Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szerencsére rengeteget termeltetek, én meg futok bevásárolni, szóval csak pár szó:

rheya, gratulálok a jó eredményekhez, és ha tényleg igaz, akkor a kislányhoz is :)

korybon, szintén! bár Addisz már ajánlott neked ultrahangost, én is megyek most egyhez, ha érdekel, és elgondolkoztam azon, hogyha jók lesznek az eredmények, nem biztos, hogy megyek kombináltra.

Hátrahajló méh - csatlakozom a táborhoz. Az orvos minden egyes rákszűrésen, anno, elmondta, hogy hátrahajló méhem van. Nem véreztem, semmi gáz nem volt eddig, és tegnap megvizsgált ujjal, és azt mondta, szépen előrejött.

Egyébként 12 hetes Uh-ra február 21-én megyek. Én kicsit későnek tartom, de maga a doki a 14. és a 21. közül (csak hétfőn van) a 21.-re bólintott rá. Szerintetek nem túl késő?

Ja, és Addisz, gratulálok Lucához :) És várom a vasárnapi híreket!

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Korenka: hát az jó lenne,köszi!
Sajnos angolul nem tudok,és mire megtalálnám,mit hova...


Lányok,nekem is hátrahajló méhem,de sem a meddőségiben,sem az új dokinál nem említették meg,pedig ő most manuálisan vizsgált,megnézte a méhszájat,úgyhogy érzékelhette :D

sőt,elvileg méhszájsebem is van... :?

Gabi: kb. akkor voltam én is a 12-13. heti szűrésen,azt a 14.hétig lehet végezni,úgyhogy nem para :)
Vendég
 


sziasztok!

Korybon: nekem ez még csak a 12 hetes UH lesz, az első, ezért is várom annyira! :)

Rheya: de jó, h te már tudod mi lesz, kíváncsi vagyok nekem mit mondanak hétfőn, bár én még nem hiszem, h megmutatja magát. :)

úgy látom már mindenki nagyon baba neme lázban ég! :D
Vendég
 

 
 

kisbeeka: A blogomba beírtam a Jónás naptár használatának leírását. Így ha más is szeretné kipróbálni nem kell újra leírnom. Kicsit hosszadalmasnak tűnik a regisztráció és az elkészítés, de nem az, csak próbáltam nagyon részletesen leírni. Jelezz majd vissza, hogy sikerült-e, és hogy mi jött ki neked!

A link ahol meglehet nézni a Jónásmódszer leírását:
http://korenka-levele.blogspot.com/2011/02/8-het.html
vagy a vonalzóm alatt található linkre kattintva a várandóságom 8.heténél van leírva.
korenka
Szár
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Pocsék éjszakám volt :( Nem tudom miért, de sokat forgolódtam, aztán pisilnem is egy csomószor kellett, majd mikor végre elaludtam reggel, a gyerek kelt... :?

korenka: jobban vagy már?

rheya: hát én őszintén betenném bölcsibe Botit, mert nagyon szeret társaságban lenni, és igényli is. Csak az a baj, hogy a környéken csak fizetős bölcsi van és arra nincs pénz :) de ha jobb idő lesz arra gondoltam, hogy havonta 1-2 szer elviszem játszóházba. Bár nyilván az nem ugyanaz, de ez van...

antekirt: jajj de jó, hogy már jobban van a kislányod!! Szupi :wink:

Kép


Kép
norcs83
 
 


Jó reggelt!

Kisbeeka
A méhszájsebed csak most a babavárás alatt derült ki, vagy már előtte is volt? És ha volt, akkor nem kezelték? Azért azt muszáj ám rendbe tetetni a baba után, mert nagy bajok okozója lehet később :roll: Bocsi, nem ijesztgetni akarlak :oops:

Ki hogy érzi magát, a betegeink már meggyógyultak?

Nálunk a fiúk ma ismét kirándulni mennek, de csak ide a közelbe, mert ugyan szépen süt a nap, de horror szelet ígérnek :roll:

Ebédre jó sűrű gulyás lesz csipetkével, majd tejszínes sonkás-gombás spagetti parmezánnal :wink:

Tegnap nagyon lepény voltam, mert ismét nem bírtam kialudni magam rendesen. azt figyeltem meg, hoyg ha kevés az alvás, akkor másnap iszonyatosan érzékeny a pocakom, húz, akármennyi magnéziumot is veszek be, illetve a gyomrom is extra vacak. Ma éjjel jót aludtam, így most egyelőre semmi bajom nincs (kopp-kopp-kopp).
D.u./este mozizni megyek a városba :) De jó is lesz, már rég volt ilyen. Remélem nem fáradok ki nagyon a mai konyházásban és tudunk majd még sétálni is előtte egyet!

Tegnap sütöttem egy vekni kenyérkét, de asszem ma elkészül majd a párja, hoyg legyen egész hétvégére :) A maiba teszek majd valami magot is. Ja, nincs gépem, magam dagasztom, sütöm a sütőben és így is mindig szépek lesznek a pékáruk :wink:

Kép
Kép
rheya
 
 


Jó reggelt!

Az a spagetti jól hangzik, rheya :) A gulyást nem annyira komálom.

Én ma savanyúkáposztás karajt sütök, ha valakit érdekel, itt a link:
http://www.nosalty.hu/karaj_savanyu_kap ... ecept_1737

Programról még nem tudok :? De holnap szülinap, szóval reménykedem :o

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Köszi a drukkokat.

Előbb írok mindenkinek, aztán a végén magunkról.
Béku!
Tutti megmondják a nemét Neked a 4d-sen…Addig nézik, amíg nem látják. Bizti lehetsz benne szerintem….
Addisz!
Akkor Lucának már kell is a suli.Nagyon érett-okos csajszi.Semmi gond nem lesz vele, az biztos.
Praxist nekem is mondták, ua. nevekkel.Biztos jó, szomszédasszonyom volt már 2 gyerekével is. Ő Gy. M.-t mondta. Vasárnap megtudod a nemét, biztos vagyok benne. Én is ragaszkodnék hozzá a helyedben.
Bölcsi-ovi: Liával itthon voltam 3 évig, de utána bölcsis volt 1 évet (mert évvesztes), aztán meg ovis. Lédát be kellett volna adnom családi napközibe, de a kistesó megmentette ettől. Így most én is azt tervezem, hogy a pici 3 éves koráig maradok, ha anyagilag el bírjuk viselni.
Chamomilla!
Lia után én is így voltam, sokat lefogytam, aztán elváltam.Az én első férjem nem volt egy toleráns pasi. Mindegy, letojva,..Egyszer talán lefogyok majd. Muszáj lesz, ha nem melegítőben akarok meloba járni majd.
Azt én sem értem, hogy valaki nem akarja tudni a nemét. Én tuti bekuncsorogtam volna magam, ha van ilyen…Én sosem éreztem semmit a nemével kapcsolatban. Hazudnék, ha bármit írnék.
Béku!
Bizony-bizony, lehet mindkettő (fiú-lány), de annak fogod szeretni, ami!!!
Korenka!
Már más is mondta, hogy a fiú-lány kapcsolat valami egészen más. Én ugye még nem tapasztaltam meg (de nem lövöm le a poént…)
norcs!
Én már nem is számolom, hányszor megyek pisilni egy éjjel…Valamikor egész jól bírom, máskor meg…
Rheya!
Nekem van gépem a kenyérhez, de valahogy nem az igazi a kenyér benne. Én is gondolkodom a kézi módszeren, de lusta vagyok .Gulyás nálunk is nemrég volt.
Én somlóit akarok csinálni ma, de, hogy még mit, azt nem tudom…

Na, végig értem.
Most a tegnapi vizsgálat:
Nagyon alapos dokibácsi (de van egyfajta „stílusa”, mindegy, nem lelkizni mentem), megnézte a manót tetőtől-talpig.Tarkóredőt kb 10-szer mérte.Szívében ereket, aorta, pitvar, billentyű…, gyomor, hólyag, csontok, méretek, valami arcnál háromszög, meg még ki tudja.43 perc tömény orvosi UH. Megkaptuk DVD-n, kaptunk pár (jópár képet, amik 2d-sek), a végén 1 3d-set is mutatott.
Úgy tűnik, minden rendben van. Vérvétel eredménye hétfőn (kombinált), és….és…és…. a neme….
TÖKÖS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
Szóval, úgy néz ki, fiúcska lesz. De ez még kissé bizonytalan.Én meglepődtem, de csalódást nem éreztem (leírnám, ha nem így lenne).
Szóval: Béku! Ezért írtam, hogy annak fogod szeretni, ami. Én is marhára lányos voltam-vagyok. De tegnap fülig ért a szám.Most is…Szóval:örülök!!!És főleg annak, hogy minden ok.
Ha valaki szeretné a doki számát, pü-ben megírom. (Drága a vizsgálat, de számomra nagyon megnyugtató volt.)
Befejezem!!!
Jövök majd!
Üdv, és jó hétvégét!!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi
Gratul a fiúcskához!!! De szuper!!!!!!!!!!! :D

Meg tudod írni a doki és rendelő nevét, valamint árat??? Tetszik, hogy ilyen alapos a doki!!!

gulyásleves, nyami, de jó!!!

somlóit hogy kell csinálni???

Nálunk krumplifőzelék lesz fasírttal.

holnap meg répás-hagymás csirkeragu rizzsel, meg kakaós csigát sütünk.

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Brigi, hát nagyon gratulálok! ! :lol: :lol:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Brigi
Gratulálok én is kispasihoz! A lényeg, hogy egészséges és minden rendben van vele. Ezek szerint nagyon alapos volt az orvosod, ez szuper!


Én ma nem főzök semmit, Trófeában fogunk ebédelni, ünnepelni (Nagymamám 87. szülinapját :)) Alig várom! Szeretem azt a helyet, mindenki talál kedvére valót és a fix árban az italok (gyümilé, üdítő, sor, bor, pezsgő, kávé, tea stb.) is benne van, így nagy társaságnál megéri!

Majd holnap teszek fel táblázatot, akiknél már kiderült a baba neme, ott átszínezem a sorokat :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Brigi: gratula a legényhez!!! :D
Persze,hogy annak fogom szeretni,ami :D

csak szeretném tudni,ki is ő!
Maja vagy Marci? :lol: :lol: :lol: :lol:

Korenka: köszi a segítséget,de így is elakadtam...
A regisztráció is kész,odáig okés,de aztán a bal menüben nincs olyan pont,amit említesz a blogban...

ezt nekem sehol nem hozza az oldal:
Horoscope Drawings & Calculations

innen nem jutok tovább :?
Vendég
 


Rheya: már vagy 3 éve kiderült a méhszájseb,de a rákszűrések eredményétől függött,hogy hozzá kell-e nyúlni,és eddig nem kellett,mindig jó lett a szűrés eredménye.

Húgomnak brutál mód fagyasztotta le a dokija a sima vizsgálat végén,zokogva jött ki a rendelőből,párja teljesen megrémült,hogy esetleg olyan hírt kapott,hogy nem lehet babájuk,vagy ilyesmi... :?

Azt tudom,hogy ecsetelgetni nem szabad,az veszélyes lehet.
Vendég
 


Korenka: végül véletlenül sikerült,csak nem baloldalon volt a menü,hanem jobboldalt :D

Eszerint fiú,ha jól töltöttem ki,a kínai szerint meg lány :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!
Sok volt a munka, alig győzöm elolvasni, miket írtatok.
Egyre több kérdés merül fel bennem: például ha jól emlékszem, Kisbékával egy napra vagyunk kiírva, és furcsa, hogy még nincs meg a kombinált eredmény, nekem már a 12+5. napon megvolt!Pontosan a 10. héten vették le a vétr, majd elküldték az eredményt a rendelőbe.
Kisbééka! Ti tényleg már kiságyakat, meg babacuccokat vesztek? Én ezeket csak május körül akartam elkezdeni. Lehet, hogy túl későre halasztottam?
Még egy kérdés, csak győzzétek megválaszolni..:-) Ti mikor vettetek először kismama nadrágot? Nekem már kényelmetlen a régi farmerem, a doki szerint is eléggé kint van a medencémből a baba, de a kismama-nadrágban azért még furán festek...
Várom a válaszokat, üdv!
Ági
buvaragnes
Győr
 
 


Megpróbáltam megcsinálni a vonalzómat, de nem tudom, hova illesszem be az a kódot!! Segítsetek :!:
buvaragnes
Győr
 
 


Ági, az aláíráshoz kell bemásolnod a kódot, a profilodnál.

Amúgy én múlt héten vettem első kismamanacimat, még fel kell hajtatnom, meg egy szoknyát is, az már volt rajtam, baromi kényelmes :) De van még két nadrágom, ami nagyjából begombolható.
És addig nem akarok semmit venni, amíg 1. nem tudom a nemét, pedig nem rózsaszín-kéket tervezek 2. amíg a fontos vizsgálatokon túl nem vagyok és tudom, hogy egészséges. De amúgy is szeretnék várni mindezekkel, kicsit talán babonából is. :wink:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Megnyugtattál Gabrilio! Akkor én a 14. héten már nyugodtan hordhatok kismamanacit! Neked az első baba? Állítólag a második terhességnél előbb nő a poci.
buvaragnes
Győr
 
 


Beillesztettem a kódot, de nem történt semmi, pedig megnyomtam a küldés gombot az alján...Na mindegy, majd még próbálkozom...
buvaragnes
Győr
 
 


Első baba, igen. De nem miatta nagy a hasam, hanem eleve volt rajta egy kis felesleg, aztán mióta tudok jóízűen enni, háát.. :oops: :D
Már hogy ne hordhatnál! :) Nem hiszem, hogy hétfüggő :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


sziasztok!

Brigi gratula a fütyihez, én is örülnék egy fütykös manónak nagyon, de anyukám szerint lányos vagyok... :) majd meglátjuk

megcsináltam én is a Jónás naptáras számítást és fiút mutatott, de a kínai szerint meg lányt. :?

húú a Gulyás nagyon jó, nálunk holnap lesz az, csak mi gulyás főzeléknek hívjuk, mert a drágám nagyon sűrűn szereti :D

ma meg vendégek jönnek délután és tészta salit csináltam. előre félek hogy fogom bírni, mert délutánra mindig kikészülök a hányinger miatt. :(

de már csak kettőt kell aludni!!!! :D :D :D
Vendég
 


panna, de jó neked! :) nekem még több, mint egy hét :?
tésztasalátát hogy csinálod?

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Jó nektek, hogy már nem kell titkolnotok a dolgot! Én az elején elhatároztam, hogy anyukám szülinapi ajándéka lesz a 12. heti u.h. kép, csak egy kicsit elszámoltam magam, 18-án lesz a szülinapja, akkor 15+3 leszek...Már alig bírom, de most már tartani akarom magam ehhez :(
A munkahelyemről ne is beszéljünk: kigombolt gatyák, gúnyos pillantások, hogy megin meghíztunk, mi?! Persze én csak mosolygok, majd megtudjátok jövő héten! Hi-hi!
Nemet tekintve én csak a 19, héten megyek legközelebb u.h-ra, addig nem jósolgatok, de szinte biztosra veszem, hogy fiú! Ti vagytok a tanúk, majd meglátjuk!
buvaragnes
Győr
 
 


Gabri! tésztasalit úgy csinálom, h kifőzöm a tésztát, általában nagykockát, vagy kagylót és összekeverem virslikarikákkal, fokhagymával (jó apróra vágva) meg konzerv kukoricával, borsóval, meg ami épp van, vagy vegyes zöldség konzervvel, stb és leöntöm egy majonézes, tejfölös, mustáros, borsos szósszal, jól összekeverem és be a hűtőbe. ennyi :) ha jól lehűlt, akkor a legjobb, meg másnap, de akkorra már ritkán marad. :D
lehet tonhallal meg gombával is csinálni, virsli helyett, úgy is isteni... :)

neked is hamar el fog menni az az egy hét, én is azt hittem, h sosem jön el, de vhogy elteltek a napok.

jó főzőcskézést mindenkinek! :lol:
Vendég
 


Beillesztettem megint a kódot, de ezek szerint vmit rosszul csinálok. Ráadásul angolra váltott a menü is... :evil:
Megpróbálom egy másik oldalon, ez most a lilypie volt...
buvaragnes
Győr
 
 


Buvaragnes! be szoktad pipálni az aláírás hozzáadását?
Vendég
 


Pannamol! Köszi a tippet, de sajnos ki van pipálva, mégsem működik :(

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


De!!!!!Hurrá!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Mit szóltok a kis "szilvánkhoz"?
Most egyszerre sikerült a Lilypie is!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Buvaragnes: szerintem a 15. héten beszerezni a kiságyat nem korai :)
kismama nacim nekem a kezdetektől volt,mert lombikos vagyok,ezért a rengeteg szuritól,hormontól nekem gyorsabban elkezdett nőni a pocakom,így már 4 hetesen is kellemetlen volt a szűk farmerem...

azóta nem sokat nőtt a pocak,látványosan picit később fog csak :D

vannak babaruháink is,nem sok,de van valamennyi,mert úgy volt,hogy a nyári lombik is sikerült,és akkor szereztünk be párat.

Nem vagyok babonás,nem hinném,hogy a baba várása miatt ne sikerülne egy terhesség :)

sajnos nem vagyunk túlzottan eleresztve anyagilag,így apránként vesszük meg a dolgokat,nem lesz a végefelé egyszerre annyi pénzünk,és akkor még a dokinak is kell adni...
Vendég
 


Pannamol: én délutánig egyáltalán nem szoktam bírni,14h-ra kikészülök az álmosságtól,miközben nem is dolgozom... :?

Nem tudom,mikor múlik el az álomkór,mert emiatt nem tudok kimozdulni. :(
Vendég
 


Jó, hogy itt vagy Kisbéka!
Remélem nem értettél félre, nem akartam negatív felhangot a vásárlásos dolgokhoz! :D
Te Budapesti vagy? Azért érdeklődöm annyir, mert egy napra vagyunk kiírva :P
A korábbi hozzászólásomat is olvastad a kombinált tesztről?
Mintha azt írtad volna, hogy még nincs meg az eredményed!
Nekem a 10.héten levették a vért, a 12+5,-en már megvolt az eredmény, igaz, hogy a dokim egy "maszek" magzatdiagnosztikai központba küldött, 30 ezer Ft-om bánta, de olyan profi volt minden, és olyan alaposan megnéztek illetve megmutattak mindent, hogy nekem megért ennyit.

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Buvaragnes: én 9.000-ért csináltattam meg a kombináltat,8 nappal későbbre ígérték az eredményt,tegnap délután meg is kaptam! :)

Nem zavar,hogy más mit gondol a vásárlásról,mivel 5 évet vártunk a babára,most mindent kiélvezünk :D

Maga az UH nekem az Uzsokiban volt,és nagyon profin megnéztek mindent-ingyen :)
A vérvétel miatt mentem csak máshova,ahol UH-gal együtt volt 9000.

De ennyit megért,hogy megnyugtassanak :D
Vendég
 


Amúgy perceken belül ideér a vásárolt kiságy :D
A többi elköltöztetett cuccal együtt érkezik-remélem :)

bele is rámolok majd gyorsan,hogy máshol több helyünk maradjon.
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!

Tegnap és ma munkával telt :? De hamar letudtam.

Juj de jó hogy már tudjátok páron a babszik nemét :) Gratulálok mindenkinek!

Kismama nadrág:hát nekem Milánnal sem volt most sem lesz :) Illetve anyukám varrónő Ő varrt nekem kismama felsőket meg nagy pocis időszakra nadrágot(azt hiszem most is Őt fogom riadóztatni :D )

Vásárlás:nekem szinte semmit sem kell vennem,minden tökéletes a kisfiamról.Akkor leszünk "bajban" ha kishugi érkezik :lol: De nem lesz akkor sem gond. :wink:
És én sem vagyok babonás Milánnal én sem tudtam megállni hogy ne vegyek kisrucikat :oops: :lol:

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Kisbéka!
Élvezzétek csak ki minden percét! Kemény lehetett az az 5 év!
De meglett az eredmény!
Én hálát adok az égieknek, hogy Mázlis így megtalált minket, ezért is hívom így... :oops:
Na, megyek, pihizek egyet, ha sokat állok, délutánra keményedni szokott a hasam már most. Mi lesz így a végén? :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Béka, hol is volt az a kombinált 9000-ért?

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Buvaragnes: na látom sikerült a vonalzó! tök jó! :)

Kisbeeka: velem is ez van, nagyon fáradt vagyok állandóan, de a hányinger most "már" csak délután jön és lefekvésig tart... elég nehéz így romantikázni is :? remélem hamarosan elmúlik...

ja és tök jó, h neked már megvan a kiságy! nekünk még várni kell vele, de már én is várom, h vásárolgassunk NEKI! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Buvaragnes
Szerintem mindenki akkor kezdjen terhes gatyót hordani, ha már a másik nem kényelmes :) Én elég régóta abban érzem jól magam, úgyhogy félretettem a normál farmereket.
A keményedésre pedig nyugodtan szedjél Magne B6-ot, abból akár 3x2-t is lehet egy nap!

Kisbeeka
Nekem is van méhszájsebem, most a várandósság alatt nem csinálunk vele semmi, ráér utána, egy ideje már úgyis ott van... :roll:


Hú, Lányok, én tele vagyok... Megjöttünk a Trófeából, nagyon klassz volt, Mamám meghatódott, nagyon örült a meglepinek és szupereket ettünk. Annyit, hogy nem tudtam vacsorázni
:oops:

Most viszont már hihetetlen nagy izgalomban vagyok, reggel 9-kor indulunk a 4D-re, délután jelentkezem!
Meg teszek fel táblázatot is, mostmár színesben :wink:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz
Drukk a 4D-hez!!!
Fiút érzek nálad :) Úgy várom, hogy gyere élménybeszámolóval és képekkel!!! Ne haragudj elfelejtettem hol csináltatod a 4D-t...és mennyiért..elárulod még 1-szer???

Szerintem mindenki akkor szerzi be a babacuccost, amikor úgy érzi itt az idő :-)

Én az áprilisi nagy Hungexpós börzén veszem meg a kiságyat és a babakocsit, meg a járókát..mert annál olcsóbb sehol sem lesz...meg pár rucit, csörgőt rácsvédőt....de a lányomnak si kell egy csomó minden akkorát nőtt :-)

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Látható a vonalzóm???????????????????????????

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


kisbeeka: Érdekes, hogy neked jobb oldalon van a menű, pedig végig zongoráztam én is a lépéseket mielőtt leírtam, de lényeg, hogy megvan... :D fiú-lány. végülis még jó, hogy nincs több lehetőség.

Brigi:
Gratulálok a kis tököshöz. :D Akkor most majd te is megérzed ezt a szerelmet! :D:D:D
korenka
Szár
 
 


ági: Miért a 10. héten vették le neked a vért a kombinálthoz? 12-13. héten szokták... nekem jövő héten lesz a vizsgálat 12+5-ön.
A kismama nacimat már hordom is! Picit nagy, de még így is sokkal kényelmesebb mint a régi nadrágok. Azokban már nagyon szenvedek..
Nagyon babonás vagyok és soha nem vásárolok előre semmit a babának. Utolsó hónapban is csak azt veszem meg ami azonnal kelleni fog szülés után. Egy pár ruha, pelus, kiságy. Nem mondom, hogy nem nézegetem a baba cuccokat, de nem visz rá a lélek, hogy megvegyem. Talán ez onnan ered, hogy van egy meg nem született angyalkám. Anno kaptam egy kismama kezdőcsomagot amiben volt egy csomó minden újszülötteknek. Amikor meghalt a baba és hazamentem a kórházból sírógörcsöt kaptam a kis peluskáktól amik otthon vártak... szerintem ezért vagyok ennyire kocka ezügyben.
korenka
Szár
 
 


Köszi a gratukat.

Gyorsan csak a somlóiról, ha kéritek leírom adatokkal is.
Én 2 féle piskótát sütöttem (8 tojásból összesen, és szétszedtem, fele kakaós), aztán locsoló lötyi: rum-cukor+narancshéj+víz felforralva
sárga krém: na itt csaltam, mert rengeteg tojást ír, de 4-ből csináltam+tej+vaníliás pudingpor (főzős)+1 ek. liszt+ kb 6-7 dl tej+mazyola, aki szereti.Ez megfőzve, a fehérje a végén megy bele felverve.
Ezután széttépkedem a piskótát, és felváltva lerakom (én egy nagy lábasba tettem, kb 25-30 cm az átmérője), locsolom a lötyivel )+ én rummal is még, mert a lötyi nem volt rum ízű), szórok rá darált diót (én dejóval csináltam), rá a sárga krém, aztán újra a piskóta, locsolás, dió, krém (mint a rakott krumpli), amíg el nem fogy .Nekem a teteje tészta lett, azt még meglocsoltam.
Be a hűtőbe.
Utána már csak valami csokiöntet (lehet készen is kapni), amit csináltam, nem írom le, mert nem jó (besűrűsödik), és tejszínhab.

Rum helyett szerintem mehet aroma is, de én bevallom, rummal szeretem.Mindegy, adtam a kölöknek kis piát....
Kb ennyi.

Most megyek, mert a nagy muffint akar, megy a Camponába a barátnőjével+annak anyjával valami bulira, és kell az "útravaló.

Üdv!
Ma tejfölös húst csinálok tésztával..

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Korenka!
Igen, a 10.héten a teljes vérképpel együtt, meg a szokásos szűrésekkel együtt a kombihoz is vettek vért, és egyben kiírtak 12+5-re 4D U.H.-ra.
Nektek nem így volt? A többi kismama, aki vérvételre várt, mind 10 hetes volt, és mindenkinél rákérdeztek, hogy lesz e kombi-teszt!
Ekkora különbség lehet városok között? Azt hittem, ez teljesen egységes!
Visszatérve a nacira, már csak abban tudok lenni, de mivel 18,-áig még titok, így nem győzök hosszú ingeket meg tunikákat venni... :lol:
Ma anyuhoz megyünk ebédelni, kapott friss fácánt: fácánleves!!! Nincs is annál jobb!!! :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


ági: Én az Istenhegyi klinikára megyek pénteken a kombináltra. Ne ilyessz meg, ott nekem nem mondták, hogy elötte vetetnem kellene vért még a 10. héten. kisbeeka:
te is ott voltál. Most akkor hogy van?
Anyukád nehogy lelője a poént előre, mert az anyák meg szokták érezni, ha jön az unoka.... :D Majd mesélj mi volt! :D
korenka
Szár
 
 


Korenka!
Ne ijedj meg, mintha Kisbéka is azt írta volna, hogy a 12. héten vették le! Azért írtam, hogy furcsa a városok közötti különbség. Az én védőnőm azt mondta, akkor menjek.Szerintem labor-függő a dolog!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Korenka:
Ne ijedj meg, a kombinált tesztet mindig a 12. héten csinálják (elméletileg 11-13. között), akkor veszik a vért és csinálják az ultrahangot. Buvaragnesé a különlegesebb.
Istenhegyin először leveszik a vért, aztán megcsinálják az ultrahangot, és a vérvételtől számított másfél óra múlva eredményt kapsz.

Kép

Kép
larimami
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre hazaértünk az ultrahangról!

Teljesült a vágyam: KISLÁNYUNK lesz!!!!

Méghozzá egy makkegészséges, korának tökéletesen megfelelő, formás csajszi :D (167 grammos :))

El vagyok ájulva a helytől (4D Genesis), iszonyú kedves volt a nő, olyan odadással, türelemmel, precizitással vizsgált, hogy csak na! Mindent ötször megnézett, megmutatott, próbálta a legjobb képeket készíteni, szóval nagyon jó és megható volt. Luca is borzasztóan élvezte, örül a húgának :)

Képet holnap tudok feltenni, mert elromlott a laptopom cd-olvasója, úgyhogy a munkahelyemre viszem majd a dvd-t.

Nagyon boldog vagyok :D

Korybon
A 4D Genesis a II. kerületben van, Lotz Károly utca. Csaj ajánlani tudom!
A fél órás vizsgálat 11.000 forint, ebben benne van a lelet, a dvd és egy színes nyomtatott kép. A 4D-s képeket, amiket közben készít, azt CD-re írják további 1500 forintért. Mi 43 képet kaptunk ma.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz! gratula!!! de jó neked is, h már tudod! :)
jó, h mondod ezt a Lotz Károly utcait, h ott mennyi, meg mit kapsz érte, mert mi is néztük. oda járok mellé háziorvoshoz is. :)
akkor lesz mit nézegetnetek, jó sok képet kaptatok :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: