Új privát üzeneted érkezett!

panna: napi egy, de amióta rotát kaptunk illetve gyümizünk azóta van többször, napi 2-4között. Nem tudom hogy a gyümi miatt, vagy az esetleg kezdödő fogzás miatt.

julcsi,stelly: képeket!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
budabo
 
 


Bizony-bizony, Stellyéknél nagyon jó volt :)

Adri egy kis tündér, rengeteget válétozott és fejlődött, mióta utoljóra találkoztunk... Gyönyörű kékek a szemei, igazán szépséges és olyan nagylányos lett! Folyton jár keze-lába, és nagyon erős, tényleg olyan mozdulatokat tesz, mintha mászni akarna :shock: (Ja, Marci tanult tőle, a kádban ugyanígy megemelte és mozgatta a sejhaját, kis cseles, ott könnyebb :lol: ) Ja, és a látogatás végére teljesen feloldódott, és hangosan kacarászott, meg kellett zabálni. :D Amúgy pedig nagyon ragaszkodó kis Drága, mikor a karomba vettem, egy idő után méltatlankodni kezdett és átkérezkedett Anyához. :wink:
Stelly még vékonyabb, mint a múltkor (jó neki), ugyanolyan kedves, nagyon jó háziasszony volt és iszonyú finom a sütije. :)
Gyönyörű helyen laknak, igazán impozáns új építésű házak vannak, madárcsicsergés, fás környezet, szuper játszótér a környéken. A lakás szép tágas és szuper kis kertje van, grillezővel, stb... Szóval vigyázz Stelly, nagyon jó volt, úgyhogy jövünk még! :lol: :lol: :lol:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja, és tudtam, hogy otthagytam valamit! :oops: Bocs! :roll:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 

 
 

Kreiszi: Huhh, akkor Alex fiú sem hozza az átlagos alvásmennyiséget... :? Hogyan bírja déltől este 10ig? :shock:

Mist: Kérdésed köszönöm! Nálatok milyenek az éjszakák? Még mindig olyan korán kel?
Láttad, hogy jövő hét szerda nagytali, Margitsziget? Ugye jöttök??? Nagylánnyal együtt?

Zsuzsi: Minden elsimerésem, én sem lennék erre képes... Az midenképpen jó, hogy még jobban megismered a gyerkőcödet és értelmezni tudod a jelzéseit.

Ladmon: Viburcol hatott?
Látom én is, hogy egyre nehezebb lesz ez az alvás a forgással. Este benéztem, hogy alszik-e (biztos voltam benne, hisz csönd volt), erre nagyon édesen oldalt feküdt és magyarázott a rácsvédőjének... :D :roll:

Elif: Efe is olyan hajnalban kel, mint korábban?

Bogi: Nálatok már komolyan, járóka kell? :shock:

Kérdéseket köszi Lányok, Zsujékéhoz hasonló volt az éjjel. Marci egyszer megébredt, visszaaludt, utána egy óra múlva megint, akkor evett majd másfél óráig szórakoztatott... :? Utána viszont 8-ig aludt. (És én is... :oops: ) Alakul, remélem, tegnap óta reménykedem.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja, és tényleg utoljára... Képzeld Stelly, Marci ihletet kapott Adritól és estére bekakált. :D Ki minek örül: Pandus annak, ha ritkábban kakál, én annak, ha végre kétnaponta. :lol: Lágyabb is, szóval asszem bennünket hajt az alma, ujjé! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Köszi a dicséreteket lányok!
Ma voltam bizonyítványosztón, 75%-os lett a németem.
Nem a legjobb, de örülök neki, h van egy 4 hónapos, rendkívül nyugodt babám, aki mellett tudtam tanulni, és egy nagyon rendes
családom, aki mindenben segített. :)
Na meg persze ti, akik végig mellettem voltatok. :D

Efe nagyon édi a vidin! :D

Julcsi-Stelly, jó nektek h találkoztatok, remélem csináltatok nekünk
képeket!

