Új privát üzeneted érkezett!

Az nagyon szép ajándék lenne NEki és Neked :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ha az évfordulóról van szó nekünk tegnap volt a 12. :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Nagyon boldog 12. évfordulót kívánok nektek :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Köszike :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gratu a laptetőhöz. :P

Kép
Kép
minimano74
 
 


Nagyon édesek.
Én is szeretnék...
Boldog évfordulót utólag is nektek
picimami
 
 


Na lányok én lelépek, majd holnap, vagy esetleg este, tudjátok ha férjecském...... :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szia Gabi!
Holnap várlak!
Jó pihenést.
Szép délutánt neked :D
picimami
 
 


Ugye milyen cukik, ilyenkor még rosszabb :twisted: :evil: :twisted: de tudom fel a fejjel.

[size=12]Én is gratulálok nektek az évfodulóhoz,[/size] majdnem egy napon és csak egy év különbség.

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!

Boldog 12. évfordulót utólag is!

Párizs melletti az Eurodisneyland! Most nagyon-nagyon-nagyon irígy vagyok! :oops: :oops: :oops:
Imádom Párizst is! Meddig lesztek?

Picimami!

Nem lehet elrontani azzal, ha minden reggel tesztelsz! Holnap várom az eredményt! :)

Teszek fel képeket, hogy milyen is nálunk a bilizés:

Kép Kép Kép

Néha egyedül is sikerül: Kép
Vendég
 


Igen igen.
De nekünk majdnem az lett...
az apa névnapja. :lol: :lol:
picimami
 
 


Köszi, nektek is, most már tényleg megyek.

Pusziiiiiiiiiiiiii :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Cat!

Tudom. Csak olyan babona... :oops: :lol: :lol:

Majd elválik...
Ugye korai terhességet, javasolt első vizeletből jó.
Ha nem jön piri éjjel.
Akkor lehet.
:roll:
picimami
 
 


Nagyon aranyos Beni!

Milyen ügyes.
picimami
 
 


Ikreket én is szerettem volna.
Aztán megszületett Beni és rájöttem, hohy jó hogy egyedül van. Annyi feigyelemre és szeretetre van szüksége egy ilyen csöppségnek, hogy félek nem kapnának eleget, ha egyszerre ketten lennének.
Ráadásul én imádta pocakos lenni, és akkor minimum eggyel kevesebbszer lehetnék az.
Vendég
 


Jó utat hazafelé!!!!!

Cat!
Nagyon édesek a gyerekek, ahogy ott ülnek és várják a nagy ihletet :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na még mindig itt vagyok :lol:

Cat, köszi, kb. 6 napot leszünk még nem tudom pontosan.

Nekünk is ilyen kövünk van az udvaron :lol: :lol: Nagyon édi a kisfiad meg a kislány is :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Jaj, már én is úgy szeretnék nagy pocival flangálni :roll: :roll: :roll:
Hogy lássa mindenki, hogy nekem is lesz babám :!: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na jó!
Meggyőztél.
Jöhet iker is vagy egyke.
Csak jőjjön már. Hogy megnyugodjak. És én is pocakosodjam.
picimami
 
 


Zsuzska!
Én is én is szeretnék pocakkal járni... 8)

De nem kajával megrakva... :lol: :lol:
picimami
 
 


Én nem szeretnék ikreket :oops: :oops:

Csak egyet egyszerre, ha lehet kérem szépen :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ahogy a fotózáson gondolkodtam eszembe jutott Beninek egy képe ami négy és fél hónaposan készült. Horvátországban voltunk. Mindenki azt monda róla, hogy olyan mint egy baba magazin címlapján.
Így nézett ki akkor: Kép És így most hétvégén: Kép

Olyan gyorsan felnőnek! Újra szeretnék egy pici babát!
Vendég
 


Pici!
Ne is mondd... hát rám lent vár háromszelet isteni finom pizza szelet, de hát nem akaródzik megenni :roll: :roll:
Na attól lenne akkor pocakom, hogy csak....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat!

Nagyon tündét volt, babának is. és most is igazi szépség.
Én is szeretnék már végre.
picimami
 
 


Én már most is pocakosan járok! :oops: :oops: :oops:
De szeretnék végre babát is bele!
Vendég
 


De aranyos!!!!!!
Tényleg megérne egy címlapfotót :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Hogy gyógyul Beni bibije?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Ne edd meg, ha nem kívánod.

Én ma már light-os voltam.
Joghurt, rozskenyér. Gyümölcs.
Cézár saláta :roll:
picimami
 
 


Na jó, hát nekem nem is pocakom, hanem jó nagy hasam van.... ahogy Bridget Jones mondaná, röcögős hájam :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat!

Butaságot beszélsz. :lol:
Megnézném én azt a pocakot. :oops:
picimami
 
 


NEm is eszem. Ettem puffasztott rizset és sós kekszet.... de igazából sós kukit ennék fagyival :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pici!
De jól hangzik a menüd :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Nem vagy semmi.

Hajrá jó étvágyat!! :D :D :D
picimami
 
 


Majd max. 8 óra körül.... hétig dolgozom :roll: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Azt én is megenném...
De fagyi nélkül :twisted:
picimami
 
 


Köszi a Beni dícséreteket! :oops:
Szerinetm Ő az egyik legszebb baba, aki már nem is baba. De én az anyukája vagyok és elfogult.
Az pedig tuti, hogy elfogult, mert már nem találom olyan ellenálhatatlanul szépnek a régi képei alapján, mint amikor készültek. Utólag sokkal tárgyilagosabbak tudunk lenni. Legalábbis ez az én tapasztalatom. Persze még ilyenkor is megszépíti őket az, hogy miénk! :D :D :D
Vendég
 


Na én a fagyit nem adnám semmi pénzért :roll: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na már én is nagyon szeretném ezt elmondani ez éán gyerkőcömről :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát... pontosabban has... Az bőven van. :oops: :oops: :oops:
Hétvégén már nekem is sok volt.

Most azon gondolkodom, hogy ha hazajövünk a Balatontól, akkor kedden belevágunk Apával egy kéthetes fogyókúrába. Attól lemegy majd pár kiló. és utána könnyebb lesz odafigyelni. Nem ártana már abbahagyni ezt a sok jégkrémet, sütit, tésztát, kenyeret. De csak úgy nem megy. :oops:
Lehet, hogy a baba is arra vár, hogy lefogyjak legalább annyira, mint Benivel voltam. Bár akkor még sokat kell várnom rá.
Vendég
 


Szerintem is az egyik legszebb baba!
és nem vagy elfogult.
Gratulálok hozzá!!! :D
picimami
 
 


KOS 03.21. - 04.20.
Siker kíséri minden lépését. Akár nagyszabású vállalkozásba is belekezdhet. Egyszerre több vasat tart a tűzben, és ez így helyes. Csak arra vigyázzon, hogy ne csupán a pénz motiválja.

BIKA 04.21. - 05.20.
Visszatért az önbizalma, és úgy érzi, hogy nincsenek lehetetlenek a magánéletében sem. A kíváncsiság is hajtja. Tényleg olyan ellenállhatatlan? Vigyázzon, kicsit veszélyes ez a játék.

IKREK 05.21. - 06.21.
Fontos a tudatos erőgyűjtés, a meditálás, hogy az Ön előtt álló feladatokat meg tudja oldani. Ezúttal megengedheti magának, hogy ne hétköznapi dolgokat tűzzön maga elé. A csillagok biztos sikert jeleznek.

RÁK 06.22. - 07.22.
Ma nincs kedve komolyan venni az életet. Családjában ezt nem nézik jó szemmel. Valamikor azonban Önnek is szüksége van egy kis lazításra. Próbálja ezt megértetni szeretteivel.

OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
Nem igazán ért el kimagasló eredményt, mégis elégedett önmagával. Egy baráti társaságban egyből elfelejti minden búját-baját. Vállalkozásaiban azonban tanúsítson nagyobb határozottságot, csak így lesz esélye a talpon maradáshoz.

SZŰZ 08.24. - 09.23.
A közelmúlt problémáitól most már lassan sikerül megszabadulnia. Pihenésre, kikapcsolódásra volna szüksége, nem arra, hogy még mindig hajtson. Könnyen az egészsége rovására mehet, ha túlhajtja magát.

MÉRLEG 09.24. - 10.23.
Nyugtalanítják a munkahelyén felröppenő hírek, ám ne üljön fel minden szóbeszédnek, s ne vegye személye ellen irányuló támadásnak a legártatlanabb megjegyzéseket. A családi problémák szerencsésen megoldódnak.

SKORPIÓ 10.24. - 11.22.
Kicsit ingerlékenyebb a kelleténél, a szerelemben is bizonytalan. Ha józanul mérlegelné az eseményeket, belátná, hogy nincs oka idegességre. Most mágnesként vonzza a másik nem képviselőit.

NYILAS 11.23. - 12.21.ß
A kelleténél többet foglalkozik önmagával. Mostanában kicsit elhanyagolja a családi kötelezettségeit is emiatt. Igyekezzen pótolni a mulasztást.

BAK 12.22. - 01.20.
Kissé alább hagy lendülete, de ennek is megvan a maga haszna. Az utóbbi időben nem figyelt eléggé a részletekre, s e mulasztását most pótolhatja. Kellemes és hasznos beszélgetésekre kerül sor.

VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
Semmit sem veszített a korábbi lendületéből, aktivitásából. Bátran vállaljon olyan feladatot, melynek végrehajtásához kitűnő szervezőképességét használhatja. Fordítson figyelmet párjára!

HALAK 02.20. - 03.20.
Bizonyos dolgokat előre megérez, és meg is teszi a szükséges óvintézkedéseket. Előrelátásának sokat köszönhet. Tartós és boldog lehet párkapcsolata, ha figyelnek egymás érzéseire
picimami
 
 


Zsuzska!
Ha a közelben laknál.
Én vinnék neked fagyit, mindenfélét amit csak kérsz...

:P
picimami
 
 


Pici, hogy te milyen aranyos vagy :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszönöm szépen :P

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én nem tudom hogy van.

Mindenki azzal szekál. Olyan sovány vagyok, hogy nem esek teherbe.
Ami szerintem butaság. :wink:

Egészséges vagyok. Eszem ami jól esik.Ha most híznék, sztem hormonálisan megváltoztatna, és nagyobb gáz lenne szerintem.
De kitudja... :cry:
picimami
 
 


Hát köszönöm.
:oops:

Komolyan gondoltam ám!! :D
picimami
 
 


Küldök eg ynagy vitruális puszikát neked :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Oh!
Magkaptam.
Nagyon köszönöm. :lol:
picimami
 
 


Már csak egy +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
teszt a kívánságom. :oops: :oops: :!: :!: :?:
picimami
 
 


A hugom 162 cm és 52 kg volt amikor teherbe esett. Elsőre összejött nekik. Pedig ő is vékony!
Vendég
 


Szerintem sem számít.
Hisz mennyi nő van, aki sovány. Utcán koszban él, és szül egy halomszor... :cry:
picimami
 
 


Ja, és nekik egyből össze jön :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?