Új privát üzeneted érkezett!

Én ezt akkor sem bírom tovább!!!!!!!!!!!!!!Megint bőgök,mert nem nyugszik le.Pedig csak aludni szeretnék csak egy órácskát. Ilyen a világon nincs,nem tud ébren ellenni és nézelődni.Na megyek is,mert kezdek kikattanni. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kép

Végre tudok hozni képet, tessék örülni velem! :-)
Vendég
 


Pumukli! Én nem tudtam, hogy ez ilyen. Nekem mindig a magánrendelőben csinálták, ott pikk-pakk minden működött. Idegességemben ma már fel akartam fogadni azt a szülésznőt, aki Aminánál is volt, de sajnos ő is elutazik, így nem tud elvállalni. Írok megint privit.

Kép
Kép
g_reny
 
 

 
 

Kutyafüle, én teljesen megértelek és együtt érzek veled!! Tudom, hogy milyen, nekem ráadásul tél volt, ki sem tudtam vinni mindig. Nem próbáltad esetleg, hogy a levegőn elaltatod babakocsiban, hátha utána még alszik egy kicsit?

Pumukli, még sárga, így elég hamar belaszik a szopiba. Neked mennyit szopizik?
Vendég
 


Böbi
nagyon szépek vagytok! Apa büszke lehet a 3 lányra :-) Látom Gyönygyvirág se bírja a fényképezkedést.

Kutyafüle
Nyugi, biztos azt is érzi, hogy ideges vagy! Nekem sokszor volt, hogy az ebédemet alig tudtam megmelegíteni, meg megenni. Nővérem meg a Hugom meg mindig azt mondta, hogy türelem, szokja a testét :-) Ezzel ki tudtak kergetni a világból.
pumuklii
 
 


Böbi
nekem 10 perceket nyomott eddig. Ma már volt többször 20 meg 15 is. Ő is sárga még picit. Ma este pancsi előtt mérünk súlyt, elvileg gyarapodik.
pumuklii
 
 


Kép
Vendég
 


Böbi! Nagyon szépek vagytok! Gyöngy inkább Apukája, Iringó meg Anyukája. Szerintem. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Pumukli, Gyöngy imádja ha fényképezik, ha mondjuk, hogy Csíííz, telibe vigyorog, itt azért nyűgösködött, mert a szülinapomon készült és a torta ott állt az asztalon és még várnia kellett, hogy kapjon belőle! :-)
Vendég
 


Elszállt az írományom... :(

Reny, sajnálom, hogy rosszul jártál... Azért remélem, pénteken jobb lesz!

Jaj, Böbi, gyönyörűek vagytok! :)

No, mi ma 3 óránként, váltott ciciből eszünk, remélem, elég is lesz neki, és éjfél körül a szopi után kap még a mai összegyűjtött tejből, és tutira lesz megint (remélem...) 6 óra egyben. :) Aztán, ha tényleg így lesz, és úgy tűnik, tényleg elég is neki (megmérjük este, ha fogyott, elgondolkozom...), akkor lassan beköltözik nagytesóhoz. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kutyafüle! Szerintem téged utolért egy kicsit a "baby blues", nem? Nincs egy kis segítséged? Le kéne menned picit sétálni egyedül, vagy lepihenni ameddig Rikit elviszi valaki levegőzni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na felhívtam a dokinőt.Azt mondta,ha ilyen a helyzet és gyakran bukik is(szinte minden evés után).akkor lehet,hogy reflux.Próbáljak meg neki kevesebbet adni.Kicsi még a gyomra az ilyen 170-180g-okhoz. Most kap rá valami cuccot.Kipróbáljuk.Ez az utolsó mentsváram.Ha nem válik be,végem...

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kép

Itt már kapott, csak ne nyűgösködjön! :-) Iringó meg nézi. :-) Köszi a dícséreteket! Megyek, ébredezik Gyöngy, 4 órát aludt!!!!
Vendég
 


Látod, Kutyafüle, többször kevesebbet, és lehet, minden helyreáll! Drukkolok! :wink:

Csodajók a további képek is, Böbi! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kutyafüle, szerintem a 180 rengeteg!!!! Most néztem meg, Gyöngy kb féléves korában evett ennyit!!!!
Vendég
 


Böbi, jók a képek, főleg így: előtte-utána! :lol: Szép a 3 lány!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Kutyafüle: a baba megérzi ám, ha ideges vagy és ő sem tud megnyugodni! Próbálj valakitől segítséget kérni, aki esetleg leviszi sétálni, míg te alszol egy órácskát. BIztos lenne valaki, aki szívesen babázni Rikivel egy picit! Emlékszem, az unokatesómnak is az első bébije hasfájós volt, ordított-ordított, az unokatesóm odapasszolta nekem, nálam megnyugodott! Nem azért, mert varázsló vagyok, hanem mert én nem voltam hót ideg.

Böbi: nagyon szépek vagytok!!! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Csajok!!!!!!!!!

Mi vaaaaaaaaaaaan ma? Hidegfront lesz?
A ygerek 12:40óta nonstop cicin lóg, már folyik ki a szájából, és nem akar aludni, pedig hulla fáradt!!!!!!!!!!!
Már mindent kipróbáltam, ringattam, simogattam, etettem.....semmi nem használ!!!!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Kitty, merre jársz?

MÁV-ban ugye szerda 13 óra a szülőszoba-látogatás? Csak fel kell menni hozzá a 4. em-re és ott gyülekezés? Vagy egész máshogy zajlik? Gondoltam, megnézem holnap kispapával.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Mozza: CSongi akkor nem tud aludni, ha zavarja az emésztése. Kicsit tornáztasd meg a lábát, nyomkodd felfelé, hátha Lilinek is ez a baja! Próbáltad a repülőtartást? Ha hulla fáradt, hamarosan el fog aludni, hidd el!

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!

Az milyen pontosan? (repülőtartás)
Na, elvileg most már az ágyában alszik...remélem pár órácskát nyugiban lesz. Sajnálom ezt a kis maszatkát és olyan rossz, hogy nem tudok segíteni....
Áll. cuppog a ciciért....de egyben ha mindig megkapja, akkor fájni fog a pockója és elindul az ördögi kör....
Most ringatás, babusgatás után letettem az ágyába, 10 percet ordított és most bealudt. Közben néha még felsír.....

Kutyafüle!
Nincs segítséged? Sztem is 1 órára ki kellene kapcsolódnod. Aludni vagy bármi.
Na, alvás az nekem sem ártana.....

Kép
mozza
 
 


Na először erre az oldalra reagálok!

Kutyafüle!

Mondtam én is h nem kell tömni azt a gyereket!!!Azt mondják h testsúly kilógrammonként 150 et kell ennie egész nap!Tehát a 3,5 kilós baba ha 6szor eszik egy nap akkor kb 80ml az egyszeri adag.
Nekem is volt h Iza sokat bukott.Megmértem h mennyit evett.És volt h 100 illetve felette is lement neki,de utána ki is jött!Így azért mértem h ne egyen sokat!!!Most már tudom h kb mennyit szopizik.
Szóval nyugi,menni fog ez!!És akkor te is tudsz aludni!


Na mennem kell.....csak nem tudok írni...

annus11
 
 


Édesek vagytok.Kicsit végiggondoltam a dolgot,és elöntöttem,mielőtt begyógyszerezem a gyereket,kipróbálom,hogy inkább felébresztem 3 óránként,és leveszem gyakran mellről,mérem,és nem igazán engedem 100g-nál többet enni egyszerre.Az is napi 600g,annál most se eszik sokkal többet.Lehet nem válik be,de egy próbát megér.Nem akarom rögtön tömni.De lehet mégis beruházunk egy olyan rezgő székbe.Most beletettem a hordozóba,és a lábammal ringatom-a fene a jó dolgát :lol: -nem ordít folyamatosan.Csak amikor abbahagyom.Lehet csak megérné az árát. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle, lehet, hogy a 80 is elég!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mozza, örülök, hogy manókád bealudt. Pihenj te is!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kutyafüle!
Mindenképp próbáld meg sűrűbben szoptatni és kevesebbet!!Ne kell gra pontosan megközelíteni ezt a 80at,de ne legyen a duplája!!!!!
Meglátod h jobb lesz!!!


Böbi!
Nagyon szépek vagytok!!!!Még képet még!!! :lol:

Reny!
Sajnáloma kórházi herce hurcát....de már nincs sok hátra!!!!Ez tartsa benne d alelket :lol: :wink:

annus11
 
 


Kedves Lányok,

lassan megérkezem, már napok óta tervezem a beszámolót és képet a kicsinkről, de mire odaülök a géphez megint menni kell...
Szóval minden nagyon rendben van, Annácskánk 3440 gr súllyal, 53 cm-el született május 8-án, hajas kis baba, és hát az első reakció, amikor az orvos meglátta, hogy ez tényleg nagyon faros baba. Nem tudom pontosan mit jelenthetett, vélhetően a kis fenekét látták meg előre. A fejecskéje pedig kissé megnyomódott, mikor elsőre megláttam eléggé megijedtem, hogy valami baja van, de mostanra tökéletesre alakult.
A második és harmadik éjszaka folyton szoptattam, ami nagyon kifárasztott, de a csecsemősök biztattak, hogy ennek így kell lennie, igaz már vasárnap belövellt a tejem, bár addig a mellem megsebesedett. Az egyetlen gondom az volt, hogy a csecsemősök teljesen megfeledkeztek rólunk. Hiába voltunk friss császárosok a szobában, senki nem jött felénk, mindig nekem kellett menjek kérdezősködni, aztán kiderült, hogy valaki mindig elfelejtett valamit mondani. Aztán éjszaka úgysem tudtam aludni, akkor volt idejük és megbeszéltünk egy-két dolgot. Hétfőn hazaengedtek, szerencsére, mert a rossz ágy és a gyakori szoptatás miatt a derekam, meg a hátam teljesen kikészült.

Szóval most már 3 óránként eszegetünk, az éjszaka valamiért rövidebbre sikeredik, őszintén bevallom, nem tudom mi lehet a megoldása a hosszabb alvásoknak. Egyébként semmi gond nem lenne, csak már nagyon fáradt vagyok, napközben nem mindig tudok aludni, mert elég éber a kislányunk. Képes egy három órás turnust végignézelődni.

Most lassan visszaolvasgatok, de addig is gratulálok minden kismamának, és kitartást a nehezebb időkben is.
Zsu
Kép Kép Kép
kovzsuzska
 
 


Mozza!
Neked is be fog állni hamarosan a szopi!!!Ha ez megnyugtat Izus is másodjára evett 3 óta....most úgy néz ki elaludt.....az apjával pihen mert én főzök meg itt fecsegek :lol:

Holnap reggel elmegy az uram és csak szombaton jön reggel :roll: :( Ja és ma elé mentünk!Na nem egészen a munkahelyéig,csak a mérnöki szakaszig(ez hosszú,de mindegy is)A lényeg h megcsodálták a kollégák Izust :lol: :lol: Apa meg csak úgy feszített! :wink: :lol:

annus11
 
 


Zsuzska!

Gratula Annához!!!!nagyon szép babó!!!Remélem jobban vagy már!Sebed fáj még?

Mozza!
Jaj a te kislányod is csodaszép!És írtó cuki a sapiban!!!!!

annus11
 
 


Mozza: az alkarodra fekteted a babót hason úgy, hogy a feje a könyököd felé legyen, a kezed pedig a két lába között megy el. Így az alkaroddal tulképp nyomod egy picit a pocakját és az kellemes tud lenni nekik. Szerintem az evés-hasfájás kör mindig fennáll, akkor is ha gyakran eszik, akkor is ha ritkán. Emészteni mindenképp kell. Ha tippelnék, még jobb is lehet, ha gyakrabban eszik keveset, mintha egyszerre sok kaja terheli meg az emésztőrendszerét.