Én most megyek aludni, teljesen hulla vagyok. Bevittem ma magammal Olit a suliba, hát mindenki meg volt őrülve érte,
azt sem tudtam hirtelen h kinek adjam a fiamat. :D
Szerencsére jól elfáradt, 7-kor fürödtünk, 8-kor vacsi, kis esti
szeretgetés, fél 9-kor elaludt. Ha minden igaz reggel csak fél 8-kor
kel fel. :lol:

Kép


Kép
gjéti
 
 


gjéti: hatalmas gratula és elismerés neked!!

julcsi: Fügém ráérzett a forgásra és egyenlőre azt csinálja hogy jobbra forog, hátról hasra tovább hátra tovább hasra. Szóval jobbra a világból ki tud forogni. A nappalink kicsi és három-négy forgással nekiütközik a szekrénynek vagy másnak. Gondoltam elkezdtem szoktatni a járókához hátha abban is el lesz és akkor főzni..stb tudunk nyugiban. A székben -rotyi-pihenő- állandóan húzza fel magát nem sokat van el benne. Lehet hogy a járókát utálni fogja. Nem tudom, hogy le mertem-e már írni, kb. két hete a franciaágy közepére raktam fügét és kimentem a teraszra teregetni és amikor visszanéztem Füge az ágy szélén volt, többet forgott egymás után. :oops: Balra vissza még nem megy neki de jobbra nyomja rendesen. Szóval nem mászik még csak ezért gondolkodom ezen. Hülye ötlet??

Kép
budabo
 
 


Nos ma úgy döntöttünk, hogy nem várjuk meg a holnapot és hazajövünk... első nap egész nap esett az eső... ingerszegény környezet... tévé számítógép nélkül... nem kommentálom... viszont jót beszélgettünk és kártyáztunk meg keresztrejtvényt fejtettünk... van a házzal szemben egy strandröplabda pálya és egy kosárlabdapalánk amit ki is próbáltunk. Sokat sétáltunk ami nagyon romantikus volt. Ma már jó idő volt és a nap is sütött.. már strandolók is jöttek. A ház nagyon közel van a vízparthoz (1 ház van előtte) Rólunk ennyit dióhéjban... majd teszek fel fényképet.

Julcsi-79 jobbulást Isti nagymamájának!

Zümis király lett az összefoglaló videó! :wink: szuper az új vonalzó! Tudok segíteni a szkennelt könyvben?

Budabo csináltam jó képeket majd teszek fel! :D Bogi milyen jól nézel ki! Nem is vagy gombóc! Csini vagy!

Zetibebi Hogy van Zéti? Remélem már nem a leleteit elemzed a neten :roll:

Zsu83 hogy van a lábad? Bencusról nagyon vagány a kalapos kép!

Amy81 Örülök, hogy Vendinek tetszik a babauszi! :D Ez a legjobb, hogy nem lesz esküvő és így nem kell ráadni azt a ruhát Vendire...

Ladmon Jó ötlet a meggy lefagyasztása! Viszont én passzíroznám, hogy a héja ne kerüljön bele. :roll: valóban ma már egész jó idő volt.... :roll:

Pandusika esetleg valami homeós bogyót kellene a kaki dologra adni neki... :roll:

Nilabali de édes Bazsa. Neki barna szeme lesz? :D Nálunk a felsírás az oltás óta van...

Elif keddre megérkezett a jobb idő :D Ez a török édesség a tavuk gögüsü nos nekem sem nagyon jönne be... :shock: :D baklavát nekem is csinálhatnál mert nekem ízlik!

Stelly Beteg vagy még? Nincs kizárva, hogy Adri mászni próbálgat! :D Kérünk fotókat a taliról!

Zsufi74 ügyes Marcika , hogy ő is már átfordul! :D Hú az éjszakai kelés miatt nem irigyellek... nyaralás első napján nekem is volt benne részem.... :shock:

Zsancy örülök hogy a fagyi bevált mint tejfakasztó! :D Nekem is a Carte D'or fagyi a kedvencem!

Cserkészkolbász Lilinek gyógypuszi az oltásra! :roll:

Kaandi örülök, hogy ízlett a krumplifőzelék a fiadnak! Változik a széklete tőle? nagyon culi a kukucskálós kép!

Andrea17 a szilvától nincs hasmenése Hannának?

Gerendai Zsuzsi valóban nem égtem le a Balatonon csak anyagilag :D :D :D örülök, hogy Léna súlya elérte az álomhatárt :D hajrá a pelenkanélküliségért!!!

Yve édesek a képek! :wink:

lkverus igen, már én is kérdezni akartam, hogy Vinci egy picit bandzsít? :roll: neki ez a szexepilje :D

Kreiszi ma is jó is menütök volt! baconba tekert csirkemáj majonézes kukorica nyami nyami :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Van itt valaki?
Oli délután kéket kakált, aztán este is, aztán belázasodott, 38,2-vel kezdte, most 39,0. Kihányt egy teljes étkezést. Nurofent adtam neki, meg fürödni is voltunk, legközelebb csak hajnalban 3 óra körül kaphat nurofent, addig nem tom mit csináljak, most forgolódik de alszik. Szerintetek hagyjam aludni, vagy vigyem le fürdeni? :roll: Bár lenne itt valaki :roll: Még csak egyszer kellett lázat csillapítanom, Z másfél éves volt, őt akkor hagytam aludni 39,0-val és reggelre kiizzadta, de Oli még olyan kicsi...nem tom merjem-e hagyni. Nem izzad, sőt tök fura mert az egész teste kifejezetten hűvös, a kobak meg tüzes. Végbélben mértem a 39-et.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Zetibebi kéket kakilt? Mitől? Szerintem próbáld meg vízzel a lázat csillapítani! Nincs otthon lázcsillapító kúpod? :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Most egy picit mintha mégis izzadna a feje...Olinál nagy szám ha alszik azért nem akarom felébreszteni. De ha meg begörcsöl...c ajj.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Húúú Millye az ég küldött :D

Van germicid c kúp meg viburcol is. A fürcsi nem segített. A nurofent olyan 9 körül kapta. Adhatok neki mást is pluszba szerinted?

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


A kék kaka az rejtély, ma anyatejet kapott csak, meg kb három kávéskanálnyi almát, és 10 csepp espumisan-t. Semmi mást, teát sem, semmit. OLyan kékeszöld-türkizes, vagy mittudomén, de nem zöld hanem kékbe hajlik. Esetleg arra gondolok, hogy az espumisant az alma után kapta és attól lett kék a kaka. A hányás az lehetett a nurofentől mert miután a nurofent kapta nem sokkal volt szopi és esetleg a gyógyszert nem bírta a kis gyomra és azért jött vele a vacsi is. A láz meg nyilván a hétfői oltástól. Vagy legalábbis remélem hogy attól van. :roll:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Zetibebi adj neki akkor germicidet mert az gyorsabban hat! :wink: remélem minden rendben lesz!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zetibebi amúgy a vibrucol-t akkor is adhatod ha mást is adsz neki, de most ne keverd így csak a germicidet add neki.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


jó estéket!
Az igért vasutas kabát :):):
Kép
"Anya már megin viccelődik azzal a masinával":
Kép

Ó ma nagyon klassz hőség idő lett :) Végre nem kelett kabát :)

Vinci most már élőben is látványosan bandzsi...de nem mindig, csak ha nagyon koncentrál :)

Fogzás: Nekem a nagyok a fogzásra kapható gélektől mindig hisztisebbek lettek, mert zavarta őket a zsibbadás...ebből kiindulva én csak Panadollal kenem be Vinci inyét is, és egyenlőre használ, és csak este kell bekenni, napközben nem zavarja anynira, akkor sokat rágcsál.

Lányok, Vinci fagyizott :) Nagyon nagyon meg akarta kostolni, hát adtam neki ici picit, és boldog volt, és élvezte hogy hűti az innyét, és hammogott a köv. adagért. Azt hittem megzabálom :lol:
És folyton ezt csinálja minden kajcsival, amit eszünk....főleg a sütikre, kekszekre kattan....

Kaksi továbbra is alig, csak 3 naponta esetleg...idegesítő ám, és akkor viszont jön dögivel, 4 pelus is tele...Hiába kap minden nap kis barackot, vagy szilvalét, narancslét... a szilvalé eddig mindig visszajött búvárosan :shock:

jaj millye! most hogy hazajöttetek, gyönyörű idő lett! :(
Gjéti! Gratulálok!!!!Ügyike vagy!

Tali! Úgy néz ki, hogy a nagyok mégse jönnek, mert a jövő 7en úszótábor lesz, és mégis akarnak menni, így csak Vincivel megyünk, és akkor vonatozunk :)
na elteszem magam holnapra..

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


lkverus tudom, de elsőre nem mertük 1-2 hétre bérelni a házat mert nem tudtuk, hogy babával milyen nyaralni... :roll: ti meddig maradtok? és melyik részen vagytok?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


mi csak múlt 7végén voltunk, és majd 6.tól megyünk egy 7re....siófokra

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


lkverus mi augusztusban megyünk 1 hétre ha minden igaz... ha rossz idő lesz akkor nem szeretnék menni vagy viszek tv-t meg notebook-ot :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
na, akkor jó éjt!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Húúú csajok :D

Mértem egy 39,6-ot, ráadásul fürcsi után, hívtam egyből az ügyeletet. Kijött tök hamar a doki, megvizsgálta, minden rendben azt mondta, szerinte 99% hogy az oltástól lázas és nem 39,6 hanem 37,8. Rossz a lázmérőnk :oops: Simán bevettem hogy majdnem 40 fokos láza van mert pont elaludt magától, ami Olinál ritka tünemény. Na mindegy. Megmutattam a kék pelust, hát kigúvadt a doki szeme :D azt mondta 18 év alatt nem látott ilyet, de nem is hallott ilyenről, szerinte tuti nem komoly mert nem fáj a hasa, nincs elzáródva, nincs hasmas se sorozatos hányás, szóval semmi más tünet. Úgyhogy azt mondta mérjük félóránként és ha 38 felé megy akkor fél germicid, ha nem megy lejjebb akkor később mehet a másik fele. Plusz ha továbbra is kéket tojik akkor vigyük be a gyekre, kérjünk labort. Lefotóztam a pelust, kicsit horror úgyhogy a közösbe rakom csak fel, csak erős idegzetűeknek :D (már sokat fakult délután óta, meg a fotó sem adja vissza, de azért még így is érdekes látvány :D )
Na Oli álomba forogta magát, apa elment másik lázmérőt venni. Hát ilyen éjszakát :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


(nem rakom fel a pelust, nincs értelme, semennyire sem adja vissza a kép a színét...nagy kár, nem semmi pedig :wink: )

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


zetibebi: szegénykém, nálatok tovább zajlik az élet :cry: remélem mostmár minden okés olival!

millye: kösz, egyébként röhej mert kilóra centire semmi nem ment semmerre. Balcsira hova mentekés mikor augusztusban? Kíváncsi leszek a képekre.

Kép
budabo
 
 


Zetibebi, mi újság nálatok? Volt újabb kék kaki?
Tényleg minden elkap benneteket mostanában... :roll:

Kép
cserkészkolbász
 
 


Gjéti, neked meg szívből gratulálok!!!
Kiderítettél valamit a szülésznő képzéssel kapcsolatosan?

Kép
cserkészkolbász
 
 


Jó reggelt!

Gjéti, én is akartam gratulálni az elmúlt évedhez: egy gyönyörű, nyugodt Oli, egy eljegyzés, egy érettségi! Azt hiszem, ezt nem sokan mondhatják el magukról:!: :D

Magdi: Olyan jó, hogy jöttél, mindig hiányzol! Mancurka jól van?Oltás?

Erika: Gyönyörű Lili baba?

Huhh, Zéti, ma reggelre minden ok, láz, kaka??? Rémülten olvastam tegnap esti soraidat... :shock: :roll:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ujjé! :D :D :D Marci fél kilenctől háromnegyed hatig aludt!!! Ugyan fél kettőkor pár percre megébredt, de visszanyugtattam. :D Hat után már nem akart aludni, de most újra durmol, én meg már főztem, mosogattam, reggelit csináltam Istimnek, szóval tevékeny vagyok. :) (Egy éve nem hittem, hogy így fogok örülni egy háromnegyed hatos kelésnek... :D )

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Panna, máskor tessék vigyázni a mikróval, :wink: bár már velem is előfordult hasonló! :oops: :)

Gerendai Zsu, nagyon ügyesek vagytok!

Mist, örülök, hogy írtál! :D

Zsancy, hogy sikerült az ünneplés, Apa örült az ajándéknak? Petra addigra gondolom bűbáj lett, mire Apa hazaért?

Julcsi, Eszter, örülök, hogy jól sikerült a minitali! :lol:

Gjéti, gratulálok, nagyon ügyes vagy! :lol:

Bogi, már mi is gondolkodunk a járókán! :roll:

Millye, sajnálom, hogy ilyen vacak időt fogtatok ki! :evil:
Andris hogy viselte az idegen környezetet?
Köszönöm kérdésed, lábam már jobban, tegnap voltam egyedül sétálni is Bencussal! :)

Vinci nagyon édes! :lol:

Zétivera, hú, durva a kék pelus :shock: , remélem mára teljesen jól van Oli!

Julcsi, örülök a jó éjszakának! :D
zsu83
 
 


ZétiVera! Mi van veletek? Elég ijesztő volt, amit írtál.. Jobban van Oli?

Julcsi, köszi az invitálást, igyekszünk ott lenni, a részletekről még konzultálunk! Az éjszakáink változóak, volt néhány horror az utóbbi napokban, most egy újfajta homeós szert próbálgatunk, lehet, hogy attól, mindenesetre kicsit javult a helyzet (kopp-kopp). Gratulálok Marcinak az ügyes átalváshoz! :D

Többen írtátok a kaki kérdést: nálunk még mindig napi 3-4 az átlag, mondjuk ő még nem is kap semmit a tejen kívül.

Mi augusztusban megyünk egy hétre nyaralni, kíváncsi leszek, hogy sikerül majd. Egyedül az éjszakák miatt aggódom, bár két összenyitható szobát veszünk ki, így remélhetőleg csak én ébredek fel a kisasszonnyal.

Kép
mist
 
 


Nálunk naponta 1-szer max. 2szer van kaksi, pedig régen nekünk is volt 3-4alkalommal egy nap! Bencus is csak anyatejet kap!
Pár napja viszont észrevettem, hogy csökkent a tejem mennyisége! :cry: Most szedem a homeóst, meg fejek, de a fejéssel felhagyok, nincs mi lejöjjön a cicikből!
Apának tegnap este mondtam, hogy mi a helyzet, azt mondta, ha esetleg kellene tápszer, akkor se keseredjek, mert már mióta szoptatok, és az ő szemébe már így is egy hős vagyok! :) Ez olyan jól esett!
zsu83
 
 


Bogi, Zsu, járókánk már nekünk is van, én a teraszra vettem, hogy ott is tudjon játszani, és ne kelljen azon aggódnom, hogy később lemászik a takaróról, és felsérti a térdét a kőburkolat. Nem álmodom arról, hogy órákat benne lenne, de bízom abban, hogy ha már jobban tud mocorogni, és telerakom játékkal, élvezi majd. És legalább kinn lesz addig is a levegőn.

Kép
mist
 
 


Zsu, nyugi, addig, amíg Bencus nem reklamál, nincs gond a tejjel! Egyél, igyál rendesen, nem lesz probléma a mennyiséggel! A férjed nagyon rendes! :D

Kép
mist
 
 


Panna:
Májast csináltam meg,izlett apának,pedig azt hittem nem fog neki...mert ő elég finyi :?
Kék kaki? na még ilyet se hallodtam se nem láttam..

Nálunk Petra csak egy irányba forog...jobbra...balra csak néha néha csinálja.Tegnap apa jobb oldalra elálta az utját és úgy egyből fordult balra.Ha hason van,addig küzd,míg kicsit odébb nem forog.Nagyon raffinát,imádom.Mászni is próbál a lelkem...de hát csak bele izzad az erőlkődésbe,és hangosan morog.

Mióta nem csak anyatejet kap Petra igy nálunk változó a kaki,2naponta van szinte,előtte minden nap 2x jött a kula bácsi.

Zsu83:
Szerintem az is hős aki nem szoptat.... :roll: Na nálad is csökken a tej?akkor nem csak rám jár a rúd... :? Nekem csak reggel van tejem..napközbe semmi szinte...ami van az édes kevés...

Bogi:Nálunk az alma nem jött be :? Petra szó szerint szembeköpött vele....ma is próbáltam neki adni...de már a száját se akarta kinyitni...megpróbálom ma a barackot..hátha...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Millye: örülök, hogy azért egy kicsi kijutott a jóidőből is, és a beszélgetős kártyapatizós pihi sem árt néha! :)

Gjéti: gratula a némethez és mindenhez, szupercsajszi vagy! :D

Efevideó miatt mindenkinek köszi :oops: :).

Zsu: apának igaza van, és csak most jövök rá, hogy lassan jönnek az 5 hós hófordulók is, pl. bencusnál is, aztaaaa... Röpül az idő. :)

Julcsi: képzeld, nem, leszokni látszunk a hajnali kelésről. Pontosabban az új kialakulni látszó rutin (1-2 naptól eltekintve) az, hogy 22-23-kor megy aludni Efe, aztén egyszer valamikor hajnalban felsír, megsimizem a fejét és visszaszundi, 5-6 körül szokta kérni hogy fordítsam meg és így alukál még 7-ig. Akkor hami, és tegnap már nem aludt vissza, de ma már a cicin elaludt és egész idáig húzta a lóbőrt. :D Tegnap jól kifárasztottuk anyummal.
Megint kapott csomó játékot, most nagyijától a 4 hós fordulóra. Komolyan már nekem összesen nem volt ennyi, mint ennek a kölöknek 4 hósan... :? :roll:

A legjobb meg, hogy ekezdett nőni az utolsó bölcsességfogam, ami még nincs kinn. Királyság, legalább átérzem milyen a fogzó manóknak. :? Szerintetek az ínyzsibbasztó nekem is hatna? :wink: Tegnap már azt hittem megőrülök tőle. Vagy behammolom Efe rágókáját, na???

Ja és tegnap felavattuk a C&A-t próbafülkés szopival és próbaf. előtti kaksis pelusozással :D, persze kértem engedélyt és kaptam is. Szerencsére nem is jött arra senki a pelózás alatt. :) Efe rettentőmód élvezte. Utána itthon meg hangosan magyarázott, szinte ordibálva még szopi közben is :roll: , gondolom mesélte az élményeket... :lol:

Vincét meg kellzabálni, főleg a mosolygós képen, egy gyönyörűség!

Zetibebi: Fejlemények? Na én is tutti frászt kaptam volna! És kár hogy fénykép végül nem jött, én kíváncsi lettem volna... nem perverzióból :) csak hogy infót szerezzek a későbbiekre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elif 2009.06.25 08:47-kor.

Kép
Kép
elif
 
 


Hát remélem nem lesz gond a tejcsivel, legalább a 6. hónapig jó lenne kihúzni! :roll:

Zsancy, persze hogy mindenki hős! Apa úgy értette, hogy azért vagyok hős, mert a családjainkba mindenki csak 2 hónapokat tudott szoptatni, én ritkaságszámba megyek! :)

Elif, ne is mond, hihetetlen hogy jövőhét pénteken már 5hósak leszünk! :shock:
hú, bölcsességfog, szegénykém! :cry:

EFÉNEK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!!!!!!!!!! :lol:
zsu83
 
 


Zsu: köszi, köszi! :D Na én úgy vagyok, mint te is apa családjában, csak én a sajátomban. Azthiszem a max a 3 hónap volt. :) És mindenki be is akarta nekem magyarázni kezdetektől, hogy majd nekem is csak addig fog menni, vagy addig se... :evil: Csakazértse hittem nekik, gondoltam, majd én megmutatom. :D
De persze tudom, hogy csak simán szerencsés vagyok, hogy velünk minden rendben, mert anyunál pl. a lumbágó miatt apadt el a tejcsi, nagynénémnél meg nem indult be rendesen akárhogy próbálkozott... És akkor még ezek a homeopátiás szerek sem voltak nekik.

Kép
Kép
elif
 
 


Zetibebi hú Vera ez nem semmi éjszaka volt neked! Az a lényeg, hogy minden rendben van! A kék kaki meg nem semmi... :shock: :roll: Remélem azóta minden rendben van! :roll:

Budabo Ugyan ide mennénk vissza Balatonra... bár én a szállással nem vagyok teljesen kibékülve... :oops: szívesebben mennék egy kényelmesebbe mert ezért a pénzért többre számítottam és a szobákkal sem voltam megelégedve... :roll: hátha sikerül a férjemet megfűzni, hogy nézzünk egy másikat... de neki ez kényelmes mert a Balaton partján van és ki tud menni horgászni éjjel nappal... :roll: és ráadásul már az augusztusi napokra is be van fizetve a foglaló...

Zsu83 első nap nyűgös volt... én az ingerszegény környezetnek tudtam be a dolgot mert be voltunk szorulva a házba... aznap éjjel négyszer kelt fel enni és már háromnegyed hétkor kukorékolt :shock: mondanom sem kell, hogy olyan voltam mint egy mosott sz.... :? gondolom a fürdetés is betett neki mert nincs fürdőkád csak zuhanyzó és lavórban fürdettük... nagyon nem tudta hova tenni a dolgot. :shock: :D
Kép
Örülök, hogy a lábad jobban van! A séta jót tesz neki! vettél harisnyát? :roll: Lehet, hogy nem a tejed menyisége csökkent csak a fiad étvágya nőtt... lehet növekedés ugrás lesz... :roll: Aranyos a férjedtől, hogy így áll ehhez a dologhoz és teljesen egyetértek vele! :roll:

Elif na igen a szürke hétköznapokon nem mindig jut idő egy jó beszélgetésre meg egy kis kikapcsolódásra :D és még soha nem röplabdáztam meg kosaraztam a családdal és most ez is megvolt.... :D a fogadra jó a gingisol ami megnyugtatja az ínyedet és a Chamomilla is jó :wink: Boldog hófordulót Efének! :D Mi kedden voltunk 4 hónaposak :D úgyhogy Balcsin ünnepeltük.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: hát haláli ez a lavros kép! :D Szépséges a fiad, ez a pofika....... Neki is grat a 4 hóhoz így utólag is!

Na valaki felébredt... magyarázást hallok. :D

Kép
Kép
elif
 
 


Zetivera: Húha! Kék kaksi??
Remélem jól vagytok így reggelre!

Bogi: Járókánk nekünk viszonylag régóta van. Én szeretem nagyon, még ha sokan ellenzik is. Nyilván, a földön "lakunk" sokszor, de ha ki kell mennem a szobából, akkor tök jó, hogy van, hova tenni. Pl. főzésnél. Meg, amíg nem mászik, addig szerintem nem gátolja meg semmilyen mozgásban.

Julcsi: Viburcol, chamomilla... Ááá... Halottnak a csók szindróma...
Most rákérdezek oltáskor, hogy a foga-e, mert én aztán csak tippre látok fehéret a szájában. Ha nem, akkor valami baja van, az tuti!
Nektek viszont hiphiphurrá az éjszakához!! :D

millye: Jajmár! Pedig pont most lett jó idő! Sebaj, majd legközelebb! Andris hogy viselte a nagy kirándulást??

Zsu
: Node miből gondolod, hogy kevesebb a tej??

ladmon
 
 


ja, már látom, hogy viselte Andris... :)

Lépek, de ha visszaérek, akkor megosztom veletek a tuti pelenkabizniszt!

ladmon
 
 


ladmon állítólag a Balatoni levegő elnyomja a babákat és jót alszanak... nos az első nap nem ez volt az érzésem... viszont sokat sétáltunk a parton akkor valóban aludt :D Kíváncsian várom hogy mi a tuti pelenkabiznisz :shock: :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Julcsi, gyertek csak - meg a többiek is, bárkit szívesen látok, a feltétel: hozni kell egy édes kisbabát :wink:

Gjéti, nagyon ügyes voltál, le a kalappal!!! :D És végre tiéd a nyár, lehet pihenni! (már amennyit Oli enged :))

Millye, nagyon örülök, hogy jöttél, bár sajnálom, hogy hamarabb vége lett a nyaralásnak, mint terveztétek!
De cukor András a lavórban :D

ZVera, mi van veletek? Remélem, már mindenki jobban!!!

Ladmon, pelenkabiznisz???

KépKép

KépKép
stelly
 
 


képek tegnapról:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

közösbe meg feltettem az összeset, ami készült :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Na, visszajöttem.

Szóval, annak király, aki eljut DM-be.
Dm-ben most vezették be az új törzsvásárlói rendszert. Kérni kell a pénztárnál törzsvásárlói kártyát. Most, mivel új a rendszer, adnak 50 ajándék pontot rá.
Azonban az 50 pontért már ki lehet váltani a kuponfüzetet.
A kuponfüzetben van "egy darab terméket vásárolhatsz 25 %-os kedvezménnyel" kupon.
Emellett, ha júli 18-ig kikéred a kuponfüzetet, akkor kapsz egy 10%-os kedvezményre jogosító kupont is, amit a vásárlás végösszegéből vonnak le.
Tehát Huggies gigamegapakkos pelus: 3700 Ft helyett 2775 Ft (a 25%-os kuponnal) és ebből még 10% kedvezmény: 2500 Ft-ért a tiéd!
Ééééssss, ha van egy kis eszed, akkor a férjednek is kértek kártyát meg az anyósodnak is! :) És máris van 3 pakk extraoccsó pelenkád! (Július 18-ig adják a plusz 10%-os kupont, asszem)
Naaaa??? :wink:

ladmon
 
 


Hééé, Adribaba kikezdett Marcibogyesszal!!! :D
Annyira cukik, hogy nem találok rá szavakat!! :D

ladmon
 
 


mist,ladmon: én is úgy gondolom hogy amíg nem mászik a sok játékkal hátha el lesz benne és nekem sem kell paráznom hogy nem látom. Nagyon pici a lakásunk, de pont nem látok a konyhából rá ha a nappaliban van.

zsu: azért óvatosan a lábaddal

millye: tavaly én neten néztem ki egy házat és csalódás volt. Kétszer voltunk Földváron egy házban, nagoyn normális, jó hely, közel a balcsi, csak többen nem ideális. Most Akarattyán van egy kinézőben,picike, de van két hálófülke, egy nappali, a balcsi mondjuk 2 km, de ugyis kocsival megyünk, ismerős adja ki ismerősnek és 6 ezer egy napra a ház :shock: elég verhetetlen ár. Képeket még nemláttam, hogy elférünk-e kétséges, de pár éjszakára mennénk mi. Ja ez a másik hogy nagyon sok helyen min. egy hétre adják csak ki. Jó a lavóros kép!!!!

elif: boldog efe hófordulót!

képzeljétek voltam ma bíróságon,és pár napja beszéltem a bírónő titkárnőjével, hogy sokáig tart-e..stb, mert hogy kisbabával vagyok itthon. Ma a bírónő úgy fogadott hogy megkapta a jelzést és velem kezd :shock: :shock: nagyon jól esett és ténleg hamar végeztem. de a legjobb az volt , hogy felolvasta a lakcímemet és olvasta a tart.helyemet is én meg rácsodálkoztam, hogy mi van?? nekem olyan nincs is. kellett pár perc mire leesett, hogy de van ám a bölcsi miatt, mert csak úgy fogadnak Szentendrén ha legalább ideiglenes lakcímem van a városban. Nesze neked kevés gyes :twisted:

Kép
budabo
 
 


julcsi,adri: nagyon jók aképek!! és van cipőtök! haláli! Julcsi nagyon csinos vagy!

julcsi: miért akadtál fenn a járókán?

Kép
budabo
 
 


Elif, engem is stresszeltek nagyon az elején, hogy majd nem is tudok szoptatni! :evil: Persze a családba amikor talizok valakivel mi az első kérdés, van még tejed? :twisted:

Millye, hú, nem semmi volt az első éjszakátok! :shock: Nagyon édes Andris a képen, és utólag is boldog hófordulót Neki!
Tegnap beszereztem a gyógyharisnyát, és nagyon jól tartja a lábam, könnyebb a menés is! :)

Ladmon, ennyire gázos nálatok az alvás? :?
Hát reggelre már nem feszülnek úgy a cickók, és nincs tejfolyás se! :roll:

Nagyon jók a talis képek, mekkorát nőtt tényleg Adri na meg persze Bogyesz is! :D
zsu83
 
 


Bogi, vigyázok, de már nehezen bírom, hogy nem sétálhatok jó nagyokat! :?
Rendes volt a bírónő hogy előre vett!
zsu83
 
 


Zvera: remélem mára már minden oké Olikával!!! Kék kaksi :shock:

Marcibogyesz és Adrika tényleg jól mutatnak együtt :D Micsoda jó kis piknikhangulat!! Na mi lesz itt a nagytalin, ha összeengedjük a törpiket!! :lol:

Ladmon: látod milyen jó, hogy elfogyott a WC-papír, így ráleltél az év biznicére :lol: :lol:

Julcsi: jól áll a kezedben Adribaba, jöhet a lánytesó Bogyesznak :) :wink:

Gjéti: nagy-nagy gratula neked, tényleg eseménydús hónapok vannak mögötted!!!

Képzeljétek, úgy tűnik, hogy beválik az a taktika, hogy este kap a lefejt tejciből a Manóka, még olyan 60 ml-t tegnap is beszopizott a cici után, és utána egyszer megébredt olyan 1 óra körül, de magától visszaaludt 1/2 perc alatt, és utána 5-kor kelt. Olyan friss vagyok, hogy csak na!!!

Ma este mérjük Marcikát, remélem hogy hízott, és nem fogyott megint!!!! Drukkoljatok, mert a hozzátáplálással kaja még nem jutott el a tápcsatornájába :D

Na, megyek tanulni, Pocok elaludt, holnap meg vizsga délután 8)

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?