Új privát üzeneted érkezett!

füles,
VAN MÁR EREDMÉNY?!

Dobok fel 2 képet a már meglévő rosszcsontokról. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


bdana, nem akartam a frászt hozni rád se uh-val se masszázzsal kapcsolatban!
Ha a masszázson tudják, hogy babát vársz, akkor biztos van bennük annyi felelősség, hogy azt annak megdelelően csinálják.

ami pedig az uh-t illeti. Háááát a 3 terhesség alatt össze sem tudom számolni hányféle különböző kórházi, rendelői , magán uh-n voltam.
Iszonyat különbségek vannak!!!

noci,
gratula a mocorgáshoz!!

megjött a szívhangfigyelőm! :D téányleg szuper ez a tipus, azonnal megtaláltam a babócát!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok:

Honeymoon: gyönyörű a gyerköcök!!,Melyik Figyelőt rendeltek te meg!?!

Viki: múltkor belinkeltél ide egy oldalt, hogy termék mintát lehet onnan kérni ha jól emlékszem!?! :roll: Nelinkelnéd nekem !?!Köszönöm!!!

Uhsok: sajnálom hogy mindenki csalódik :cry:
Akkor ugy látszik nekem nagyon nagy szerencsém van :oops:
Tegnap uh a magán rendelésen, ha 20 percet nem uh-zot akkor semmit sem!!!!
Nagyon jó minden babóca hátat mutatta pedig én is coláztam :wink: Majd hasra fordult és aludt a drágám :wink: És a doki néni szerint ő is kislány!!!!
Kedden megyek genetikai uh!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Honeymoon: nagyon csini pocak és gyönyörűek a gyerekek is! :)

Dana: szerintem biztosan megnézték, amit kell, emiatt ne aggódj! Az más kérdés, hogy ilyenkor a leendő szülőknek jól esne, ha megmutogatnák, hogy mit lát éppen, ez sajnos már emberség kérdése.

Noci: gratulálok a kislányhoz! :)
andi1982
 
 
 
 
 


Honey, nagyon szép pocak és gyönyörű gyerekek!!!!! :)
Milyen figyelőt vettél?

A vizsgálat meg kb nekem is abból tartott, amit dana leírt, annyi különbséggel, hogy nekünk csak a fejét mutatta meg, a többit én nem láttam, ide-oda rángatta azt a bigyót, majd mért és írta a táblázatba. Egyedül a fejénél mondta nekünk, hogy "Látják, itt a feje". Majd a végén a kinyomtatott papíron láttuk viszont, hogy minden rendben.
A vizsgálat előtt megkérdezte az asszisztenst, hogy mikor jön a következő, aki mondta, hogy 20 perc múlva, szerintem azért kapkodott, hogy még legyen egy kis szabadideje.

Noci, gratulálok :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Sajnálom Livike, hogy nem úgy alakult, ahogy szeretetted volna. De tényleg sokszor én is úgy érzem darabszámba vesznek. Én tegnap be akartam jelentkezni UH-ra, mondom a nővérnek, mit akarok. Kétszer is kijött az ajtón, de még csak rám se nézett, mintha levegőnek nézett volna. Ott álltam 20 percet a nagy semmiért. Aztán otthagytam, majd telefonon elintézem. Még ilyen durva pokrócot...., látom, még lehet, hogy összeveszek vele.

Sajnos, ez van. Ezért kell bővíteni a normális emberek táborát, mert az ufókból már elég.

Próbáltam feltenni fotót, de túl nagy a kép, nem akarja elfogadni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
ercsi82
Szlovákia
 
 


Ercsi, aranyos vagy :D Már túl vagyok rajta :D
Pénteken elutazunk vidékre, majd a Balcsira nyaralni, így eszembe sem fog jutni, mire visszajövünk már aug. vége lesz, talán addigra már én is érzem normálisan, hogy mocorog és nem leszek ennyire elkenődve.

A képpel kapcsolatban, kicsit próbálja meg rajta kicsinyíteni, a legegyszerűbben úgy tudod, hogy a képet megnyitod társítással a "Paint" nevű programmal, majd a felső sorban a "Kép" --> "Nyújtás/döntés" A feljövő ablakban pedig a vízszíntes és a függőleges %-okat írd kisebbre, ha túl nagy a kép, akkot 50-50 re átírod, utána leokézod és kisebb lesz a kép :)
Ha nem megy szólj és segítek :D (Mire való egy informatikus a csapatban? :D)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Most érzem azt, hogy elalszom.....munkahelyen ez nem túl jó ötlet.... :? :shock:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Honeymoon,
te is milyen szuperül nézel ki :)
Gyerekek pedig nagyon helyesek, a fiad mosolya már most olyan szívdöglesztő :) Lánykád is nagyon édi, ez a nevetés :)

FÜLES,
mi hír?

Aki fent van fb-on, bejelölhet. Ott láthattok rólam meg az én szörnyecskémről képet. Ide nem teszek - csak elrontanám az oldalt, a többi kép olyan szép :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noémi, én bejelöltelek :)

Aki akar, engem is megtalál :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Én bejelöltelek mindkettőtöket! :)
andi1982
 
 
 
 
 


Livi, most milyen színû a hajad? :)
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


:D most barna :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


:D
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Helyesek vagytok :) és szépek a gyerekek is :)
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Mindenkinek nagyon-nagyon szép családja van!!!!

Noémi, te meg miket írtál, hát olyan szépek vagytok ti is!!!

Mindenkinek nagyon szép a családja!!! Van hercegnő és herceg is igazi karddal :D

Jajj, most nagyon irigykedem :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Livi, ne irigykedj! Lassan lesz nektek is! :) Hercegnõ vagy kis herceg :)

A Noémi szerintem is el van tájolva :D, én sem értem milyen szörnyecskérõl írt :D:D:D
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


:) A szörnyecske vicc, E-t szoktam így becézni. :)

Livi,
szerintem a barna alapon szőke melír a legjobb. A Balcsis képeken, ahogy van :)


Átnéztem a képeket - micsoda torták, micsoda farsangi jelmezek, micsoda nagy gyerekek... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok, eláruljátok, hogy hol van a tábla, sajnos nem könyvjelzőztem és most nem találom... :oops:

Köszönöm, Kata



latogato1983
Pomáz
 
 


Ha megírod priviben az emailcímed, elküldöm Neked a tábla hozzáférési útját, én is elmentettem külön, mert ez egy Google dokumentum vagy mi.....nem értek hozzá---- :oops: :oops:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana szerintem jól írtad :) ha g-mail-es levelezést használtok, akkor ott van egy olyan fül, hogy dokumentumok, onnan meg lehet nyitni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Sziasztok!
Én csak most találtam ide :) . 2013 Január 2.-re vagyok kiírva.
Honeymoon én is a Dóri 4D-s Uh-ba kértem időpontot sajnos nagyon elhamarkodtam a dolgot és csak utána kezdtem keresgélni, és csupa negatív dolgot találtam csak. Olvasva a te hozzászólásodat úgy gondoltam inkább lemondom a vasárnapi időpontom, és kivárom a szeptember 14.-i időpontot a G1 intézetbe.
melcsibe
Budapest IX. kerület
 
 


Melcsi,
Üdv köztünk!
A G1-ről jókat hallottam. Azt hiszem közülünk is jár oda valaki.
Mesélj magadról!!!! :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Noémi, bejelöltelek!
A többiek "rendes" nevét nem tudom. :oops:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey! Az enyém kacifántos a kellemetlen ügyfelek miatt. Andrea R Ap-né -ként vagyok fent. :)
andi1982
 
 
 
 
 


Egyébként gyerekkel vagy még csak babaváróként,de mindenkinek szép családja van! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andi1982 2012.08.09 15:59-kor.
andi1982
 
 
 
 
 


Üdv Melcsi, Mesélj magadról :D

Honey, a táblázatban mindenkit ki tudsz lesni :D

Én kerestelek, de sok a találat a nevedre :D Keress meg Ágainé néven :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Második babámat várom, elsőre sajnos nem jött össze :( ( 10 hetesen vették észre, hogy már nem él szegénykém). Veszélyeztetett terhes vagyok, itthon vagyok táppénzen. Most léptem a 19. hétbe, és már néha érzem mocorogni a picurt, ez legalább megnyugtat. Ma voltam az afp eredményért és kaptam beutalót az István korházba genetikai uh-ra. Ti hogyan teszitek azt a képet a hozzászólások aljára amin látszik, hogy hányadik hétben jártok? Csináltam egyet a lilypie-n, de nem jöttem még rá hogyan kell ide betenni.
melcsibe
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Melcsi!

Sajnálom az első babádat! :( De az nagyon jó hír, hogy már majdnem félidős vagy és érzed is a mocorgást! Biztos minden rendben lesz! Ráadásul úgy látom esélyesek vagytok a 2013 első babája címre is! :)
andi1982
 
 
 
 
 


:lol: nem nagyon szeretnék bekerülni a hírekbe.
melcsibe
Budapest IX. kerület
 
 


Melcsi!

Üdv közöttünk!

Én járok a G1-be Nega doktornőhöz! Csak jókat tudok mondani róluk, soha nem kellett várni, kedvesek, válaszolnak minden kérdésre. Most átmentünk a Róbert Klinikára, mert az sokkal közelebb van, de nem azért mentünk át, mert nem volt jó a G1, egyszerűen a közelsége miatt!

Szerintem jól döntöttél! :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Melcsi!! Úgy tudod, hogy amikor megcsináltad, akkor ott írtak egy hosszú linket, azt kimásolod és beilleszted a profilodban az aláírásodban, utána itt pedig mindig be kell pipálni, hogy hozzáadod - annyira nem értek hozzá, lehet valahol be lehet állítani, hogy mindig hozzáadja, én még nem jöttem rá. :oops:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Füles.....eltűntél.....mi van veletek??? :?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Na kiváncsi vagyok . :)

Lilypie Pregnancy tickers
melcsibe
Budapest IX. kerület
 
 


Második nekifutás . :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
melcsibe
Budapest IX. kerület
 
 


Köszi bdana . :)

Lilypie Pregnancy tickers
melcsibe
Budapest IX. kerület
 
 


Kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e nekem is...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Andi, Melcsi! Sikerült, én látom! :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Üdv. az újaknak!

Honey, Noémi, köszönöm az érdeklődést. Addig még nem szerettem volna írni, amíg nem tudunk biztosat. Sajnos, nem lett egyértelmű a korionbiopszia eredménye. Ezért csütörtökön megcsinálták az amniocentézist. Ennek a vizsgálatnak minimum 2-2,5 hét a tenyésztése, utána tudják csak határozni. Így várunk türelmesen, de állandóan rettegek, mikor megcsörren a telefon. Abban azért bízunk, hogy a 12. heti uh-on nem volt jele a Down sy.-nak.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Lányok, nem érdekel valakit kismama farmer? Jessica 38-as, sötétkék, fekete gumis derékrésszel, állítható gombolással. Normál fazon, szép állapotban van, a bandázs része sincs kinyúlva egyáltalán. Nekem sajnos nagy lett :(, vaterán szereztem. S annyira nagy, hogy amennyit hízni kellene hozzá, annyit nem szeretnék :oops:

Ha esetleg érdekel valakit, akkor tudok képet mutatni (holnap, mert itthon lassú a gép, nem bírnám feltölteni).
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Sziasztok!

Örülök, h megtaláltalak titeket. Tetszik, h ennyi mindenről tudtok írni. Sajna, (valószínűleg) nem túl gyakran fogok billentyűt ragadni, de szívesen olvasom a fejleményeket, és tapasztalatokat.

Az én orvosomnak nincs UH-ja a magánrendelésén, ezért nagyon várom a kötelezőket. Jövő héten megyek az I. számú Női klinikára genetikai tanácsadásra (a korom miatt), de az olvasottak alapján nem fűzök hozzá nagy reményeket, hátha így sikerül kellemesen csalódnom :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
deyge
Székesfehérvár
 
 


Szia Deyge! Üdv itt! :)


Füles! Gondoltam rád sokszor! Szegénykém nagyon rossz lehet ez a várakozás! De azért a 12 hetes uh-t nem véletlenül csinálják, én nagyon szorítok nektek, hogy minden rendben legyen a picivel!
Voltatok már egyébként genetikai uh-n? Úgy értem azon, ahol bizonyos szerveket külön megvizsgálnak. Nekem arra kellett mennem anno Nórival a genetikai tanácsadás részeként és ott mondták, hogy a down syndromának jellemzője, hogy ezek a szervek is másképp fejlődnek. Illetve mehettem volna még egy speciális uh-ra, ahol a baba szívét nézik és az alapján is elég nagy bizonyossággal tudták volna megállapítani, hogy mi a helyzet.

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Jó estét!

Már régóta akartam kérdezni :lol: Van valaki rajtam kívül aki menne terhes tornára esetleg!?!
Mert én most kaptam rá engedélyt :lol: És szeretnék menni!!!
Gondoltam hátha csatlakozna valaki mellém :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Füles,
Jaj nagypn sajnálom hogy újabb várakozásnak vagytok kitéve!!!!! :(
Azt hittem, hogy a chronpb. 100%- ban választ ud adni mindenre.
Miért nem egyből az amniocentézist sinálták, ha úgyis az a tuti?
Pont ilyen szituban annyira nem mindegy hogy hogy telnek el a hetek, mert nem csak sima várakozásról van szó... de hát az a baba ehyre nagyobb napról apra.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Noci,
Én járok heti2-3x. Ma is voltam. Merre laksz? :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey, azért kezdték a korionbiopsziával, mert hamarabb meg lehet csinálni, gyorsabban van eredménye. Azt persze senki nem gondolta, hogy beleesek ebbe a ritka képbe, ami a méhlepényre vonatkozó mozaikosság. Ilyenkor lehet Down-sy.-s és teljesen egészséges is a baba A magzatvíz vételnél már csak a baba sejtjeit nézik, esetemben ez már biztos eredményt ad. Csak ezt később tudják elvégezni és sajnos hosszú a tenyésztési ideje.

Andi, jövő kedden megyek uh-ra.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Honeymoon: hova jársz!?!És fizetősre!?!?
Mert én kettő helyet tudok és nem kell fizetni!!!!
Én 13 kerületi lakos vagyok!Te!?!

Nekem ma sem jött meg a táppénzem, ez most már bosszantó , leadtam majdnem kettő hete és nem küldtek pénzt, a kurva anyját, igy nem tudtam meg venni a 4d mozi, a komódot, ami le volt árazva és a férjemnek sem tudok mit venni a vasárnapi házasság évfordulóra!!!!Faszom tele van.... :evil:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci! OEP-től várod? Sajnos ők marha sokáig tudnak ülni rajta...

Nekünk épp az okoz gondot, hogy apukám május óta nem kap rokkant nyugdíjat, azóta zajlik neki a felülvizsgálatos mizéria, egy idióta ügyintéző hibája miatt... Ha most nem velünk élne, akkor simán éhen is halhatna. Ja és az a vicc, hogy ha 4 hónappal korábban született volna, akkor áttették volna öregségi nyugdíjba.
De hát ez egy ilyen ország, ha a hivatalok csesznek el valamit, akkor annak rájuk nézve nincs káros következménye...

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
andi1982
 
 
 
 
 


Köszönöm szépen, kitöltöttem a táblát.
Én szívesen járnék tornára, de idő hiányában, esélytelen.... talán, ha otthon leszek...

Hétfőn voltam afp-n és 08.22.-re kaptam UH-ra időpontot. Már nagyon várjuk.

Kistesó folyamatosan mozgolódik, most már ülve/állva is érzem, de fekve a legtutibb, meg akkor kinyomja magát. :)

Üdv az újaknak! :D

Kata



latogato1983
Pomáz
 
 


Andi! Melcsibe!

Sikerült én látom a vonalzókat. :)



latogato1983
Pomáz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: