Új privát üzeneted érkezett!

Lina,:D Még Levi szopizik,nem?Szerintem majdcsak azután kezdj fogyózni ha már meglesz a kistesó! :) :wink: Legalábbis én úgy gondolom,hogyha tudnám,hogy hamarosan szeretnénk,akkor nem kezdenék bele,mert úgyis vissza fognak jönni!De engem ez már nem fenyeget,én már nem szeretnék több babucit.

Kandi,én arra értettem a szavazást,hogy menjünk -e zárt topikba,nem arra,hogy ki legyen a bíra... :D
De köszike a rám szavazást.. :)
Én egyébként Linára+Angelitára gondoltam...
Majd nyilatkoznak a többiek is gondolom :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Én is ismerem az anyatanyát, aki nem ismeri csak annyit tudok mondani, hogy meg fogjátok szeretni!!!!
Én örülnék ha átmennénk amúgy, és fent mindig ott van annak a neve aki épp bent van, szóval olyan csetes érzés is az egész.
Na meg tök sok emotikon van, poén!!!!

Boti is nagyon szép kisfiú !!!
A koviubist úgy értettem, hogy miért csinál az ember otthon koviubit ha lehet venni a boltba....persze nem mindegyikbe....és hát tudom hogy hülye kérdés, mert hát elég sok mindent lehet venni a boltba attól még otthon megcsináljuk.....

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Ja, amúgy a Mátés fórumot nekünk zárttá tette "apa" régen, bár már nem írunk oda....de mindenesetre van ilyen, létezik, hogy ezt zárttá kérjük, csak hát nem szeretik....gondolom, hogy miért.....
Az pedig jó ötlet, hogy Tündi lesz az ANYA ott és utána akárkit meg lehet jelölni moderátornak és nem csak rajta van az irányítás.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 

 
 

Tündi,
én is szívesen vállalom a "beengedést", ha úgy döntünk, hogy átmegyünk az anyatanyára.
Én azért szeretnék a 3. baba előtt fogyni, mert 80 kiló vagyok. A klasszikus fogyókúra nekem nem jó, a cukor miatt 3 óránként enni kell, ki sem bírnám, hogy ne. Tudom, még jobban megválogathatnám, hogy mit eszek, de Lili után sem csináltam, és mégis ment.
Levi kb. 2 hete nem szopik. Mielőtt indultunk Rigába a nagy kavarba két nap is elmaradt (már csak reggel szopizott Levi), aztán úgy gondoltam, hogy ha már így alakult, és egyikünknek sem hiányzik, akkor legyen ennyi. És biztos nem hiányzik neki, mert a nagy melegekben félmeztelen aludtam, volt Levi mellettem, meg mászott is rám, bújt..., lehetősége lett volna szopizni, de eszébe sem jutott. A reggeli-esti gyógyszerét egy-egy kanál lefejt tejbe adtam be neki, de már nehéz fejni, úgyhogy lassan ez is elmarad.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska nem Lili volt aki mondta, hogy kislány lesz a kistesója, mármint még annó Levire?

Én is akarok egy igazi kiscsajos csajszit!!!

Tündi – mi most vettünk a hundm-be, jó kis puha talpú, 20-21-est kellett neki venni, a másik már nemigen volt jó.
Piroska – szóval akkor még most megjött….szurkolok akkor….Hajnussal mennyit próbálkoztatok?
A mosószeres vödrön teljesen kiakadtam. Hát a férjem asszem ráöntötte volna a fejére a kedves hölgynek. Tényleg teljesen kiakadtam.

Irdab – szopival kapcsolatban én igazából úgy jártam, hogy Máténál a 4. hónapban sajnos elidétlenkedtem, elbénáztam a dolgot és elkezdett apadni, gondolom a szervezetem úgy érezte, hogy választódik el a baba, ezért gondolta akkor visszaáll a régi helyzetbe és megjött….volna, csakhogy nem védekeztünk, mondván úgysem lehetek még terhes, hisz meg sem jött, stb. utána pedig rohamosan elapadt, pedig naponta 100szor fejtem mint az őrült.........de sok ismerősöm van, aki közben is szoptatott és még szülés után is a nagyobbat, pedig hallottam már olyat, hogy nem túl jó, merthogy a szoptatás valamit kivált (érzést) és elvetélhet tőle….de én örültem, hogy valamit még kifejek Mátécskának, és a doki is azt mondta, hogy nem kell attól félni.

Darabos kaja – én mindent egybe adok már neki régóta, semmi pépeset nem fogad el sajnos.
Viszont az a gáz, hogy egyáltalán nem fogad el tőlem semmit, de még a rizst is az etetőtálcájára teszem és onnan eszi, annyira szuper, főleg takarítani utána, de Máté is ilyen volt. Lehet, hgoy én etetek bénán….
Orew – miért szeretnéd a februárt szülésnek? Sajnálom ezt az érzést….és nem tudnátok külföldre kimenni valahova? Sok helyen jobb a helyzet, mint itthon.

Kandi – hát az tényleg nagy poén lenne, ha megint 10 év múlva

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Linácska - hát hogy is mondjam, valahol irigyellek, hogy így elmaradt a szopizás....én el sem tudom képzelni, hogy Matyika egyszercsak ne akarjon majd szopizni....

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Hú de sokat írtatok!!!
Én is benne vagyok hogy átmenjünk máshová, de akkor ide többet ne írjunk ha már mindenki átment oda mert itt is olvasni meg ott is az kicsit gáz. Oks??? Szerintem anya legyen az aki minden nap ír ide is, több gyereke van (értem ezalatt hogy nem 1), vagy aki nyitotta ezt a fórumot. Ki is volt???

Anett: igen most megjött, vagyis nem tudom hogy mi ez mert nem olyan mint szokott lenni, ez csak olyan "pecsételgetés".
Meg azért találom érdekesnek mert most 26 nap telt el az előző után és ilyen hamar még lány koromban sem jelentkezett a következő. Nekem januárban jelentkezett előszőr mármint a szülés óta és beállt visszaállt arra amilyen a terhesség előtt volt 30-31-32 napra. Egy ismerősöm mondta hogy azért csinálhatnék egy tesztet mert neki is volt vérzése az első hónapban és akkor feküdnie is kellett meg E vitamint és MagneB6-ot szednie.
Lehet azért hogy holnap reggel csinálok egyet.
Egyébként Hajnus a 3. próbálkozós hónapban sikerűlt az 1 alkalomból (előtte való hónapban állandóan együtt voltunk és akkor nem jött össze), és azóta még mindíg nem tudom hogy miért mondtam apának hogy vegyen egy tesztet, lehet valami belső hang mondatta velem :)

Linácska: egyszer lehetnék megint 80 kiló!!!
Majd ha Levi nem szopizik lefogysz, én is azért fogyóztam hogy ha jön a 2. akkor ne legyen annyi felesleg rajtam.
Vendég
 


Na én is regiztem, kaptam visszaigazoló mailt is.
Már csak létre kellene hozni a csapatot.
Vendég
 


Csajok, létrehoztam az anyatanyán a csoportot.
www.anyatanya.hu
új regisztráció és utána keressétek a 2009 augusztusi babavárók csoportját, először én beengedek pár embert, aztán akik mostanság minden napi írók azokat megtesszük moderátornak.

Remélem nem haragszik senki, hogy én csináltam a csapatot, de azért "bátorkodtam", mert ezt is végülis én csináltam és az anyatanyát is ismerem, de szerintem annyira mindegy, hogy ki kezdi.....nem?
ki emlékszik itt egyáltalán arra, hogy ezt is én nyitottam? :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Piroska - hát akkor a helyedbe én biztos, hogy azonnal csinálnék tesztet!!!

Ja, és új fórumra visszatérve, ha végül nincs kedvetek átmenni nem gond....akkor páran akik megpróbáltuk visszajövünk és kész. Bár szerintem nagyon fog nektek tetszeni (Pl. új ablakban jelenik meg a hsz-ed és nyugodtan böngészheted a többiekét), de nem éri meg elveszíteni senkit azért, hogy átmenjünk, úgyhogy majd meglátjuk.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Kandi - amúgy hülye vagyok, most esett le, hogy 10 év múlva tesó. Szóval visszavonom a : POÉN-t. :oops:

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam gép elé kerülni.
Zárt topic jó ötlet,most gyorsan regisztrálok és akkor megkeresem a topicot.

Hétfőn megyünk a telekre igy 1 hétig nem leszek.

Akiknek ebben az 1 hétebnn lesz a szülinapjuk Boldog szülinapot nekik!!!

TÜNDI:BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!

mOST FÁRADT VAGYOK,PEDIG REAGÁLNI AKARTAM PÁR DOLOGRA :oops:
Vendég
 


Anett:regisztráltam.
Vendég
 


Jó reggelt!

Én egyszerűen nem tudok belépni a "tanyára".Nem kaptam visszaigazoló mailt sem!!!Még tegnap írtam a moderátornak,de semmi reakció!!!És nem enged még1x regelni,azt írja,hogy már foglalt! :cry:
Várok,remélem ír a moderátor hamarosan!!!

Pirsoka,szerintem is tesztelj! :) Mennek a drukkok! :)

Anetto,nem baj,hogy megnyitottad a topikot! :wink: Tegnap pakoltam az egyik játékos dobozt,selejteztem és megtaláltam kis lábmérőnket amit a deichmannba kaptunk,Azon Zsombinak a 22-ig ért a lába :roll:

Sissi,köszönöm szépen!Érezzétek jól magatokat! :)

Lina,egy diabetológus nem tud neked segíteni a fogyásban?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Na én semmit sem tudok csinálni a "tanyán"...MÉg másik regisztárciót sem enged,egyszerűen nem jön be a regisztrációs név,a bejelntekzéshez meg betette a nevem+jelszóm,és nem történik semmi sem!?
Már próbáltam másik böngészővel is bejtuni,de onnan sem tudom :(
Valakinek vmi ötlet???Segítség!!!! :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Semmi ötletem Tündi
:roll:
remélem mardor mihamarabb válaszol mardor, megnéztem nem találtalak a regelt tagok között

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anetto,nem kaptam olyan visszaigazoló mail-t,még a spamok közt sem volt!És vmiért nem is akar rendesen menni az oldal,mert új regisztrációt sem enged!!!
Nem nyitja meg ha rákattintok arra,hogy új regisztráció,egyszerűen beadja afelhasználó nevem+a jelszavam,de nem történik semmi!Remélem hamarosan jön a válasz!!!Érdekes,hogy jelszóemlékesztetőt meg küldött a mail címemre,tehát nem üthettem el az email címemet sem!! :cry:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Anetto,megjött a visszaigazoló mail,be tudtam lépni! :) Jelenetkeztem is! :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok lányok!

Nekem is sikeres volt a regisztrációm az Anyatanyán :). Szerintem jelöljünk ki majd egy napot, amikortól csak oda írunk (ha már jó sokan regisztráltunk oda is), mert ahogy Piroska is írta, nem lenne nyerő mindkét helyet figyelni.

A hidegfront ide is elért, zuhog az eső is hajnal óta. Most ezerrel szellőztetünk, hogy lehűljön a lakás.

Anett, a koviubi biztosan gazdaságosabb így, házilag készítve, de sokkal finomabb is! A boltit nem így készítik, más az íze is, az nem is igazi kovászos :).

Kellemes napot mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


Tündi, Emma nagyon jól elvolt a nagyszülőkkel, szinte minden nap látja őket, kölcsönösen nagy a szeretet :). (Egyébként mindenki felé bizalommal és barátsággal közeledik, még nem volt olyan, hogy valaki láttán elsírta volna magát.)

Szülinapod alkalmából Isten éltessen sokáig :)!!

Kép
angelita
 
 


Angelita,már meg is válaszoltad a kérdéseimet :wink: Köszönöm szépen a köszöntést!!! :)
egy idő után amjd elmúlik nála ez a mindenki iránti bizalom :) Zsombi már elkezdte ezt! :)
Én is jól átszellőztettem a lakást,de még nem hült le kellő képpen :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündikém szülinapod alkalmából nagyon sok boldogságot kívánok neked erre a napra és az elkövetkező 100 évre :wink: :!: :!: :!:

Sziasztok!

Anett szerintem jól tetted hogy létrehoztad a csoportot, én emlékeztem hogy ezt is te nyitottad!! Egyébként is csak egymásra vártunk volna hogy valaki létrehozza. Már jelentkeztem is!

Reggel megcsináltam a tesztet, igaz halványan de két csíkos lett :!: :!: :!:
Azért 2 nap múlva csinálok még :!:
Vendég
 


Piroska,hurrááááááááááááááá!!!!!!!!!!!! :) :) 2nap múlva is két csíkos lesz ;) De én azt javaslom hogy amilyen hamar lehet menj dokihoz,hogy kapjál bogyót a pecsélgetésre!Nekem is szednem kell a duphastont!
Köszönöm szépen a köszöntést!!!! :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


PIROSKA!!!!!!!!!
KIRÁZOTT A HIDEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vagyis átborzongtam olyan jó érzéssel, na !!! :D
Hát akkor mégis!!!!!!!!!!!
Pecsételés van még? Akkor jövő7-en menjél dokihoz azért, ha még vérezgetsz, nem? Meg amúgyis!

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


carakszik a netem :twisted:

Anett: azt mondta a dokim hogy ha nem jön meg akkor várjak még 3 hetet és csak azután menjek, de ha fennáll még a pecsételés akkor is szerintem mindenképpen elkellene mennem.


Másnak is volt ilyen gondja?

Tündi?
Vendég
 


Piroska,igen nekem volt..kb a 14hétig..hol volt,hol nem..még a gyógyszer szedése mellett is..aztán a későbbiekben is előfordult néha néha,de gondot nem talált a doki szerencsére!
Nálatok is biztosan rendben lesz minden,de sztem azért csak menj el,hogy nézzen meg.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Ide is felteszem a tesztet:

Kép
Vendég
 


Minden ünneplőnek!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

En is regisztraltam es mar jelentkeztem is. Egyebkent azt azert elfelejtettuk, hogy mi van, ha valakinek az itteni neve az anyatanyan mar esetleg foglalt es ezert nem tud azzal a nevvel regisztralni?

Tundi: NAGYON BOLDOG SZULETESNAPOT!!!

Piroska: Nagyon halvany meg az masodik csik, de remelem, hogy par nap mulva mar jobban fog latszani! :) Egyebkent nem tudom mi van ebben a honapban, mert nekem eddig januar ota mindig pont 28 napos volt a ciklusom (mondjuk terhesseg elott is 27-28 volt kb), de most 24 nap utan jott meg megint. Mondjuk en remelem, hogy nalunk nem jon most meg a teso. (Bar David azt mondta, hogy valahogy megoldanank a helyzetet, ha jonne a teso, de en tenyleg szeretnek meg dolgozni elotte.)

Anettoo: Mehetnenk Angliaba, de David sem akar most meg visszamenni, meg oszinten szolva nekem se lenne kedvem. Itt rengeteg a csaladi segitseg, ott meg szerintem semmi se lenne, ha csak abbol indulok ki, hogy David tobb mint ket eve koltozott el Angliabol es azota mindig o telefonal haza, es o megy latogatoba is... Meg ha arra gondolok, hogy pl Zarus szuletesekor sem kaptunk semmit, meg egy gratulalo lapot sem. Na, de mindegy.
Az mindenesetre teny, hogy ott akar az allam jovoltabol is kaphatnank lakast vagy hazat ahol nagyon minimalis bert kene fizetni.
A februart pedig azert szeretnem, mert akkor nem kene a forro nyarban nagy pocakosnak lenni es talan nem vizesedne annyira a labam mint Zarussal, plusz akkor pont ket es fel vagy harom es fel ev lenne koztuk nehany nap hijan. :lol:

Udv,

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Ágota: te miért nem írsz magatokról?

Orew: nem semmi hogy mik vannak, még egy gratuláló lap sem?!
Ennyire zokon vették hogy David ide költözött??? Akkor gondolom még nem is látták élőben Zarust?! :(

Jimbone: tényleg emlékezetes szülinapja sikeredett Donát-nak :) Boldog szülinapot neki!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Tündi! Nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!
Zsombi nagyon ügyes! :lol:

Zárt - benne vagyok! Regisztráltam, de most az e-mail-eket nem tudom letölteni, tehát a visszaigazolás még várat magára. De amint lehet, csinálom.

husit általában darabosan kapja, késsel kicsit összevágva. Csak akkor turmixolt, ha a fagyóból veszem ki, ami jégkocka tartóban van lefagyasztva.

Piroska: Nagyon halkan, de már gratulálok. :lol:

Mi holnap megyünk Tapolcára, kb másfél hétre. Azért majd próbálok jönni közben is pár szóra.

Niki megy! :lol: Napról napra ügyesebben, és nagyon-nagyon tetszik neki.

Sok-sok mindenre akartam még reagálni, de egyszerűen szét vagyok esve. Jó lesz picit kikapcsolódni már.
Írok majd, ha sikerült a regisztráció odaátra.

Szép álmokat mindenkinek!

Szilvi

Kép
boszi72
 
 


Piroska: Talalkoztak mar, de csak azert mert mi mentunk ki hozzajuk novemberben. En ezt is mondtam mar Davidnek, hogy mindig kerdezik mikor megyunk legkozelebb, ahelyett, hogy egyszer mondjuk ok jonnenek... Nekik kicsit konnyebb megvenni akar a fapadosra is a jegyet, mint nekunk. Szoval itthon nekem ha anyagilag nem is, de emberileg mindenkeppen tobb segitsegem van mint ott.

Boszi: Remelem sikerul kipihenned magad es persze varunk teged a masik forumon is! :)

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Tündi Boldog szülinapot :wink:



margit
Vendég
 


Sziasztok! Gyorsan visszaolvastam, de esélyem sincs reagálni a dolgokra. :(

Nagyon sok boldog születésnapot anyukáknak és babáknak! Nekünk még 3 hét van vissza, de megint egyre többször eszembe jut a szülés napja. :)

Ééééés dobpergés, gratulálok Piroskának is (természetesen még én is csak óvatosan, de remélhetőleg minden rendben lesz)!

Lányok, én nagyon el vagyok keseredve - nekem még nyoma sincs a menzeszemnek, pedig két-három hónap múlva már szerettünk volna elkezdeni próbálkozni az újabb babával. De hát gondolom amíg napi 3x szoptatok és egyszer fejek, addig erre esély sincs. :(
Ma éjjel is én tiszta KO voltam, és egy éjjeli ébredésre azt gondoltam, hogy biztos már hajnal van, és lazán megszoptattam a bébit. Aztán hajnal háromkor felriadtam, hogy hogyhogy még ilyen sötét van - akkor esett le, hogy messze még a fél 5, amikor az első evést szoktuk produkálni. Jót tenne már egy 8 órás alvás.

Asszem megyek is, hogy legalább megközelítőleg aludhassak ennyit.

Ha zárulni akartok, én is szívesen Veletek tartok, de egyelőre úgy látom, még nem sikerült dűlőre jutni, hogy hogy is legyen...

Kép
mocorgó
 
 


Eni,már megy a másik fórum is,már vunk egy páran,eddig sztem aki olvasta regisztrált is..kiv Ágotát,de várjuk őt is!!!! :D
Attól,hogy még nem jött meg,lehet próbálkozni,mert sosem tudhatod mikor jönne meg :wink: Próbálj meg pihizni,én is ezer éve nem pihentem ki magam..de 1x majdcsak eljön az is! :wink:

Boszi,várjuk majd a jelentekzéseket a nyaralásról! :) Niki is nagyon ügyes,gratulálok neki a járáshoz! :)


jimbone,jó kis szülinapi bulitok volt! :) Én majd holnap köszöntöm fel Donátot! :) Tegyél majd képet!!! :wink: :D

Köszönöm szépen a köszöntést mindenkinek!!!!!!
Jól esett :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Eni: én még simán szoptattam Márkot amikor Ati már a pocimban volt.Tavaly márc-ban hagytam abba akkor kb a 4. hónapban voltam.

Lányok az anyatanyára irtatok is? Mert én ha rákattintok azt irja ki,hogy várjuka jelentkezést.

Irdab, Jimbone és akik kimaradtak: Boldog szülinapot kívánok előre is a gyerekeknek.

Én nem vagyok túl jól,egyfolytában fáj a gyomrom és nem tudom mitől lehet.
Igaz pénteken a bnőmmel megittunk 1 üveg angelli krémlikőrt amitől tegnap mindketten rosszul voltunk ( máskor 1 hónap alatt fogy el az 1 üvweg) de ma nem hinném,hogy attól fájna.

Holnap délután indulunk,de ha tudok még jövök holnap.
Vendég
 


Sissi - már két oldalt teleírtunk! és be is vagy engedve!
Jimbone - szegényke, hát ez aztán tényleg emlékezetes lesz!!!! :D
Orew - így már érthető, én sem mennék ki....én sajnos nem tudom milyen az, hogy segítség....nekünk nem is volt, ezért mi bátran kijöttünk ide, ahol tényleg semmi ismerősünk

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Irdab - alvás: mi együtt alszunk, egy szobába, (bár van gyerekszoba, de még nem raktuk át Mátét sem)
Matyi a kiságyában mellettem alszik úgy hajnal 1-ig, amikor felkel megszoptatom és már marad mellettem, de szigorúan csak a kinti oldalon, mert általában hajnal 4 körül megérkezik Máté is Apa és Én közém. Az ő ágya egyébként apa oldalához van tolva.....:)

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Regisztráltam, bent is vagyok, aztán hogy is tovább sos....

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Lehet, hogy ezért nem értettem, hogy némelyik válasz hova kapcsolódik, mert már keveredik a két topic? :)

Jelentkeztem én is.

Kép
mocorgó
 
 


Sziasztok lányok!

Donátnak Nagyon Boldog Szülinapot kívánok :)!

(Emlékezetessé tette az ünneplést, de remélhetőleg a barátnőit nem ezzel a sztorival szórakoztatja majd a család kamaszkorában :lol: .)

Névnaposaink is vannak: Anna, Anikó és tegnap Rilla Krisije: Boldog Névnapot mindannyiótoknak :)!!

A tegnapi szellőztetés megtette a magáét, ma reggel náthásan ébredtem. Iszom a mézes kamillateát, meg igyekszem pihenni, remélhetőleg nem hatalmasodik el rajtam.

A nyaralni indulóknak jó utat, kellemes pihenést!

Piroska, hátha jön a babóca :wink: !

Megyek, megnézem hogy működik az Anyatanya :)!

Kellemes napot mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


Most jutottam csak ide, próbáltam végigolvasni a másik fórum ötletét. Mivel a hozzászólások egy része hiányzik, fogalmam sincs mi váltotta ki ezt a nagy lendületet, hogy menjünk el innen.
Mindenesetre én nem szeretnék elmenni, én szeretem a babanetet, nekem semmi bajom a nyílt fórummal. Nem kell olyat írni, amit nem akarsz, hogy mások is megtudjanak és kész.
A zárt fórumon nem sok esély van rá, hogy új emberek csatlakozzanak hozzánk, például Mocorgó és Boszi sem biztos hogy csatlakozott volna, ha bele sem tudnak olvasni abba, amit írogatunk, arról nem is beszélve, hogy akik csak nagy ritkán jelentkeznek biztosan nem fognak a kevés idejükben egy másik oldalon is regisztrálni, csak hogy olvashassanak bennünket. Így egy csomó emberrel el fogjuk veszíteni a kapcsolatot...
Szerintem mindent összevetve nem jó ötlet.

Kép


Kép
dbea
 
 


Sziasztok!

Mocorgó: én nem hiszem hogy köze lenne a szoptatáshoz az hogy még nincs menzeszed, legalább is az én esetemben nem volt jelentősége mert nekem januárban jelentkezett előszőr a szülés óta és akkor még javában szoptattam Hajnus. Szerintem ne add fel és ne keseredj el, szerintem bármikor jelentkezhet. Én a te helyedben már biztos próbálkoznék mert hallottam már olyanról hogy meg sem jött valakinek mert közben terhes lett :wink:

Boszi: gratulálok Nikinek! mikor fog már az én Hajnusom is járni? :roll:

reggel csináltam másik tesztet, az is pozitív lett igaz hogy még mindig halványan de a másiknál jobban láthatóan
Vendég
 


Felteszem a tegnapi és a mai tesztem. Mit szóltok?

Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Piroska: Hatalmas Gratula vagy még ne kiabáljam el? NEkem csak ilyen halvány tesztjeim voltak mindkettővel:-)

Üdv
Beus
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára beusmimi 2010.07.26 11:13-kor.

Kép
Kép
beusmimi
 
 


Dbea: Azert remelem, hogy ha mindenki atmegy oda, Te is jossz! Amugy en is szeretem a Babanetet, mondjuk nekem meg nem is volt gondom eddig ebbol, hogy forumozok.

Lanyok, tud valaki valamit Madaranekrol? Es Ouirol?

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Dbea: most fejeztem be a visszaolvasást: HAtalmas gratula a babához.!!

Kép
Kép
beusmimi
 
 


Na és akkor én is rakok pár képet a gyerekekről. Ha nem baj :wink: Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép

Kép
Kép
beusmimi
 
 


Utólag Isten éltessen minden Születésnapost és Névnapost!!

Üdv
Beus

Kép
Kép
beusmimi
 
 


Bener Dorcsikájának Boldog Szülinapot! Kérünk szépen fotót :)!

Kép

Kép
angelita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: