyhogy tartós lesz :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Druska!
Mi is csináltuk ezt a sírni hagyást! Első éjszaka másfél órás sírás volt, Nálunk is apa volt vele. Másnap már szinte csak nyüszik voltak de azonnal aludt tovább, de tökéletes nem lett, viszont azért elviselhetőbb volt mint előtte. :) 1 hónap volt az egész, azalatt az egy hónap alatt 3 éjszakát aludt át. Azóta meg ugye a nyaralás visszacsinált mindent. Most ismét várom a csodát. Egyenlőre most újra bírom aztán majd meglátjuk! Ha megint már a zombik táborába fogok tartozni akkor újra megpróbáljuk a dolgot. :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


lanta!
örülök nektek, hajrá :wink: :lol:

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Szia!

Ajánlom figyelmedbe, ha szeretsz utazni és szereted az extrém kedvezményeket!

Turisztikai - információs portáljainkon keresztül több száz szálláshely között válogathatsz, illetve exclusive üdülési csomagokat vásárolhatsz extrém olcsón!

Dióhéjban a vállalkozásról:
www.szallasszerviz.hu portál belföldi szálláshelyekről és kapcsolódó szolgáltatásokról ad információkat a hazai utazni vágyó közönségnek.

www.familytravel.hu portál kiemelten a családoknak szóló, gyermekbarát szálláshelyeket és a kapcsolódó szolgáltatásokat katalogizálja és teszi elérhetővé a családok számára.

www.aukciosutak.hu portál üdülési ajánlatokat, programcsomagokat kínál eladásra licit formájában, illetve direkt ajánlatokon keresztül.

Amennyiben szeretnéd igénybevenni az extrém, esetenként 40-50 %-os kedvezményeket, kérlek kattints az alábbi linkre és igényelj Travel Action Klubkártyát most díjmentesen!

www.szallasszerviz.hu/oldal.php?megnyit=1004

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


BRÉKIN NYÚZ: kibújt Juli első foga!

Kép

Ennek örömére ma nem akar aludni... :?

Kép
hbetti
 
 


Betti: Julcsi nagyon ugyes, hogy kinovesztette vegre a fogat, hogy ne izguljon az anyukaja tovabb :lol:

Lanta: nagyon jok a kepek, az unneplosok kulonosen, nagyon kis csinosak vagytok mindannyian, te is jol nezel ki :wink:

Agi: nagyon jok a kepek, latszik, hogy a sracok jol elvoltak egyutt. Szerintem most vhogy David olyan sokat valtozott, es nekem ugy tunik, hogy egyre jobban hasonlit rad. Ti is igy latjatok?
En nem irtam a zart topikot, mert nem tudom. Holka irta, hogy itt is lehet zartat kerni.

Konan: huh, ez tenyleg nagyon gaz, ahogy leirtad. :evil: Sajnalom, hogy igy alakult a nyaralasotok, de jol tettetek, hogy hazamentetek, mert legalabb igy normalis korulmenyek kozott tudtok pihizni egy nagyot.

Blumi: majd irj, hogy sikerult elhagyni az ebed elotti szopit, milyen volt a fogadtatas?!

Winona: es nektek hogy sikerult a nyaralas?

Gwini: nalatok is nyaralas kerdes? Milyen volt? Hogy ereztetek magatokat?

Angel: csucsszuperjo kepeket hoztal :lol: Nagyon szep es aranyos Tomi baba !!!

Marti: gratula az evfordulotokhoz, hogy sikerult az este kettesben? Mit neztetek meg a moziban?

Huh, latom, darabos kaja ugyben le vagyunk maradva. Mondjuk, nem baj, Bendo a rendes kanalazast is eleg nehezen fogadta el, szoval nem csodalkozom, hogy ehhez sem fulik a foga. (Mar van neki 6, es most jon az utolso 2 metszofog is ... olyan fura, teli van foggal a szaja :lol: , aztan pedig meg mennyi lesz)

Bendovel kedden megint dokinal jartunk, meg mindig nincs jol. Kedden kapott antibiotikumot. Ma az ebed utani alvasbol 40 fokos lazzal ebredt :cry: Egesz delutan felment a laza, Panadolt, Nurofent kapta kombinalva, meg hutofurdo is volt. Igy is kis hoemelkedessel tettuk le aludni, remelem ejszaka pihen egy nagyot, es holnap mar ugy ebred, hogy elkezd gyogyulni. Remelem !!!

Torpiek??? Elmentetek zart topikra?

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Dorka meggyógyult, így talán kicsit több időm lesz megint!

Betti, gratula az első fogacskához! :)

Humanka, azért ez így már nagyon durva! Szegény Bendő! :cry: Nem értem azért a dokitokat, ennyire elhúzódik ez a betegség és nem tett eddig semmit! :shock: :? :roll: Remélem, hogy most az antibigyótól jobban lesz gyorsan!

Igen, áruljuk a lakást, kicsi, kinőttük. El is vitték volna hét végén - 2 millával kevesebbért mint amennyire mi tartjuk, így nem adtuk oda. Még nem néztünk ki semmit, pontosabban amit igen, azt elvitték előlünk. De nem merünk foglalózni addig, míg ezt nem adtuk el.

Konan, jujj, nagyon-nagyon durva amit a nyaralásról írtál! Tuti hogy én azzal a lendülettel jöttem volna haza! :evil:

Lanta, nagyon édesek a lányok!Látom Ramóna is szereti a fiókokat! :)

Gabolino, Lost-ot mi nem néztük, Doktor House funok vagyunk! Azt minden mennyiségben! :wink: :lol:
Fogas nagyon szuper lett! És tök jó ötlet a törzsére festeni, Andor tuti szeretni fog alatta állni majd! :wink:

Ági, nagyon jók a képek! :)

Angel, hihetetlenül édes Tomi! az utolsó kép a kedvencem! :)

Sziszi, örülök hogy jelentkeztél! Privit én is kérek! :wink:

Holka, Emma nagyon-nagyon ügyes! Gratula!

Márti, gratula a 8 évhez! Milyen volt a film?

Rólunk. Szerencsére Ádám nem kapta el Dorkától a mandulagyuszit! :) Most megint viszonylag rendesen, naponta 2x alszik - valószínű a nagy meleg viselte meg őt.

Egy ajándékötlet első szülinapra, bár mi még anno Dorkának vettük, de tuti lehet kapni még. Ádám imádja! (végre egy ő méretű bútor :lol: )
Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Betti!
Gratula a fogacskához!! Látod, nem marad fog nélkül senki.
Nekünk is lehet, hogy megint jön a fogunk. Úgy folyik a nyála Dávidnak, mint egy bulldognak, meg ezerrel rág mindent. (bár neki már 8 van)

Humanka!
Igen, pont tegnap mondta egy ismerős, hogy mostmár rám is kezd hasonlítani, eddig tiszta apja volt.
Sajnálom Bendőt, még olvasni is rossz a 40 fokos lázat. Mielőbbi gyógyulást kívánok most már. +++++++++
Jut eszembe, nem tart attól a dokitok, hogy esetleg valami szövődménye lesz? Nehogy a semmittevés miatt valami baj legyen később.

Anyo!
Milyen nagy fiú már Ádám is.

Hol vagytok többiek? És a kismamik?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?