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsu: gratula Annához! Én is sokat töprengtem Tücinél, hogy mi az oka, hogy nem tud egyben aludni sokat. Nem jöttem rá. Elvileg nem volt hasfájós, mégis nagyon gyakran ébredt. Most már nem agyalok semmin. :) Csinálom, amit kell. Csongi ébred, felveszem, beszélek hozzá, szoptatok, leteszem és újra az egész, ha ismét felébred. Tüci sokkal többet aludt egyben éjjel, Csongi 2,5-3 óránként kel, úgyhogy most szívok, de ez van. Majd elmúlik. Amíg bírom, bírom. Én most ezért nem fogok kísérletezgetni. Nekem nem pálya, hogy sírni hagyom, meg nem veszem ki, meg teáztatom/vizet adok neki, meg ezek a szokásos tippek. Csinálja az, aki el tud köteleződni mellette. Átmentem anyarobotba tisztára, ami lelkileg kényelmes, mert nem idegeskedek, nem agyalok, csak túlélek, ahogy tudok. Amint tehetem, alszom. De a lényeg, hogy minden elmúlik (sajnos, a jó is), és ez az egyetlen vigasz.

Kép
Kép
tinu
 
 


Hű, visszaolvastam, és elég össze-vissza voltam. Szóval Tüci napközben nagyon keveset aludt egyben, folyton felébredt és elég sokáig így volt, gyakorlatilag sose aludt át 3 órát egyben, de volt olyan időszaka is, mikor 20 percet bírt aludni az ágyában. Ha hordozóba tettem, akkor aludt többet. Éjjel viszont viszonylag jól aludt sokáig (aztán ez is elromlott :wink: ), szóval legalább akkor tudtam többet pihenni. Most meg CSongi többet alszik napközben, viszont nem tudok akármikor ledőlni Tüci miatt. Éjjel meg gyakrabban kel felkelnem, mint anno.

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsuzska! Szépek vagytok! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok

Itthon vagyunk. Természetesen nem tudok visszaolvasni, de mindenképpen be akartam köszönni.
Szüléstörténetet nem tudom mikorra igérjek, mert teljesen hulla vagyok, de igyekszem.
Jelenleg nem vagyok olyan jól, sajnos a szülés közben eltörött a fark (vagy far?) csontom, ami annyit jelent hogy ülni azóta sem tudok rendsen (olykor sehogyse), és a mozgás és fekvés is gondot okoz. Van jó nagy gátmetszés is, de komolyan áldom a doki kezét, mert abból semmit nem érzek, nem fáj. Ezen kívül szerintem abnormálisan bedurrantak a cicjeim, és most emiatt is szenvedek, hiába fejem meg, akkor is olyan kemény, hogy Nóri nem tudja rendesen bekapni.
A kislányom viszont áldott jó baba, alig van hanja, remélem így is marad. Jah, és gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűű. :oops: :lol:

Ha estére jobban leszek legalább képet hozok.
Köszönöm a bíztatásokat is, meg a gratulációkat.
Pingi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi, üdv otthon! Hogy történt, hogy eltörött? :roll: :shock:

Jobbulást!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sajnos, gyorsan van is egy kérdésem. :(
Lefeküdtem, de nem aludtam, és éreztem hogy megy fel a lázam. Jelenleg 38,1, egy órája még 37,3 volt. Ez a tejláz (úgy tudtam az valójában csak hőemelkedés)? Ez normális?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Szofi, Csorna
nagy gratula Nektek a babócákhoz!!!


A képek nagyon jók!!!

Böbi,
Iringó milyen kis mosolygós a közös képeken :) édesbogyó! :lol: :lol:

Kutyafüle, Mozza
Nektek kitartás, picik még a babuk nagyon, néhány hét, és biztos könnyebb lesz majd!

Nekem a rezgős pihiszékre a boltban azt mondta az eladó (tulaj egyben), hogy előre nem érdemes megvenni, mert nem minden babánál válik be ill. szükséges, de ő jókat hallott róla. hátha beválik...

Dóri,
ügyes fiú nagyon Danó! :lol: :lol:
Samu hogy viselkedik Vele?

Voltam én is reggel kórházban, CTG-n kivételesen Bogi igen aktív volt, volt néhány 80-as méhtevékenység is, bár mint tudjuk, nem jelent semmit. ici-picit kezdtem nyílni, meg a méhnyak megrövidült kissé, de még semmi extra. A BPD 93 mm, az FL 78, viszont 2 hét alatt a hakörfogatunk 4 mm-rel kisebb lett a mérés szerint... És asszem a nyákdugó egy darabja távozott is, dehát ez sem sokat jelent :roll: :lol:

emese1979
 
 


Pingi,
üdv otthon újra!!
Hogy tört el a farkcsontod, ha nem indiszkrét a kérdés? :roll: Ilyet még nem is hallottam.

emese1979
 
 


Pingi: én nem tudom, nekem nem volt sose mellgyuszim, szerintem hívd fel a védőnődet! Ő biztos tud segíteni. Én legalábbis ezt tenném.

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus, már egyáltalán nem fáj a sebem, de kissé izgulok, még mindig kötés van rajta, nem merem levenni. Attól félek, hogy szétválik :oops: Te hogy voltál vele??

Tinu, az éjszakai alvással-szoptatással én is hasonlóan vagyok, próbáltam a vizet, teát, de a kis okos kislányom az egészet visszanyomta a nyelvével. A sírás meg nem jön be, mert úgy tud visítani, ha nem adok ételt neki, hogy csak na!! Alig tudunk fürdetni, hárman futunk körbe kereken, hogy időben befejezzük és szoptassak, mert irtó türelmetlen, ha a hasáról van szó. Most már azért fáradt kezdek lenni, de az első hét éjszakáit meglepően jól bírtam. Majd csak lesz valahogy…

Pingi gratulálok, jobbulást neked. A sógornőmnek is kissé megfeszítették a farkcsontját, mert kiskorában eltörött és rosszul forrt be, a szülésnél meg „útban” volt. Szegénynek elég sokáig fájt, de reméljük, hogy ez nálad majd hamarabb gyógyul.

No folytatom a visszaolvasást, aztán fürdetés...

Kép
kovzsuzska
 
 


Tudom, hogy elvileg nem jó, de én már Tücinél is így csináltam, és most CSonginál is, hogy én fürdetés előtt szoptatok. Nem szokott bajt okozni, nem kavarodik fel a gyomra, és legalább nyugodtabban fürdik, nem üvölt. A védőnő már Tücinél is furcsállta, de nálunk működött. Szopizott fürcsi előtt is és fürcsi után is. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Szerintem jobb, mintha végigbőgné a fürdést. Tegnap nálunk is úgy jött ki, hogy éhes volt már nagyon előtte. Igy kapott fürdés előtt is meg után is szopit.

Nappal tud aludni 3.5-4 órát, éjszaka inkább 2.5-3-at, de ez van. Maja nappal örültem, ha aludt fél órát egyhuzamban. Igy én most ennek nagyon örülök.
pumuklii
 
 


Én is etetek fürcsi előtt és után is! :wink:

Zsuzska, ne aggódj, a sebed már tuti sokkal szebb, mint volt, és mostmár lassan az tesz neki jobbat, ha szépen tisztítva van... Szóval az a kérdés, hogy dokihoz mész nemsokára? Mert, ha nem, akkor le lehet szedni a kötést, hogy szellőzzön a seb, és tisztítani is.

Pingi! A tejláz tud nagyon magas láz is lenni, gondolom, ez is emberfüggő. De vigyázz, 38,4 fölött már nem szabad szoptatni. Ha megy fel a lázad, inkább vegyél be minél hamarabb lázcsillapítót! Algopyrint szabad. Legalábbis nekem Samuval szabad volt.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok

A farkcsontom kitolásnál tört el, azt mondják van ilyen. Én soha nem hallottam korábban erről. Az az oka, hogy egyszerűen túl szűk volt a medencém (a doki azt mondta, hogy ha Nóri kicsit is nagyobbb lett volna akkor nem fér át), és a farkcsontom vége befelé hajlott, amikor jött ki a baba egyszerűen eltörött.

Nóri nem szopik azóta sem, nem tudjuk megtanulni, ill kemény a cici akár mit teszek. Így most fejek és cumiból megkapja. Amúgy meg azt játsza hogy neki nappal van éjjel, így most nem alszik, az előbb már majd elbőgtem magam. Ráadásul nagyon bukik.
Lehet hogy túlértékeltem magam amikor azt hittem meg tudom csinálni, és ellátok egy kisbabát... :cry: :cry:
Köszi a lázzal kapcs. hozzászólásokat, szerencsére lement.

Hulla vagyok, próbálok pihenni, úgyis mindjárt "ugranom" kell, mert apa hiába mondta hogy számítatok rá, meg sem hallja Nórit, pedig van bébiőrünk, ami azért hangos. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Jó reggelt!
Sok boldog névnapot a Hanna babáknak!Persze ha a többiek is ma tartják!
Tegnap Hannus kapott tortát,ez az első neki!Ajándékot ma kap.
Pingi,üdv otthon.Lázra,fájdalomra a benuront lehet szedni,napi 3x.Ezt adták benn méhösszehúzódásra,annak aki nem bírta a fájdalmat.Nekem a varratom fájt,1 hétig ezt szedtem.
Böbi szépek vagytok nagyon.
Tegnap meg volt Hanna első tudatos mosolya!Természetesen Apára!!!Meg este mamának,de hajnalban jutott nekem is. :)
Ma megyünk tanácsadóba,kíváncsi vok mennyit híztunk.
Én is szoptatok pancsi előtt és után is,így nem sír.Csak fogni kell locsi közben a kezét.
Kutyafüle,Hannának a sima pihiszék is bejön.Nem rezeg,de ha ő mozog akkor az is mozog valamennyire.
Álmos vok,de már nem tudtam visszaaludni,az 5 órai szopi után.Estére lesz egy fejem az tuti. :roll:
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hoztam pár képet!


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!

Hannáknak boldog névnapot!

Anita: Zsófi is és Fruzsi is Apára mosolygott először.. :) Hanna nagyon szép!

Minden új babának és mamának gratulálok!

Lassan mindenki babázni fog :)

Kicsit kómás vagyok, mert bár hét óra megint eltelt két kaja között éjszaka, Fruzsinak fájt a hasa, ezért nehezen aludt el. Csomó hallható és érezhető gáz távozott belőle, utána megnyugodott, és békésen aludt reggelig :) Most is szunyál :)

Én meg kivittem a szemetet, a kukát, leszedtem a ruhákat, kivasaltam mindent, mostam, aztán ha összeszedtem magunkat a gyerekekkel, megyünk vásárolni, tök üres a hűtő :roll:

Vasárnap meg céges gyereknapra megyünk, a munkahelyem nagyon profi az ilyenekben, szóval jó móka lesz :)

Szombaton meg topictalira megyek, szintén a két gyerekkel :lol:
Vendég
 


Én is hoztam fotót, Zsófiról és a névnapi ajándékairól :)
Na meg egyet Fruzsiról is :)

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Jó reggelt

Panndi, a lányok nagoyn helyesek.
A hintalóról jut ezsembe, hogy Nóri még a pocakban volt mikor apa már olyat akart neki venni :lol: . Hát, mondtam hogy egyenlőre nem fog még kelleni neki.

Nóri amúgy túl sokat alszik, emiatt el is vagyok kenődve, a mostani éjszakát végialudta, kétszer voltt fent egy órán keresztül. Viszont éjjel nem hajlandó sem enni sem inni. Se ciciről, se cumiól. Egy órán át tettem a cicit a szájába, ami jó is volt most, be is tudta kapni, de amint megébredt, és érezte hogy cici van a szájában fintorgott és köpte ki.Valamennyit megevett belőle, ami becsurgotta szájába és álmában lenyelte, de attól tartok ez hosszú távon kevés.

Ma dél körül jön a gyerekorvos és a védőnő. Nem tudom mi tfognak mondani.. :?: Dehát nem tömhetem meg a gyereket mint egy libát, mert ha kicsit is jobban nyomom a cicit vagy a cumit a szájába csak öklend meg fullad....

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Jó reggelt lányok!

Boldog Hanna-napot!

Szépek a kiscsajok a fotókon!

Pingi, elég vad ez a törés... Egyébként meg hogyne menne a dolog, csak fáradt vagy! Ne ijesztgess!

Már 5 előtt felkeltem, olyan hangosak a madarak, vagy nem tom miért. Mosógép is lejár nemsokára. Elmegyek ma megnézni a szülőszobákat, remélem, lehet 13-kor.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: