Új privát üzeneted érkezett!

Kata84,
hú, ezt olvasni is borzasztó volt, hogy rácsapott a forró kandallóra, felhólyagosodott a tenyere és remegve zokogott :cry: Szegénykém :(
Akkor tényleg nem árt az óvatosság, ha ilyen...

LKata,
Pálmi is ugyan a bölcsi óta szedi magára a szavakat, de még ezzel együtt se tart sehol, úgyhogy ne aggódj :) Csak így bemondogat szavakat tulajdonképpen.

Viszont egyértelmű, hogy van hatása annak, hogy angolul nézi a mesét a tévében, mert mikor nézi és egyes mesék végén mondják, hogy "bye", akkor ő is mondja :) Meg múltkor mondták, hogy "dog", de a képernyőn még nem jelent meg, viszont Pálmi közölte, hogy "vau" :D

Mi aventes cumisüvegből kemény csőrös rátéttel isszuk a tápszert, ha már Norbi is mást iszik csőrösből, akkor egy-két próbát megér.
Pálmi is néha kiborítja, ez lehet a hátulütője... de mindig tudja, hogy szépen le kell ülni és úgy kapja a kezébe és addig ott vagyok, amíg a csőrt be nem kapja, onnantól már nagy baj nem lehet, csak figyelni kell a végén is mikor befejezi, hogy ha még marad az üvegben azt se borítsa ki.
Ő menet közben nem veszi ki a szájából, egyhúzásra megissza amennyi kell.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Lkata, Gergő már iszik csőrösből is, bögréből is, de utál ezekből inni, a cumi az alfa és omega. Én úgy voltam vele, hogy legkésőbb bölcsiben v. oviban úgyis leszokik róla, fizikailag már képes másból is inni. Viszont Gergőnek nem volt játszócumija soha, így lehet, hogy ezzel helyettesíti. Nem lóg egész nap a szájában, viszont igazán jól és elégedetten egyelőre cumiból iszik. A többit csak úri huncutságból szokta próbálgatni...vagy ha a cumiját úgy elrakja valahová, hogy nem találjuk órákig. Az esti lefekvéshez már csak vizet kap, de épp az utóbbi pár napban már elhajtott, hogy az sem kell neki. Persze, vacsi után még jól beteázott, és nem volt szomjas. Különben inni 100 %-os alma vagy narancslét kap 50%-os higításban (vízzel), vagy citromos gyümölcsteát mézzel, szintén higítva, és vizet.

Kata84, kályha....:( Gergő is rácsos ágyban alszik még. Ha nagyon megerőltetné magát biztosan ki tudna mászni, de nem nagyon akar. :) Szeret kuckózni benne.

Clau, amikor írtad a természetes szülést császár után, hirtelen az ugrott be, amit Kata írt...meg az, hogy én csak elvétve hallottam olyan asszonyról (Magyarországon!!), aki az első császár után normál úton szült. :? :? Pedig biztosan vannak, de szerintem az esetek nagy részében a császár utáni természetes szülés ígérete az orvosok részéről egy újabb hitegetés. :? Ki merné vállalni közülük azt a kockázatot, ami egy méhrepedéssel járhat....? És az a szomorú, hogy ebben a helyzetben aztán bőven úgy gondolkodnak, hogy "járt utat járatlanért el ne hagyj". Nekem is a császármetszés lehetősége fog a következő terhességemnél felmerülni (rettegek tőle), mert hogy volt méhszájplasztikám, ahol ugyebár totál megváltozik a méhszáj külső záró funkciója. Úgyhogy egy cseppet sem vagyok jobb helyzetben, mint aki már elsőre is császárm-sel szült. Nekem jó élmény volt a természetes szülés. Nem hinném, hogy műtéti szüléssel annyira elégedett lennék. Ezért nem is vágyom rá. Azt nem tudnám a saját teljesítményemként megélni...és ami a császármetszés után következik, az a néhány hét :shock:...az annál inkább emberfeletti...na, attól félek igazán.

Megint van tejem. :cry: :cry: Nem tudom, mit csináljak. A gyógyszerkúra befejezése után pár napig nem volt, aztán megint lett. :(

Kép
szöszke
 
 


sziasztok,
Ugyan nem idevágó téma, de hátha valakit érdekel így karácsony előtt, van pár eladó arany ékszerem, egyelőre 2 van fent, de lesz még több is.
http://www.vatera.hu/jo_ar_40cm_csavart ... 19712.html

Szöszke,
hát ez nem jó hír, hogy visszajött a tejcsi :shock: Nem is tudok mit mondani, és ráadásul most megint még a macera is, hogy akkor dokihoz el, stb... pfhh
Majd írd mi a helyzet.

Én is azt akartam írni Katának, hogy előbb-utóbb ki fog tudni mászni a rácsoságyból :) Én nagymamáméknál sokáig rácsosban aludtam, mert ők nem cserélték le, mint otthon, így még emlékeim is vannak arról, hogy náluk ki-be másztam a rácsosba :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

 
 

Sziasztok!

L.Kata!
Hogy vagy??????????????

Bencém villamosmérnök. Reggel Ő viszi Ábelt oviba, 7:10 körül indulnak, mert 7:30-tól tesióra van Ábeléknek. Utánna apa megy munkába. Ha Ő megy Ábelért, akkor 17 órára oda kell érnie. Nagyon ritka, ha 17 óra előtt itthon van, most elég sok munkájuk van.
Most már korán sötétedik, na meg este sokan befűtenek és elviselhetetlen kint a bűz, füst....nem tudom mit égetnek, de borzalmas.

Norbi tuti jó tesó lesz, de féltékenység is lesz biztosan. Én is igyekeztem minnél többet kettesben lenni Ábival.

Cumisüveg: Ábel akkor szokott le, amikor oviba ment. 3 évesen. Nem bántam, a reggeli-déli-esti tejcsi ment cumisból. Itthon a mai napig szívószállal issza a tejcsit. Nem bánom, mert utálom, amikor a nyakába zúdítja az innivalót. Több csöpögésmentes poharunk volt, de nekem mind eresztett.
Konsti cumisüvegezik, a vizet szívószállal, vagy sportkupakos üvegből.

Veronika!
Nálunk este "sorbanállás" van :lol: :lol: Konsti fürdik, majd én felöltöztetem, addig Ábelt fürdeti apa. Utánna konsti tejcsi apa ölében, Ábit felügyelem, már ügyesen öltözik egyedül. Ő is megissza a tejcsijét, majd pisi, fogmosás. Mire végzünk általában konsti elpilled és Ábel ül apa ölébe. Neki pocaksimi jár, Ő azzal alszik el.
(meséli az óvónő, h az oviban is követeli a pocaksimit :lol: :lol: :lol: )

Mik a hírek a bölcsiben?

Clau!
Jó hogy jöttél. Irigy vagyok a mondatokért, Konsti csak ismétli a szavakat és persze egyre többet magától is mond, felismeri a dolgokat.
A mágneses horgászós neki is bejön, bár elég hamar begurul, ha nem sikerül a horogra akasztani...

Jó egészséget Fanninak, és persze az egész családnak. Mindenképp tudasd velünk ha megszületik!!!!!!!

Kata84!
Hogy van Zsombi bibije??????????????????? gyógypuszik neki!!!

Konsti is rácsosban alszik, igaz Ő kimászik így nincs nyugalom. Az egyik éjjel megjelent nálunk a macijával és kacsájával, "becsapódott" közénk, majd aludt is. (most előszőr tett ilyet, remélem nem lesz belőle rendszer. )

Zsófival mizu az oviban???????

Ábel a mikulásvárás lázában ég :lol: :lol: :lol:

rólunk:
Voltam az oviban fogadóórán és szülőin. Nincs gond Ábival, a beszéd alakul, az óvónő is gyakorol vele a logopédus tanácsai alapján. A rajzolás alakul, még a helyes ceruza-ecset-fogást gyakoroljuk. Jó a csapat, nincs verekedés, Ábel amúgy is nagyon konfliktuskerülő.
Szeretik egymást, ha valaki hiányzik emlegetik. Óriási a mozgásigényük, de ez nem ujdonság. Van egy "szerelmespár " is a csopiban, igaz főleg a kisfiúban tombolnak az érzelmek. Édesek, aranyosak, tündériek. :lol: :lol:
Átbeszéltük az ünnepeket. Elég szűkös a keret karácsonyi ajándékra, így önkéntes gyűjtés lesz a csoportban. Ami összejön + az ovitól kapott pénzből vesznek valami szép játékot a csoportnak.
Januárban lesz egy hét, amikor be lehet menni foglalkozásokra. Kíváncsian várom, remélem el tudok menni minnél többet.

Konstim az elmúlt napokban iszonyat hisztis lett. Mindenre NEM a válasz. Főleg öltözködni-pelustcserélni nem akar, kénytelen vagyok erőszakkal. A józan ráhatás nem ér semmit. Egyik nap kint talált egy eldobált fényes édességespapírt és amiatt hisztizett 1,5 órán át!!! mert a "gonosz" anyucija elvette és nem engedte, h azt nyalogassa.....
Olyan tehetetlennek érzem magam.........Lehet, h a közösség hiányzik neki...nem tudom..............

Jó hétvégét mindenkinek!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Szöszke!A fene vigye el pedig én már úgy örültem,hogy elapad a tejed!Doki mit mond erre? :? Ettől azért még össze jöhet a baba???Már úgy értem van pé-d?

Timi!Egy telefont megér a kevés pénz is az!

Zsuzsi!Nagyon ügyes Ábel!!!Milyen az a télapó vásár???
Hú nálunk is van ám hiszti én néha nagyon rosszul kezelem de néha az örületbe kerget :oops: Köszi már javul az ujjai elkezdett száradni doki szerint már nem lehet baj :) Zsófi ovijába minden oké csak már megint beteg annyira elegem van ebből a takony időből.Komolyan várom a minuszokat,hogy ne legyen ennyi baci.Ti mivel fűtöttők?

Ki,hogy kezeli ha hisztizik a gyerek?De olyan igazi hasra vágós ablak remegtető hangon.

Voltunk fényképeszkedni hoztam pár képet: Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Zsuzsu...köszi a hiányolást, mostanában elég jól vagyok, csak vizesedem. :? Hirtelen rám is jött még 2 kg :cry: NST-re kedden megyek délelött, és akkor lesz UH, megnézik a méhlepényt, meg a baba nagyságát, és sztreptococcusra is vesznek le kenetet.
Örülök hogy halad Ábel a beszéddel, ügyes! :)
Hogy hisztis Konsti???Biztos nem jobban mint Norbika!!!
Látom egyre többünknek meggyűlik a baja a 2 éves DAC-korszakkal! :(
Mostanában nem akar reggelizni, de egy falatot sem, mindegy mit kínálok neki...utánna meg fél óra mulva "nyammmog" :roll: ...Ma nem adtam neki mást...mondtam hogy ott a reggeli kenyér az van, vagy alma!
Persze nem tetszett neki. Nem maradt a székben rosszalkodott.Végül össze is törte az egyik kedvenc pocelánomat, bezavartam a sarokba, néha úgy ordítok vele, persze akkor nagyon sír.... :roll: tudom nem szabadna hogy lássa ideges lettem...de totál kiakaszt.Van olyan szülő egyeáltalán aki higgadt tud ilyenkor maradni??? :oops: :cry:
Amúgy símán hanyadt vágja magát a földön ha nem tetszik neki valami..úgyhogy nehéz vele. :(
Kata..hisztivel kapcs. kérdésre asszem válaszoltam is. :? :(
Nálatok is van sok hiszti??
Gyönyörűek a képek, nagyon szépek vagytok!Te is, olyan csinos vagy! Férjed büszke lehet rád. :D :wink:
Szöszke...óóóh, de sajnálom hogy megnt van tejed. :( Így nem is tudnál külömben teherbe esni???Szóval ez kizáró ok lehet???De hormon szinted már jó volt, nem???
Mikor mész a dokidhoz???
egy barátnőm is most már kezd megijedni mert egy éve védekezés nélkül szexelnek és nem jön a baba :( :( :( Most őket is mindenféle kivizsgálásra elküldték. :? De nekik még egy sincs...szóval bármi lehet.
Neked legalább ott van Gergő.Képesek vagytok rá, drukkolok!!!
Tényleg nem most volt a névnapja, hét közepén???
Akkor Boldog Névnapot neki!!! :lol:

Apa dolgozik..megint! :( :( :( Norbit elvitte az anyósom,ott is ebédel, aztán majd megyek érte, így én elkezdtem felporszívózni, felmosni..most épp a nappali szárad addig írok pár sort.
Nem is meséltem vettem a HUMANIC-ban cipőt Norbinak.Véletlenül keveredtünk oda..kíváncsiságból bementünk.Az 5900ft-os magas szárú bélelt bőr cipő le volt árazva 4350 ft-ra. :D Még szép is, 24-es..szépen illik Norbi lábára.
Filóztam hogy talán a dupla zokni miatt 25-ös kéne...de az olyan nagy volt hogy nem találtam benne Norbi lábaujját.Remélem ezzel kihúzzuk márciusig, és nem kell még 25-ös téli cipő is. :roll:
Olyan nagy gyerek már! :shock: :D

Na, megyek takarítani, minden jót nektek!!!Pussz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata!Most megnyugodtam nem csak az én fiam ilyen :twisted: :lol: Nekem ez azért furcsa mert a Zsófi soha nem csinált ilyet de komolyan :oops: Nálunk is van,hogy alig eszik de én most azt a taktikát választottam,hogy oké nem kéred nincs semmi más van amikor bejön mert utána gyönyörűen ebédel de van amikor nem(mondjuk már azon sem pánikolok)egyszerűen nem tudom elél levegőn vagy mit csinál :roll: :roll: Tessék azért pihenni!!!!Tényleg,hogy áll Balázs szobája?Teszel majd róla képet?Jaj ilyenkor úgy irigykedem,hogy lesz megint kisbabátok :wink: Köszönöm a dicséretet:)

Zsófi nem javul még mindig köhög és hiába adom az AB-t még mindig lázasodik holnap vissza kell vinnem a dokihoz!Elegem van a betegségekből :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kata...hogy van Zsófi?Nagyon sajnálom hogy ilyen beteg lett. Lekopogom kop-kop mi jól vagyunk, fél év alatt egy nátha volt más nem! :)
Jobbulást nektek.
Most csak pár képet hoztam ha megengeditek.
Huncut
Kép
hajmosás
Kép
Ja, a hajmosásról annyit hogy képzeljétek norbi még egy hete azt se szerette ha a víz lecsorog az arcán, és most meg ledugja a fejét a víz alá, és ha van pohár a kádban, azzal önti nyakon magát, vagy egyenesen a fejére locsolja, tök nem fél már a víztől! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!!

Kata84!
Hogy van Zsófi???? Megértem, h bosszant a sok betegség, de sajna nem tudsz mit tenni. Gondolom adsz vitamint Nekik....

mikulásvárásban van=várja a mikulást, számolja mennyit kell aludni.....

Mi gázzal fűtünk, de iszonyat drága.......... :cry: :cry: :cry: :cry:

hiszti: még mindig a magam felé fordítom és határozottan közlöm a mondandómat.... Sajna az én idegeim sincsenek kötélből, így előkerül a fakanál is. Nem bántom, csak felmutatom.....Én is szoktam kiabálni,szégyenlem is magam.....

Csodaszépek a műtermi képek!!!!!!!

L.Kata!
huuuu, a sztrepto........nekem volt Konstival, be is rezeltem........AB-t kaptam , na meg Ő is amikor megszületett. Szerencsére nem lett baj. Ábival e coli bacim volt, arra is AB. Úgy látszik nekem minden szülésemkor kell antibogyesz, de ez legyen a legnagyobb baj.....

Elnézve Norbi képeit az jön le, h már nem is annyira babás.......döbbenet!!!!!
Amúgy nehéz elhinni a hisztit........

Konsta is hisztizik, Ő is fetrengett már a játszón, utcán na meg itthon is pesze......túlélés!!!!!!!!

Nálunk Konsti végigbőgi a hajmosást .... :cry: :cry: :cry:

HOztam két képet, imádott férjemnek sikerült feltenni a gépre a márciusban készült ovisképeket. A csoportképen a piros felsős, rózsaszíncipős kislány ment el a csoportból.

Kép

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kata,
mit csináltál vele, hogy történt ez a hirtelen váltás hajmosás ügyben?
Csak azért, mert nálunk rémálom a hajmosás, hatalmas sírás van mindig belőle.
Hátrahajtani nem hagyja a fejét, mindenhogy máshogy meg az arcába folyik a víz, amitől óriási bömbölés van. Nem is mosunk hajat valami sűrűn.... :roll:

Képek szuperek!!! :)

Nem tudom mi van Pálmival, de 5-6 napja borzasztó az alvás. Elalváskor is másképp viselkedik, dobálja magát, nyüszög, sír. És mostanában alvás közben is úgy felsír, hogy alig lehet megvígasztalni... Ma éjjel 30 percenként ébredt... reggel 7-kor már sírva adtam oda apának, hogy mostmár meghalok, annyira fáj a fejem és vegye át, hogy lefekhessek végre aludni.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Na, ma meg apával aludt, és állítólag csak egyszer ébredt egész éjszaka alatt... :shock:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Na, most tudtam visszaolvasni.

Zsuzsu,
ez jó, hogy az oviban is követeli a pocaksimit :D
Húgomnak is volt "pasija" :) az oviban, sőt ők még együtt mentek át általánosba is, és még ott is tartott a szerelem egy ideig :) Cukik lehetnek :)

7:30 tesióra Ábelnek? Húú. Pálmi ma is 9-kor kelt, tök ciki, a héten még egyszer sem értünk be 9-re, pedig azt kérték, hogy addigra legkésőbb legyen bent a reggeli miatt...

Kata,
nagyon jók a műtermi képek! Zsombi egy igazi kis szívtipró :)

Kata,
és azt nem lehet, hogy Norbinak később adsz reggelit? Pálminál is van olyan, hogy felkel és nem éhes, és egy fél óra múlva jut el oda, hogy már megissza a reggeli tápszert. Vagy ez borulást okozna a napirendben?

Én is néha feldühödök, főleg, ha nyüszög sokáig és nem hagyja abba és nem tudni mit akar, már mindent megpróbálok, de csak nyavalyog. Hál istennek nem kiabálok, csak megemelem a hangom, így őt kevésbé érinti, inkább nekem rossz, hogy ideges leszek.

Mostanság kezdi ő is feszegetni, hogy mi van ha nem fogad szót :) De hál istennek a földön még nem fetreng. Viszont toporzékol és mondja hogy "adide!" (add ide) ha valamit elveszek tőle, amit nem szabadna.

Zsuzsu,
jók a márciusi képek! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Zsuzsu...nagyon csinos nagyfiad van! :D
Nincs sztreptococcusom, csak azt kötelezően nézik.De Colim nekem is volt sajnos... :( Most jók lettek az eredményeim.
Veronika..Norbi már reggel nem iszik tápszert.Van hogy 6, fél 7-kor ébred, és csak fél 8-kor megyünk le a konyhába enni...addig mesét néz, beágyazunk..stb. És akkor se éhes???? :roll: :( Nagyon bosszantó.
Ma nem is akart vacsizni se....bár ilyenkor legalább iszik 2dl tápszert, de jóformán alig evett egész nap. :?
Hajmosás...én nem csináltam semmit vele, ő magától lett bátor a vízzel kapcsolatban, bár apja mostanában többször fürdik vele és ő sokat locsolgatta...játszott vele a vízben. :)

Gyors leszek mert mennem kell hozzá, lassan megy aludni.

Voltam dokinál. Úgy néz ki már tényleg csak 2-3hét és babázok! :D A doki szerint szép nagy baba, hosszú is.Pontos mértetet nem mondott, de azt mondta bőven 2,5kg felett járunk. :lol:
Az Nst, a lepény továbbra is jó, a belső varrattal sincs gond.Nagyon örülök hogy most sokkal kevesebb problémám van mint Norbival, a doki is megdícsért , csak már nem szabad híznom. Gondolom a császár miatt se túl jó ha hízok.
Eddig 11 kg van rajtam. Csak ugye én alapból duci vagyok. :oops: :roll:

Jó éjszakát nektek, pussz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!!

BOLDOG NÉVNAPOT L.KATA, KATA84...... :lol:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu...kÖSZÖNÖM! Neked mindíg eszedbe jut az ilyesmi, tök figyelmes vagy. :D Jól esik! :D :D

Én is utólag Boldog névnapot kívánnék a másik forumos Katánknak!!!! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Nagyon pangg a fórum! :(
Ma volt a zenebölcsiben karácsonyi fotózás, lehet már írtam hogy megyünk...vagy nem??
Apa sajna nem tudott jönni, pedig tök örültem volna egy családi képnek! :roll:
Hát a Norbi bizti szép lesz a fotókon, én elég nagy-dartab vagyok már.Megfűztek hogy csináltassak pocakos fotókat is, először nem akartam...de majd max retusálnak :oops: 8) De akármilyen is lett a kendős -pocakkirakós képem, azért 1-2 db ot fogok abból is rendelni mert lehet utoljára volt ilyen szép nagy terhem! :D
Norbi nagyon élvezte az egészet, bár már fáradt volt délben.A zenebölcsis játékok közül mindíg a Thomas elemes mozdony kell neki, nem tudtuk elvenni tőle mert sírt...így több karácsonyi képen markolja a mozdonyt :? . 2-3 müa. gömböt szétszedett, mert még nem tudta ügyin feltenni a fára...hiába adta az instrukciókat a fotóscsaj :lol:

Lassan itt a Mikulás!Megy valaki ünnepségre? Vagy megy valami fogadott mikulás házhoz??
Én tök filózok ezen, de jövő héten már lehet tök nem fogom tudni elvinni, lehet már kórházban leszek. :roll: :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Hólapátolás apával:
Kép
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Veronika: ezt a videot neked hoztam elsősorban!
Ennyire nem fél Norbi a víztől. :lol:
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/n ... A5B6hUvSyE

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kataaaaaaaaaaaaaa!
hát ezt azonnal megmutatom Pálminak, amint felkel! :lol: :lol: :lol:
Hátha kedvet kap hozzá! :)

Amúgy imádja a vizet, csak az arcába ne menjen :) Hatalmasakat ugrik bele, úszik az egész fürdőszoba :lol: Úgy tűnik a fürdőszobai padlófűtésünknek is annyi, mert valahol becsoroghatott a víz, amit Pálmi kivert és zárlatos lett... egyik reggel arra ébredtünk, hogy égett szag van a fürdőszobában és füst. De nem égett semmi, a padlófűtést gyorsan lekapcsoltuk, kb. 2 nap alatt kiszellőzött, de most nem merjük visszakapcsolni, valószínűleg kampec neki.

Jók a havas képek is! Ma szánkózott Pálmi életében először, és tetszett neki! :) Tavaly még nem vittem, úgy gondoltam még nem sokat ért belőle.

Én nem tervezek semmit mikulásra, nem tudom a bölcsiben lesz-e valami. Szerintem ha most kimarad az se baj, inkább a szülésre koncentrálj! Majd jövőre jön a télapó is :) Gondolom Norbi még úgyse várja vagy ilyesmi...

Szöszke,
mi újság? Gondoltam rád tegnap, hogy Wolf Kati kiesett... Teljesen belelendültem az X-Faktorba, meg a párom 15 éves nagylánya is, úgyhogy megyünk december 22-én az Aréna koncertre tombolni :lol: Remélem addigra még nem lesz hányingerem, mert ha most összejött, akkorra már 4 hetes terhes leszek. Már alig birom kivárni, hogy tesztelhessek :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kata,
megnézte Pálmi a videót, nagyon tetszett neki, este a fürdésnél még egy picit be is próbálkozott, maga felé lendítette a vizet, de a felénél visszafogta és mondta, hogy NEM :)

Legújabb szavunk a "titics", ami kukucs valójában :) Ja és képzeljétek, énekel! :) A mesék dalait nyomja, főleg dúdolva, de néha szöveggel is, ha könnyű a szöveg, pl. nanana vagy lalala :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ez ugyan nem Pálmi, hanem a barátnőm kisfia, de nagyon vicces ezért megmutatom :)

http://www.youtube.com/watch?v=YBjYj3i8Og0

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

L.Kata!
Mindenkinek jólesik, ha köszöntik, a Katalin nap pedig az egyik legismertebb névnapunk.... :wink: :D

Az jutott eszembe, h mintha most mondtad volna, h érkezik a tesó és alig telt el idő, máris babázhatsz.....Elrobogott ez a kilenc hónap.....

Norbi édes a hóban. Nálunk nem esett semmi hó, csak eső.

Nálunk nem lesz különösebb mikulásünnep, csak Ábelnek az oviban. Konsti nézi az ujságokban a nagyszakállút, de nem érti a témát.

Most úgy tűnik ezt kapnak a srácaim:
http://www.jatekmakettcentrum.hu/aruhaz ... db-os.html

most a metróban 2800ft ez a játék és mivel nekünk nincs sem legónk, sem duplónk úgy gondoltuk ezt megvesszük nekik.

A pancsolós videó csúcs, nagy csibész Norbika!!!!!!

Veronika!
Azzal indult az őszi szülői, h elmondta az óvónő, h így alakult, a csoport reggel 7:30-8ig lehet a tornateremben. Akkor kicsit meglepődtünk, de mostanra mindenki érzi, h szuper így. Nagyon kell nekik a mozgás, sokkal hatékonyabb minden egyéb tevékenység egy kiadós fizikai lefárasztás után.

Jót nevettem azon, h már számolsz a pocakossággal. hajrá!!!!!!!!!!!

Rólunk: Ábel szerda óta itthon volt, köhög-náthás. Konsti péntek reggelre lett beteg, jómagam pedig péntek éjjelre.....
Ábel javul, tegnap ment oviba, de jelezték, h nem gyógyult meg, így marad itthon. Konsti náthás és még mindig fogzik. Emiatt alig eszik és az innivlót is csepegtetni kell bele.......

Én vagyok a legázabbul. Úgy látszik 3-4-5 havonta ágynak esem. Iszonyat köhögés, napok óta fotelben próbálok pihenni. Amint ledőlök köhögésirohamok törnek rám. Hangom alig, nagyon nehéz így a srácokkal. Bence is köhög, de dolgozik.

Pénteken még elvonszoltam magam Ábival az oviba, mézeskalácsot sütöttünk:

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Látom nem ment át teljesen a link, ez a játék:

http://www.argep.hu/popup.asp?pid=10759 ... 001&foto=1

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu,
jobbulást! :(

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Zsuzsu,
én ilyen vagyok, mindent agyontervezek :))) De jobb ez így nekem, mert nagyon nem jól viselem ha valami nem úgy alakul ahogy fel vagyok készülve rá :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Amúgy lehet, hogy csak beképzelem, de napok óta nagyon enyhe hányingerem van délelőttönként. Erre nem emlékszem, hogy lett volna múltkor... Csak a 8-ik héttől volt hányingerem.

De jó, hogy mézeskalácsot sütöttek! Ez nagyon tetszik :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Veronika..édes a video! :D Hát mi se tervezünk különösebbet Mikulásra, mert a zenebölcsi bérlet pont lejárt, oda már nem viszem egy ideig...pedig ott lesz valami.
Itthon kap csomagot, teszek bele egy-két csokit, de inkább pudingféléket, gyümölcsöt.Kap egy kis keménylapos 900ft-os állatos könyvet...ennyi.
De anyósom megígérte hogy nálunk a cégnál lesz mikulás ünnepség hétfőn és oda elviszi Norbit :D
Nagyon örülnék neki, mert ki tudja hogy én hogy és hol leszek már jövő hét hétfőn? :wink:
Drukkolok a kistesóhoz! :lol: mikor tesztelsz???

Zsuzsu..tök jó hogy mézeskalácsoznak a gyerkek.Emélkeszem minden évben te is sütöttél mézeskalácsot Ábel segítségével. :D
De nagyon sajnálom hogy ilyen betegek vagytok!!! :(
mi se vagyunk épp toppon, nekem a torkom fáj, Norbi meg náthás. :?
Az építőkocka szupi, ez nagyobb mint a LEGO és kisebb mint a DUPLO, nem???

Megjártam a védőnőt,hát sajnos 2kg-ot híztam 3 hét alatt. De a szívhang , vizelet, vérnyomásom jó! :)
Mondta hogy már nem rendel vissza, majd telefonáljak ha megszültem és hazajöttünk akkor kijön látogatóba!Húú, de furcsa volt hallani, hirtelen leesett hogy talán 1 vagy 2 hét mulva már meglesz Balázs.Csütörtökön megyek NST-re megint.
Telefonáltak a bababizományiból hogy végre sikerült eladniuk a régi babakocsimat, a legjobbkor! :lol: Annyira kell a pénz. Bevásároltam kajából, és apának vettem Ferenc napra ezt-azt, hasznos dolgot. :)
Még vettem fogkrémet,tusfürdőt,hogy legyen itthonra apának is, mert ő tuti nem venné észre ha valami fogytán van.
A héten lehozatom a padlásról a Karácsonyi dekorációt, mert aztán senki nem fogja feldíszíteni a házat ha én bemegyek a kórházba. :roll: :lol:
Ti dekoráltatok már???
Norbika szobája ablakára van is ilyen fóliás mikulásos dekoráció, azt fel teszem délután.

Na, lépek...sok mosnivalóm van!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Jaj, Kata, már nagyon izgulok érted! :) Ez talán a legnehezebb, a legutolsó 1-2 hét!

December 5-én tesztelhetek leghamarabb, de az még nem biztos, hogy ki is mutat valamit... Azt kérdezte a párom, hogy minek? Majd kiderül! :shock:
Mondtam neki, hogy egyáltalán nem mindegy, akkor úgy odafigyel az ember a dolgokra, hogy csak egyet említsek, nincs olyan nap, amikor Pálmi a nagy nyüzsgés közepette véletlenül ne ütne-rúgna hasba 2-3-szor...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!
Először is köszönöm a 2 éves köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok- én is minden gyerkőcnek és családjának sok-sok jót kívánok.
Próbálok Veletek lépést tartani, még ha csak olvasás szintjén is- sajnos írni nem mindig van időm/erőm. Ha nap közben a 2 csajci véletlenül egy időben alszik is, akkor is a karácsonyi ajándékok után vagyok kénytelen kutakodni a neten. Leginkább a gyerkeknek veszünk csak, nekik tesz-veszelek egy két dolgot.
Mikulásra pénteken megyünk a játszóházba: Apa már kivette a szabit is, hogy ő is jöhessen :-) Nagyiéktól kaptak egy óriás mikulást ( nagyobb, mint ők), de félnek is tőle, és játszanának is vele egyszerre. A mikulás és a karácsony lényegét még persze nem nagyon értik. Tényleg, Ti hogy fogjátok karácsony napját (reggeli felkeléstől esti lefekvésig) levezényelni? Én annyira szeretnék valamilyen szép hagyományt megalapozni, de nem tudom, hogy lássak hozzá. Úgy tervezzük, hogy az ajándékokat nem a Jézuska hozza majd, és a karácsonyfát is együtt díszítjük majd. Hogy mit főzök majd, az is talány. Halászlé kilőve, mert nem esszük, rántott hallal dettó ez a helyzet... szol még erre is készülni kell.
Kata: boldog névnapot, így utólag is- és sok sikert a szüléshez. Minden rendben lesz majd, nyugi, én a magam részéről örültem, hogy a másodikra már mint császárra készültem :)
Szöszke: örülök, hogy jól érzitek magatokat kinn, remélem, egészségileg is rendbe jössz hamarosan. Kisfiad nagyon aranyos- dokinénit nem lehet lecserélni, hogy ne piszkáljon ennyit?
Zsuzsu: aranyosak a fiúk, jobbulást a kis családnak. Irigykedem kicsit, hogy 2 fiad is van :oops:
No de sebaj, lehet, hoyg a harmadik nekünk is az lesz... mert képzeljétek, úgy tűnik (2 teszt után), hogy júliusban ismét babánk születik :lol: Veronika, remélem mi ketten már egy külön júliusi topikot is nyithatunk :wink:
Most hirtelen ennyit, mert ébredezik a kicsi, ha lesz idő, próbálok még képet is felnyomni :wink:
Mindenkinek szép decembert, remélem karácsonyig még tudok írni.
Pusszantás,
M.

macianyu
 
 


Kép A lényeg rajta van a képen :-)

Kép Reggeli móka

macianyu
 
 


Macianyu,
nahát, nem semmi, gratulálok!!! :) Hogy birod?
Édesek a képek! :)
Hát ha nekem is lesz pozitív tesztem, akkor én augusztusi topikot nyithatnék, de mindegy :)))

Mi karácsony estére rokonsághoz megyünk át, így nekem nem kell vele foglalkozni, csak jól érezni magam! :D Csak hármasban nem ünneplünk, hanem először a párom családjával, aztán az én családommal.


Kérdés, hogy apukámékkal mi lesz, mert velük tavaly karácsony óta nem beszélek... :? Apukám annyira besértődött, hogy nem hajlandó szóba állni velem, én meg nem teperek, mert szerintem nincs igaza, sőt... gondolom a karácsony olyan ünnep, amikor az emberek felülkerekednek a sérelmeiken és nyitnak egymás felé... majd meglátjuk. Ha lesz tesó, akkor megkereshetem azzal.

Macianyu,
akkor drukkoljunk, hogy fiú legyen? :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Macianyu...gyönyörűek a lányaid!!!! :D

Be kell feküdnöm a kórházba! :( Vékony a hegvonal, így holnaptól bennt leszek, ki tudja meddig???A doki nem bíztatott semmivel, még egy hétig nem szeretne hozzám nyúlni.Ez a 37.hetem vége.
Norbika tök lázas,náthás így kell itthagynom. Szívem szakad meg.Anyu, Anyós , Fecó össze-vissza intézkednek...hogy mindíg valaki szabin legyen Norbi mellett! Áááhh, nem így képzeltem!Már bőgtem is. :cry: :oops:
Megyek elindítok egy adag mosást, azt se tudom mihez kapjak, még tök sok dolgom lett volna szülésig.
A Tgyás igénylést is el akartam intézni előre, de így nem lesz időm már. :roll:
Totál szomorú vagyok, hogy be kell menni ilyen hamar.Nagyon fog hiányozni Norbi. :(
Drukkoljatok nekem hogy ne legyek bennt sokat, és minden oké legyen.
A baba már mérés szerint 3200 gramm, jövő héten betöltöm a 38.hetem, már inkább feküdnék a kés alá.
Puszi nektek és minden jót!
Jó Mikulásozást! (én erről is lecsúszok) :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Jaj, szegénykém :(
Hú, de rossz lehet több mint egy hétig Norbi nélkül! Meg neki is nélküled, főleg betegen :( De mehet majd látogatni azért, ugye?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!
Még itthon, kaptam 2 nap haladékot a dokimtól. :)
Norbi nagyon beteg, orrmandula -és garatgyulladása van, tök lázas, nem eszik és nem iszik csak keveset.így kikönyörögtem hogy még ma ápolhassam.Fecó dolgozik, csak én vagyok neki.Utánna meg anyósom lesz vele 3 napig.
Nagyon rossz ez így! :( én is beteg vagyok, náthás és fáj a fejem. :( Kúrálom magam, hogy nehogy a betegség miatt ne műtsenek meg. :roll: :?
Drukkoljatok hogy gyorsan meggyógyuljunk.
Ha, már nem írnék, akkor mindenkit puszilok, és minden jót! :)

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!!

L.Kata!
Örülök, h hazaengedtek a hétvégére. Mit mond a doki, mikor műt meg?????
Gyógyuljatok meg mielőbb!!!!

Az építőjáték amit vettünk, valahol a duplo és a lego között van, de árban messze alatta. Ráadásul Konstinak nem lehet olyan építő, amelyen matrica van, mert letépi hamar. Akkor meg minek költsek rá?????

Ábel volt az oviban mikulásünnepségen (30perc) . Kérdezem: megköszönted a csomagot a mikulásnak?? Mire a fiam, nem, de énekeltem neki!!! :lol: :lol: :lol:

mézeskalács: nagyon szeret Ábel a konyhában lenni , ezzel pedig tanul. Tegnap keksztekercset gyártottunk.....

Veronika!
Azon nevettem, h ennyire a mindennapod -heted része a baba, az új családtag. Irigy vagyok!!

Nehéz lehet apukád miatt... az én családom még nem látta a fiaimat.......

macianyú!
SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK, EGÉSZSÉGET ÉS GONDTALAN BABABVÁRÁST!

Szenzációs a kép, a térdelős különösen. Annyira csibészek a csajok!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

(Neked és csak Neked elárulom, h nagyon vágyom egy kislányra és ez az érzés csak erősödik..... :) :) 8) 8) )

Karácsony: minden évben elmondom, h kiráz a hideg a jézuskázástól. Én egy dolgot szeretnék meghonosítani, mégpedig azt, h nyugalom legyen 24.én. Nem akarok idegeskedést, vitát, csak nevetést és jókedvet. megpróbálok előre mindent elkészíteni, (ennivaló, takarítás....) , h az ünnep valóban ünnep legyen. Közös játék, étkezés és persze közös díszítés.....



Köszi a jókívánságokat, most már bizakodom a gyógyulásomat illetően. kedden elmentem dokihoz, a tüdőmet találta zajosnak és kezdődő melléküreggyulladást is diagnosztizált. Antibiotikumot kaptam és egy erős orrcseppet. A vicc, h lázas nem voltam, hőemelkedésem is alig. Kedd estére már lüktetett az arcom, szerdán azt mondtam, inkább mossák át az arcom, csak szűnjön a fájdalom. (csak az ónoseső akadályozta meg a fül-orr-gégészeti ügyeleten való megjelenésemet)
Csütörtökön és pénteken még mindig változatlanul pocsékul voltam. Köhögtem rendületlenül, aludni alig. Ma már valamelyest jobb, nem sírom el magam , ha le kell néznem a srácokra.....
nem tudom mi van, de makacs az a vírus, ami elért minket.
Bence szerdától szabin volt, Ő látta el a fiúkat, bár Ő is rettenetesen köhög. Ábelék ovis csoportjában többen megbetegedtek ótvar fertőzésben, amiatt Ő is itthon maradt. Valahogy nem hiányzott egy újabb betegség.
Nagyon remélem, h újabb fél évre letudom a betegséget magamnál.....

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kata,
gyors gyógyulást! Jó nehéz időszak lesz ez, de ha a Mikulás ki is marad, karácsonyra már tuti otthon lesztek négyesben!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Elromlott a férjem gépe 2 hete, ezért a laptopomon "marakodik" mindenki. :D ,de sikeresen visszaolvastam:
Kata84, van PÉ, de megint megjött, úgyhogy azt hiszem, a tej és a terhesség nálam kizáró ok. :(
Képek szupik!

Lkata, a Gergely napot márciusban tartjuk, azért aranyos vagy, köszönöm!
A képek és a videó is jók! Nagyon drukkolok, hogy simán menjen a műtét!

Szveronika, x faktor, hát kicsit szomorkodtam, hogy Kati kiesett, de Nikolasszal szemben nem volt esélye. Juj, de kíváncsi vagyok a tesztre!

Zsuzsu, jobbulást!

Macianyu, szerencsére most nincs baj a dokinénivel, mivel 900 km-re van tőlünk. :) Figyeljük Gergőt, hogy tényleg lisztérzékeny lehet-e, és szerintünk nem.
Gratulálok a 3. terhességetekhez is! :):):) Jók a képek! Akkor ti már nagycsaládosok lesztek! :wink:

Kép
szöszke
 
 


Képzeljétek, hogy dec.1-től, szerdától apukámék kilátogattak hozzánk Németországba, és a beteg kiskutyájukat rokonokhoz adták megőrzésre otthon, mert a repülőn nem lehetett volna kihozni, és a kutyus csütörtökön hajnali fél 3-kor elpusztult. :( Már tavasz óta betegeskedett, szívbillentyű-problémái voltak, amelyek kisebb-nagyobb lebénulásos rohamokkal jártak, és gyógyszereket is kellett neki adni. Ráadásul a hét elején gyomorfekély-gyanúval több injekciót is kapott...De hogy pont így halt meg, hogy idegen helyen...a gazdáitól távol...?:cry: Szóval bőgtem csütörtökön reggel, amikor megtudtuk a hírt, mert már 14 éve a családunk része volt, az előző kutyusunk kölyke. Gergő nagyon szerette végighajtani a lakáson. A kutyus pedig tűrte.

Kép
szöszke
 
 


Szia Szöszke,
na, hát akkor reméljük hamarosan jobban lesz a gépetek, hogy tudj jönni gyakrabban! :)

Sajnálom, hogy nem akar rendeződni a tejcsi-helyzet :?

Nikolasnak tényleg gyönyörű, képzett hangja van, de valami csak nem stimmel, hogy már nem is tudom hányszor párbajozott. Valamiért nem ő a nézők favoritja, és egy sztárnál az is fontos, hogy legyenek rajongói, gyönyörű hang ide vagy oda...

Teszteltem, egyelőre negatív, kicsit el is bizonytalanodtam, de ma reggel is a vasalófolyadék illatától hányingerem lett. pedig annak imádom az illatát! :shock: Szóval még mindig bizakodom, de túl sűrűn nem tesztelhetek, mert nem egy olcsó mulatság ez a teszt... talán szerdán megpróbálom újra :roll:

Sajnálom a kutyuskát :(

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Zsuzsu,
most nézem, valamiért nem vettem észre a hozzászólásod... ja látom, mert egyszerre írtunk!

Még nem látta a családod a fiúkat? Hát az meg hogy lehet? Ti sem vagytok jóban, vagy nagyon messze laknak, vagy mi a helyzet?

Ja, ennyire a mindennapom része az új baba, Pálmi is az volt, már vagy fél évvel azelőttől, hogy valójában megfogant :) Már akkortól szedtem a terhesvitamint - mert azt mondják már fogantatás előtt vagy 3 hónappal érdemes elkezdeni, meg ilyenek... :) Tesónak is már vagy egy éve nézegetem a neveket :D

Jobbulást nektek, jól bekaptad szegénykém ezt a betegséget! :(

Pálmi meg csak köhögcsél-köhögcsél már vagy 6 hete... amúgy jól van, de ez a köhögés nem múlik. Nem sokat, főleg csak alvás körül, felkeléskor. Nappal alig-alig. Csak fura, hogy nem válozik, nem javul semmit ennyi idő óta.

Dokinéni szerint melegítenem kellene az arcát, de azt nem hagyja, úgyhogy nincs nagyon ötletem... Orrspray-t kapott még az elején, fújkáltam egy hétig, attól se lett semmi. Most valaki azt mondta, hogy azért nem múlik, mert folyamatosan ingerlik az immunrendszerét a betegségek a bölcsiben. Hát reméljük tényleg ez van.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Itt egy eltűnt! :wink:
Olvasni sajna nem tudok, csak aképeket futottam át. Minden gyerekőc gyönyörűséges!

Ezt ma kaptam Katától:
9.48-kor megszületett Balázs 3700 grammal és 50 cm-el. Anya és a baba is jól vannak.

Ezúton is szaívből gartulálok nekik! :D

Mi jól vagyunk. Még nem zökkenőmentes az életünk, de azt hiszem 2 gyerekkel sehol sem az. Szabinak be nem áll a szája. Egész nap. Kérdez. Miért korszak ezerrel. Bálint nő mint a gomba. 3 hónapos elmúlt. 64 cm és 8 kg. Mutatok pár képet, aztán megyek. Megcsinálom a holnapi kaját, míg alszanak.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Szbettyna, aztaaaaa, tolmácsold Kata felé jókívánsgainkat!
Milyen édeses a fiúk! Féltékenység van/volt?

Szveronika,
nem valamilyen por-allergia-szerű dolog, vagy túl száraz a levegő?

Apukámékat kivittem a reptérre, remélem, jól utaznak majd. Visszafelé eltévedtem... :D

Kép
szöszke
 
 


Katának hatalmas gratula! Jaj de jó, hogy nem kellett sokat bent lennie a kórházban szülés előtt!! Ez szuper!
3700 gramm? Nem kicsi baba! :)

Bettyna,
szépek a srácok! :)

Szöszke,
remélem azért nem tartott sokáig az eltévedés! :)

Lehet, megpróbálok párologtatni, hátha az a baj, remélem nem allergia... de attól inkább az orra folyna azt hiszem.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!!!!

Kata tiszta szívből gratulálunk a "KIS"Balázs érkezéséhez!!!!Nagyon jó egészséget és sok-sok boldog percet!!!!


Szöszke!Sajnálom a kutyádat :cry: :cry: :cry: :cry: Gergő,hogy van?Jár már bölcsibe?

Macianyu!Gratulálok jó babvárást!Hát ti nagyon beválalossak vagytok :lol: drukk,hogy kispasi legyen :wink: Ha most is lány 2év és jön a 4.baba??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Betty!Nagyon szépek vagytok!!!Szabi,hogy fogadta a kistesót?Bálint milyen baba?

Tegnap voltam a bölcsibe el mondták mit kell csinálni,hogy bekerüljön.Nagyon jó lenne ha sikerülne most résen kell lennem mikor van a beíratkozás annyi gyereket vesznek fel ahány üres hely=papir van :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

L.KATA!
SOK BOLDOGSÁGOT, JÓ EGÉSZSÉGET NEKTEK!!!!!!

Jó, h nem várt a dokid tovább és hamarosan otthon lehettek. Várjuk jelentkezésed!!!

Veronika!
Teszteltél????????????

A családom kicsit furcsa népség, nem fogadták el, h férjhez mentem, főleg azt nem akihez és az meg h szültem is, na az már végképp megbocsájthatatlan....Kölcsönösen nem keressük egymás társaságát. Ez van, a saját házam népére koncentrálok.

Az biztosan igaz, h a közösségben mindenféle nyavaját összeszednek és nem mindig van oka, nem mindig lehet beazonsítani a kórt. Immunerősítést javasolnak....

Amúgy tényleg nehéz, mert ugye azért jár közösségbe, h dolgozhass, de melyik munkahely enegedi meg, h eleinte egy hónapból 2-3 hetet is otthon maradj a gyermekeddel...???

Bettyna eltűntke!! :lol: :lol: :lol:
"Mérges" vagyok, h elzártad előlünk csodaaranyos, mosolygós kispasiaidat!!!!!!!! A kárpótlást elfogadom, de lécci ne tűnj el!!!!!!!!!

Az a Bálintvigyor szenzációs!!!!!

Nálunk is mi ez korszak na meg a szinek: anya ez pijos? nem, Konstika az kék. Anya mé nem pijos?????? :?: :?: :lol: :lol:

Szöszke!
Hazajöttök az ünnepekre????????

Csajok!!!!!!
Felétek milyen az idő?????????? Durva kissé ez a nagy hőingadozás........

Nekem már 4. napja bedugulva a füleim, kezdem megszokni...... :cry: :cry:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Katának átadtam a gratukat. Majd biztos mesél bővebben. Most még heveri a császárt.

Én is köszönöm a bókokat a fiúk nevében. Gyorsan próbálok válaszoni. Féltékenység még nincs igazán, csak féltés. Konkrétan senki sem nézheti meg Bálintot, míg azt Szabi nem engedélyezi. De még a babakocsiba sem szabad ám benézni! "Néni nem akarja menézni a kistesómaaat!!!!" Bálint pontosan olyan, mint Szabi volt. Képes lenne egész nap kézben lenni. Pedig brutál nehéz. Tegnap felvettem a hátamra, majd letört a derekam mire levettem. Evés után sokáig kínozzák a mindenféle buborékok, fel is ébred rájuk. Szóval nem könnyű vele sem.

Zsuzsu - :lol: Meakulpa, meakulpa, de ha nam 48 órából állna sem érnék ide. De azért majd igyekszem jó! Köszi a bókot.

Kiabálás van. Mennem kell.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Zsuzsu,
ma végül nem teszteltem, mert tegnap a neten találtam olcsó tesztet és azért csak ma tudok délután elmenni, úgyhogy holnap lesz teszt :) De még nem jött meg, úgyhogy továbbra is bizakodom :)

Bár a hányinger elmúlt, se ma se tegnap, bár tegnap előtt óta a Gravida helyett az Elevitet szedem, mert olvastam, hogy az csökkenti a hányingert. Csak most azt nem tudom, hogy ez mulasztotta el, vagy más miatt múlt el :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Betty!Ez teljesen normális ha félti nem tudom ti találkoztatok-e olyan emberrel aki azt mondta Szabinak:Jaj de édes kistesód van elvihetem??Ha nem adsz puszit elviszem a tesódat!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Nálunk ezek után a gyerek vetette magát a babakocsira el ne vigyék a tesóját :lol: Egy szobába alszanak vagy külön?

Zsuzsa!Tök igazad van a családdal!Én meghívtam anyosomékat karácsonyra 25-én ebédre mert mindig mondta milyen jó lenne neki csak az ünnepben a játszás maradt az unokáival!Hát.....nem jönnek :roll: :roll: Mert sehogy nem fér az idejükbe,meg nagy a távolság nekünk neeemmm :roll: :evil: No comment!Így én is úgy fogom fel mint te koncenrtálok az itthonikara :lol:

Vera!Mikor tesztelsz???

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Most már csak akkor szólok a tesóról, ha meglesz a pozitív teszt! :oops: :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Vera!Ez volt az első hónap nagyon ritka,hogy egyből ne keseredj el!!!!Én is átéltem ezt Zsebi elött és mikor már lemondtam róla pozítiv lett a tesztem :wink: :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: