Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én most néztem a híreket,és azt mondták hogy valóban marad a szabad kórház választás meg az orvosodat is megválaszthatod,de ha éppen nem ügyeletes az orvosod akkor az ellátás 30%-át (max.100.000ft) ki kell fizetni.
Ez annyira bosszantó.Mondjuk nekem szerencsém van,de ha 1 héttel később szülnék,akkor perkálhatnék.
Ez tényleg felháborító.


Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok

Mindenkinek jó reggelt!

Egy óra múlva indulok az uh-ra, szorítsatok!


Puszi mindenkinek!


UI: Halljátok lányok, hogy mennek a vonalzók! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok Lányok!

Barbamami!!!!!!
Kiváncsi vagyok!!! 3 gyermekkel!! hogyan fogsz megoldani a 3 babaülés kérdést??? Egyáltalán befér autóba 3 babaülés???


Éjszaka drága édes egyetlen barátnőm megszülte a picifiát!!! 30. hétre... 1450 gr, 44cm!
Jól vannak!! Csak a picinek még sokáig intenziv osztályon kell maradnia.. De magától lélegzik!!!!!!!

Kép

Kép
fenix
 
 

 
 

Sziasztok!

Fenix nem semmi azért jó hogy jól vannak. Miért indult be szülés lehet tudni? Olyan sok a koraszülés annyit hallani rólla.

Kép
rena10
 
 


:D :P :lol: SZIASZTOK

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok!

Hú,Fenix,nem semmi ez a 30 hétre született kisfiú! De nagyon jó,ha lélegzik magától! Szorítok nekik,hogy minden rendben legyen!

Na,igazából nem értem ezt a kórház-orvos ügyet...Ha kihúzzuk ápr.1ig,akkor ki kell fizetnem a doki díjának 30%-át,ha behívatom? És a szülésznővel mi van? Én azt is választottam...Ráadásul van valami alap kórházi napidíj is... A gatyánk rámegy...

Ja,ráadásul hardcore van,megvettük a lakást,hétfőn-kedden festés,szerdán költözés, holnaptól ezerrel pakolás.
Lehet fogadásokat kötni,hogy kihúzzuk-e egyben!!!! Remélem!!!
Aztán majd kifüstöljük valahogy :roll: :roll:

Kép
babzsák
 
 


babzsák:

Szerintem ez úgy van hogy az elátás 30%-át kell akkor kifizetni,tehát császárnál ez valószínüleg többet kóstál.A szülésznőt azt nem tudom.Ezen nem is gondolkoztam.De szerintem nem.
Hát bátrak vagytok,hogy így a végén belevágtok a költözésbe!
Én kb. 4 hónapos terhes voltam amikor festés volt nálunk,de annyi idegeskedéssel meg pakolászással járt,hogy az tuti nem tett jót a babának.Vigyázz magadra!

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Tftimi: A szemem és a gerincem miatt lesz valószínűleg császár.

Orvosválasztás: Barbamami, nagyon megértelek. Amit most velünk, utolsó trimeszteres kismamákkal csinálnak, az felháborító! A tegnapi hírek szerint a kórházválasztás ingyenes lesz, de a kezelőorvos megválasztása nem, tehát szerintem el fog terjedni a programozott császár és a beindított szülés, mert gondolom egyikünk sem azért járt a választott orvosa magánrendelésére hosszú hónapokig, hogy aztán egy vadidegennél szüljön! Nem tudom, az illetékeseknek van-e fogalmuk arról, hogy a kismama idegállapota mennyire befolyásolhatja a szülés lefolyását, meg a terhesség viselését, de gyanítom, hogy nem többgyerekes anyukák fejéből pattantak ki ezek a brilliáns ötletek, mint pl. a legnevesebb szülészetek bezárása, a szabad orvosválasztás fizetőssé tétele, stb. Egy magazinban olvastam, hogy Amerikában úgy működik, hogy a kismamák terhesgondozását egy 3-5 fős orvoscsoport látja el, és a kismama végül az ügyeletesnél szül, de mindegyiket ismeri, és mindegyik ismeri a kismama speciális igényeit, betegségeit, stb. Ezt a megoldást még elfogadhatónak tartanám, de amit most akarnak bevezetni azt nem!
Na jó, nem dühöngök tovább.

Körkérdés: (Elsősorban császáros kismamákhoz): a szülés utáni hasleszorító nem bántja a heget? Mert most valakitől azt hallottam, hogy irritálhatja.
Vendég
 


Sziasztok!

Edi:
Igen,teljesen igazad van.Én is ezen gondolkodtam,hogy akkor két megoldás lesz erre:egyrészt szépen indítják majd a szüléseket,ami valljuk be,se a mamának,se a babának NEM jó.. Vagy esetleg "aláírják" egymásnak a dokik a papírokat. Nem tudom.
Az viszont biztos: Ne hülyítsenek már ezzel a "szabad orvosválasztással"! Ezt normális embernek nem tudják beadni. Most akkor az a helyzet,hogy terhesgondozás alatt nyugodtan fizess,akinek akarsz,de szülni ,ha épp nincs mázlid,szintén csak pénzért szülhetsz,ha biztonságban akarod érezni magad...
Mi jövő csütörtökön megyünk a dokimhoz,valószínűleg utoljára a szülés előtt. Épp a kerek 100-ast érjük el,mióta terhes lettem.. Hát,tök jó,hogy ennyit fizetek,és akkor pont a szülésnél legyen ügyeletes doki? :?
A lányommal csináltam meg tavaly,kíváncsi voltam,hogy reagál..:
Voltunk valami bevásárlóközpontban,és nézegettük a húsvéti szalvétákat. Elég bénák voltak,össz-visz egyfajta volt elfogadható.. Kérte,hogy hadd választhasson ő. Na,erre kivettem a kupacból 3 ugyanolyat ( :D ),és különböző szögben elfordítva elé tettem,hogy válasszon. Némi gondolkodás után felháborodottan közölte,hogy "dehát ezek ugyanolyanok!". "Igen,mondtam,de ez a 3 közül te választhatod ki,melyik legyen.."...
Na,hát akkor most azt hiszem,ugyanezt csinálják velünk az íróasztalok mögül..

Bocsánat a háborgásért,csak még nem sikerült ezt megemésztenem.. :?

Nikky:
Jelentem,tegnap voltunk a corában,és VETTÜNK egy nagy tálca TIRAMISUT!!! Még van belőle valamennyi.. :oops: :oops:

Fenix:
Igen,ezen mi is problémáztunk,ezért kellett lecserélni a kocsinkat..egy nagyobbra.. Ebbe belefér a 3 gyerek hátul,de nem fognak rodeózni.. :roll:
Engem is érdekel,miért szült ilyen korán a barátnőd. Gondolom,a lepény miatt? De az a lényeg,hogy jól vannak!! És szép nagy a baba,ahhoz képest,milyen korán született.

Dorcacs:
Remélem,minden rendben megy majd a műtéttel!!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ja,edi:
Nem tudom,hogy bántja-e,valószínűleg igen. Nekem egyik szülés után se volt hasleszorítóm.. :shock:

Pocik:
Dicamama,hát hozzád képest sehol se vagyok... :cry: Na,ha rajtad nem veszi észre valaki,hogy babát vársz,az totál vak :D :D
Gabibaba:a tiéd is nagyon formás,és jó nagy!!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Timi!

Egyáltalán nem így akartunk mi időzíteni,és kb. semmit nem is tudok én csinálni. Csak szervezek, ülve, telefonon,interneten.
De így alakult,és ennek is nagyon örülünk,hogy egyáltalán sikerült a vásárlást lebonyolítani,és talán a közüzemi órákat is átiratjuk még ma...Festők festenek,költöztetők költöztetnek,nekünk dobozolni kell...Viszont a takarítással fogalmam sincs,h mi lesz...

Én csak azt remélem,hogy Samulit a szép,új,tiszta lakásba tudjuk hazavinni. Valahogy ki kéne húznunk egy hetet,plusz a kórházi 4-5 nap,és addigra tuti meg lenne minden. Ezt próbálom vele megbeszélni,hátha hallgat rám...

Kép
babzsák
 
 


KRISZLÁNY:
Ha erre tévednél ,írtam neked emailt!Légyszi olvasd el!

Kép

Timi
tftimi
 
 


Babzsák:
Na remélem minden rendben lesz :D .De szerintem tényleg ne csinálj már sok mindent,és főleg ne idegeskedj semmin!Mondjuk mi annó hülyén csináltuk,mert szinte a festés előtti délután kezdtünk neki a pakolásnak-dobozolásnak.Aztán tiszta idegeskedés lett az egész.
Na kitartást :D :D :D !

Kép

Timi
tftimi
 
 


Timi!

Aranyos vagy,igyekszem én nyugodt maradni,de én is azok közé tartozom,akik türelmetlenek,ráadásul utálom,hogy nem bírok csinálni semmit. Itthon vagyok egész nap,de nem bírok pakolni,ezt elég rosszul viselem,minden a páromra marad...De tényleg próbálok elvonatkoztatni,és hagyom,hadd dolgozzanak helyettem :)

Szerintem már nem jövök a hétvégén sem,így nagyon szorítok neked,ne izgulj,minden rendben lesz hétfőn! És majd üzenj valakinek,aki közzé tudja tenni,hogy mekkora a baba,és jól vagytok,stb...

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok!

Bocs, kicsit beidegesedtem: Irjon mar vki vmi honlap-elerhetoseget, ahol pontosan irnak errol a 30%-os nem ugyeletesnek fizetendo sz@rrol. En most igy kapasbol nem talalok sehol, de sik ideg vagyok. Akkor most aprilis 1 lesz az uj hatarido? Ponotsan hol olvastatok?

Ha megtalalom, visszajovok, elmondom a velemenyemet is :evil:

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Macsek osztom a haragodat. Én is úgy tudom hogy július-1 től kell fizetni. Ez felháborító ha tényleg így van.

Kép
rena10
 
 


Egyelore csak ezt talaltam:
http://www.nol.hu/cikk/439791/
de ez masrol szol

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Babzsák! Akinél a "kezelés" (de hülye kifejezés..., de nem megy msot másképp) még tavaly elkezdődött és júli 1-ig megszül, annak még nem kell. :wink:

KépKép
evica76
 
 


Sziasztok Lányok!

Engem is felháborít a dolog tegnap ki is akadtam rendesen. :twisted:

Én egyenlőre ennyit találtam az oep honlapján:

Amit az ellátási kötelezettségről és a beutalásról tudni kell:
* A területi ellátási kötelezettséggel rendelkező kórháznak kötelező ellátni azt a beteget, aki az adott területen lakik és beutalóval érkezik.
* Akinek más kórházba szól a beutalója, akkor az a kórház csak akkor láthatja el, ha ezzel a területéhez tartozó betegek ellátását nem veszélyezteti.
* Ha beutaló nélkül vagy más helyre szóló beutalóval keres fel valaki egy kórházat, akkor neki az ellátása költségének 30 százalékát, legfeljebb 100000 forintot kell fizetnie.

Sürgősségi ellátást az ország bármely kórházában mindenki többlettérítés nélkül kap.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Mindenesetre erőssen beszélgetek a gyerekkel, hogy esetleg jövőhéten ha kijönne nem bánnám. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Macsek:
Fél órája keresgélek... Végül is az RTLklub.hu-n találtam meg feketén-fehéren leírva a "Hírek" címszó alatt,a "A kórház választható,az orvos nem" cikkben:
"...ha a kismama...ragaszkodik a saját szülészéhez vagy más kezelőorvosához,akkor ÁPRILISTÓL a kezelés árának 30%-át,legfeljebb 100 ezer Ft-ot kell fizetnie."

Na,hát ez sajnos nagyon világos. :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok ujra itt vagyok olvasom hogy miket írtok a csípőprotkom miat nem nagyon mozoghatok lehet a szülészetről az orthopédiárára kell mennem ettöl robbanok fel mert nem oda tartozom ezért az eget veri majd a számlám.
Marcsi
drabonmarcsi
 
 


barbamami írta:Macsek:
Fél órája keresgélek... Végül is az RTLklub.hu-n találtam meg feketén-fehéren leírva a "Hírek" címszó alatt,a "A kórház választható,az orvos nem" cikkben:
"...ha a kismama...ragaszkodik a saját szülészéhez vagy más kezelőorvosához,akkor ÁPRILISTÓL a kezelés árának 30%-át,legfeljebb 100 ezer Ft-ot kell fizetnie."

Na,hát ez sajnos nagyon világos. :evil:


de akinél már megkezdődött a terhesgondozás, arra jún. 1-ig nem vonatkozik még !

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Hoztam nektek friss képeket: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Felháborító ez a fizetős dolog, de Én is úgy tudom, hogy csak abban az esetben kell áprilistól fizetni, ha a terhesgondozás 2006-ban nem kezdődött meg.

Mostatól ritkábban tudok jönni, mert elkezdtem Nonónak a ruháit mosni meg vasalni. A gép ma is 5 adagot járatott le, holnap meg vasárnap maratoni vasalás.

Hétfőn vagy kedden Apa is hozza a kiságyat mega komódot, úgyhogy pakolunk.

Ha készen leszünk hozok képet is.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


dojika! Nem június, hanem július 1-ig.

KépKép
evica76
 
 


sZIASZTOK!

Boszibaba:Nagyon szép a kisfiatok!Milyen az új élet babával?

Hoztam nektek képeket,ma este készültek:

Kép Kép Kép Apa és anya pocakja
Vendég
 


Sziasztok!

Látom mindenkit bosszant ez a orvos-kórház választás!!
Én ezt már alig értem-lehet hogy csak én vagyok ehhez hülye :oops: - de akkor most annak aki még 2006-ban terhes lett és 2007 július 1-je elött szül akkor annak még nem kell fizetnie a kórháznak??

Boszibaba!
Nagyon aranyos a kisfiad!

Barbamami!
Hát eléggé nagy már a pocim,nehéz is már így a vége fele.De neked ezt már nem kell mondani,hiszen te már 2 terhességen túl vagy!! :D És lassan már a 3.-on is!

Benkoka!
Szép nagy pocid van neked is!
Egyébként a méhlepényem mellsőfali- a dokim mindig ezt írja a kiskönyvembe!
Amúgy hogy érzed magad?Fájások vannak?

:D
Vendég
 


sziasztok!

Akárhogy is lesz,szülni fogunk,bent egyik baba sem fog maradni.És ha szülés után benyögi az ember,hogy nincs pénze???akkor???visszadugják???morbid,nem???

benkoka:saját meló az a fal!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szavazást!!!

Benkoka
Apa ér utol vagy te őt. Nagyon helyes az a kép.

Boszibaba
szép a baba.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Dicamama:Köszi szépen jól vagyok,semmi különös,az éjszakák nem nagyon telnek alvással,már elég türelmetlen vagyok,de semmi gáz.Fájásnak nem nevezném,de a pocim marha sokat keményedik, de a dokim is azt mondta,hogy ezek még semmit sem jelentenek,nem kell vele foglalkozni.Ha tehtném már ma mennék szülni. :D És neked?

Gabibaba:Igen saját de nem nagy szám,virágboltban vettem földbe szúrható figurákat,levágtuk a pálcikákat és felragasztottuk a falra,a hosszú az meg készen kapható lógicsa.

Betti:Hát igen lassan apa utol ér! :D
Vendég
 


Sziasztok! :D

Na,hát akkor most már egyáltalán nem tudom,mi van.. :shock: Tudjátok,engem leginkább az bosszant,hogy legalább közzétennének egy helyet,weboldalt,vagy bármit,ahol szépen,tisztán,világosan leírnának mindent. Lehet,hogy van ilyen?.. Én minden létező,és eszembe jutó szóra rákerestem ezzel kapcsolatban,de tiszta,teljes képet nem kaptam sehol. Marad a csütörtök,szegény dokimat kifaggatom.. :roll:

Lányok,nem tudom,ez ettől a pocsék időtől van-e,de valahogy olyan fáradt,és ideges vagyok. Semminek nem tudok örülni.. És iszonyúan tud idegesíteni minden. :roll: (Mondjuk napok óta éjszakázom a fiammal..,de hát ez már máskor is volt..)
Sétálni se tudunk menni,pedig naponta 2x szoktunk 1 órát.. Úgyhogy a gyerekek is tiszta lököttek (arcüreggyulladás már megint mind a kettőnek :? :? ,így nem vihetem őket sétálni).

Benkoka:
Hát az az összpocis kép valami állati jó!! Édesek vagytok rajta! Legalább nevettem ma egy jót..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Benkoka!
Nálam is az éjszaka már nem az alvásról szól. Forgolódok, wc-re járkálok, mindenem elzsibbad....
Én is már nagyon türelmetlen vagyok,főleg most hogy megtudtam hogy az egyik barátnőm megszült és kislányuk lett (1hét különbséggel voltunk- vagyok kiírva,ő ápr. 8-ra volt kiírva).De hála az égnek minden rendben van velük.
Amúgy nálam rendszertelenül vannak fájások, de néha olyan erősek hogy meg kell álljak és rátámaszkodnom valamire mert különben bepisilnék a fájdalomtól!
Egyik este beparáztam,mert voltak fájásaim és mérni kezdtem őket.Hát ezek a fájások 15 percesek voltak. Mit ne mondjak elkezdtem izgulni, hogy ebből lesznek csak pár percesek, de hála az égnek 1-1.5 óra után mintha elvágták volna és semmi! Na akkor megkönnyebbültem hogy még nem megyünk szülni! :)
Én is már úgy vagyok vele hogy jöhetne már a picur, de sajnos apa még szerdán megy vissza Szegedre vizsgázni, de ha onnan hazaér akkor már jöhet ezerrel! :)

Barbamami!
Én is hasonlóképp érzem magam mint te.Én fáradtnak nem vagyok fáradt.Inkább ideges, zaklatott vagyok és nem találom a helyem. De nálam ez már pár napja így van!
Épp az előbb néztem ki az ablakon és látom még mindig esik az eső-tegnap óta egyfolytában-ez úgy elveszi mindentől a kedvem. Lehet hogy ezért érzem magam most így!Ez a hülye időjárás!!
Lehetne már szép napsütéses idő, már nem bánnám!
Vendég
 


na helló...

Látom borzolja a kedélyeket a politika... :roll: én nem aggódom ezen..már nem érdekel az egész csináljanak mondjanak amit akarnak én ezért nem fogom magam idegesíteni,lesz még ez ennél rosszabb is..csak pozitívan tudjátok :lol: !!!
Nemtudom hogy honnan hallottátok h akiknek 2006ban elkezdték a terhesgondozást arra nem vonatkozik..sztem nem lesznek kivételek..április 1 és kész!!Mindenki le van szarva...Beszélek az orvosommal hogyan működik is ez az egész,kedden megyek hozzá utoljára-sztem lesznek kibúvók mindenképp...ne aggódjatok ezen...

Barbamami
Nagyon helyes!! :lol: Ne maradjon semmi a tiramisu doboz alján!!
Én tegnap lekváros piskótatekercset csináltam(eperlekvárost)-hát hamar befaltuk!!! :lol: ma meg csokival indítottam.. :wink:

viszont érdekes hogy nem vagyok annyira éhes..nem kívánom a kaját 2-3napja..és fogytam is 1 kilót!!!Talán jelenthet ez vmit??Remélem m tényleg lányok egyre rosszabbul bírom..
nem bírom ki 40ig az ezer százalék...

Babzsák
Tényleg vigyázz a pakolászással,én is olyanfajta vagyok aki nem bírja nézni ha más dolgozik,és nem is bírtam ki..szóval benne voltam rendesen a nappali felűjításba a hosszú hétvégén...(festés,takarítás..)na éjjel láttam már a kárát..annyira kész voltam-napközben nem éreztem semmit hogy rossz lenne-de éjjel..úgy begörcsölt a vádlim,combom váltogatva majd egy fél órán át,és gorcsben állt 4 napig!!!!Nem viccelek!!!Nagyon nagyon rossz volt,kaptam is a lebaszást h kellett nekem segíteni..dehát saját kárán tanul csak az ember :? ..
szóval inkább csak lightosan,és sztem babzsák szófogadó lesz..megvár míg végeztek!! :wink:

Ja Barbamami
Egyél egy kis tiramisut,az majd hoz egy kis örömhormont biztosan...:)és KITARTÁS!!! :wink:

Képzeljétek Dórinak van egy egész nagy komódja 6nagy mély fiókkal...hát nem elég a ruháinak!!Nem fér bele..ma próbálom őket még vhogy behajtogatni..nemtudom sikerül-e???több cucca van komolyan mitn nekem...

Kép
nikky
 
 


HELLÓ LÁNYOK! Kórházas dolog..............nekem azt mondta a dokim ,hogy nem kötelező minden kórházba bevezetni április 1-től, és állítólag a mi kórházunk nem is vezeti be!!! Szóval csajok szerintem először mindenki érdeklődje meg ,és utána ráértek idegeskedni ha még is úgy van! Nem felejtettem ám el a pocid képet csak mindig késön jön haza apa és nem tud csinálni de talán majd ma! Mindenkinek kellemes hétvégét és ne szomorkodjatok holnaptól megint jön a jóidő!!!!! :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok lányok, bekukkantok gyorsan hozzátok is. Mindenkinek kitartást kívánok a hátralevő időre!

Edi, én nem használtam hasleszorítót a műtét után. Szerintem semmit sem használ, attól még fájt a hasam. Egyszer próbáltam, de semmit sem segített.

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok!

Most kaptam az sms-t Sch. Judittól , hogy múlt vasárnap óta kórházban vannak. 39-40 fokos láza volt, de mára már jobban van és a picur is jól van. Holnap engedik őket haza a kórházból!
Egyébként meg üdvözöl mindenkit!!!

Végre kész lett a babasarok :) , majd teszek fel képeket!!!

Pusz mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok :)

Gondoltam bekukkantok, szólok, hogy hazaértünk és nagyon jól vagyunk!
Mindjárt rakok fel pár képet a hercegnőmről :)
És ha hagy egy kicsit akkor megpróbálok visszaolvasni :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Kép

Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok lanyok, tegnap megvolt az uh/ng.

Domcsi baba 1950 gramm, es minden tokeletesen jo nala...hala Istennek, teljes vizsgalatot neztek, az agyatol kezdve a veraramlasokon, a sziven at mindent. Meg az en veseimet is megneztek! :) Mondta a doktorno, hogy Domcsika olyan fejlett, nagy baba, hogy ne panikoljak be, ha mondjuk esetleg 3-4 het mulva megszuletne...

Ugyhogy ez van!

Majd teszek fel kepeket, csak most laptoprol vagyok!

Puszi mindenkinek


Eliza


UI>Akira, gyonyoru a kislanyod! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Íme a megígért képek a babasarkunkról!
Kép
Kép
Kép
Kép

Akíra!
Mégegyszer gratula!Nagyon tündéri a kislányod!!! :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

AKÍRA:GRATULÁLOK MÉGEGYSZER!NAGYON SZÉP A KISLÁNYOD! SOKAT GONDOLTAM ÁM RÁTOK! :D Látod igazam lesz,hogy akár még össze is futhatunk Pátyon! :D

Dicamama:Tök jó a babasarok,az ágy különösen tetszik!A fal színe pedig meglepően hasonlít a miénkre.Nem Dulux véletlenül?És jó a kisszekrény is,sok-sok fiókkal.Praktikus.

Sch.Judit:Gyógyulj meg!
Vendég
 


Akíra:

Jajj de jó neked!!!Annyira édes a pici :D .NAGY NAGY GRATULA!!!
Tényleg.Mennyi időután lehet levágni a kis körmét?
Van tejci?

Na hétfőn szorítsál!!!
PUSSZZ

Timi
tftimi
 
 


Jó reggelt lányok! :lol:

Akíra örülök,hogy minden rendben és már otthon is vagytok. :D
Gabika továbbra is nagyon jó étvágyú,és sokat alszik. Ma is 6:30ig meg se mukkant. :lol:
Tegnap volt 2 hetes és pont aznap volt első névnapja is apjával közösen.
Végre kint is szép idő van.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tegnapi friss 2 hetes,névnapos képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok!!


AKIRA!!!

Gyönyörű szép kis angyalkád van!!!Jó egészséget nektek, sok tejcsit!!!GRATULÁLUNK MÉGEGYSZER!!!

BOSZIBABA!!!

Utólag is Isten éltesse a kis trónörököst!!!!Nagyon édesek vagytok!!!!!!!!!!!!!!

DICMAMA!!!

Nagyon kis baba a sarkotok!!!:D :D :D :D Bence biztosan jól fogja érezni magát benne!!!
Egyébként nekünk is Bencénk lesz!Kitartást neked, már nincs sok hátra!!!!

TÖBBIEKNEK!!!

Szép napot, élvezzétek a napsütést!!!Mi sajnos ma megint kettecskén leszünk Zsebivel-ugyanis apa 24 órás szolgálatban van!!!:( :( :(

Körkérdés: Ti milyen popsitörlőkendőt vettetek-használtok???Én Huggiest vettem, az vajon jó? Pelusból is Huggiest vettem, meg egy Pampers Sleep and Play-t, de ezzel az utóbbival már most nem vagyok megelégedve, mert nem gumis a derék része!!! Mi a véleményetek???

Kép
Kép
judithappy
 
 


Néhány pociskép a 26. hét végéről:a kicsinyítés miatt kicsit összenyomódtunk:( :( :(Kép Kép Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok! :D

Lányok,nem tudom,nektek szokott-e ilyet csinálni a babanet,de nekem az utóbbi 2-3 hétben harmadszorra csinálta ma,hogy kapok értesítést,hogy privim jött,és nem jön semmi a beérkezett üzenetekhez.. :? Úgyhogy ha valakinek esetleg nem válaszolok,ne haragudjatok...,egyszerűen azt se tudom,KITŐL nem kapom meg az üzit..
Ma addig "ügyeskedtem",amíg megváltoztattam a profilom (nem is tudom,miért adtam meg eredetileg így..),úgyhogy kiadja az e-mail címem... Azzal még nem volt gond :roll: .

AKÍRA:
Gratulálok mégegyszer!! Tündéri a Kíra! Remélem,már jobban vagy,és nem fáj úgy a sebed.. Várom a szülésstoryt!!!!

Boszibaba:
Boldog névnapot a pasijaidnak! :D :D

Dicamama:
Nagyon barátságos kis zugot rendeztetek be a Bencének,nagyon jó az a pasztell sárga szín!!!

Tftimi:
NAGYON SZORÍTOK HOLNAP!!!!!!!!!!!!!!!
Majd értesítsél minket a babáról!!!!!!!!!!! :D :D

Szép napot mindenkinek! :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

A sok bizonytalanság és össze-vissza hír után hihetetlenül jó volt megcsodálni a babákat! Akíra, Boszibaba! Tündériek! de jó nektek! Biztos nagyon büszkék vagytok!!! Akíra, tök jó, hogy ilyen hamar hazaengedtek! Vagy nem is hamar, csak nekem telik gyorsan az idő? Majd írsz róla, hogy milyen volt a császár, meg a kórházi tartózkodás?
Benkoka, Dicamama: A babasarok és a pocis kép is nagyon tetszett! A miénk (babasarok) még mindig nincs kész. :oops:

Köszi, amit a haskötővel kapcsolatban írtatok. Ezek szerint nem érdemes pénzt kidobni rá.

Judithappy: Én popsitörlőből Babylove-t vettem a DM-ben, elsősorban azért, mert doboz is volt hozzá, de veszek egy másik márkát is (Gabira gondoltam), ha esetleg a Babylove irritálná. Pelusból újszülöttnek MINDEN ismerősöm (akinek babája van) a Libero New Born-t javasolta, állítólag ez az egyetlen, amiből nem, vagy sokkal kevésbé folyik ki bármi is, és van külön kis rész kidolgozva a köldöknek, hogy ne irritálja. Később, ha a köldök már begyógyult, még a Pampers-t is szokták ajánlani, de mi egyelőre csak Liberót vettünk, és ha beválik, maradunk is nála.
Vettem még egy nagy Bephanten kenőcsöt is (2000FT!!!), de popsikenőcsnek mindenki ezt ajánlja. Állítólag kapunk majd egy csomó receptet (gyógyszertári babafürdetőre, ilyesmire), úgyhogy mást nem vettem.
Vendég
 


Sziasztok!

A sok bizonytalanság és össze-vissza hír után hihetetlenül jó volt megcsodálni a babákat! Akíra, Boszibaba! Tündériek! de jó nektek! Biztos nagyon büszkék vagytok!!! Akíra, tök jó, hogy ilyen hamar hazaengedtek! Vagy nem is hamar, csak nekem telik gyorsan az idő? Majd írsz róla, hogy milyen volt a császár, meg a kórházi tartózkodás?
Benkoka, Dicamama: A babasarok és a pocis kép is nagyon tetszett! A miénk (babasarok) még mindig nincs kész. :oops:

Köszi, amit a haskötővel kapcsolatban írtatok. Ezek szerint nem érdemes pénzt kidobni rá.

Judithappy: Én popsitörlőből Babylove-t vettem a DM-ben, elsősorban azért, mert doboz is volt hozzá, de veszek egy másik márkát is (Gabira gondoltam), ha esetleg a Babylove irritálná. Pelusból újszülöttnek MINDEN ismerősöm (akinek babája van) a Libero New Born-t javasolta, állítólag ez az egyetlen, amiből nem, vagy sokkal kevésbé folyik ki bármi is, és van külön kis rész kidolgozva a köldöknek, hogy ne irritálja. Később, ha a köldök már begyógyult, még a Pampers-t is szokták ajánlani, de mi egyelőre csak Liberót vettünk, és ha beválik, maradunk is nála.
Vettem még egy nagy Bephanten kenőcsöt is (2000FT!!!), de popsikenőcsnek mindenki ezt ajánlja. Állítólag kapunk majd egy csomó receptet (gyógyszertári babafürdetőre, ilyesmire), úgyhogy mást nem vettem.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: