Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
epike
 
 


Sziasztok!
Jövök felkavarni a kedélyeket :lol: :lol: :lol:
Most jöttem meg a dokitól, nyolchetes terhes vagyok :lol: :lol: :lol:
Én kisebb fajta sokkot kaptam, mert múltkor még semmi sem látszott az uh-n, most meg már van egy 2 centis babucink :lol:
Majd jövök holnap részletesebben, egyelőre próbálom feldolgozni az eseményeket :lol: :lol:

Kép


Kép
dbea
 
 


Bea,GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)
Nagyon örülök neki!! :D Problémamentes,szép babavárást! :wink: :D Aztán várjuk ám majd mindig a friss híreket! :D És persze az uh-s ,pocakos képeket :D

Kép
Kép
tundi24
 
 

 
 


BEA Gratulálok

Kenderike
Kép
kenderike
 
 


BEA!!!!!!!!!!!!!!!!
JUHÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, micsoda hírekre toppanok, már nagyon vártam ám az első kistesót!!!!!!!!
Ügyik vagytok ! Éééés hajrá többiek is.
Mi most épp azt beszéltük, hogy lehet, hogy nem lesz harmadik baba, mert most már Matyesz is nagyobb, már szépen jár, stb. és olyan könnyebb most így minden, viszont mindenkinek csak azt tudom mondani, hogy minél hamarabb tesót!!! Kicsit nehezebb, de ők olyan jól eljátszanak már most! (nekem ugye 1évés két hónap van közöttük)
Szóval Bea, elhiszem, hogy izgatott vagy, nem semmi azonnal 8 hetes, nagy meglepi! Mikorra vagy kiírva? Most megnézegettem, ha nyolc hetes vagy, akkor kb. február vége, március eleje? Halak...kislányt szeretnél?

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Ez a hányás dolog tényleg rémisztő lehet, még akkor is amikor tudod, hogy miért van....persze nekik még sokszor visszajön, akármitől, de azért tuti, hogy én is vinném a dokihoz.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sissi - Szegény Márk, én is félek az ilyen borulásoktól....szerintetek hülyeség, hogy én pont azért nem veszek neki futóbicajt (itt Németo-ban csak ilyen van a gyerekeknek, pedálos csak jóval idősebbnek) merthogy azzal menne mint az őrült (bár a pedálos lehet, hogy még veszélyesebb) és nem tudok utána rohanni, mert Matyesszal is foglalkoznom kell...vagy kell, hogy megtanulják ezt is?

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Áhhh, sziasztok!

Bea, gratulálok! :) De jó hír! (Ugye?) Apa mit szólt?

Pár kérdés: még nem jött meg a menzeszed, ugye? És hányszor szoptatsz egy nap?

Kép
mocorgó
 
 


Most velem lesz tele az oldal, mert olvasok vissza és írogatok.
:oops: :oops:

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Máté is egyfolytában ilyen volt, mindent le, mindent szét és semmi szó nem érdekelte, nagy huncut volt (most is az), viszont érdekes módon Matyika valahogy már nem ennyire olyan, mert figyeli mindig Mátét és próbálja inkább őt utánozni, szóval tesóval már nem lesz ekkora gond, csak hát unatkozik Marci….Bár attól nem könnyebb kettővel….Mi is baromira várjuk apával a fél8-at, 6 körül már szoktuk mondani: már csak másfél óra! Persze aztán alig várom, hogy menjek be hozzájuk aludni, mert már hiányoznak.
Nyaralás – hát igen, mi mindig megyünk…nekem a kocsiút is durva szokott lenni, de tény, hogy nem szabad stresszelni, mert még rosszabb….bevett szokásokat próbálok csinálni ilyenkor, de ezek is vagy bejönnek vagy nem….a végén mindig várjuk, hogy legyünk otthon, de aztán két hét és már megint be vagyunk sózva….
Most sátorozni voltunk. Ilyen szuperkönnyű dolgom még sosem volt!!!!! Egész nap bicajoztunk (apa vitte Mátét, én Matyeszt), fűben játszottak, ettek, mellettünk csap, nem kellett takarítani (se evések után, se pakolni). Tény, hogy a sátrunk 12nm2 és itt Németo-ban iszonyat tiszták a fürdőszobák (kb. egy 4csillagos hotellel érnek fel) és biztonság van.
Mindenesetre végre valahára kipihentem magam. Amióta Mátéval terhes voltam ilyen még nem volt. Pedig izzadtam, hogy mi lesz…
Livinek BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT !!!!!!!!!!! Milyen nagylányosan néz, imádnivaló!
Angelita – ezen jót nevettem, hogy az első szava a NEM, és akkor mondja, amikor tudja, hogy te mindjárt mondod….
Erről jutott eszembe nagyobbik fiam első szava az ANYA volt, a második az OTT, a harmadik pedig a DE! Akármikor azt mondtam, hogy NEM, mondta, hogy DE!
Még akkor is, ha pl. vkivel beszéltem telón és mondtam pl., hogy nem jöttök holnap? Hallottam, ahogy játszik, rám sem néz és suttogja, hogy DE! Viszont úgy két hét múlva elfelejtette, azóta se mondja.

Hmbori - mi történt gyerekkorodban? Melyik erdőben voltatok?
Kandi – Matyesz is ennyit cicizik, pedig ő azért eszik mást is (bár leginkább Máté nasijait).
Ez a kép, ahogy ülnek Natival….eszméletlen! A színkülönbség. Édesek!

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Én most 2kg-ot fogytam!!!és még mindig alig eszem....
recept: bölcsességfog kihúzás! egy hét nagyon kemény, már most a 3.hét is eltelt, de még mindig csak félig tudom kinyitni a számat.
Apa örül neki..... :D

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


BEA:GRATULÁLOK!!!!!

Anett: szerintem nyugodtan vegyetek futóbiciklit.Márknak is van és nem azzal borult most sem hanem a hagyományossal.
Azzal lassabban tud menni.
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap este írt Piroska,de későn vettem már észre és kikapcsoltam már a gépet :(
Beutalták őket a kórházba epilepsziás roham gyanújával.3-4 napot kell bent maradniuk.Majd ma beszélek vele,ahogy tudok vmit megírom.

Anett,nyugodtan töltsd csak az oldalt! :) Én is azt a véleményt osztom,hogy nagyon jól elvannak már együtt a tesók :wink: Eleinte nagyon nehéz volt,de mostmár olyan jó :D
Nagyon jó lehetett a sátorozás! :)

Kandi,de jó,hogy megúsztad eddig a harapásokat! :wink: De ami késik nem múlik :D Na jó csak viccelek :P Luca abszolút nem volt harapós,de Zsombi bőven bepótolja őt is :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kívánom, hogy zárják ki az epilepsziát Piroskáéknál

Kenderike
Kép
kenderike
 
 


Kenderike,reméljük,hogy nem az!!!!!

Eni,tegnapra nektek is boldog hófordulót! :D Most néztem ti és Bosziék nem vtok még benne a tábliban..
Írhatnál magatokról bővebben! :wink: NAgyon el vtok tünve :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szegény Piroskáék.
Az epilepszia nem csak hányás azért, nem? Piroska nem írt semmi olyat, ami arra utalna....
Biztos fog írni akkor sms-t, hogy mi lett....hogyan nézik ezt vajon meg? alvásvizsgálat? EEG? állítólag az nem mutatja 100%-osan.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anett,azt írta Piroska,hogy habzott a szája Hajnusnak,és alig kapott levegőt...Gondolom neurológus fogja kivizsgálni....

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok lányok!

Régen nem volt ilyen pörgős nap, jutott jó és rosszabb hír egyaránt.

Bea, gratulálok :)!! Kislányt szeretnétek vagy egy kisfiút megint :)? (Persze tudom, hogy mindegy, csak egészséges legyen, de azért szerintem az ember ált. hajlik valamerre, én pl. csak kislányt tudtam elképzelni magamnak :).)
Marcival miért kell vérvételre mennetek? Szerintem menjetek oda korábban, ha felébred Marci -mi is már negyed 8-kor ott voltunk, mert azt hittem, 7-től van vérvétel, közben itt is csak 8-tól, de nem csináltak belőle gondot, levették a vért. Nekünk annyi szerencsénk volt, hogy nem kellett éhgyomorral menni. (Annyit kérdezett a nővérke, hogy "Honnan jöttek?!" -gondolta Piripócsról valami hajnali vonattal, mert ugye megyei kórház :).)

Piroskáéknál biztosan nem lesz ilyen komoly gond, de gondolom, a gyerekorvos is biztosra akar menni! Mindenesetre elég ijesztő lehetett ez a hányás -Orsi, Nálatok is. Remélhetőleg többet nem fordul elő!!

Mi még a nyaralás előtt állunk -csak 4 napra megyünk és ide a közelbe, plusz 2 napra jönnek a szüleim is. Illúzióim nekem sincsenek (nem lesz olyan, mint amikor csak felnőttek megyünk), de azért remélem, nem fáradtabban jövünk haza, mint ahogy mentünk :)!

Este már nekem is jólesik egy kis nyugi -ilyenkor már nem is csinálok semmi házimunkát, csak zuhany, aztán pihi (olvasás). Változó, hogy mennyire fáraszt le estére Emma, ha jó napja van, akkor nagyon szuperül eljátszunk, de ha nyűgibb, akkor semmi sem jó és csak mászik rám, de az ölemben is csak nyöszög... Nagy szerencsénk, hogy a szüleim egyike szinte minden nap jön délután pár órára, így van társaságunk.

Ma már megjártuk a boltot Emmussal, szerencsére még ma is hűvösebb van.

Kellemes napot mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


Írt Piroska,vettek Hajnustól vért+vizeletet.Ő nem mehetett vele,de állítólag egy hangja sem volt :wink: Egyenlőre megfigyelik,hazamenetelről nem tudnak semmit...

Angelita,jó nyaralást majd nektek! :) Biztosan jól fog sikerülni :wink: szerintem jó hogy a nagyszülők mindennap mennek hozzátok,én pl szeretem,hogy minidg jön a mama :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szegény Piroskáék :( Remélem hamar kiderül, hogy mi lehet a probléma, aztán gyorsan és egészségesen mennek majd haza...

Orsi, ti jobban vagytok már?

Angelita: a párom kislányt, én inkább kisfiút :lol: Persze alapvetően mindegy, de nekem ez a kisfiús dolog nagyon bejött :lol: :lol:

Kép


Kép
dbea
 
 


Sziasztok!

Bea, júúúúj, de jó, gratulálok!!! :D :D És irígy-irígy is vagyok egy kicsit! :twisted: Tessék szépen új vonalzót is készíteni! :wink: Így persze érthető, hogy extrán lefárasztott a hosszú 7vége! Még egyszer gratula és minden jót, könnyű várandósságot! :D
Ja, és húzzatok bele a lakás-témába - hogy megérezted, még írtad is, hogy nem akarsz megint 7 hónapos terhesen költözni... :lol:

Hú, elég durva, hogy szóba került az epilepszia Hajnusnál... :roll: Drukkolok, hogy ne legyen ilyen súlyos a helyzet!!! Kitartást Piroskáéknak!

Orsi, Zara jobban van már? Jobbulást neki is!

Anettoo, de jó, hogy írtál magatokról! Nagyon aranyos lehet a két srác, ahogy együtt játszanak! Jobbulást a fogadnak, illetve a helyének!...

Bocs attól, aki kimaradt - rángat Betti, hogy menjek foglalkozni vele!

Kép

Kép
hmbori
 
 




Piroska:remélem kizárják az epilepsziát!!!

Tündi ha van róla hired irj légyszi.

Kandi:nagyon jók a szerelős képek!!! Annyira édes Beli!!!

Bea: én amikor Atit vártam örülötem volna ha kislány.de amikor kiderült akkor is boldog voltam,mert tudtam nagy meglepetés nem érhet már..
Én egyszer tisztába tetem a bnőm kislányát,leizzadtam rendesen. Annyira msá volt.:wink:
Vendég
 


Mocorgó: neked elfelejtettem válaszolni :oops: , ne haragudj!

Szóval nekem egyszer már megjött április végén. Aztán vártam volna május végén megint, de nem történt semmi, így csináltam egy tesztet június elején, pozitív lett, aztán csináltam még egyet kb rá egy hétre, az meg negatív. Így elmentem orvoshoz, aki uh-val megnézett, nem látott semmit, de biztos, ami biztos beutalt vérvételre, hogy megnézzük a béta hcg szintemet. Ez eltartott egy ideig, mire eljutottam a vérvételre, meg mire átvettem a leletet (majdnem egy hónap volt), de nem kapkodtam, mert biztosra vettem, hogy nem vagyok terhes és felesleges időpocsékolásnak gondoltam :lol: Aztán tessék :lol:

Egyébként jó hír, igen, akartunk kistesót, minél hamarabb, Apa is nagyon örül :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
dbea
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk vasárnap a nyaralásból, de még csak most hoztam el a laptopomat anyutól. A lakás még úszik, elég fáradt vagyok a 27 óra utazástól, meg azóta a pakolászástól, de majd próbálom utólérni magam.

Minden 1 éves babócának utólag is gratulálok, aztán Betti után készítem a tablót is :lol:

Dbea,
gratulálok a kisbabához!!!

Tündi,
nem írt azóta Piroska?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 



sziasztok!

Délután strandon voltunk,de nem írt Piroska,hogy hazaértünk hívtam,hogy mizujs velük,de Kandi már meg is írta..Annyit mondott még,hogy reméli,hogy holnap hazamehetnek,és holnap üzen,hogy mehetnek-e vagy sem!
Reméljük mehetnek!!!

Kandi,nagyon szorgos kis "segédmunkásotok" van,panaszotok nem lehet rá! :D :wink:

Lina,üdv újra köztünk! :) Várjuk a beszámolót! :)

A mai strandolásunk elég jól sikerült,de Zsombit haza kellett küldenem tesómmal,mert elfáradt,és egyedül voltam a két gyerekkel,mármint úgy,.hogy ismerősökkel mentünk 2anyuka 2 kislánnyal+én a két gyerkőccel..de nem tudtam két felé szakadni,Luca meg még maradni akart,ezért ezt a megoldást választottuk...De többet nem megyek velük így,csak ha jön velünk majd apa vagy amíg nincs itthon a mama :wink: Ha van velünk vki akkor nincs gond! :D
Majd lesznek képek,és akkor teszek fel;)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Bea,én anno kislányt szerettem volna 2.ikra is,mert tartottam a fiús dologtól...de már nem bánom,szerintem te is így lennél ha csajszitok lenne :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Majd letöltöm a képeket, és teszek fel, de egyenlőre még nincs erőm. Ma sem voltunk itthon, holnap sem leszünk, csütörtökön jönnek át délelőtt az ovisok, délután újra gyógytorna, pénteken meg mi megyünk az egyik ovis kislányhoz. Jövő héten elmegy Lili Balatonra, szerintem ki se mozdulok Levivel, végre utolérem magam. Fura így két gyerekkel itthon.

Ja, és képzeljétek, azt mondta Lili, hogy neki június 3-án születik egy kislány kistesója :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Minden elszállt, amit írtam! :evil:

Isten éltessen minden szülinapos és hófordulós babát!

Bea! Gratula a picúrhoz! Szuper, hogy ilyen gyorsan összejött, főleg, hogy így szerettétek volna.

Kandi! Beli nagyon édes! Örülj, hogy még nem harap a manó (mert nincs mivel), hidd el nagyon tud az fájni. :lol:

Gratulálok minden babának aki mostanában valami újdonságot csinál.

Bocsánat, ha sokminden kimaradt, de most ennyire futotta. Jövő héten hétfőn megyünk Tapolcára, és addig még sokmindent el kell végeznem. Na és pakolnom is kellene már, én nem szeretem az utolsó napra hagyni. Főleg, hogy mostanában hétvégén anyunál szoktunk lenni.

A nap híre, hogy Niki elindult egyedül. Még elég bizonytalan (olyan kocsmából hazafelé stílus :lol: ), de aranyosan rakosgatja a tappancsait. Nagyon tetszett neki, meg is tapsolta magát. :lol:

Jövök, amint tudok!

Szép estét mindenkinek!

Szilvi

Kép
boszi72
 
 


Hajnusnak gyors gyógyulást, szerencse, hogy nem találtak komoly bajt!

Zarusnak is jobbulást!

Kép
boszi72
 
 


sziaztok

Piroska szoritunk h minden okés legyen de biztos h minden renben lesz .

Livinek boldog 1 szülinapot :wink:

Bea gratulálok és nagyon nyugott és szép élményekkel teli várandóságot kivánok :wink: :wink: :wink:

csajok tegnap volt az 1 vizsgám 4 lett nagyon örültem
a Boti meg csalán kiütéses :cry: de nem tudom h mitől a doki néni sem tudja

szép estét mindenkinek

margit
Vendég
 


Sziasztok!

Dani babának nagyon boldog névnapot kívánunk!!

Legyen szép napotok! Jövök, ha tudok.

Szilvi

Kép
boszi72
 
 


Sziasztok lányok!

Daninak én is nagyon boldog névnapot kívánok :)!
(Bikmakk, még itthon vagytok vagy már nyaraltok?)

Kandi, nagyon ügyes Bebe, szerencséje van vele az Apukájának :)!

Margit, lehet Botinak is szimplán a melegtől lettek pöttyei, nálunk is attól vannak (pedig a nagy melegbe ki se megyünk...), én csak hintőport teszek rá.
A vizsgához gratula :)!!

Nálunk most nincs víz, így nem sok mindent tudok csinálni (ilyenkor jön rá az ember, hogy mennyi mindenhez kell!), de úgyis pihizni akartam egy kicsit, mert ma 5-kor keltünk...

Kellemes napot mindenkinek!

Kép
angelita
 
 


Linácska, várjuk a képeket! Te is ráálltok a tesó-projektre :)? Lili ezek szerint nem bánná :)!

Örülök, hogy Hajnusnál mindent rendben találtak!

Kép
angelita
 
 


sziasztok!

Pirsokáék 1kor mehetnek haza!Azt írta a többit majd később :D

Később jövök,de most hulla vok...

Bikmakk,Daninak nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!! :D

És lenne ma még 1 Danink,és egy Bencénk aki szülinapozik!!!!Hátha olvassák anyukák!
Szóval nekik is boldog név és szülinapot!!! :wink: :D :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok


Bikkmakk:Daninak Boldog szülinapot kívánok!!!

A másik Daninak is boldog névnapot és Bencének Boldog szülinapot!!

Apa tegnap mh-i balesetet szenvedett igy kb 2 hétig itthon lesz.

Piroska:örülök,hogy hazamehettek!! Várunk majd.
Vendég
 


Mentettem le képeket. Most nézem csak, hogy képet alig csináltunk, inkább videóztunk, de majd abból is szedek ki párat.

Képzeljétek, szakad az eső nálunk. Szerintem pont a házunk felett van egy felhő, több sincs, de ez most jól esik.

Szüli és névnapos babáknak sok boldogságot kívánunk.

Képeket tegyetek fel, mert még csak Atiról és Regiről tudtam menteni. Bár lehet, hogy van a korábbi oldalakon, amiket nem láttam még???


Piroska,
örülök, hogy minden ok. Végül mi baja volt Hajninak?

Na és a képek:
Tengerparton
Kép
Kép

Lili névnapja
Kép
Kép

Kirándulás
Kép

Elfáradtunk
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Angelita,
igen, szeretnénk kistesót, de ha így haladunk, szűznemzéssel fog foganni :lol: Lili 11-kor alszik el, Levi 6-kor kel...
Jövő héten nyugi lesz, Lili anyuékkal a Balatonon lesz. Hátha... :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, és találós kérdés 30 felettieknek: Mi van Lili kezében? :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 




CSIBURÁSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
hmbori
 
 


Linacska, bár én még 30 alatti vagyok (pár hónapig), de gondolom nem volt kétséged afelől, hogy én fogom tudni... :P :wink: :lol:

Bikmakk, kis Dani-babádnak boldog névnapot! :D

Sissi, mielőbbi jobbulást apának!!!

Kép

Kép
hmbori
 
 


Sissi,jobbulást apának!Remélem semmi komoly!!!

Lina,nagyon jók a képek! :) jól áll Levinek az a kalap :D Torta is ízlett neki úgy látom :D
Én nem tudtam mi az Lili kezében,de nem is vok 30éves :oops: :oops:
Hajrá kistesó projekt! :wink:

Kandi,én még 80-ban tervbe sem voltam véve :oops: :wink: :D Olyan jó,hogy így megmaradt az emlék könyved..sajnos nekem nincs meg...

Rakok pár képecskét a tegnapi strandolásról :)
Kép
Kép Kép Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi és Lina:_nagyon jók a képek.
Én már elmúltam 30 de nem tudtam milyen figura az.

Apának a gyűrűs és a kis ujja közötti hártyát egy vaskampó kilyukasztotta. Össze varták neki és 10 nap múlva lesz csak varratszedés.
Vendég
 


Bori,
bíztam benned, hogy Te tudni fogod :lol: Tényleg, nem érdekel orosz gyerekdalos CD? Van több órányi. Többek közt a Csiburáska is rajta van, meg sok Krokodil Gena, karácsonyi dalok...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bori,
ja, mese DVD is van ugyanezekkel.

Ezt meg az inszemes topicon linkelték be a fiatalabbak kedvéért :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=xPSt3tR2 ... lated:roll:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: