Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na fasza napjaim vannak. Teljesen kikészítenek apósomék is meg apám is. ÉS most tényleg csak arra vágyom, hogy ne legyen rokon a közelemben.
Holnap után, azaz csütörtökön lesz a diploma osztom. Na nem számítottam nagy dologra DE. A bátyjám nem jön mert dolgozik, a legjobb barátnőm, lányom keresztanyja dolgozik, mivel csütörtökön délelött 10 órára tették a dolgot. Apám jön, a férjem és talán Bogi, DE megkérdeztük anyósomékat hogy jönnek e mert hát ők is család és nagy esemény, erre közölte anyós hogy ha apám jön akkor INKÁBB NEM. :twisted: :twisted: :twisted: Na akkor én is mondtam hogy akkor én sem tartom mostantól velük a kapcsolatot, legalább is INKÁBB NEM. B***** meg. Tudom hogy apám és apósomék között nincs puszi barátság, de nem is róluk hanem RÓLAM szolna az egész. Na ennyit erről.
A wellnes hétvége után meg lebasztak hogy ne nézzük őket parasztoknak és máskor menjünk át enni ha meghívank mert. De amikor mi hívjuk akkor valahogy mindig más dolguk van. Ja és 4 havonta 1x ha meglátogatnak, mert mennyivel könnyebb nekem 1,5 gyerekkel kocsiba vágni magam és átmenni. Na mondtam is hogy itt a vége. Amikor meg megmakacsoltam magam hogy kiváncsi vagyok mikor jönnek. Akkor apósom felhívta a férjemet hogy szeretne mobilon beszélni Bogival, nem ám átjönni!?!?!?! :twisted: :x
Ennyit a panaszkodásról.
jan 19-én CTG- De teljesen kivagyok már az izgulástól.
JA és most pár napja amit megeszem az rajtam marad. Annyira hogy-már bocsánat- de kakilni szinte semmit nem jön ki. Szóval 2 nap alatt kb 3-4 kg szedtem fel, úgy hogy nem is ettem sokat. teljesen ki vagyok mivel eddig nem híztam semmit. De ez van.
JÖN A NYÁR ÉS A SOK SOK FINOM GYÜMI. Annyira várom már!!!

Viki, Napvirág: Nagyon aranyosak a férjeitek. Olyan jó érzés hogy ennyire melletted állnak és aggodnak érted, és nem veszik természetesnek hogy a nő szül és kész. Az én férjem is nagyon aggodik.

ANi: Szülés előrejelzés: én úgy hallottam, hogy aki a szülés végén tisztaság mániás lesz, azaz elkezd ezerrel takarítani, azaz fészket rakni kezd az hamarosan szülni fog.

PELUS: nekem is kell vinni pelust. Én pempers-t vettem asszem. Igazából eleinte érdemes drágább, márkás pelenkát venni, mert nem tudod hogy melyikre üt ki a babapopsi. Ilyenkor még a gyerekek popsija érzékenyebb. De hallottam már olyat is aki a márkásra üt ki. Szóval ne vegyetek sokat, mert bármelyikre lehet érzékeny. Viszont popsikrémnek a Sudokrém naggyon jó! De csak akkor szabad használni, ha baj van, mert különben hatástalan lesz.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk mert szenvedek! :?
Képzeljétek az én Drága Pannibabám a pocakban úgy döntött, neki nem elég kerek a világ fejjel lefelé ahogy eddig feküdt és egyik nap visszafordult! :roll: :shock: :shock: Honnan tudom? Konkrétan érzem, h alul a szeméremcsont felé és a húgyhólyagom felé rúg a lábával, mivel a fejével nem tud akkorát lökni, és a kis keze van a pocakom tetejénél, néha kidugja. Nagyon fáj mikor rúgdos, és még többet pisilek, kb 15percenként mert nyomja a hólyagot. Ill. a gyomorégésem és gyomorfájásom most extra brutál gáz mert a feje még jobban nyomja. Jó lenne ha most február lenne akkor tudnám már csak pár nap és jön.. De persze nem sürgetek semmit, csak kicsit már elanyátlanodtam, úgy fáj mindenem.

Pelus: én Liberot használtam Lilivel is és most is, a Newborn méret, vagyis 3-5kg-sat. Jól írta Kacsamama, h érdemes a drágábbat venni mert nehogy kiüsse a friss bababőrt valami.

Ctg-hez gratula!!! Örülök h jók az eredmények!

Most lépek pihenni, jó éjt!

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


Uhhhh .... micsida ejszakam volt!!!! :oops:
4x sikerult hanynom es ugyanennyiszer volt hasmenesem is. Csak nem ertem mitol mikor a parom ugyanazt ette mint en vacsira Lecsot...Uhhh
Aludni perceket sikerult csak, igy most iszonyatosan faradt vagyok, mindenem faj!
Piritost ettem teaval reggel, meg iszok sokat mert iszonyu szomjas vagyok!Remelem nem lesz ilyen tobbszor hiszen ez az elso eset, h a terhesseg alatt kipakoltam :x
Nektek nem volt ilyesmi????

Kép

Kép
valijja
 
 

 
 

Valijja
A kecskegidák pakolták meg kövekkel a farkas, de végül is mindegy.  Én is hasonlóan érzem magam, ébredés után mindig kőkemény a hasam, alig bírok kivánszorogni a WC-re.
Én már egy hete megvettem a teát, de még nem volt időm főzni belőle. Ma elkezdem iszogatni. Max 1 litert lehet naponta. Egyébként nagyon jó íze van, úgyhogy végre nem csak vizet ihatok, meg zöld teát egy-két pohárral. Hanem ebből nagyobb mennyiséget is.

Kittyna
Ha felül reped meg a magzatburok, akkor szívárog. Ezt pedig úgy tudod leellenőrzni, hogy egy zsepit raksz a bugyidba, ha vizes, akkor szivárog, ha nem akkor nem. A folyás teljesen más állagú, mármint attól nem lesz teljesen vizes a zsepi. Remélem segítettem.
A védőnőt meg nyugodtan hívhatod ilyennel.

Viki
A kórházi csomagod rakd össze, már tényleg bármikor jöhet a baba. Én is ma még vettem néhány dolgot, aztán ezeket berakom, már kész is. A babaszoba is elkészült a hétvégén. Még a hordozó huzatját kell kimosnom.
Egyébként tényleg édes tea, cukor nélkül is fogyasztható.

Pöcök
Napi 2-3-szor csuklik, de pl. tegnap nem is emlékszem, hogy csuklott volna. Regi viszont napi 7-szer is csuklott. Szóval változó.
Zalán még most is sokat mozog, remélem így is marad, mert ha csökken, akkor számolgathatok.
Egyél sok almát, az biztos használ. Én egyébként is sokat eszek, talán ezért is nem vizesedek. És a sót mindenképpen el kell hagyni, vagy nagyon minimálisra csökkenteni.

Ani
Biztos te leszel az első, már a 38. hétben vagy.

Kacsamama
Egy kicsit én is félek, hasonló dolgoktól mint amit te is írtál. Végül is tudom mire készüljek. Elsővel 22 órát vajúdtam, azért most jóval kevesebbre számítok, és remélem az éjszaka nem fog beleesni, mert bár a kitolásnál minden erőm velem volt, de azért most jobb lenne könnyebben szülni, és éjjel inkább aludni.
Nekem már mindenem nyomja altájékon. De főleg a méhszájat, néha úgy érzem szétszakad a méhnyakam.

Mieza
Nekem is erős josló fájásaim vannak, és néha 2 percig is eltart, mozogni se bírok, csak sziszegek. De a rendes fájások 3x erősebbek voltak, viszont „csak” 50 mp-es, de 10-5 percenként viszont elég hamar elfáradtam tőle, főleg hogy este, és éjjel indult be a dolog.
Kitartás, akkor már látod a végét, és az erőt ad, főleg a kitolási szakban.

Littlebaby
Még van ideje visszafordulni. 33. hétig általában még változtatnak a helyzetükön.
Vendég
 


Huh, megint de sokat írtatok! :-)

Kittyna, hogy sikerült a nagy bevásárlás? Megvan minden?

Napvirág :-(, hátha még befordul, de ha nem, akkor is a lényeg, hogy jól érezze magát odabent és majd ha eljön az ideje idekint is! :-)

Kacsamama: :-(, ez nem lehet könnyű.. férjed hogy viseli a "háborút"? Könnyű mondani, de ne törődj velük most csak ti vagytok a lényeg!!!

Littlebaby, Valijja remélem jobban vagytok... Kitartást!
Olyan rossz olvasni, hogy mindenki egyre rosszabbul van, mert én teljesen jól érzem magam, egyetlen terhességi tünetem a gyomorégésem is megszűnt attól a sziruptól amit írtam, szóval semmi bajom (igaz, még "csak 33 + 4 vagyok), már előre félek, hogy milyen lesz, amikor oda jutok, ahol most vagytok...

Zorróné, ügyes ez a kistesó!! :-)

Mieza: jó, hogy írtál! Jó olvasni, hogy te is még aktív vagy, hasonlóan érzem magam, majd meglátjuk, pár hét múlva hogy nyilatkozunk...

Csuklás nálunk is van, én amikor először éreztem nagyon megijedtem, mert percekig csinálta és nem hagyta abba, már el sem tudtam képzelni, mi a baja, miért "rángatódzik", amikor felvilágosítottak, hogy ez a csuklás és ez normális, a légzőmozgásokat gyakorolja.. Hát elég furcsa érzés, de ha így jó neki...

Máv-ba elvileg adnak napi (ha jól tudom) 4-5 db pelust, de nekem azt mondták, hogy azért vigyek is be, mert ez nem lesz elég egy napra neki. És én is fogok bevinni saját textil pelust is.

Apuci nálunk is nagyon lelkes, szerintem egyenlőre jobban izgul a szüléstől, mint én.. :oops: Én még azt gondolom, hogy messze van február vége..
Tegnap telefonáltak, hogy megjött a kiságy, hétvégén valószínűleg megyünk érte, ma megvettem az anyagot a fejvédőhöz, jövő héten varrom meg, a babacuccokból pedig már csak 1-2 apróság hiányzik, jövő hét végére remélem mindennel végzek.

Nagyon izgi, hogy ki lesz az első!!

Kép
grapefruit
Budapest
 
 


Sziasztok!

Sajnálattal, de egyben megnyugvással is olvastam, hogy kivel mi van... mindig azt feltételezem, hogy ezeket csak én érzem és biztos butaság... a másodiknál már rutinosabb leszek :D
pocakom nekem is "húz, mikor oldalt fexem le este... aztán alátámasztom és oké. az a durva éjjszakai gerincfájásom/égésem is szerencsére elmúlt. Mostmár csak az a bajom, hogy 4től nem tudok aludni. olyan kialudtan ébredek, aztán 6-7ig még visszaalszom. Napközben nem szoktam aludni, este meg próbálom kihúzni 10ig.
És hát min 2x pisi éjjszaka 3 óránként... készülök bizonyára a szoptatásra :D
Méhszájamat (gondolom azt, úgy érzem) nekem is szokta nyomni, de elviselhető.

Ma voltam dokinál 2687 gramm, és BEFORDULT :-) olyan jó gyerek:-) CTG is megvolt az első, és a vizeletem is negatív.
Jövő héten kell mennem vérvétel is lesz. uccccsóó :-) nah nem mintha olyan nagyon rossz lenne.
Minden leletem szuper, pedig aggódtam emiatt az össznyevissza 1 kilós hízás miatt, de megnyugtatott, hogy volt már olyan kismamája is aki 10 kilót fogyott. nah mondom ok. feje abszolút 35+0-nak felel meg combja 35+1, úgyhogy kosaras lesz az apja szerint :D

Tegnap kimostam a színes és a fehér ruhácskáit tele lett a fregoli.. olyan cukiiiii látni:-) azért még örülök, hogy bent van:-)

Este megyek szülőszoba látogatásra meg minden egyébre, majd beszámolok.
Grapefruit remélem "találkozunk" :-)

Vigyi magatokra, cupppa

Kép
Kép
judysz
 
 


Sziasztok!

Most csak röviden. Kedden meg vettünk mindent, kivéve a matracot a bölcsőbe, az még vissza van, de így is alig fértünk be a kocsiba :).
Ma a doki nem sokat mondott, annyit, hogy minden rendben, az UH jó, a babó fejjel lefelé van és a méhszáj teljesen zárt. Meg vett valami kenetet és majd kedden érdeklődjek. (Amúgy ez milyen kenet volt?)
Beszéltem a szülésznővel is, ihatom a málnalevél teát, és csak pelust meg popsitörlőt kell vinnem.
Hazafelé megvettük a gyerekszobába a padlószőnyeget, a hálóba a parkettát, meg a nappaliba a szőnyeget, szóval megint felpakoltunk.

Majd még jövök bővebben! Sziasztok!

Kép
kitttyna
Madocsa
 
 


Sziasztok

Megjöttem az orvostól.
Megvan a kisfiam születésének időpontja,persze ha ő is így gondolja.
Január 25.-én reggel kell bemennünk és délelőtt,megszületik.
Persze addig be is indulhat,ha ő máshogy gondolja,akkor majd kiderül hogy halad a szülés,ha minden simán megy és könnyen akkor lehet sima szülés is,ha nem halad jól akkor megcsászároznak.
Jövőhét csütörtökön,20.-án kell mennem be a kórházba előkészítésre az aneszteshez,meg elmondják hogy működik minden.Itt a műtéti nappal együtt három nap kell bent lenni,ha minden rendben van.
Olyan érdekes,hogy az orvosom magyar.Akkor jött ide mikor terhes lettem,és a császárom után mikor kiengednek utazik haza.Ő csinálja a műtétet.Megvárja amíg haza jövök és akkor haza megy.Milyen véletlenek vannak.Egy ideig megint otthon praktizál.Nagyon szerencsésnek tartom magam.
Kicsit megnyugodtam.Most már tudok konkrétumokat!
Itt csak 39. betöltött héten csinálnak prog császárt.Az oka,hogy véletlenül se legyen fejletlen a baba.Persze vannak gondolom kivételek,sürgősségi esetek.Én akkor leszek 39+1

Amúgy én nem tudom kihúzom e addig,mert nagyon lent van a hasam,és mindenem leszakad.És fáj is!Két hete vannak kisebb görcseim.Kíváncsi leszek.Majd a picikém dönt!

Szép estét nektek!

Pusz

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Sziasztok!

Brita80 köszönöm hogy szóltál, már sikerült összerakn. Tény minden nap tudnék valamiújat beleteni, de most már megáljt parancsoltam magamak :D

Tegnap voltunk CTG-n hááát először pocaklakó nem nagyon akart mocorogni, majd a hölgy nagyon aranyos volt és nyomogatással ébresztette fel, nem azzal a kütyürüvel és utána már úgy teljesített ahogy a nagykönyvben le an írva. Tény gonoszkodott és fogta magát elment onnan ahol a készülék volt így a szívverését alig lehetett hallani :-) Állandóan utána kellett pakolni az eszközt :D
Minden rendben volt szerencsére. Aztán megvicceltek egy kicsit, mert csütörötökön amikor a dokinál voltam ő azt mondta hogy a méhszájjal minden rendben. Ezt én úgy gondoltam, hogy zárt és még sok van hátra. Aztán tegnap a hölgy felvilágosított hogy a terhes kiskönyvemben az van leírva hogy több mint egy ujjnyira nyitva a méhszáj.... Na mondom ez remek.... De mondta hogy semmi gond, ez normális készül a szervezetem a szülésre.... De ez nekem még olyan hihettlenek tűnik. Ez alapján tényleg mindjárt vége az egésznek.... Ennek örülök is meg nem is :-) :-(

Este voltunk UH-on. BPD 9,07 súlya 2927 g Olyan pufóknak tűnik a múltkori UH-hoz képest. Mellékelek róla decemberi és mostani képet szerintem nagyon szembe tűnő a kisasszony változása :D Kép Ez a decemberi kép
Kép Ez a tegnapi kép

Jajj zárom soraimat megint kisregényt írok :D

Kép

Kép
viki0503
Budapest IV. kerület
 
 


Hol vagytok csajok?Nagyon leállt az oldal!
Remélem mindenkivel minden rendben van!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Sziasztok!

Kiderult a rosszulletem amiatt volt, hogy mikor kedden voltam a haziorvosomnal vernyomasmeresen elkaphattam valami virust.
Tegnap felhivtam delutan es akkor mondta, hogy hanyas hasmenes laz.
Fantasztikus.
Szerencsere aznap este es tegnap voltam rosszul es ma mar semmi bajom de szegeny Olivia is porgott forgott bennem egesz ejszaka :shock:
Tegnap reggel meg sem mozdult egesz delutanig, gondolom ot is kinyirta velem egyutt az ejszakazas :?

Most megint minden a regi es most is epp mocorog a draga :D

Viki:nagyon latvanyos a kulonbseg valoban, pedig nem sok ido telt el a ketto kozott :D

Kép

Kép
valijja
 
 


sziasztok!

én is vagyok. hát hihetetlen, hogy még mindenki egyben!!! annyira kíváncsi vagyok, hogy ki lesz az elős. néha beleolvasok a januári topicba és ott már mindenki lebabázott szinte. és ők ilyenkor már elkezdték, mint mi. ezek nagyon rendes babácskák!!!

azért látom mindenkinek már itt-ott, ez-az fájdogál. persze nekem is és már nagyon fognám a picurkámat.

mi szinte már mindent beszereztünk. még össze kell pakolni. már egy-egy adagot mostam-vasaltam is.

én britának fogok üzenni, vagyis majd ő a másik topicról tudni fogja és ide is felhatalmazom, hogy írjon, ha már bogikám kint lesz.

én már csak nst-re megyek majd 26-án. akkor még megvizsgál és uh-al is megnéz a dokim.

szép napot, jó készülődést mindenkinek!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok.

Én is vagyok,csak általában vagy teszek-veszek,vagy pihenek. Nem sokat vagyok gépnél,de mindig olvaslak titeket.
Fájásaim folyamatosan vannak nekem is,de már nagyon unom,hogy alig csinálok valamit,és az egész délutánt meg estét fekve kell töltenem, mert mozdulni se tudok a fájdalomtól.Tegnap délután csak elmentem a suliba meg oviba a srácokért,és azt hittem nem érünk haza úgy fájt a hasam. Ilyen nem volt a többiekkel :(
Hétfőtől hetente nekem is ctg van. 24-én meg uh.

Na megyek,nem panaszkodom tovább.....
Kitartás mindenkinek, előttünk a cél :)

Kép
ekriszta
 
 


ani983!
Egyszerre megyünk uh-ra meg ctg-re a jövő héten! :)

zorroné!
De szerencsés vagy, hogy befordult! :) Ez igen! :)
Végülis én is a libero mellett döntöttem.

kacsamama!
Nem értem én a szülőket, komolyan mondom! Az helyett,hogy büszkék lennének rád és megtisztelnének azzal,hogy elmennek. Mintha neked ez olyan könnyű lenne... no de sebaj, de csak magaddal és a pocakkal foglalkozz most, az mindennél fontosabb! ;)

littlebaby!
Hűűűű,nem semmi,hogy visszafordult a babó!!!! :shock: Drukkolok,hogy ne legyen neki kényelmes és újra megforduljon!

valijja!
Nekem még nem volt ilyen, sőt még az első hányások is kimaradtak (kopp-kopp-kopp). De ilyenkor sokkal érzékenyebb a gyomrunk,mint általában. Vagy a babának nem tetszett a lecsó ;). Nem vagy érzékeny mostanában a hagymára? Én pl. a terhesség alatt nem bírom. Folyamatos gyomorégés és hányás közeli áállapotban vagyok tőle.
:?

grapefruit!
Ne aggódj, az utolsó hónapban neked is lesz mindabban részed,mint nekünk! ;) Nálam is "csak" kb. 34-35. héttől jöttek elő. Szenvedés, de én élvezem, mert a babától van. Érdekes érzés vigyorogva szólni reggel apának,hogy húzzon már fel az ágyból,mert annyira fáj a derekam,hogy mozdulni sem tudok, meg ilyenek. :D

judysz!
Milyen volt a szülőszoba látogatás?

reni78!
Te jó ég, de furcsa ezt olvasni,hogy 25-én szülsz! :shock:
Hogy megy az idő!
A dokival meg hihetetlen szerencséd van, mintha a sors rendelte volna így! :)

viki0503!
Az utolsó időkben már szinte "csak" híznak a babák, gyűjtik a zsírtartalékot. :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok!
Voltam én is dokinál szerdán, minden rendbe volt a méretei normálisak szépen fejlődik, csak a kis Drága nem akar megfordulni. Múltkor is farfekvésbe volt meg most is. Azt mondta a doki még megfordulhat, de lehet hogy nem fog és akkor császár lesz belőle. Kicsit foglalkoztat ez a dolog most hogy esetleg császár lesz. Nem tudom melyik szülés jobb, eddig nem foglalkoztam ezzel a kérdéssel de úgy veszem észre most már kell. Hallottam olyan császárról, hogy epidurálist kapsz és akkor ugyan úgy az első pillanatba odateszik a mellkasodra a kicsit. Vagy most már mindig így csinálják? Eddig nem figyeltem ha írtatok a császárról mert nem gondoltam hogy talán az lesz nekem. És a császárt mikorra programozzák?
Na mindegy jövő héttől már megyek ctg-re aztán majd a jövőhét után találkozok a dokival a kórházba akkor megcsinálja a kenet levételt a ctg és talán uhut is csinál.

Örülök hogy azért mindenki jól van. Ezt az időszakot kell már csak túllépnünk és utána úgyis elfelejtjük milyen nehéz volt az utolsó időszak. Én már úgy várom......

Már én is összepakoltam mindent, sőt szerintem többet is, mert a babának is bepakoltam mindent ami kellhet, mert úgy tudom mindent kell vinnünk a kórházba a ruhán kívül de én azt is raktam be. Hát ha!!! Majd meglátjuk.
Judysz, neked mondtak valamit a szülőszoba látogatáson???

Én egy pár éjszaka már nem tudtam aludni, eléggé megviselt, de próbálom úgy felfogni hogy szoknom kell az éjszakásást. Na jó hozzáteszem reggel eltudtam aludni egy fél órára max egy órára az mondjuk jól esett.
Reni: Nekem is kinyílt a szemem amikor megláttam hogy január 25 és szülsz is! Irigyellek egy kicsit, de csak azért mert tudod már.

Valaki írt a hagymáról. Mióta terhes vagyok azóta én sem bírom és az egyik este raktam a melegszendvicskrémbe és éjjel baromira küszködtem.

Valijja! remélem jobban vagy és minden rendbe van veletek.

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

NA túl vagyunk a diploma osztón. NA mondanom sem kell hogy ha nem lenne férjem akkor senki sem lett volna ott. Ugyan apám eljött a szokásos fél órás késésével, de mire sorra kerültem hogy átvegyem már el is mentek a nagyival mert hogy rosszul lett. NEM GONDOLTA VOLNA HOGY ILYEN SOKAN LESZNEK. Mondom ja diploma oszton általában csak lézengenek az emberek főleg hogy 240 embernek a rokona volt ott. Apám is már kezdte hogy ő CSAK AZÉRT NEM MENT ELŐBB mert hogy...... JAJ ne máááááár. Ezek után hazaértünk hozzájuk hogy mi van a nagyival és mivel ők fél órával elöttünk már elindultak meglepődve néztük hol vannak. Utánunk 10 perccel értek haza. Na szép. EZ MÉG MIND SEMMI, mert hogy ott a parkolóban közölte hogy itt egy kis pénz karácsonyra (mert ő a CSajánál töltötte a karácsonyt és az újévet erdélyben a családja helyett). Szóval jogosan megkérdeztem hogy mikor fogunk együtt karácsonyozni, erre közölte hogy mire gondolok mert hogy ő karikor nem volt itthon szóval ennyi. JA és a mi még ennél is jobb a bátyjám ANNYIRA K***A ELFOGLALT EMBER hogy még sajnos ő sem ért rá karácsonyozni velünk. Szóval megkérdeztem én paraszt hogy még szülés elött, vagy utána gondolták. De eldöntöttem hogy ez volt az utolsó karácsony hogy megpróbáltam összekötni a családot. És a mostani ajándékokat is postán eljuttatom nekik és mindenki felbukhat.

Isteni napjaim vannak. DE egy biztos CSALÁD ELLEN NINCS ORVOSSÁG.

pöcök: A császár minden kórházban hasonlóan zajlik de nem teljesen egyforma. Littlebaby említette a napokban hogy náluk megindítják a szülést hogy legyenek fájásai és utána császároznak. Nálunk simán bemész megvizsgálnak, CTG, infúzió, katéter (beöntés nincs) epidurál (ha nem altatnak, de lehet azt is kérni) műtét, figyelőbe 8 órát, és fürdés. Kb ilyen. Én amikor megtuttam hogy nem fordult be Bogi és bitzos hogy császár frászt kaptam. De ugyan a természetes szülés a TERMÉSZETES és egyébként nem kértem volna császár, szerintem jobb, könnyebb gyorsabb és egyszerűbb a császár. A babát sem terheli meg annyira mint a 10-20 órás vajúdás- azt hozzá téve hogy ez a normális szülés. Szóval sokat gondolkodtam én is ezen hogy végülis most simán akarok e szülni vagy sem (ha választhatok), de talán kevesebb a komplikáció lehetősége. Nem tudom.

A hasra tétel, az úgy van hogy megműtenek akkor csak megmutatják, megmossák stb megmutatják az apának aki kint már lerágta az összes körmét. :) és miután át vettek a figyelőbe, vagy a szobába akkor rád rakják, de mivel túl sokat nem tudsz mozogni, ezért rácuppantottam Bogit a cicire és feküdtem, akkor még nem tudsz túl sokat ámulni rajta.
kórház válogatja 38-39- betöltött héttől. DE inkább a 39. héttől.

Grapefruit: Aranyos a férjed hogy így aggodik. Noha tudod hogy szerenek és aggodnak, de néha jó látni és érezni hogy féltenek.
A férjem is amikor már 1 órája bent voltam a műtőben (utólag elmondta, mármint kiszedtem belőle) hogy már nagy bajra gondolt és majdnem hogy sírt. NEm tudta mi tart ennyi ideig.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam picit, mert nem vagyok túl jól. Felerősödött a zsibbadásom, annyira h fáj a kezem tőle. Ezen kívül elkezdődött a vizesedés is, ma reggel kétszer akkorák voltak az ujjaim a kezemen és a lábamon is, ill. ha benyomom akkor ott marad a helye. :roll: :? :( Na de már csak alig 2 hónap és túl leszek rajta!

Pöcök!
A programozott császárt általában a betöltött 39.héten csinálják, ezt előtte azért megbeszélés alapján egyeztetik, tehát legkésőbb 1 héttel előtte már tudni fogod, mert a doki szólni fog.
Kétféle képen csinálják:
1. Edával, ezt általában a vajúdás után csinálják, vagyis ha vajúdtál, de nem halad a szülés/tágulás akkor általában nem spinálist adnak, főleg akkor nem ha eda-ként kaptál fájdalomcsillapítót a vajúdás alatt. Ez szintén gerincérzéstelenítés, deréktól lefelé lezsibbadsz, és úgy csinálják a műtétet. Ha kaptál fájdalomcsillapítóként edát akkor már csak rányomnak egy plussz dózist tehát nem kell újra szúrni a tűt. A babát behozzák miután levittek a csecsemőosztályra, ill. megmutatják műtét után.
2. Spinális érzéstelenítés, ez a leggyakoribb programozott császárnál használják, ugyanúgy gerincérzéstelenítés, deréktól lefelé teljes motoros zsibbadás (ha jól fogalmazok), utána 6 órán keresztül nem szabad mozogni, fejet megemelni mert akár fél évig tartó migrén is lehet a következménye. 6 óra múlva megpróbálnak lábra állítani, ha sikerül akkor fürdés és hozzák a babát, ha nem akkor még hagynak pihenni és esetleg egy szendóval teával megetetnek h erőre kapj. Fürcsi után hozzák a babát. A császárkor ha megszületik a baba megmutatják egy puszi erejéig, majd viszik pancsizni és adják apának.
Az István kórházban spinális után ha lekerültünk az osztályra, odaadják a babát apának h te is vele lehess, persze nem tudod felvenni mert nem mozoghatsz és nem is tudsz :roll: Majd ha apa elmegy akkor elviszik, h tudj pihenni.
Remélem tudtam segíteni.

Napvirág!
Köszi a drukkot, jól jött mert képzeld valamelyik éjjel megfordulhatott, ugyanis újra a kis talpait érzem a bordámnál! :D

Mindenkire irigy-irigy h már a ctg-nél jártok, de én is szorosan a nyomotokban leszek a 32.hetemmel! :D Remélem mindenki jól érzi magát és sokat pihen!!

Viki!
Tündéri a babó a képeken! Olyan helyeske, kis gömbölyded már!!

Reni!
Január 25. szülés/császár?????? Bakker!!! Így elszaladt az idő? Belegondoltál még 9nap és anyuka leszel!!!! Hű tiszta libabőr lettem, olyan jó neked!!!!

Na szép estét nektek!

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


Sziasztok

Hát nem tudom a jan 25.-el én leszek e az első,még bármi lehet.De nagyon drukkolok mindenkinek!És az a kis időkülönbség közöttünk nem sok,pláne látjátok milyen hamar eljött az idő.Most kezdtük az oldalt!Nem nagyon vagyok odáig a császárért,de ha addig semmi nem lesz,akkor jobb is mert hatalmas az életkém.Majd babázás közben,szorítok mindenkinek!Olyan jó lesz látni,hogy sorba jönnek a csöppségek!Na meg aki nem az elején van hajrázhat egymásnak :wink:
A januári oldal olvasása után teljesen bele éltem már magam,hogy mi is így leszünk.Folyamatosan szorítás egymásért.Tök jóóó! :)
Nagyon izgulok már,és nagyon be is vagyok tojva.Nem tudom jó e előre tudni,vagy az a jobb ha spontán jön a szülés!

Littlebaby

Grat hogy visszafordult a picike.Pihenj sokat,amennyit csak tudsz,mert az idő előrehaladtával,neked is jó nehéz lesz ahogy nézem!

Kacsamama

Grat a diplomához.
Látom neked sem megy,hogy ne foglakoz a családdal.Én is ilyen vagyok,nem érdemlik meg azt sem hogy az ember idegeskedjen ilyeneken.De engem is nagyon idegesítenek ezek a dolgok és pumpálom magam mindig.Lehet nekünk kéne változni,és belesz..rni!Könnyebb lenne úgy nem?
:roll:

Napvirág

Neked nincs befordulva a picike,ha jól emlékszem.
Nem volt még szó a szülésről?Mert te is eléggé az elsők között jász időbe ahogy nézem.Drukkolok hogy azért még megforduljon,mert jobb a sima szülés mint a műtét.Volt részem mind a kettőben már.

Pöcök

Neked is ezt írom.Neked is nagyon szorítok!De ha a picike,nem akarja akkor nem sokat tudnak tenni.Amúgy mondta a doki,hogy meg tudják fordítani a pociban.Pláne ha első baba.Csak akkor szigorúan tilos,ha előtte volt már egy császár.De csak ennyit tudok róla.Itt kint mondta a dokim amikor még az enyém sem volt fejvégű.

Mindenkinek kitartást és türelmet kívánok!Ilyenkor már nehéz!

:wink:

Pussz

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Reni
Az már csak 10 nap. Biztos te leszel az első. Csak néhányan vagyunk február elejére kiírva. Nekem majd jövő héten derül ki, hogy valójában van-e elszámolás. Addig a doki nem változtat, és február 5-höz számolunk továbbra is. Ráadásul most úgy érzem, hogy 10 napon belül biztos nem bújik ki Zalán.

Littlebaby
Sajnálom a vizesedést. Egyél sok almát, valamit biztosan használ, és jó az emésztésnek is.

Kati
Leszek a hírhozód. Meg van a számom? Ha nem, majd elküldöm priviben. Az én hírhozom is lehetnél, majd ha Csillagvirág ír a másikra, akkor itt közölhetnéd a többiekkel, köszi előre is!
Szerintem nem lesz annyi időm, hogy sok SMS-t küldjek. Meg a férjem intézi majd úgyis.
Vendég
 


rita: igen, leszek a hírhozód! köszi, hogy te is leszel az enyém. én sem írok majd sok sms-t, de a másik topicon vagy pedinek, vagy boginak írok.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Megint én vagyok!
Hírhozásról jutott most eszembe,hogy megkérdezem esetleg van e közöttetek olyan lány aki priviben megadná a számát nekem,hogy tudjam értesíteni,ő meg a fórumot mikor megszületik a picikém!Én itt élek kint,és nincs olyan ember akit ismernék jobban közöttetek.
A páromnak nem lesz ideje írni,két gyerek mellett,na meg egész nap velem lesz bent.Anya meg a gyerekekkel akkor.Szóval örülnék neki!
Előre is nagyon köszönöm!

Pussz mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Reni: Igazad van. CSak az a baj, hogy ilyen hülye vagyok. De mindegy itt a vége. Tudod az első 7 év elég volt hogy megpróbáljanak kibékülni a gondolattal, hogy elvettem a fiúkat tőlük. DE ha eddig nem akkor most már tutti nem fog változni. Épp ideje hogy a saját életünket éljük. Csak amíg itthon van az ember és minden barátnő dolgozik, ÉL és anyós ha már nyugdíjas lett jó lett volna összejárni és nem itthon ülni állandóan. Most nem moziról, vagy dizsiről beszélek, csak annyi hogy néha beszélgethetne az ember a családjával is. DE itt lesznek a LÁNYAIM (borzasztó furi kimondani :) és kaptam egy csomó jó könyvet. Most hogy már nincs diploma, meg egyetem sem megint falhatom őket. Éppen most olvastam ki egy Darkside című könyv 2 kötetét 2 hét alatt. Most meg elkezdtem amit most kaptam karira trilogiát.

És gratulálok a dátumhoz, bár én nem szeretném ennyire előre tudni, hogy aztán 2 hétig ne tudjak aludni.

Ja és ennyit erről hogy a férjem mennyire aggodik értem. Mert amikor beszéltünk rólad hogy te már tudod a dátumot, akkor közölte hogy egyesek mármint te, biztos nem vagy annyira aggodós mint én hogy állandóan........... Szóval rá is csaptam a telefont. és mondtam is neki hogy amikor ő volt vakbél gyanús akkor nem volt ennyire derűlátó.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Reni:en leszek a hirhozod, priviben irok!

Kép

Kép
valijja
 
 


Sziasztok!

Szülőszoba látogatás szuper volt, előtte az előadás baromi izgi. Nagyon jó fej volt a doki aki tartotta.
Nagyon sokan is voltunk.
Ajánlott egy szüléskönnyítő gél-t, nem nagyon lehet kapni és 30.000, de azt mondja nagyon hasznos, én most járok utána.
Szülőszoba nagyon kellemes volt igazán, én nagyon szeretnék kádban vajjúdni. Még kötél is volt az egyik szobában, bár állítólag még senki nem használta. Épp üres volt mind a 8 szoba így megnéztük mindet.
Háááát mostmár nagyon a célegyenesben vagyunk...
ma vhogy olyan lassan csinálok mindent... szörnyű...
de olyan csodás idő van kinnt
Ti h vagytok?
És milyen az a fájás? :-) valaki mondja már meg mit fogok érdezni...
sose volt görcsöm, se menstruációs se másmilyen. és most sincsenek jóslófájásim (asszem,...)

Kép
Kép
judysz
 
 


Sziasztok!

napvirág:kár hogy nem egy helyre kell mennünk vizsgálatokra!

Csajok,nekem tegnap este olyan fájásom volt,igaz 10 percig tartott,nem ismétlődött de hirtelen azt hittem szülni fogok.

de már szeretnék,vagyis ma bátor vagyok,így érzem. :D

Kíváncsi leszek ki lesz az első...
Én megpróbálok csak annyira az internethez jutni,hogy tudósítsam nektek a születést....

Szerintem a fájás olyan lesz mintha görcsölne a hasad,mikor nagyon wécézni kell,a derekad majd le szakad,stb,stb.a kis buksija pedig nyomja alul a csontokat,vagyis én így tudom elképzelni.tegnap ezt éreztem,jóslófájásként.

Vigyázzatok magatokra!
Ani

Kép
ani983
 
 


Sziasztok!

Judisz: Kötél is volt???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hátha valaki nem bírja kötél idegekkel??? Bocsi ezt nem hagyhattam ki mert hát olyan magas labdát dobtál. Meg is lepődtem hirtelen mit keres a kötél egy szülőszobán.

Fájások: A múltkor amikor nekem is 3-4 órán keresztül voltak fájásaim, bár nem ismétlődőek, csak egyáltalán akkor én is utána kérdeztem. NEkem azt mondták hogy amikor már olyan mintha kakilni kéne de nagyon erősen. És mensturációs görcsök.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Már többször nekiültem szerda óta, hogy végigolvasom a lemaradásomat, de mindig közbejött valami, most értem a végére..:-)

A szülésfelkészítő (ugyanazon voltunk judysz-al) tényleg jó volt, és a doki tényleg jófej volt, judysz nekem ő a választott orvosom! Kár, hogy nem tudtam, ki vagy, mondjuk olyan sokan voltak, hogy nem tudtam mindenkit alaposan megnézni. :-)
A szülőszobák szépek, a kötél engem is meglepett, amikor az előadásban mondta a doki, hogy az is van, azt hittem viccel...
A gél amit ajánlott:
http://www.egeszsegbolt.hu/254-terhesseg-szules-/5308-dianatal-szuleszeti-gel.html?utm_source=olcsobbat&utm_medium=cpc&utm_campaign=Arukeresok
Sógornőm is ezzel szült és azt mondta, hogy megéri az árát.

Reni ez nagyon izgalmas!!! Szerintem is te leszel az első, én az utolsó előtti helyre hajtok, remélem littlebaby maga elé enged. :-)

Kacsamama sajnálom amit írtál, ne is törődj velük a diploma nagy dolog, pláne gyerek mellett + terhesen befejezni!! Úgyhogy le a kalappal!

Fájásokat még én sem tapasztaltam és egyenlőre ugyanolyan jól vagyok, mint eddig, nem is értem, de majd biztos az utolsó hónapban..
Megvan a kiságyunk, befejeztem a babaruha vasalást, úgyhogy egész jól haladok, most kezdem a mi ruháinkat vasalni, amiből a babaruha projekt miatt szép kis kupac gyűlt össze..

Kitartást mindenkinek!

Kép
grapefruit
Budapest
 
 


grapefruit: mi versenyben vagyunk!!! én is utolsók között leszek. bár én nagyon hajtok a 14-ére. a dokim beleegyezett. :lol: :lol: :lol:

lányok, ti hasszorítót vettetek? én tartok attól, hogy nem fog visszamenni a pocim, ami nem túl nagy, de alapból is van "gyomrom". :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Hát ismét über-brutál éjszakám volt, mert Lili beteg megint sajnos. Elkapott egy vírusos száj- és nyálkahártyafertőzést, bárhol összeszedhette, annyi elég hozzá h szájába vegye a kezét. 38,8-39,5 közötti lázzal jár és aphtás hólyagokkal a szájban, ill. begyulladt íny. Nagyon szenved vele, ha láza nincs akkor jól van, de egyébként enni nem tud vele, mert fáj neki az íny és nyálkahártya.
KB 1hét az átfutási ideje.

@ka(ti)!
Nekem volt hasszorítóm, de mivel csaszis voltam nem használtam mert irritálta a vágást. Viszont akinek sima szülése volt annak jót tett, hallomásból tudom.

Grapefruit!
Én szívesen magam elé engedlek bár nem tudom neked mi az időpontod? Az enyém márc. 16, viszont márc. 8 a műtét tervezett időpontja! De még azt is elnézném ha mégis előttem lennél! :D :D
EGY SZÓ MINT SZÁZ! ÉN SZÍVESEN ZÁROM A SORT EBBEN A TOPICBAN!!!

Az idő vacak, a kedvem is ramaty emiatt.
Panni viszont rengeteget mocorog, néha még fáj is annyira "kinyúl" a pocimon a kis lábával vagy kezével!

További szép estét nektek!

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


littlebaby: február 26. :-)

Kép
grapefruit
Budapest
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönöm a császárról a pontos leírásokat, nagyon sokat segítettetek. Kicsit azért izgulok hogy hogyan fog alakulni a dolog.
Izgulok az egész miatt.Na mindegy már sokan túlélték!

Tegnap voltam ctg-n, minden rendbe volt, de nagyon kis rafinált Kristóf a pocakba, előtte is és utána is iszonyatos módon mozgott de akkor és ott szinte meg se mozdult. Össz vissz 4-5ször mozgott.
Egyébként meg folyamatosan mozog, de komolyan!!!!
Jövő héten már a kórházba megyek ctg-re meg labor vizsgálatra,remélem lesz uhu és mindent megtudok a szülésről. Kíváncsi vagyok hogy megfordul e Kristóf.
Ti hogy vagytok???
Én olyan szinten elkezdtem dagadni, a lábfejemen csak röhögni tudok, de néha már sírnék a fájdalomtól. Iszonyatos ahogy tud fájni a lábam. Mással nincs gond vagyis azt mondom hogy a gyomor égésemet már megszoktam, az nem a kajától van hanem a Kis Drágámtól, nagyon fent nyomkod.
De akármennyire is néha fáj ahogy mozog olyan jó érzés.Élvezem ahogy mozog. És szerencsére sokat is mozog.
A babaholmikkal már teljesen kész vagyok, ma vasalom az utolsó adagot. Olyan jó és megnyugtató hogy már készen vagyok. Még egy lepedőt kell vennünk meg a falra a képeket meg egy két apróság még és tényleg tökéletesen készen vagyunk, de ez majd csak a február eleji program. Nem tudom akkor hogy fogok tudni mozogni, mert már elég nehezen megy a nagy bevásárlás hétvégenként. Kíváncsi leszek meddig bírjuk még.

Olyan izgi hogy mindjárt valamelyikünk megszül. Remélem mindenki minél hamarabb kitudja írni hogy megszült. Nekem a férjem ha nem felejti el a nagy izgalomba megírja nektek. De ezért lett volna jó találkozni mert legalább telefonszámokat cseréltünk volna hogy értesítsük egymást.


Még egy kérdés.A császár után fáradt leszek, aludni fogok?vagy mi lesz utána, mert nem tudom másként hogy fogom kibírni hogy ne lássam a kicsikémet ha már ennyit vártam rá.

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Pöcök: Tutti nem fogsz aludni. De odaadják szoptatni egy kicsit. De hidd el el leszel foglalva azzal hogy kimegy az érzéstelenítő belőled és azon gondolkodol hogy fogsz tudni felkelni mert nem egyszerű. Az első felkelés az ciki, de a többi már nem vészes. Az a lényeg hogy minél többet mozogsz, annál kisebb az esélye a szövetösszenövésnek. és annál szebb lesz és gyorsabban fog begyógyulni a seb.
Ja fáradt leszel, de aludni nem fogsz tudni a sok adrenalintól és izgalomtól.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Kacsamama:
Köszi az új infót. Remélem minden rendbe lesz. Kicsit izgulok. Csak féltem attól amit írtatok hogy 6 órán keresztül nem mozdulhatunk meg. Nem tudtam hogy ezt hogy lehet megoldani. Na mindegy majd kiderül minden a maga idejébe. Kíváncsi vagyok mindenre pedig hiába fogok mindent tudni úgyis új lesz a dolog.

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Egy gyors jelentés, mert hulla vagyok, holnap jövök visszaolvasni. :)

Eltűnésem oka:

Szombaton 3:30-kor megszületett kisfiunk, Dani!!!! 51 cm, 3350 g. :)


Pénteken éjszaka (szerencsére fürdés utáni pisilésnél vettem észre) elfolyt a magzatvíz, irány a kórház, hívták a dokim és már mentem is a műtőbe. Össz. 2 fájásom volt a császárig! :)
Baba jól van, nagyon nyugodt (kopp-kopp-kopp). Tejci még nem indult be, de van előjele! Apa ma ment el patikába laktoherb teáért, majd iszom.

Röviden ennyi! :)
Vigyázzatok magatokra és tessék nemsoká követni! ;)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág! Gratulálok!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem járok valami gyakran de csak mert nehéz ülnöm. Nehezen bírom már a végét. És megérzésem szerint nekem sincs már sok időm egyben.. de ki tudja.

Napvirág a képet majd várjuk a topic 1. babájáról :) Ha jól emlékszem egy napra voltunk kiírva. Na mindjárt utánanézek :)

Egy darabig majd valószínűleg nem leszek nethiány miatt. Amíg van addig írok. A hírem majd hozzák ha megszültem.

Ha addig nem tudnék jönni:
Mindenkinek kitartást az utolsó napokhoz, hetekhez. És könnyű szülést Mindenkinek!!!

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


napvirág: gratulálok a babához!!! kívánok sok-sok tejecskét és nyugodt éjszakákat!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Napvirág: sok szeretettel gratulálunk, jó egészséget és Boldog Életet a kicsi Daninak!
Jól beelőztetek mindenkit! :lol:

Velünk minden ok, még dolgozom napi 6 órákat, gyomorégésen kívül semmi panaszom, remélem kihúzzuk február 11-ig!
Tegnap hallottam, hogy a melegfront miatt telt ház van a szülészeteken, szóval most semmiképp nem szeretnék szülni még...

Holnap megyek először nst-re!

Rólunk szerintem majd férjem fog tudosítani!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Napvirág!

Jesszus,tudsz ám meglepetést okozni! :wink:
Nagyon nagyon gartulálok nektek.Nagyon boldogságos babázást kívánok neked,és sok tejcsit!
Azt hiszem mi voltunk kb. egy idősek.Annyira nem jött sokkal korábban a kiírtál!
Gyors felépülést neked,és gyere ám ahogy tudsz,képpel együtt!!!
Mikor megláttam a leveled még meg is könnyeztem.Kicsit túl teng bennem már a hormon! :oops: De ez amúgy is mormális nem?,na meg pattanásig feszülök már,nekem is egy hét! :)

Pussz Reni

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Napvirág

Jót mosolyogtam,mert visszaolvastam az előző oldalt.És visszaolvastam amiket írtál.Milyen messzinek találtad még a szülést.Na tessék,ezt ennyire nem lehet kiszámolni.Milyen érdekes!
Kis meglepetés babókád van.Kívánom hogy az életben is ennyi szép meglepetése legyen neked!!! :)
Teljesen feldobódtam a híredtől!!! :)

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Napvirag:Gratula a picikehez!!!!!Milyen jo,hogy mar tul vagy rajta!A tejcsi is bizti beindul majd!!!!! :)

Kép

Kép
valijja
 
 


Napvirág!

Szívből gratulálok! Jó egészséget kívánok mind a kettőtöknek! Biztos megjön a tejci is, csak türelem. :)

Én is nagyon szeretnék már túl lenni a szülésen. Mostanában nagyon nyűgös vagyok!

Szép napot!

Kép
kitttyna
Madocsa
 
 


Drága napvirág!

Szívből gratulálunk, hosszú boldog egészséges életet kívánok!
Remélem minden rendben azóta is.
Kívánok minden szépet és jót, sok tejet és nyugodt éjjszakákat!

Millió pusssz Nektek

Kép
Kép
judysz
 
 


Napvirág!

Gratulálok Nektek! Kicsit meglepődtem, mikor láttam a kiírt dátumodat és hogy hozzá 2 napra vagyok.... Kicsit este bepánikoltam mikor olvastam.... A férjem ki is nevetett miatta! :-)
Sok-sok Örömet és Boldogságot a csöppséghez!

Jó babázást :D

Kép

Kép
viki0503
Budapest IV. kerület
 
 


Napvirág!
Isten hozta kicsi Danit!
GRATULÁLOK!!!!

Kép
grapefruit
Budapest
 
 


NAPVIRÁG!!!!!GRATULÁLOK!!!!!:D
EGÉSZSÉGET+BOLDOGSÁGOT
Pont kérdezni akartam hogy neked mi volt a ctg-n......:D
Én úgy meglepődtem,és egyben megijedtem hogy itt az idő.....


Én ma voltam ctg-n.és uh-n ,és az orvos azt mondta hogy 1cm-re ki vagyok tágulva.én most beparáztam,de ettől függetlenül nem mondta hogy korábban fogok szülni.

Szerintetek???

Ani

Kép
ani983
 
 


ani: az 1 cm ebben a korban szuper. én már szeretnék jövő héten ennyire nyitva lenni. bár nem sok esélyem van rá, mert eddig mindig totál zárt voltam és még le sem volt ereszkedve a méhnyakam.
a ctg mutatott valamit?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ bepötyögtem egy kisregényt és eltűnt!!! Most dühös vagyok! Majd este újra jövök!

Kép
kitttyna
Madocsa
 
 


Képzeld a ctg-n is vannak fájás jelzések,de én nem éreztem,illetve a doki sem tért ki rá.
de más teljesen mint a múlt heti ctg lelet.

Kép
ani983
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: